Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-21, 21:46   #1351
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez majekbee Pokaż wiadomość
hej, gdzie teraz można kupić na necie emu bronte mini chestnut rozmiar 37, szukałam już chyba wszędzie
bronte juz nie produkuja.. zostaja Cu woole lub ukala .

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek Emu Angels i Stingerów albo osób, które miały okazję je zmierzyć. Z Emu Stinger rozmiar 39 był dobry, ale po czasie futerko się ubiło na tyle, że minimalnie mi człapią (0,5cm za duże). Czy model Angels powinnam kupić w rozmiarze 39 czy 38? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
a jaka dlugosc ma Twoja stopa ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 22:06   #1352
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Mogę już Wam zdradzić tajemnicę niewielkiej popularności modelu Flora. Otóż wzorki są jednorazowe i się zmywają. Pewnego dnia zaskoczył mnie ulewny deszcz (tak, nie noszę ich w deszczowe dni, ale to była nagła burza w środku dnia, a przecież nie ucieknę z uczelni z powodu butów), buty przemokły, ale nie spodziewałam się cudów, bo to nie kalosze. Po wyschnięciu okazało się, że kwiatki w miejscu plam są wypłowiałe.
Emu UK się wypiera, bo kupiłam na Amazonie, Amazon nie wymieni mi ich, bo to zeszłoroczny model i została im już tylko jedna para nie w moim rozmiarze, więc jedyne, o co mogę się ubiegać, to zwrot pieniędzy. Czego nie zrobiłam, bo żaden inny jednokolorowy model nie podoba mi się tak jak te, nawet jeśli są "sprane". Natomiast jestem rozczarowana jakością tych wzorków. Ku przestrodze i wyjaśnieniu, dlaczego nie ma żadnego wyboru modeli z nadrukami.
współczuję. ja bym chyba jednak wolała zwrot pieniędzy, bo co jeśli z czasem będzie gorzej?

Oglądałam na żywo te Ukale, te niskie z kokardką mi się podobają ale za 350 wolałabym kupić wallaby... w ogóle byłam z chłopakiem w sklepie, który właśnie miał m.in. Emu. No i chwyciłam te ukale, macam, panie od razu spytały czy w czymś pomóc, więc podziękowałam i zaczęłam chłopakowi opisywać różnice w porównaniu do stingerów, że inne futerko itd. na co odzywa się ekspedientka, że "nie, nie futerko jest to samo tylko teraz nie ma już z GUMOWYM znaczkiem"
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 22:14   #1353
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
współczuję. ja bym chyba jednak wolała zwrot pieniędzy, bo co jeśli z czasem będzie gorzej?

Oglądałam na żywo te Ukale, te niskie z kokardką mi się podobają ale za 350 wolałabym kupić wallaby... w ogóle byłam z chłopakiem w sklepie, który właśnie miał m.in. Emu. No i chwyciłam te ukale, macam, panie od razu spytały czy w czymś pomóc, więc podziękowałam i zaczęłam chłopakowi opisywać różnice w porównaniu do stingerów, że inne futerko itd. na co odzywa się ekspedientka, że "nie, nie futerko jest to samo tylko teraz nie ma już z GUMOWYM znaczkiem"
powinna jeszcze wspomnieć że są z bydlęcej skóry na zewnątrz (znaczy się Ukale) , a nie z merynosów
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 22:18   #1354
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Oglądałam na żywo te Ukale, te niskie z kokardką mi się podobają ale za 350 wolałabym kupić wallaby... w ogóle byłam z chłopakiem w sklepie, który właśnie miał m.in. Emu. No i chwyciłam te ukale, macam, panie od razu spytały czy w czymś pomóc, więc podziękowałam i zaczęłam chłopakowi opisywać różnice w porównaniu do stingerów, że inne futerko itd. na co odzywa się ekspedientka, że "nie, nie futerko jest to samo tylko teraz nie ma już z GUMOWYM znaczkiem"
Widze ze ekspedientka obyta w temacie
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 23:24   #1355
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
współczuję. ja bym chyba jednak wolała zwrot pieniędzy, bo co jeśli z czasem będzie gorzej?

Oglądałam na żywo te Ukale, te niskie z kokardką mi się podobają ale za 350 wolałabym kupić wallaby... w ogóle byłam z chłopakiem w sklepie, który właśnie miał m.in. Emu. No i chwyciłam te ukale, macam, panie od razu spytały czy w czymś pomóc, więc podziękowałam i zaczęłam chłopakowi opisywać różnice w porównaniu do stingerów, że inne futerko itd. na co odzywa się ekspedientka, że "nie, nie futerko jest to samo tylko teraz nie ma już z GUMOWYM znaczkiem"
Dokładnie, ekspedientka w temacie
Dziewczyny z tutejszego forum mają dużo większą wiedzę na temat sprzedawanych przez nią produktów niż ona sama : D
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:56   #1356
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
Widze ze ekspedientka obyta w temacie
pani ekspedientka mi ostatnio wpierała, że wallaby, ukala i stingery mają to samo futro a odczucia zmysłowe to indywidualna sprawa
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:23   #1357
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Mogę już Wam zdradzić tajemnicę niewielkiej popularności modelu Flora. Otóż wzorki są jednorazowe i się zmywają. Pewnego dnia zaskoczył mnie ulewny deszcz (tak, nie noszę ich w deszczowe dni, ale to była nagła burza w środku dnia, a przecież nie ucieknę z uczelni z powodu butów), buty przemokły, ale nie spodziewałam się cudów, bo to nie kalosze. Po wyschnięciu okazało się, że kwiatki w miejscu plam są wypłowiałe.
Emu UK się wypiera, bo kupiłam na Amazonie, Amazon nie wymieni mi ich, bo to zeszłoroczny model i została im już tylko jedna para nie w moim rozmiarze, więc jedyne, o co mogę się ubiegać, to zwrot pieniędzy. Czego nie zrobiłam, bo żaden inny jednokolorowy model nie podoba mi się tak jak te, nawet jeśli są "sprane". Natomiast jestem rozczarowana jakością tych wzorków. Ku przestrodze i wyjaśnieniu, dlaczego nie ma żadnego wyboru modeli z nadrukami.
Ja bym wzięła kasę .... Miałabym na nowe w późniejszym czasie. haah trzeba było podejść do profesora i powiedzieć że muszę się zwolnić z zajęć bo mi buty przemoknął hahaha Amazon ma oryginalne Emu Australia na 1000% i oni bez problemowo załatwiają reklamacje. Więc zamawiajmy na Amazonie. Tak samo jestem zadowolona z http://www.egalanteria.com.pl/ (to oddział eobuwie) reklamacje zrobili w ekspresowym tempie. Miałam od nich nauszniki od Emu Australia i od początku coś mi w tych nausznikach nie pasowało, aż mi na głowie strzelił usztywniacz ;/ (bolało :P) W tym roku chyba też kupię nauszniki Mega mi się podobały i fajnie wyglądały

Muszę się do czegoś przyznać Kupiłam emó w Biedronce !! Nie bójcie się nie wyjdę w nich na ulicę mam za to ciepłe kapcie za 29 zł Wiecie co zdziwiła mnie jakość butów z Biedronki. Podeszwa solidna i nawet usztywniona pięta !! Oczywiście nie tak jak w Emu a jakość "futerka" okropna, ale na kapcie są fajne

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
pani ekspedientka mi ostatnio wpierała, że wallaby, ukala i stingery mają to samo futro a odczucia zmysłowe to indywidualna sprawa
hahaha w jakiś sklepach takie cyrki ?? Później takich bzdur dziewczyny się nasłuchają i kupują zamiast stingerów wool lub ukala i narzekają na jakość Emu Australia. Firma wtedy traci na reputacji .... No ja nie wiem przecież tym ekspedientką powinno zależeć na sprzedaży stingerów i dobrej jakości żeby klientki zadowolone wróciły.

Edytowane przez Akasha88
Czas edycji: 2012-10-22 o 09:24
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 11:44   #1358
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość




hahaha w jakiś sklepach takie cyrki ?? Później takich bzdur dziewczyny się nasłuchają i kupują zamiast stingerów wool lub ukala i narzekają na jakość Emu Australia. Firma wtedy traci na reputacji .... No ja nie wiem przecież tym ekspedientką powinno zależeć na sprzedaży stingerów i dobrej jakości żeby klientki zadowolone wróciły.
Wiecie co, z tymi stingerami to wcale aż tak różowo nie jest, w moich dwuletnich slalomach futro na pięcie wytarło się zupełnie i teraz rani mi stopy wystający szew... Po prawdzie spodziewałam się większej trwałości po butach za 8 stów, zwłaszcza, że nie jest to moje jedyne obuwie zimowe, więc nie były eksploatowane non stop. No nic, spróbuję poszukać szewca, który mi jakoś wszyje tam miękką łatkę. Na szczęście ten model ma rozcięcie z boku i stosunkowo łatwo jest się do tej pięty "dobrać".
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:39   #1359
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
hahaha w jakiś sklepach takie cyrki ?? Później takich bzdur dziewczyny się nasłuchają i kupują zamiast stingerów wool lub ukala i narzekają na jakość Emu Australia. Firma wtedy traci na reputacji .... No ja nie wiem przecież tym ekspedientką powinno zależeć na sprzedaży stingerów i dobrej jakości żeby klientki zadowolone wróciły.
intershoe
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Wiecie co, z tymi stingerami to wcale aż tak różowo nie jest, w moich dwuletnich slalomach futro na pięcie wytarło się zupełnie i teraz rani mi stopy wystający szew... Po prawdzie spodziewałam się większej trwałości po butach za 8 stów, zwłaszcza, że nie jest to moje jedyne obuwie zimowe, więc nie były eksploatowane non stop. No nic, spróbuję poszukać szewca, który mi jakoś wszyje tam miękką łatkę. Na szczęście ten model ma rozcięcie z boku i stosunkowo łatwo jest się do tej pięty "dobrać".
mam analogicznie, też w dwuletnich wallaby. A zaczęły Ci przeciekać czy jeszcze nie miałaś okazji sprawdzić? Moja teoria jest taka, że nieważne czy dobrany rozmiar jest zły czy dobry to tak czy owak ta pięta lata i wyciera futro. Ale 2 lata to mało.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:56   #1360
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Moje roczne Stingery (rzadko używane, jakoś wolałam nosić podróbki ) też mnie obcierają strasznie na pięcie futerko nie jest jeszcze wytarte ale czuć ten ostry szew trochę to denerwujące bo zapłaciłam tyle pieniędzy za buty które masakrują mi stopy... Chociaż ja jestem może wyjątkowym przypadkiem bo obcierają mnie praktycznie każde buty...

Ukale również mają ten szew i co ciekawe - narazie obciera mnie tylko ten w lewym bucie, ale tragedii nie ma. Zobaczymy co będzie jak zacznę je nosić codziennie

Ten szew to wg mnie ogromna wada oryginalnych Emu, w podróbkach tak nigdy nie miałam. W zeszłym roku jak nie było ostrych mrozów to chodziłam tylko w podróbkach i było mi ciepło, wygodnie, nic nie przemokło no i pięta nieobtarta. Może też dlatego, że to naprawdę dobrej jakości podróbki... W tym roku znów je widziałam i kusiły mnie fioletowe ale jakoś dziwnie mi teraz przerzucić sie z oryginałów
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:58   #1361
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

"Gdybym była dokładnie zorientowana w tych różnicach w skórze, futrach, impregnacji to bym z panią ekspedientką podyskutowała, ale odpowiedziałam jej tylko "MHM" i oglądałam dalej

ale z tym, że futerko we wszystkich modelach jest takie samo, tylko indywidualne odczucia to...
Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
intershoe

mam analogicznie, też w dwuletnich wallaby. A zaczęły Ci przeciekać czy jeszcze nie miałaś okazji sprawdzić? Moja teoria jest taka, że nieważne czy dobrany rozmiar jest zły czy dobry to tak czy owak ta pięta lata i wyciera futro. Ale 2 lata to mało.
a tylko ja mam problem z wytartym przodem? raczej nie mam dużej stopy/palców, wręcz dużo koleżanek się śmiało, że mam takie małe palce a futerko na wkładce to już w ogóle powycierane... muszę kupić jakąś zwykłą wkładkę, żeby było milej stopie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 14:08   #1362
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
. A zaczęły Ci przeciekać czy jeszcze nie miałaś okazji sprawdzić?
Póki co nie przemakają, pod tym względem wyprzedzają znacznie wallaby.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 14:38   #1363
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Są moje Chestnuty Idę obfocić i pokażę wam


Walczę z załącznikami, nie chcą się załadować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EMU1.jpg (109,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emu2.jpg (86,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EMU3.jpg (133,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EMU4.jpg (148,5 KB, 84 załadowań)

Edytowane przez 201607111632
Czas edycji: 2012-10-22 o 14:52
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:02   #1364
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Są moje Chestnuty Idę obfocić i pokażę wam


Walczę z załącznikami, nie chcą się załadować
się załadowały fajneee
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:03   #1365
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Są moje Chestnuty Idę obfocić i pokażę wam
pieknosci .

dziewczyny!
mam maly problem.. dostalam stingery w swoim rozmiarze, ale te futro jest takie geste, zbite.. stopa jest ze tak powiem "unieruchomiona" na styk , moze ja powinnam brac rozmiar 40/41 - strasznie sie boje wypychanego palucha itp. a moja stopa to takie standardowe 39 . w dodatku zmierzylam je z bronte (r. 38), ze 2-3mm stingery sa dluzsze. nie wiem co mam teraz zrobic, jakie byly Wasze odczucia po zamowieniu swoich pierwszych stingerow, no i jak tam sie rozwinela Wasza wspolpraca rozmiarowa z nimi? ale smiesznie to ujelam .

ogolnie widze wielka przepasc miedzy stingerami i moimi bronte (ktore mam w rozmiarze 38 i stopa wydawaje sie luzno osadzona).
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:24   #1366
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Pamiętaj, że one się ubiją i zrobią ok. pół rozmiaru-rozmiar większe.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:41   #1367
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
pieknosci .

dziewczyny!
mam maly problem.. dostalam stingery w swoim rozmiarze, ale te futro jest takie geste, zbite.. stopa jest ze tak powiem "unieruchomiona" na styk , moze ja powinnam brac rozmiar 40/41 - strasznie sie boje wypychanego palucha itp. a moja stopa to takie standardowe 39 . w dodatku zmierzylam je z bronte (r. 38), ze 2-3mm stingery sa dluzsze. nie wiem co mam teraz zrobic, jakie byly Wasze odczucia po zamowieniu swoich pierwszych stingerow, no i jak tam sie rozwinela Wasza wspolpraca rozmiarowa z nimi? ale smiesznie to ujelam .

ogolnie widze wielka przepasc miedzy stingerami i moimi bronte (ktore mam w rozmiarze 38 i stopa wydawaje sie luzno osadzona).
Ułożą się i będą dobre
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 17:50   #1368
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Są moje Chestnuty Idę obfocić i pokażę wam


Walczę z załącznikami, nie chcą się załadować
moje też takie były


Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
pieknosci .

dziewczyny!
mam maly problem.. dostalam stingery w swoim rozmiarze, ale te futro jest takie geste, zbite.. stopa jest ze tak powiem "unieruchomiona" na styk , moze ja powinnam brac rozmiar 40/41 - strasznie sie boje wypychanego palucha itp. a moja stopa to takie standardowe 39 . w dodatku zmierzylam je z bronte (r. 38), ze 2-3mm stingery sa dluzsze. nie wiem co mam teraz zrobic, jakie byly Wasze odczucia po zamowieniu swoich pierwszych stingerow, no i jak tam sie rozwinela Wasza wspolpraca rozmiarowa z nimi? ale smiesznie to ujelam .

ogolnie widze wielka przepasc miedzy stingerami i moimi bronte (ktore mam w rozmiarze 38 i stopa wydawaje sie luzno osadzona).
a na pewo masz stope 39?
nie no spoko, włożą się.
tak szczerze, to Ci tego zazdroszczę

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-22 o 17:51
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 18:49   #1369
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Są moje Chestnuty Idę obfocić i pokażę wam


Walczę z załącznikami, nie chcą się załadować
śliczności

zdecydowanie potwierdzam, że chodzenie w Emu boso jest wygodne i megaciepłe! idealnie nadaja sie na spacery w przymrozkach
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 23:34   #1370
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że one się ubiją i zrobią ok. pół rozmiaru-rozmiar większe.
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ułożą się i będą dobre
dzieki dziewczyny za te wsparcie, jutro sie im przyjrze !

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
a na pewo masz stope 39?
nie no spoko, włożą się.
tak szczerze, to Ci tego zazdroszczę
oj tak: 25,5cm - jak mogloby byc inaczej . wypisz wymaluj 39 .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 23:55   #1371
paczas
Przyczajenie
 
Avatar paczas
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość

dziewczyny!
mam maly problem.. dostalam stingery w swoim rozmiarze, ale te futro jest takie geste, zbite.. stopa jest ze tak powiem "unieruchomiona" na styk , moze ja powinnam brac rozmiar 40/41 - strasznie sie boje wypychanego palucha itp. a moja stopa to takie standardowe 39 . w dodatku zmierzylam je z bronte (r. 38), ze 2-3mm stingery sa dluzsze. nie wiem co mam teraz zrobic, jakie byly Wasze odczucia po zamowieniu swoich pierwszych stingerow, no i jak tam sie rozwinela Wasza wspolpraca rozmiarowa z nimi? ale smiesznie to ujelam .

ogolnie widze wielka przepasc miedzy stingerami i moimi bronte (ktore mam w rozmiarze 38 i stopa wydawaje sie luzno osadzona).
ja mam stopę 25,5 cm i Stingery rozmiar 39 po pół roku mi lekko człapały. mocno się rozbiło futro, chociaż na początku faktycznie czułam się jak w bucie ortopedycznym. ale jak wiadomo każda osoba ma inną stopę, inne odczucia itd. co do Bronte branych też roz.39 to było po roku jakieś nieporozumienie noga mi tak "latała" na pięcie, że potem już tylko w nich śnieg odgarniałam przed domem...
paczas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:52   #1372
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Miał ktoś wysyłane buty z amazona Niemieckim DHL'em? Bo przesyłka moja dalej siedzi w magazynie i jest cały czas w pasku: 20% od soboty. A niby w czwartek ma być u mnie już... :/
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:07   #1373
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja miałam z emuaustralia wysłane DHL i z Niemiec szło 2 dni
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:14   #1374
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Spoko, że sprawdziłam gdzie jest przesyłka i wyskoczyło mi:

22 Oct 2012 08:00:00 AM GRIMBERGEN Arrival Scan

Dlaczego ona jest w Grimbergene, czyli w Belgii?! Miała zostać wysłana z niemiec
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:16   #1375
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Witajcie,
jestem tutaj nowa, więc jeśli się powtarzam z góry przepraszam. Podobają mi się te buty http://answear.com/43110-emu-kozaki-illoura.html czy wiecie gdzie je zdobyć w niższej cenie?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:28   #1376
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem tutaj nowa, więc jeśli się powtarzam z góry przepraszam. Podobają mi się te buty http://answear.com/43110-emu-kozaki-illoura.html czy wiecie gdzie je zdobyć w niższej cenie?
na amazon.co.uk wychodzi kolor chestnut troszkę taniej
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:31   #1377
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem tutaj nowa, więc jeśli się powtarzam z góry przepraszam. Podobają mi się te buty http://answear.com/43110-emu-kozaki-illoura.html czy wiecie gdzie je zdobyć w niższej cenie?
Mam taki model własnie chcę go sprzedać Tylko ze ja chciałam przyoszczędzić i kupiłam z polskiej firmy Inverno i jakość jest prawie identyczna jak Emu Austarila. Tylko Inverno ma dłuższe futerko i ten model tak ładnie już nie wygląda, jest dla mega wysokich i o szczupłych nogach lasek. Ja z moim średnim wzrostem czuję się w nich jak krasnal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-24 22.00.11.jpg (87,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-24 21.59.58.jpg (79,5 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez Akasha88
Czas edycji: 2012-10-23 o 16:37
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:08   #1378
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem tutaj nowa, więc jeśli się powtarzam z góry przepraszam. Podobają mi się te buty http://answear.com/43110-emu-kozaki-illoura.html czy wiecie gdzie je zdobyć w niższej cenie?
ale sobie wybrałaś - jedne z droższych tym bardziej kolor mushroom... podglądaj amazon często, wkrótce powinny być ciekawe zniżki.
http://allegro.pl/buty-emu-illoura-r...723978949.html



ja tymczasem przeszłam już w tryb EMU, poziom hard chodzę w nich wszędzie i nie chce zdejmować...

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-23 o 19:10
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 10:59   #1379
wiosenna_burza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziękuję Wam Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi
Ech dziś chyba odsyłam moje butki, bo nie mogę przeżyć tej latającej pięty... może EMU nie są dla mnie Choć przykro mi się robi, kiedy czytam ten wątek, bo te buty są takie piękne!!!!!! Takie miśki ciepłe, moim zdaniem pasują do wszystkiego: do rurek, do legginsów, do szortów... są mega wygodne, ale szkoda, że nie pomyśleli nad lepszą stabilizacją stopy... zastanawiam się, czy wiązane modele są lepsze? Co myślicie?



---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Mam taki model własnie chcę go sprzedać Tylko ze ja chciałam przyoszczędzić i kupiłam z polskiej firmy Inverno i jakość jest prawie identyczna jak Emu Austarila. Tylko Inverno ma dłuższe futerko i ten model tak ładnie już nie wygląda, jest dla mega wysokich i o szczupłych nogach lasek. Ja z moim średnim wzrostem czuję się w nich jak krasnal
Jakie cudne!... no to teraz jest mi jeszcze bardziej przykro
Ja mam 180cm więc wyglądałyby zarąbiście...
wiosenna_burza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 11:51   #1380
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wiosenna_burza Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi
Ech dziś chyba odsyłam moje butki, bo nie mogę przeżyć tej latającej pięty... może EMU nie są dla mnie Choć przykro mi się robi, kiedy czytam ten wątek, bo te buty są takie piękne!!!!!! Takie miśki ciepłe, moim zdaniem pasują do wszystkiego: do rurek, do legginsów, do szortów... są mega wygodne, ale szkoda, że nie pomyśleli nad lepszą stabilizacją stopy... zastanawiam się, czy wiązane modele są lepsze? Co myślicie?



---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



Jakie cudne!... no to teraz jest mi jeszcze bardziej przykro
Ja mam 180cm więc wyglądałyby zarąbiście...
rozmiar 38 chcę wystawić na allegro za 269zł

Ja mam model Naloo http://emuaustralia.com.ua/images/ta...ooChestnut.jpg
niby te paski powinny trzymać nogę ale i tak pięta mi lata ale mi to nie przeszkadza tak żebym odesłała moje ciepłe butki Nie oddam ich za nic
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.