Świadkowie Johowy - co wy o tym myślicie? - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 14:26   #1351
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez asbh bond 007 Pokaż wiadomość
CZY MASZ COS DO POWIEDZENIA NA TEMAT RELIGII JEŚLI NIE WIERZYSZ ani w to co pisze w Biblji ani w Boga ojca ani w Jezusa jego misje tu na ziemii
Zastanawiam sie czy warto zaczynać jakąś dyskusje z tobą.
Po chwili zastanowienia dochodzę do wniosku, że nie.
Dlaczego mam odpowiadać na cokolwiek komuś kto rozpoczyna dyskusję od nędznych, durnowatych i prymitywnych prób ubliżania mi?
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:26   #1352
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Co za bełkot.

Facet coś sensownego napisał a ty tylko tyle !!!!!
No ale nie dziwie się tobie :
1. wysłał cię do poczytania encyklopedi co może być dla ciebie za ciężkie.
2.napisał pradwe o której jest wszem i wobec wiadomo ale głośno o tym sie nie mówi- ale wrzeszczy się o niezrozumiałych dla innych zasadach którymi kierują się ŚJ.
Nic tak naprawde o nich nie wiesz ale się wypowiadasz i to jeszcze jak.
Prawdopodobnie wychowałaś się w religi katolickiej to wypowiedz się na jaej temat. Ale jak widać tu nie masz wiele do powiedzenia !! A to czemu ????
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:28   #1353
ainoh7
Rozeznanie
 
Avatar ainoh7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 717
Dot.: Świadkowie Johowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez ainoh7 Pokaż wiadomość
dobra monika733
czyli wg ciebie tylko straznice pomagaja zroumiec biblie inne czasopisma nie, tak?
dlaczego kiedys śj nie mogli uzywac krwiozastepczych lekarstw a teraz moga?
dlaczego kiedys nie mozna było isc do słuzby zastepczej (zamiast wojska) i tysiace swiadków gineło we wiezieniach a teraz mozna isc odrobic wojsko?
grzecznie sie pytam
halo Moniko a co zmoimi pytaniami????
__________________
moje ubranka na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187039
wejdz i zobacz
i ksiązki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186983

: D
ainoh7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:29   #1354
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość

Facet coś sensownego napisał a ty tylko tyle !!!!!
No ale nie dziwie się tobie :
1. wysłał cię do poczytania encyklopedi co może być dla ciebie za ciężkie.
2.napisał pradwe o której jest wszem i wobec wiadomo ale głośno o tym sie nie mówi- ale wrzeszczy się o niezrozumiałych dla innych zasadach którymi kierują się ŚJ.
Nic tak naprawde o nich nie wiesz ale się wypowiadasz i to jeszcze jak.
Prawdopodobnie wychowałaś się w religi katolickiej to wypowiedz się na jaej temat. Ale jak widać tu nie masz wiele do powiedzenia !! A to czemu ????
O co walczysz Moniko? O moje zainteresowanie?
O sprowokowanie mnie?
Za słabo się starasz
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:30   #1355
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Świadkowie Johowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość

Tak jak juz wyjasniłam to że ŚJ chodzą po domach to dlatego że robią to co Jezus czynił za swojego życia na ziemi. Bóg nakazał głoszenie swojego Słowa aby inni mogli poznać Jego samego i Jego przykazania.
Szkoda że odbierasz to jako " krucjaty-natręctwo" gdy Oni robią to z miłości dla innych osób aby i oni znali Słowo Boże. to nic miłego wysłuchiwać obelg w czasie takiego głoszenia , a jednak nie przestają ponieważ Tego oczekuje od nich Bóg i znając jego Słowo chcą się dzielić wiedzą która jest w Bibli !!!
Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie.

Ktoś z Was, już nie pamiętam kto, chyba Vilandra, napisała, że według Biblii nie możecie rozmawiać z "niewiernymi". Więc skąd Wasze łażenie po domach?
Sprzeciwianie się nakazom, czy spór w doktrynie?
Niby nie możecie, a jednak musicie?
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:34   #1356
asbh bond 007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Świadkowie Johowy - co wy o tym myślicie?

Westalka do ludzi wrazliwych dochodza słowa miłości piekna itp.Do koleżanki Goldrybki 3000 nietrafiają argumenty od ludzi z tego co zauwarzyłem to ŚJ KTÓRZY NIEPOTRAFIA NIEMOGA BO IM moze religia i uczucia chsześcijanskie niepozwalaja drapieznie odpowiedzieć na ataki grubiaństwo itp ze strony goldfish3000 która pomyliła forum .powinna isc na forum zdrad morderstw i znecania sie nad bliżnimi ,a nie słuchania ciekawych wypowiedzi innych uczestników .Ta kolezanka nie zrobiła habilitacji z Biblji prawdopodobnie niepamieta nawet 10 przykazań ale pozostawmy ten problem wszech wiedzącej Goldfish3000 . brakuje tej koleżance samokrytycyzmu
asbh bond 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:39   #1357
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Świadkowie Johowy - co wy o tym myślicie?

Ale po co się tak denerwować, no przestańcie... Może ten wątek powinien być zamknięty?To będzie się ciągnęło w nieskończoność, a i tak nie dojdzie do żadnego porozumienia,a wręcz przeciwnie-ciągle będą się sypały jakieś podteksty itd...
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 14:39   #1358
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Świadkowie Johowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez asbh bond 007 Pokaż wiadomość
Westalka do ludzi wrazliwych dochodza słowa miłości piekna itp.Do koleżanki Goldrybki 3000 nietrafiają argumenty od ludzi z tego co zauwarzyłem to ŚJ KTÓRZY NIEPOTRAFIA NIEMOGA BO IM moze religia i uczucia chsześcijanskie niepozwalaja drapieznie odpowiedzieć na ataki grubiaństwo itp ze strony goldfish3000 która pomyliła forum .powinna isc na forum zdrad morderstw i znecania sie nad bliżnimi ,a nie słuchania ciekawych wypowiedzi innych uczestników .Ta kolezanka nie zrobiła habilitacji z Biblji prawdopodobnie niepamieta nawet 10 przykazań ale pozostawmy ten problem wszech wiedzącej Goldfish3000 . brakuje tej koleżance samokrytycyzmu
Zastanów się nad tym, co piszesz.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:40   #1359
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Świadkowie Johowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez asbh bond 007 Pokaż wiadomość
Westalka do ludzi wrazliwych dochodza słowa miłości piekna itp.Do koleżanki Goldrybki 3000 nietrafiają argumenty od ludzi z tego co zauwarzyłem to ŚJ KTÓRZY NIEPOTRAFIA NIEMOGA BO IM moze religia i uczucia chsześcijanskie niepozwalaja drapieznie odpowiedzieć na ataki grubiaństwo itp ze strony goldfish3000 która pomyliła forum .powinna isc na forum zdrad morderstw i znecania sie nad bliżnimi ,a nie słuchania ciekawych wypowiedzi innych uczestników .Ta kolezanka nie zrobiła habilitacji z Biblji prawdopodobnie niepamieta nawet 10 przykazań ale pozostawmy ten problem wszech wiedzącej Goldfish3000 . brakuje tej koleżance samokrytycyzmu

Mimo wszystko ta goldfish, którą tak usilnie próbujesz obrazić(?), sprowokować(?), czy co to było, w dalszym ciągu jest otwarta na rozmowę z tobą, jeśli oczywiście przestaniesz histeryzować.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:40   #1360
asbh bond 007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy warto zaczynać jakąś dyskusje z tobą.
Po chwili zastanowienia dochodzę do wniosku, że nie.
Dlaczego mam odpowiadać na cokolwiek komuś kto rozpoczyna dyskusję od nędznych, durnowatych i prymitywnych prób ubliżania mi?
Niewydaje mnie sie zeby przez grubą skórke ,która posiadasz coś doszło do Ciebie ,ale cos cie chyba ruszyło bo ja lubie dyskusje i jest ona potrzebna bez oceniania innych w którym wieku żyjemy ,ze jestesmy tak nowocześni cytuje ciebie i niepowinniśmy wierzyć w zabobony tu sie przychylam , ale kobieto daj ludziom wierzyc w Boga czy to Swiadkom Jechowy czy mniejszością religijnym innym daj im swobode wypowiedzi przytocz swoje argumenty skoro ktos cytuje Biblję to jak chcesz podyskutować to może weż ja do reki przeczytaj i wypowiedz sie na ten temat
asbh bond 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:42   #1361
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez asbh bond 007 Pokaż wiadomość
Depresja religijna w naszych nowoczesnych latach jest wyleczalna dlaczego niepoddasz sie terapii slyszałem ,że prozak to dobry lek ,bys przynajmniej pisała na wesoło a nie destrukcyjnie obojetnie na innych czytelników ,którzy sa wrazliwi a nie gruboskórni jak ty złota rybko
Ej, no zabierzcie ją stąd.
Przykro ten bełkot czytać i NIC nie wnosi do dyskusji.

goldfish3000, zgłoś zły post i się skończy, bo po co wątek ma być tak zaśmiecany.

Albo w sumie ja to zrobiłam, bo po co mamy czytać takie wspaniałe analizy psychologiczne jak ta poniżej:

Cytat:
Napisane przez asbh bond 007 Pokaż wiadomość
Frustracja jaką sie tu wykazujesz podejście bez wiary w pięknie stworzony świat przeż BOga kierowany okrutnie przez złych pazernych ludzi ,zwraca uwage na to ,że jesteś na Boga obrażona albo cierpisz na nieuleczalną chorobe i obarczasz (oskarżasz Boga za to) ,albo jestes niewierzącą komunistką pochodzenia żydowskiego nieobrażając narodu żydowskiego do którego mam szacunek.Naczytałas sie ksiązek różnych autorów ,niezawsze normalnych ,zbuntowanych przeciwko ludziom . podaj argumenty w twojej wypowiedzi a nie OCENIAJ LUDZI NIEOSKARŻEJ ICH NIE WYGŁASZAJ CHORYCH TEZ NA TEMATY O KTÓRYCH NIE MASZ POJECIA przeczytaj choć raz PISMO ŚWIETE a wtedy bedziesz mogla sie wypowiedziec bezpośrednio na temat a nie przyswajasz sobie poglądy dziwnych autorów i kradniesz im teksty ,które tu cytujesz obrażając uczucia innych . I kompromitujesz sie na oczach spokojnych i zrównoważonych czytelników tego Forum . Wylecz sie pierw domyślasz sie u jakiego specjalisty ,życze ci powrotu do zdrowia złota rybko

Edytowane przez calkiem-spoko
Czas edycji: 2008-01-27 o 14:46 Powód: dopisek
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 14:48   #1362
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez asbh bond 007 Pokaż wiadomość
Niewydaje mnie sie zeby przez grubą skórke ,która posiadasz coś doszło do Ciebie ,ale cos cie chyba ruszyło bo ja lubie dyskusje i jest ona potrzebna bez oceniania innych w którym wieku żyjemy ,ze jestesmy tak nowocześni cytuje ciebie i niepowinniśmy wierzyć w zabobony tu sie przychylam , ale kobieto daj ludziom wierzyc w Boga czy to Swiadkom Jechowy czy mniejszością religijnym innym daj im swobode wypowiedzi przytocz swoje argumenty skoro ktos cytuje Biblję to jak chcesz podyskutować to może weż ja do reki przeczytaj i wypowiedz sie na ten temat
Zawsze jakiś postęp
Choć powiało obłudą
Biblię czytałam, ale czy to jest jakiekolwiek kryterium, które decyduje o tym czy dana osoba ma prawo się wypowiadać w kwestiach wiary?
Czy ja cię pytałam czy czytałaś Koran? Bo nawet jeśli nie, to nie odbieram ci prawa do wypowiadania sie na temat islamu.
A szeroko pojętą tolerancje i szacunek mam dla każdego wyznania.
Ba, nawet jakbyś się łaskawie pofatygowała przeczytać moje wcześniejsze wypowiedzi znajdziesz w nich całkiem pozytywne aspekty mojej oceny wiary ŚJ.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:50   #1363
asbh bond 007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Świadkowie Johowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość

Mimo wszystko ta goldfish, którą tak usilnie próbujesz obrazić(?), sprowokować(?), czy co to było, w dalszym ciągu jest otwarta na rozmowę z tobą, jeśli oczywiście przestaniesz histeryzować.
Ja niepopadam w takie stany staram sie brać życie na wesolo ,niepodrywam Cie bo ma żone i dzieci przeczytałem tę mądra ksiege niezrozumiałem wszystkiego nie jest ona łatwa w odbiorze, ale ciekawe jest jedno ,że kroniki jakich kolwiek królów władców mówia tylko o chwalebnych osiagnieciach ,wygranych bitwach ,a BIBLJa mówi i o poraszkach i o sukcesach władców .jeszcze jeden powód by jej wierzyć
asbh bond 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:53   #1364
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Świadkowie Johowy - co wy o tym myślicie?

mister bond 007 trafił do historii z tabliczką
jestem chamskim trollem


zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:53   #1365
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
goldfish3000, zgłoś zły post i się skończy, bo po co wątek ma być tak zaśmiecany.
Nie, nie zgłosze tego.
Jestem ciekawa powodów, dla których zostałam zaatakowana, gdyż nie przypominam sobie momentu w którym autentycznie obraziłam ŚJ.
Może to, że Biblia nie jest dla mnie słowem Bożym?
Ale dla połowy globu ona nim nie jest.
A trafiło na mnie
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:57   #1366
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa powodów, dla których zostałam zaatakowana, gdyż nie przypominam sobie momentu w którym autentycznie obraziłam ŚJ.
Zapewne zaatakował Cię z nudów i żeby powyżywać się na kimś i sobie ego podnieść. Swoją drogą śmieszą mnie osobniki, co tak bluzgają i uwłaczają innym, a nawet poprawnie postu sklecić nie potrafią.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:57   #1367
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Cytat:
Napisane przez asbh bond 007 Pokaż wiadomość
Ja niepopadam w takie stany staram sie brać życie na wesolo ,niepodrywam Cie bo ma żone i dzieci przeczytałem tę mądra ksiege niezrozumiałem wszystkiego nie jest ona łatwa w odbiorze, ale ciekawe jest jedno ,że kroniki jakich kolwiek królów władców mówia tylko o chwalebnych osiagnieciach ,wygranych bitwach ,a BIBLJa mówi i o poraszkach i o sukcesach władców .jeszcze jeden powód by jej wierzyć
Nie pozostaje mi nic innego jak cieszyć się twoim szczęściem

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Zapewne zaatakował Cię z nudów i żeby powyżywać się na kimś i sobie ego podnieść. Swoją drogą śmieszą mnie osobniki, co tak bluzgają i uwłaczają innym, a nawet poprawnie postu sklecić nie potrafią.
Bo ja wiem To było takie śmieszno-dziwne.
Jeszcze żebym go faktycznie znała.
Ale pierwszy raz go tu widzę na tym forum a on się zawziął na mnie.
I jeszcze mi pisze, że mnie nie podrywa
Dobrze, że to napisał, bo bym się nie domyśliła po tej wiązance bluzgów
Może mnie z kimś pomylił?
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2008-01-27 o 18:12 Powód: post pod postem
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 16:57   #1368
syzyf 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Na ciekawe forum trafiłem czy tu mówi sie o religii czy o stanie emocjonalnym uzytkowników . Dwie psiasiułki sobie dogadzaja komplementami a inni sa ciekawi o czym gadaja ci śJ czy Biblia mówi prawde czy to zwykła ksiazka czy 66 natchnionych ksiazeczek skladających sie na cale pismo ps .już ciekawy byłem dalszej wypowiedzi Bonda a tu bum koniec zabawy i dostał bana. Zamknieto mu usta i dwie kolezanki znów mogły sobie pouzywac na tym biednym facecie moze to napiecie miesiaczkowe jest powodem przykro mi taka fajna dyskusja i musiała sie sie tak tragicznie skończyc Bohaterowie naszych czasów jak ten 007 niestety musza umrzec pozdrowienia dla wszystkich Obronca ucisnionych przesladowanych facetów
syzyf 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 17:28   #1369
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Nie powiem kto tu komu kadzi i poklaskuje:
- asbh bond 007 ma sklonowane konta i dzieli ten sam komputer z andzia110 and asbh bond 007 .

- Monika 733 napisała:
"Facet coś sensownego napisał a ty tylko tyle !!!!!"

Tylko skąd ta wiedza, że asbh bond 007 to mężczyzna???

Jak widzę nie doczekam się odpowiedzi na moje pytania. Bo ja w przeciwieństwie, co do niektórych tutaj się wypowiadających, mam sporo pytań i wątpliwości. Życie je niesie i tworzy. Bo życie nie jest takie czarno-białe. A dla mnie wiara jest nierozłącznym elementem życia.

Mam jeszcze tylko jedno małe przemyślenie. To przekonanie o jednej, jedynej słuszności swoich racji, czy swojej wiary, niesie za sobą brzydką cechę - pychę i butę.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 18:15   #1370
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Nie powiem kto tu komu kadzi i poklaskuje:
- asbh bond 007 ma sklonowane konta i dzieli ten sam komputer z andzia110 and asbh bond 007 .
Oraz z syzyf 7
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 18:19   #1371
syzyf 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

skad wiesz czy to jest 1 osoba z 2 kontami kozystająca z jednego komputera ,a moze sa to dwie osoby o odmiennych pogladach kozystajacych z tego komputera , wypowiadajmy swoje poglądy, a nie szpiegujmy uzytkowników forum naruszamy tu swobode wypowiedzi nieładnie
syzyf 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 18:22   #1372
syzyf 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

proponuje ujawnić wszystkich szpiegów niech sie przyznają bez bicia kto jak i gdzie nazwiska IP i kontakty no i wtedy wreszcie porozmawiamy o religii
syzyf 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 18:33   #1373
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez syzyf 7 Pokaż wiadomość
proponuje ujawnić wszystkich szpiegów niech sie przyznają bez bicia kto jak i gdzie nazwiska IP i kontakty no i wtedy wreszcie porozmawiamy o religii
Złapany na gorącym uczynku a jeszcze się wije jak wąż i kąsa.
Brawo bohaterze.
Ładnie to tak oszukiwać?
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 18:38   #1374
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Jeśli jest kolejnym klonem, to go pewnie zaraz zablokują, chlip chlip.

Btw, grono ŚJ się wykrusza... albo ich blokują, albo sami przestają pisać. Odpowiedzi na moje pytanie, to ja się chyba nie doczekam.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 18:49   #1375
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Świadkowie Jehowy - co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez syzyf 7 Pokaż wiadomość
skad wiesz czy to jest 1 osoba z 2 kontami kozystająca z jednego komputera ,a moze sa to dwie osoby o odmiennych pogladach kozystajacych z tego komputera , wypowiadajmy swoje poglądy, a nie szpiegujmy uzytkowników forum naruszamy tu swobode wypowiedzi nieładnie
Cytat:
Napisane przez syzyf 7 Pokaż wiadomość
proponuje ujawnić wszystkich szpiegów niech sie przyznają bez bicia kto jak i gdzie nazwiska IP i kontakty no i wtedy wreszcie porozmawiamy o religii
Taki już jest ten bezduszny system wizażowych banów, że szybciutko wyłapuje klony
Ja nie twierdzę, że jesteście jedną i tą samą osobą, ale nie ładnie jest logować się tylko po to, żeby komuś dogadać i zwymyślać.
Takie są Twoje poglądy? Ja nie widzę poglądów tylko inwektywy.

Wątek zresztą zamykam, bo widzę, że prowadzenie takiej przepychanki słownej nie ma sensu.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.