100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 07:33   #1351
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Co to za spodnie?
Levi's 471 High waist skinny

Więc dieta i ćwiczenia pełna parą... ale przede wszystkim rozciąganie bo do tego trzeba mieć szczuplutkie łydeczki
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:04   #1352
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

pomyslalam ze to juz moje ostatnie
50 dni na diecie i potem wychodze raz na zawsze z tego bagna zwiekszajac o 150 kcal co tydzien!
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:06   #1353
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
50 dni na diecie i potem wychodze raz na zawsze z tego bagna zwiekszajac o 150 kcal co tydzien!
Oj, niefajnie podchodzisz do tej diety, niefajnie...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:09   #1354
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Oj, niefajnie podchodzisz do tej diety, niefajnie...
dlaczego chce jesc tak jak dawniej noo
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:15   #1355
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
pomyslalam ze to juz moje ostatnie
50 dni na diecie i potem wychodze raz na zawsze z tego bagna zwiekszajac o 150 kcal co tydzien!
bagna? moim zdaniem bez sensu przechodzić na diete, która będzie Cię męczyć. ja zmieniłam tak swoje odżywianie, że z niczego nie muszę wychodzić, bo zamierzam tak się odzywiać już zawsze. może dlatego, że moje żywienie nie polega na odmawianiu sobie wszystkiego, 'le bardziej racjonalnym zywieniu i aktywnosci fizycznej. i przynosi to efekty, co widać w tabelce. i dzieki temu, ze dieta ta nie jest dla mnie katorgą, przestrzegam ją z przyjemnościa.
tak w sumie, to podziwiam Cię za wytrwalosc, skoro ta dieta to bagno, czyli niezbyt dobre chwile w Twoim zyciu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:18   #1356
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
dlaczego chce jesc tak jak dawniej noo
Jak to dlaczego? Dlatego, że skoro nie wyglądałaś tak jak chciałaś kiedyś, jedząc "jak dawniej" to wracając do niezdrowego jedzenia z "dawniej" zapewne nie utrzymasz świetnego efektu za zawsze...
Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
bagna? moim zdaniem bez sensu przechodzić na diete, która będzie Cię męczyć. ja zmieniłam tak swoje odżywianie, że z niczego nie muszę wychodzić, bo zamierzam tak się odzywiać już zawsze. może dlatego, że moje żywienie nie polega na odmawianiu sobie wszystkiego, 'le bardziej racjonalnym zywieniu i aktywnosci fizycznej. i przynosi to efekty, co widać w tabelce. i dzieki temu, ze dieta ta nie jest dla mnie katorgą, przestrzegam ją z przyjemnościa.
Dokładnie! Za dietą powinna iść naprawa złych nawyków żywieniowych, wyrobienie tych dobrych i trzymanie się ich, a nie dieta - chudnę - wracam do tego co było kiedyś - to nie jest dobre.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:47   #1357
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jak to dlaczego? Dlatego, że skoro nie wyglądałaś tak jak chciałaś kiedyś, jedząc "jak dawniej" to wracając do niezdrowego jedzenia z "dawniej" zapewne nie utrzymasz świetnego efektu za zawsze...
Dokładnie! Za dietą powinna iść naprawa złych nawyków żywieniowych, wyrobienie tych dobrych i trzymanie się ich, a nie dieta - chudnę - wracam do tego co było kiedyś - to nie jest dobre.
ehh no moze z tym bagnem troche przesadzilam. ale nie chce juz liczyc kalorii, chce czasem wyjsc z rodzinka do restauracji bo nie ktorzy to maja serdecznie dosc że tak wszystko przestrzegam, że zdrowo jem itp( tak mi mowia)
a po drugie to nie powiedzialam że bede chłoneła jak kiedys. Na pewno po przygodzie z dieta nie zapomne o pysznym wiejskim serku, juz nie moge patrzec na kotlety w panierce cieknace tłuszczem i wiem ktore produkty to kaloryczne bomby i duzo duzo wiecej
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 12:52   #1358
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
ehh no moze z tym bagnem troche przesadzilam. ale nie chce juz liczyc kalorii, chce czasem wyjsc z rodzinka do restauracji bo nie ktorzy to maja serdecznie dosc że tak wszystko przestrzegam, że zdrowo jem itp( tak mi mowia)
Jas jestem na diecie - chudnę nie licząc kalorii, bez problemu znajdę w menu większości restauracji cos, co moge zjeść dietując... a rodzina dlaczego ma dość Twojego przestrzehania diety? Bo tego nie rozumiem?

Ja nie lubię "kotletów ociekających tłuszczem", frytek itd, więc mnie nie kuszą i rozumiem, że Ciebie owszem, ale... kotlety można zrobić zdrowe i dietetyczne, a przy tym wyjątkowo pyszne...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 16:35   #1359
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Levi's 471 High waist skinny

Więc dieta i ćwiczenia pełna parą... ale przede wszystkim rozciąganie bo do tego trzeba mieć szczuplutkie łydeczki
Obejrzałam sobie na necie, ładnie wyglądają na zdjęciach Przypominają mi wyższe rurki po prostu, ale pewnie na żywo inaczej się prezentują

Mi się marzy 33cm w łydce i pozbycie się tego mięśnia łydkowego Nie wiem czemu, ale osobiście bardziej podobają mi się nieumięśnione, szczupłe łydki. Do tych 33 cm brakuje mi jakieś 1-2 cm, a to niestety jak na łydki sporo, nie tak łatwo zrzucić z tego miejsca

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
bagna? moim zdaniem bez sensu przechodzić na diete, która będzie Cię męczyć. ja zmieniłam tak swoje odżywianie, że z niczego nie muszę wychodzić, bo zamierzam tak się odzywiać już zawsze. może dlatego, że moje żywienie nie polega na odmawianiu sobie wszystkiego, 'le bardziej racjonalnym zywieniu i aktywnosci fizycznej. i przynosi to efekty, co widać w tabelce. i dzieki temu, ze dieta ta nie jest dla mnie katorgą, przestrzegam ją z przyjemnościa.
tak w sumie, to podziwiam Cię za wytrwalosc, skoro ta dieta to bagno, czyli niezbyt dobre chwile w Twoim zyciu


Też mi się podoba mój nowy sposób żywienia, nie zamierzam go zmieniać i rezygnować z tych pysznych owsianek na śniadanie i białkowych kolacji itp. Wiadomo, że po wyjściu z redukcji będzie się jadło więcej, ale ogólnie nie zamierzam wrócić do sposobu odżywiania "przed". A co do innych produktów - wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem. Jak od czasu do czasu zje się coś innego, to tragedii nie będzie, gorzej jak będzie się praktykowało niezdrowe jedzenie każdego dnia, wtedy to co się wywalczyło, łatwo będzie stracić.
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 16:54   #1360
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
A co do innych produktów - wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem.

no własnie kochane a ja go nie mam. NIE mam umiaru i silnej woli!
jak sie tak duzo odmawia i monotonicznie je to jest jak jest .
wiem , mozna miec urozmaicona diete nawet na tych 1200 kcal, ale ja nie potrafie zjesc np 50 gram makaronu, tylko odrazu 150. albo 1 kromeczki na podwieczorek tylko 3.
jak ja cos jem to chce wiecej, nie wiem czemu taka wole mam słabą.
a jak wyjde z diety to potem bede mogla sobie pozwalac na pewno na wiecej i o tym marze.


co do restauracji szkoda ze tam ne ma kcal przy potrawach
ciekawa jestem ile ma sałatka z filetem z kurczaka: tam jest karczoch, duzo całaty, pomiodrek i polane to sosem czosnkowymMm
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 16:56   #1361
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
a rodzina dlaczego ma dość Twojego przestrzehania diety?
no np taka sytuacja , idziemy na lody to ja wykrecam sie że nie, a przeciez im nie powiem że juz limit kcal wyczerpałam.
nie jem z nimi wspolnych obiadów
jem te swoje serki, chlebki i to ich wkurza najbardziej
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 19:54   #1362
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Emocja - oj, te łydki ..
Ja mam straszne ( nie przesadzam, obtłuszczone, nieproporcjonalne), 40 cm ;/ Ale od Noewgo Roku postanawiam systematycznie skakać na skance, do tego rozciaganie. Zobaczymy

Kupiłam sobie dziś za małe spodnie ;p taka mała motywacja

ja też już polubiłam te produkty, które udało mi się poznać dzięki diecie. Tylko, że ja nie liczę kalorii ( i nie mam zamiaru), także wyjście z diety będzie trudniejsze, ale chyba wykonalne .. eh, sama nie wiem. Zobaczy się

Pzdr
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:57   #1363
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość

no własnie kochane a ja go nie mam. NIE mam umiaru i silnej woli!
jak sie tak duzo odmawia i monotonicznie je to jest jak jest .
wiem , mozna miec urozmaicona diete nawet na tych 1200 kcal, ale ja nie potrafie zjesc np 50 gram makaronu, tylko odrazu 150. albo 1 kromeczki na podwieczorek tylko 3.
jak ja cos jem to chce wiecej, nie wiem czemu taka wole mam słabą.
a jak wyjde z diety to potem bede mogla sobie pozwalac na pewno na wiecej i o tym marze.

Walka o silną wolę nie jest łatwa, ale warto. Jak uwierzysz, że potrafisz, to później już będzie z górki

Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
Emocja - oj, te łydki ..
Ja mam straszne ( nie przesadzam, obtłuszczone, nieproporcjonalne), 40 cm ;/ Ale od Noewgo Roku postanawiam systematycznie skakać na skance, do tego rozciaganie. Zobaczymy

Kupiłam sobie dziś za małe spodnie ;p taka mała motywacja

ja też już polubiłam te produkty, które udało mi się poznać dzięki diecie. Tylko, że ja nie liczę kalorii ( i nie mam zamiaru), także wyjście z diety będzie trudniejsze, ale chyba wykonalne .. eh, sama nie wiem. Zobaczy się

Pzdr


O tak łydki.. Nie narzekam już bardzo, bo było 37, więc te 34-35 to już jest super Nawet nie wiem, czy uda się zejść niżej, bo z tego miejsca jest naprawdę ciężko..

Co do wychodzenia z diety bez kalorii, to fakt, może być ciężko, ale z drugiej strony: wiesz, jak mniej więcej wyglądają Twoje posiłki, więc wychodząc z diety, możesz np. w jednym tygodniu dodać coś do śniadania, w kolejnym do II śniadania, potem do obiadu itd.
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 09:47   #1364
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Walka o silną wolę nie jest łatwa, ale warto. Jak uwierzysz, że potrafisz, to później już będzie z górki
Dokładnie


Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość


O tak łydki.. Nie narzekam już bardzo, bo było 37, więc te 34-35 to już jest super Nawet nie wiem, czy uda się zejść niżej, bo z tego miejsca jest naprawdę ciężko..
Ano kurka ciężko jest ..
Spróbuje z tą skakanką i rozciąganiem, może to coś da.
Ale ja się nie poddam
Wykurzę ten tłuszcz

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Co do wychodzenia z diety bez kalorii, to fakt, może być ciężko, ale z drugiej strony: wiesz, jak mniej więcej wyglądają Twoje posiłki, więc wychodząc z diety, możesz np. w jednym tygodniu dodać coś do śniadania, w kolejnym do II śniadania, potem do obiadu itd.
Się wyjdzie jakoś
Moja dieta polega na jedzeniu mniej więcej co 3 godziny, rano więcej węglowodanów, wieczorem białka i warzyw. Mało tłuszczy nasyconych i słodyczowych ww. Czyli taki standard Pewnie mieszczę się w ok. 1400 kcal, raz jest mniej raz więcej, bo ja różny apetyt mam.
Na początek może do owsianki dodam wiórki kokosowe, albo mannę z dzemem zrobie, czyli takie typowo utrzymaniowe sniadanie. Pozniej moze dodam ww (jakis makaron, ryz) do obiadu .. Myślę, że sobie poradzę Wazne tylko, zeby po uzyskaniu wymarzonych wymiarow (bo waga mnie irytuje, w kazdym miejscu w domu pokazuje inaczej. Dlatego tez nie będę się ważyć, tylko mierzyć) nie rzucic sie na wszelakie fast-foody itp. Ale one mnie już nie kuszą A fe.

Właśnie wcinam owsianke z budyniem wisniowym, serkiem wiejskim i pomaranczem. Boska mi wyszła
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:16   #1365
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
Ano kurka ciężko jest ..
Spróbuje z tą skakanką i rozciąganiem, może to coś da.
Ale ja się nie poddam
Wykurzę ten tłuszcz




Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
Się wyjdzie jakoś
Moja dieta polega na jedzeniu mniej więcej co 3 godziny, rano więcej węglowodanów, wieczorem białka i warzyw. Mało tłuszczy nasyconych i słodyczowych ww. Czyli taki standard Pewnie mieszczę się w ok. 1400 kcal, raz jest mniej raz więcej, bo ja różny apetyt mam.
Na początek może do owsianki dodam wiórki kokosowe, albo mannę z dzemem zrobie, czyli takie typowo utrzymaniowe sniadanie. Pozniej moze dodam ww (jakis makaron, ryz) do obiadu .. Myślę, że sobie poradzę Wazne tylko, zeby po uzyskaniu wymarzonych wymiarow (bo waga mnie irytuje, w kazdym miejscu w domu pokazuje inaczej. Dlatego tez nie będę się ważyć, tylko mierzyć) nie rzucic sie na wszelakie fast-foody itp. Ale one mnie już nie kuszą A fe.

Właśnie wcinam owsianke z budyniem wisniowym, serkiem wiejskim i pomaranczem. Boska mi wyszła
Mmm, budyń wiśniowy Ja dzisiaj z toffi miałam
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:04   #1366
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

A ja jutro sobie zrobię z toffi
Kurka, ten budyń to miało być takie "niedzielne odstępstwo", a już trzeci dzień z rzędu jem
A co tam Na śniadanie można
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:11   #1367
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

A ja już 3 dzień się trzymam, dieta i ćwiczenia
To chyba temu że mam kryzys - oczywiście chodzi o faceta - i nie mam ochoty za bardzo jeść :/ Wczwartek prawie nic, kompletnie załamna byłam, ale kumpele mnie wyciągneły tylko na pizze i do kina...

Ale mi anrobiłyście smaka na ten budyń, chyba sobie jutro zrobie
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 09:16   #1368
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
A ja jutro sobie zrobię z toffi
Kurka, ten budyń to miało być takie "niedzielne odstępstwo", a już trzeci dzień z rzędu jem
A co tam Na śniadanie można
Jasne, że można Przed świętami jadłam owsiankę z budyniem praktycznie codziennie przez 2 tygodnie (z małymi zmianami, ale nie za częstymi ), a i tak poszedł 1kg w dół, więc nie ma co się przejmować, a najlepiej wypróbować na sobie

Cytat:
Napisane przez anulka0016 Pokaż wiadomość
A ja już 3 dzień się trzymam, dieta i ćwiczenia
To chyba temu że mam kryzys - oczywiście chodzi o faceta - i nie mam ochoty za bardzo jeść :/ Wczwartek prawie nic, kompletnie załamna byłam, ale kumpele mnie wyciągneły tylko na pizze i do kina...

Ale mi anrobiłyście smaka na ten budyń, chyba sobie jutro zrobie
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:24   #1369
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Mnie chyba też budynie nie szkodzą
Kaloryczne to to nie jest, a jakie pyszne
Dziś rano miałam ochotę na truskawkowy, a jako, że przyzwyczaiłam się już do "niedzielnej manny" był własnie w jej towarzystwie. Pycha
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 10:49   #1370
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Ja sobie dzisiaj zaserwowałam płatki jęczmienne (bez budyniu dla odmiany). Zrobiłam wg przepisu na opakowaniu i tak dużo tego wyszło, że owoce do miski się już nie zmieściły A to niby tylko szklanka wody, szklanka mleka i 30g płatków. Dodałam cynamonu, słodzika, otrębów (owsianych i pszennych) i twarogu i najadłam się aż za bardzo
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:57   #1371
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Muszę następnym razem wziąć te płatki, bo co rusz je w sklepie widzę. Myślałam, że niedobre są

A teraz idę robić biszkopta z kremem tiramisu, pomaranczami i potrojna galaretka. Nie dla siebie oczywiscie
Jade do brata na Sylwestra i mi właśnie napisal na gadu, ze byłby baardzo zadowolony jakbym mu wyprodukowała jego ulubione ciasto
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 11:12   #1372
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Dobre, pod warunkiem, że dodasz słodzika, chociaż skosztowałam podczas gotowania, bez dodania jeszcze mleka i reszty, to też były nawet, nawet, ale wtedy trzeba by wymyślić całkiem inne zestawienie, pewnie z jogurtem naturalnym Na opakowaniu jest również podana wersja z solą, ale jakoś ta mnie nie kusi

Tiramisu Wolę jednak orzechowca
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 11:15   #1373
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Tiramisu Wolę jednak orzechowca
tiramisu
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 07:43   #1374
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
no np taka sytuacja , idziemy na lody to ja wykrecam sie że nie, a przeciez im nie powiem że juz limit kcal wyczerpałam.
nie jem z nimi wspolnych obiadów
jem te swoje serki, chlebki i to ich wkurza najbardziej
Nie rozumiem, naprawdę nie kumam - dlaczego wkurza ich to, że jesz serki czy chlebki? Dlaczsego nie powiesz - "Nie jem lodów, bo jestem na diecie"? To jakiś wstyd jest dla Ciebie? Ja mówię głośno - "nie jadam pizzy, bo jestem na diecie niskowęglowodanowej" i nie mam żadnego problemu...
Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
Emocja - oj, te łydki ..
Ja mam straszne ( nie przesadzam, obtłuszczone, nieproporcjonalne), 40 cm ;/ Ale od Noewgo Roku postanawiam systematycznie skakać na skance, do tego rozciaganie. Zobaczymy
Ehh.... te łydki Żebym ja jeszczer tłuszcz tam miała, ale nie! Mięśnie same
Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość

no własnie kochane a ja go nie mam. NIE mam umiaru i silnej woli!

co do restauracji szkoda ze tam ne ma kcal przy potrawach
ciekawa jestem ile ma sałatka z filetem z kurczaka: tam jest karczoch, duzo całaty, pomiodrek i polane to sosem czosnkowymMm
Silną wolę trzeba sobie samemu wypracować, tego nawet, gdybyśmy chciały, to mailem nie prześlemy

A co do restauracji, to... ja juz pamiętam "mniej więcej" kaloryczność, zawartości tłuszczy itd w potrawach Ale ja to weteranka jestem
Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Tiramisu Wolę jednak orzechowca
Orzechowy niesłodzony
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 08:13   #1375
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
? Dlaczsego nie powiesz - "Nie jem lodów, bo jestem na diecie"?
ale zrozum,
do mnie odrazu tekst

"ty juz nie wiesz co wymyślać, taka chuda jesteś"



__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 08:27   #1376
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
ale zrozum,
do mnie odrazu tekst

"ty juz nie wiesz co wymyślać, taka chuda jesteś"


No to ja mam pytanie takie szczere - a tak obiektywnie jestes chuda?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 10:52   #1377
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No to ja mam pytanie takie szczere - a tak obiektywnie jestes chuda?
kazda sama dla siebie chuda nie jest ale wszyscy w okolo to widza
ja mam przy 179 66 kg to az tak strasznie nie wyglada ale i tak czuje sie źle
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 11:00   #1378
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
kazda sama dla siebie chuda nie jest ale wszyscy w okolo to widza
Mi nie mówią, że chuda Właśnie zdjęcia wrzuciłam na forum i raczej nikt nie twierdzi, żem szczupła Więc tym bardziej wiem, że muszę się ruszyć
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 11:04   #1379
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

ojjj dawno mnie tu nie bylo...
hmmm myslalam ze z poczatkiem grudnia temat zniknie a wy dalej dziewczyny dzielnie walczycie...
to dobrze dobrze...
3majcie sie dzielnie i pozdrawiam
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 11:06   #1380
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: 100 dni na diecie!! grudzien jest nasz:D

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
ojjj dawno mnie tu nie bylo...
hmmm myslalam ze z poczatkiem grudnia temat zniknie a wy dalej dziewczyny dzielnie walczycie...
to dobrze dobrze...
3majcie sie dzielnie i pozdrawiam
Cześć

Temat nie znika, bo ciała do znikania jeszcze torszke zostało
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.