Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 08:09   #1351
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Kasia jak w sobotę trafisz do MACa musisz poMACać Hang Up, jest śliczny!
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kurczę... już kiedys się na niego czaiłam... tylko się obawiałam, że może dać taki rockowy look.. muszę obmacać...
Jest na swatchowym w moich swatchach szminek. Jest rzeczywiście ładny ale ja za nim nie przepadam - nie lubię konsystencji Cremesheenów, są dla mnie za 'maziste'.

Mass - śliczne zakupy

Mimo śniegu zaszalałam wiosennym zestawieniem MUFE92 + Technakohl Obviously Orange więc jak ktoś kupił teraz ten ciemy fiolet ze Springa to myślę że takie zestawienie będzie super na błyskawiczny makijaż .
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:19   #1352
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja mówiłam że limitowanki będę wszystkie brać, bo później bym żałowała, że nie kupiłam. A jak kupię i dojdę do wniosku, że jednak to nie to, to najwyżej sprzedam. Od czego jest ebay?!
Macie jakiegoś linka do kolekcji na jesień?
Przed nami Riveting, Liberty of London,To The Beach, Pret-a-papier. A co dalej?
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:34   #1353
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Ja mówiłam że limitowanki będę wszystkie brać, bo później bym żałowała, że nie kupiłam. A jak kupię i dojdę do wniosku, że jednak to nie to, to najwyżej sprzedam. Od czego jest ebay?!
Rozumiem to doskonale. Jak coś w regularnej, to zawsze ma sie szansę dokupić później, a tak to człowiek ciągle myśli "a mogłam kupić" nawet, jeśli przeczuwa, że pewnie byłby niezadowolony z zakupu
Mam nadzieję, że jeśli byś odczuła nadmiar, to zanim wystawisz na ebayu, to my forumowiczki dowiemy sie pierwsze? Takie prawo pierwokupu po forumowej znajomości?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:22   #1354
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nataszka222 Pokaż wiadomość
o maj gat!!! no to nieźle. Musiał Cie wkurzyć że wysłałaś aż pismo. No niestety jak w każdej pracy są i tacy i tacy.

Co do black tulip, pomyślę. Wydaje mi sie ze jest mieszanką pewnych dwóch kolorów z regularnej. Otworze swój magiczny kuferek i moze mnie natchnie. ))
Mimo ze jestem sroczką, to lubie takie blade SRACZKOwate cienie. rozcieram nimi górne granice. Oj działają cuda. Ale to tylko moja prywatna opinia. Mam bzikolca na wszytsko.
Kupiłam sobie ostatnio lakier ze springa ten najbardziej pomarańczowy. Malibu peach - chyba tak to szło. AZ SOBIE AKRYL POŁOŻYŁAM na pazury - jest zaaaaaaaa.......styyyyyyy . Czekam na to jak bede mogła go połączyć z białą letnią tuniką i blush ombre ripe peach. Och Achhhhhh
Mmmmmm
Niestety nie pierwszy raz nawalił, nazbierało się.

To poszperaj, jestem bardzo ciekawa
Wiesz ja nie bardzo umiem i nie lubię pracować takimi cieniami, za dużo zachodu a ja jestem niecierpliwa
Lakier ma bardzo ciekawy kolor tylko zastanawiam się jak z trwałością na arylach na pewno trzyma się dłużej .
Oj kusisz szukaj cienia

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-03-05 o 09:24
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:08   #1355
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

wróciłam

zakupy outletowe totalna porażka.. od mojej ostatniej tam wizyty nie mieli nic nowego, tylko to samo co było minus to co im zeszło w międzyczasie

zakupy MACowe całkiem udane nie było tylko 2 czy 3 rzeczy z Waszych list.. szczegóły wyślę dziś w nocy jak wrócę z pracy, bo zaraz niestety tam się wybieram

Lush tak samo mieli małe braki, ale Waszych skarbów większość mam tylko teraz pytanie jak się z tym zabiorę do Polski, bo to waży chyba dobre 5 kg, jeśli nie więcej


moje prywatne odczucia pozakupowe..
Lush mnie rozczarował.. co z tego, że jak się wchodzi do sklepu, to unosi się cudny zapach, jak po wąchaniu kolejnych 'cudeniek' robi się coraz bardziej niedobrze.. kupiłam sobie kilka rzeczy.. reszta totalnie nie dla mnie..

MAC, a konkretnie Spring fajny.. dokupiłam cienie, których nie kupiłam już na stronie.. wymieniłam sobie pojemniczki na Beigeland i Phlox.. reszta zupełnie nie moja bajka.. błyszczyki mnie nie powaliły (kupiłam za to 3 z regularnej kolekcji ).. quad fioletowy mi się nie spodobał więc z zakupu zrezygnowałam.. róże, wiadomo fajne, zwłaszcza Ripe Peach i Azalea Blossom

róże z Too Fabulous, choć się przed nimi broniłam jak mogłam, całkiem całkiem spodobały mi się 2 i miałam dylemat który mi się bardziej podoba, więc kupiłam oba
Cremeshhen Glassy natomiast bardzo mnie rozczarowały.. jakieś takie za matowe i moim zdaniem ciężko będzie nałożyć je równomiernie na usta.. a jak się już to uda, to może brzydko schodzić partiami i robić placki

outletu komentować nie muszę


przyszły dziś moje sample podkadów z EDM i zestaw korektorów
zapowiadają się ciekawie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2010-03-05 o 11:10
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:13   #1356
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wróciłam

zakupy outletowe totalna porażka.. od mojej ostatniej tam wizyty nie mieli nic nowego, tylko to samo co było minus to co im zeszło w międzyczasie

outletu komentować nie muszę
To jak się domyślam nie było różu EL
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:13   #1357
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Ja mówiłam że limitowanki będę wszystkie brać, bo później bym żałowała, że nie kupiłam. A jak kupię i dojdę do wniosku, że jednak to nie to, to najwyżej sprzedam. Od czego jest ebay?!
Macie jakiegoś linka do kolekcji na jesień?
Przed nami Riveting, Liberty of London,To The Beach, Pret-a-papier. A co dalej?
Ja jeszcze nie zakupilam springa a ona mi tu o jesieni mowi
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 11:15   #1358
Bifrost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Lakier ma bardzo ciekawy kolor tylko zastanawiam się jak z trwałością na arylach na pewno trzyma się dłużej .
co prawda nie mam tego koloru, tylko brąz z warm&cozy ale śmiało moge polecić macowe lakiery. Bez problemu trzyma sie 4 dni (oczywiście z top coatem) i jak na moje paznokcie jest to wynik oszołamiajacy

Czy miała może, któraś z Was do czynienia z Lipmixem? Wyczailam go właśnie na stronie MAC pro
__________________
Bifröst
Bifrost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:22   #1359
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To jak się domyślam nie było różu EL


nie było nic poza znudzonymi paniami
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:24   #1360
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wróciłam



A co Ci sie w Lushu spodobało ?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:33   #1361
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


nie było nic poza znudzonymi paniami
No nic, trudno się mówi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 11:34   #1362
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość


A co Ci sie w Lushu spodobało ?
głównie różnorakie cuda do kąpieli.. można było zaleźć coś co ładnie pachnie ale, że my raczej prysznicowi jesteśmy, to wzięłam tyko 2 czy 3 szt... poza tym w sumie pojedyncze rzeczy.. sama nie wiem co kupiłam, nie pamiętam ale jak wrócę z pracy i się z tym ogarnę, to na pewno podzielę się tą informacją
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:36   #1363
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ok, a róże, które wzięłas? Tez nad nimi dumam i nie moge sie zdecydować
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:38   #1364
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ok, a róże, które wzięłas? Tez nad nimi dumam i nie moge sie zdecydować
dla siebie mam Azalea Blossom i Ripe Peach ze Springa (dla Ciebie wiesz co )
a z TF Too Virtues i Buddy-Up
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:40   #1365
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dla siebie mam Azalea Blossom i Ripe Peach ze Springa (dla Ciebie wiesz co )
a z TF Too Virtues i Buddy-Up
Haha, no wiem co, ale kurde jeszcze kuszą mnie te z TF i nie widzac na żywo nie wiem , który bym chciała.
Doradz, ktory jest ladniejszy
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:55   #1366
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dla siebie mam Azalea Blossom i Ripe Peach ze Springa (dla Ciebie wiesz co )
a z TF Too Virtues i Buddy-Up
ale fajną pakę dostanę

Trochę mnie zaniepokoiłaś tym Lushem

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Haha, no wiem co, ale kurde jeszcze kuszą mnie te z TF i nie widzac na żywo nie wiem , który bym chciała.
Doradz, ktory jest ladniejszy
Buddy up ale tak naprawdę też zastanawiałam się nad Two Virtues ale
chyba jest dla mnie za chłodny, gdyby nie to , pewnie bym wzięła
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:15   #1367
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wróciłam

zakupy outletowe totalna porażka.. od mojej ostatniej tam wizyty nie mieli nic nowego, tylko to samo co było minus to co im zeszło w międzyczasie

zakupy MACowe całkiem udane nie było tylko 2 czy 3 rzeczy z Waszych list.. szczegóły wyślę dziś w nocy jak wrócę z pracy, bo zaraz niestety tam się wybieram

Lush tak samo mieli małe braki, ale Waszych skarbów większość mam tylko teraz pytanie jak się z tym zabiorę do Polski, bo to waży chyba dobre 5 kg, jeśli nie więcej


moje prywatne odczucia pozakupowe..
Lush mnie rozczarował.. co z tego, że jak się wchodzi do sklepu, to unosi się cudny zapach, jak po wąchaniu kolejnych 'cudeniek' robi się coraz bardziej niedobrze.. kupiłam sobie kilka rzeczy.. reszta totalnie nie dla mnie..

MAC, a konkretnie Spring fajny.. dokupiłam cienie, których nie kupiłam już na stronie.. wymieniłam sobie pojemniczki na Beigeland i Phlox.. reszta zupełnie nie moja bajka.. błyszczyki mnie nie powaliły (kupiłam za to 3 z regularnej kolekcji ).. quad fioletowy mi się nie spodobał więc z zakupu zrezygnowałam.. róże, wiadomo fajne, zwłaszcza Ripe Peach i Azalea Blossom

róże z Too Fabulous, choć się przed nimi broniłam jak mogłam, całkiem całkiem spodobały mi się 2 i miałam dylemat który mi się bardziej podoba, więc kupiłam oba
Cremeshhen Glassy natomiast bardzo mnie rozczarowały.. jakieś takie za matowe i moim zdaniem ciężko będzie nałożyć je równomiernie na usta.. a jak się już to uda, to może brzydko schodzić partiami i robić placki

outletu komentować nie muszę

witaj
co do outletu, to miałam takie przeczucia.
Jak znajdziesz chwilkę, to cyknij jakąś fotę zakupowych cudeniek, bom ciekawa (ciekawi mnie ile tego musieliście sie natachać )
braki w Lushu? hmmm, byle nie enzymion, bo tak mi do głowy wlazł, że dosłownie musze go mieć a co do zapachów, to dlatego ja wolę kupować w mniejszych opakowaniach (mimo, iż pewnie mniej ekonomicznie), bo po pewnym czasie zapach sie albo ulatnia albo jest jakiś...inny.
jak to jak sie zabierzesz? nie bierz ubrań
cremeshiny do mnie nie przemawiają w ogóle, a z guada już się wyleczyłam. Skoro wymieniłaś pojemniki na beigeland, to mniemam, ze i dla mnie się pomadeczka ostała?
co do zakupów EDM, to kiedy zamawiałaś? ja tam majac przeczucie co do braku pigmiaków w outlcie zamawiam sypkie cienie z EDM (zwł. jeden z kolorków jest po prostu ) no i plus chyba od razu zrobię większe zakupy, bo tak jak będę dokupowac i dodawac do wysyłki, to chyba nigdy się nie doczekam paczki.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:22   #1368
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Haha, no wiem co, ale kurde jeszcze kuszą mnie te z TF i nie widzac na żywo nie wiem , który bym chciała.
Doradz, ktory jest ladniejszy
Too Virtues jest taki różowiutki..
a Buddy Up taki ciepły pomarańczek, beżyk..

zależy co lubisz.. ja uwielbiam i chłodne róże i ciepłe pomarańczo-beżyki, dlatego nie umiałam zdecydować, którego bardziej pożądam i wzięłam oba

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
ale fajną pakę dostanę
no dostaniesz.. i to niemałą

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Trochę mnie zaniepokoiłaś tym Lushem
zależy co kto lubi.. mnie w większości te smrodki nie pociągają

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
witaj
co do outletu, to miałam takie przeczucia.
Jak znajdziesz chwilkę, to cyknij jakąś fotę zakupowych cudeniek, bom ciekawa (ciekawi mnie ile tego musieliście sie natachać )
braki w Lushu? hmmm, byle nie enzymion, bo tak mi do głowy wlazł, że dosłownie musze go mieć a co do zapachów, to dlatego ja wolę kupować w mniejszych opakowaniach (mimo, iż pewnie mniej ekonomicznie), bo po pewnym czasie zapach sie albo ulatnia albo jest jakiś...inny.
jak to jak sie zabierzesz? nie bierz ubrań
cremeshiny do mnie nie przemawiają w ogóle, a z guada już się wyleczyłam. Skoro wymieniłaś pojemniki na beigeland, to mniemam, ze i dla mnie się pomadeczka ostała?
co do zakupów EDM, to kiedy zamawiałaś? ja tam majac przeczucie co do braku pigmiaków w outlcie zamawiam sypkie cienie z EDM (zwł. jeden z kolorków jest po prostu ) no i plus chyba od razu zrobię większe zakupy, bo tak jak będę dokupowac i dodawac do wysyłki, to chyba nigdy się nie doczekam paczki.
mam dla Ciebie oba błyszczole pierwsze z listy
Beigeland też

enzymion też

fotkę cyknę jutro.. zaraz uciekam do pracy, a jak wrócę, to będzie już bardzo późno..

EDM zamawiałam 25 marca.. czyli w zeszły czwartek
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:40   #1369
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zależy co kto lubi.. mnie w większości te smrodki nie pociągają
mam dla Ciebie oba błyszczole pierwsze z listy
Beigeland też
enzymion też
fotkę cyknę jutro.. zaraz uciekam do pracy, a jak wrócę, to będzie już bardzo późno..

EDM zamawiałam 25 marca.. czyli w zeszły czwartek
i widzisz jak mnie łatwo zadowolić? pewnie mój były by się pod tym nie podpisał
o to jak juz będziesz wklejać i Ci sie uda, to zestaw te dwa różyki obok siebie, ok? bo chętnie tak naoczne bym porównała.
Miłego popołudnia (wieczoru?nocy?) w pracy
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 16:28   #1370
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Bifrost Pokaż wiadomość
co prawda nie mam tego koloru, tylko brąz z warm&cozy ale śmiało moge polecić macowe lakiery. Bez problemu trzyma sie 4 dni (oczywiście z top coatem) i jak na moje paznokcie jest to wynik oszołamiajacy
Ja akurat lakiery MACa polecam średnio - tzn. warto dla jakiegoś ciekawego koloru (mam jeden ze Style Black i jeden z Love Lace i teraz planuje jeden z LoL) ale mogłyby mieć lepszy pędzelek, jakościowo szału nie robią no i za taka cenę to można mieć OPI.

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Haha, no wiem co, ale kurde jeszcze kuszą mnie te z TF i nie widzac na żywo nie wiem , który bym chciała.
Doradz, ktory jest ladniejszy
Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Buddy up ale tak naprawdę też zastanawiałam się nad Two Virtues ale
chyba jest dla mnie za chłodny, gdyby nie to , pewnie bym wzięła
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Too Virtues jest taki różowiutki..
a Buddy Up taki ciepły pomarańczek, beżyk..
Two Virtues jest chłodny ale nie jest jakiś mocno chłodny... taki raczej "prosiaczkowaty".
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 16:31   #1371
claudis1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Szanowne Wizażanki!
Proszę o pomoc! Kupiłam krem Chanel Rectifiance Intense Nuit na portalu aukcyjnym. Logo na zakrętce nie jest tłoczone, ściera się bez problemu, po odkręceniu kremu nakręteczka zabezpieczająca również nie jest logowana. Słoiczek jest inny niż patrzałam na stronach lub innych aukcjach. Bardzo proszę pomóżcie! Powiedzcie czy tak może byc, wiele z was napewno testowało ten krem. Nie mam możliwości zamieszczenia zdjęc, z ogromną chęcią wyśle je na maila, abyście mogły go ocenic. Nie wiem czy wszystkie kremy muszą tak samo wyglądac czy imporowane z innych krajów mogą wyglądac inaczej. Nie mam możliwości sprawdzenia w perfumerii. Błagam o pomoc! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję jeśli ktoś będzie chciał pomóc.
claudis1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 18:32   #1372
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez claudis1234 Pokaż wiadomość
Szanowne Wizażanki!
Proszę o pomoc! Kupiłam krem Chanel Rectifiance Intense Nuit na portalu aukcyjnym. Logo na zakrętce nie jest tłoczone, ściera się bez problemu, po odkręceniu kremu nakręteczka zabezpieczająca również nie jest logowana. Słoiczek jest inny niż patrzałam na stronach lub innych aukcjach. Bardzo proszę pomóżcie! Powiedzcie czy tak może byc, wiele z was napewno testowało ten krem. Nie mam możliwości zamieszczenia zdjęc, z ogromną chęcią wyśle je na maila, abyście mogły go ocenic. Nie wiem czy wszystkie kremy muszą tak samo wyglądac czy imporowane z innych krajów mogą wyglądac inaczej. Nie mam możliwości sprawdzenia w perfumerii. Błagam o pomoc! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję jeśli ktoś będzie chciał pomóc.
A co ma wspólnego krem Chanel z kolorówką MAC? Jest wątek o kosmetykach Chanel
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 19:14   #1373
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Ja mówiłam że limitowanki będę wszystkie brać, bo później bym żałowała, że nie kupiłam. A jak kupię i dojdę do wniosku, że jednak to nie to, to najwyżej sprzedam. Od czego jest ebay?!
Macie jakiegoś linka do kolekcji na jesień?
Przed nami Riveting, Liberty of London,To The Beach, Pret-a-papier. A co dalej?
Dotarła przesyłka Dziękuje jeszcze raz za pomoc
I gratuluje zakupów! Zazdroszcze dużej części!
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 20:00   #1374
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Wróciłam. Zakupy zrobione, ciąg dalszy nastąpi (błyszczyki, szminki i jeszcze conajmiej 2 róże z too fabolous).

Wyszłam znowu z opinią, że pracując w macu wie się mniej niż tam nie pracując. Dołuje mnie to strasznie. Dzisiaj pytano mnie w sklepie czy nie chciałabym z nimi pracować. Ale jakoś nie jestem na to chętna.
Zauważyłam, że większość M-A nie potrafi otwierać nowych quadów

a tak to czuć wiosną... jestem alergiczką na pyłki i zaczął się mój supr extra wygląd... tej wiosny niezmiennie jak co roku najmodniejsze są czerwone oczy, katar sienny i spływający makijaż oczu. Cud, miód, malina.
W dodatku nie wziełam żadnych leków i wyglądam niczym alien.

A oto moje nowości...

ŁOŁ Kobieto aleś poszalała .Piękności
A jak pędzelki Sigmy domyślam sie że ok skoro nie planujesz zakupu nowych

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Nataszka222
Kupiłam sobie ostatnio lakier ze springa ten najbardziej pomarańczowy. Malibu peach - chyba tak to szło. AZ SOBIE AKRYL POŁOŻYŁAM na pazury - jest zaaaaaaaa.......styyyyyyy . Czekam na to jak bede mogła go połączyć z białą letnią tuniką i blush ombre ripe peach. Och Achhhhhh
Mmmmmm
dla mne też jest zaaaaaaaa.......styyyyyyy
A ja nałożyłam go na Bonder Orly i trzyma się 4dzień bez zarzutu też się nie mogę doczekac lata jak sie zaprezentuje z tuniką też białą i na nóżnych paluszkach w grafitowo-granatowych japoneczkach
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 23:36   #1375
Nataszka222
Raczkowanie
 
Avatar Nataszka222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Viva Glam -Gaga i Cyndi dostępna jest juz we Wrocku, od dzisiaj ))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))) )
nie powiem, nie powiem jest śliczna dzis MACałam
syndiiii-koralowa czerwień
gaga - delikatny, rózyk....
yammi yammmmi....Rrrrrrrrrrrrrr rrrr cukiereczki
__________________
--- Piękno rodzi się z PASJI ---

Nataszka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 14:18   #1376
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Rozumiem to doskonale. Jak coś w regularnej, to zawsze ma sie szansę dokupić później, a tak to człowiek ciągle myśli "a mogłam kupić" nawet, jeśli przeczuwa, że pewnie byłby niezadowolony z zakupu
Mam dokładnie takie same podejście
Regular jest w zasadzie zawsze pod ręką, a jak się limitowanki nie upoluje, to potem trzeba potem kombinować ...
Z LE jest tylko 1 problem - jak trafi się na KWC i nie zrobi się backupu to gdy skończy się opakowanie to jest ból

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wróciłam

zakupy outletowe totalna porażka.. od mojej ostatniej tam wizyty nie mieli nic nowego, tylko to samo co było minus to co im zeszło w międzyczasie

zakupy MACowe całkiem udane nie było tylko 2 czy 3 rzeczy z Waszych list.. szczegóły wyślę dziś w nocy jak wrócę z pracy, bo zaraz niestety tam się wybieram

Lush tak samo mieli małe braki, ale Waszych skarbów większość mam tylko teraz pytanie jak się z tym zabiorę do Polski, bo to waży chyba dobre 5 kg, jeśli nie więcej


moje prywatne odczucia pozakupowe..
Lush mnie rozczarował.. co z tego, że jak się wchodzi do sklepu, to unosi się cudny zapach, jak po wąchaniu kolejnych 'cudeniek' robi się coraz bardziej niedobrze.. kupiłam sobie kilka rzeczy.. reszta totalnie nie dla mnie..

MAC, a konkretnie Spring fajny.. dokupiłam cienie, których nie kupiłam już na stronie.. wymieniłam sobie pojemniczki na Beigeland i Phlox.. reszta zupełnie nie moja bajka.. błyszczyki mnie nie powaliły (kupiłam za to 3 z regularnej kolekcji ).. quad fioletowy mi się nie spodobał więc z zakupu zrezygnowałam.. róże, wiadomo fajne, zwłaszcza Ripe Peach i Azalea Blossom

róże z Too Fabulous, choć się przed nimi broniłam jak mogłam, całkiem całkiem spodobały mi się 2 i miałam dylemat który mi się bardziej podoba, więc kupiłam oba
Cremeshhen Glassy natomiast bardzo mnie rozczarowały.. jakieś takie za matowe i moim zdaniem ciężko będzie nałożyć je równomiernie na usta.. a jak się już to uda, to może brzydko schodzić partiami i robić placki

outletu komentować nie muszę


przyszły dziś moje sample podkadów z EDM i zestaw korektorów
zapowiadają się ciekawie
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dla siebie mam Azalea Blossom i Ripe Peach ze Springa (dla Ciebie wiesz co )
a z TF Too Virtues i Buddy-Up
Cieszę się że jesteś i że jesteś zadowolona z zakupów (oprócz outlteu ).
Wygląda na to, że będę miała taki sam blushowy zestaw ze Springa jak i Ty (o ile oczywiście udało Ci się i dla mnie upolować brzoskwinkę ).
Ja też po zobaczeniu na żywo i zmacaniu fioletowego quada skutecznie się z niego wyleczyłam. Mieszane uczucia mam tylko co do nowych opakowań - jestem na tak jeśli chodzi o przezroczyty front, bo nie lubię szperać po paltekach i szukać jakiegoś odcienia, ale mam wrażenie, że MAC zmienił plastik na jakiś gorszy ...
Co do Creamsheenów - faktycznie są gęęęęssstteeeeee, ale dla mnie to akurat zaleta

Cytat:
Napisane przez Nataszka222 Pokaż wiadomość
Viva Glam -Gaga i Cyndi dostępna jest juz we Wrocku, od dzisiaj ))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))) )
nie powiem, nie powiem jest śliczna dzis MACałam
syndiiii-koralowa czerwień
gaga - delikatny, rózyk....
yammi yammmmi....Rrrrrrrrrrrrrr rrrr cukiereczki
W Kraku też już są wystawione od tygodnia .
Cyndi to zdecydowanie nie moja bajka (choć podobała mi się baaardzo na fotkach), ale za to Gaga
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 14:34   #1377
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

moje i Wasze skarby

zdjęcie nr 1 - Wasze MACzki

zdjęcie nr 2 - moje MACzki
od lewej:
pomadki: Phlox, Beigeland, dazzleglassy: Like Venus, Steppin' Out, plushglass: Bountiful
cień Wintersky, Glitter Eye Liner, pearlglide Bankroll, Plushlash, Strobe Cream
cienie: Nanagold, Straw Harvest, Perky, Lala, Very Violet, Mystery
róże mineralne: Two Virtues, Buddy Up
pigment: Universal Mix
kredka Urban Decay: Oil Slick
korektor Bobbi Brown: Porcelain Bisque
Blush Ombre: Ripe Peach, Azalea Blossom
Crush Metal Pigment Stacked 1

zdjęcie nr 3 - Wasze Lush-ki

zdjęcie nr 4 - moje Lush-ki
Breath Of Fresh Air, Fair Trade Foot Lotion, Handy Gurugu, Enzymion, Brazened Honey, Catastrophe Cosmetic
Heavenly Bodies, Soft Coeur (The Honeymooner), Aqua Mirabilis Body Butter, Blue Skies and Fluffy White Clouds, You Snap the Wip
lip balm Whip Stick, Squeaky Green, Pop In The Bath Bubble Bars, Ma Bar, Porridge Hand & Body Soap
Vanilla In The Mist Soap
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 14:40   #1378
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moje i Wasze skarby

zdjęcie nr 1 - Wasze MACzki

zdjęcie nr 2 - moje MACzki
od lewej:
pomadki: Phlox, Beigeland, dazzleglassy: Like Venus, Steppin' Out, plushglass: Bountiful
cień Wintersky, Glitter Eye Liner, pearlglide Bankroll, Plushlash, Strobe Cream
cienie: Nanagold, Straw Harvest, Perky, Lala, Very Violet, Mystery
róże mineralne: Two Virtues, Buddy Up
pigment: Universal Mix
kredka Urban Decay: Oil Slick
korektor Bobbi Brown: Porcelain Bisque
Blush Ombre: Ripe Peach, Azalea Blossom
Crush Metal Pigment Stacked 1

zdjęcie nr 3 - Wasze Lush-ki

zdjęcie nr 4 - moje Lush-ki
Breath Of Fresh Air, Fair Trade Foot Lotion, Handy Gurugu, Enzymion, Brazened Honey, Catastrophe Cosmetic
Heavenly Bodies, Soft Coeur (The Honeymooner), Aqua Mirabilis Body Butter, Blue Skies and Fluffy White Clouds, You Snap the Wip
lip balm Whip Stick, Squeaky Green, Pop In The Bath Bubble Bars, Ma Bar, Porridge Hand & Body Soap
Vanilla In The Mist Soap
Marti, boskie zakupy zazdraszczam łowów
Widzę, że nie było mojego Lavendera i Paint Pota , ale fajnie, że choć Ripe Peach udało Ci się upolować
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 14:43   #1379
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że będę miała taki sam blushowy zestaw ze Springa jak i Ty (o ile oczywiście udało Ci się i dla mnie upolować brzoskwinkę ).
ups.. nie wiem jak to zrobiłam, ale nie wysłałam do Ciebie pw

jestem trochę zakręcona, bo wścieklam się na Lusha.. segregowalam wszystko na moje i Wasze.. i spisywalam ceny z paragonu do rozliczeń.. i okazalo się, że zrobili mnie w ch.. skasowali mnie za dużo o prawie 40 funtów policzyli mi 6 enzymionów, a brałam 4 (co daje kwotę 24.50), oraz 2 Vanishing Creamy, a brałam tylko 1 (kolejne 15.25) nie wiem co teraz zrobić.. ale nie będę przecież jechać ponad 400 km w jedną stronę, żeby się z nimi kłócić (choć mam straszliwą ochotę).. poza tym w sumie co im udowodnię


tak, mam dla Ciebie różyk i blyszczyk
PP nie mieli

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Marti, boskie zakupy zazdraszczam łowów
Widzę, że nie było mojego Lavendera i Paint Pota , ale fajnie, że choć Ripe Peach udało Ci się upolować
a właśnie, że był
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 14:47   #1380
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ups.. nie wiem jak to zrobiłam, ale nie wysłałam do Ciebie pw

jestem trochę zakręcona, bo wścieklam się na Lusha.. segregowalam wszystko na moje i Wasze.. i spisywalam ceny z paragonu do rozliczeń.. i okazalo się, że zrobili mnie w ch.. skasowali mnie za dużo o prawie 40 funtów policzyli mi 6 enzymionów, a brałam 4 (co daje kwotę 24.50), oraz 2 Vanishing Creamy, a brałam tylko 1 (kolejne 15.25) nie wiem co teraz zrobić.. ale nie będę przecież jechać ponad 400 km w jedną stronę, żeby się z nimi kłócić (choć mam straszliwą ochotę).. poza tym w sumie co im udowodnię

tak, mam dla Ciebie różyk i blyszczyk
PP nie mieli
Rewelacja w takim razie czekam na PW
Co do PP - i tak jest w reularnej kolekcji, więc i tak go kiedyś upoluję
Ślicznie dziękuję za zakupy i za fotki

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a właśnie, że był
Wiem, wiem - gapa ze mnie bo pomyliłam fotki
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.