Miłośniczki Zary cz. X - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 10:25   #1351
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dzisiaj kochana to ja więdnę na tarasie i utrwalam swoją bułgarska opaleniznę
tak to wlasnie moje nadrabianie watku wyglada,wiem ze ktos cos kiedys ale nic dokladnie
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:27   #1352
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
tak to wlasnie moje nadrabianie watku wyglada,wiem ze ktos cos kiedys ale nic dokladnie
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:29   #1353
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

a ja jestem właśnie po 8minutes pośladki przypomnialam sobie o kasetach video c ćwiczeniami cindy crawford, boskie były musze ich poszukac na torrentach
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:30   #1354
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
potwierdzam - te ćwiczenia działają naprawdę - już tak po ok. 2 tygodniach widać efekty

no tak-skoro Ty i Twoje nogi twierdzicie, że te ćwiczenia są dobre- trzeba spróbować. ale te 2 tygodnie przynajmniej.. o jeny, muszę walczyć ze swoim leniem
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:30   #1355
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze nie mierzyłam ale wczoraj coś zaczęłam gadać mężowi a że miał dobry humor może je w niedługim czasie zakupie
Nawet długo o Zarze słuchał hahahaha
Koniecznie musisz to wykorzystac!

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Oj Ty ja po ciązy chciałabym tak wyglądać!
Kiedy sie tu chwalilam,ze jestem kocia mama,ale kotki adoptowane,nie rodzilam sama

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
też trąbię od kilku dni że na brzuch super jest hula hop ale nikt mnie nie słucha
Ja slucham i pamietam juz nawet na ebay obczailam hula hop z wypustkami,ale podejrzewam,ze to bedzie droga przez meke

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
i tak w ogóle to zamiast tu produkować tysiąc postów dziennie to się wziąć za ćwiczenia ha ha
Ja palce cwicze na klawiaturze,w kocu dlonie to wizytowka kazdej kobiety
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:30   #1356
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja jestem taka dzika, że ogólnie nie przepadam za logowanymi rzeczami i chyba muszę się po prostu przyzwyczaić, bo to bardzo świeży nabytek i taka jestem jeszcze nieprzyzwyczajona
eh to jest kolejna rzecz w kolejce do zakupu
zegarek fossil lub michael kors
raybany
furla candy ?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:31   #1357
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

dziewczyny jak byłyście w Niemczech czy natknełyście się na oryginalne emu ? jeśli tak to w jakich sklepach czy to były targowiska? moja bratowa pojechała i dałam jej polecenie szukać emu ;d
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 10:36   #1358
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dzisiaj kochana to ja więdnę na tarasie i utrwalam swoją bułgarska opaleniznę

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------


też trąbię od kilku dni że na brzuch super jest hula hop ale nikt mnie nie słucha


i tak w ogóle to zamiast tu produkować tysiąc postów dziennie to się wziąć za ćwiczenia ha ha
wiem wiem, czytałam to ale myślałąm że on na mięśnie a nie tłuszczyk, w takim razie dziś TŻ po pracy pojedzie mi go kupić
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:36   #1359
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak byłyście w Niemczech czy natknełyście się na oryginalne emu ? jeśli tak to w jakich sklepach czy to były targowiska? moja bratowa pojechała i dałam jej polecenie szukać emu ;d
Moje emu kupilam w sklepie Kult.Sa tez w Görtz, Peek&Cloppenburg i wielu innych sklepach z obuwiem Na pewno nie na targowisku i w turecko-koreanskich sklepach-tam to najwyzej mozesz kupic takie,co to chetnie emu chcialyby byc,ale nie sa
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:36   #1360
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
tak to wlasnie moje nadrabianie watku wyglada,wiem ze ktos cos kiedys ale nic dokladnie
pokażesz się w sukience koronkowej? bo kupiłaś tą z trf??
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:36   #1361
di4ska
Wtajemniczenie
 
Avatar di4ska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 2 462
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
dziewczyny njesteście niemożliwe, już tyle napisałyście a siedziałam z wami do 1!!! :P:P
ja sie ciesze jak chociaz raz w ciagu tygodnia jestem na biezaco
Cytat:
Napisane przez BlairWaldorf Pokaż wiadomość
No a ja właśnie nie wiem... Bo niby XS pasuje mi w biuście, ale S nawet w talii. Zresztą po zmierzeniu dresowych marynarek z Zary stwierdzam, że zarówno XS jak i S mogą być za ciasne w talii. S trochę lepiej, ale też nie do końca. Najwyżej w ogóle nie będę się zapinać



Moja koleżanka robiła na brzuch i była zadowolona Chyba też zacznę... Bo z A6W doszłam do 15 dnia i przerwałam bo się pochorowałam i potem ciężko mi było wrócić.
ja mam koralowa S bo nie wiedzialam jaka wziac i spokojnie XS bylaby dobra a XS w zarze w marynarki spokojnie wchodze chyba bym Ci radzila S wziac jak w Zarze S masz

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
hahha uwielbiam tą piosenkę, wczoraj całą drogę do Szczecina męczyłam TŻta nią



swietne te spodnie!!! super wyglądasz i też je chce

o jakiej piosence mowa? bo nie mam was w znajomych

a na spodnie sie skuś
Cytat:
Napisane przez Naia2 Pokaż wiadomość
Spodnie leżą bardzo ładnie


ja za 2 tyg niecale koncze moja prace, bedzie mniej intensywny grafik to mam zamiar o siebie w koncu zadbac..
__________________
di4ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 10:37   #1362
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
miło mi kiedyś jak ćwiczyłam to miałam pięknie zarysowane mięśnie ud, ale naprawdę wtedy ćwiczyłam polecam jeszcze z tej samej serii na uda i pośladki
Teraz to mnie zmotywowałaś! Chyba zapiszę sobie Twoje zdjęcie i za każdym razem, jak nie będzie mi się chciało ćwiczyć, to na nie spojrzę

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
te ćwiczenia z serii 8 minut są bardzo fajne, szczególnie te na pupę i nogi dają nieźle w kość (na początku)
na brzuch też są fajne, tylko trzeba uważać i nie robić tak głębokich skłonów jak w filmie, bo boli potem szyja i kark...

i polecam jeszcze z tej serii na rozciąganie, w zasadzie po każdych ćwiczeniach można je stosować
Trzeba się w końcu wziąć za siebie Zwłaszcza że od weekendu czas głównie spędzałam łóżku, próbując postawić się na nogi, bo dopadło mnie jakieś okropne przeziębienie

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
też trąbię od kilku dni że na brzuch super jest hula hop ale nikt mnie nie słucha
Ja Cię słucham i to bardzo uważnie, tylko ja hula hopem nie umiem kręcić


W ogóle dziewczyny macie jakieś doświadczenie z walizkami Samsonite?
Mogłybyście polecić jakąś solidną, dosyć pojemną (ale bez przesady, bo mam ją sama za sobą ciągnąć ) i jeszcze w miarę przystępnej cenie? Muszę kupić jakąś nową, bo mam albo kabinówkę albo taką dużą, rodzinną ale od ilości modeli pomału mózg mi paruje

Dzwoniła też do mnie Pani z Furli, że wróciła cielista Candy Wiecie gdzie była? W Top Model podobno Podjadę później zrobić do niej jeszcze jedno podejście
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:37   #1363
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dzisiaj kochana to ja więdnę na tarasie i utrwalam swoją bułgarska opaleniznę

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------


też trąbię od kilku dni że na brzuch super jest hula hop ale nikt mnie nie słucha


i tak w ogóle to zamiast tu produkować tysiąc postów dziennie to się wziąć za ćwiczenia ha ha
Ja słucham a ja to mam tak kiespko,że poza basenem to rzadko jakie ćwiczenia mogę wykonywać,bo stawy kolanowe mam w kiepskim stanie
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:38   #1364
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
ja zaczęłabym te na tyłek ćwiczenia, bo na brzuch chyba nie pomogą mi tamte jak mam na nim tłuszczyk?? jak mogę się go pozbyć? od jakiegoś tygodnia ćwicze sobie na twisterze :P
na tłuszczyk na brzuchu to niestety przede wszystkim dieta, nie pozbędziesz go choćbyś robiła miliony ćwiczeń dziennie, ale bez diety

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Ja slucham i pamietam juz nawet na ebay obczailam hula hop z wypustkami,ale podejrzewam,ze to bedzie droga przez meke
oj będzie, siniaki przez pierwsze dni masz w zestawie z hula-hop
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:40   #1365
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
Ja się wybieram na Red Bull X Fighters i najprawdopodobniej w Browarze zostawię auto,bo jest parking 24h,ale zastanawiam się jak tam się później po to autko dostać skoro Browar zamknięty zawsze do Zarki wskoczyć mogę
też mam kawałek do Pz i jak ciepło w weekend to wolę zostać na swej wsi
Lepiej nie parkuj w browarze bo parking jest dosc drogi. Ale tozalezy jak dlugo zamierzasz byc. Pierwsza godzina 3zl a potem to juz coraz drozej.

Cytat:
Napisane przez angeel_ Pokaż wiadomość
czy ta modelka na przed ostatnim zdjeciu nie ma czasem srebrnych asymetrycznych szpilek?
i na tym zdjeciu z pomaranczowymi spodniami i w plaszczyku w kratke
Tez mi sie tak wydawalo ale ja je widze na zdjeciu w bialej koszuli i marynarce zaraz po zdjeciu z zielona bluzka i cekinowa spodnica.



Gosiu co z ta marynarka? Tak sie zastanawiam -bo przeciez on ja reklamuje jako oryginal wiec moze moznaby bylo (gdyby nam nie pasowala) zwrocic ja i powiedziec ze to podroba. Ale mysle ze na allegoro szlo by je sprzedac z przebitka. Najlepsze jest to, ze w odrozneniu od rozowych kolejarek i dresiar ta studiowa ma taki material pasujacy na jesien i zime. A co do rozmiaru to tak jak mowisz ze odpowiada L. Ale ja wole M XS zarowa byla mi dobra. Tobie by tez pasowala.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:40   #1366
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Moje emu kupilam w sklepie Kult.Sa tez w Görtz, Peek&Cloppenburg i wielu innych sklepach z obuwiem Na pewno nie na targowisku i w turecko-koreanskich sklepach-tam to najwyzej mozesz kupic takie,co to chetnie emu chcialyby byc,ale nie sa
ten sklep jest popularny w Niemczech ? a wiesz w jakiej cenie były w Gortz stringer średnie ?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:41   #1367
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
na tłuszczyk na brzuchu to niestety przede wszystkim dieta, nie pozbędziesz go choćbyś robiła miliony ćwiczeń dziennie, ale bez diety


oj będzie, siniaki przez pierwsze dni masz w zestawie z hula-hop
wiem, jem teraz regularnie i do tego w dużo mnijszych ilościach :P
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:44   #1368
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Lepiej nie parkuj w browarze bo parking jest dosc drogi. Ale tozalezy jak dlugo zamierzasz byc. Pierwsza godzina 3zl a potem to juz coraz drozej.


To gdzie ja biedna mam bezpiecznie auto zaparkować no będę długo od 16 do północy chyba,bo nie wiem o której się to skończy
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:45   #1369
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
oj będzie, siniaki przez pierwsze dni masz w zestawie z hula-hop


Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
ten sklep jest popularny w Niemczech ? a wiesz w jakiej cenie były w Gortz stringer średnie ?
Ktory,Kult?Kult to raczej w NRW,pozostale sa znane
Ceny niestety nie znam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 10:46   #1370
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
K

Ja slucham i pamietam juz nawet na ebay obczailam hula hop z wypustkami,ale podejrzewam,ze to bedzie droga przez meke



Ja palce cwicze na klawiaturze,w kocu dlonie to wizytowka kazdej kobiety

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
wiem wiem, czytałam to ale myślałąm że on na mięśnie a nie tłuszczyk, w takim razie dziś TŻ po pracy pojedzie mi go kupić
jedno i drugie kochana - jak np u mnie nie ma tłuszczyku na brzuchu do spalenia to mi się ładny płaski robi i na pewno wzmacnia efekt wcięcia w talii
Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Teraz to mnie zmotywowałaś! Chyba zapiszę sobie Twoje zdjęcie i za każdym razem, jak nie będzie mi się chciało ćwiczyć, to na nie spojrzę



Trzeba się w końcu wziąć za siebie Zwłaszcza że od weekendu czas głównie spędzałam łóżku, próbując postawić się na nogi, bo dopadło mnie jakieś okropne przeziębienie



Ja Cię słucham i to bardzo uważnie, tylko ja hula hopem nie umiem kręcić


W ogóle dziewczyny macie jakieś doświadczenie z walizkami Samsonite?
Mogłybyście polecić jakąś solidną, dosyć pojemną (ale bez przesady, bo mam ją sama za sobą ciągnąć ) i jeszcze w miarę przystępnej cenie? Muszę kupić jakąś nową, bo mam albo kabinówkę albo taką dużą, rodzinną ale od ilości modeli pomału mózg mi paruje

Dzwoniła też do mnie Pani z Furli, że wróciła cielista Candy Wiecie gdzie była? W Top Model podobno Podjadę później zrobić do niej jeszcze jedno podejście
aaa które zdjęcie to też sobie zapiszę i się zmotywuję

co do walizek - ja oglądałam ponad m-c temu - fajne, leciutkie niesamowicie ale qwa cena chociaż kiedyś (kiedy) uzbieram i sobie kupię taką ładną walizkę z bagażem podręcznym najlepiej przejdź się do salonu, obmacaj, podotykaj, pojeździj z nimi po sklepie
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:48   #1371
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

tez zdecydowanie polecam serie 8minutes, robilam kiedys buns, przez 2mce praktycznie codziennie i tyleczek byl po tym taki tz robil abs i tez byl zadowolony no i fajne jest to, ze ciezko sie wymigac z 8minut cwiczen dziennie i hula hop tez polecam, ja mam takie z masazerem i niezle dalej w kosc musze chyba je wyciagnac z balkonu i zaczac krecic...

zarina, pokaze sie jak wroce do domku i bede jako tako wygladala po 15h na nogach zakonczonych silownia

a walizke ja mam Benettona i bardzo polecam mam rozowa z takim dodatkowo kuferkiem na bagaz podreczny, jest calkiem lekka, pojemna i naprawde fajnie wyglada

Edytowane przez olalicious07
Czas edycji: 2011-08-03 o 10:49
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:48   #1372
Naia2
Zadomowienie
 
Avatar Naia2
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Teraz to mnie zmotywowałaś! Chyba zapiszę sobie Twoje zdjęcie i za każdym razem, jak nie będzie mi się chciało ćwiczyć, to na nie spojrzę



Trzeba się w końcu wziąć za siebie Zwłaszcza że od weekendu czas głównie spędzałam łóżku, próbując postawić się na nogi, bo dopadło mnie jakieś okropne przeziębienie



Ja Cię słucham i to bardzo uważnie, tylko ja hula hopem nie umiem kręcić


W ogóle dziewczyny macie jakieś doświadczenie z walizkami Samsonite?
Mogłybyście polecić jakąś solidną, dosyć pojemną (ale bez przesady, bo mam ją sama za sobą ciągnąć ) i jeszcze w miarę przystępnej cenie? Muszę kupić jakąś nową, bo mam albo kabinówkę albo taką dużą, rodzinną ale od ilości modeli pomału mózg mi paruje

Dzwoniła też do mnie Pani z Furli, że wróciła cielista Candy Wiecie gdzie była? W Top Model podobno Podjadę później zrobić do niej jeszcze jedno podejście
Samsonite nigdy nie miałam, ale polecam Ci Puccini - mam taką jak na zdjęciu, bardzo pojemna, jest w fajnych kolorach i co najważniejsze wytrzymała przeżyła już kilka lotów i nic się z nią nie dzieje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1004_1.jpg (13,7 KB, 12 załadowań)
Naia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:49   #1373
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Witajcie, witajcie ja wyspana,ale mam straszne wory pod oczami:P
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:50   #1374
fd9cd97fbe5e9c6b53251faa190f917156bca5bc_6192f496a3201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 157
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

[QUOTE=misiaczek187;285225 12]Ja się wybieram na Red Bull X Fighters i najprawdopodobniej w Browarze zostawię auto,bo jest parking 24h,ale zastanawiam się jak tam się później po to autko dostać skoro Browar zamknięty /QUOTE]

Ja radzę zaparkować koło King Crossa - można bez problemu pieszo dojść na stadion, albo na tym polu za rondem koło King Crossa. Tylko tam niestety do Zary nie wpadniesz .
fd9cd97fbe5e9c6b53251faa190f917156bca5bc_6192f496a3201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:51   #1375
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
W ogóle dziewczyny macie jakieś doświadczenie z walizkami Samsonite?
Mogłybyście polecić jakąś solidną, dosyć pojemną (ale bez przesady, bo mam ją sama za sobą ciągnąć ) i jeszcze w miarę przystępnej cenie? Muszę kupić jakąś nową, bo mam albo kabinówkę albo taką dużą, rodzinną ale od ilości modeli pomału mózg mi paruje
ja mam dwie walizki Samsonite i uważam, że to najlepsze walizki pod słońcem
mam podobny model do tego:
http://www.samsonite.pl/x-ion2-upright-expandable-61cm-22inch-black/product-en.htm?or=2145104350&shs= {5478fe27-413b-47d2-9740-8be64ed10c06}
i taką samą ale mniejszą, w razie krótkiej podróży służbowej
walizki są rewelacyjne i nawet jak napakuję mnóstwo rzeczy i są ciężkie, to super się nimi "steruje", w zasadzie nie trzeba ich nieść, fantastycznie się prowadzą (kwestia dobrych kółek i ich ustawienia), polecam bardzo

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
Ja słucham a ja to mam tak kiespko,że poza basenem to rzadko jakie ćwiczenia mogę wykonywać,bo stawy kolanowe mam w kiepskim stanie
a może mogłabyś robić ćwiczenia na dużej piłce?
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:53   #1376
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Kurcze Wy chyba nie spicie, nie myjecie się, nie jecie itp. bo normalnie nie do ogarniecia jest ten wątek chyba wiekszosc zaromaniaczek cierpi na nadpobudliwość
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:54   #1377
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
To gdzie ja biedna mam bezpiecznie auto zaparkować no będę długo od 16 do północy chyba,bo nie wiem o której się to skończy
jak wjeżdżasz na parking browarowy to po prawej stronie jest hotel (chyba novotel) ja tam zaparkowałam kiedyś jak byłam na nocnej imprezce , strzeżony a i tak zapłacić musisz
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:56   #1378
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

kochane widzialyscie ta sukienke z pierwszej fotki za 99zl????
ta druga to moje pragnienie ale cena 399zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 99.jpg (39,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 399.jpg (30,6 KB, 42 załadowań)
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 10:59   #1379
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Dziewczyny, pytanie mam widziała ktoraś gdzies te bluzeczki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7375040401_1_1_2.jpg (50,9 KB, 15 załadowań)
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 11:01   #1380
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
Kurcze Wy chyba nie spicie, nie myjecie się, nie jecie itp. bo normalnie nie do ogarniecia jest ten wątek chyba wiekszosc zaromaniaczek cierpi na nadpobudliwość
ja to już nawet stresa mam w nocy wiadomo że śpię jak zając, bo co chwila przykrywam Zuzię, i normalnie ostatnio za każdym razem mam ochotę wstać i spr ile naprodukowałyście bo potem nie nadrobię na szczęście moje lenistwo bierze górę i nie wstaję

wykończycie mnie nerwowo

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie mam widziała ktoraś gdzies te bluzeczki?
śliczna
a paczuszka przyszła



a na dodatek czuję stresa bo mnie zarina w rankingu dościga trzeba jej coś z dostępem do netu zrobić
__________________
happy mum

Edytowane przez gabi1234
Czas edycji: 2011-08-03 o 11:03
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.