Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 15:07   #1381
Pandora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

bardzo fajny kolor, ale może to właśnie wnękę nim pomalować, a resztę np. na kolor odwagi lub inny beżowo - szary? tapeta plus taki kolor wydają się zbyt odważnym pomysłem... podsyłam linka do aranżacji sypialni http://projektoria.pl/tagi/sypialnia/ i http://projektoria.pl/aranzacja/deep-purple/ - inspiracji fioletowych.
Pandora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:08   #1382
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

a mnie sie starsznie podoba pomysl z tymi halogenami - jeszcze nigdzie nie widzialam w tym miejscu halogenow - ale pomysl naprawde fajny - tak inaczej niestadardowo

co do kolorow kolor zakardowy amarant jest swietny ja bym nim pomalowala wneke a reszte na jakis dosyc jasny juz nie taki mocny kolor - jakies beze, kremy w kazdym razie cieply i stonowany kolor...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 19:50   #1383
mageno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Czołem ;]

Co sądzicie o pokoju w barwach pomarańczowego i szaro-stalowego? Nasz pokój wygląda jak hmmm, autobus , po prostu taki prostokąt z jednym oknem na krótkiej ścianie, ale wbrew pozorom wpada dużo światła. Odcień pomarańczu, który mi się podoba to tortelini z tabasco i wstępnie już jest zaakceptowany przeze mnie , ewentualnie troszkę mniej "rażący". Plan jest taki, aby na długich ścianach dać oranż, a na krótkiej szary(a tam wiszące kubiki, lub po prostu białe kwadraty z ikei[jak to się profesjonalnie nazywa?] jako półka albo białą naklejkę, tu musimy przemyśleć) lub na jednej ścianie długiej pomarańczowy, na drugiej lekki szary, a na krótkiej ciemny szary. Kanapy prawdopodobnie byłyby czarne/bardzo ciemno szare. Wszelkie dodatki głównie białe, potem pomarańczowe.

Jak Wam się to widzi? W sumie to luźna propozycja, chociaż współlokator "żąda" pomarańczowego na ścianach, a nie zgadza się na fiolet/niebieski/zielony, więc ciężko cokolwiek dopasować.
mageno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:42   #1384
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez Pandora Pokaż wiadomość
bardzo fajny kolor, ale może to właśnie wnękę nim pomalować, a resztę np. na kolor odwagi lub inny beżowo - szary? tapeta plus taki kolor wydają się zbyt odważnym pomysłem... podsyłam linka do aranżacji sypialni http://projektoria.pl/tagi/sypialnia/ i http://projektoria.pl/aranzacja/deep-purple/ - inspiracji fioletowych.
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Może rzeczywiście byłby to zbyt mocny kolor do całej sypialni. Choć z drugiej strony z TŻ bardzo lubimy mocne kolory i resztę mieszkania mamy pomalowane właśnie żywymi, mocnymi kolorami więc nie wiem czy jakiś beż na wszystkich ścianach nie wydałby nam się zbyt blady. Mimo to bardzo dziękuję za radę i pooglądam jeszcze te sypialnie podrzucone przez Ciebie

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
a mnie sie starsznie podoba pomysl z tymi halogenami - jeszcze nigdzie nie widzialam w tym miejscu halogenow - ale pomysl naprawde fajny - tak inaczej niestadardowo

co do kolorow kolor zakardowy amarant jest swietny ja bym nim pomalowala wneke a reszte na jakis dosyc jasny juz nie taki mocny kolor - jakies beze, kremy w kazdym razie cieply i stonowany kolor...
Jeśli chodzi i halogeny i tą tak jakby wnękę to w sumie przypadkowo tak wyszła, bo trzeba było jakoś ukryć rurki od kaloryfera idące przy podłodze I dziękuję też za poradę odnośnie koloru ścian
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:12   #1385
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

a jesli lubicie takie kolorki to moze na odwrot hehe jasna wneke a ciemna reszta scian;p
tylko nie wiem czy to bedzie nie za bardzo przytlaczajace bo zazwyczj ciemnymi kolorami maluje sie jednak jedna sciane albo wlasnie wneki a reszta jasniejsza... a moze u Was nie tak jasna jak tu mowimy moze dobierzcie jakis delikatniejszy odcien ze 2-3 tony jasniejszy od tego amarantu... mozecie tez sprobowac polaczyc go z jakims innym kolorem hmmm... chociaz moim zdaniem to jest sypialnia wiec wypadalo zeby bylo w miare spokojnie i stonowanie...

my np mamy jedna sciane pomalowana duluxem rzymski poranek a reszta scian jest pomalowana na zloto egiptu... ladnie to wyglada bo jedna sciana jest wyrazna a reszta stonowana w cieplym odcieniu... na poczatku chcialam jedna sciane pomalowac na fiolet taki mocny zywy a reszte jakims cieplym stonowanym w miare jasnym kolorem ale okazalo sie ze te kolory zostaly zarezerwowane do innego pokoju i tak w salonie mamy ciemna fioletowa tapete na jednej scianie a reszta jest w takim odcieniu delikatnym fioletowym - ale taki lila, pastelowy... bardzo ladnie polaczyl sie on z tapeta i jasnym wypoczynkiem...

takze musicie sami kombinowac w sklepie sobie popatrzec co z czym ladnie by wygladalo... my spedzilismy chyba z kilka dni na znalezieniu farb a i tak pozniej zmienialismy jeden kolor bo nam sie nie podobal bo byl jak bialy a mial byc delikanie w zolty/pomarancz...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:26   #1386
MakaronSwiderek
Rozeznanie
 
Avatar MakaronSwiderek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 726
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Przepraszam, że znow ponawiam motyw mojego pokoju w kolejnym wątku ale musze rozwiązać ten problem dość szybko



Mam prostokątny pokój, dosc dlugi a waski. Na jednej z mniejszych scian są drzwi a na przeciw okno.
Chciałabym coś z odcieni fioletu oraz cos jasniejszego do rozjasnienia pokoju. I tu mam problem gdyż nie mogę połączyć kolorów.
Nie wiem także jaki kolor na jaką scianę oraz w jakich proporcach.
Jednym z kolorow ma byc prawdopodobnie śliwka wegierka lub tajemniczy ogrod. Nie chcialabym laczyc z jakims innym odcieniem fioletu ale średnio sie znam na kolorach wiec potrzebuje Waszej rady Kochane.
__________________
"Some people believe in God, I believe in Music. Some people pray, I turn up the radio. "


1
0 przykazań żywieniowych!
Dietetyczne FAQ!

moje przewodniki redukcyjne
MakaronSwiderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:18   #1387
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

o ile dobrze pamietam ciemne kolory moga optycznie zmniejszac pomieszczenie... wiec jesli masz dlugi pokoj to chyba ciemny kolor powinien byc na krotszych scianach/scianie bo to je/ja przyblizy i pokoj nie bedzie wydawal sie taki "jamnikowaty"...;p

fiolet ciemny mozesz polaczyc z czyms jasnym kremowym/bezowym/fioletem bardzo ale takim naprawde bardzoo delikatnym ledwo zauwazalnym... nie wiem czy magnolia z duluxa ladnie nie wyglada ze sliwka wegierka...

P.S.
tu sa linki do watkow z czym mozna polaczyc np sliwke wegierke i ogolnie fiolety

http://www.planowo.pl/pokaz/1106/sliwka_wegierka_dulux
http://www.akademia.decoartel.pl/for...er=ASC&start=0
http://forum.muratordom.pl/showthrea...82%C4%85czenia
http://www.forum.4teens.pl/printview...c7d9ecb0517b4d
http://stylio.pl/q/1301/kolor-scian

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2010-04-21 o 14:30
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 16:42   #1388
MakaronSwiderek
Rozeznanie
 
Avatar MakaronSwiderek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 726
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

w takim ułożeniu?
Odcienie przykladowe(chodzi jedynie o ciemna i jasna farbe)
__________________
"Some people believe in God, I believe in Music. Some people pray, I turn up the radio. "


1
0 przykazań żywieniowych!
Dietetyczne FAQ!

moje przewodniki redukcyjne
MakaronSwiderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 06:32   #1389
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Zgadzam się, ze należałoby na ciemno potraktowac krótsze ściany

Edytowane przez elf27
Czas edycji: 2010-04-23 o 14:34
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:21   #1390
MakaronSwiderek
Rozeznanie
 
Avatar MakaronSwiderek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 726
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Dziękuję Wam za odpowiedzi

A co myślicie o połączeniu śliwki węgierki duluxa z
-kwitnącym lotosem
lub
-niewinnym rozem?
Kompletnie się nie znam na kolorach
__________________
"Some people believe in God, I believe in Music. Some people pray, I turn up the radio. "


1
0 przykazań żywieniowych!
Dietetyczne FAQ!

moje przewodniki redukcyjne
MakaronSwiderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:45   #1391
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

te kolory do siebie jak najbardziej pasuja tylko pytanie czy Wy bedziecie sie dobrze w nich czuli
chociaz moim zdaniem jesli chcielibyscie polaczyc sliwke wegierke z innym fioletem lub rozem to musi to byc naprawde bardzo delikatny odcien i bedzie w porzadku

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2010-04-22 o 21:47
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 11:12   #1392
Kinguchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Hej! chciałam sie Was drogie wzażanki jaki kolor by pasował do mojego pokoju. więc szafki mam nibieskie tzn tylko 6 szuflad reszta takie jak jasne panele, wersalki mam dwie i do tego zielono pomarańczowe, pokój mam niezbyt duży i do tego nie za jasno w pokoju, ponieważ słońce do niego za abrdzo nie dociera, bo mam drzewa z obu stron.. myślałam nad magnoliowym kolorem ścian, jasno niebieskim, albo jasno zielonym... co o tym sądzicie? bo o tym magnoliowym to myślałam, żeby zrobic fioletowe wzory na ścianach, ale gdy pasowalby zielony to nie wiadomo za bardzo jaki kolor dobrać wzorek, żeby pasował. więc co myślicie?
Kinguchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:57   #1393
karolciaa2811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

prosze o rade
- jaki kolor scian do kuchni do płytek tamiza firmy domino? zeby kuchnia wygladala nowoczesnie, moga byc odwazne kolory
- do paneli koloru:
http://marketeo.com/photoOffer/p/156831_p.jpg jaki odcien pomaranczy? (przedpokój prostokatny, nie duzy
- do ganka gdzie płytki sa takie
http://www.przepisnadom.pl/wp-conten...podlogowe1.jpg
dziekuje za wszystkie podpowiedzi
__________________
68-67-66-65-64-63 ---->sukces!!!
karolciaa2811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:00   #1394
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Dziewczyny to znowu ja Jednak zdecydowałam tak jak mówiłyście. Wnęka będzie żakardowy amarant a wszystkie ściany będą jasne Tylko teraz nie wiem jaki kolor wybrać. Zastanawiałam się nad duluxem: pastelowa orchidea/jasny beż/biała czekolada/magnolia. No i sama nie wiem. Wiecie może jak te kolory mogą wyjść na żywo?
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:56   #1395
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

pastelowa orchidea o i le dobrze kojarze to jest bardzoo jasniutki kolor - my mielismy pastelowy jasmin i kolor wyszedl nam bialy wiec go zmienilismy na jakis beż z mieszalnika a orchidea jest chyba lekko ciemniejsza i chyba wpada w brzoskwinie/pomarancz... magnolia natomiast to taki cieply kolorek wpada troche w zolc ale baardzo delikatnie... ogolnie bardzo ladny sloneczny...

najlepiej by bylo jakbyscie znalezli gdzies probki tych kolorow zapytajcie w sklepie moze maja bo np wiem ze beckers i bodajze tikkurila maja takie male saszetki i mozna kupic taka pomalowac sobie na scianie i zobaczyc jak to bedzie wygladac... nie wiem czy dulux ma takie probniki ale warto zapytac...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 10:13   #1396
gandalf15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Mam do Was pytanie co do koloru ścian. Podłogi będą ciemno brązowe, sofa biała albo kremowa, meble ciemno brązowe. Jaki kolor ścian do tego? Myślałam nad kawą z różem albo karmel z czymś innym, ale nie mogę się zdecydować. Może pomożecie?
gandalf15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:55   #1397
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Witam, chcialam sie Was poradzic tak jak w tytule watku jaki mam wybrac kolor scian

bede malowac na skos to wiem napewno

chcialabym dwa kolorki

panele mam w kolorze jasnego buku, meble w calvadosie ( czy jak to tam sie pisze ) cos takiego http://www.akcesoria-meblowe.eu/a/ko...4_calvados.jpg
a kanape mam w kolorze pomaranczu z takim jasnymi wstawkami

i nie wiem coz poradzic na te sciany moje :P teraz mam taki kremowy na scianach

Doradzcie cos prosze!

pozdrawiam
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 15:18   #1398
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Ja tez chcialabym dostac od Was jakas podpowiedz, a wiec moj pokoj ktory mam zamiar sobie nieco zmienic jest ciemny i niski, chcialabym polaczyc dwa kolory moze nawet i 3 poprostu chcialabym cos "nowego" nowoczesnego, stylowego. Nie za bardzo podoba mi sie malowanie typu jedna sciana inny kolor druga inny , podoba mi sie jakies "przejscie" polaczenie kolorow na drugiej scianie tylko jak to zrobic? podoba mi sie kolor zielony: cos od limonki na pierwszym miejscu, puzniej moze byc oliwka , ale mieta juz odpada... podoba mi sie tez fiolet , ale nie lawenda... meble(mysle ze wciagu 1,5 roku zostana zmienione na nowe) mam w kolorze mniej wiecej takim jak pokazala na obrazku MakaronŚwiderek kanapa w kolorze brazowym, identyczna jak kolor kakao. podloga nieco jasniejsz od mebli, i dywan bedzie kupiony pod kolor scian. A wiec macie jakies koncepcje?
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich

Edytowane przez gryzelda
Czas edycji: 2010-05-09 o 15:20
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:06   #1399
misiosoft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Hej wszytskim

postanowiła nieco odświeżyć sypialnię i szukaja inspiracji dotarłam tu marzy mi się, żeby ściany były jakoś powiązane z kolorem niebieskim.

Meble są jasne sosnowe, dodatki w dużym stopniu czarne.

pytanie do Was, jaki niebieski? z czym go można połączyć i jak? może ktoś już cos takiego robił? może ktoś coś widział? będę wdzięczna za pomoc
misiosoft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 13:50   #1400
fantastyczna_o_O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 103
GG do fantastyczna_o_O
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Jeżeli mogę doradzić To mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło połączenie turkusu z brązem(tylko brąz taki wyrazisty, ''głęboki'' )
fantastyczna_o_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 19:57   #1401
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

popieram że brąz slicznie współgra z turkusem.sama zmieniam własnie salon i już widzę jak to super wygląda. głęboki turkus bardzo ożywia brązowe ściany.polecam!
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 08:50   #1402
obserwatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Hej Wszystkim
Mam problem, gdyż muszę podjąć koniecznie dzisiaj decyzję o zmianie koloru ścian.....
I proszeee o pomoc
No więc, pokoik mam nie za duży. Prostokątny. Ja jednej z krótszych ścian są drzwi i duża szafa obok, a na przeciwko okno z żółtą żaluzją. Przy dłuższych ścianach: z jednej strony biurko i półeczki a przy drugiej komoda i łóżko zielono-pomarańczowe. Meble są jasne, sosnowe.
Co byście doradziły? Planowałam na podłogę niewielki dywan z frędzlami a ściany w dwóch kolorach. Nie wiem tylko co do tego łóżka by pasowało. Czy bardziej wyciszyć ściany przy kolorowym łóżku czy jakoś inaczej??????
Pomóżcie

Edytowane przez obserwatorka
Czas edycji: 2010-05-15 o 08:51
obserwatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:09   #1403
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

to zależy jakie kolory lubisz, przy których najlepiej Ci przebywać. Ja np. bardzo dobrze czuję się w pomieszczeniach pomalowanych na ciemny, wyrazisty zielony. Natomiast bardzo źle się czuję w niebieskim,

trudno powiedzieć tak bez zdjęcia, ale skoro meble są jasne to ściany pasuje jakimś ciemnym potraktować, a jeśli łóżko jest jaskrawe to ścianę złamać jakims jaśniejszym odcieniem, zeby za bardzo pstrokato nie było
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 17:57   #1404
obserwatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Nie mam niestety jak dodać teraz zdjęcia.
Niektórzy znajomi mówili, żebym ścianę przeciwległą do kanapy zrobiła na pomarańczowo i ewentualnie tą obok, od drzwi. Natomiast pozostałe dwie pomalować na jakiś szary, ale dość wyrazisty odcień.
Ja osobiście mimo, że kanapa jest już mocno widoczna, to owszem na tą ścianę przy niej dałabym jakiś stonowany kolor, ale mimo wszystko żeby był też zaakcentowany. Starałam się na stronie dekotralu przystawiać te kolory i było nawet nawet, ale nie jestem do końca przekonana. Nie wiem czy ściana pomarańczowa to dobry pomysł.
obserwatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:35   #1405
kornelek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

hey
fantastyczna O , ja jestem na etapie wykańczania domku i jadalnie wymyśliłam sobie na brązowo-turkusową, mam już płytki położone a mianowicie środek jest prostokątny w turkusie a obwód w ciemnym brązie, matrwi mnie to jak pomalować ściany i jakie zasłony, bo chciałam sznureczki ( są 3 duże okna w jadalni) ale chyba za nie bardzo, znalazłam zasłony brązowe muśnięte turkusem, ale co z firankami i ścianami
Obserwatorko - może za późno ale mój brat pomalował sobie pokój, z resztą długi i wąski, na zieloną oliwkę, główną ścianę zaznaczył nierównymi pasami pomarańczowymi i przy wejściu też , sufit podwieszany półokrągły, kanapa zielona a dywanik pomarańczowy, wygląda super a pomysł zaczerpnęli z katalogu farb magnat.
kornelek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:10   #1406
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

dziewczyny pomóżcie dobrać kolor mebli, nie mam żadnego pomysłu

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=19356080
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 23:00   #1407
lewa933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Na moje zdecydowanie orzech ; ] pięknie będzie się komponował ze ścianami.
lewa933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 15:13   #1408
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Panele i szafa naszej nowej sypialni
Myślicie ze Cafe latte Duluxa nie będzie wyglądało mdło w takim połączeniu??

Dodam ze jedna ściana,ta na której będzie stało łózko ma być w kolorze Cynamonowego deseru również Duluxa, A dodatki w kolorach miedzi i czerwieni.
Chciałabym żeby wnętrze było bardzo cieple i przytulne

Każda wskazówka na wagę złota
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 09:57   #1409
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

bardzo proszę o pomoc
-mam łazienkę w kolorach beżu i ciemnego brązu bardzo chciałabym ożywić ją zielonymi dodatkami ale nie wiem czy ten kolor pasuje dodam ze mam małą łazienkę;
-zielony kolor mam też w sypialni i zastanawiam się czy nie zepsuje efektu mieszkania mając zielone dodatki w więcej niż jednym pomieszczeniu.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:49   #1410
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

nie sądzilam że trzeba tyle czasu czekać tu na odpowiedz.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 17:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.