Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-24, 13:17   #1381
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Gratulacje !!!
dziêki bêdê mia³± $ na farby w koñcu
ale za to nie mogê ju¿ bezkarnie kombinowaæ z k³akami...
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 13:28   #1382
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Kurka blada, rzeczywi¶cie nie ma fioletów na poziomie 9 w Inebryi. Samego mixtonu fioletowego te¿ nie maj±...
Nie wiem czy ci siê chce bawiæ, ale mog³aby¶ spróbowaæ zapieniania albo farbowania z mixtonem fioletowym. Wella Koleston taki ma (0/66 intensywnie fioletowy).
Jak farbowaæ z mixtonem: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...sowanie-i.html

Zapienianie (poczytaj to ni¿ej o "przepisie rozszerzonym - profesjonalnie"): http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-i-pewnie.html
Dziêki bardzo wielkie Znalaz³am w numeracji farb Inebrya ten mix fioletowy, sklep mam pod nosem, farbê trzeba zamawiaæ, ale o to dbaj± panie prowadz±ce sklep Mam stracha , ale zaraz poczytam jak to siê "je"...¿eby mi dla odmiany b³êkit nie wyszed³ choæ ten kolor chyba ³adniejszy ni¿ zieleñ Pozdrawiam
aaa...GOLDIKO gratulujê
joanna45o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 13:31   #1383
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez joanna45o Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki bardzo wielkie Znalaz³am w numeracji farb Inebrya ten mix fioletowy, sklep mam pod nosem, farbê trzeba zamawiaæ, ale o to dbaj± panie prowadz±ce sklep Mam stracha , ale zaraz poczytam jak to siê "je"...¿eby mi dla odmiany b³êkit nie wyszed³ choæ ten kolor chyba ³adniejszy ni¿ zieleñ Pozdrawiam
aaa...GOLDIKO gratulujê
mixtony przyciemniaj± kolor i na jasnym blondzie mo¿e chyba wyj¶æ w³a¶nie po¶wiata fioletowa jak siê przesadzi z ilo¶ci±.

Nie masz pewnie w±tku wymiankowego? Bo w moim mam na wymianê w³a¶nie mixton fioletowy i niebieski inebrya

dziêki za gratulacje póki co 3mc próby bêdê mia³a.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 14:04   #1384
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mixtony przyciemniaj± kolor i na jasnym blondzie mo¿e chyba wyj¶æ w³a¶nie po¶wiata fioletowa jak siê przesadzi z ilo¶ci±.

Nie masz pewnie w±tku wymiankowego? Bo w moim mam na wymianê w³a¶nie mixton fioletowy i niebieski inebrya

dziêki za gratulacje póki co 3mc próby bêdê mia³a.
Próba z pewno¶ci± zostanie zwieñczona sta³ym etatem
Niestety nie posiadam w±tku wymiankowego i nawet nie wiem co to jest , bo ja jestem "antyk" ...zarejestrowa³am siê co prawda parê lat temu, ale jak widaæ po ilo¶ci wiadomo¶ci, to ma³o mnie by³o i na dodatek na dzieñ dobry dosta³am ...bana..., bo tak inteligentnie namiesza³am w postach.Poczyta³am o tym mixowaniu i napiszê szczerze, ¿e mam mêtlik lekki...bojê siê,¿eby nie przesadziæ w drug± stronê, muszê siê chyba przespaæ z tematem, zaczê³am szukaæ nawet pozytywnych blasków mojego koloru Dziêki Dziewczyny jeste¶cie bardzo sympatyczne i pomocne .Mo¿e tak byæ ,¿e jeszcze trochê Was pomêczê pytaniami
joanna45o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 15:17   #1385
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki bêdê mia³± $ na farby w koñcu
ale za to nie mogê ju¿ bezkarnie kombinowaæ z k³akami...
Stety niestety. A mo¿esz zdradziæ co bêdziesz mniej wiêcej robiæ?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 20:19   #1386
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldika, gratulujê Znam tê rado¶æ I liczê, ¿e po okresie próbnym dostanê normaln± umowê
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 20:49   #1387
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

A¿ wam zazdroszczê dziewczyny Mnie rekruterzy olewaj± tam gdzie bym chcia³a i¶æ, wiêc nadal szukam
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 20:59   #1388
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldika, gratulujê! E tam, chyba rzadko siê zdarza, ¿e po okresie próbnym umowa nie jest przed³u¿ana. W koñcu która firma mo¿e pozwoliæ sobie na to, ¿eby po 3 miesi±cach wdra¿ania pracownika zacz±æ ten proces od pocz±tku. Nie po to jest ca³y proces rekrutacyjny. No chyba, ¿e bêdziesz braæ co drugi dzieñ wolne na farbowanko

Rzeczywi¶cie, swoisty paradoks. Nie ma pracy - brak kasy na szalone w³osowe eksperymenty, jest praca - strach przed eksperymentami, choæ kasa jest Ale z drugiej strony 2x w roku mo¿na wzi±æ urlop na ¿±danie

Joanno, ja na blondach nie znam siê zupe³nie (ostatnio blondynk± by³am chyba w roku 1999 ), ale mam nadziejê, ¿e poka¿esz nam efekty eksperymentów

Odebra³am dzi¶ moj± CT 6/71. Oczywi¶cie jak siê pofarbujê, to wrzucê fotki.

Martwi mnie, ¿e Weronisia rzadko co¶ wkleja I ¿e Kachula o nas zapomnia³a
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 21:08   #1389
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Odebra³am dzi¶ moj± CT 6/71. Oczywi¶cie jak siê pofarbujê, to wrzucê fotki.

Martwi mnie, ¿e Weronisia rzadko co¶ wkleja I ¿e Kachula o nas zapomnia³a
Bêdziemy czekaæ na fotki

Podejrzewam, ¿e Weronisia mo¿e mieæ urwanie g³owy w pracy. A z Kachul± nie wiem co siê dzieje
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 21:16   #1390
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

a Kachula moze tez dostala ta prace o ktorej pisala wczesniej?

mam nadzieje, ze mi przedluza umowe. i ze w ogole sprawdze sie na tym stanowisku.

Rumpleteazer super, czekam na fotki ja w sb robie odrost zeby do pn wymyc farbe ze skory.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-24, 22:04   #1391
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Bêdziemy czekaæ na fotki

Podejrzewam, ¿e Weronisia mo¿e mieæ urwanie g³owy w pracy. A z Kachul± nie wiem co siê dzieje
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a Kachula moze tez dostala ta prace o ktorej pisala wczesniej?

mam nadzieje, ze mi przedluza umowe. i ze w ogole sprawdze sie na tym stanowisku.

Rumpleteazer super, czekam na fotki ja w sb robie odrost zeby do pn wymyc farbe ze skory.
Fotki za jaki¶ czas, bo na razie satysfakcjonuje mnie to co mam na g³owie A jak wiecie przy Touchu odrostów brak Chyba, ¿e mi siê jednak znudzi jutro mój obecny kolor

No ja w³a¶nie niedawno zastanawia³am siê w w±tku, czy mo¿e nieobecno¶æ Kachuli spowodowana jest jej now± prac±... ale chlip chlip têskniê za jej blondowymi wpisami. Przypomnia³ mi siê okres (to chyba by³o w zesz³ym roku) gdy 5 osób na raz robi³o drastyczne metamorfozy, a reszta drobniejsze, ale jednak... i jak siê przez 3 dni do w±tku nie zajrza³o, to ciê¿ko by³o nadrobiæ zaleg³o¶ci
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 08:16   #1392
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witam serdecznie po krótkiej przerwie.

Nie chcê nachodziæ w±tku, bo jestem tu zupe³nie nowa. Chcia³am jednak podziêkowaæ za pomoc i wasze doradztwo w kwestii doboru farby.
Ostatecznie prze³ama³am strach (spowodowany g³ównie moj± nieporadno¶ci±...nie umiem ³adnie rozprowadziæ tuszu do rzês, wiêc samodzielna koloryzacja by³a dla mnie niema³ym wyzwaniem) i po³o¿y³am L'Oreal 8.0 w piance. Efekt? Na plus przede wszystkim: idealnie równomierne pokrycie (czego niestety nie mogê powiedzieæ o us³udze fryzjerskiej za któr± zap³aci³am ostatnio ponad dziesiêciokrotno¶æ ceny farby sklepowej), piêkny po³ysk, ³adny kolor identyczny z tym na opakowaniu (!) i miêkka "konsystencja" czupryny (pewnie to zas³uga silikonów w od¿ywce, ale co tam...jest przyjemnie ;-)). Jedynym minusem jest fakt, ¿e kolor jest praktycznie kalk± tego z czym wysz³am z salonu kilka miesiêcy temu (¶redni, be¿owo-z³oty blond). Jednak nie mogê narzekaæ, bo w koñcu jest równomierny (chocia¿ nie ukrywam, ¿e marzy³ mi siê bardzo ciemny blond/jasny br±z). Co nagle to po diable. Za miesi±c mo¿e po³o¿ê 7.0 z tej samej linii.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziêkujê za wyrozumia³o¶æ i chêæ pomocy.

PS: zrobi³am zdjêcia, ale wstawiê je po powrocie z pracy.

Edytowane przez Nephalem
Czas edycji: 2014-09-25 o 08:17
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 09:29   #1393
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
[B]Joanno, ja na blondach nie znam siê zupe³nie (ostatnio blondynk± by³am chyba w roku 1999 ), ale mam nadziejê, ¿e poka¿esz nam efekty eksperymentów
hmmm...no ja te¿ nie bardzo i dlatego mam problemy...je¶li co¶ ³adnego na g³owie mi wyjdzie , to chêtnie siê pochwalê Odno¶nie tego mojego farbowania , to ¿eby nie brn±æ w ¶lep± uliczkê zastanawiam siê nad mieszank± 8.0 i 9.7 , to bêdzie ciep³o,ale bez z³otego po³ysku( który mnie najbardziej denerwuje ), mia³am ostatnio 9.73 , to taka mieszanka chyba zieleni± nie grozi ? Podejrzewam ,¿e raczej rudo¶ci± , ale najbardziej bojê siê zieleni, te natury na palecie wygl±daj± ³adnie, ale na w³osach , to ju¿ nie wiem niestety Przepraszam Was bardzo,¿e tak marudzê, nie mam z kim na ¿ywo przedyskutowaæ tematu, bo wszyscy wokó³ mnie tacy sami m±drzy w kwestii farbowania jak i ja. Mnie siê marzy ch³odny be¿, ale chyba nigdy go nie osi±gnê...Z br±zami jest ³atwiej
joanna45o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 16:10   #1394
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldika super ¿e znalaz³a¶ pracê Trzymam kciuki ¿eby¶ zosta³a po okresie próbnym.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez joanna45o Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie siê marzy ch³odny be¿,
To chyba powinna¶ celowaæ w farby z 13 po przecinku.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 16:59   #1395
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
To chyba powinna¶ celowaæ w farby z 13 po przecinku.
w³a¶nie zamierza³am o tym napisaæ tak tak , tylko wyczyta³am na tym blogu ,na który dosta³am namiar,¿e nie mogê , 13 po³o¿yæ na ciep³y odcieñ ,tylko najpierw potraktowaæ w³osy natur± i dopiero po jakim¶ czasie sch³adzaæ, matko jedyna , nie wiedzia³am ,¿e fryzjerstwo jest tak skomplikowane...to siê dopiero wszystko w czasie roz³o¿y...nie wiem kiedy zdjêciem jakim¶ siê pochwalê zrobiê sobie te natury i mam nadziejê ,¿e nie wyjd± zielono , w razie czego bêdê mia³a w zanadrzu koncentrat pomidorowy To na razie Dziewczyny ...muszê odczekaæ ze dwa tygodnie jeszcze do farbowania natur± , a potem najmniej trzy do kolejnego farbowania z , 13 w tle Powodzenia Wszystkim potrzebuj±cym ¿yczê i mo¿e która¶ kciuki potrzyma ?
joanna45o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 17:15   #1396
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez joanna45o Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie zamierza³am o tym napisaæ tak tak , tylko wyczyta³am na tym blogu ,na który dosta³am namiar,¿e nie mogê , 13 po³o¿yæ na ciep³y odcieñ ,tylko najpierw potraktowaæ w³osy natur± i dopiero po jakim¶ czasie sch³adzaæ, matko jedyna , nie wiedzia³am ,¿e fryzjerstwo jest tak skomplikowane...to siê dopiero wszystko w czasie roz³o¿y...nie wiem kiedy zdjêciem jakim¶ siê pochwalê zrobiê sobie te natury i mam nadziejê ,¿e nie wyjd± zielono , w razie czego bêdê mia³a w zanadrzu koncentrat pomidorowy To na razie Dziewczyny ...muszê odczekaæ ze dwa tygodnie jeszcze do farbowania natur± , a potem najmniej trzy do kolejnego farbowania z , 13 w tle Powodzenia Wszystkim potrzebuj±cym ¿yczê i mo¿e która¶ kciuki potrzyma ?
Tak, lepiej zrobiæ najpierw "naturê" ¿eby unikn±æ przykrych niespodzianek Nie spiesz siê z kolejnym farbowaniem, zobaczysz jak ta natura Ci siê bêdzie wyp³ukiwaæ, jaki bêdziesz mieæ refleks, wtedy wrzuæ fotki przed farbowaniem to co¶ doradzimy.
Mi siê te¿ strasznie podobaj± be¿e Robiê póki co popielami 111, a zamierzam wypróbowaæ te¿ 113
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 17:38   #1397
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Robiê póki co popielami 111, a zamierzam wypróbowaæ te¿ 113
Jeszcze ci rudzica wróci w nowym wydaniu "z³ocica"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 17:52   #1398
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze ci rudzica wróci w nowym wydaniu "z³ocica"
Nieee.... ju¿ siê wyleczylam z rudzic, ¿ó³taczek i takich tam... Ale ju¿ trochê mi siê znudzi³o farbowanie w kó³ko t± sam± farb± i zaczynam kombinowaæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 18:09   #1399
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nieee.... ju¿ siê wyleczylam z rudzic, ¿ó³taczek i takich tam... Ale ju¿ trochê mi siê znudzi³o farbowanie w kó³ko t± sam± farb± i zaczynam kombinowaæ
O matko
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 18:21   #1400
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nr 1, 2 - tak by³o (sprany be¿owo z³oty blond). Nr 3, 4 - tak jest po 8.0.

Jeszcze raz dziêkujê za pomoc. Nastêpna w kolejce bêdzie natura 7.0, a pó¼niej mo¿e pokombinujê z popielatym odcieniem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³os.jpg (11,8 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³os2.jpg (28,2 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³os3.jpg (42,1 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³os4.jpg (36,8 KB, 11 za³adowañ)
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 18:39   #1401
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nephalem Poka¿ wiadomo¶æ
Nr 1, 2 - tak by³o (sprany be¿owo z³oty blond). Nr 3, 4 - tak jest po 8.0.

Jeszcze raz dziêkujê za pomoc. Nastêpna w kolejce bêdzie natura 7.0, a pó¼niej mo¿e pokombinujê z popielatym odcieniem.
Czyli wysz³o mniej wiêcej jak chcia³a¶? Bêdziemy tez czekaæ na wie¶ci po kolejnych farbowaniach
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 18:55   #1402
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nephalem Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chcê nachodziæ w±tku, bo jestem tu zupe³nie nowa.
Nephalem, ka¿da z nas by³a kiedy¶ nowa w tym w±tku. Nie nachodzisz, tylko odwiedzasz. A jak Ci siê spodoba to wpadaj czê¶ciej i rozmawiaj z nami o w³osach, pogodzie czy komunikacji miejskiej (bywaj± takie chwile, ¿e o w³osach nie ma ani jednego wpisu przez kilkadziesi±t postów ).

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nieee.... ju¿ siê wyleczylam z rudzic, ¿ó³taczek i takich tam... Ale ju¿ trochê mi siê znudzi³o farbowanie w kó³ko t± sam± farb± i zaczynam kombinowaæ
Ja tak samo. Kocham ciemny br±z, od d³u¿szego czasu niezmiennie, i nie za bardzo mam ochotê kombinowaæ, ale jak sobie pomy¶la³am, ¿e znów mam zamówiæ tê sam± farbê to zaczê³am ziewaæ I my¶lê, ¿e póki mi siê jako¶ diametralnie nie odmieni (np. nie zafascynuj± mnie obrazy Tycjana czy Marilyn Monroe ) to bêdê kombinowaæ z odcieniami. 6/71 (to czeka w szafce ) 6/73, 6/77, 7/00 + 0/68, 5/4, 7/71... jest sporo mo¿liwo¶ci
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 19:20   #1403
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli wysz³o mniej wiêcej jak chcia³a¶? Bêdziemy tez czekaæ na wie¶ci po kolejnych farbowaniach
Wysz³o o wiele ja¶niej, ale jestem zadowolona bardzo, bo kolor jest równomierny (nie widaæ tego na zdjêciu, bo promienie s³oneczne trochê "prze¶wietli³y" fotografiê) i neutralny (jest z³otawo-be¿owy, nie ma ¿ó³tka/marchewki/glonów).

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Nephalem, ka¿da z nas by³a kiedy¶ nowa w tym w±tku. Nie nachodzisz, tylko odwiedzasz. A jak Ci siê spodoba to wpadaj czê¶ciej i rozmawiaj z nami o w³osach, pogodzie czy komunikacji miejskiej (bywaj± takie chwile, ¿e o w³osach nie ma ani jednego wpisu przez kilkadziesi±t postów ).

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------



Ja tak samo. Kocham ciemny br±z, od d³u¿szego czasu niezmiennie, i nie za bardzo mam ochotê kombinowaæ, ale jak sobie pomy¶la³am, ¿e znów mam zamówiæ tê sam± farbê to zaczê³am ziewaæ I my¶lê, ¿e póki mi siê jako¶ diametralnie nie odmieni (np. nie zafascynuj± mnie obrazy Tycjana czy Marilyn Monroe ) to bêdê kombinowaæ z odcieniami. 6/71 (to czeka w szafce ) 6/73, 6/77, 7/00 + 0/68, 5/4, 7/71... jest sporo mo¿liwo¶ci
Z przyjemno¶ci± bêdê zagl±daæ.

Dorzucê jeszcze zdjêcie zrobione przed chwil± z fleszem. Kolor w dalszym ci±gu jest nieco przek³amany, ale mniej wiêcej tak w³a¶nie wygl±da w sztucznym ¶wietle.

Luby w³a¶nie wróci³ i naci±ga mnie na animacjê - Jak wytresowaæ smoka 2.

Spokojnego wieczoru ¿yczê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy5.jpg (62,0 KB, 20 za³adowañ)
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 19:53   #1404
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nephalem, bardzo ³adny ten twój blond Be¿owy, bez ¿ó³tka czy pomarañczy. Mi³ego tresowania smoków
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 20:00   #1405
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O matko
Wiem, wiem...
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak samo. Kocham ciemny br±z, od d³u¿szego czasu niezmiennie, i nie za bardzo mam ochotê kombinowaæ, ale jak sobie pomy¶la³am, ¿e znów mam zamówiæ tê sam± farbê to zaczê³am ziewaæ I my¶lê, ¿e póki mi siê jako¶ diametralnie nie odmieni (np. nie zafascynuj± mnie obrazy Tycjana czy Marilyn Monroe ) to bêdê kombinowaæ z odcieniami. 6/71 (to czeka w szafce ) 6/73, 6/77, 7/00 + 0/68, 5/4, 7/71... jest sporo mo¿liwo¶ci
jak to mi³o ¿e mnie kto¶ rozumie no w³a¶nie choæby sam refleks na w³osach warto czasem zmieniæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 20:01   #1406
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

³adna fryzura. spokojne u³o¿enie w³osów.
krystyna77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 20:08   #1407
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, wiem...
jak to mi³o ¿e mnie kto¶ rozumie no w³a¶nie choæby sam refleks na w³osach warto czasem zmieniæ

Ja taki sam kombinator jestem, ale u mnie to g³ównie zamys³y siê zmieniaj± bez ¿adnego realnego szaleñstwa Tym sposobem mój portfel i w³osy nie p³acz± za bardzo
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-09-25 o 20:09
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 20:21   #1408
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja taki sam kombinator jestem, ale u mnie to g³ównie zamys³y siê zmieniaj± bez ¿adnego realnego szaleñstwa Tym sposobem mój portfel i w³osy nie p³acz± za bardzo
U mnie te¿ nikt/nic nie bêdzie p³akaæ bo farby bêdê kupowaæ w normalnym cyklu (przy Touchach, które siê spieraj± i na dodatek maj± kolor zbli¿ony do mojej natury, =brak odrostów, czê¶ciej ni¿ raz na 4 tygodnie nie bêdê chyba farbowaæ). No i wiem, ¿e Touch krzywdy moim kud³om nie robi (raczej siê b³yszcz±, ni¿ wypadaj±).

Mcromance, a jak tam Twoja fryzura? Szykuje siê jakie¶ ciêcie? Ja, jak dam radê, to idê siê ciachaæ w przysz³ym tygodniu, bo ju¿ zaros³am.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-09-25 o 20:24
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-25, 20:55   #1409
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie te¿ nikt/nic nie bêdzie p³akaæ bo farby bêdê kupowaæ w normalnym cyklu (przy Touchach, które siê spieraj± i na dodatek maj± kolor zbli¿ony do mojej natury, =brak odrostów, czê¶ciej ni¿ raz na 4 tygodnie nie bêdê chyba farbowaæ). No i wiem, ¿e Touch krzywdy moim kud³om nie robi (raczej siê b³yszcz±, ni¿ wypadaj±).

Mcromance, a jak tam Twoja fryzura? Szykuje siê jakie¶ ciêcie? Ja, jak dam radê, to idê siê ciachaæ w przysz³ym tygodniu, bo ju¿ zaros³am.
Podros³y mi przez 4 miesi±ce kud³y wiêc trochê mi teraz wyrówna³a na prosto. Nadal z przodu jest lekko d³u¿ej ni¿ z ty³u (takie samo lekko asymetryczne ciêcie jak poprzednio), ale ³atwiej je teraz ogarniam jak s± d³u¿sze. Lepiej siê uk³adaj± te warstewki, ale znowu w³osy zaczynaj± siê pok³adaæ na ramionach = wywijaæ same na drugi dzieñ po myciu. Taki etap, który muszê przebrn±æ jako¶, ¿eby resztê tych warstw powoli wyrównywaæ do jednej d³ugo¶ci.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-09-25 o 21:02
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-26, 05:54   #1410
joanna45o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, lepiej zrobiæ najpierw "naturê" ¿eby unikn±æ przykrych niespodzianek Nie spiesz siê z kolejnym farbowaniem, zobaczysz jak ta natura Ci siê bêdzie wyp³ukiwaæ, jaki bêdziesz mieæ refleks, wtedy wrzuæ fotki przed farbowaniem to co¶ doradzimy.
Mi siê te¿ strasznie podobaj± be¿e Robiê póki co popielami 111, a zamierzam wypróbowaæ te¿ 113
Dziêkujê wrzucê fotki...bêdzie mi potrzebna porada , to pewne . Tobie udanej próby ze 113 ¿yczê Pozdrawiam Was wszystkie i do nastêpnego...
joanna45o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.