Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 11:44   #1381
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

jest tu ktos jeszcze?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:31   #1382
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

jest, jest ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:35   #1383
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

ja to sie przyznam, nie jestem fanka tych wszystkich nowosci. mam zwykla komorke, te dotykowe wogole mnie nie rajcuja. Ja wogole nie potrzeuje takiego telefonu, od raz na ruski rok. Ja sie chyba za pozno urodzilam, bo stronie od techniki jak moge ;o)
Monika nie ty jedna nie rajcujesz się najnowszym modelem komórki . Moje wymagania ograniczają się do tego żeby bateria długo trzymała i telefon dobrze działał . Żadnych bajerów internetów , facebooków androidów czy diabli wiedzą co tam jeszcze te telefony maja Nawet jakbym to miała w tel. to i tak bym nie używała podobnie jak większość posiadaczy tych dotykowych smartfonów
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 15:07   #1384
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

No , ja to bym chciala zeby w moim nic nie bylo, tak jak to bylo na poczatku. sms i zadzwonic i to wszystko, a i tak uzyje raz na ruski rok to ciulstwo ;o)

jak jede do miasta to widze nie tylko mlodziez, ale i starsze osoby w moim wieku i tak po 40-tce klikajace i przesuwajace po tych telefonach. No cala droge cos tam macaja, suwaja, a ja jade z 15 min,a oni juz w tym metrze siedzieli i siedza dalej jak ja wysiadam, wiec ja nie wiem , jak ktos z konca Diusburga jedziee na tylko dworzec w Düsseldorfie to spedza w tym wagonie godzine czasu i on tak caly czas cos tam szpera w tym telefonie, albo mowi do niego i odsluchuje nie wiem co. No co to jest cholera jasna? Nie kumam tego. U mlodziezy to potrafie zrozumiec, ale u tych starszych ludzi? Moj chlop to placze ze smiechu jak mu opowiadam moja jazde do miasta i nazad, a ja naprawde z centrum mam gora 10-15min i wysiadam juz na przystanku u mnie. Ja to juz mam stresa jak moj chlop cos chce i mi zadzwoni. lapie za torbe jak by mnie parzylo, jak by mnie ktos gonil hihihi no ja naprawde nie pojmuje tego ciaglego pipania w ta komorke
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 21:38   #1385
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

eee... to ja lubię mieć dobry telefon, dotykowe mnie na razie w ogóle nie rajcują, z dostępem no internetu nie potrzebuję, ale lubię np. jak telefon ma dobry aparat, często trzeba gdzieś na szybkiego strzelić fotkę, do łóżka też chodzę spać z telefonem, bo rano mnie budzi

a teraz mam w obudowie biało - matowo złotej i nie ukrywam, że cieszy moje oko

a poza tym ma dzwonić, wysyłać i odbierać smsy
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 15:43   #1386
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

hej gdzie wszystkie wywiało .
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 18:45   #1387
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

ja zerkam co jakis czas czy sa nowe wpisy i udzielam sie w nowych watkach o ubieraniu sie po 30-ce i ostatnio o perfumach po 30-tce ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 18:57   #1388
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Mnie wywialo ale juz przywialo z powrotem.
Co tam Kotek u ciebie?
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 18:15   #1389
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ja się muszę przyznać,że mi odbiło z lekka. Mój syn pojechał z moim bratem na cały długi weekend i zostałam sama . Postanowiłam zaimprezować w końcu raz na X lat wolno . Przeholowałam i teraz leczę porządne przeziębienie.: Czas się przyznać się za stara jestem już na takie zabawy.
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:35   #1390
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Postanowila poimprezowac = odbilo?
No co TY
zdrowka zycze
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 01:50   #1391
salauke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam
Pasuje do Waszego grona
Od paru miesięcy przebywam w UK (Bristol), na emigracji juz 5 lat... także więkoszosc kontaktow zostala wystawiona na probe.... Najbliższe osoby, z ktorymi dziele swoj los to mój mąż i mama. Dwie dobre kolezanki w kraju, ale jakos od czasu pojawienia sie dzieci w ich zyciu, wszystko inne zeszlo na dalszy plan. Moja rodzina stanowi nadal 1+1 - takze nie dzielenie z nimi wspolnego losu tez troche rozluznilo kontatkt.
Obecnie z dala od wszystkich znajomych i jakoś czuję brak, kogoś z kim można dzielić swoj swiat.
Potrafie naładowac swoje akumulatory w zaciszu domowym, zawsze znajde sobie jakies zajecie, ale brakuje kogos z kim mozna realnie sie spotkac i porozmawiac...
Przyjaciele nie spadaja z drzew - duze szczescie trzeba miec, zeby spotkac kogos, kto bedzie nam bratnia dusza
salauke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 14:02   #1392
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

A u siebie w Bristolu nie poznalas jeszcze nikogo?
Bo ja sie tak przyznalam ostatnio sama przed soba, ze inaczej jest utrzymywac znajomoasc z kims na odleglosc, a inaczej jest, jak sie ma kogos kolo siebie.
Mam wizazowa psiapsiolke. Widzialysmy sie tylko raz jak onma byla z mezem u mnie na tydzien. Bardzo sobie cenie jej znajomosc i licze ze kiedys uda sie chodz ja na weekend odwiedzic jak bede w PL. Ale to zupelnie inaczej funkcjonuje niz jak ma sie kogos z kim sie pogoda i mieszka niedaleko nas i mozna sie z ta osoba czasami na kawe umowic.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 16:26   #1393
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez salauke Pokaż wiadomość
Witam
Pasuje do Waszego grona
Od paru miesięcy przebywam w UK (Bristol), na emigracji juz 5 lat... także więkoszosc kontaktow zostala wystawiona na probe.... Najbliższe osoby, z ktorymi dziele swoj los to mój mąż i mama. Dwie dobre kolezanki w kraju, ale jakos od czasu pojawienia sie dzieci w ich zyciu, wszystko inne zeszlo na dalszy plan. Moja rodzina stanowi nadal 1+1 - takze nie dzielenie z nimi wspolnego losu tez troche rozluznilo kontatkt.
Obecnie z dala od wszystkich znajomych i jakoś czuję brak, kogoś z kim można dzielić swoj swiat.
Potrafie naładowac swoje akumulatory w zaciszu domowym, zawsze znajde sobie jakies zajecie, ale brakuje kogos z kim mozna realnie sie spotkac i porozmawiac...
Przyjaciele nie spadaja z drzew - duze szczescie trzeba miec, zeby spotkac kogos, kto bedzie nam bratnia dusza
oj prawda-nie spadają..fakt ciężko znależć osobę z którą się człowiek dobrze rozumie..
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 16:58   #1394
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ale trzeba wierzyc ze sa fajni ludzie i w koncu sie na nich trafi.
Monia to chyba kazda z wyjezdnych( jest takie slowo?) wie ze przyjaznie inaczej funkcjonuja jak sa rzucone na odleglosc a co innego jak sa blisko, to podobnie jak zwiazek tylko ze tu platoniczny spekt odgrywa role. Tez mi kogos blisko brak

Witamy Jak tam sie w Bristolu mieszka?
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 11:43   #1395
Agatka79
Raczkowanie
 
Avatar Agatka79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: England
Wiadomości: 43
GG do Agatka79
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

witam serdecznie
widzę, że ja też tutaj pasuje, ja mieszkam za granica 6 lat, mam dwie bliskie przyjaciółki, które też mieszkają w uk ale nie w tym samym mieście, i tak mi brakuje takich wyskoków na kawke
__________________
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć. "
Agatka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 17:16   #1396
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Agatka, masz świetny wpis w stopce - aż zacytuję dzisiaj mojemu mężowi
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 19:06   #1397
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

No mnie tez sie podoba.
Agatka gdzie jestes dokladniej?
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 22:26   #1398
Agatka79
Raczkowanie
 
Avatar Agatka79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: England
Wiadomości: 43
GG do Agatka79
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

też tak skromnie przyznam że cytat jest bardzo trafny...i każdy facet powinien o tym pamiętać Ja w Warrington mieszkam, to jest p a Wy dziewczynki gdzie jesteście??
__________________
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć. "
Agatka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 22:35   #1399
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
No mnie tez sie podoba.
Agatka gdzie jestes dokladniej?
Cytat:
Napisane przez Agatka79 Pokaż wiadomość
też tak skromnie przyznam że cytat jest bardzo trafny...i każdy facet powinien o tym pamiętać Ja w Warrington mieszkam, to jest p a Wy dziewczynki gdzie jesteście??
Mąż stwierdził, że - coś w tym jest
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 22:44   #1400
Agatka79
Raczkowanie
 
Avatar Agatka79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: England
Wiadomości: 43
GG do Agatka79
Red face Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Mąż stwierdził, że - coś w tym jest
czyli jest szansa, że już nie będzie się dziwił dlaczego kobiety za dużo gadają albo muszą mieć pomadkę, paznokcie, torebkę i pasek w tym samym kolorze co buty
__________________
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć. "
Agatka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 22:55   #1401
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Agatka79 Pokaż wiadomość
czyli jest szansa, że już nie będzie się dziwił dlaczego kobiety za dużo gadają albo muszą mieć pomadkę, paznokcie, torebkę i pasek w tym samym kolorze co buty
mój się w sumie mało dziwi i to czego nie rozumie w większości u swojej żony akceptuje
ja dzisiaj musiałam akceptować mecz
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 23:03   #1402
Agatka79
Raczkowanie
 
Avatar Agatka79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: England
Wiadomości: 43
GG do Agatka79
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
mój się w sumie mało dziwi i to czego nie rozumie w większości u swojej żony akceptuje
ja dzisiaj musiałam akceptować mecz
mnie to ominęło...w pracy byłam i wróciłam na ostatnie parę minutek, mój też się stara akceptować aczkolwiek jeszcze mu się zdarza dziwić...w sumie nawet nie wiem dlaczego...po 9 latach razem powinnien się przyzwyczaić nie
__________________
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć. "
Agatka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 13:29   #1403
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

W miare daleko, choc na tej samej wyspie.
Teoretycznie powinien przywyknac, w praktyce roznie wychodzi
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 10:52   #1404
szyszunia_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa Gocław
Wiadomości: 55
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Wszystkie przyjaznie z okresu młodości często się kończą, gdy zaczynamy pracę
szyszunia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 13:45   #1405
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

...a bliższe znajomości z pracy, kończą się wraz ze zmianą pracy... czasem na ich miejsce przychodzą nowe.

Ja kilka stron temu pisałam o sobie:
Ja jestem w podobnej sytuacji. Nie mam bliskiej przyjaciółki. Przyjaźnie ze szkolnej ławki się porozjeżdżały po świecie. Niedawno zmieniłam pracę w której miałam bliską koleżankę i okazuje się, że bliskie znajomości zawarte w biurze żyły swoim życiem dopóki miałyśmy blisko siebie biurka. Później spotykałyśmy się jedynie z mojej inicjatywy, najczęściej u mnie...aż przestałam pierwsza inicjować spotkania.
I tak wyglądało to w ten sposób, że ja dzwoniłam proponowałam spotkanie, koleżanka nie miała czasu, miała inne plany i rozmowa się kończyła krótkim: "kiedyś się zdzwonimy". Nie jestem jeleniem. W ciągu roku, trzy razy miała dla mnie czas Na szczęście mam wspaniałego Męża, z którym się doskonale rozumiemy. Mogę z Nim pogadać o wszystkim i sama nie wiem czy brakuje mi przyjaciółki, może bardziej żal mi, że te znajomości się po prostu skończyły.


...wiele się zmieniło w moim życiu od tamtej pory.
Sprzedaliśmy z Mężem mieszkanie i kupiliśmy dom w odległości ok 70 km od mojego rodzinnego miasta. Po przeprowadzce jakiś czas dojeżdżałam do pracy, szukałam jakiegoś zajęcia jednocześnie w okolicy, jednak z szefową zawarłam porozumienie, że dopóki nie mam innej pracy mogę nadal pracować w domu, korzystając ze zdalnego pulpitu i 3 x w tygodniu w biurze, zabierające jednocześnie dokumenty do księgowania do domu. ( Z zawodu jestem księgową). Sytuacja taka trwała ponad miesiąc i niestety moja szefowa wycofała się z naszej ustnej umowy, tłumacząc, że taki system pracy działa demotywująco na innych pracowników.
Hmm ... i mówi się trudno. Robotę straciłam. Od września jestem bez pracy. Ale nie o tym chciałam pisać...
Po przeprowadzce do domu, przeżyliśmy wizyty tabunów zaciekawionych znajomych ) Dom kupiliśmy w lipcu. To było bardzo piękne lato. Mieszkamy w bardzo malowniczej wsi. Dom jest śliczny, oboje się nim bardzo cieszymy.Wśród sąsiadów mamy również bociana, którzy w tym roku uwił sobie obok naszego domu gniazdo. Nasi sąsiedzi to raczej starsi ludzie.. (50-70) po sąsiedzku mieszka jedna para, która jest w naszym wieku, jednak pracują od rana do wieczora, mają dwójkę małych dzieci z którymi w ciągu dnia jest opiekunka. Myślałam, że trochę bliżej się poznamy zaprosiliśmy ich kiedyś na kawę, oni nas również... ale jakoś mam wrażenie , że nie iskrzy między nami na tyle aby znajomość ta miała się pogłębić. Mój Mąż pracuje tam gdzie dotychczas, ma nawet o połowę bliżej do pracy niż przed przeprowadzką. A ja... siedzę w domu, sprzątam, gotuję etc. z nudów zaczęłam się bawić w decoupage i wystawiać jakieś prace na allegro (niestety nie mają brania, chyba nie jestem aż tak zdolną bestią) Najgorsze, że w związku z moja ostatnią pracą, która była bardzo absorbująca, odeszłam z zespołu muzycznego, w którym śpiewałam ponad 10 lat i wszyscy( było nas sześcioro) poszli w swoją stronę. Graliśmy na imprezach okolicznościowych.Niektór zy zaangażowali się w inne projekty, innym się już nie chce grac, więc w tym składzie zespół jest już raczej nie do odbudowania. Szukam póki co innego zespołu w żywym składzie, gdzie mogłabym się udzielać, bo coś muszę robić, a znaleźć tutaj w okolicy posadę w zawodzie księgowej graniczy z cudem. Choć ciągle w ten cud wierzę. Nigdy wcześniej nie byłam w takiej sytuacji, że nic nie robię, nigdzie nie pracuję. I to wcale nie jest takie fajne, jak czasem może się wydawać z perspektywy osoby, która wstaje codziennie rano, żeby iść do pracy. Bo praca to jednak jakaś perspektywa. Mój Mąż oczywiście mnie pociesza, że na pewno coś znajdę prędzej czy później. Że w sumie tak jak jest dajemy radę itd..ale wiecie o co chodzi... Zawsze byłam aktywna zawodowo. Praca, zespół...zawsze coś się działo. A teraz jestem prawdziwą kurą domową. W całej tej sytuacji mam więcej czasu na myślenie o pierdołach. Bardzo mi brakuje kontaktu z ludźmi. Jutro jadę na spotkanie dziewczynami z mojej ostatniej pracy. Miałyśmy taki zwyczaj spotykać się co kilka miesięcy z wszystkimi osobami , które pracowały w firmie i które pracują - rotacja tam była duża ( ja pracowałam tam 1,5 roku i w tym czasie zwolniło się 10 osób i potem jeszcze dwie po mnie). Tak więc, jak to się mówi, trochę wyjdę do ludzi Brakuje mi jednak czasem jakieś drugiej baby do pogadania. Stąd chyba ten najdłuższy mój post.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 16:32   #1406
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Oj chyba nie jestes prawdziwa kura domowa, bo jak bys nia byla to bys nie miala czasu na rozmyslania i zamartwiana. Masz dom , wiec tym bardziej pracy w kolo domu i w domu jest sporo, troche mniej jak sie ma mieszkanie.
ja tez kura domowa, ale z wyboru i mnie sie nie nudzi, ja mam co robic. Rano wstac wyszykowac sie, obudzic dziecko do szkoly, zjesc sniadanie, zaprowadzic dziecko do szkoly, do sklepu na zakupy jak cos braknie, albo chlop na tygodniowych zakupach nie kupi, ogarnac dom, wstawic pranie, ugotowac obiad, powiesic pranie, odebrac dziecko ze szkoly, do logopedy z dzieckiem itd itp. Na wizaz tez wskocze ;o)

Bedzie dobrze aira ;o) zlap za grabie i posprzataj liscie przed zima, albo jak juz masz snieg to odgarnij podjazd. Jest fajnie, naprawde fajnie, nie zalamuj sie. Powoli znajdziesz prace poza domem, a poki jej jeszcze nie masz to wij gniazdko. Pokoi pewnie masz wiecej niz dwa, a kurz wszedzie osiada ;o) i decoupage robisz jest super naprawde super.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 17:11   #1407
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

No pewnie, że w domu mam co robić, ale wiesz... przychodzą takie dni jak dziś, że mi się nazbiera i muszę to gdzieś wylać. Absolutnie się nie nudzę, tylko ..chcę więcej niż biegać wciąż z miotełką.


... i jeszcze mi się wczoraj pralka w trakcie prania zepsuła, więc na nudę naprawdę nie ma czasu
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]

Edytowane przez aira
Czas edycji: 2012-12-09 o 17:13
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 17:41   #1408
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

A bo czasami to tak bywa i takie dni sie pojawiaja ;o(

po ikonce na koncu twojego wpisu widze ze udalo mi sie chodz troche cie pocieszyc, albo? ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:05   #1409
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

ech... a ja nie mam ani przyjaciółki, ani męża, ani dziecka...
i samotność chyba powoli mnie zabija
a mam dopiero 32 lata
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:09   #1410
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

A zycie towarzyskie jakies masz? Znajomych z ktorymi sie na kawe i pogsduchy spotkasz?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.