Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 13:24   #1381
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

I jesteśmy zaręczeni
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200705190929.html

A do ślubu pozostało
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090630580113.html
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:53   #1382
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
My mamy już fotografa, kamerzyste i zespół, a ja mam już kupioną suknię ślubną i w kwietniu jedziemy po obrączki i zaczynamy załatwiać w USC i nauki przedmałżeńskie. Wesele dokładnie mamy w Świbiu w restauracji "Pod Kasztanami".
Tu są nasze zaproszenia http://bamberek2007.cp2.win.pl/zdjecia/3017.html
Wiem gdzie jest Świbie, ale sali nie znam bo to nie moje tereny Sukienkę masz bardzo fajną A będzie biała czy inna?
Zespół masz z okolicy? A daleko macie na salę od kościoła?

kwiatuszku, jeśli Twój post jest ostatni a chcesz coś dodać, bo np. coś Ci się przypomniało, to skorzystaj z funkcji EDYTUJ (to taki mały fioletowy prostokącik na dole Twojego postu), tak na przyszłość i w dobrej wierze, żeby Cię moderatorki nie ścigały
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:02   #1383
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

No z kościoła na salę mamy trochę daleko ponad 30 km, ale u mnie nie było żadnej ładnej sali dlatego wesele jest w okolicy miejsca zamieszkania mojego przyszłego męża no a ślub tradycyjnie w kościele panny młodej. Suknia będzie biała i będzie miała jeszcze parę dodatków po przeróbce. No a zespół mamy z okolic Kędzierzyna Koźla. I dziękuje za podpowiedź.
Widze, że jesteś z Tarnowskich Gór to jakieś 20 min autobusem ode mnie

Edytowane przez kwiatuszekk88
Czas edycji: 2009-03-17 o 14:08
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:17   #1384
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
My mamy już fotografa, kamerzyste i zespół, a ja mam już kupioną suknię ślubną i w kwietniu jedziemy po obrączki i zaczynamy załatwiać w USC i nauki przedmałżeńskie. Wesele dokładnie mamy w Świbiu w restauracji "Pod Kasztanami".
Tu są nasze zaproszenia http://bamberek2007.cp2.win.pl/zdjecia/3017.html


malinowe pole witam Cię

misia_25_26 a skąd dokładnie jesteś? z jakieś dzielnicy czy z centrum?

Byłam w tej restauracji w zeszłym roku na weselu przyjaciółki
To bardzo bliziutko ode mnie !

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-03-17 o 14:20
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:21   #1385
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Katunia zazdroszcze Ci tej babskiej imprezki

Gabza ladne te zaproszenia Pszczyna blisko Żor

Kwiatuszek tak to juz jest z tymi salami 30km to jeszcze nie dalekoŻaproszenia mi sie podobaja

A przypomnialo mi sie Moj mi wczesniej mowiol zebysmy kupili takie zaproszenia za 50gr a ja sie go pytam gdzie takie sprzedaja Wiecie co mi odpowiedzial A to ile kosztuja Nasze


A w Gliwicach konczylam Politechnike
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:24   #1386
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

anialaura - Ach Ci nasi mezczyzni jak zwykle zawsze we wszystkim "doskonale zorientowani".....
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:26   #1387
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
anialaura - Ach Ci nasi mezczyzni jak zwykle zawsze we wszystkim "doskonale zorientowani".....
Przyznam ze mnie zaskoczyl poprawil mi tym samopoczucie
Moj to tylko kaske daje nawet nie pyta co, ile, na co, po co?Tez dobrze
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 14:31   #1388
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Katunia sala jest jakieś 10 km od miejsca zamieszkania mojego chłopaka, a ty mieszkasza w tej okolicy?
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:40   #1389
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Katunia sala jest jakieś 10 km od miejsca zamieszkania mojego chłopaka, a ty mieszkasza w tej okolicy?
Tak w okolicy Świbia.
Tylko zalezy w którą strone o te 10 km mieszka Twój chłopak
W jakiej miejscowości on mieszka ?
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:40   #1390
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

wiec u nas z placeniem to jest tak ze u mnie placa za wszystko rodzice zreszta u mnie w domu wszycy jestesmy tak blisko ze wlasciwie nie ma moje twoje tylko jest nasze no ale ogolnie mowiac rodzice a u TŻ to jest tak ze rodzice maja mniejsze mozliwosci i maja jakas tam pule kasy tyle ze jak sprosza tych 80 gosci to pewnie cala pojdzie na to i wyjdzie tak ze moj meżczyzna bedzie placic reszte tzn to co wyjdzie mniej wiecej po pol z tych pozostalych rzeczy bo tak sie umawialusmy to nie znaczy oczywiscie ze jesli bedzie potrzeba to nie zaplace wiecej ale z drugiej strony wlasnie nie mam zamru placic za kogos z kim sie oni spotykaja raz na kilka lat.. bo po co .. wolalabym za te pieniadze cos fajnego zrobic albo odlozyc na mieszkanie, probowalam rozmawiac juz kilka razy spokojnie wytlumaczyc to on mowi ze za taka kase mieszkania nie bedzie, moze i nie ale kazdy grosz sie liczy kiedy sie zbiera "na swoje" a co do jego rodzicow to wogole nie ma o czym mowic niereformowalni z wiejskimi pogladami(nie chce tu obrazic nikogo ze wsi chodzi mi o podejscie z czasow..no delikatnie przestarzalych) pozatym chyba nie da do mnie najlepiej nastawieni ale to inna historia chociaz sie bardzo staram i naprawde nie widze powodu.. zreszta u jego sis tez nie mam co szukac poparcia po tym jak nam wyglosila kazanie o mieszkaniu razem przed slubem (a mamy po 25 lat..) sie do niej nie odzywam
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:45   #1391
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dokładnie w Ciochowicach
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 14:55   #1392
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Dokładnie w Ciochowicach
To tak na poludnie od Świbia, pod Toszkiem a ja miszkam bardziej w kierunku Tarnowskich Gór - Tworóg tak sie nazywa moja miejscowosc.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:58   #1393
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Aha no wiem mniej więcej gdzie, a już myślałam, że może znasz mojego przyszłego męża hehe
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:01   #1394
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hii no niestety nie :0

ale znam restauracje w ktorej bedziecie sie bawic
Dobre jedzonko tam maja!
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:05   #1395
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

No mi właśnie ta restauracja została polecona i słyszałam właśnie, że nie narzekają na nią, a wręcz przeciwnie i właściciel bardzo miły no a co najważniejsze ładna sala i okolica. Właściciel mi mówił, że robią tam z tyłu plener na zdjęcia weselne i niby ma być to skończone do naszego ślubu, ale się okaże jak będzie. A jak tam się nie da to najprawdopodobniej będziemy mieli zdjęcia na zamku w Pławniowicach.
A Wasze wesele gdzie się odbędzie?

Edytowane przez kwiatuszekk88
Czas edycji: 2009-03-17 o 15:08
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:10   #1396
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

To fajnie ze robia jakis ladny ogrod na plener, jak ja tam bylam to jeszcze nic takiego nie mieli.
Moge Ci jeszcze na plener w okolicy polecic zamek w Brynku. To zaraz obok mojego Tworoga. Bardzo ladna okolica i obok ogrod botaniczny. Ja tam bede czesc pleneru robic !
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:11   #1397
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

koleżanki z Zabrza - ja się tam za to wprowadzam w pazdzierniku
co do tej 20minutowej jazdy to sie nie zgodze szczególnie, że 83 potrafi w ciągu tyg z 3 razy wypasc ;D

co do Świbia, to moja rodzina pochodzi z okolicy, ale restauracji nie znam :/ bylam tam tylko raz rowerem :/

gabza, fajniutkie zaproszenia

anialaura, najtansze zaprossenia, na jakie trafilam, kosztowaly 90gr, wiec niewielka pomylka ;D

jeszcze pytanko mam - macie może pomysła gdzie można by wstąpić na fotki plenerowe na trasie od TG do Zabrza?? bo na razie kombinuje i nie mam koncepcji :/
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2009-03-17 o 15:12
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:15   #1398
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Katunia nie słyszałam o tym plenerze, ale skoro polecasz to na pewno przejedziemy się tam i zobaczymy jak jest

LadySith no z samego centrum jedzie o wiele dłużej, ale ja mieszkam bliżej Tarnowskich Gór i ode mnie faktycznie jedzie 20 min góra 25 a ty przeprowadzasz się do centrum czy jakieś dzielnicy? A w Zabrzu jest ogórd botaniczny i latem jest tam naprawdę przepięknie.

Edytowane przez kwiatuszekk88
Czas edycji: 2009-03-17 o 15:16
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:17   #1399
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Świerklaniec? tam jest pieknie ale troche trzeba chyba zboczyc z drogi.. ja bede robic plener w bytomskim parku jest oczko wodne i mostek no i stoliki do szachow co do ktorych mam plan :P


Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
koleżanki z Zabrza - ja się tam za to wprowadzam w pazdzierniku
co do tej 20minutowej jazdy to sie nie zgodze szczególnie, że 83 potrafi w ciągu tyg z 3 razy wypasc ;D

co do Świbia, to moja rodzina pochodzi z okolicy, ale restauracji nie znam :/ bylam tam tylko raz rowerem :/

gabza, fajniutkie zaproszenia

anialaura, najtansze zaprossenia, na jakie trafilam, kosztowaly 90gr, wiec niewielka pomylka ;D

jeszcze pytanko mam - macie może pomysła gdzie można by wstąpić na fotki plenerowe na trasie od TG do Zabrza?? bo na razie kombinuje i nie mam koncepcji :/
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 15:20   #1400
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

O bytomskim parku nie słyszałam, ale i tak z sali weselnej miałabym tam za daleko a w Świerklańcu naprawdę jest pięknie o każdej porze roku.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:28   #1401
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
LadySith no z samego centrum jedzie o wiele dłużej, ale ja mieszkam bliżej Tarnowskich Gór i ode mnie faktycznie jedzie 20 min góra 25 a ty przeprowadzasz się do centrum czy jakieś dzielnicy? A w Zabrzu jest ogórd botaniczny i latem jest tam naprawdę przepięknie.
czyzby Helenka / Rokitnica??

ja sie przeprowadzam na osiedle domków, koło stadionu górnika :/

ogród botaniczny juz był brany pod uwagę, ale chciałam jeszcze po drodze jakieś miejsce odwiedzić, zeby zdjecia były zroznicowane. a poza tym o tej 15/16 to moze byc sie juz robic taki polmrok, jesli bedzie zachmurzona pogoda

świerklaniec to niestety nie bardzo po drodze, a bytom to nie wiem gdzie ma ten park :/

dla kolezanek z okolic Toszka itp - mozna fajny plener zrobic w kamieńcu [przyjaciolka miała wesele w oazie w wielowsi; po drodze z wieszowy zahaczylismy wlasnie o ten osrodek i jeszcze jakies takie fajne skałki były po drodze]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:28   #1402
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

hmm no wydaje mi sie ale moge sie mylic ze bytom jest na trasie tg - zabrze ale swierklaniec jest oczywiscie lepszy o niebo a jesli chodzi o zabrze to nic nie wiem pozatym ze od strony bytomia to raczej jest antyplener ..tragedia jak sie jedzie tramwajem ehh cos by mogli zrobic z niektorymi miejscami na slasku
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:31   #1403
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

moniqa84 a ty jesteś z Bytomia?

LadySith ja jestem z Helenki a te domki wiem gdzie są, bo regularnie z chłopakiem jeździmy na mecze a Kamieniec wiem gdzie jest, bo przeejeżdzam tamtędy jak jeżdze do mojego chłopaka, ale nie wiedziałam, że można tam takie ładne zdjęcia zrobić

Edytowane przez kwiatuszekk88
Czas edycji: 2009-03-17 o 15:33
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:35   #1404
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

tak z bytomia i wesele tez mam w bytomiu chcialam miec blisko i zawse tez myslalam o slubie w kosciele gdzie mialam chrzest i komunie itp.. ale ciezko mi sie wszystko zalatwia bo w tygodniu jestem w krakowie
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:39   #1405
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja też mam ślub w moim kościele dlatego daleko mamy na sale, ale nie ma aż tak źle. Współczuje Ci no bo w weekend raczej nic się nie pozałatwia no ale suknie czy obrączki można wybierać w weekend i nawet nauki przedmałżeńskie też w weekendy przynajmnije u mnie tak jest, że będziemy mieli nauki 4 kolejne niedziele.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:43   #1406
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
hmm no wydaje mi sie ale moge sie mylic ze bytom jest na trasie tg - zabrze ale swierklaniec jest oczywiscie lepszy o niebo a jesli chodzi o zabrze to nic nie wiem pozatym ze od strony bytomia to raczej jest antyplener ..tragedia jak sie jedzie tramwajem ehh cos by mogli zrobic z niektorymi miejscami na slasku
zależy którędy pojedziesz


Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
LadySith ja jestem z Helenki a te domki wiem gdzie są, bo regularnie z chłopakiem jeździmy na mecze a Kamieniec wiem gdzie jest, bo przeejeżdzam tamtędy jak jeżdze do mojego chłopaka, ale nie wiedziałam, że można tam takie ładne zdjęcia zrobić
z Helenki jest nasz swiadek powiem że trochę przeraża mnie ta okolica, szczególnie po meczu ale myślę że się przyzwyczaję. jak również do tego że za płotem mam cmentarz ;P
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:46   #1407
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Chyba bardziej przerażaliby mnie kibice niż ten cmentarz hehe. My narazie nie mamy mieszkania tzn. wykupiliśmy sąsiadce takiej starszej na tej zasadazie, ze jak ona umrze to mieszkanie jest nasze ona je na nas przepisała, ale to niewiadomo kiedy tam zamieszkamy, a póki co staram się o mieszkanie z przydziału, ale z tym jest też bardzo cięzko i albo po ślubie bedziemy mieszkać z moimi rodzicami albo znajdziemy coś taniego do wynajęcia przynajmniej jakąs kawalerkę tymczasowo.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:50   #1408
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Chyba bardziej przerażaliby mnie kibice niż ten cmentarz hehe. My narazie nie mamy mieszkania tzn. wykupiliśmy sąsiadce takiej starszej na tej zasadazie, ze jak ona umrze to mieszkanie jest nasze ona je na nas przepisała, ale to niewiadomo kiedy tam zamieszkamy, a póki co staram się o mieszkanie z przydziału, ale z tym jest też bardzo cięzko i albo po ślubie bedziemy mieszkać z moimi rodzicami albo znajdziemy coś taniego do wynajęcia przynajmniej jakąs kawalerkę tymczasowo.
dla mnie też ci kibice są gorsi :/
ja złożyłam tak dla picu w zeszłym roku wniosek o mieszkanie, ale jestem na ok 60 miejscu, na liscie nr 5 [przede mną są: biedne rodziny, z wyrokami exmisji, tacy co mają dużo zameldowanych osób w dom itp.. tak więc raczej sie nie doczekam... chyba ze dla moich dzieci ;P ]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:00   #1409
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja mam szanse na mieszkanie zalegające takie do kapitalnego remontu i może mi się uda dlatego jeżdża i sprawdzam jakie są mieszkania na liście no bo lepsze takie niż w ogóle nie mieć.
A co do tych kibiców to po nich można się wszystkiego spodziewć dlatego my zawsze wychodzimy tak 2 min przed końcem meczu, żeby ich uniknąć

Edytowane przez kwiatuszekk88
Czas edycji: 2009-03-17 o 16:02
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:37   #1410
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Katunia nie słyszałam o tym plenerze, ale skoro polecasz to na pewno przejedziemy się tam i zobaczymy jak jest
To zapraszam do ziedzania.
Na necie znalazlam taka stronek gdzie jest kilka zdjec zamku w Brynku.
Jak tam czesto z kolezanka juezdzilam i jej zdjecia cykalam bo just duzo ladnych zakatkow na fotki.

http://www.polskieszlaki.pl/galeria/...,0,brynek.html
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.