Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-29, 20:44   #1381
Alex13m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Zastanawiam sie nad ta wizualizacja wlasnie. Jej koszt to chyba 300zl i w Warszawie jest klinika ars estetika gdzie maja taki sprzęt.
Alex13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-29, 20:46   #1382
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja będę miała bez wizualizacji
Wydaje mi się, że to zbędny bajer. Tymbardziej, że lekarz daje implanty do mierzenia

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-29, 21:17   #1383
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja też bardzo chciałam wizytę z wizualizacją - ale w moich rejonach to niestety nie było możliwe bo nikt tego nie robi! :P zastanawiałam się nawet nad krakowem z wizualizacją za 250 zł .. ale nie żałuje że tego nie zrobiłam. pieniądze w kieszeni :P Nie wiem czy to jest takie dokładne i czy da się to tak wyobrazić mimo wszystko :P jeśli tak to może warto iść ale widzę że nie dużo dziewczyn to miało.
moim zdaniem blisko Klinika to duży plus pamiętam jak mój Krzysiu wiózł mnie z nowym cyckami ze szpitala i przy każdej dziurze, wyboju na drodze moje głośne ałaaa :P
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-29, 21:23   #1384
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

W Bdg konsultacja z wizualizacją 450zl... Bez 250zl

Do kliniki będę miała plus minus 40km i też już zastanawiałam się jak ja po op wrócę
Ale to jest NIC! Po kilku tygodniach czeka mnie podróż lekko ponad 1000km do domu. Całe szczęście jako pasażer

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc

Edytowane przez Nadzieja87
Czas edycji: 2019-01-29 o 21:32
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 10:13   #1385
Alex13m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mnie po operacji czeka 3h jazda pociągiem i drugie tyle autobusem 😕 Mówicie ze bedzie ciezko?? 😟
Alex13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 16:04   #1386
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Alex13m Pokaż wiadomość
Mnie po operacji czeka 3h jazda pociągiem i drugie tyle autobusem Mówicie ze bedzie ciezko??
Wszystko zależy od tego jak się będziesz czuć po operacji. Ja jechałam taksówką z kliniki do domu 15 minut i miałam dość. Bolało przy każdym zakręcie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 16:11   #1387
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Alex13m Pokaż wiadomość
Mnie po operacji czeka 3h jazda pociągiem i drugie tyle autobusem Mówicie ze bedzie ciezko??
Ja z kolei jeździłam b duzo , na drugi dzień taksówką po całym Poznaniu w poszukiwaniu heparyny , na trzeci dzień sama autem. Myślę ze warto chociaz mieć kogoś 'w zanadrzu ' kto by mógł Ci pomóc w podróży, choćby z torbą, będziesz obolala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-30, 16:16   #1388
MAZUREK79
Raczkowanie
 
Avatar MAZUREK79
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 119
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie. Ja wracałam Po operacji 100 km do domu i także powiem że bardzo ciężko. Co do wizualizacji też nie miałam. Zaufalam lekarzowi i jestem mega zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
19.04.2018- Motiva 360 ml , M.K Poznań - Klinika Złotowska
MAZUREK79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 16:43   #1389
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie dziewczyny, jakze się ciesze czytając tu w końcu o zadowolonych pacjentkach dr P.Sz.! Ja bylam u doktora na konsultacji w listopadzie, w klinice pod Warszawa, mam umówiony zabieg na marzec, co prawda u mnie jest to wieloetapowa kwestia, wiec na razie jeszcze nie będzie to powiększanie piersi, ale jestem pewna, ze kiedy nadejdzie ten czas to ponownie wybiorę tego doktora zgadzam się w 100% z Wami, jest to tak pozytywny człowiek, od razu wzbudza zaufanie, widać ze zna się na rzeczy, wszystko dokładnie tłumaczy, probujac znaleźć najlepsze rozwiązanie. Mam duże oczekiwania co do efektu koncowego, ale wierze ze ten dr zrobi to najlepiej powiedzcie tylko czy dostalyscie jakiś bezpośredni kontakt do dr, żeby moc się kontaktować w razie gdyby cos się dzialo po operacji? jedyne o co się boje to ze doktor jest tak zajęty, ze nie będzie miał czasu np. na odpisanie na maila pozdrawiam serdecznie
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 19:22   #1390
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, jakze się ciesze czytając tu w końcu o zadowolonych pacjentkach dr P.Sz.! Ja bylam u doktora na konsultacji w listopadzie, w klinice pod Warszawa, mam umówiony zabieg na marzec, co prawda u mnie jest to wieloetapowa kwestia, wiec na razie jeszcze nie będzie to powiększanie piersi, ale jestem pewna, ze kiedy nadejdzie ten czas to ponownie wybiorę tego doktora zgadzam się w 100% z Wami, jest to tak pozytywny człowiek, od razu wzbudza zaufanie, widać ze zna się na rzeczy, wszystko dokładnie tłumaczy, probujac znaleźć najlepsze rozwiązanie. Mam duże oczekiwania co do efektu koncowego, ale wierze ze ten dr zrobi to najlepiej powiedzcie tylko czy dostalyscie jakiś bezpośredni kontakt do dr, żeby moc się kontaktować w razie gdyby cos się dzialo po operacji? jedyne o co się boje to ze doktor jest tak zajęty, ze nie będzie miał czasu np. na odpisanie na maila pozdrawiam serdecznie
Hej
Ja jestem prawie 3 tyg po operacji u dr P.Sz. Niestety to prawda ze z kontaktem może być różnie Bo to bardzo zapracowany chirurg. Na kontroli jak byłam to nawet się zaśmiałam, że przydałaby mu się sekretarka Ja po operacji w razie czego miałam niezwłocznie kontaktować się z klinika.
Przy tym doktorze to raczej mysle ze nie będzie Ci potrzebny żaden kontakt
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 19:39   #1391
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

haha obys miała racje nawet implanty masz te o których ja już po cichu marze tylko może trochę większych ;p na insta znalazłam laske wlasnie z motiva ergonomix no i wygladaja mega. jak mega jedrne, ale duze naturalne cycki
a jeśli chodzi o sekretarke to w mojej klinice doktor ma, nie wiem czy to sekretarka, na pewno taka asystentka tam się to chyba nazywa opiekun pacjenta i to ona do mnie dzwonila w roznych sprawach, dawala papiery po konsultacji i to z nia się mam kontaktować w razie czego
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-30, 20:24   #1392
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
haha obys miała racje nawet implanty masz te o których ja już po cichu marze tylko może trochę większych ;p na insta znalazłam laske wlasnie z motiva ergonomix no i wygladaja mega. jak mega jedrne, ale duze naturalne cycki
a jeśli chodzi o sekretarke to w mojej klinice doktor ma, nie wiem czy to sekretarka, na pewno taka asystentka tam się to chyba nazywa opiekun pacjenta i to ona do mnie dzwonila w roznych sprawach, dawala papiery po konsultacji i to z nia się mam kontaktować w razie czego
Doktor na pewno Ci dobierze odpowiedni implant
Mi dobrał 300,ja chciałam potem o 8mm większa projekcja -355ml ale jednak zaufałam doktorowi i stanęło na 300ml demi profil i cieszę się ze mnie przekonał On to „widzi”
A opiekuna pacjenta oczywiście tez miałam i to z ta Panią miałam ciągły kontakt
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 21:31   #1393
Alex13m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=zuzka92;86439147]Ja z kolei jeździłam b duzo , na drugi dzień taksówką po całym Poznaniu w poszukiwaniu heparyny , na trzeci dzień sama autem. Myślę ze warto chociaz mieć kogoś 'w zanadrzu ' kto by mógł Ci pomóc w podróży, choćby z torbą, będziesz obolala.


Serio?! Na trzeci dzień już sama prowadziłaś auto?! Wow jednak faktycznie co kobieta to inny próg bólu
Alex13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-30, 22:12   #1394
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam się wieczornie

Doba za krotka dla mnie. Doiero dzisiaj na forum weszłam

Alex13m witaj.
Co do wyboru lekarza to nie pomogę bo ja nie operowałam się w pl i zupełnie się nie orientuje.
Dobrze że masz jeszcze jedną konsultacje. Mam nadzieję że tym razem pójdziesz na nią sama. Spisz sobie wszystkie pytania jakie chcesz zadać doktorowi, weź ze sobą zdjęcia piersi jakie ci się podobają i pokaż je doktorowi.
Implant wielkości którą podałaś 216 czy coś kolo tego to bardzo malutko...
Na twoim miejscu poszłabym na konsultacje do jeszcze jakiegoś innego lekarza.
I tutaj na forum nie podajemy nazwisk lekarzy tylko inicjały...
Co do wizualizacji to ja miałam. Fajnie zobaczyć jak mniej więcej piersi mogą wyglądać po. Jednak trzeba pamiętać że to tylko wizualizacja. Wcale nie znaczy że tak piersi naprawdę będą wyglądać. Efekt może być całkiem inny. Ja wizualizacje miałam za darmo ale gdyby była płatna to nie wiem czy bym się na nią zdecydowała. Chociaż nie powiem, fajny bajer.

Klaudzikk89 polecam markę Etam. Chyba w Polsce jest ta marka? Piękne mają staniki i duży wybór bezfiszbinowych.
W intimissimi też są jakieś bezfiszbinowe. I w hm też można coś fajnego znaleźć. Tylko nie wiem jak tam w rozmiarami. I w cubusie też powinno coś być.

Mindless moje piersi też nie za równe i czekam cierpliwie aż się wyrównają. Chociaż z tą cierpliwością chyba średnio mi wychodzi.
Najgorsze już za tobą. Teraz z każdym dniem już tylko lepiej.

Też tak macie że raz się wam wasze nowe cycki podobają a raz już nie tak bardzo? Ja w sumie narazie zadowolona jestem, ale czasem tak patrze i myśle że mogłyby być troche mniejsze prawa jest mniejsza od lewej i właśnie ta prawa nardziej mi się podoba. A później znowu patrze na nie i wydają mi się ok. Chyba jakaś nienormalna jestem...
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 08:43   #1395
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Witam się wieczornie

Doba za krotka dla mnie. Doiero dzisiaj na forum weszłam

Alex13m witaj.
Co do wyboru lekarza to nie pomogę bo ja nie operowałam się w pl i zupełnie się nie orientuje.
Dobrze że masz jeszcze jedną konsultacje. Mam nadzieję że tym razem pójdziesz na nią sama. Spisz sobie wszystkie pytania jakie chcesz zadać doktorowi, weź ze sobą zdjęcia piersi jakie ci się podobają i pokaż je doktorowi.
Implant wielkości którą podałaś 216 czy coś kolo tego to bardzo malutko...
Na twoim miejscu poszłabym na konsultacje do jeszcze jakiegoś innego lekarza.
I tutaj na forum nie podajemy nazwisk lekarzy tylko inicjały...
Co do wizualizacji to ja miałam. Fajnie zobaczyć jak mniej więcej piersi mogą wyglądać po. Jednak trzeba pamiętać że to tylko wizualizacja. Wcale nie znaczy że tak piersi naprawdę będą wyglądać. Efekt może być całkiem inny. Ja wizualizacje miałam za darmo ale gdyby była płatna to nie wiem czy bym się na nią zdecydowała. Chociaż nie powiem, fajny bajer.

Klaudzikk89 polecam markę Etam. Chyba w Polsce jest ta marka? Piękne mają staniki i duży wybór bezfiszbinowych.
W intimissimi też są jakieś bezfiszbinowe. I w hm też można coś fajnego znaleźć. Tylko nie wiem jak tam w rozmiarami. I w cubusie też powinno coś być.

Mindless moje piersi też nie za równe i czekam cierpliwie aż się wyrównają. Chociaż z tą cierpliwością chyba średnio mi wychodzi.
Najgorsze już za tobą. Teraz z każdym dniem już tylko lepiej.

Też tak macie że raz się wam wasze nowe cycki podobają a raz już nie tak bardzo? Ja w sumie narazie zadowolona jestem, ale czasem tak patrze i myśle że mogłyby być troche mniejsze prawa jest mniejsza od lewej i właśnie ta prawa nardziej mi się podoba. A później znowu patrze na nie i wydają mi się ok. Chyba jakaś nienormalna jestem...
Cinamona ja mam dokładnie tak samo A wiec nie jesteś nienormalna , ani ja , albo jesteśmy obydwie Najśmieszniejsze jest to ze w staniczkach i niektórych moich starych gór od bikini , w których myślałam ze z cyckami będzie super wyglądać a wcale mi się nie podoba i w ogóle stwierdziłam ze w niektórych typach staników wcale nie wyglądają dobrze
Dodałam fotki po 19 dniach. Od dzisiaj zaczynam naklejac plastry na blizny (jednak się wstrzymałam jeszcze). Ale muszę przyznać ze dwa razy zdjęłam na noc stanik, bo już psychicznie jestem nim zmeczona W nocy tez spie na bokach. I zasypiam przytulona do chłopaka. Mało jestem zdyscyplinowana, ale nie odczuwam dyskomfortu wiec mam nadzieje ze mi się upiecze nie stosowanie się do zaleceń
No i już bym coś pocwiczyla, na spacerach coś tam podbiegalam i cycki mnie nic nie bolą jak truchtam. Wy po jakim czasie cwiczylyscie?
Pozdrawiam
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 11:06   #1396
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja mam tak samo jak wy. Raz mi sie podobaja, a za chwile juz nie. Mysle, ze potrzeba czasu zeby sie nauczyc zyc z nowym rozmiarem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 14:02   #1397
Alex13m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny a któraś z was robiła w Krakowie?? Moze możecie kogoś tam polecić bo szczerze to do Krakowa mam znacznie bliżej 😉
Alex13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 18:19   #1398
Alex13m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

TAKie pytanko jeszcze czy anemia dyskwalifikuje operacje?? Pytam bo często mam anemię a nie chciałabym przesunięć w terminie operacji
Alex13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 19:19   #1399
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Alex13m Pokaż wiadomość
TAKie pytanko jeszcze czy anemia dyskwalifikuje operacje?? Pytam bo często mam anemię a nie chciałabym przesunięć w terminie operacji
Tak, jezeli masz anemie to operacja sie nie odbedzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 20:07   #1400
saraklara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hejka dziewczyny
Powoli robię badania , na razie zrobiłam EKG(mam w zaleceniach,żeby zrobić) ,a
jutro jadę na USG piersi i tego się boje ,mam nadzieję że wszystko będzie dobrze (jestem w grupie ryzyka niestety no i po usunięciu włókniaka parę lat temu ).
A czy mówiliście przed badaniem USG ,że to badanie potrzebne do opreacji powiększenia piersi,czy nie trzeba o tym wspominać lekarzowi ?
saraklara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 20:35   #1401
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez saraklara Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny

Powoli robię badania , na razie zrobiłam EKG(mam w zaleceniach,żeby zrobić) ,a

jutro jadę na USG piersi i tego się boje ,mam nadzieję że wszystko będzie dobrze (jestem w grupie ryzyka niestety no i po usunięciu włókniaka parę lat temu ).

A czy mówiliście przed badaniem USG ,że to badanie potrzebne do opreacji powiększenia piersi,czy nie trzeba o tym wspominać lekarzowi ?
Ja mowilam, ale mysle ze nie ma takiej koniecznosci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 20:44   #1402
saraklara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 52
Wink Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Ja mowilam, ale mysle ze nie ma takiej koniecznosci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ok, dzięki za odp. 😋
saraklara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 21:15   #1403
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez JoannaP90 Pokaż wiadomość
No i już bym coś pocwiczyla, na spacerach coś tam podbiegalam i cycki mnie nic nie bolą jak truchtam. Wy po jakim czasie cwiczylyscie?
ja teraz po 3 tyg cwicze nogi i brzuch, aczkolwiek z mniejszymi obciążeniami niż przed op.. biegac się boję

Joanna, Cinamona piekne, proporcjonalne i naturalne biusty, malina!
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-31, 21:36   #1404
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wy wszystkie takie szczupłe, z takimi pięknymi cycuszkami też tak chcę

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-01, 13:46   #1405
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny,

dolaczam do watku
Szczerze mowiac kompleks piersi mialam od zawsze, bo mimo ze mam 27 lat to moje piersi od 12 roku sie nie zmienily W OGOLE. Wiec cale zycie push up, plaska klatka piersiowa kiedy leze na plecach - bardziej mi zebra wystaja...

I odkad jestem wreszcie w powaznym zwiazku, gdzie mieszkam z chlopakiem, to moj kompleks urosl jeszcze bardziej. Nie moge na siebie patrzec wrecz.

Tak wiec... mam konsultacje w Warszawie w polowie marca i kwietnia zobaczymy, poprzymierzamy a tymczasem bede do Was zagladac
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 07:59   #1406
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie,

JoannaP90 uff to mi ulżyło że nie tylko ja taka dziwna. Mam dosłownie to samo co ty. Też mi się moje nowe nabytki nie podobają w niektórych stanikach. Wyglądam jak krowa dojna. Za to w niektórych cud miód i malinki.
A jak obłędnie się wygląda np w sukienkach bez pleców bez stanika. Pewnie latem na jakąś imprezę tak wyskoczę.
Ja na nogi i pupę zaczęłam ćwiczyć po ok 3 tyg. Teraz dołączyłam brzuszki. Jednak czuje na co cycki mi pozwalają a na co nie. Np skakanie czy bieganie jeszcze sobie odpuszczę bo jakoś niepewnie się jeszcze czuje. Pomału wrócę do pełnej sprawności fizycznej. Nic na siłę.

Mindless mi też się wydaje że trochę czasu musi minąć żeby przyzwyczaić się do nowego większego rozmiaru.

Alex13m z anemią może być być problem. Ake to wszystko zależy. Moja przyjaciółka operowała się tydzień temu a ma lekka anemia. Taka jej uroda. I lekarz nie widział problemu. Jednak jeśli anemia jest silna to może być problem.

Saraklara kiedy masz termin op? Jeśli wspominałaś to mi umkneło.

Nadzieja87 też się doczekasz cycków. Skoro jesteś już zdecydowana to tylko kwestia terminu op.

Pingwinek witaj i rozgość się u nas.

Ja w sumie teoretycznie wg wytycznych mojego doktorka mogłabym już zakładać staniki bez fiszbin, bo minęły już 4 tyg. Ale poczekam do wizyty kontrolnej w poniedziałek. Zobaczę co powie i jeśli potwierdzi to zrzucam pancerz. Bo już mam go trochę dosyć. Fajnie cycki trzyma ale wbija mi w plecy i ślady zostawia.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 09:07   #1407
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

cinamona w końcu doczekam się i ja, ale nie ukrywam, że cierpliwość nie jest moją mocną stroną tymczasem odliczam dni do konsultacji... A zostało ich 17!

A tak z ciekawości taki pooperacyjny stanik to ile kosztuje



Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 10:43   #1408
saraklara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cinamona
Ja mam terminu u A.O. z Żarek -letnisko na 11.03. no i jakoś nie jestem pewna tej dr.,niby fajne wrażenie na mnie zrobiła ,sympatyczna z poczuciem humoru ,ale jakoś tak nie na 100% , ponieważ te implanty co mi zaproponowała czyli mentor 325 z efektem push-up(jakaś nowość a rynku) mówiła że jeszcze ich nie wszczepiają i dlatego mam mieszane uczucia.
Jadę jeszcze w poniedziałek 04.02. na konsultacje do dr.A.K.w Katowicach i zobaczę co mi powie .
saraklara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 11:04   #1409
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
cinamona
A tak z ciekawości taki pooperacyjny stanik to ile kosztuje



Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Jest w cenie operacji wiec nic dodatkowo nie placisz.




Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-02, 11:07   #1410
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Jest w cenie operacji wiec nic dodatkowo nie placisz.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Pytam bo na stronie kliniki jest:

"Wskazane jest też nabycie przez pacjentkę w dniu zabiegu specjalistycznego biustonosza. Jest on dostępny w recepcji kliniki"

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.