Grubsze i gęstsze włosy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 20:47   #1381
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
a skąd masz te specyfiki i ile one kosztują;p?
polecam wyszukiwarkę- jest wątek i o seboradinie i rzepie- wystarczy nieco wysiłku
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 11:02   #1382
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Mówcie co chcecie, ale ja wiem na sobie, że to działa i na pewno mi się nie przywidziało - gęstość włosów poprawia seboradin niger wcierany w skalp po myciu i czarna rzepa przed myciem .
W okresie późnowiosennymi wakacyjnym nic nie robiłam i nie było nowych włosków widać, a w lutym-kwietniu i październiku - do teraz są widoczne gołym okiem antenki od 0,5 cm do nawet 10 - a nie stopniowałam więc wiem, ze te krótkie (zazwyczaj w formie aureoli lub kilku loków ok. 8-10 cm) to z intensywnej kuracji nigerowo-rzepowej .
Nie wspomnę już o nowej grzywce.
Najlepiej widać, jak włosy sa już tylko lekko wilgotne i przyliżę przedziałek - wówczas nie do wiary ile jest nowych włosków - możecie mi nie wierzyć, ale to prawda.
Włosy i tak mam gęste, ale ich nigdy za dużo .
Polecam z całego serca
A jak przerowadzałaś tą intensywną kurację? Tzn. co i ile stosowałaś i jak często?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 12:01   #1383
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
a skąd masz te specyfiki i ile one kosztują;p?
Z choinki się urwałaś - takie pytania mnie rozbrajają .

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
A jak przerowadzałaś tą intensywną kurację? Tzn. co i ile stosowałaś i jak często?
A więc sebo szło po każdym myciu na skalp przez okres mniej więcej 3 miesięcy luty kwiecień - z krótkimi przerwami (bo eksperymentowałam na innych ),
rzzepa szła średnio raz w tygodniu na skalp przed myciem pzrze okres ok. 3 miesięcy.

Dodatkowo brałam inne cuda, ale o nich nie piszę, bo w okresie maj-wrzesień tylko ich używałam, a nowych włosów nie było widać dopóki znowu za sebo i rzepę się nie wzięłam .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 12:10   #1384
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Zgadza sie. Mam podobne obserwace po sebo i rzepie. Liczylam na przyspieszenie porostu i u mnie to raczej malo dalo ale wlasnie duuzo nowych wlosków wyrosło i z tego nawet bardziej sie ciesze. Teraz mam przerwe od skalpowych wcierek ale od nowego roku zaczynam znowu atak
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 12:42   #1385
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

ja też wcieram lotion niger - sobie i tż-owi . Robiłam tak przed wakacjami i teraz znów powróciłam. Wcieram już drugi miesiąc, małych włosków przy linii czoła i przedziałku jest całe mnóstwo. Czy ktoś może przypomnieć który skład jest lepszy - lotionu czy wychwalanej na sąsiednim wątku placenty? Kończy mi się butelka i nie wiem czy kupować ampułki seboradinu
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 20:31   #1386
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
A więc sebo szło po każdym myciu na skalp przez okres mniej więcej 3 miesięcy luty kwiecień - z krótkimi przerwami (bo eksperymentowałam na innych ),
rzzepa szła średnio raz w tygodniu na skalp przed myciem pzrze okres ok. 3 miesięcy.

Dodatkowo brałam inne cuda, ale o nich nie piszę, bo w okresie maj-wrzesień tylko ich używałam, a nowych włosów nie było widać dopóki znowu za sebo i rzepę się nie wzięłam .
A tą rzepę jak długo trzymałaś na skalpie zanim zmyłaś?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:31   #1387
duell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Przepraszam, a co to ten'skalp'? chodzi o glowe?
duell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 21:59   #1388
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Konkretnie skóra głowy Tak mi sie przynajmniej wydaje
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 00:11   #1389
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

wybaczcie dziewczyny, ale ja nadal jestem początkującą wizażanką, nie wszystko wiem i czym częściej się udzielam tym częściej zaliczam wpadki. Proszę o wyrozumiałość. Czy jak ktoś wspomni o czymś o czym nie wiem to mam sprawdzać od razu na forum czy o tym ktoś nie pisał??? Myślałam, że nie zadałam zbyt trudnego pytania...
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:45   #1390
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

No tak najlepiej wpisz w wyszukiwarce dane zagadnienie jakie Cię interesuje
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:56   #1391
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Czy jak ktoś wspomni o czymś o czym nie wiem to mam sprawdzać od razu na forum czy o tym ktoś nie pisał??? Myślałam, że nie zadałam zbyt trudnego pytania...
Uważam, że masz rację. I że jak ktoś o czym wspomina,to nie zawsze zaraz trzeba grzebać w wyszukiwarce tylko można zapytać tę osobę, jesli rozmowa toczy się w tym temacie.
Przykład:
-używam fajnej maseczki Kilifilikiri
-o to super! a jak na Ciebie działa? Skąd ją masz? Ile za nią dałaś?

To forum, i to normalna rozmowa na temat maseczki. Gdybyśmy byli tak sztywni i za każdym razem, gdy coś przeczytamy wpisywali w wyszukiwarkę "Kilifilikiri" to na tym forum nie odbywałyby się żadne rozmowy, a to one są chyba sensem tego forum. Co innego gdyby koleżanka zyskowa usłyszała o maseczce Kilifilikiri od koleżanki w szkole, to wtedy owszem, wchodzi na wizaż i jej obowiązkiem zanim o nią spyta jest użycie wyszukiwarki, bo może już coś o tym było i nie będzie potrzeby pytać o to drugi raz, gdy jednak to co wyczyta jej nie wystarczy, spytanie ponowne nie będzie grzechem.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 11:03   #1392
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Upss to ja chyba źle zrozumiałam wypowiedź zyskowej Sorry, tak Ananonda ma rację
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 13:58   #1393
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
wybaczcie dziewczyny, ale ja nadal jestem początkującą wizażanką, nie wszystko wiem i czym częściej się udzielam tym częściej zaliczam wpadki. Proszę o wyrozumiałość. Czy jak ktoś wspomni o czymś o czym nie wiem to mam sprawdzać od razu na forum czy o tym ktoś nie pisał??? Myślałam, że nie zadałam zbyt trudnego pytania...
Generalna zasada na Wizażu mówi: najpierw szukaj na własną rękę, a dopiero potem pytaj. Wystarczy przeczytać regulamin, tam jest wszystko wyjaśnione.
W 95%, po skorzystaniu z wyszukiwarki, znajdziesz odpowiedź na Swoje pytanie, ale do tego trzeba chcieć poświęcić swój czas, na szukanie i czytanie tego, co zostanie znalezione.
Poziom trudności pytania nie ma tu nic do rzeczy
Chodzi o to, by nie powtarzać w kółko kwestii, które były już omówione. Ponadto ktoś, kto zechce przeczytać cały wątek od początku do końca będzie bardzo zniechęcony tym, że na okrągło czyta o tym samym, bo te same pytania pojawiają się praktycznie co stronę albo dwie, nie znajduje nowych informacji... wątek staje się bezużyteczny, nie rozwija się. Tego chcemy tu uniknąć.

Ponadto nie tylko wizaż jest źródłem informacji, w końcu hasło Seboradin albo inne jemu podobne można wrzucić w google i już mamy szeroki wachlarz danych co do tego czym dany kosmetyk jest, gdzie go kupić i ile może kosztować.
Więcej samodzielności, to nic nie kosztuje.

Cytat:
Napisane przez ananonda191
Uważam, że masz rację. I że jak ktoś o czym wspomina,to nie zawsze zaraz trzeba grzebać w wyszukiwarce tylko można zapytać tę osobę, jesli rozmowa toczy się w tym temacie.
Trzeba. Patrz na zapisy regulaminu. Oczywiście można pytać o dany kosmetyk, ale w zakresie, jaki jeszcze nie był poruszany. Tylko taka rozmowa prowadzi do rozwoju wątku. Klepanie w kółko "co to jest, gdzie kupione, ile kosztuje?" niczego nie wnosi do dyskusji, tym bardziej, że można to sprawdzić samemu, np. w KWC. I w wielu innych źródłach też.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 12:42   #1394
Anette14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 17
Hej! Kupiłam sobie naftę kosmetyczną, zrobiłam maseczkę i właśnie mam ją na włosach :p Już raz jej używałam i zauważyłam, że moje włosy na drugi dzień jeszcze nie są tłuste, ale puszyste jakby niedawno były myte To było dopiero 1 mycie więc... czekam na dalsze efekty Jeszcze kupię sobie szampon z czarnej rzepy i będę Happy!

Hejka mam do was jeszcze pytanie
Jaki najlepiej kupić Seboradin? Bo już sama nie wiem...
czy z czarną rzodkwią czy z Żeń szeniem.. a może jakiś inny?
Proszę o pomoc!

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-01-04 o 18:47 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji.
Anette14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:12   #1395
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Zalezy jakie masz włosy i jaki problem z nimi. Ja gdy wykończe mój Timotei i Ziaje to kupuje z
Żeń szeniem.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 14:02   #1396
mariola060292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Z tego forum wyczytałam, że macie kilka sposobów na poprawienie wyglądu włosów z tego wszystkiego to juz nie wiem, po którym najszybciej mozna zobaczyć efekty.
Napiszcie prosze co jest najlepsze.
z góry dziękuję.

Edytowane przez mariola060292
Czas edycji: 2009-01-11 o 14:06
mariola060292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 14:04   #1397
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ale dla każdego co innego. Musisz próbowac i znaleśc swoj KWC
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 14:24   #1398
mariola060292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A jaki ty możesz mi polecić.
Od czego powinnam zacząć??
mariola060292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 14:29   #1399
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez mariola060292 Pokaż wiadomość
A jaki ty możesz mi polecić.
Od czego powinnam zacząć??
Od przeczytania wątków - tam się dowiesz, do jakiego typu włosów i rodzaju skóry głowy przeznaczone sa rózne kuracje. Zwłaszcza, że możemy się tylko domyślać, jakie sa Twoje wlosy i strzelać w ciemno, jaka kuracja by Ci odpowiadala.

Czytaj wątki, bo zawarto w nich naprawde duzo cennych informacji. Przecież żądna kuracja nie pomoże Ci w jeden dzień, więc warto poświęcić czas na lekturę wątków i wynotowac sobie co wazniejsze informacje.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 20:39   #1400
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Włosom na ratunek!- czyli co zrobić z suchą,cienką imitacją włosów na głowie?

Jest tutaj b. dużo wątków, przeglądałam je ale... Dają takie mnóstwo rad, że sama nie wiem jaki "zestaw" byłby najlepszy, a ja już jestem zdesperowana po prostu. Chcę zapuscić włosy... Po ostatnim nieudanym cieciu (dla fryzjerki podciąć równało się wycieniować na całej długości:/) wyglądam okropnie i chodzę w spiętych. No ale z czasem, odrosną. Natomiast chciałabym je trochę wzmocnić. Są cienkie, suche jak siano, i jest ich strasznie mało, i mają tendencję do odstawania gdzie popadnie. Ogólnie tragedia. Bardzo proszę o doradzenie co wg. was byłoby najlepsze by je wzmocnić, od zewnątrz i wewnątrz i czy jest możliwość by zaczęło rosnąć więcej włosów? Bo w tym wypadku to u mnie jest tragedia;/ Mam nadzieję, że nie zaśmiecam forum, tu jest takie mnóstwo porad, ale jestem trochę laikiem, i nie wiem ostatecznie na co się zdecydować, co z sobą połączyć, żeby wyszło dobrze. Bedę bardzo wdzięczna za każdą radę.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-01-21 o 20:51 Powód: błędy
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:05   #1401
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Włosom na ratunek!- czyli co zrobić z suchą,cienką imitacją włosów na głowie?

najlepsza rada jaką mogę dać-poczytaj wątki na tym forum. Skoro piszesz, że znalazłaś mnóstwo porad, to zastosuj się do nich. Są odpowiednie wątki, gdzie możesz zadać swoje pytanie. Gdyby każda Wizażanka zaczęła zakładać odrębny wątek z prośbą o poradę dla swoich nieszczęsnych włosów, to z Wizażu nie zrobiłby się śmietnik, tylko ogromne wysypisko!

Nikt ci nie napisze co masz stosować na swoje włosy, bo co dobre dla kogoś, nie musi być dobre dla ciebie.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 07:39   #1402
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosom na ratunek!- czyli co zrobić z suchą,cienką imitacją włosów na głowie?

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
najlepsza rada jaką mogę dać-poczytaj wątki na tym forum. Skoro piszesz, że znalazłaś mnóstwo porad, to zastosuj się do nich. Są odpowiednie wątki, gdzie możesz zadać swoje pytanie. Gdyby każda Wizażanka zaczęła zakładać odrębny wątek z prośbą o poradę dla swoich nieszczęsnych włosów, to z Wizażu nie zrobiłby się śmietnik, tylko ogromne wysypisko!

Nikt ci nie napisze co masz stosować na swoje włosy, bo co dobre dla kogoś, nie musi być dobre dla ciebie.
Dokładnie
Nic dodać, nic ująć, sama lepiej bym tego nie napisała
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:17   #1403
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Włosom na ratunek!- czyli co zrobić z suchą,cienką imitacją włosów na głowie?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Dokładnie
Nic dodać, nic ująć, sama lepiej bym tego nie napisała

mea coulpa ale widze, ze watek zostal przeniesiony To dobrze. Wiec licze na pomoc tutaj. I nastepnym razem bede bardziej rozsadna jesli o zakladanie watkow chodzi
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:54   #1404
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A uzywalyscie olejku sesa czy khadi??
Maja niesamowity opis, podobno stymuluja odrost grubszych wlosow ....
Zamowilam sobie wlasnie i nie wiem czy sa warte swojej ceny (za oba zaplacilam 94zl..) Moze ktos uzywal?
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:34   #1405
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

o, jak miło, że tu wpadłam

mam wieeeeeelokrotnie farbowane/rozjaśniane włosy, kiedys tez codziennie prostowałam, więc jak sie mozna domyślić na mojej głowie niewiele zostało

no ale powalczyć nie zaszkodzi. Kiedyś na wypadanie i zagęszczenie włosów pomógł mi wax (zagraniczny, ja używałam 1 opakowania do ciemnych, 2 do blondu :P). Brałam też tabletki vitapil i w sumie pomogły, ale na efekty trzeba było czekać 2-3 miesiące. Teraz jestem w trakcie kuracji ampułkami radical - zostało mi 5 sztuk i w sumie trudno mi powiedzieć czy działają, bo 2 dni temu rozjaśniałam włosy , więc trudno mi zmierzyć odrosty (ktorych jeszcze nie ma ) lub grubość włosów- wiadomo, że taki proces osłabia włosy.. .


Z tego co wyczytałam na ostatnich stronach tego wątku polecacie lotion seboradin z rzodkwią- koniecznie się wybiorę po niego do apteki . Zobaczymy czy podziała na moje kłaki


__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 15:23   #1406
Miluchna
Raczkowanie
 
Avatar Miluchna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja mam pytanko, czy ktoras w Was przetestowała i moze powiedziec, czy woda z octem ( takim normalnym) rzeczywiscie wpływa na zakwaszenia włosa a co za tym idzie do mocniejszego błyszczenia się? Poleca sie woda z octem włosy po myciu i niby bardziej sie błyszcza.
Miluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 15:49   #1407
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Miluchna Pokaż wiadomość
Ja mam pytanko, czy ktoras w Was przetestowała i moze powiedziec, czy woda z octem ( takim normalnym) rzeczywiscie wpływa na zakwaszenia włosa a co za tym idzie do mocniejszego błyszczenia się? Poleca sie woda z octem włosy po myciu i niby bardziej sie błyszcza.
tak, ja uzywam octu jabłkowego (taka sama cena co spiryt.)tak samo jak sok z cytryny ale to chyba lepsza dla jasnych włosów.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 20:43   #1408
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

tak sie zastanawiam co to tej magicznej pokrzywy. czy myślicie że zamiast płukać nią włosy można by było wcierać nią w skóre głowy podobnie jak seboradin lotion? czy może w ten sposób uczulić albo spowodować łupież?
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:16   #1409
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Misiata Pokaż wiadomość
tak sie zastanawiam co to tej magicznej pokrzywy. czy myślicie że zamiast płukać nią włosy można by było wcierać nią w skóre głowy podobnie jak seboradin lotion? czy może w ten sposób uczulić albo spowodować łupież?
Ja tak od czasu do czasu wcieram i nic się takiego nie dzieje
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:36   #1410
Madzia411
Raczkowanie
 
Avatar Madzia411
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 56
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja od trzech dni piję pokrzywę i płuczę nią włosy. Czy mogę po płukaniu pokrzywą (jak już mi wchłonie i troche podeschną) nakładac Seboradin z czarnej rzodkwi na skórę głowy? Czy to nie zaszkodzi i przypadkiem przeszkodzi w działaniu płukanki.?
Madzia411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.