Joga - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 11:25   #1411
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
no ja wiem, że na początku to nie ale jakoś tak mi się wydawało, że joga to takie tam lajtowe wygibaski a to ręką a to nogą...
a teraz widzę, że może niekoniecznie i jakoś mi mina zrzedła

jakby mi ktoś tak kazał zrobić to miałby trupa na miejscu w mojej własnej osobie
i to w kilku częściach bo zaraz by mi jakaś noga albo ręka odpadła
Joga to jednak ruch, można ją różnie wykonywać, ale moim zdaniem powinna być też wyzwaniem i rozwojem, a nie poprzestawaniem na aktualnym stanie pisałam Ci to już wcześniej - nikt Ci nie zagwaranuje, że sie nie zmęczysz i nie spocisz, poza szachami nie wiem czy jest taki sport, w którym ktoś da taka gwarancję.

Też na Twoim miejscu nie celowałabym w ashtangę - warto przed decyzją sobie poczytać i zobaczyć, co komu bardziej odpowiada, nawet nie tylko jeśli chodzi o jogę, ale też pilates, stretching itp.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 11:32   #1412
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Joga to jednak ruch, można ją różnie wykonywać, ale moim zdaniem powinna być też wyzwaniem i rozwojem, a nie poprzestawaniem na aktualnym stanie pisałam Ci to już wcześniej - nikt Ci nie zagwaranuje, że sie nie zmęczysz i nie spocisz, poza szachami nie wiem czy jest taki sport, w którym ktoś da taka gwarancję.

Też na Twoim miejscu nie celowałabym w ashtangę - warto przed decyzją sobie poczytać i zobaczyć, co komu bardziej odpowiada, nawet nie tylko jeśli chodzi o jogę, ale też pilates, stretching itp.
No nie wiem
Szachy też moga sprawić, że wystąpią siódme poty

Żart oczywiście.

Masz rację z ashtangą. Bywa bardzo wymagająca
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 12:14   #1413
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
osz ty w życiu! właśnie widziałam filmik z ashtanga yoga i dziewczyna jest zlana potem, pomijam już fakt, że robi takie wygibasy, że zastanawiam się jak w ogóle joga mogła mi przyjść do głowy jako alternatywa sportu dla mnie!
a sapie jak lokomotywa, wiem, że to taki rodzaj oddechu ale to potęguje tylko moje przerażenie
i to nie jest wygładzony, montowany filmik żeby ładnie i efektowanie wyglądać
https://www.youtube.com/watch?v=CKkE9hfoNXs
kasiatoya dobrze napisala Jigoku ze joga odrobine wyzwania powinna w sobie miec. Nie dalej jak 2 temu ogladalam mini reportaz nt. jogi dla seniorow (60-80 lat), a wiadomo ze oni maja czesto problemy z kregoslupem, krazeniem i sa juz mniej wytrzymali, z wieloma schorzeniami i tam byla wlasne szkola, ktora ustawila joge specjalnie pod typ seniora wlasnie. Wiec moze poszukaj najpierw czegos takiego, a z czasem pojdziesz na wyzszy poziom?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 12:20   #1414
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Joga to jednak ruch, można ją różnie wykonywać, ale moim zdaniem powinna być też wyzwaniem i rozwojem, a nie poprzestawaniem na aktualnym stanie pisałam Ci to już wcześniej - nikt Ci nie zagwaranuje, że sie nie zmęczysz i nie spocisz, poza szachami nie wiem czy jest taki sport, w którym ktoś da taka gwarancję.

Też na Twoim miejscu nie celowałabym w ashtangę - warto przed decyzją sobie poczytać i zobaczyć, co komu bardziej odpowiada, nawet nie tylko jeśli chodzi o jogę, ale też pilates, stretching itp.
Na pilatesie to się można spocić. Byłam już dziś na treningu.
Zgadzam się z Tobą w 100%
Sport to zawsze wyzwanie i choć joga to nie wyzwanie wydolnościowe , siłowe to jest sportem( też) i chodzi o to żeby nauczyć się czegoś nowego.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-11-12 o 12:21
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 14:20   #1415
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Joga

Czy sa tu jakies dziewczyny z Wroclawia ktore moga mi polecic dobra szkole jogi?
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 14:54   #1416
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Na pilatesie to się można spocić. Byłam już dziś na treningu.
Zgadzam się z Tobą w 100%
Sport to zawsze wyzwanie i choć joga to nie wyzwanie wydolnościowe , siłowe to jest sportem( też) i chodzi o to żeby nauczyć się czegoś nowego.

Ja nie wiem jak wy, ale ja ostatnio na zajeciach nagle zauwazylam ze mi z czola cieknie bokim twarzy po szyi strozka potu... Wiec jednak czlowiek sie moze na serio zmeczyc
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 09:23   #1417
Joseph88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Czy sa tu jakies dziewczyny z Wroclawia ktore moga mi polecic dobra szkole jogi?
Polecam Fabrykę Energii. Nie ma tam kadzidełek i świeczek ale ludzie wiedzą co robią
Joseph88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 14:55   #1418
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak wy, ale ja ostatnio na zajeciach nagle zauwazylam ze mi z czola cieknie bokim twarzy po szyi strozka potu... Wiec jednak czlowiek sie moze na serio zmeczyc
Ja często też wychodzę spocona. Czasami robie sobie tylko delikatny trening , taki rozciągJąco relaksacyjny, wtedy nie ,ale,po konkretnych zajęciach z zaawansowaną grupą bywało że czułam się jak koń po westernie Byłam mokra i zmęczona.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Joseph88 Pokaż wiadomość
Polecam Fabrykę Energii. Nie ma tam kadzidełek i świeczek ale ludzie wiedzą co robią
Myśle że to zdecydowanie lepiej że bez kadzidełek
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 19:05   #1419
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Wczoraj byłam na vinyasie i spociłam się jak szczur Dzisiaj pojechałam w Tatry i czułam, jak dobrze mi się chodzi z rozciągniętymi tyłami ud, robiłam dłuższe kroki, mniej się męczyłam.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 22:49   #1420
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Joga

Lubie łazikować po górach<3
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 15:01   #1421
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Joseph88 Pokaż wiadomość
Polecam Fabrykę Energii. Nie ma tam kadzidełek i świeczek ale ludzie wiedzą co robią
Dzięki, postaram się dowiedzieć o nich więcej
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 19:47   #1422
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Joga

Cześć, od dwóch miesięcy chodzę na kurs dla początkujących jogi Iyengara i czuję, że wkracam się w jogę na maksa

Mam do Was pytanie: polecacie sklepy online z matami? Chciałabym sobie kupić porządną, ale jednocześnie cieszącą oko matę Na jakie parametry/właściwości patrzeć przy zakupie?
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 07:20   #1423
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Cześć, od dwóch miesięcy chodzę na kurs dla początkujących jogi Iyengara i czuję, że wkracam się w jogę na maksa

Mam do Was pytanie: polecacie sklepy online z matami? Chciałabym sobie kupić porządną, ale jednocześnie cieszącą oko matę Na jakie parametry/właściwości patrzeć przy zakupie?
No tu ciężko coś doradzić. Jedni wolą grubsze inni cieńsze maty. Najważniejszą cechą jest to by dłonie i stopy się w nią "wklejały" podczas asan. Nie ma nic bardziej irytującego od rozjeżdżających się dłoni podczas psa
Kiedyś miałam matę Nike, używałam z 10 lat. przez ten czas się wytarła i zaczeła śmierdzieć (mimo regularnego prania), więc kupiłam nową. Tej samej firmy (no bo jak była kiedyś dobra to i teraz...) I dópa. Mata jest za lekka i przez to mało stabilnie leży na podłodze. Ciągnie się nieco.
Znajoma kupiła w sklepie Bubicza, ale nie była zadowolona. Oddała ją swojemu facetowi, który ją chwali i teraz używa jakiejś kupionej w decathlon.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 15:40   #1424
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tu ciężko coś doradzić. Jedni wolą grubsze inni cieńsze maty. Najważniejszą cechą jest to by dłonie i stopy się w nią "wklejały" podczas asan. Nie ma nic bardziej irytującego od rozjeżdżających się dłoni podczas psa
Kiedyś miałam matę Nike, używałam z 10 lat. przez ten czas się wytarła i zaczeła śmierdzieć (mimo regularnego prania), więc kupiłam nową. Tej samej firmy (no bo jak była kiedyś dobra to i teraz...) I dópa. Mata jest za lekka i przez to mało stabilnie leży na podłodze. Ciągnie się nieco.
Znajoma kupiła w sklepie Bubicza, ale nie była zadowolona. Oddała ją swojemu facetowi, który ją chwali i teraz używa jakiejś kupionej w decathlon.
Właśnie mam straszny problem z dłońmi w czasie psa- nigdy nie miałam problemu z potliwością rąk, ale przy psie jadą mi praktycznie od razu po wejściu do asany. Instruktorka doradziła mi podkładanie paska pod dłonie i niby jest lepiej, ale sam ten fakt mnie irtyuje
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 07:37   #1425
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Właśnie mam straszny problem z dłońmi w czasie psa- nigdy nie miałam problemu z potliwością rąk, ale przy psie jadą mi praktycznie od razu po wejściu do asany. Instruktorka doradziła mi podkładanie paska pod dłonie i niby jest lepiej, ale sam ten fakt mnie irtyuje
Talk działa cuda
Jak dłonie nie jadą to i praca jest mocniejsza. lepiej się odbijasz z nasad palców.
W sumie to troszkę koło zamknięte, ślizgasz się, bo nieodpowiednio pracujesz, a nie będziesz pracować odpowiednio jak się ślizgasz.

Postanowiłam wprowadzić u siebie nową świecką tradycję.
Rozpoczęłam dzień 10 powitaniami słońca. To jak kawka zadziałało
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-11-21 o 07:38
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 08:43   #1426
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Joga

Ja wieczorem ostatnio praktykuje. Ściągam stresy. Przeprowadzaliśmy się i niestety remont z powodu nieobecności był na mojej głowie.
Lepiej po ćwiczeniach szło się do łóżka.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 12:10   #1427
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Joga

Taka inspiracja
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 12:55   #1428
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Taka inspiracja
Super
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 16:00   #1429
marissaPP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 16
Dot.: Joga

Sama kiedyś myślałam, że joga to takietamwygibasy, kiedy jednak poszłam na zajęcia i "wysiadłam" z równowagą...
Joga wymaga mocnych mięsni odpowiadających za równowagę oraz dobrej koncentracji. Trzeba sobie wyrobić czujki ruchu i położenia w każdej kończynie, by móc prawidłowo wykonywać asany
mimo, że nie jest łatwa, polecam, uważam, że tego typu ćwiczenia są bardzo cenne.
__________________
pro-perfection:

http://pretty-perfection.blogspot.com/

fit&healthy blog o psychologii odchudzania pisany okiem studentki medycyny
marissaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 07:12   #1430
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez marissaPP Pokaż wiadomość
Sama kiedyś myślałam, że joga to takietamwygibasy, kiedy jednak poszłam na zajęcia i "wysiadłam" z równowagą...
Joga wymaga mocnych mięsni odpowiadających za równowagę oraz dobrej koncentracji. Trzeba sobie wyrobić czujki ruchu i położenia w każdej kończynie, by móc prawidłowo wykonywać asany
mimo, że nie jest łatwa, polecam, uważam, że tego typu ćwiczenia są bardzo cenne.
Oj tak... Ja ciągle mam problemy z równoważnymi.
Zdaję sobie sprawę, ze część tego jest w głowie: często nie wychodzi, więc jak próbuję to się spinam i nie wychodzi...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:43   #1431
IwettaEVIL98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Joga

Ja na początku się w ogóle nie mogłam przemóc co do tej jogi. Jednak od stycznia to jakoś inaczej do tego podchodzę bo widzę, że się mogę dziewczyny na tych zajęciach rewelacyjnie wyciszyć i nawet zrelaksować. Czy też tak miałyście, że na początku wam było ciężko i taki słomiany zapał?
IwettaEVIL98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:53   #1432
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Z początków pamiętam wielkie zakwasy Wyobrażałam sobie relaks i nicnierobienie, więc zaskoczyło mnie to pozytywnie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:03   #1433
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Z początków pamiętam wielkie zakwasy Wyobrażałam sobie relaks i nicnierobienie, więc zaskoczyło mnie to pozytywnie.
Oj tak... zakwasy. I to w miejscach w których nie pasz pojęcia że są mięśnie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:12   #1434
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oj tak... zakwasy. I to w miejscach w których nie pasz pojęcia że są mięśnie.
dokładnie
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:40   #1435
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Joga

Dziś mam ochotę na takie delikatne rozciąganie. Moje mięśnie wołają RATUNKU. Wrociłam do tańca i początki są trudne
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 09:28   #1436
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Joga

Mnie joga na pewno wycisza, ale też czuję napływa sił, nawet po krótkiej sesji no i mam lepszy kontakt umysł-ciało. I zakwasy w początkowej fazie, a potem po prostu giętkie ciało. No i świetnie działa na mój chory kręgosłup.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 09:32   #1437
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mnie joga na pewno wycisza, ale też czuję napływa sił, nawet po krótkiej sesji no i mam lepszy kontakt umysł-ciało. I zakwasy w początkowej fazie, a potem po prostu giętkie ciało. No i świetnie działa na mój chory kręgosłup.
Dokładnie ze względu na kręgosłup zaczęłam ćwiczyć.
Poranne powitania słońca są jak kawa.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:14   #1438
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Wiadomości: 344
Dot.: Joga

Dziewczyny myślicie, że joga pomogłaby mi na rozluźnienie po pracy siedzącej? 8-10 godz za biurkiem nie robi dobrze na kręgosłup. Jeżdżę na rowerku stacjonarnym i staram się być aktywna, ale mimo to nie czuję się dobrze rozciągnięta
moniska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:39   #1439
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Joga

Będzie idealna do tego
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:50   #1440
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Joga

Dziewczyny czy miałyście kiedyś matę firmy Spokey?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 14:52:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.