Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-09, 13:35   #1411
kasia_kati
Zadomowienie
 
Avatar kasia_kati
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: .... ;-) ....
Wiadomości: 1 668
GG do kasia_kati
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
A ja po trzech dniach wróciłam wczoraj ze szpitala z dzidziulą Koszmar jakiś- oddział pełen odwodnionych dzieci i właśnie pogryzionych przez owady. Brak łóżka dla mamy, więc wróciłam skrajnie wyczerpana i przerażona tym, na co się napatrzyłam...
Buziaki Asiu
Mam nadzieję,że juz ok z małym
A oglądanie szpitlnego życia nigdy nie jest przyjemne, a jeszcze z dziećmi w roli głównej to już w ogóle ...
pozdrawiam Was cieplo
kasia_kati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 13:38   #1412
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A cóż to jest ten odkłaczacz, jeśli można spytać?
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 13:39   #1413
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

oczyszcza przewód pokarmowy z sierści, która kumuluje się w zwierzaku mogąc powodować różne dolegliwości, niekiedy poważne..
pasta, tabletki albo karma ze składnikiem, który "odkłacza"
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 13:53   #1414
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Hmm, nawet nie wiedziałam, że futrzaki zjadają tyle własnej sierści, że może im zaszkodzić
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 14:03   #1415
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Pamiętaj, że one się w ten sposób MYJĄ
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 14:57   #1416
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

apatia i ospałość to może być znak, że coś jest nie w porządku. ja bym się wybrała do weta na wszelki wypadek
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 17:04   #1417
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Właśnie wróciłam od weta. Okazało się, że kocina nie ma zatrucia, nie ma temperatury, szumów w płucach ani arytmii sercowej, tylko... ruszający się zębol! I to na dokładkę na przodzie paszczęki, ale jest na tyle grzeczny że mi słowem nie pisnął jak mu oglądałam zęby.. To co wzięłam za zwykły ząb, okazało się być wysuniętym już korzonkiem ( tuż obok kła ). Pani wet szybko go wyrwała i teraz kocina jest szczerbol na froncie - strasznie komicznie wygląda jak ziewa Niestety dostał też 3 zastrzyki ( antybiotyk, przeciwzapalny i regeneracyjny ) czego dobrze nie zniósł ( o dziwo bo przy samym wyrywaniu weterynarz go wychwalała, że strasznie grzeczny i kochany kot ) i oczywiście mam teraz w domu lekko pijanego mega focha z ostentacyjnym odwracaniem się tyłkiem do mnie.
No ale miejmy nadzieję, że o to chodziło.. Dostałam dla niego karmę dla szczerboli, żeby się wygoiło dobrze dziąsło. Jeśli nie będzie lepiej, to we wtorek rano pobieramy krew i badamy dalej.
Ale jestem dobrej myśli bo jak tylko przyszłam do domu - kocina się rzuciła do kuchni i zjadła nie tylko kilka kostek z saszetki ale i kilka kulek suchej!! Mimo rwania!
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 17:55   #1418
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
A ja po trzech dniach wróciłam wczoraj ze szpitala z dzidziulą Koszmar jakiś- oddział pełen odwodnionych dzieci i właśnie pogryzionych przez owady. Brak łóżka dla mamy, więc wróciłam skrajnie wyczerpana i przerażona tym, na co się napatrzyłam...
:-( Dobrze, że już w domu jesteście...

Właśnie wróciłam z CH Pogoria... Zeszłam cały sklep w poszukiwaniu kapelusika dla Pauliny, koniecznie białego... No i nic nie ma... Pustki w tych sklepach...
Kupiłam w końcu błękitny kapelusik i papierowe kwiatki do mojego nowego hobby...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 18:25   #1419
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez MadiSilk Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od weta. Okazało się, że kocina nie ma zatrucia, nie ma temperatury, szumów w płucach ani arytmii sercowej, tylko... ruszający się zębol! I to na dokładkę na przodzie paszczęki, ale jest na tyle grzeczny że mi słowem nie pisnął jak mu oglądałam zęby.. To co wzięłam za zwykły ząb, okazało się być wysuniętym już korzonkiem ( tuż obok kła ). Pani wet szybko go wyrwała i teraz kocina jest szczerbol na froncie - strasznie komicznie wygląda jak ziewa Niestety dostał też 3 zastrzyki ( antybiotyk, przeciwzapalny i regeneracyjny ) czego dobrze nie zniósł ( o dziwo bo przy samym wyrywaniu weterynarz go wychwalała, że strasznie grzeczny i kochany kot ) i oczywiście mam teraz w domu lekko pijanego mega focha z ostentacyjnym odwracaniem się tyłkiem do mnie.
No ale miejmy nadzieję, że o to chodziło.. Dostałam dla niego karmę dla szczerboli, żeby się wygoiło dobrze dziąsło. Jeśli nie będzie lepiej, to we wtorek rano pobieramy krew i badamy dalej.
Ale jestem dobrej myśli bo jak tylko przyszłam do domu - kocina się rzuciła do kuchni i zjadła nie tylko kilka kostek z saszetki ale i kilka kulek suchej!! Mimo rwania!
hehe musi bosko wyglądać teraz dobrze, że to nic poważnego
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:12   #1420
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez kasia_kati Pokaż wiadomość
Buziaki Asiu
Mam nadzieję,że juz ok z małym
A oglądanie szpitlnego życia nigdy nie jest przyjemne, a jeszcze z dziećmi w roli głównej to już w ogóle ...
pozdrawiam Was cieplo
Z małą Już ok. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
:-( Dobrze, że już w domu jesteście...

Właśnie wróciłam z CH Pogoria... Zeszłam cały sklep w poszukiwaniu kapelusika dla Pauliny, koniecznie białego... No i nic nie ma... Pustki w tych sklepach...
Kupiłam w końcu błękitny kapelusik i papierowe kwiatki do mojego nowego hobby...
Dzięki
Następna biżuteryjka wpadła w karteluchy?

Cytat:
Napisane przez MadiSilk Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od weta. Okazało się, że kocina nie ma zatrucia, nie ma temperatury, szumów w płucach ani arytmii sercowej, tylko... ruszający się zębol! I to na dokładkę na przodzie paszczęki, ale jest na tyle grzeczny że mi słowem nie pisnął jak mu oglądałam zęby.. To co wzięłam za zwykły ząb, okazało się być wysuniętym już korzonkiem ( tuż obok kła ). Pani wet szybko go wyrwała i teraz kocina jest szczerbol na froncie - strasznie komicznie wygląda jak ziewa Niestety dostał też 3 zastrzyki ( antybiotyk, przeciwzapalny i regeneracyjny ) czego dobrze nie zniósł ( o dziwo bo przy samym wyrywaniu weterynarz go wychwalała, że strasznie grzeczny i kochany kot ) i oczywiście mam teraz w domu lekko pijanego mega focha z ostentacyjnym odwracaniem się tyłkiem do mnie.
No ale miejmy nadzieję, że o to chodziło.. Dostałam dla niego karmę dla szczerboli, żeby się wygoiło dobrze dziąsło. Jeśli nie będzie lepiej, to we wtorek rano pobieramy krew i badamy dalej.
Ale jestem dobrej myśli bo jak tylko przyszłam do domu - kocina się rzuciła do kuchni i zjadła nie tylko kilka kostek z saszetki ale i kilka kulek suchej!! Mimo rwania!
Wyobrażam sobie kocinę Jak je to może właśnie ząbek był przyczyną. Będzie ok
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 21:16   #1421
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Następna biżuteryjka wpadła w karteluchy?
Nie karteluchy...
Ja od razu z grubej rury i robię album dla Paulinki
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 15:28   #1422
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ło rany szczerbaty kotek , no i tak czasem się dzieje. Dobrze, że zajrzałaś do weta bo mógł się jej stan zapalny zrobić.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:22   #1423
klejnotki
Rozeznanie
 
Avatar klejnotki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 754
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

nie wiem gdzie to wrzucić więc padło na plotkowy
pamiętacie taki konkurs artclayowy z wakacyjnym motywem?
znalazłam zdjęcie w książce "1000 rings" - to tyle na temat oryginalności pomysłu pracy która zajęła 1 miejsce (zdjęcie podłe bo nie mogę się pozbyć rastra - to na czubku to perełka)
__________________
klejnotki
klejnotkowy misz-masz

Edytowane przez klejnotki
Czas edycji: 2010-07-14 o 09:26
klejnotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:18   #1424
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ale ta praca zajęła pierwsze miejsce zapewne przez głosowanie znajomych bo nie wierzę, że wygrało tak niedopracowane coś gdy było tam sporo perełek. Nie dyskutuję o "abstrakcji" kiedy wyraźnie widać, że to nie było zamierzone a raczej efektem braku doświadczenia (taki a nie inny efekt końcowy).
To główny powód dla którego nie biorę udziału w żadnych konkursach, gdzie o wygranej decyduje wyłacznie liczba głosów Użytkowników danego portalu (no chyba, że wiem iż uda mi się zdobyć ileś tam głosów wśród znajomych ;-) ).
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:38   #1425
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Zaraz oczy wypatrzę na all i innych portalach ;]
Szukam jakiejś taniej sukni ślubnej - nie, nie dla siebie, tylko takiej którą będzie można wykorzystać do zdjęć No masakra jakaś, to wszystko takie do siebie podobne i wręcz.... nijakie...... zastanawiam się, czy na forum z ogłoszeniami nie napisać,że może wymienię biżuty za jakąś kieckę??

No nic, idę szukać dalej Ale już zdecydowanie wiem,że w przyszłości będę miała problem, jak tak się dzisiaj na to napatrzę na te wszystkie kiecki na jedno kopyto robione


A pracę ze zdjęcia zostawię po prostu bez komentarza

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2010-07-14 o 12:39
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:27   #1426
anika7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 574
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

No ciekawe na ile to zbieżność "wakacyjnych wspomnień" a na ile inspiracja powstałym wcześniej dziełem
Ja mam do tego dystans, bo wiem, iż rodzące się pomysły w głowie mogą już posiadać swój pierwowzór gdzieś w świecie. Zdarza mi się wpaść na jakiś fajny pomysł, który okazuje się już gdzieś cieszyć czyjeś oczy... więc zostaje tylko pomysłem zarejestrowanym w zeszyciku

NagaLy, w Play Metal Clay nagrodę publiczności zdobył inny projekt. Główna nagroda została przyznana przez jury.

Moniko, myślę że Ani nie chodziło o komentarz do tego zdjęcia Tylko o inspirację tymże właśnie już istniejącym dziełem
anika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 15:45   #1427
klejnotki
Rozeznanie
 
Avatar klejnotki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 754
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Anika ma rację praca która wygrała konkurs (z tego co pamiętam w uzasadnieniu werdyktu było coś o oryginalności pomysłu ) jest tu:
http://www.pb.info.pl/?ida=2548
__________________
klejnotki
klejnotkowy misz-masz
klejnotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 15:52   #1428
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Zaraz oczy wypatrzę na all i innych portalach ;]
Szukam jakiejś taniej sukni ślubnej - nie, nie dla siebie, tylko takiej którą będzie można wykorzystać do zdjęć No masakra jakaś, to wszystko takie do siebie podobne i wręcz.... nijakie...... zastanawiam się, czy na forum z ogłoszeniami nie napisać,że może wymienię biżuty za jakąś kieckę??

No nic, idę szukać dalej Ale już zdecydowanie wiem,że w przyszłości będę miała problem, jak tak się dzisiaj na to napatrzę na te wszystkie kiecki na jedno kopyto robione


A pracę ze zdjęcia zostawię po prostu bez komentarza
mogę ja Ci pozować w swojej sukni ślubnej, po ślubie ;P

no a żeby fajną kieckę znaleźć.. to naprawdę trzeba się naszukać
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 17:15   #1429
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Zaraz oczy wypatrzę na all i innych portalach ;]
Szukam jakiejś taniej sukni ślubnej - nie, nie dla siebie, tylko takiej którą będzie można wykorzystać do zdjęć No masakra jakaś, to wszystko takie do siebie podobne i wręcz.... nijakie...... zastanawiam się, czy na forum z ogłoszeniami nie napisać,że może wymienię biżuty za jakąś kieckę??

No nic, idę szukać dalej Ale już zdecydowanie wiem,że w przyszłości będę miała problem, jak tak się dzisiaj na to napatrzę na te wszystkie kiecki na jedno kopyto robione
hehe może chcesz moją? co prawda ciążowa ale może robić za kieckę w stylu secesyjnym
a to mi przypomina że musze ją wreszcie obfocic i wystawić na ebayu bo na diabła ma mi toto w szafie zalegać....
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 20:39   #1430
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczyny, kogo z all mozecie mi polecic jesli chodzi o zakup w jednym miejscu folii babelkowej i kopert (nr2 lub B12 - te same oznaczają różnie)?
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 20:54   #1431
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kogo z all mozecie mi polecic jesli chodzi o zakup w jednym miejscu folii babelkowej i kopert (nr2 lub B12 - te same oznaczają różnie)?
Sub ja kupowałam po 200szt. u szerszonek1 ale foli bąbelkowej on nie ma
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 21:33   #1432
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

no wlasnie potrzeba mi wszystko, a przez upal mozg mi sie lasuje i z szukaniem ciezko
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 21:45   #1433
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

sub, a może jakiś sklep stąd?
http://www.google.pl/#hl=pl&source=h...1a0960f02c72bd

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

o, sorry za orty w wyszukaniu
ciągle wydaje mi się, że są bombelki a nie bąbelki
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 22:11   #1434
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kogo z all mozecie mi polecic jesli chodzi o zakup w jednym miejscu folii babelkowej i kopert (nr2 lub B12 - te same oznaczają różnie)?
na oznaczeniach się nie znam - ja mierzę w cm koperty zawszę kupuję tutaj:http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12406691 - są ekspresowi (i folię też mają).
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 06:52   #1435
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Zaraz wychodzę do pracy...
Po roku nieobecności...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 07:11   #1436
kasia_kati
Zadomowienie
 
Avatar kasia_kati
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: .... ;-) ....
Wiadomości: 1 668
GG do kasia_kati
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Kamyczku, miłego dnia w pracy w Takim razie
kasia_kati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 09:16   #1437
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Mogę sobie ponarzekać? :P
Dysk mi się spalił we wtorek :/ Z odzyskiwania danych nici, a do tego w jedynym sklepie w mieście nie mają i muszę czekać. Dobrze, że TŻ pozwala ze swojego korzystać.
No, to i ponarzekałam Co do sukienek ślubnych, ja swoją szyłam, bo chciałam bordową :P Nie wyszła do końca tak, jak sobie wymarzyłam, bo nie było materiału w 'moim' kolorze Ale i tak byłam zadowolona z efektu. Ale o szukaniu butów to nawet nie wspominam...
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 10:17   #1438
falling in love
Zadomowienie
 
Avatar falling in love
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 882
GG do falling in love
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
oczyszcza przewód pokarmowy z sierści, która kumuluje się w zwierzaku mogąc powodować różne dolegliwości, niekiedy poważne..
pasta, tabletki albo karma ze składnikiem, który "odkłacza"
kurcze, zastanowiłam się jeśli to powoduje różne dolegliwości u zwierzaków , to co może być z ludźmi ? mam mały problem bo mnie by się przydało coś odklaczającego dla dziecka , mój mały potworek 3,5 miesięczny wyrywa sobie garściami włosy z głowy i je zjada... nie będę nawet pisac o włochatych zawartościach pieluszek ,

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Zaraz wychodzę do pracy...
Po roku nieobecności...
powodzenia będzie dobrze , to urlop wypoczynkowy po macierzyńskim też wykorzystałaś ? mnie to czeka za 2 miesiące, i z jednej strony boję sie zostawić tak małe dziecko pod opieka innej osoby, a z drugiej się ciesze bo przynajmniej będę miała 8 godzin świętego spokoju
falling in love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:38   #1439
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Falling, niezły chwyt ma maluch U ludzi pewnie inaczej to funkcjonuje, gdy Nina była niemowlakiem i polowała na podłogę, to niejednokrotnie w pieluszce było potem widać włosie, które upolowała. No nie ma co ukrywać, nie chodzę w domu w czepku a po porodzie włosy wypadały mi garściami przez ponad rok, więc...

Kamyku - współczuję, bo nie dośc, że dzieciuch bez mamy (choć tu chyba gorzej się znosi "mama bez dziecka" ) to jeszcze do rytmu trzeba wrócić. Siły
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:50   #1440
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez falling in love Pokaż wiadomość
kurcze, zastanowiłam się jeśli to powoduje różne dolegliwości u zwierzaków , to co może być z ludźmi ? mam mały problem bo mnie by się przydało coś odklaczającego dla dziecka , mój mały potworek 3,5 miesięczny wyrywa sobie garściami włosy z głowy i je zjada... nie będę nawet pisac o włochatych zawartościach pieluszek
Uśmiałam się...

Ja byłam an L4 długo przed rozwiązaniem...
Teraz Paulina ma niecałe 7 miesięcy, a ja niestety musiałam wrócić...
Na szczęście TŻ pracuje w domu, więc to on został z Pauliną i mam tu stale zdawane raporty jak było i co robią...
Gorzej jakby musiała być w żłobku lub z teściową...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.