Ponowne starania po T. cz.III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-02, 13:58   #1441
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

[1=1b9959bfe12940dd3f60b10 95d45edd9b03f9ab0_65540a1 f29edd;88975909]Platynowa, dziękuję bardzo...

podpytam w takim razie, czy ktoś zna dobrego lekarza w W-wie kto przyjmuje np. w medicover?
już nie wiem komu ufać [/QUOTE]

Jeśli chodzi o medicover

Kropkabg do badan prebatalnych usg genetyczne i polowkowe polecam Renate Jaczyńska jest wybitnym specjalista. Bylam u niej w pierwszej ciazy i to ona wykryla nieprawidłowości, wszystko szczerze przedstawiła wytłumaczyła. W kolejnej ciazy rowniez u niej bylam i naprawde bada dokładnie ale pewnie, wszystko tłumaczy. U nas na polowkowym wyszla torbiel splotu naczyniowego i mimo ze sie bardzo przestraszylam to z jej wytluamczeniem wyszlam w miare spokojna. Ja mam do niej zaufanie.
Prowadzenie ciazy polecam Lidie Sztand-Cieslikowska (Woloska) tez zawsze mowi jak cos nie tak, i na każdej wizycie jest usg (bo w medicover nie wszyscy lekarze maja usg w gabinecie)

3 prenatalne (Jaczynska nie robi) bylam u Dariusza Pietrasik i mimo ze uwazam ze jest bardzo dobrym lekarzem bo mialam u niego amniopunkcje to to usg przeprowadził tak ,,niedbale,, szybko. No ale wszystko było w porzadku to wsumie co mial mowic i przeciągac

Mam tez jednego lekarza ktory byl tragiczny Dariusz Lanczyk (bylam na usg pow 32tyg).



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

A odnosnie tej tragedi to ja tak myslalam że sie okaze że oni podali np tabletki na wywołanie i czekali zamiast odrazu lyzeczkowanie zrobić albo inaczej oproznic jame macicy. Wiec pewnie nikt za to nie odpowie bo działali ,,zgodnie ze sztuka". A jeśli serio nie dali nawet tabletek tylko tak o czekali to wszyscy powinni za to odpowiedziec. Bo zrobili to z pełną świadomością

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Sosnanieradosna
Czas edycji: 2021-11-02 o 13:54
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 14:00   #1442
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Jeśli dotrwam, to właśnie mimo że wcześniej tego nie bardzo brałam pod uwagę, tak teraz też poszukam badania nieinwazyjnego w 10 tyg ciąży. Tylko zawsze zastanawiałam się czy 10 tydzień to nie za wcześnie i czy wynik będzie wiarygodny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 14:12   #1443
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

[1=1b9959bfe12940dd3f60b10 95d45edd9b03f9ab0_65540a1 f29edd;88975758]Dziewczyny, a powiedźcie proszę jak teraz robią usg - wszystko dokładnie badają? Nie ma powodów żeby nie ufać lekarzom? Wiem, że już większość z Was ma za sobą wszystkie badania, usg już po wyroku, i jak uważacie, lekarze są nastawieni jak wcześniej, wykrywają wszystko co da się wykryć? Bez tajemnic?
Szaleję, wiem, proszę wybaczyć...[/QUOTE]Mi się wydaje że jeśli chodzi o diagnozy nic się nie zmieniło, ci co mają normalne poglądy to powiedzą prawdę bo to nie ich broszka co zrobisz z tą wiedzą. A ci skrajnie konserwatywni już wcześniej by zataili ewentualny problem. Warto poszukać dobrego specjalisty.
Cytat:
Napisane przez Ritka18 Pokaż wiadomość
A jeszcze chciałam zapytać bo nigdy tego nie wiem a nie pytałam też lekarza. Jeśli rano biorę na czczo euthyrox to przed badaniami tego dnia też mam brać czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie brać, ja jak wzięłam to wyszedł mi duzo niższy wynik niż zazwyczaj.
Cytat:
Napisane przez Jakzycpoterminacji Pokaż wiadomość
Ja moją ciąże prowadzę u dr Kociuby prywatnie. Czy przyjmuje w Medicover nie wiem, ale mam 100% zaufanie do tego lekarza. Bardzo pomógł mi w ciąży T. Pracuje tez w szpitalu na Madalińskiego. Polecam zdecydowanie
Ritka ogromne kciuki daj znać
Intuicja czekam na wieści
Pytanie do mamusiek jakich smoczków używacie dla swoich maluszków ?
Mam Bibsa i chicco 0+, ale znajoma mi powiedziała ze Bibs są szkodliwe ? Chciałam zasięgnąć Waszej opinii.
31+0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nam koleżanka logopeda poleciła smoczki dynamiczne. Wiem że lovi takie ma.
Cytat:
Napisane przez Ritka18 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam wyniku progesteronu.
Rano wzięłam euthyroks bo nie wiedziałam i tsh mam 1.3 w końcu! (endokrynolog z dawki 25 od razu kazał 75)
Beta jest....... 1260... Nigdy nie widziałam wyniku 4 cyfrowego! Przy biochemach było koło 400 i spadały... Teraz czekam na czwartek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, gratuluję wyniku bety-piękny
Cytat:
Napisane przez Ritka18 Pokaż wiadomość
Jeśli dotrwam, to właśnie mimo że wcześniej tego nie bardzo brałam pod uwagę, tak teraz też poszukam badania nieinwazyjnego w 10 tyg ciąży. Tylko zawsze zastanawiałam się czy 10 tydzień to nie za wcześnie i czy wynik będzie wiarygodny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie wiarygodny, ale trzeba pamiętać, że te badania wykrywają wady genetyczne a nie rozwojowe, dlatego ja nie robiłam bo u nas było bezczaszkowie.

Moje dziecię ma chyba jakiś skok rozwojowy bo od wczoraj jest strasznym maruderem. Ale za to w nocy przespał 8 godzin ciągiem - oby mu tak zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:01   #1444
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ritka ogromne gratulacje! Śliczna beta!
Kropkabg jestem z wawy ale niestety z medicover nikogo nie mogę polecić. ja chodzę do dr Brawury Biskupskiego Samaha. Przyjmuje w gabinecie na Dzielnej i w boramed. I w szpitalu bielańskim. Ufam mu bezgranicznie bo poprzednim razem mi pomógł gdy inni lekarze udawali że nie ma problemu. Poza tym on jest z tych co nie zostawia swoich pacjentek przy złych wynikach tylko pomaga do końca. Ma wszystkie certyfikaty i na wizytę poświęca tyle ile trzeba, bez pośpiechu. Tylko niestety do niego są długie terminy.
Dziewczyny czy któraś z was tak miała że w ciąży nagle przestała tolerować nabiał? Ostatnio zauważyłam że po mleku czy serku biegam do kibelka..co mnie martwi bo na mięso patrzeć nie mogę..I nie mam co sobie na kanapkę położyć
22+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:23   #1445
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ritka super beta to teraz wizyta w czwartek z USG? Ogromne kciuki

Odnośnie tej dziewczyny to też jestem jej rówieśniczką i strasznie mną ta historia wstrząsnęła... Mam nadzieję, że wobec lekarzy zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje, jeśli ten stan faktyczny przedstawiony w mediach się potwierdzi. Moszka88 to się zdarzyło 22 września 2021 roku, ale zostało niedawno nagłośnione przez pełnomocnika rodziny zmarłej w związku z postępowaniem prokuratorskim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:23   #1446
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla przed pierwszą ciążą piłam mleko, płatki, kakao, nabiał w każdej formie. Po porodzie odrzuciło mnie od mleka i jogurtów, a karmiłam piersią 10 msc. Do tej pory, a minęło 10 lat, jem sery, ale mleko i jogurty piję sporadycznie, najczęściej szklanka kakao przed okresem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:25   #1447
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla ten lekarz to złoto! ️ W ciąży T. jechałam do niego na konsultacje z mojego miasta. Badał mnie prawie godzinę, potem spokojnie rozmawiał jako PIERWSZY ze wszystkich, których spotkałam po drodze. Przyjął potem do siebie do szpitala (Uczkin), żebym nie musiała już walczyć u siebie. Po terminacji przyszedł porozmawiać.. Jak dziś pamiętam jak powiedzial, że będę miała jeszcze zdrowe dziecko. I mam nadzieje, ze za parę dni to się w końcu spełni

Mamto2 porody rodzinne są jeszcze ale mój lekarz mówi, że to raczej już kwestia czasu. Odwiedzin nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 15:52   #1448
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez SmutnaOla Pokaż wiadomość
Ritka ogromne gratulacje! Śliczna beta!
Kropkabg jestem z wawy ale niestety z medicover nikogo nie mogę polecić. ja chodzę do dr Brawury Biskupskiego Samaha. Przyjmuje w gabinecie na Dzielnej i w boramed. I w szpitalu bielańskim. Ufam mu bezgranicznie bo poprzednim razem mi pomógł gdy inni lekarze udawali że nie ma problemu. Poza tym on jest z tych co nie zostawia swoich pacjentek przy złych wynikach tylko pomaga do końca. Ma wszystkie certyfikaty i na wizytę poświęca tyle ile trzeba, bez pośpiechu. Tylko niestety do niego są długie terminy.
Dziewczyny czy któraś z was tak miała że w ciąży nagle przestała tolerować nabiał? Ostatnio zauważyłam że po mleku czy serku biegam do kibelka..co mnie martwi bo na mięso patrzeć nie mogę..I nie mam co sobie na kanapkę położyć
22+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może sprobuj produktów bez laktozy, a jak to nie zadziała to poeksperymentuj z pastami na kanapki ja uwielbiam hummus, wszelkie pasty jajeczne albo rybne, można też robić z grosKu albo fasoli - ogólnie strączki są super bo mają sporo białka i żelaza także tego czego może Ci brakować jeśli nie możesz jeść mięsa i nabiału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:14   #1449
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość

3 prenatalne (Jaczynska nie robi) bylam u Dariusza Pietrasik i mimo ze uwazam ze jest bardzo dobrym lekarzem bo mialam u niego amniopunkcje to to usg przeprowadził tak ,,niedbale,, szybko. No ale wszystko było w porzadku to wsumie co mial mowic i przeciągac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję bardzo! właśnie u dr Pietrasik robiłam amnio...
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 17:07   #1450
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sosna jeśli chodzi o rodzeństwo, to my się mieliśmy starać od września-października, powiem szczerze, że mam momenty że się nie boję, zapominam nawet, że jestem obciążona genetycznie, mam wrażenie, że jak już mam Zośkę przy sobie, to teraz będzie wszystko łatwiejsze, co by się nie działo. Odłożyliśmy trochę starania, żebym wróciła do pracy przynajmniej na kilka miesięcy, bo będę po dwóch podwyżkach, które nie wchodzą mi w macierzyński, bo jedną dostałam w czerwcu i kolejna też będzie w czerwcu, a macierzyński jest średnią, więc wiadomo. Muszę wrócić na chwilę, żeby trochę podreperować nasz budżet, bo wykańczamy dom (i siebie ), mimo że chcieliśmy małą różnicę wieku, to stwierdziliśmy ostatecznie, że 2 lata też jest małą różnicą
Platynowa ja dostałam miesiączki 5 miesięcy po porodzie, karmię piersią cały czas, więc może być nieregularnie, spodziewam się tego, aczkolwiek na pewno miałam dni płodne niedawno, aż mój mąż to stwierdził po zachowaniu
Jeśli chodzi o płeć, to dr Roszkowski podejrzewał dziewczynkę na pierwszym prenatalnym, co potwierdziła amniopunkcja
Ritka biorę euthyrox od lat, jeśli robisz TSH, ft3, ft4 nie bierzemy tabletki przed pobraniem krwi. Piękna beta, czekamy do czwartku spokojnie
Kropkabg Roszkowski przyjmuje w szpitalu, ale również prywatnie na ul. Dzikiej w Fertinie
Intuicja czekamy czekamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 17:17   #1451
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ja w ciąży T również miałam styczność z dr Jaczyńską. Szukałam potwierdzenia u innych lekarzy wady, która wystąpiła.
Również polecam.
Ritka gratuluje bety!
31+0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 17:37   #1452
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Jakzycpoterminacji ..odnośnie bibsa...
https://youtu.be/gwSq0C9x4uY

Tam laska się wypowiada mega negatywnie o tym... Trafiłam na to przypadkiem.. Więc nie wiem na ile "specjalistyczny" jest to materiał podrzucam byś mogła sama się nad tym zastanowić.
Ja mam lovi dynamiczny... Najpierw miałam go w przedziale 0-2 miesiące..i mojej Toli pasował więc teraz kupiłam też lovi dla wieku 3-6 miesięcy. Bibs jest chyba od razu dla przedziału 0-6 a przecież w tym czasie już zęby idą..więc powinien być inny smoczek dla noworodka a inny dla 4 miesięcznego dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 17:51   #1453
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Odnośnie rodzeństwa to w sejmie zlozyli projekt ustawy o zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Chca karac kobiety za aborcję (i wsyztskich innych) jak rowniez za poronienie jak nie dochowala nalezytych starań o ciążę.
Takze tak 5-25 lat
130 tys osob sie pod tym podpisalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 17:53   #1454
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ja pie.....le! Gdzie my żyjemy!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:05   #1455
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Nie sądzę, żeby ta ustawa przeszła (przynajmniej mam taką nadzieję). Kiedy rządzący się zorientują, że ich chora ,,polityka prorodzinna" powoduje odwrorne skutki? Przecież ostatnio narodziło się najmniej dzieci od czasów II wojny światowej...ciekawe dlaczego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:22   #1456
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

A ja nie będę zaskoczona jak przejdzie. Mnie tu już nic nie zdziwi w tym kraju🤬🤬🤬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:36   #1457
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ja bylam pewna ze tamten wyrok TK nie przejdzie, a teraz to 🤷☠♀️ brak slow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 19:11   #1458
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ritka gratuluje ładnej bety oby rosła ładnie a ciąża była spokojna
Ja przed pracą chciałam zrobić kolejna betę zgodnie z zaleceniem lekarza, ale niestety laboratorium w 20 minut zdążyło obsłużyć 2 osoby i musiałam zrezygnować żeby do pracy zdążyć, więc nie wiem czy rośnie ładnie. Może jutro, najdalej też w czwartek wybiore sie w inne miejsce
W poniedziałek wieczorem mam wizyte u mojej ginekolog, liczę na kciuki z Waszej strony
Co do projektu obywatelskiego, niestety ale nic mnie już chyba nie zdziwi, co Ci ludzie maja w głowach to jest niewyobrażalne. Wielki strach na każdym kroku, co za czasów doczekałyśmy, jak doczekam się 1 upragnionego dziecka to chyba na tym poprzestanę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 20:26   #1459
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Patzi tylko pamiętaj żeby przyrosty sprawdzać w tym samym laboratorium
Kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 20:45   #1460
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Intuicja, ja też miałam T u doktora w uczkin. Był ze mną przy T i tak cicho liczę, że może uda się by był że mną w marcu... zobaczymy ale fakt, lekarz złoto
Wynn, spróbuję produktów bez laktozy ale też innych mlek, koziego. Mam nadzieję, że ta nietolerancja mi przejdzie bo martwię się o dostarczanie prawidłowej ilości wapnia juniorowi...
A co do projektu ustawy i ostatniej strasznej wiadomości...to czuję w sobie złość i bezsilność...I niestety zdaję sobie sprawę że do tych poj**ów z rządu i narodu nic nie dotrze. Bo oni nie widzą zależności pomiedzy wyrokien TK a tym co się stało... Bo to przecież wina lekarzy... to tak jak z inflacją- wszyscy narzekają na ceny ale mało kto dostrzega kto i jakim działaniem do niej doprowadził... serio, nie wiem co by się musiało stać by w końcu naród oprzytomnial..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 20:50   #1461
Ostatniedni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Aaaaa wynn nie wiedziałam że ci się udało 🤩🤩🤩🤩 gratki, kiedy urodziłaś? Tak sobie wpadałam co parę miesięcy zobaczyć jak sytuacja u ciebie a tu proszę 🤩🤩🤩
Ostatniedni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 20:53   #1462
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dzięki dziewczyny za te opinie o smoczkach.
Przeraża mnie ten kraj coraz bardziej.
31+0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 22:45   #1463
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Ostatniedni Pokaż wiadomość
Aaaaa wynn nie wiedziałam że ci się udało 🤩🤩🤩🤩 gratki, kiedy urodziłaś? Tak sobie wpadałam co parę miesięcy zobaczyć jak sytuacja u ciebie a tu proszę 🤩🤩🤩
Dziękuję, w końcu i mi się udało 25 sierpnia
Cytat:
Napisane przez SmutnaOla Pokaż wiadomość
Intuicja, ja też miałam T u doktora w uczkin. Był ze mną przy T i tak cicho liczę, że może uda się by był że mną w marcu... zobaczymy ale fakt, lekarz złoto
Wynn, spróbuję produktów bez laktozy ale też innych mlek, koziego. Mam nadzieję, że ta nietolerancja mi przejdzie bo martwię się o dostarczanie prawidłowej ilości wapnia juniorowi...
A co do projektu ustawy i ostatniej strasznej wiadomości...to czuję w sobie złość i bezsilność...I niestety zdaję sobie sprawę że do tych poj**ów z rządu i narodu nic nie dotrze. Bo oni nie widzą zależności pomiedzy wyrokien TK a tym co się stało... Bo to przecież wina lekarzy... to tak jak z inflacją- wszyscy narzekają na ceny ale mało kto dostrzega kto i jakim działaniem do niej doprowadził... serio, nie wiem co by się musiało stać by w końcu naród oprzytomnial..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co pamiętam dużo wapnia ma sezam i warto go dodawać do sałatek itp na pewno jest też wiele innych źródeł polecam blog i profil na ig Małgorzaty Lenartowicz - można się sporo dowiedzieć na temat dostarczania swojemu organizmowi wszystkiego co najpotrzebniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 06:14   #1464
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

im dalej tym gorzej
wiadomości zniechęcają do działań
jak z tym sobie radzić? przeczytałam nowy projekt i serce mi zabolało
straszne czasy i chyba będzie jeszcze gorzej
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 06:51   #1465
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Wiecie co jest najgorsze-oni poparcia nie mają takiego jak to przedstawiają, ale się tym nie przejmują bo każde kolejne wybory będą fałszować. Ja nie wierzę nawet w ostatnie wybory prezydenckie że były tak zbliżone wyniki a oni wygrali.
To jest bydło, to nie są ludzie, to nie są kobiety i mężczyźni.
Marzę o wolnej Polsce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Wiecie, że mojego progesteronu jeszcze nie ma....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już jest progesteron 45, 7 a norma jest do 44, 3 w pierwszym trymestrze w widełkach pokazanych przez laboratorium.

Edytowane przez Ritka18
Czas edycji: 2021-11-03 o 07:36
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:30   #1466
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ritka, gratuluję super bety!

A w sobotę testowałam. Jedna kreska. Wieczorem byli znajomi, wypiłam trochę wina. Wczoraj tak rozmyślam, wtorek a okresu nadal nie ma. Kupilam test, zrobilam. I nie wierze do teraz 2 kreski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Edit. Chcialam dodać zdjęcie ale nie umiem.

Edytowane przez moli2iii
Czas edycji: 2021-11-03 o 09:35
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:39   #1467
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez moli2iii Pokaż wiadomość
Ritka, gratuluję super bety!

A w sobotę testowałam. Jedna kreska. Wieczorem byli znajomi, wypiłam trochę wina. Wczoraj tak rozmyślam, wtorek a okresu nadal nie ma. Kupilam test, zrobilam. I nie wierze do teraz 2 kreski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Edit. Chcialam dodać zdjęcie ale nie umiem.
Aaaaaa Któraś z dziewczyn tu na forum też tak miała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:47   #1468
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Moli2iii super wieści planujesz robić betę? Zaraz będą kolejne sierpniowki w drodze u mnie 28.10 minął rok od ostatniego cyklu...aż trudno to sobie wyobrazić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 10:06   #1469
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Niedowierzam na prawdę tak,chcę zrobić betę,ale w sobotę chyba dopiero skoczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 10:12   #1470
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Moli2ii, gratulacje! Ależ się zrobił fajny wysyp dwóch kresek
Ritka, progesteron moim zdaniem super. Z tego co się orientuję to tylko niski prog jest groźny dla ciąży bo może powodować poronienie. Masz juz umówioną wizytę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-15 10:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.