Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 20:54   #1441
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

A moze ktos slyszal klotnie/szarpanine Iwony z Pawlem, juz na zewnatrz klubu i slowa: chce wracac sama i poszedl za nia?
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:57   #1442
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Dla mnie to zawsze była Bcówka dopiero z tego forum dowiedziałąm się,że została zmieniona nazwa
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:02   #1443
kingincrimson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
A moze ktos slyszal klotnie/szarpanine Iwony z Pawlem, juz na zewnatrz klubu i slowa: chce wracac sama i poszedl za nia?
Baaaaaaaaaardzo mało prawdopodobne, bo:
1. zarejestrowały by go monitoringi
2. skąd miał wiedzieć, gdzie Iwona będzie szła? Nie mógłby wiedzieć, czy w ogóle ma "po co" za nią iść.

Edytowane przez kingincrimson
Czas edycji: 2010-09-25 o 21:06
kingincrimson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:08   #1444
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Btw Jelitkowski dwór - całodobowa ochrona i monitoring, nie pamiętam nazwy firmy ochroniarskiej, ale na pewno jest i to całodobowe, monitoring w ogóle sprawdzono tam?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:09   #1445
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez kingincrimson Pokaż wiadomość
Baaaaaaaaaardzo mało prawdopodobne, bo:
1. zarejestrowały by go monitoringi
2. skąd miał wiedzieć, gdzie Iwona będzie szła? Nie mógłby wiedzieć, czy w ogóle ma "po co" za nią iść.
Monitoringi nie zarejestrowaly wszystkiego wiec i tego kogos nie musialy zarejestrowac. Mogl nie isc bezposrednio za Iwona tylko w odleglosci 50- 100 metrow, druga strona ulicy itd itp. Poza tym niektore zapisy monitoringu mogly zostac juz skasowane zanim do nich dotarto.

Jesli uslyszal: zostaw/zostawcie mnie, chce wracac sama. To nie musial wiedziec, dokad idzie. Jesli akurat szukal jakiejs okazji to co mu szkodzilo sprobowac?
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:18   #1446
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

(tutaj skończyłam nadrabiać - informacja dla mnie, przydatna, ułatwiająca przewijanie się przez wątek)
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:20   #1447
kingincrimson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Monitoringi nie zarejestrowaly wszystkiego wiec i tego kogos nie musialy zarejestrowac. Mogl nie isc bezposrednio za Iwona tylko w odleglosci 50- 100 metrow, druga strona ulicy itd itp. Poza tym niektore zapisy monitoringu mogly zostac juz skasowane zanim do nich dotarto.

Jesli uslyszal: zostaw/zostawcie mnie, chce wracac sama. To nie musial wiedziec, dokad idzie. Jesli akurat szukal jakiejs okazji to co mu szkodzilo sprobowac?
Co do monitoringu - byłoby go widać na nagraniu z "panem ręcznikiem". Odpada.

Co do spróbowania okazji - no wybacz, ale jeśli jakiś napalony gość idzie szukać okazji, to nie sądzę, żeby gonił za swoją potencjalną ofiarą 8 kilometrów bez jakiejkolwiek pewności, że w ogóle będzie miał okazję skorzystać z okazji.

Dalej - no to wracamy do kwestii przypadkowego napastnika. W takiej sytuacji, jak opisałeś, Iwona już dawno byłaby znaleziona. Jeśli gość za nią idzie, napada, gwałci i zabija, to potem albo nigdzie jej nie ukrywa, albo robi to na szybko. Przykrywa jakimiś gałęziami czy coś. Nic mądrzejszego z nią zrobić nie mógł - przecież nie zarzuci jej sobie na plecy i nie będzie z nią leźć przez miasto.

Jak dla mnie - równie dobrze mogło ją ufo porwać.

Edytowane przez kingincrimson
Czas edycji: 2010-09-25 o 21:23
kingincrimson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 21:22   #1448
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Źródło: http://wyborcza.pl/1,76842,8419661,P...#ixzz10zqqtrjh
"Również jasnowidz z Człuchowa jest w kropce. W pewnym momencie nabiera przekonania, że Iwona leży w ciężkim stanie 500 metrów od wejścia 63 w Jelitkowie. Żąda też spotkania z Pawłem. Razem jadą na działkę. Jackowski oskarża Pawła o krętactwa i zaczyna grzebać w kompostowniku. W końcu bez ogródek oświadcza:

- Taki głupi, żeby tu ją schować, to nie jesteś.

Paweł: - Myślałem, że on zwariował.

Ostatnio Jackowski skarży się jednemu z portali, że sprawa Iwony dalej nie daje mu spokoju. Jej bluzkę trzyma w sypialni."

No i mnie zatkało...
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:24   #1449
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
(tutaj skończyłam nadrabiać - informacja dla mnie, przydatna, ułatwiająca przewijanie się przez wątek)
Nie możesz sobie zapisywać na kartce numeru postu?

A co z tym ręcznikiem w końcu- bo tu oprócz zaginionej Iwony nie można też znaleźć tego człowieka - bardzo to dziwne.

I jeszcze, niedługo po zaginięciu Iwony było mówione że po drodze zaszła na kebaba - czy to jeszcze aktualne? Czy osoby z Trójmiasta lub znające te tereny mogą się wypowiedzieć czy ta drogę można przejść w tyle ile szła Iwona (od 3:05 dyskoteka - 4:12 wejście na plażę 63)?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:27   #1450
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Post z forum pod artykułem z GW ( Puść, bo będę krzyczeć)

Jest tu kilka istotnych "ale". Przede wszystkim mam wrażenie, że Iwona nie była tak nieskazitelna jak ją się powszechnie pzredstawia. Ktoś tu napisał, że była zwykłą dziewczyną która czasami lubiła pójść do dyskoteki. No wybaczcie, ale ja jestem zwykłym chłopakiem który czasem lubi pójść do dyskoteki i 22 to dla mnie optymalna godzina do rozpoczęcia imprezy. Dla niej i jej znajomych było to w zgodnej opini "za wcześnie". Wybaczcie ale tak to nie postępuje ktoś kto od czasu do czasu chce sie pobawić, ale rasowy imprezowicz, który bez imprez żyć nie może i jest wprawiony w "te klocki". Poza tym Iwona zawsze marzyła o tym by wejść do tego klubu, bo jej to imponowało. Skoro imponował jej klub to znaczy, że imponowało jej też towarzystwo tego klubu, bo to ono tworzy przecież atmosferę miejsca. A towarzystwo jest tam dość unikatowe, więc nie mówicie mi że każda normalna dziewczyna o takowym marzy. Drugi temat to Ci znajomi. Moim zdaniem zbyt dużo tu zbiegów okoliczności. Wszyscy w tak młodym wieku dobrze ustawieni (już to budzi pewne podejżenia), mający szerokie kontakty. To nie osoby , które by grzecznie stały w kolejce do klubu, parę słów z bramkarzem i są w środku, jeden telefon i przyjeżdża samochód itd. Jak dla mnie to nie jest typowe i "normalne" w tym wieku. Moim zdaniem to było dość wyszukane towarzystwo, które na domiar złego chce coś ukryć. Wyboraźcie sobie taką samą sytuacje, że jesteście z przyjaciółmi na imprezie i nagle jeden z nich się mocno unosi, jest rozemocjonowany i o 3 czy 4 rano zabiera się i po awanturze idzie do domu. Co Wy robicie ? Moim zdaniem dochodzicie do wniosku, że z imprezy już nici i nie ma sensu jej kontynuować bo atmosfera padła. I jest to słuszne rozumowanie. Nic tu podejrzanego. Idziecie do domów i o 4-5 kładziecie się spać. Normalnie po imprezie człowiek śpi przynajmniej do południa, ale Wy nie !! Wy budzicie się o 8 rano (po 3 godzinach snu) i... zamierzacie szukać tamtego przyjaciela. Coś Was "tchnęło" ? Co i dlaczego ? Dziwne zachowanie i to już jest podejrzane. No, ale dobra. Pcha Was do tego daleko posunięta troska, że może nie wrócił do domu. Zgoda. Co robicie ? Naturalną myślą w takim przypadku jest zadzwonienie do jego domu i poproszenie go do telefonu. No, ale Wy z jakichś powodów tak nie postępujecie. Tylko obdzwaniacie się na wzajem, ale broń Boże nie dzwonicie do domu (a przecież to mogło by właśnie zakończyć temat). Oczywiście można dalej naiwnie stwierdzić, że nie chcecie denerwować rodziców, ale tak na prawdę już podejrzewacie że ów przyjaciel do domu nie wrócił. Boicie się, że gdy zadzwonicie i odbiorą jego rodzice to odpowiadając, że go nie ma dowiedzą się jednocześnie, że nie ma go z Wami, a tak przecież rodzice nadal myśleli. Jest to już poważne podejżenie. Ale najważniejsze i kluczowe tutaj jest to, że wysyłacie do miejsca pracy jego matki (powiedzmy że też jest fryzjerką) swoją kumpelę, której jego matka nie zna, aby podpytała i wyczuła dyskretnie matkę, czy on wrócił do domu ? Co to k...wa są za podchody ? Przecież to jest istny kryminał. Moim zdaniem klucz do rozwiązania zagadki zniknięcia Iwony mają jej znajomi. Ja nie mówię, że oni ją zamordowali, broń Boże ! Ale uważam, że wiedzą coś co mogło doprowadzić do tragedii. I tym samym mają świadomość, że oni się do tego pośrednio, ale bezsprzecznie przyczynili. Stąd ta niezrozumiała "dyskrecja" i nagłe poszukiwania. Obciąża ich również to że nie są w stanie powiedzieć, co tak rozzłościło Iwonę. A musiał być to ktoś z nich, bo sami przyznają że bawili się tylko w swoim gronie. Oni na 100 procent nie powiedzieli Policji całej prawdy. Ot, "przyjaciele"...

Nie mówię, że się z tym zgadzam ale jestem ciekawa co Wy o tym myślicie.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:30   #1451
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

tak jak pisałem kilka dni temu nie mogę sobie poukładać czasu przy plaży w Sopocie wejście nr 3 z 4 12 na zegarze kamery przy wejściu 63 .
ktoś miał się przejść ale nie ma jeszcze info - ktoś może widział takowe ?
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 21:37   #1452
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez bezuczuciowa Pokaż wiadomość
a mnie ciekawi jak to jest, że opinia Iwony jest tak broniona przez wszystkich... jak na grzeczną 19-latkę to dziwne, że bywała często w dyskotece z półnagimi tancerkami.
oj czepianie się, tam bywają grzeczne osoby no wiecie, czyste , bez nagany, ale lubiące się zabawić. no
ja też jestem mega grzeczna a od czasu do czasu zaszaleje na klubowym stole z koleżankami by wyładować ewentualne nerwy i po prostu się rozerwać

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
e tam...to nie tak,tam na huśtawkack bujają się raczej zwykłe dziewczyny,mają staniki-ale nie bieliźniarskie tylko bardziej zabudowane,albo topy,do tego spódniczki albo spodenki,uwierz mi,że nie są to ociekające seksem panienki rodem z gorącego klubo go-go
SI.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:40   #1453
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
tak jak pisałem kilka dni temu nie mogę sobie poukładać czasu przy plaży w Sopocie wejście nr 3 z 4 12 na zegarze kamery przy wejściu 63 .
ktoś miał się przejść ale nie ma jeszcze info - ktoś może widział takowe ?
Janusz a moze Ty wiesz coś na temat tego czy mama Iwony potwierdza, że w tym artykule jest prawda? Co ona o tym mówi?
Są tam informacje sprzeczne z tymi co nam podawałeś chociażby o godzinie umówienia z Kasią, o tym że to Paweł zrobił alarm ( a nie Kasia) , że Kasia rozmawiała z panią Iwoną a nie panem Pioterm.
Teraz to już jest nieźle namieszane.
Czy mama Iwony albo ktoś inny może autoryzował ten artykuł? Czy dziennikarza poniosło , bo ma bujną wyobraźnie i napisał sobie ten artykuł bez niczyjej zgody dla samej sensacji?
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:41   #1454
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G
Może jestem starej daty i nie wszystko rozumiem co teraz się w klubach dzieje .
Wrócę do swojej teorii . Tu nie chodzi o to że są panienki na kiwniecie palcem . Tu jest hmm kwestia klienta który np juz zapłacił podejrzanemu typowi za konkretną dziewczynę . Osoba ta namawia na współpracę wręcz naciska . Kasa wzięta więc musi się z tego ten ktoś wywiązać - ( mogło tak być? ) Z tych powodów Iwona się wycofuje z towarzystwa chce po prostu do domu . ALE kasa jest wzięta - ten ktoś straciłby reputację gdyby nie wywiązał się z obietnicy - w tym światku to jest duży minus - Dobrze kombinuje czy źle ? Oświećcie mnie
Janusz - znasz Iwonę, znasz jej mamę,wiesz choć trochę jaka Iwona jest.
Czy po takiej akcji, że dowiaduje się że ktoś chce ją sprzedać jakiemuś kolesiowi wracałaby do domu na piechotę jak gdyby nigdy nic?
Nie wydaje mi się.
Skoro wcześniej dzwoniła po mamę bo jej się nie chciało wracać pociągiem,to zrobiłaby to i w takiej sytuacji.
Ewentualnie gdyby nie chciała mamy o tym informować,to wróciłaby taksówką, poszła do domu po pieniądze i wtedy zapłaciła. Mamie mogła powiedzieć cokolwiek - że rozbolałają głowa, że chciała już wrócić a towarzystwo zostało, cokolwiek.
Nie wydaje mi się aby ktokolwiek po takiej akcji szedł samotnie kilka km do domu.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:43   #1455
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Janusz - znasz Iwonę, znasz jej mamę,wiesz choć trochę jaka Iwona jest.
Czy po takiej akcji, że dowiaduje się że ktoś chce ją sprzedać jakiemuś kolesiowi wracałaby do domu na piechotę jak gdyby nigdy nic?
Nie wydaje mi się.
Skoro wcześniej dzwoniła po mamę bo jej się nie chciało wracać pociągiem,to zrobiłaby to i w takiej sytuacji.
Ewentualnie gdyby nie chciała mamy o tym informować,to wróciłaby taksówką, poszła do domu po pieniądze i wtedy zapłaciła. Mamie mogła powiedzieć cokolwiek - że rozbolałają głowa, że chciała już wrócić a towarzystwo zostało, cokolwiek.
Nie wydaje mi się aby ktokolwiek po takiej akcji szedł samotnie kilka km do domu.
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:47   #1456
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

burgund - pod tym postem z gw miałaś też wyjaśnienia innych.

Telefon stacjonarny- mógł nie znać nr. Teraz się daje nr na kom, nie na domowy,bo po co?

Zaniepokojenie- sytuacja sprzed lat - laska zamiast z nim wracała z kimś innym i zdarzył się wypadek,takie myśli wracają,jest też coś takiego jak przeczucie,czasem się sprawdza.

Czemu wszedł Adrian a nie Paweł do salonu? To chyba mało istotne,Paweł był wtedy z nimi,widocznie tak ustalili.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-25 o 21:59
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:47   #1457
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Post z forum pod artykułem z GW ( Puść, bo będę krzyczeć)

Jest tu kilka istotnych "ale". Przede wszystkim mam wrażenie, że Iwona nie była tak nieskazitelna jak ją się powszechnie pzredstawia. Ktoś tu napisał, że była zwykłą dziewczyną która czasami lubiła pójść do dyskoteki. No wybaczcie, ale ja jestem zwykłym chłopakiem który czasem lubi pójść do dyskoteki i 22 to dla mnie optymalna godzina do rozpoczęcia imprezy. Dla niej i jej znajomych było to w zgodnej opini "za wcześnie". Wybaczcie ale tak to nie postępuje ktoś kto od czasu do czasu chce sie pobawić, ale rasowy imprezowicz, który bez imprez żyć nie może i jest wprawiony w "te klocki". Poza tym Iwona zawsze marzyła o tym by wejść do tego klubu, bo jej to imponowało. Skoro imponował jej klub to znaczy, że imponowało jej też towarzystwo tego klubu, bo to ono tworzy przecież atmosferę miejsca. A towarzystwo jest tam dość unikatowe, więc nie mówicie mi że każda normalna dziewczyna o takowym marzy. Drugi temat to Ci znajomi. Moim zdaniem zbyt dużo tu zbiegów okoliczności. Wszyscy w tak młodym wieku dobrze ustawieni (już to budzi pewne podejżenia), mający szerokie kontakty. To nie osoby , które by grzecznie stały w kolejce do klubu, parę słów z bramkarzem i są w środku, jeden telefon i przyjeżdża samochód itd. Jak dla mnie to nie jest typowe i "normalne" w tym wieku. Moim zdaniem to było dość wyszukane towarzystwo, które na domiar złego chce coś ukryć. Wyboraźcie sobie taką samą sytuacje, że jesteście z przyjaciółmi na imprezie i nagle jeden z nich się mocno unosi, jest rozemocjonowany i o 3 czy 4 rano zabiera się i po awanturze idzie do domu. Co Wy robicie ? Moim zdaniem dochodzicie do wniosku, że z imprezy już nici i nie ma sensu jej kontynuować bo atmosfera padła. I jest to słuszne rozumowanie. Nic tu podejrzanego. Idziecie do domów i o 4-5 kładziecie się spać. Normalnie po imprezie człowiek śpi przynajmniej do południa, ale Wy nie !! Wy budzicie się o 8 rano (po 3 godzinach snu) i... zamierzacie szukać tamtego przyjaciela. Coś Was "tchnęło" ? Co i dlaczego ? Dziwne zachowanie i to już jest podejrzane. No, ale dobra. Pcha Was do tego daleko posunięta troska, że może nie wrócił do domu. Zgoda. Co robicie ? Naturalną myślą w takim przypadku jest zadzwonienie do jego domu i poproszenie go do telefonu. No, ale Wy z jakichś powodów tak nie postępujecie. Tylko obdzwaniacie się na wzajem, ale broń Boże nie dzwonicie do domu (a przecież to mogło by właśnie zakończyć temat). Oczywiście można dalej naiwnie stwierdzić, że nie chcecie denerwować rodziców, ale tak na prawdę już podejrzewacie że ów przyjaciel do domu nie wrócił. Boicie się, że gdy zadzwonicie i odbiorą jego rodzice to odpowiadając, że go nie ma dowiedzą się jednocześnie, że nie ma go z Wami, a tak przecież rodzice nadal myśleli. Jest to już poważne podejżenie. Ale najważniejsze i kluczowe tutaj jest to, że wysyłacie do miejsca pracy jego matki (powiedzmy że też jest fryzjerką) swoją kumpelę, której jego matka nie zna, aby podpytała i wyczuła dyskretnie matkę, czy on wrócił do domu ? Co to k...wa są za podchody ? Przecież to jest istny kryminał. Moim zdaniem klucz do rozwiązania zagadki zniknięcia Iwony mają jej znajomi. Ja nie mówię, że oni ją zamordowali, broń Boże ! Ale uważam, że wiedzą coś co mogło doprowadzić do tragedii. I tym samym mają świadomość, że oni się do tego pośrednio, ale bezsprzecznie przyczynili. Stąd ta niezrozumiała "dyskrecja" i nagłe poszukiwania. Obciąża ich również to że nie są w stanie powiedzieć, co tak rozzłościło Iwonę. A musiał być to ktoś z nich, bo sami przyznają że bawili się tylko w swoim gronie. Oni na 100 procent nie powiedzieli Policji całej prawdy. Ot, "przyjaciele"...

Nie mówię, że się z tym zgadzam ale jestem ciekawa co Wy o tym myślicie.
nastepny post z tego forum jest tez calkiem logiczny
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:48   #1458
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Janusz - znasz Iwonę, znasz jej mamę,wiesz choć trochę jaka Iwona jest.
Czy po takiej akcji, że dowiaduje się że ktoś chce ją sprzedać jakiemuś kolesiowi wracałaby do domu na piechotę jak gdyby nigdy nic?
Nie wydaje mi się.
Skoro wcześniej dzwoniła po mamę bo jej się nie chciało wracać pociągiem,to zrobiłaby to i w takiej sytuacji.
Ewentualnie gdyby nie chciała mamy o tym informować,to wróciłaby taksówką, poszła do domu po pieniądze i wtedy zapłaciła. Mamie mogła powiedzieć cokolwiek - że rozbolałają głowa, że chciała już wrócić a towarzystwo zostało, cokolwiek.
Nie wydaje mi się aby ktokolwiek po takiej akcji szedł samotnie kilka km do domu.
Po takiej akcji to by się tak bała, że nie sądzę, ze by ryzykowała idąc piechotą.
Ja np bym się nie oglądała w danej chwili co powie mama tylko do taksówki i jak najszybciej do domu ewentualnie weszłabym w jakieś bezpieczne miejsce i zadzwoniła po któregoś z rodziców.
I już nidgy więcej z tym towarzystwem bym się nie zadawała.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:48   #1459
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

chciałabym nadmienić że powrót do domu kolejką średnio możliwy, stacja jest kaaawał drogi, autobusy raczej nie jeżdżą o tej porze w jej okolice.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 21:48   #1460
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Post z forum pod artykułem z GW ( Puść, bo będę krzyczeć)

(już to budzi pewne podejżenia) (...) podejżenie.
to też wzbudza moje podejrzenia bez względu na treść.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:56   #1461
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
chciałabym nadmienić że powrót do domu kolejką średnio możliwy, stacja jest kaaawał drogi, autobusy raczej nie jeżdżą o tej porze w jej okolice.
racja od kolejki na Zaspie do Jelitkowskiego Dworu jest strasznie daleko ( 5 przystanków autobusem) , który b rzadko jeździ o tej porze.
Mieszkałam tam niedaleko kolejki i muszę stwierdzić, że iść tamtędy samotnie to to samo co nad morzem albo jeszcze gorzej jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:00   #1462
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Nom, z kolejki Oliwy też kawał drogi ... i to bardzo nieciekawej, dużo bezpieczniej i szybciej szło by się trasą która wybrała Iwona.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:02   #1463
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;2228055 9]Widzę , że Robsonowi znowu się oberwało co wy tak naskakujecie ( bez urazy ) na tego chłopaka. Ja też mam dwie karty dużo osób tak robi zwłaszcza jak maja na abonament ( tak jak ja ) to mają druga żeby na tej abonamentowej nie nastukać kosmicznych rachunków.

Tylko co bedzie jak Paweł okaże się niewinny hmm będzie nie zły bigos...[/QUOTE]
Też mnie to zdziwiło, ludzie trochę przesadzili. no ale cóż, Rob ma już bana i po ptakach.
uhmmm wodzionka.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:06   #1464
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Nom, z kolejki Oliwy też kawał drogi ... i to bardzo nieciekawej, dużo bezpieczniej i szybciej szło by się trasą która wybrała Iwona.
Bez dwóch zdań, powrót skm-ą to rzeźnia,adosyć,że piekielnie daleko od przystanku to jeszcze to całe towarzystwo powracajace z imprez...brrr
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:06   #1465
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

słuchajcie może będe nudna, ale cały czas mnie męczy temat tego gdzie jest to 3 wejście od molo... wy mówicie że 5 min od sanatorium a na gp 24 była mapka na której miejsce rozładowania telefonu (czyli 3 wejscie od mola) jest zaznaczone gdzie indziej???? ktos gdzies kiedys pisal ze to "3 wejscie" to nazwa umowna ???
załączam tą mapkę i mam nadzieje ze autor nie będzie mial mi tego za zle
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:08   #1466
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

wejście nr 3 to nazwa umowa, wejście na plażę nr 3 jest w gdyni, chodzi o trzecie wejście bodajże od molo ;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:08   #1467
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość

Czytam Twoje wypowiedzi od poczatku tutaj i na moje naprawdę powinienes się zastanowić zanim coś napiszesz, zwłaszcza że jesteś bezpośrednio powiązany ze sprawą. A tu najpierw afera o marsz, potem afera o stronę, potem teksty w stylu "nie wyobrażam sobie żeby mama Iwony wieszała plakaty", próby rozliczania Wizażanki z tego co zrobiła, a teraz pobrzmiewające pretensje o brak plakatów.

Pod petycją są take komentarze


jaką petycją :O
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:12   #1468
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
słuchajcie może będe nudna, ale cały czas mnie męczy temat tego gdzie jest to 3 wejście od molo... wy mówicie że 5 min od sanatorium a na gp 24 była mapka na której miejsce rozładowania telefonu (czyli 3 wejscie od mola) jest zaznaczone gdzie indziej???? ktos gdzies kiedys pisal ze to "3 wejscie" to nazwa umowna ???
załączam tą mapkę i mam nadzieje ze autor nie będzie mial mi tego za zle
ta czarna kropa to nie jest 3 wejście od molo-Hestia jest już parwaie w jelitkowie-na pograniczu z sopotem..

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

nowy art.
http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/...wy,podejrzany/
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:16   #1469
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

to była mama pawła i co z tą mamą...? bo mi dźwięki nie działają tu
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:20   #1470
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

mama Pawłą ma po czesci racje...
tylko tam chyba jest niescislosc, bo meza I. Kindy nazwala konkubentem
__________________
"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.