Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-19, 21:40   #1441
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzieki dziewczyny za rady jutro sie zbiore i pojade do lab zapytac co i jak,wole to zrobic i byc spokojniejsza
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 21:45   #1442
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Moja też się rozpycha i kopie w żebra...
Super, że na wizycie wszystko dobrze Będziesz miała kolejną wizytę czy nie?
Julki chyba tak mają moja od jakiejś godziny tak mi daje czadu po żebrach, szczególnie z prawej strony, że już ciężko mi to wytrzymać.
A co do wizyty to będę miała jeszcze za dwa tygodnie, już wpisałam się na listę
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 21:50   #1443
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Płacić to ja musiałam za wszystkie badania jakie były od początku ciąży. A nie pobrał w moim przypadku dlatego że na ostatniej wizycie było trochę za wcześnie -początek 33tc, a dziś już trochę późno -połowa 37tc.
jeśli chodzisz prywatnie to nic w tym dziwnego, ale czego połowa dziewczyn chodząca na NFZ ma za darmo a połowa płaci ? to jest dziwne.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 22:11   #1444
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Julki chyba tak mają moja od jakiejś godziny tak mi daje czadu po żebrach, szczególnie z prawej strony, że już ciężko mi to wytrzymać.
A co do wizyty to będę miała jeszcze za dwa tygodnie, już wpisałam się na listę
Super, dziękuję


Jak dziś poszłam siku to Julka mi tak zaczęła na dole napierać jakby chciała wyjść Też tak macie? Albo czasem jak siedzę czuję ją w pachwinach
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 22:31   #1445
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziewczyny ostatnio trochę zaczęło mnie boleć dziąsło w miejscu ósemki i po dwóch stronach zauważyłam pęknięcie. Myślałam, że dalej się to nie rozwinie. Dzisiaj patrzę i widać dwie ósemki jedno pęknięcie jest jeszcze małe i go nie czuję, ale to po drugiej stronie jest już konkretne. Jak to się zacznie powiększać i okropnie boleć to chyba zwariuję
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 23:02   #1446
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

lexie42, współczuję, ból zębów jest okropny... Jak tylko zacznie Cię boleć to weź Paracetamol, po co masz się męczyć
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 23:50   #1447
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

A ja spac nie moge,tzn niby mi sie chce a nie moge ni cholery usnac wykoncze sie...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 00:45   #1448
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Super, dziękuję


Jak dziś poszłam siku to Julka mi tak zaczęła na dole napierać jakby chciała wyjść Też tak macie? Albo czasem jak siedzę czuję ją w pachwinach

Ja tez czasem mam wrazenie jakby juz glowka wychodzila:P




Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
A ja spac nie moge,tzn niby mi sie chce a nie moge ni cholery usnac wykoncze sie...
Skad ja to znam..


Mi krwawia dziasla jak myje zeby a nigdy wczesniej tego nie mialam. Tylko dopiero w ciazy mi zaczely krwawic przy myciu ale nie duzo, tylko ze jednak no krew jest. Mam nadzieje ze to minie.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 06:00   #1449
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja dzisiaj niby pospałam, zasnęłam dość szybko,w nocy tylko raz byłam siku i odrazu zasnęłam a czuje się gorzej niż wtedy jak pół nocy nie śpię... Ale dzisiaj sobie chyba zrobię dzień lenia i poleże,wczoraj taki aktywny dzień był. Mama już wczoraj wieczorem pojechała, nawet nie było źle tylko sama mówiła że ona na moim etapie ciąży z takim brzuchem w ogóle nie była w stanie chodzić, a mnie to ciągnęła po sklepach :p
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 06:56   #1450
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witam jak tak na szybko, bo lecę na wizytę na 8:30. Bym jeszcze pospała
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 07:22   #1451
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Bierzecie do szpitala swoje butelki? W razie gdyby mała musiała być dokarmiana czy to mm czy ja bym miała odciągnąć mleko i podać jej z butelki to mogę w szpitalu ze swojej? Jak już to by było konieczne to nie chciałabym żeby się nauczyła z innego smoczka pić...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 07:32   #1452
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Płacić to ja musiałam za wszystkie badania jakie były od początku ciąży. A nie pobrał w moim przypadku dlatego że na ostatniej wizycie było trochę za wcześnie -początek 33tc, a dziś już trochę późno -połowa 37tc.
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
jeśli chodzisz prywatnie to nic w tym dziwnego, ale czego połowa dziewczyn chodząca na NFZ ma za darmo a połowa płaci ? to jest dziwne.
Nie ogarniam tego też Miałam wszystkie badania w ciąży zlecone w ramach nfz i aż żal że trzeba płacić za coś co się należy..

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Witam jak tak na szybko, bo lecę na wizytę na 8:30. Bym jeszcze pospała
Trzymam mocne kciuki Ja jadę na 11-12

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Bierzecie do szpitala swoje butelki? W razie gdyby mała musiała być dokarmiana czy to mm czy ja bym miała odciągnąć mleko i podać jej z butelki to mogę w szpitalu ze swojej? Jak już to by było konieczne to nie chciałabym żeby się nauczyła z innego smoczka pić...
W szpitalach mają chyba swoje butelki Biorę natomiast smoczek swój na wszelki wypadek :X
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 07:54   #1453
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Bierzecie do szpitala swoje butelki? W razie gdyby mała musiała być dokarmiana czy to mm czy ja bym miała odciągnąć mleko i podać jej z butelki to mogę w szpitalu ze swojej? Jak już to by było konieczne to nie chciałabym żeby się nauczyła z innego smoczka pić...
U nas takie jednorazowe

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 08:08   #1454
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witam się wtorkowo zaprowadziłam synka do przedszkola i teraz będę ogarniać sobie sniadanko i kawke. Mój mały cała drogę całował mi brzuch przez kurtke, codziennie rano pyta kiedy siostrzyczka się urodzi widać ze jest bardzo podekscytowany zmiana, oby mu tak zostało jak juz córa się urodzi) ah jak ja kocham te moje dwa serduszka ♥♥

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Bierzecie do szpitala swoje butelki? W razie gdyby mała musiała być dokarmiana czy to mm czy ja bym miała odciągnąć mleko i podać jej z butelki to mogę w szpitalu ze swojej? Jak już to by było konieczne to nie chciałabym żeby się nauczyła z innego smoczka pić...
Jak rodzilam w Polsce syna to polozne dawały dzieciaczkom mm ze strzykawki, uwazam ze super pomysł bo noworodek nie ma styczności ze smokiem od samego początku i mama może później próbować naturalnie bez obawy ze dziecko odrzuci pierś

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Mimo, ze teraz rodze gdzie indziej, i nawet niewiem jak podaja mm w razie co, butelki nie biorę, wierze w moje cycuchy
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 08:38   #1455
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witam się wtorkowo
O butelki się nie martw, jeżeli trzeba będzie podać mm to mają tam swoje jednorazowe porcyjki w butelkach, które się wyrzuca potem do kosza

Ja gbs miałam pobierany przez gina w gabinecie, sama tylko musiałam go dowieźć do laboratorium, nigdy nie płaciłam, szłam ze skierowaniem

Dołączam się do obolałych, cały wczorajszy wieczór i noc dokuczał mi ból kręgosłupa, co dziwne w odcinku piersiowym chyba jednak leżenie mi nie służy, bo wczoraj Mąż zrobił mi wolne i 3/4 dnia przeleżałam i nagle takie problemy... Brakuje mi ruchu
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 08:49   #1456
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja już po wizycie, oczywiście było 30 minut opóźnienia jak zwykle...
Zrobiła mi ktg, zapis w porządku, pobrała mi gbsa z pochwy i odbytu i wypisała zlecenie, żeby zanieść do sanepidu tylko, więc za darmo u mnie. Zaniosłam, wynik na czwartek ma być. Oby nie wyszło gbsa
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 08:55   #1457
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witajcie ��

Skromnie tylko powiem ..ze zostałam milutko zaproszona na Wasz wątek..i jak nie macie nic przeciwko..wtrącę sie czasami w wasze dyskusję tylko i wyłącznie po to by doradzić czy rozwiać wszelkie wątpliwości..na temat porodu ..opieki nad noworodkiem czy tak ważnym dla mnie KP!...jestem mamą trójkową..mam trzech synów..i juz jakiś bagaż doświadczeń ..z przyjemnością podziele się tą wiedzą z Wami��
__________________
K

W

G

Edytowane przez ada32
Czas edycji: 2015-10-20 o 08:57
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:02   #1458
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
Witajcie ��

Skromnie tylko powiem ..ze zostałam milutko zaproszona na Wasz wątek..i jak nie macie nic przeciwko..wtrącę sie czasami w wasze dyskusję tylko i wyłącznie po to by doradzić czy rozwiać wszelkie wątpliwości..na temat porodu ..opieki nad noworodkiem czy tak ważnym dla mnie KP!...jestem mamą trójkową..mam trzech synów..i juz jakiś bagaż doświadczeń ..z przyjemnością podziele się tą wiedzą z Wami��
Super, witaj Gratuluję trójki dzieciaczków
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:10   #1459
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
Witajcie ��

Skromnie tylko powiem ..ze zostałam milutko zaproszona na Wasz wątek..i jak nie macie nic przeciwko..wtrącę sie czasami w wasze dyskusję tylko i wyłącznie po to by doradzić czy rozwiać wszelkie wątpliwości..na temat porodu ..opieki nad noworodkiem czy tak ważnym dla mnie KP!...jestem mamą trójkową..mam trzech synów..i juz jakiś bagaż doświadczeń ..z przyjemnością podziele się tą wiedzą z Wami��
Super ze będziemy miały kogoś z dużym doświadczeniem i takim fajnym pozytywnym podejsciem do macierzyństwa
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 09:14   #1460
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

hej ja dziś pospałam wyjatkowo długo jak zawsze wstawałam o 6 to dziś 8:30 jakś mam dziś dobry humor chociaz pogoda taka sobie.
ja GBS tez mialam robione na NFZ i smutne ze niektore z was musze sie upominać. co do ruchów maluszka to czasami czuje go tam az tak bardzo nisko i takie to nie przyjemne, żeber nie chce atakowac czasem tylko poczuje jak przejedzie ale to tak delikatnie


Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio trochę zaczęło mnie boleć dziąsło w miejscu ósemki i po dwóch stronach zauważyłam pęknięcie. Myślałam, że dalej się to nie rozwinie. Dzisiaj patrzę i widać dwie ósemki jedno pęknięcie jest jeszcze małe i go nie czuję, ale to po drugiej stronie jest już konkretne. Jak to się zacznie powiększać i okropnie boleć to chyba zwariuję
jejciu współczuje oby nie dały ci popalic. mnie jakies 3tyg temu zaczał bolec zab, noc zarwana, rano do dentysty i okazało sie ze sie nie nadaje i jest do wyrwania, no i po zębie bałam sie czy to tak mozna w ciazy takie znieczulenie i wgl. ale wszystko jest ok
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:19   #1461
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziewczyny😘 cała przyjemność po mojej stronie 😉 dziękuję..

Musze troszkę wdrążyć się w Wasze tematy..obawy..wątpliwośc i ...oczywiście czasami nie odpiszę odrazu z racji tego ze moje dzieci potrzebują dużo uwagi..ale jak śpią czy sie bawią to jak najbardziej😊
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:22   #1462
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja na razie mam gole łożeczko. Ale u mnie wystarczy założyć prześcieradlo i położyć śpiworek, ochraniacz sobie chyba odpuszczę bo bedzie mi blokował widoki a i tak nie pasuje do śpiworków

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Wróciłam chwilę temu z kardiologii. Serce mam zdrowe. Jak jutrzejsze usg i badania wyjdą mi ładne, a internista się zgodzi, w środę idę do domu Ale dostanę całą listę leków i nie mogę pić nawet herbaty. Tylko woda. Zero soli, cukru i czegokolwiek, co podnosi ciśnienie. Nawet przytulać się za bardzo nie możemy, żeby nie produkować oksytocyny. Jednak leżenie w domu, to leżenie w domu

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki zeby cie jutro wypuścili




Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Tak wizyta 2.11
Ooo to moj termin cesarki
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:23   #1463
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ada, a w jakim wieku są Twoje pociechy?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:30   #1464
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ada, a w jakim wieku są Twoje pociechy?

myślałam ..że w podpisie widać

cynamonku ..pierwszy syn skończył już 18 lat.. drugi syn 4 i pół ..a najmłodszy póki co ma 2 latka i cztery miesiące..
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:32   #1465
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Nie ogarniam tego też Miałam wszystkie badania w ciąży zlecone w ramach nfz i aż żal że trzeba płacić za coś co się należy..
no dokładnie

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ja na razie mam gole łożeczko. Ale u mnie wystarczy założyć prześcieradlo i położyć śpiworek, ochraniacz sobie chyba odpuszczę bo bedzie mi blokował widoki a i tak nie pasuje do śpiworków
my składamy łóżeczko w niedziele, ale jeszcze pewnie nie będę go przygotowywać całkiem
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:37   #1466
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ada, wow 18 lat, dorosły mężczyzna korzystam z apki w tel i nie widać wtedy podpisów na dole
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:44   #1467
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ada, wow 18 lat, dorosły mężczyzna korzystam z apki w tel i nie widać wtedy podpisów na dole
aaa..no tak..sama z telefonu piszę

teraz od niepamiętnych czasów odpaliłam komputer..całkiem inaczej
sama nie wiem kiedy te 18 lat upłynęło
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:49   #1468
KarGS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 31
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witajcie Dziewczyny,

ze stoo lat się nie odzywałam, ale podczytywałam Was od czasu do czasu. Wszystko to spowodowane tym, że ja ciągle pracuję i po pracy padam na twarz

Wczoraj miałam wizytę u ginekologa i dał mi do zrozumienia, że to już niedługo może nastąpić, a ja jeszcze nie do końca gotowa Mały waży już około 3550 i jest zwarty i gotowy do wyjścia

Gratuluje mamusią, które już urodziły swoje maleństwa.

Włączając się do tematu badań, to mi niestety nie udało się zrobić ani jednego na fundusz;/ ale tak to jest jak lekarz prowadzący przyjmuje tylko prywatnie.

Pozdrawiam
KarGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:57   #1469
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
jejciu współczuje oby nie dały ci popalic. mnie jakies 3tyg temu zaczał bolec zab, noc zarwana, rano do dentysty i okazało sie ze sie nie nadaje i jest do wyrwania, no i po zębie bałam sie czy to tak mozna w ciazy takie znieczulenie i wgl. ale wszystko jest ok
Mam nadzieję, że to tylko pękły dziąsła i żadna ósemka nie będzie dalej rosła.

Zdenerwowałam się troszeczkę. Pojechałam do laboratorium żeby zrobić GBS, a babeczka się pyta czy mam próbkę. No to mówię, że nie, że przyszłam właśnie pobrać. Patrzy się na mnie jak na debila i wielce zdziwiona czemu nie mam próbki. Tłumaczę jej, że mój lekarz nie pobiera a ona w ogóle jakbym o ufo mówiła myślałam, że to dzisiaj załatwię a tu klops. Pytam się jej gdzie tu można pobrać to ona nie wie. No i koniec końców będę musiała jechać do miasta obok żeby zrobić to badanie, co mi się nie uśmiecha, bo już nie mam siły czasami tak jeździć.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 10:03   #1470
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to tylko pękły dziąsła i żadna ósemka nie będzie dalej rosła.

Zdenerwowałam się troszeczkę. Pojechałam do laboratorium żeby zrobić GBS, a babeczka się pyta czy mam próbkę. No to mówię, że nie, że przyszłam właśnie pobrać. Patrzy się na mnie jak na debila i wielce zdziwiona czemu nie mam próbki. Tłumaczę jej, że mój lekarz nie pobiera a ona w ogóle jakbym o ufo mówiła myślałam, że to dzisiaj załatwię a tu klops. Pytam się jej gdzie tu można pobrać to ona nie wie. No i koniec końców będę musiała jechać do miasta obok żeby zrobić to badanie, co mi się nie uśmiecha, bo już nie mam siły czasami tak jeździć.
O matko... też bym się wkurzyła
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.