Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 19:58   #1441
Areti
Zakorzenienie
 
Avatar Areti
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 678
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

ja zdałam za drugim i za drugim razem jakoś się nie stresowałam specjalnie
__________________
Z byle gó*na księcia nie zrobisz.
Areti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:04   #1442
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

ja się przed 2 tez nie stresowałam, ale później było coraz gorzej, a wszystko to przez Panią Egz. lepiej mi się jeździło z facetem
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:31   #1443
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Wiem, że szansa jest mała, ale może któraś z Was zdaje w piątek w Bytomiu?
A jak nie, to może macie jakieś ciekawe rady/opowieści o tym WORDzie.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:45   #1444
weronikaqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Zdałam !!!!!
weronikaqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:49   #1445
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

gratuluje
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:53   #1446
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Wiem, że szansa jest mała, ale może któraś z Was zdaje w piątek w Bytomiu?
A jak nie, to może macie jakieś ciekawe rady/opowieści o tym WORDzie.
Ja zdaje w piątek w Bytomiu, ale 11 lutego. To mój 7 egzamin, ale 1 w tym osrodku
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:59   #1447
weronikaqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

A teraz opis.
Czekałam w WORD już o 16. widziałam przez okno jak sie pieknie na łuku egzaminy kończa i jak dwa razy wraca mój poprzedni prześladowca Bogusław B. Już sie modliłam aby nie wyczytał mojego nazwiska. Jednak o 16.45 wyczytal mnie przemiły młody głos... a ja już wystraszona i ucieszona podeszłam do samochodziku ( nie pamietam nr ) przywitał mnie młody egzaminator ok 30. Adrian K. szybko obsługa (światła mijania jak ostatnio i płyn hamulcowy ) szybciutko placyk manewrowy i bezbłednie wzniesienie i na miasto... na dzien dobry ochrzanił mnie po 5 min za sposób zmiany biegów... zbednie wrzucana 1... ale pojechaliśmy dalej. trasa bardzo prosta. żadnego wzniesienia a rondo przy Makro to tylko przejechać na wprost. W ostatniej chwili włączyłam zjazdówke, Z błędów to przekroczenie predkości... nie zauważyłam rozwidlenia drogi jechałam 23 km/h no i nie udało mi sie za pierwszym razem zawrócic z użyciem infrastruktury. Ale udało sie wystarczyło sie opanować Egzamin trwał w godzinbach 16.47-17.24. Przejeźdzajac obok WORD sie troszke wystraszyłam ze jade dalej... a tu nagle skrecamy w lewo parkujemy... i nastepnie prosze zawrócic w najbliższym miejscu... bo wracamy do ośrodka... a tu w mojej głowie tylko by nie oblać na końcu. I pozytywny usłyszałm i szerokiej drogi. Jestem taka szcześliwa. Teraz czekać tylko na plastik... a to najgorsze

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A kurs robiłam w Rodmosie z Grzesiem K

Edytowane przez weronikaqwerty
Czas edycji: 2011-02-01 o 19:10
weronikaqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 19:27   #1448
Areti
Zakorzenienie
 
Avatar Areti
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 678
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez weronikaqwerty Pokaż wiadomość
Zdałam !!!!!
GRATULUJĘ!
__________________
Z byle gó*na księcia nie zrobisz.
Areti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:08   #1449
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Ja zdaje w piątek w Bytomiu, ale 11 lutego. To mój 7 egzamin, ale 1 w tym osrodku
Kurczę, szkoda, że się rozminiemy. Pytam, bo słyszałam o tym miejscu naprawdę różne rzeczy, poza tym ciągnie mi się ta sprawa z prawem jazdy od kilku miesięcy i już chciałabym to zdać po prostu dla świętego spokoju. A czekać znowu tyle czasu na kolejny termin to już w ogóle nie mam ochoty. I to jest chyba najgorsze... Mój 'szybki' termin, jako że w środku zimy, jest przeze mnie oczekiwany prawie od miesiąca. Mam wrażenie, że już zapomniałam kompletnie wszystkiego z kursu. Na szczęście dokupiłam sobie jeszcze jazdy, ale czy to wystarczy?

Gratuluję wszystkim.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:26   #1450
czekoladka66
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka66
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 154
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Dziewczyny liczę na trzymanie kciuków za mnie jutro o 10
Mam nadzieję że stres mnie nie pokona ;/
czekoladka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:55   #1451
fshelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

czekoladka66 będzie dobrze zobaczysz. weź ze sobą najbardziej czekoladowego batona na świecie. zjedz go przed jazdą, żebyś była maksymalnie odstresowana i napełniona tymi hormonami szczęścia. pośpiewaj coś sobie. powtórz wszystkie rzeczy pod maską i światła. z wizualizuj sobie dzisiaj jazdę po mieście, co powinnaś zrobić, jak i gdzie i będzie dobrze ! wszystkie tu będziemy trzymać kciuki ja mimo, że nie piszę tu tak często to jestem duchem z Wami, naprawdę ! Czytam zawsze to co piszecie Uda się Wam wszystkim. Jak mi.. takiemu matołowi się udało zdać praktyczny to Wam też buziaki !
fshelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 13:33   #1452
czekoladka66
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka66
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 154
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez fshelle Pokaż wiadomość
czekoladka66 będzie dobrze zobaczysz. weź ze sobą najbardziej czekoladowego batona na świecie. zjedz go przed jazdą, żebyś była maksymalnie odstresowana i napełniona tymi hormonami szczęścia. pośpiewaj coś sobie. powtórz wszystkie rzeczy pod maską i światła. z wizualizuj sobie dzisiaj jazdę po mieście, co powinnaś zrobić, jak i gdzie i będzie dobrze ! wszystkie tu będziemy trzymać kciuki ja mimo, że nie piszę tu tak często to jestem duchem z Wami, naprawdę ! Czytam zawsze to co piszecie Uda się Wam wszystkim. Jak mi.. takiemu matołowi się udało zdać praktyczny to Wam też buziaki !
Musze pamietac o tym batonie No własnie chcialabym sie nie stresowac ale to juz 3 podejscie i bardzo chcialabym juz zdac... Na jazdach niby wszystko szlo super, ale nigdy nie wiadomo jaki egzaminator się trafi ;/
czekoladka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:51   #1453
czekoladka66
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka66
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 154
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

ZDAŁAM!!!!!! jestem mega szczesliwa kazdemu zycze tego uczucia relacja pozniej, bo musze troche ochlonać... dziekuje za trzymanie kciukow
czekoladka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 16:16   #1454
gkruk
Raczkowanie
 
Avatar gkruk
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez czekoladka66 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!!!!!! jestem mega szczesliwa kazdemu zycze tego uczucia relacja pozniej, bo musze troche ochlonać... dziekuje za trzymanie kciukow
super, że się udało!
__________________
jutro też jest dzień


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Jonathan Carroll
gkruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 07:58   #1455
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Kurczę, szkoda, że się rozminiemy. Pytam, bo słyszałam o tym miejscu naprawdę różne rzeczy, poza tym ciągnie mi się ta sprawa z prawem jazdy od kilku miesięcy i już chciałabym to zdać po prostu dla świętego spokoju. A czekać znowu tyle czasu na kolejny termin to już w ogóle nie mam ochoty. I to jest chyba najgorsze... Mój 'szybki' termin, jako że w środku zimy, jest przeze mnie oczekiwany prawie od miesiąca. Mam wrażenie, że już zapomniałam kompletnie wszystkiego z kursu. Na szczęście dokupiłam sobie jeszcze jazdy, ale czy to wystarczy?
Na pewno wystarczy i wszystko pójdzie dobrze No szkoda, że się rozminiemy. Ja za kierownicą nie siedziałam od kwietnia tamtego roku i w poniedziałek będę miała pierwszą jazdę po tak długiej przerwie. Ciekawe jak mi pójdzie w dodatku pierwszy raz też na toyocie. Trzymam kciuki za Ciebie.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:37   #1456
agness_111
Rozeznanie
 
Avatar agness_111
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: tOruŃ
Wiadomości: 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez czekoladka66 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!!!!!! jestem mega szczesliwa kazdemu zycze tego uczucia relacja pozniej, bo musze troche ochlonać... dziekuje za trzymanie kciukow
ale super Gratuluje
Jak juz bedziesz mogła opowiedz jak było
__________________
♫ Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.


12.08.2010 Prawko zdane
agness_111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 12:09   #1457
czekoladka66
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka66
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 154
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

A więc wczoraj na 10 miałam termin egzaminu- 3 podejście, ogromna presja, w końcu chciałoby się już zdać, bo zbyt dużo stresu i pieniędzy na to poszło. W poczekalni spędziłam 1,5 godziny, czekanie nie miało końca, myślałam, ze mnie nie wyczytają, z grupy zostałam ostatnia i wciąż nikt nie przychodził... W końcu patrzę idzie jakiś starszy egzaminator, z twarzy wyglądał na groźnego.. Wyczytał moje nazwisko, no to poszłam z lekką ulgą, ze jednak o mnie nie zapomnieli ;p Okazało się że pan egzaminator to całkiem miły facet, potrafił rozluźnić atmosferę i mnie uspokoić troche ;p Do sprawdzenia dostałam światła cofania i płyn do spryskiwaczy prościzna Następnie łuk, powolutku puszczałam sprzęgło by mi czasem nie zgasł, jak to było na 1 egzaminie. No i ładnie ruszyłam dojechałam do koperty, jazda do tyłu też poszła całkiem dobrze, tylko pod koniec zbyt mocno skręciłam kierownicą i troszkę krzywo stanęłam w kopercie, no ale najważniejsze, że się wmieściłam pan egzaminator wsiadł i kazał jechać mi na wzniesienie. Ogólnie mówił do mnie czasem, np. ' szeroki łuk bo się nie wmieścimy' lub ' jedynka nie służy do jazdy, prosze wlaczyc dwojke' W sumie wiedziałam co robić, ale skoro mi chciał troszkę pomoc to jestem jak najbardziej wdzieczna Gorka poszla swietnie no i wyjechalismy na miasto, wyjezdzajac z osrodka troche pieszych musialam przepuscic, skret w prawo no i jedziemy.. Na pierwszym skrzyzowaniu skret w lewo, na nastepnym znow w lewo, dalej nie pamiętam dokładnie, ale kilka razy miałam w lewo, w tym raz bezkolizyjny kilka skrzyżowań prosto, i kilka w prawo, ogólnie wszystkiego po trochu. Raz miałam skrecic w lewo i akurat autobus jechal z naprzeciwka, zatrzymal sie i dal znak reka ze mam jechac Podziekowalam i ruszylam, wjechalam w jakas strefe zamieszkania, gdzie mialam zaparkowac prostopadle, gladko poszlo, chwile pozniej zawracanie w bramie, skrzyzowanie ze stopem, gdzie trzeba bylo uzyc hamulca recnego bo spore wzniesienie bylo, jeszcze na pasach starsza pania przepuscilam no i ukazalo mi sie skrzyzowanie prowadzace do osrodka :d w duchu juz się cieszyłam, ale wiem ze byly przypadki że tuż przed ośrodkiem egzaminatorzy oblewali więc postanowiłam nie cieszyć się zbyt wcześnie tylko robić co kaze egzaminator Przy wjezdzie do osrodka ktory znajduje sie z lewej strony, egzaminaotr nic nie mowi wiec pytam ' w lewo?' o on 'tak, no chyba, że chce pani zawrócić ' Zaparkowalam obok osrodka, egzamiator dal mi kartke z napisem pozytywny i mi pogratulowal Tak sie ciesze!! przepraszam jezeli troche chaotycznie opisane, ale nie pamietam wszystkiego dokladnie i jeszcze nie moge w to uwierzyc
czekoladka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 17:24   #1458
gkruk
Raczkowanie
 
Avatar gkruk
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Gratulacje czekoladka, ładnie Ci poszło
__________________
jutro też jest dzień


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Jonathan Carroll
gkruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:13   #1459
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6 733
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

wszystkim dziewczynom gratuluję pozytywnych wyników a za resztę trzymam kciuki
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobraliśmy się
princeseczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 19:45   #1460
weronikaqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Gratuluje tym co zdały
A sprawa z moim prawem jazdy zmieniła status na:
(2/4/11) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
Szczerze przyznając to trochę WORD ociągał sie z wysłaniem dokumentów. Gdyż dzwoniłam do Urzędu i pani powiedziałą ze tylko wysyłaja we wtorki i piatki.
weronikaqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:58   #1461
Areti
Zakorzenienie
 
Avatar Areti
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 678
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

ja zdałam 26.01 a wciąż mam "sprawę w toku"
__________________
Z byle gó*na księcia nie zrobisz.
Areti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:05   #1462
gkruk
Raczkowanie
 
Avatar gkruk
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Areti w następnym tygodniu już musi być
__________________
jutro też jest dzień


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Jonathan Carroll
gkruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:06   #1463
Areti
Zakorzenienie
 
Avatar Areti
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 678
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

mam nadzieję, a tak chciałam pojeździć w weekend, kiedy nie ma dużego ruchu
__________________
Z byle gó*na księcia nie zrobisz.
Areti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:43   #1464
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

a ja muszę powiedzieć iż swoje prawo jazdy odebrałam wczoraj a egzamin zdany 21 . o1 . 2011 a dziś zaliczona pierwsza jazda już nie L ką, i teraz z perspektywy innego samochodu kłaniam się nisko Toyotce heh co by się dało aby mieć takie cacko ogólnie mój samochód nie ma wspomagania więc trzeba się nakręcić;/ i nie ma obrotomierza no ale oby się wprawić i zbierać na coś swojego Gratulacje dla tych co zdali)
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 15:02   #1465
weronikaqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

A ja własnie chcę stać sie współwłaścicielka takiej toyotki
weronikaqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 14:31   #1466
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 222
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Oblałam na łuku, który zawsze robiłam dobrze a tu klapa. Następne podejście we wtorek.
danka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 15:46   #1467
dansmapeau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez danka00 Pokaż wiadomość
Oblałam na łuku, który zawsze robiłam dobrze a tu klapa. Następne podejście we wtorek.
Ja też tak miałam - na jazdach łuk robiony idealnie, a na egzaminie dwa razy oblałam właśnie na pachołkach. Aż zaczęłam się zastanawiać, czy oni w Wordzie nie mają inaczej zrobionego tego łuku
Chociaż myślałam, że jestem totalną niezdarą jeżeli chodzi o ten łuk, dopóki Kuba (mój instruktor) nie powiedział mi, że jego kursantka to nawet nie pojechała do przodu na łuku - na Okęciu jest lekka górka i za późno zareagowała, zanim ruszyła, samochód dotknął pachołka z tyłu. Tutaj to bym się chyba ostro wkurzyła.

A dzisiaj, jak po raz trzeci podchodziłam do egzaminu właśnie tego łuku się najbardziej bałam. Udało się jednak, a potem wszystko poszło sprawnie. No może prawie wszystko, ale egzamin zdany
Chyba to wszystko kwestia pana egzaminatora, który był po prostu świetny i cały czas próbował mnie uspokoić - a myślałam, że nie powinni z nami rozmawiać, a tu proszę co jakiś czas słyszałam "Pani Małgosiu, Pani się tak nie denerwuje" itp.

Tak więc trzymam kciuki za resztę

Edytowane przez dansmapeau
Czas edycji: 2011-02-10 o 15:47
dansmapeau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 16:03   #1468
gkruk
Raczkowanie
 
Avatar gkruk
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez dansmapeau Pokaż wiadomość
Ja też tak miałam - na jazdach łuk robiony idealnie, a na egzaminie dwa razy oblałam właśnie na pachołkach. Aż zaczęłam się zastanawiać, czy oni w Wordzie nie mają inaczej zrobionego tego łuku
Chociaż myślałam, że jestem totalną niezdarą jeżeli chodzi o ten łuk, dopóki Kuba (mój instruktor) nie powiedział mi, że jego kursantka to nawet nie pojechała do przodu na łuku - na Okęciu jest lekka górka i za późno zareagowała, zanim ruszyła, samochód dotknął pachołka z tyłu. Tutaj to bym się chyba ostro wkurzyła.

A dzisiaj, jak po raz trzeci podchodziłam do egzaminu właśnie tego łuku się najbardziej bałam. Udało się jednak, a potem wszystko poszło sprawnie. No może prawie wszystko, ale egzamin zdany
Chyba to wszystko kwestia pana egzaminatora, który był po prostu świetny i cały czas próbował mnie uspokoić - a myślałam, że nie powinni z nami rozmawiać, a tu proszę co jakiś czas słyszałam "Pani Małgosiu, Pani się tak nie denerwuje" itp.

Tak więc trzymam kciuki za resztę
Gratulacje!
__________________
jutro też jest dzień


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

Jonathan Carroll
gkruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 17:46   #1469
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 222
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez dansmapeau Pokaż wiadomość
Ja też tak miałam - na jazdach łuk robiony idealnie, a na egzaminie dwa razy oblałam właśnie na pachołkach. Aż zaczęłam się zastanawiać, czy oni w Wordzie nie mają inaczej zrobionego tego łuku
Chociaż myślałam, że jestem totalną niezdarą jeżeli chodzi o ten łuk, dopóki Kuba (mój instruktor) nie powiedział mi, że jego kursantka to nawet nie pojechała do przodu na łuku - na Okęciu jest lekka górka i za późno zareagowała, zanim ruszyła, samochód dotknął pachołka z tyłu. Tutaj to bym się chyba ostro wkurzyła.

A dzisiaj, jak po raz trzeci podchodziłam do egzaminu właśnie tego łuku się najbardziej bałam. Udało się jednak, a potem wszystko poszło sprawnie. No może prawie wszystko, ale egzamin zdany
Chyba to wszystko kwestia pana egzaminatora, który był po prostu świetny i cały czas próbował mnie uspokoić - a myślałam, że nie powinni z nami rozmawiać, a tu proszę co jakiś czas słyszałam "Pani Małgosiu, Pani się tak nie denerwuje" itp.

Tak więc trzymam kciuki za resztę
Gratulacje.
danka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:02   #1470
weronikaqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Odebrałam Prawo Jazdy dzisiaj i mam za soba pierwsza jazde bez L trochę dziwnie ale nie narzekam
weronikaqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.