Ambitne wizażanki część V - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 13:34   #1441
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Mam 23 lata, mam TŻta od ponad 5 lat, zaczęłam teraz magisterkę na kierunku finanse i rachunkowość. Moje ambicje?
- szkoła. ukończyłam technikum ekonomiczne, licencjata na FiR i wiem że moja wiedza jest prawie znikoma. Jetsem teraz na o wiele wżyszym poziomie i czuję, że tam nie pasuję. Chcę się uczyć i w końcu wiedzieć o czym studiuję i to w stopniu zaawansowanym, ale nie chce mi się

- język angielski biegle w mowie i piśmie, z tydzień się uczyłam i mi się odechciało

- i fotografia, chcę mieć drugi dodatkowy zawód fotografa ale potrzebuję dużo wiedzy i pracy. na razie jestem amatorem i czaaasem coś dorobię.

Potrzebuję ostrej motywacji
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 14:05   #1442
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Goplankowa - hej Jeszcze tylko 50 złotych wpisowego i możemy razem pić :P


Żartowałam, witaj "leniuszku" :P
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 14:16   #1443
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Hejooo

Głupie pytanie - kupujecie już prezenty gwiazdkowe? Bo ja zaczęłam i mam dziwne wrażenie, że jakaś dziwna jestem

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
mam chęci
nooo to lepiej się wstrzymać
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
byle się dało mieszkać , resztę można w trakcie
no w sumie została już tylko łazienka do zrobienia, dziś położyliśmy pierwsze kafelki Liczę, że do końca tygodnia się skończy, a po prostu po powrocie do pracy będę się bawić w sprzątanie i rozpakowywanie a jeszcze muszę nowe łóżko kupić (dopiero w niedzielę zamówię chyba ), no i czekam aż mi ostatnie meble łaskawie przyjdą
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ale Ci zazdroszcze i własnych czterech kątów jak i męża obok
zobaczysz, doczekasz się i Ty i to pewnie szybciej niż myślisz

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ja wychodzę z założenia, że teraz jest idealny czas na rozpieszczanie siebie pod względem ciuchowym/książkowym i kosmetycznym

potem będzie mąż, dzieci i już będzie zawsze ważniejszy wydatek
dobre podejście, choć ja i tak uważam, że nawet posiadając dzieci należy od czasu do czasu siebie rozpieszczać a Mąż to żaden problem, często sam rozpieszcza, namawia do zakupów itd.

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Ja jestem takiego samego zdania, a szczególnie co do ostatniego punktu. Tyle kasy na to idzie, a można było by w coś innego zainwestować, co bardziej przyda się społeczeństwu. Choćby nowe drogi i kolej.
no dokładnie... a jak już musi iść na sport to niech dofinansują początkujących sportowców, żeby mogli spokojnie się wybić, a nie byle "gwiazdki" typu Lewandowski, którzy nawet się zachować nie potrafią, bo im sodówa do łba odbija

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
To musiałam źle przeczytać. A czemu masz takie myśli?
po prostu mi wypadają i mam ich dosyć
Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Myślałam o tym nawet dzisiaj, ale wcześniej nie było mi po drodze. Mama D. chodziła i radziła mi tabletki, które przepisał jej dermatolog i każdy się nimi zachwycał na blogach itd. Miałam i nie pomogły. Już myślałam, żeby pić drożdże, ale na samą myśl to nie mogę. Nie cierpię tego zapachu, a co dopiero smaku.
drożdży też bym nie wypiła
Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
uwaga byłam w SP i kupiłam tylko zel pod prysznic- powstrzymałam się. Naprawdę muszę teraz troche przyoszczędzić. Teraz jestem i dumna i smutna ale zaraz będą wydatki swiąteczne i inne .... poza tym musiałam sobie kupić buty , jeszcze szukam czapki w której będę wyglądać jak człowiek ... i rękawiczki potrzebuję nowe bo te z ubiegłego roku troszke są już pozaciągane
dzielna dziewczyna
Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
teraz mam taki system że raz na np 8-9 mcy kupuję sobie jeden b porządny kosmetyk niż sto kiepskich (z tych do pielegnacji oczywiscie) albo idę na jakis zabieg np serię peelingów czy coś
podoba mi się Twój system, może i ja powinnam tak zacząć postępować
Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Od choroby - mojej i M. Wczoraj był dzień biegania - żłobek, lekarze, apteki... Jeszcze na dodatek host miał bardzo zajęty dzień w pracy i nie mógł odbierać telefonów, więc ze wszystkim musiałam radzić sobie sama jakby mi ktoś 2 miesiące temu powiedział, że będę we Francji bez żadnego stresu umawiać nie swoje dziecko na wizytę lekarską, to bym go wyśmiała
o rany, dużo zdrowia dla Was

widzę, że jednak sprawdza się, że jak trzeba coś zrobić to się to robi i nie patrzy na nic

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość

Język -nareszcie wiem, czemu mi się nigdy hiszpański nie podobał - słuchałam nieodpowiedniej wersji A nauczyciele sympatyczni, serwują kolumbijskie dania i dobrze tańczą salsę
mrau
Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Mam 23 lata, mam TŻta od ponad 5 lat, zaczęłam teraz magisterkę na kierunku finanse i rachunkowość. Moje ambicje?
- szkoła. ukończyłam technikum ekonomiczne, licencjata na FiR i wiem że moja wiedza jest prawie znikoma. Jetsem teraz na o wiele wżyszym poziomie i czuję, że tam nie pasuję. Chcę się uczyć i w końcu wiedzieć o czym studiuję i to w stopniu zaawansowanym, ale nie chce mi się

- język angielski biegle w mowie i piśmie, z tydzień się uczyłam i mi się odechciało

- i fotografia, chcę mieć drugi dodatkowy zawód fotografa ale potrzebuję dużo wiedzy i pracy. na razie jestem amatorem i czaaasem coś dorobię.

Potrzebuję ostrej motywacji
hej tylko pamiętaj, że motywację musisz przede wszystkim znaleźć w sobie
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 14:20   #1444
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Nadziejko - jak najbardziej! Mówię mu - wchodź do mej głowy, będzie Ci miło. A on co?! NIE!
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 14:22   #1445
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
angel na mnie bdb działa jantar- zawsze powstrzymuje wypadanie.
a moze Twoja dieta jest uboga w kwasy omega 3/6? i te wszystkie dobre tłuszcze? często kobietom na diecie spada nastrój i wypadaja włosy z powodu niedoborów jw.

uwaga byłam w SP i kupiłam tylko zel pod prysznic- powstrzymałam się. Naprawdę muszę teraz troche przyoszczędzić. Teraz jestem i dumna i smutna ale zaraz będą wydatki swiąteczne i inne .... poza tym musiałam sobie kupić buty , jeszcze szukam czapki w której będę wyglądać jak człowiek ... i rękawiczki potrzebuję nowe bo te z ubiegłego roku troszke są już pozaciągane chciałabym być milionerką
teraz mam taki system że raz na np 8-9 mcy kupuję sobie jeden b porządny kosmetyk niż sto kiepskich (z tych do pielegnacji oczywiscie) albo idę na jakis zabieg np serię peelingów czy coś
Moja dieta mało się różni, od której miałam wcześniej, jak nie wypadały, ale pomyślę nad tym. Jantar miałam wiele razy, ale ja nigdy nie umiem określić, czy dana wcierka, tabletki do włosów mi pasują, czy nie.

Też podoba mi się Twój system.
Mi kończy się puder i zastanawiam się, czy nie kupić lepszej firmy. Choć z poprzedniego byłam zadowolona.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 14:25   #1446
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Undi ja już od ponad tygodnia mam popakowane...
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:34   #1447
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Niestety biedny student jestem

wiem, nawet jak robię coś niepożytecznego do klnę na siebie w myślach, że mogłabym ten czas inaczej wykorzystać.
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 16:51   #1448
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Undi ja już od ponad tygodnia mam popakowane...
popakowanych jeszcze nie mam, szukam inspiracji ale mam już prezent dla taty i brata, dla D. jedynie małą część prezentu (jemu to jeszcze na rocznicę ślubu muszę kupić ), dla babci i mamy już zamówione, także zostały mi tylko dla przyjaciół
Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
wiem, nawet jak robię coś niepożytecznego do klnę na siebie w myślach, że mogłabym ten czas inaczej wykorzystać.
a możesz podać przykład tego "czegoś niepożytecznego" ? bo wiesz, w życiu powinno być miejsce na takie "niepożyteczne" rzeczy jak np. oglądanie ulubionego serialu czy marudzenie na wizażu a klnąc na siebie tylko jeszcze bardziej będziesz podkopywać sobie humor i jeszcze mniej będziesz miała motywacji do działania
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 22:25   #1449
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Ambitne wizażanki część V

No np siedzenie na necie i przeglądanie stron jedna za drugą bez celu, zamiast przeczytać jakiś artykuł np. o fotografii
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 05:48   #1450
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Mam 23 lata, mam TŻta od ponad 5 lat, zaczęłam teraz magisterkę na kierunku finanse i rachunkowość. Moje ambicje?
- szkoła. ukończyłam technikum ekonomiczne, licencjata na FiR i wiem że moja wiedza jest prawie znikoma. Jetsem teraz na o wiele wżyszym poziomie i czuję, że tam nie pasuję. Chcę się uczyć i w końcu wiedzieć o czym studiuję i to w stopniu zaawansowanym, ale nie chce mi się

- język angielski biegle w mowie i piśmie, z tydzień się uczyłam i mi się odechciało

- i fotografia, chcę mieć drugi dodatkowy zawód fotografa ale potrzebuję dużo wiedzy i pracy. na razie jestem amatorem i czaaasem coś dorobię.

Potrzebuję ostrej motywacji
hej ale musisz zostać u nas na dłużej niż rok
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość

no w sumie została już tylko łazienka do zrobienia, dziś położyliśmy pierwsze kafelki Liczę, że do końca tygodnia się skończy, a po prostu po powrocie do pracy będę się bawić w sprzątanie i rozpakowywanie a jeszcze muszę nowe łóżko kupić (dopiero w niedzielę zamówię chyba ), no i czekam aż mi ostatnie meble łaskawie przyjdą

zobaczysz, doczekasz się i Ty i to pewnie szybciej niż myślisz


dobre podejście, choć ja i tak uważam, że nawet posiadając dzieci należy od czasu do czasu siebie rozpieszczać a Mąż to żaden problem, często sam rozpieszcza, namawia do zakupów itd.

hmm to jak już łazienka prawie gotowa to good

mi chodzi o to, że jak np będziesz zastanawiała się czy kupić coś dziecku czy sobie to i tak wygra dziecko ale z tym się zgadzam. trzeba siebie rozpieszczać
Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
No np siedzenie na necie i przeglądanie stron jedna za drugą bez celu, zamiast przeczytać jakiś artykuł np. o fotografii
takie przeglądanie stron też jest potrzebne


Mam kolosa z ang dzisiaj I w sumie to całą noc nie spałam bo wiedziałam, że zaśpie więc mam nadzieję, że cociaż na to 3 się załapię

a plus tego jest taki, że dydaktyki sporo ogarnęłam na egzamin.
no i planuję dzisiaj w dzień nie spać i spróbować "ustawić" swój organizm na normalny tryb zasypiania
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 08:23   #1451
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Ja mam jutro kolokwium z dydaktyki i w sumie nawet nie wiem z czego dokładnie mam się nauczyć
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 10:51   #1452
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Hej u mnie od rana latanie... ale załatwiłam już wszystkie formalności i złożyłam wniosek o nowy dowód osobisty i ubezpieczyłam się na życie, dawali w gratisie do ubezpieczenia mieszkania to pomyślałam sobie- why not, będę ubezpieczona 2 razy zwłaszcza, że to ubezpieczenie nie wyklucza zawału serca, więc mogę spać spokojnie

Fotkę do dowodu byłam zrobić w moim ulubionym studiu fotograficznym i kurcze koleś mi zrobił aż 13 zdjęć (różne miny, ustawienie itd.) i kazał wybierać Widać, że facet robi co lubi, niby zwykłe zdjęcie do dowodu a tyle frajdy dla mnie

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
No np siedzenie na necie i przeglądanie stron jedna za drugą bez celu, zamiast przeczytać jakiś artykuł np. o fotografii
a zastanowiłaś się dlaczego tak naprawdę "bojkotujesz" to wszystko i wolisz przeglądać strony bez celu?

Poza tym przeglądając strony trafia się na mnóstwo zdjęć, często profesjonalistów - można obserwować kompozycję i inne cechy, szukać inspiracji do własnych prób itd.
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
hmm to jak już łazienka prawie gotowa to good
prawie gotowa to za dużo napisane, ale jest bliżej niż dalej Ekipa zrobiłaby to wszystko raz dwa, ale ja dbam o moich mężczyzn i nie pozwalam im za bardzo szaleć itd. bo jednak to ciężka praca I sama też się uczę (wczoraj miałam swój debiut z wiertarką udarową ), już żartujemy, że z taką ekipą to możemy firmę otwierać

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
mi chodzi o to, że jak np będziesz zastanawiała się czy kupić coś dziecku czy sobie to i tak wygra dziecko ale z tym się zgadzam. trzeba siebie rozpieszczać
dziecko to mi akurat póki co nie grozi, także będę egoistką wydającą kasę na siebie jeszcze przez dłuuugi czas

i szczerze... to ja bym bardzo chciała, aby w tym kraju kobiety nie musiały wybierać między kupieniem czegoś sobie a kupieniem czegoś dziecku. Tylko chyba to jest to w naszym kraju marzenie totalnie nie do zrealizowania

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Mam kolosa z ang dzisiaj I w sumie to całą noc nie spałam bo wiedziałam, że zaśpie więc mam nadzieję, że cociaż na to 3 się załapię

a plus tego jest taki, że dydaktyki sporo ogarnęłam na egzamin.
no i planuję dzisiaj w dzień nie spać i spróbować "ustawić" swój organizm na normalny tryb zasypiania
powodzenia i z kolokwium i z ustawieniem organizmu.
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 11:00   #1453
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Undi, widzę, że D. jest na dobrej drodze, żeby w końcu Cię przekonać do dziecka.
Jeszcze niedawno było, że nigdy w życiu
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 11:03   #1454
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Undi, widzę, że D. jest na dobrej drodze, żeby w końcu Cię przekonać do dziecka.
Jeszcze niedawno było, że nigdy w życiu
oj tam, oj tam klub
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 11:24   #1455
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Ambitne wizażanki część V

wizaż czy facebook w tym mi nie pomoże

ale wczoraj do wieczora robiłam zadania ze statystyki i dziś wstałam to rzeczy z uczelnią związane a za godzinę do pracy
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 12:06   #1456
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część V

2-letnie chore gorączkujące dziecko na kortyzolu - nikomu tego nie życzę Jest 13:00 a ja już padam z nóg Na dodatek chyba znowu będę musiała iść z nim sama do lekarza

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Potrzebuję ostrej motywacji
To akurat musisz znaleźć w sobie Jasne, zewnętrzne bodźce mogą pomóc w jej wzbudzeniu, ale tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie.

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Głupie pytanie - kupujecie już prezenty gwiazdkowe? Bo ja zaczęłam i mam dziwne wrażenie, że jakaś dziwna jestem
Ja zaczęłam się rozglądać, ale nie mam pomysłów

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
no dokładnie... a jak już musi iść na sport to niech dofinansują początkujących sportowców, żeby mogli spokojnie się wybić, a nie byle "gwiazdki" typu Lewandowski, którzy nawet się zachować nie potrafią, bo im sodówa do łba odbija
W temacie piłki nożnej: tak wczoraj cieszyli się Algierczycy mieszkający w Nicei z awansu ich reprezentacji do Mistrzostw Tak mi się udzieliło, że czułam się, jakby to byli Polacy
2013-11-19 22.07.44.jpg


Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
o rany, dużo zdrowia dla Was

widzę, że jednak sprawdza się, że jak trzeba coś zrobić to się to robi i nie patrzy na nic

Racja, tylko na początku kosztowało mnie to dużo stresu, teraz się przyzwyczaiłam

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Nadziejko - jak najbardziej! Mówię mu - wchodź do mej głowy, będzie Ci miło. A on co?! NIE!
Niedobry francuski
Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
wiem, nawet jak robię coś niepożytecznego do klnę na siebie w myślach, że mogłabym ten czas inaczej wykorzystać.
Bez sensu, bo wkurzając się na siebie, wcale nie odpoczywasz

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość

Mam kolosa z ang dzisiaj I w sumie to całą noc nie spałam bo wiedziałam, że zaśpie więc mam nadzieję, że cociaż na to 3 się załapię
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
ale wczoraj do wieczora robiłam zadania ze statystyki i dziś wstałam to rzeczy z uczelnią związane
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 12:31   #1457
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Przepraszam za tak spóźnione, ale wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń, szczęścia i samych pogodnych dni.
dziękować : )

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
bo francuski to wredna menda
francuski jest nielogiczny : P
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
nie będę Cię zabijać, bo mnie potem wsadzą za kratki i nie wyjdę do śmierci ale wiedz, że współczuję tak długiej podróży : *
hah, przezyłam, nawet nie bylo tak tragicznie : P
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Ja jak piłkę nożną lubię to dałam sobie spokój z oglądaniem naszej reprezentacji, bo szkoda czasu i nerwów na to nawet dzisiaj miałam rozkminy że:
- ciekawe co by było, jakby nie sprzedał sie żaden bilet
- możnaby rozwiązać cały PZPN i cudowną reprezentację, zaoszczędzić pieniądze i przeznaczyć je na znacznie bardziej przydatne rzeczy
przydałoby się, ale witamy w PL gdzie mało co jest logiczne i spójne

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
nie no, nie mam dopiero o takiej marzę, choć jestem obecnie na etapie identycznym jak Ty - najchętniej zgoliłabym na łyso
też czasami mam takie myśli, no ale łysa to już w ogóle nie będę wyglądać :P nie cierpię swoich włosów bo się strasznie plączą i do tego sącienkie

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
byle się dało mieszkać , resztę można w trakcie ale Ci zazdroszcze i własnych czterech kątów jak i męża obok
też tego Undi zazdroszczę, ale może za jakiiś niedaleki czas i nas to czeka fajnie pomarzyć;p

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Mam wielkie ambicje, plany, ale strasznego lenia. I nie wiem jak go pokonać. Pasuję tu?
jasne, zapraszamy : D

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
uwaga byłam w SP i kupiłam tylko zel pod prysznic- powstrzymałam się. Naprawdę muszę teraz troche przyoszczędzić. Teraz jestem i dumna i smutna ale zaraz będą wydatki swiąteczne i inne .... poza tym musiałam sobie kupić buty , jeszcze szukam czapki w której będę wyglądać jak człowiek ... i rękawiczki potrzebuję nowe bo te z ubiegłego roku troszke są już pozaciągane chciałabym być milionerką
teraz mam taki system że raz na np 8-9 mcy kupuję sobie jeden b porządny kosmetyk niż sto kiepskich (z tych do pielegnacji oczywiscie) albo idę na jakis zabieg np serię peelingów czy coś
eh, znam to z autopsji... mam mało kasy i sporo wydatków haha, ale jeszcze nie mam pomysłu na świąteczne prezenty : (

[QUOTE=zielona_nadzieja;43 786697]
Od choroby - mojej i M. Wczoraj był dzień biegania - żłobek, lekarze, apteki... Jeszcze na dodatek host miał bardzo zajęty dzień w pracy i nie mógł odbierać telefonów, więc ze wszystkim musiałam radzić sobie sama jakby mi ktoś 2 miesiące temu powiedział, że będę we Francji bez żadnego stresu umawiać nie swoje dziecko na wizytę lekarską, to bym go wyśmiała masakra ale pomyśl o tym ile nowych rzeczy się nauczysz; bedziesz wiedziala co robic jak bedziesz miala wlasne dziecko ;p choc to na pewno ogromny stres zajmowac sie tak cudzym dzieckiem
Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Ej, widziałam Twoje zdjęcie w krótkich włosach i żadnych pucułowatych policzków sobie nie przypominam
mam, mam puce, dużo lepiej wyglądam w rozpuszczonych włosach bo mi twarz wydłużają niż w spiętych kiedy wyglądam jak kulka

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Tyle nabazgroliłyście, że mi się wszystko nie zacytowało za jednym podejściem
znam to xDD

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Mam 23 lata, mam TŻta od ponad 5 lat, zaczęłam teraz magisterkę na kierunku finanse i rachunkowość. Moje ambicje?
- szkoła. ukończyłam technikum ekonomiczne, licencjata na FiR i wiem że moja wiedza jest prawie znikoma. Jetsem teraz na o wiele wżyszym poziomie i czuję, że tam nie pasuję. Chcę się uczyć i w końcu wiedzieć o czym studiuję i to w stopniu zaawansowanym, ale nie chce mi się

- język angielski biegle w mowie i piśmie, z tydzień się uczyłam i mi się odechciało

- i fotografia, chcę mieć drugi dodatkowy zawód fotografa ale potrzebuję dużo wiedzy i pracy. na razie jestem amatorem i czaaasem coś dorobię.

Potrzebuję ostrej motywacji
witaaaaj, tez mam 23 lata. najwyzsza pora za ogarniecie sie : D

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Hejooo

Głupie pytanie - kupujecie już prezenty gwiazdkowe? Bo ja zaczęłam i mam dziwne wrażenie, że jakaś dziwna jestem
ja sie zastanawiam co kupic bo w ogole nie mam pomyslow -.-
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
no w sumie została już tylko łazienka do zrobienia, dziś położyliśmy pierwsze kafelki : D Liczę, że do końca tygodnia się skończy, a po prostu po powrocie do pracy będę się bawić w sprzątanie i rozpakowywanie a jeszcze muszę nowe łóżko kupić (dopiero w niedzielę zamówię chyba ), no i czekam aż mi ostatnie meble łaskawie przyjdą
powodzenia!
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
hej tylko pamiętaj, że motywację musisz przede wszystkim znaleźć w sobie
jakie to prawdziwe, ale czasem taaaaaaaak ciezkie

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
wiem, nawet jak robię coś niepożytecznego do klnę na siebie w myślach, że mogłabym ten czas inaczej wykorzystać.
znam to - po prostu zrob to co musisz a potem pozwol sobie na "guilty pleasure"

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Hej u mnie od rana latanie... ale załatwiłam już wszystkie formalności i złożyłam wniosek o nowy dowód osobisty i ubezpieczyłam się na życie, dawali w gratisie do ubezpieczenia mieszkania to pomyślałam sobie- why not, będę ubezpieczona 2 razy zwłaszcza, że to ubezpieczenie nie wyklucza zawału serca, więc mogę spać spokojnie
brawo : D
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Fotkę do dowodu byłam zrobić w moim ulubionym studiu fotograficznym i kurcze koleś mi zrobił aż 13 zdjęć (różne miny, ustawienie itd.) i kazał wybierać Widać, że facet robi co lubi, niby zwykłe zdjęcie do dowodu a tyle frajdy dla mnie
to pewnie teraz masz idealne zdjecie chociaz : D
Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
i szczerze... to ja bym bardzo chciała, aby w tym kraju kobiety nie musiały wybierać między kupieniem czegoś sobie a kupieniem czegoś dziecku. Tylko chyba to jest to w naszym kraju marzenie totalnie nie do zrealizowania
no niestety, to Polska.. za granicązupełnie inaczej wyglądają zarobki i wydatki; niby jest drożej ale zarobki są też większe i wychodzi się na plus. więc ja chce spieprzyć za granicę jak skoncze studia, ale nie wiem dokad i nie mam pomyslu na siebie

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
oj tam, oj tam klub
ja w klbuie nie jestem : (wiec chce priv :P (ale jestem wscibska)

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
2-letnie chore gorączkujące dziecko na kortyzolu - nikomu tego nie życzę Jest 13:00 a ja już padam z nóg Na dodatek chyba znowu będę musiała iść z nim sama do lekarza

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam się rozglądać, ale nie mam pomysłów
jak ja

dziś czas na wielkie pranie i sprzątanie, przez wyjazdy do Polski i Holandii mój pokój został zapuszczony... ugh ;p no i chce isc do kina na druga część Igrzysk Śmierci
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:33   #1458
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Heej,


Ale jestem zła bo nie było babki z ang

Potem chciałam z przyjaciółka na pizze iść do naszego ulubionego baru i co kuchnia awarię miała

oczywiście popołudniowe cwiczenia też mi odwolali


więc w sumie cały dzień nic nie robienia
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:41   #1459
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Ambitne wizażanki część V

niby cały dzień nic nie robienia, a jednak taki rozpieprz... ony, nie lubie jak sie wszystko odwoluje na ostatnia chwile :/ takze Parolciu wspolczuje, bo jednak swoj czas na dojazdy musialas poswiecic
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 18:03   #1460
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
niby cały dzień nic nie robienia, a jednak taki rozpieprz... ony, nie lubie jak sie wszystko odwoluje na ostatnia chwile :/ takze Parolciu wspolczuje, bo jednak swoj czas na dojazdy musialas poswiecic
tym bardziej, że dwa razy tłukłam się na uczelnie w największych korkach 35 minut
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:39   #1461
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

To całkiem jak ja się tłukłam 1,5 h w jedną stronę na zajęcia 45 minut, które się nie odbyły

A zimą to w ogóle pogrom, mój rekord do 3 h i wcale nie byłam nawet w połowie drogi A niby miasto, chociaż zima co roku zaskakuje kierowców.
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:36   #1462
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
wizaż czy facebook w tym mi nie pomoże
eeej na wizażu jest dział fotografia

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
2-letnie chore gorączkujące dziecko na kortyzolu - nikomu tego nie życzę Jest 13:00 a ja już padam z nóg Na dodatek chyba znowu będę musiała iść z nim sama do lekarza
o rany, współczuję Ci mam nadzieję, że maleństwo szybko wyzdrowieje...

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
W temacie piłki nożnej: tak wczoraj cieszyli się Algierczycy mieszkający w Nicei z awansu ich reprezentacji do Mistrzostw Tak mi się udzieliło, że czułam się, jakby to byli Polacy
ale ekstra ciekawe czy Polska będzie miała wreszcie powód do jakiejkolwiek radości w tej dziedzinie

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam co kupic bo w ogole nie mam pomyslow -.-
u mnie w miarę prosto było bo np. mamie i babci zamówiłam kosmetyki (obie zawsze kupują rzeczy z najniższej półki, stąd też na święta dostaną coś lepszego), bratu dam kasę, a tacie kupuję najprawdopodobniej nową wiertarkę. Na resztę prezentów jeszcze pomysłów nie mam

A moi rodzice to już w ogóle mnie rozbawili w kwestii prezentów gwiazdkowych... "Córcia, weź karteczkę i wypisz wszystkie nazwy perfum, jakie ci się podobają, tylko też napisz jak się czyta, żebyśmy sobie w perfumerii wstydu nie narobili"
Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
"guilty pleasure"


Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
to pewnie teraz masz idealne zdjecie chociaz : D
hmmm no nie powiem, podobam się sobie na tym zdjęciu

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
ja w klbuie nie jestem : (wiec chce priv :P (ale jestem wscibska)
oj, weź, taka wścibska jesteś, że szok
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Potem chciałam z przyjaciółka na pizze iść do naszego ulubionego baru i co kuchnia awarię miała
złośliwość losu po prostu
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:39   #1463
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Undi poka foto!
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:43   #1464
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
To całkiem jak ja się tłukłam 1,5 h w jedną stronę na zajęcia 45 minut, które się nie odbyły

A zimą to w ogóle pogrom, mój rekord do 3 h i wcale nie byłam nawet w połowie drogi A niby miasto, chociaż zima co roku zaskakuje kierowców.
masakra jednym słowiem



Undi po prostu jak rano szłam to czarny kot mi drogę przeleciał więc wiedziałam, że będzie do bani
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:48   #1465
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Undi poka foto!
no way

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Undi po prostu jak rano szłam to czarny kot mi drogę przeleciał więc wiedziałam, że będzie do bani
to muszę i ja uważać, wiele "wolnych" czarnych kotów w okolicy łazi
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:10   #1466
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Daaaj
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 09:48   #1467
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ale jestem zła bo nie było babki z ang

Potem chciałam z przyjaciółka na pizze iść do naszego ulubionego baru i co kuchnia awarię miała

oczywiście popołudniowe cwiczenia też mi odwolali


więc w sumie cały dzień nic nie robienia
Faktycznie pechowy dzień

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
francuski jest nielogiczny : P
Ja bym raczej powiedziała, że... intuicyjny

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
masakra ale pomyśl o tym ile nowych rzeczy się nauczysz; bedziesz wiedziala co robic jak bedziesz miala wlasne dziecko ;p choc to na pewno ogromny stres zajmowac sie tak cudzym dzieckiem
Taaa, powoli staję się rutyniarzem Wczoraj pediatra przywitał mnie słowami: "my się ostatnio coś często widujemy"

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
o rany, współczuję Ci mam nadzieję, że maleństwo szybko wyzdrowieje...
Niestety nie zapowiada się


Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
u mnie w miarę prosto było bo np. mamie i babci zamówiłam kosmetyki (obie zawsze kupują rzeczy z najniższej półki, stąd też na święta dostaną coś lepszego), bratu dam kasę, a tacie kupuję najprawdopodobniej nową wiertarkę. Na resztę prezentów jeszcze pomysłów nie mam
Moja mama ma swoje ulubione kosmetyki i jak jej kupię coś innego to potem nie używa Tacie zazwyczaj kupowałam wodę po goleniu, maszynki itp., bo wiadomo, że zawsze się przyda, ale ileż można? Na szczęście chyba już wykombinowałam, co mu dam- zaopatrzę go we wszystkie sezony jego ulubionego serialu Z siostrą zawsze był najmniejszy problem, bo ona zazwyczaj mówi co chce (między wierszami ), ale w tym roku jakoś cisza

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
A moi rodzice to już w ogóle mnie rozbawili w kwestii prezentów gwiazdkowych... "Córcia, weź karteczkę i wypisz wszystkie nazwy perfum, jakie ci się podobają, tylko też napisz jak się czyta, żebyśmy sobie w perfumerii wstydu nie narobili"
Ale wygodni

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Undi poka foto!
Ja też chcę
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:09   #1468
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Hej.

Przeżyłam mecz i w sumie nudziłam się.
Wczoraj przez pół dnia razem z D. tłumaczyliśmy książką po ang. na jego dzisiejszą prezentację i nauczyłam się, jak są m.in. kuthany po ang., krzemień i kultura pucharów dzwonowatych.

Moja rodzina zawsze też się mnie pyta co bym chciała dostać i ja podobnie, bo wolę dać coś z czego dana osoba się ucieszy, a ja z nią.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:46   #1469
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Niestety nie zapowiada się
ojej, mam nadzieję, że to nic poważnego jednak

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość

Moja mama ma swoje ulubione kosmetyki i jak jej kupię coś innego to potem nie używa Tacie zazwyczaj kupowałam wodę po goleniu, maszynki itp., bo wiadomo, że zawsze się przyda, ale ileż można? Na szczęście chyba już wykombinowałam, co mu dam- zaopatrzę go we wszystkie sezony jego ulubionego serialu Z siostrą zawsze był najmniejszy problem, bo ona zazwyczaj mówi co chce (między wierszami ), ale w tym roku jakoś cisza
ja mojemu tacie żadnych kosmetyków nie mogę kupować, jest niestety uczulony na wiele składników i ciężko trafić, żeby było dobrze W zeszłym roku kupiłam tacie pakiet filmów Rambo, miał niezłą radochę

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Ale wygodni
e tam wygodni, sami wymyślili, że mi perfumy kupią przecież ja mam tylko wskazać, jakie lubię/chcę, a sami wybiorą które

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Ja też chcę
wstydzę się już, poza tym nie mam jak zeskanować

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Hej.

Przeżyłam mecz i w sumie nudziłam się.
aż tak źle? ja miałam niezły ubaw przed telewizorem

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Wczoraj przez pół dnia razem z D. tłumaczyliśmy książką po ang. na jego dzisiejszą prezentację i nauczyłam się, jak są m.in. kuthany po ang., krzemień i kultura pucharów dzwonowatych.


Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Moja rodzina zawsze też się mnie pyta co bym chciała dostać i ja podobnie, bo wolę dać coś z czego dana osoba się ucieszy, a ja z nią.
ja normalnie też pytam, ale w tym roku to jakaś masakra, wszyscy tylko "daj spokój, macie ważniejsze wydatki"






Uwaga, chwalę się brat mnie wyśmiał, jak rozpakowałam przesyłkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0186.jpg (108,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0187.jpg (58,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0188.jpg (120,6 KB, 2 załadowań)
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:47   #1470
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Tylko się proszę nie śmiać z moich serdelkowatych paluchów, zmęczonych ciężką, robotniczą pracą
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 22:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.