KOSMETOLOGIA WSZPZiU - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 19:03   #121
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

A dlaczego szkoda czasu?

skontaktowalam sie z ta dziewczyna, napisalam jej smsa, ona odpisala ze jest bardzo zadowolona, ze swietna kadra, wykladowcy w wiekszosci z AM, sale swietne i w ogole same superlatywy. Mam metlik w glowie

Ale jeszcze pomysle. I tak teraz decyzji nie podejme, do Poznania mam chyba z 200 km, nawet nie wiem dokladnie, w sobote wesele siostry to i tak sie teraz nie wyrwe. A za tydzien juz na powazne zaczne myslec.

Tak bym chciala isc do WSZPZiU ale jesli nie znajde pracy, to koniec, bo sama musze szkole oplacic. A 330 i 500 to spora roznica. Tyle ze WSZPZiU jest dluzej, ma juz wyrobiona opinie, a WSPiA jest od niedawna...
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 07:32   #122
Soophija23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 18
GG do Soophija23
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez deborkaa Pokaż wiadomość
jesli moge dodac to od zlozenia dokumentow masz 2 tyg na zaplacenie wpisowego(500zl) a ta wyprawka to dopiero jak zaczniesz studia w pazdzierniku(kolejne500zl )
fakt drogo ale chyba warto zainwestowac

Ja skladałam papiery w maju na studia dzienne i musialam zapłacić wpisowe tak jak piszesz w ciagu 2 tygodni ale jesli chodzi o WYPRAWKE to mam termin do zapłaty do 14 lipca.
Soophija23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:46   #123
deborkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 54
GG do deborkaa
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

nic mi o tym nie wiadomo? az sie zdziwilam.ja skladalam na zaoczne ale co do tego nie powinno byc roznicy, ale ja bede studiowac na oddziale w Gdynii
deborkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 20:21   #124
misialinka8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mogilno
Wiadomości: 13
GG do misialinka8888
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Czesc dziewczyny wybieram sie na studia dzienne do Poznania. Ktoras z Was tez sie wybiera na dzienne ?? pa
misialinka8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 05:39   #125
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

a czy ktos z was zwrócił uwagę,ze kosmetologia na tej uczelni jest dopiero od roku????????????????????? ?? nzero organizacjii, nie potrafia w dziekanacie udzielic inf na najprostsze pytania np jesli chodzi o sprawe praktyk, dobrze ze sale na praktyki im wynajeto bo z tym tez wyszły jaja......ale nie istotne, poszukaj dalej inf o tej placówce,ja tak radzę....a jak zrobisz twoja sprawa ewelka
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 05:49   #126
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez gajdaania Pokaż wiadomość
a czy ktos z was zwrócił uwagę,ze kosmetologia na tej uczelni jest dopiero od roku????????????????????? ?? nzero organizacjii, nie potrafia w dziekanacie udzielic inf na najprostsze pytania np jesli chodzi o sprawe praktyk, dobrze ze sale na praktyki im wynajeto bo z tym tez wyszły jaja......ale nie istotne, poszukaj dalej inf o tej placówce,ja tak radzę....a jak zrobisz twoja sprawa ewelka

Chyba Ci nie chodzi o kosmetologie na WSPZiU w Poznaniu. Ona jest tam juz od ok 7 lat.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 05:51   #127
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez gajdaania Pokaż wiadomość
a czy ktos z was zwrócił uwagę,ze kosmetologia na tej uczelni jest dopiero od roku????????????????????? ?? nzero organizacjii, nie potrafia w dziekanacie udzielic inf na najprostsze pytania np jesli chodzi o sprawe praktyk, dobrze ze sale na praktyki im wynajeto bo z tym tez wyszły jaja......ale nie istotne, poszukaj dalej inf o tej placówce,ja tak radzę....a jak zrobisz twoja sprawa ewelka
Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Chyba Ci nie chodzi o kosmetologie na WSPZiU w Poznaniu. Ona jest tam juz od ok 7 lat.
Gajdaania pisze do Ewelki,a ona chce iść do WSPiA,a tam faktycznie od roku jest kosmetologia.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 05:55   #128
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Aaa to by się zgadzało
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 10:22   #129
Soophija23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 18
GG do Soophija23
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez misialinka8888 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny wybieram sie na studia dzienne do Poznania. Ktoras z Was tez sie wybiera na dzienne ?? pa

Hej hej ja sie wybieram na dzienne zlozylas juz papiery?
__________________
Soophija
Soophija23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 10:34   #130
misialinka8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mogilno
Wiadomości: 13
GG do misialinka8888
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez Soophija23 Pokaż wiadomość
Hej hej ja sie wybieram na dzienne zlozylas juz papiery?
Tak zlozylam juz tydzien temu teraz czekam na wyniki matury mam nadzieje ze bedzie oki Fajnie ze sie odezwalas
misialinka8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 10:48   #131
misialinka8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mogilno
Wiadomości: 13
GG do misialinka8888
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Soophija23 jakby co odezwij sie na gg bay oczywiscie jak masz ochote
misialinka8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 16:40   #132
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez gajdaania Pokaż wiadomość
a czy ktos z was zwrócił uwagę,ze kosmetologia na tej uczelni jest dopiero od roku????????????????????? ?? nzero organizacjii, nie potrafia w dziekanacie udzielic inf na najprostsze pytania np jesli chodzi o sprawe praktyk, dobrze ze sale na praktyki im wynajeto bo z tym tez wyszły jaja......ale nie istotne, poszukaj dalej inf o tej placówce,ja tak radzę....a jak zrobisz twoja sprawa ewelka

wiem... wiem... szkola nowa nie ma opini swojej, co nie znaczy ze zla. Skontaktowalam sie z osobami ktore tam chodza, sa zadowolone. A jak ja dzwonilam to mi pani udzielila wszystkich informacji i byla bardzo mila, jak najbardziej pozytywne wrazenie. Z reszta wiem ze sale sa dobrze wyposazone - co widac po zdjeciach. Sprzet jest nowy. Wiec to chyba lepiej co??

jedyny minus to ta cena, wszystkim sie wydaje ze szkola beznadziejna. Ale kto poszedl by do szkoly, ktora niedawno powstala i chce 500 czesne??? no wiadomo nikt. Z reszta ja mieszkam bardzo daleko od Poznania, bede musiala pracowac, utrzymac sie i oplacic szkole, i nie ukrywam ze tez cena czesnego jest dla mnie tutaj znaczaca

jesli uznam ze szkola naprawde jest zla i nic mi nie daje to wtedy przerywam i od przyszlego roku ide na wszpziu.

A tak w ogole to decyzji jeszcze nie podjelam :P
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 17:16   #133
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

to ja pisalam

nie mam pojecia jak to sie stało, że nagle wlaczylo mi sie konto siostry ktora mieszka kawalek ode mnie ktorej troche nie widzialam. heh dziwne
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 21:43   #134
Maderna
Przyczajenie
 
Avatar Maderna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
GG do Maderna
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Też sie zastanawiam czy wiśniowa czy gocowa zaocznie
Problem oczywiście w pieniążkach siedzi... Muszę zmienic pracę, i niewiadomo kiedy znajdę... a czas leci i boję się, że w końcu ani nie będzie miejsca tu ani tu
No chyba, że zrobię kolejny rok przerwy i pójdę na 1-roczną na wizaż... i postaram się odłożyć trochę pieniążków... od rodziców nie chcę pieniędzy brać, bo już dwa razy zaczęli sponsorować mi studia a ja z nich rezygnowałam bo mi sie nie podobało...


Akszeinga ->
1) a stypendium od kiedy można dostawać? od 2 roku?
2) co masz zamiar teraz robić po studiach? myślisz, że pracę będziesz miała?
3) masz jakies materiały, które mogłabyś przesłaś na maila, albo tytułu książęk z których sie uczycie?jak czytałam na ich stronce jaki jest zakres materiału, przedmioty to wydaje mi się, że chętnie bym się takich rzeczy uczyła, ale podobno strasznie ciężko i z jednej strony boję się, że zawalę a z drugiej pokusiłabym sie na to stypendium nie wiem na co się przygotować
4) czy opłaty związane z uczelnią to 500zł co miesiąc czy czasami jeszcze coś dochodzi?
5) mam 23 lata - nie za stara jestem? nie przychodzą tam same dziewczyny zaraz po maturze?
Maderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 21:46   #135
Maderna
Przyczajenie
 
Avatar Maderna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
GG do Maderna
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

aaa jeszcze jedno... na wisniowej ma być ozowa kwalifikacyjna co do predyspozycji zawodowych i zaintersowań.... jak myslicie czego mogą pytac?
Maderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 10:23   #136
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez Maderna Pokaż wiadomość
Też sie zastanawiam czy wiśniowa czy gocowa zaocznie
Problem oczywiście w pieniążkach siedzi... Muszę zmienic pracę, i niewiadomo kiedy znajdę... a czas leci i boję się, że w końcu ani nie będzie miejsca tu ani tu
No chyba, że zrobię kolejny rok przerwy i pójdę na 1-roczną na wizaż... i postaram się odłożyć trochę pieniążków... od rodziców nie chcę pieniędzy brać, bo już dwa razy zaczęli sponsorować mi studia a ja z nich rezygnowałam bo mi sie nie podobało...


Akszeinga ->
1) a stypendium od kiedy można dostawać? od 2 roku?
2) co masz zamiar teraz robić po studiach? myślisz, że pracę będziesz miała?
3) masz jakies materiały, które mogłabyś przesłaś na maila, albo tytułu książęk z których sie uczycie?jak czytałam na ich stronce jaki jest zakres materiału, przedmioty to wydaje mi się, że chętnie bym się takich rzeczy uczyła, ale podobno strasznie ciężko i z jednej strony boję się, że zawalę a z drugiej pokusiłabym sie na to stypendium nie wiem na co się przygotować
4) czy opłaty związane z uczelnią to 500zł co miesiąc czy czasami jeszcze coś dochodzi?
5) mam 23 lata - nie za stara jestem? nie przychodzą tam same dziewczyny zaraz po maturze?
1) Stypednium jest od 2 roku.
2) Parę postów wcześniej pisałam co robię i gdzie pracuje. W umnie choc miejscowość jest mała jest parac w tym zawodzie.
3)Ja chodzilam na kazde wyklady i robilam notatki. Oddałam je koleżance z wcześniejszego roku. Podobnie jak książki.
4) Płaciłam 500 zł ale nie wiem jak jest teraz. Do tego nic nie dochodziło chyba że jakaś książka od czasu do czasu czy ksero.
5) Z całą pewnością nie jesteś za stara u mnie na roku była babka przed 50 -tką, wprawdzie miała już od wielu lat technika ale chciała się dalej uczyć i zdobyć lic.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:20   #137
anitek_15
Rozeznanie
 
Avatar anitek_15
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 992
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

a co powiecie o tej szkole ?

http://www.kosmetyka.edu.pl/index.ph...d=41&Itemid=48

albo o innej z Warszawy , którą polecacie, bo zależy mi właśnie na jakieś mieszczącej się w Warszawie.
Z góry dzięki
__________________


anitek_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:13   #138
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez Maderna Pokaż wiadomość
Też sie zastanawiam czy wiśniowa czy gocowa zaocznie
No to mamy taki sam problem ja po wynikach z matury jade zawieźć papiery, mam 2 tyg zeby sie zdecydować. Przeraza mnie to ze w WSZPZiU od razu musze wywalic 1000zl, 500 wpisowe i do 14 lipca wyprawka 500zl. Ale praktycznie jestem zdecydowana na WSPIA, jakos dziewczyny sa zadowolone, a zawsze mozna zrezygnowac. No i wiem ze finansowo dalabym rade

Tez znam osoby np ok 30, kosmetyczka, ma tytul technika i chce zrobic studia i studiuje zaocznie. Wiadomo wyzsze wyksztalcenie albo chociaz lic.

Maderna jak sie boisz ze miejsc nie bedzie, to zarezerwuj sobie na WSPIA , mozna internetowo sie zarejestrowac i masz tak jakby przez 30 dni to miejsce zarezerwowane. Kurcze nie pamietam kiedy sie rejestrowalam zeby mi te 30 dni nie uplynely

A co do Warszawy to nie mam pojecia
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 20:14   #139
Maderna
Przyczajenie
 
Avatar Maderna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
GG do Maderna
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Już sobie zarezerwowałam miejsce na WSPiA jakieś 14 dni temu ale skoro tam płaci sie czesne przez 12 miesięcy a WSZPZiU 10 mies. to wychodzi prawie tak samo - jeśli chodzi o kasę...
Maderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 07:36   #140
AnkaL
Raczkowanie
 
Avatar AnkaL
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 151
GG do AnkaL
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Hej dziewczyny!
Jestem na I roku i powiem Wam ze odemnie z grupy kilka dziewczyn przenosi sie na Wisniowa ze wzgledu na kase i ilosc zjazdow Co do poziomu na Wisniowej nic nie slyszalam a u Gocowej bardzo wysoki
__________________
Moj watek pazurkowy
AnkaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 08:42   #141
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

maderna ja jhestem twoja rówieśniczka,i w tym roku nie skladam papierow ale w nastepnym, bo bedac w pazdzierniku w 6 miesiacu ciazy nie poradze sobie za pewne.........prawda dziewuszki??????????
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 15:05   #142
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez Maderna Pokaż wiadomość
Już sobie zarezerwowałam miejsce na WSPiA jakieś 14 dni temu ale skoro tam płaci sie czesne przez 12 miesięcy a WSZPZiU 10 mies. to wychodzi prawie tak samo - jeśli chodzi o kasę...
Skad wiesz o tym?? mimo wszystko taniej, wpisowe 300 zl tez tansze.

AnkaL a jaka tam jest ilość zjazdów???? wieksza mniejsza???
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 16:51   #143
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

Maderna jak sie boisz ze miejsc nie bedzie, to zarezerwuj sobie na WSPIA , mozna internetowo sie zarejestrowac i masz tak jakby przez 30 dni to miejsce zarezerwowane. Kurcze nie pamietam kiedy sie rejestrowalam zeby mi te 30 dni nie uplynely

A co do Warszawy to nie mam pojecia
Cytat:
Napisane przez Maderna Pokaż wiadomość
Już sobie zarezerwowałam miejsce na WSPiA jakieś 14 dni temu ale skoro tam płaci sie czesne przez 12 miesięcy a WSZPZiU 10 mies. to wychodzi prawie tak samo - jeśli chodzi o kasę...
Ja bym się na waszym miejscu tak nie przejmowała tymi limitami miejsc na Wiśniowej
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 18:54   #144
Maderna
Przyczajenie
 
Avatar Maderna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
GG do Maderna
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez gajdaania Pokaż wiadomość
maderna ja jhestem twoja rówieśniczka,i w tym roku nie skladam papierow ale w nastepnym, bo bedac w pazdzierniku w 6 miesiacu ciazy nie poradze sobie za pewne.........prawda dziewuszki??????????
oj szkoda mam nadzieję, że jakieś rówieśniczki będę miała
ja bym się bała o stres (ale w tym czasie egzaminów przecież nie będzie) i o jakieś ostre wonie w kosmetykach.... może takich nie będzie, ale tak sobie gdybam
Maderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 19:05   #145
Maderna
Przyczajenie
 
Avatar Maderna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
GG do Maderna
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

_Ewelka____ -> Natii4 napisała to na rok temu na stronie pierwszej tego topiku "Jeżeli chodzi o WSPiA trzeba doliczyć,że czesne płaci się również przez okres wakacji,więc nie wiem jak to wychodzi." ale może lepiej zadzwonic i sprawdzić, bo może się coś pozmieniało
Maderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 19:37   #146
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

ja jak nie dma rady na medycyne nadl mysle o kosmetologii i wlasnie ta w poznaniu mnie interesuje im trudniej tmy lepiej :P hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 19:56   #147
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

cześć!! tak się podłączę... też idę do WSPZiU w Poznaniu, na zaoczne, już złożyłam papiery dawnoo.. jakoś w kwietniu już i teraz tylko zapłacę za wyprawkę i zaczynam czaję się na tą szkołe od dwóch lat, ale najpierw zaszłam w ciążę, a później córa była mała no i ja na wychowawczym = brak kasy ale od października już zaczynamy...
mam nadzieję, że nie będę najstarsza, bo widzę, że dużo was zdaje maturę, a ja maturę miałam 5 lat temu, jeszcze starą hehe... w razie co, jakbyście chciały nawiązać kontakt jeszcze przed rozpoczęciem, to daje gg 5050171. pozdrówki!!
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 20:00   #148
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Akszeinga a możesz zdradzić jak wysokie jest stypendium? i czy przyznawane jest na rok czy na semestr... mam ambicje się uczyć, uczyć, uczyć, bo jak pisałam ta szkoła chodzi za mną od dwóch lat i nie chcę teraz tej szansy zmarnować, ale wiem ze anatomia jest straszna, bo znajoma kosmetyczka po twj szkole też tak mówiła...
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:45   #149
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Anatomia straszna nie jest tylko trudna do nauczenia. Jeśli chodzi o wykłady do dr Jakubowicz je fajnie prowadzi ale też dużo wymaga. Jak będziesz się systematycznie uczyć to na pewno zdasz
Stypendium przyznawane jest za rok nauki czyli 2 semestry. Ja dostawałam 300 zł
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:07   #150
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez Maderna Pokaż wiadomość
_Ewelka____ -> Natii4 napisała to na rok temu na stronie pierwszej tego topiku "Jeżeli chodzi o WSPiA trzeba doliczyć,że czesne płaci się również przez okres wakacji,więc nie wiem jak to wychodzi." ale może lepiej zadzwonic i sprawdzić, bo może się coś pozmieniało
Nic się nie zmieniło Te ceny,które są podane na ich stronie to są ceny za 12 miesięcy. Jak będziecie podpisywać umowę to dostaniecie karteczkę z możliwościami płacenia-albo od razu całość albo 2 raty albo 4 (jak dobrze pamiętam) albo 10 albo 12. Jedyny plus to jest taki,że nie ma jak na innych uczelniach,że jak się płaci 10 czy 12 razy to jest jakaś różnica w przeliczeniu na miesiąc. Wiadomo,że jak się płaci za całość z góry albo w 2 ratach to są upusty. Jeszcze jedna rzecz jest taka,że trzeba zapytać czy cena za studia rośnie wraz z rokiem, np. u mnie różnica między pierwszym a drugim rokiem jest 30 zł,ale nie jestem na kosmetologii,więc nie wiem jak to wygląda na tym kierunku.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-21 16:15:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.