AMERICAN GIRLS po raz...X - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 14:04   #121
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Nigdy nie wyglądałam jak szara mysz, a zawsze byłam prymuską, bo znalazłam czas i na odrobienie lekcji, i na zakupy, i na pomalowanie paznokci i na spotkania z przyjaciółmi i chodzenie na randki .
no i chyba właśnie coś takiego świadczy o Twojej wysokiej inteligencji! i o naszej. i w ogóle minus TE przypadki
bo jeśli ktoś umie sobie zorganizować czas, to będzie mógł zająć się czym chce, malować, pudrować, waxować itp.. a jeśli ktoś tego nie potrafi to będzie zakuwał na każdą lekcję bez zrozumienia, oceny i tak będą słabe, a na starość się na innych, ładniejszych wyżywać z zazdrości


Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Katia - jakaś praca biurowa w administracji Oby nie okazało sie na miejscu, ze akwizycja
super..trzymamy:c mok:

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że bedę mogła jakoś wkręcić się w ten wątek, bo czytam AG już od pierwszego wątku i tylko mam problem z częstym udzielaniem się

zobaczysz, że jak zaczniesz się udzielać, to nie będziesz mogła przestać


Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Poza tym ,naprawdę nie miała szacunku do żadnej osoby ,kiedyś do chłopaka ,który ma coś z twarzą - nie wiem jak to nazwać po prostu usta ma strasznie zdeformowane (paraliż czy coś). Miał na to masę operacji ,niestety nie poskutkowały.
Wiecie co na 1 lekcji mu powiedziała? "a Ty co tak tą morde wykrzywiasz" i jak tu mieć szacunek do takiego nauczyciela?

za coś takiego powinni ją zwolnić i zabrać uprawnienia..
ja bym się chyba popłakała jakby ktoś mi zwrócił publicznie uwagę na pryszcza, a co dopiero coś takiego!


Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
A poza tym wicie co..jestem IDIOTKA!!! Wczoraj w szkole czulam sie jakbym byla znowu z bylym..przez chwile nawet myslalam ze moze bez slow sie wszystko wyjasnilo..Chodzilismy razem,on chodzil za mna..ehhh Pozniej wizelam jego mp3 i nagralam mu film ktorego potrzebowal. Jak mu oddawalam peklam.. Spytalam sie czy to naprawde koniec..powiedzialam ze go kocham..ze tesknie... ze chcem sprobowac jeszcze raz a uslyszalam ze on mnie nie kocha i mu tak lepiej...
Mialam ochote zniknac..brakuje mi go ..wszystko mi sie z nim kojarzy... Wszystko traci dla mnie sens Poszlam po poludniu z kolega i tak sie spilam ze przed 20 juz spalam ..Nie wiem jakim cudem poszlam sie w takim stanie wykapac i jeszcze wybalsamowac a w nmocy moj zaladek nie wyrobil i dzisiaj mam takiego kaca...i tak mnie brzuch boli ze masakra..A to nic nie pomoglo..I tak pol nocy przeryczalam..
nie jesteś
on jest jeśli dawał Ci znaki, nawet jeśli nie to i tak jest, bo nie chce z Tobą spróbować 2 raz..
nie martw się kochana, może tak będzie lepiej, przecież przez coś się rozstaliście
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:05   #122
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
aha przez was wieszam pranie juz pol godziny.. powiesze 3 skarpetki siadam i czytam, znowu 5 skarpet i wizaz

a ja zrobiłam pranie i rozwiesiłam dwa wrzuty do pralki plus ręczne bluzki , ale jeszcze mam stertę bielizny pomocy

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

ok koniec przyjemności pink sisters czas do pracy
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:05   #123
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

ja tez walsnie musze pranie zrobić . Ale mam dzis takieeego leniaa ze nic mi sie nie chce ..
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:05   #124
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

cześć dziewczyny, super,że mamy 10 część

kurcze...czemu barbiowy zamknęli rano czytałam nowy wątek dziewczyn barbie i nawet moderator chwalił,że są spokojne i oby tak dalej...

szkoda, bo lubiłam je czytać ale z drugiej strony nie dziwię się, że założyły sobie wątek na innym forum... czasami na Wizażu widać niesprawiedliwość

ale nie ma co się wdawać w spory bo jak zabanują to przeciwnicy bedą triumfować,że pozbyli się Barbie z Wizażu a po co to komu... nie można im dawać tego czego chcą;-)

ja wam powiem,że Wizaż jest zbyt poprawny politycznie,modowo i moralnie..wszędzie tylko wywody :to jest niemodne, wulgarne, jesteś nieodpowiedzialna, niemoralna... a właśnie takie wątki jak AG i Barbie wprowadzają na Wizaż trochę luzu i normalności...

jak nas zabraknie to Wizaż bedzie zbiorowiskiem przemądrzałych mamusiek,które wiedzą co jest najlepsze i co najmodniejsze..

dlatego nie wdawać się w dyskusje żeby banów nie było



ja właśnie zjadłam frytki, jestem padnięta po zajęciach ale biorę witaminki i liczę,że bedzie lepiej
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:10   #125
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Ja też dziś jestem straszydło ,Vadi kiedyś rozgrzeszyła Maję z powodu lodów ,dlatego zajadam się właśnie śmietankowymi ,na poprawę humorku

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
no i chyba właśnie coś takiego świadczy o Twojej wysokiej inteligencji! i o naszej. i w ogóle minus TE przypadki
bo jeśli ktoś umie sobie zorganizować czas, to będzie mógł zająć się czym chce, malować, pudrować, waxować itp.. a jeśli ktoś tego nie potrafi to będzie zakuwał na każdą lekcję bez zrozumienia, oceny i tak będą słabe, a na starość się na innych, ładniejszych wyżywać z zazdrości



super..trzymamy:c mok:


zobaczysz, że jak zaczniesz się udzielać, to nie będziesz mogła przestać




za coś takiego powinni ją zwolnić i zabrać uprawnienia..
ja bym się chyba popłakała jakby ktoś mi zwrócił publicznie uwagę na pryszcza, a co dopiero coś takiego!



nie jesteś
on jest jeśli dawał Ci znaki, nawet jeśli nie to i tak jest, bo nie chce z Tobą spróbować 2 raz..
nie martw się kochana, może tak będzie lepiej, przecież przez coś się rozstaliście

Oj tak powinni ,każdej osobie musi dogryźć i powiedzieć coś niemiłego.

Innemu chłopakowi ,który z natury jest łysy ,nie ma rzęs ,brwi prawie niewidoczne ,powiedziała ,że ma zapuścić włosy ,bo : " w tej łysej pale wygląda jak kosmita i jej się nie podoba" przewodnicząca ,zbulwersowana po lekcji poszła i powiedziała ,co o tym myśli. Ta kobieta jest naprawdę koszmarna ,cieszę się ,że nie zdaję matury z geografii ,przynajmniej nie będę musiała jej tolerować na fakultetach. Miałam z nią tylko rok - o rok za dużo.
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:10   #126
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

ja zaraz ide tez zrobic sobie frytki
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:10   #127
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

jestem jestem juz w domku
juz sie nie moge doczekac az sie z TZ zobacze

a tymczasem wkleje fotki
Czekolada, wiesz Ty to jestes sexy babka, normalnie chcialabym wygladac jak Ty, jestes sexy mamuśka
nie wiem co sie dzieje ze mną, bo ostatnio tak dochodze do wniosku ze nie chcialabym mniec dzieci,.tzn rodzic bym nie chciala,ew adoptowac.
zreszta kazda jest tu sexy i fajna
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 14:11   #128
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
kicciia szkoda ze nie jestes z bliska poszłybysmy sie razem upic
a no szkoda:P

Cytat:
Napisane przez ladygos Pokaż wiadomość
ja też dziś przepijam smutki po byłym
to jakies fatum ostatnio..wszyscy sie rozchodza...i wszyscy pija:P

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
O mnie hmm...
No cóż studiuje, pierwszy rok
Mieszkam w Trójmieście.
Dla chętnych moge wysłać link z nk.
Wiem o tym ,że jest klasa AG na nk, ale za bardzo tam chyba nie pasuje...
Więcej postaram się pisać o sobie z czasem

Zdjęcia mam wszystkiej z poprzednich wątków więc nie bedę powtarzać, jak coś znajde to oczywiście umieszcze tutaj

I to ma być nauczyciel...
ŻAL po prostu.
Też miałam za czasów gimnazjów nauczycielke ktora nawrzeszczała na mnie za tusz do rzęs, a później jak pomalowałam włosy to już wogóle miałam przechlapane.

W LO ubierałam się na sportowo więc też nie zwracałam na siebie uwagi, od taka pucowata blondi, wiecznie uśmiechnięta w za dużych dzinsach i bluzach.
Dopiero teraz na studiach zmieniłam styl i ludzie zaczeli mnie zauważać, co nie podoba się tż oczywiście

Kicia: W takim wypadku koniecznie musisz zacząć "odtruwać" się od ex
Trudne, ale do zrobienia, a czas tylko dopomoże tego dzieła.
Bardziej dbaj o siebie, spotykaj sie ze znajomymi, broń boże nie siedz sama w domu z kieliszkiem wina.
Lepiej iść się napić, potańczyć i od razu człowiek jakoś inaczej patrzy na życie

A twój były zapewne nie wie co stracił

TŻ gotuje obiad i taaaakie cudne zapachy się unoszą.
Wyglądam dzisiaj jak steaszydło, więc wieczorem koniecznie jakieś zabiegi pielęgnacyjne

Czekolado: Różowe CV niczym z Legalnej Blondynki z tego co pamiętam ( powinien to być jeden z kultowych filmów AG).

Ostatnio pisałyście o zołzie. książke tą dostałam od tż na urodziny ( z dedykacją dla największej zołzy )
Staram się..tzn teraz to sie postaram nie tak jak wczoraj:P Ale probuje ciagle organizowac sobie czyms czas lub wychodzic gdzies... Ehh tylko najgorzej jest jak ju leze w lozku i zasypiam..i jak rano wstaje z ta swiadomoscia ze to kolejny dzien bez niego
Dobra nie smece juz i tak to nic nie zmieni..
A zolzy musze dokonczyc czytac bo przez ostatnie dni weny nie mialam...

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
no i chyba właśnie coś takiego świadczy o Twojej wysokiej inteligencji! i o naszej. i w ogóle minus TE przypadki
bo jeśli ktoś umie sobie zorganizować czas, to będzie mógł zająć się czym chce, malować, pudrować, waxować itp.. a jeśli ktoś tego nie potrafi to będzie zakuwał na każdą lekcję bez zrozumienia, oceny i tak będą słabe, a na starość się na innych, ładniejszych wyżywać z zazdrości



super..trzymamy:c mok:


zobaczysz, że jak zaczniesz się udzielać, to nie będziesz mogła przestać




za coś takiego powinni ją zwolnić i zabrać uprawnienia..
ja bym się chyba popłakała jakby ktoś mi zwrócił publicznie uwagę na pryszcza, a co dopiero coś takiego!



nie jesteś
on jest jeśli dawał Ci znaki, nawet jeśli nie to i tak jest, bo nie chce z Tobą spróbować 2 raz..
nie martw się kochana, może tak będzie lepiej, przecież przez coś się rozstaliście
Ehh to sie zobaczy..Ale dziekuje za odpowiedzi Nie wiem czemu jak ktos sie mnie pyta o to co sie stalo to udaje twarda.. A przy was moge sie rozkleic:P

Dobra ja si juz zbieram bo jeszcze do mamy musze zajsc. Milego dnia
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:12   #129
ladygos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 425
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

w ogole wyszlam dzis z domu, troche wialo, przysiadlam na lawce w celu oddania sie nalogowi, patrze na lewa reke, a ona cala we krwi :O
musialam sie skaleczyc, ale kiedy? i czym? nie mam pojecia, niewielka rana, nie za gleboka, ale krew sie lala jak nie wiem

Kicia
no zauwazylam, dzis dwie kolezanki mi napisaly, ze rozstaly sie z chlopakami i czy pije z nimi haha nie mam kasy, tzn cos tam sie znajdzie, a juz sie umowilam na imprezowanie no ale co tam
a on mieknie

'prosze cie przemysl to'

bo napisalam, ze juz wiecej go nie chce widziec i uwazam, ze nie ma sensu sie spotykac, bo to co powiedzial mi, to mi wystarczy

u mnie Armin Van Buuren w glosniczkach i sie relaksuje ))

Edytowane przez ladygos
Czas edycji: 2009-03-06 o 14:14
ladygos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:13   #130
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Vadi, jak dziś czują się Twoje pupile? Wszystko w porządku z nimi i z Tobą?
melduję, że jest lepiej
ja niestety dzisiaj za dużo pisać nie bede, bo mam megamigrene i 1 raz dzisiaj udalo mi sie usiedziec chwile z otwartymi oczami
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:17   #131
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Czy istnieje na wizażu inny wątek, który rozwijałby się w tym tępie? Już mamy 10 cześć
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 14:19   #132
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

1.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-4.jpg (32,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photoshoot1341.jpg (25,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photoshoot1021.jpg (46,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_fe4f305628f14fd736f3ffaa02b949b5.jpg (56,3 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_f65fddf56359579b2d7c4f68cdb33129.jpg (40,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_f65ab47a492c312d72d9d711e3e9a890.jpg (18,2 KB, 21 załadowań)
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:20   #133
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
melduję, że jest lepiej
ja niestety dzisiaj za dużo pisać nie bede, bo mam megamigrene i 1 raz dzisiaj udalo mi sie usiedziec chwile z otwartymi oczami
znam ten ból trzymaj się

przeczytałam zamknięty wątek barbiowy- nie znalazłam tam ani jednego obraźliwego słowa wobec moherów lub moderatorów tylko dyskusję czemu foxy i darunia dostały bana... i za takie gdybanie bana dostała DJ inny ban był za opis,który zawierał wulgaryzm ale sama wczoraj widziałam Wizażanka go wygwiazdkowała a mimo to dostała bana

poczytam lepiej regulamin jeszcze raz bo ze mnie taki pustak,że nie rozumiem tego banowania

Ale wracając do weselszych wiadomości... mówiłam wam jeszcze niedawno w poniedziałek,że to prawie już piątek i jest piątek


ja w weekend mam dużo nauki, zadań do zrobienia na uczelnię :/ ale zawsze to weekend

orzeszek,klatka...super fotki wrzucacie... ja już nie wiem gdzie w tym necie mam szukać fotek AG ale coś wymyślę



Maju, ja mam nadal ochotę na wannę pełną żelków ale niestety..wannę mam ale żelków brak;-) czas to zmienić
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:20   #134
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Zyskowa - zdecydowanie nie ! Uwielbiam ten wątek ,uwielbiam Was ,to że potraficie tak zainspirować !
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:21   #135
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

2.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_f41fa848a08f4fa9a163ba05940d5a04.jpg (35,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_f0c2b5ad5d54721629508127f79db002.jpg (53,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_ee005970ada546a62a45c0e828f57fcf.jpg (34,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_ede35093c0b34e03a2a1d45fcaa824fc.jpg (16,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_ebfa64233c874835bc37dfd6094d1396.jpg (11,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_e86333c47b1a42e28e26edf686d0f499.jpg (13,7 KB, 40 załadowań)
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:22   #136
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Oj tak powinni ,każdej osobie musi dogryźć i powiedzieć coś niemiłego.Innemu chłopakowi ,który z natury jest łysy ,nie ma rzęs ,brwi prawie niewidoczne ,powiedziała ,że ma zapuścić włosy ,bo : " w tej łysej pale wygląda jak kosmita i jej się nie podoba" przewodnicząca ,zbulwersowana po lekcji poszła i powiedziała ,co o tym myśli. Ta kobieta jest naprawdę koszmarna ,cieszę się ,że nie zdaję matury z geografii ,przynajmniej nie będę musiała jej tolerować na fakultetach. Miałam z nią tylko rok - o rok za dużo.

ehh...
ona jest od geografii tak? jeśli tak to chyba wszystkie mają coś z głową..
ta moja to też jest..raz jak dobra ciocia, a raz na wszystkich się wyżywa, normalnie nas terroryzuje! i szkoda mi niektórych, bo ja mocna jestem, ale jednej koleżance jak dogryzła to tamta nie mogła dojść do siebie, a kolega raz powiedział coś mądrego na lekcji, a zapomniał o małym szczególe to ona też na niego nawrzeszczała i powiedziała mu różne przykre rzeczy..
a na mnie ze skargą poszła do wychowawczyni, że "jej ulubiona Anetka w pierwszej klasie najlepsza uczennica, a teraz dzieje się z nią coś złego" chociaż nie miałam ani jednej 1
ale ja ogólnie mam 'swobodne' podejście do takich spraw i ludzi i mnie ona nie zniszczy, nie zaszczuje, nie upokorzy = nie osiągnie swojego celu!


Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
ja zaraz ide tez zrobic sobie frytki
a ja czekam na pizzę

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
Ehh to sie zobaczy..Ale dziekuje za odpowiedzi Nie wiem czemu jak ktos sie mnie pyta o to co sie stalo to udaje twarda.. A przy was moge sie rozkleic:P
mam to samo.. i Was nigdy nie okłamuję, nie wstydzę się raczej ani nic..

Cytat:
Napisane przez ladygos Pokaż wiadomość
w ogole wyszlam dzis z domu, troche wialo, przysiadlam na lawce w celu oddania sie nalogowi, patrze na lewa reke, a ona cala we krwi :O
musialam sie skaleczyc, ale kiedy? i czym? nie mam pojecia, niewielka rana, nie za gleboka, ale krew sie lala jak nie wiem
haha i nie zauważyłaś, że coś Ci jest?
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:23   #137
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
jestem jestem juz w domku
juz sie nie moge doczekac az sie z TZ zobacze

a tymczasem wkleje fotki
Czekolada, wiesz Ty to jestes sexy babka, normalnie chcialabym wygladac jak Ty, jestes sexy mamuśka
nie wiem co sie dzieje ze mną, bo ostatnio tak dochodze do wniosku ze nie chcialabym mniec dzieci,.tzn rodzic bym nie chciala,ew adoptowac.
zreszta kazda jest tu sexy i fajna
dzieki, a co cie tak napadlo hehe??

ladygos opowiadaj jak sprawy sie tocza!!
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:24   #138
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

3.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_e7afb03a6d1741cf0ffabaa314edd717.jpg (55,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_e02b3facbbe356a477960e2a79d86399.jpg (42,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_d3c5d7d1465e4292aea840e465754947.jpg (45,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_ccab8cbc64e34ba48f5ce671b6984e71.jpg (24,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_bfe938ef8dc5daaf1603d555436abdfa.jpg (57,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_bfcea52e3b70edfcee64f6274d2bf314.jpg (40,2 KB, 141 załadowań)
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:24   #139
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ale wracając do weselszych wiadomości... mówiłam wam jeszcze niedawno w poniedziałek,że to prawie już piątek i jest piątek
a wiesz, że u mnie podziałało? serio! minęło tak szybko jak nigdy! dziękiii
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 14:25   #140
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
dzieki, a co cie tak napadlo hehe??
!!
zawsze bylas dla mnie wzorem do nasladowania
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:27   #141
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Maju - dziękuje za radę Zgadzam się z Twoim poglądami nt. ubioru/zachowania w szkole.
Ja miałam zawsze ogromnego pecha na nauczycielki z geografii w LO ,miałam już dwie ( jedną w 1 kl, drugą w 2 klasie) teraz już geografii nie mam. Obie strasznie mnie nie lubiły ,za każdym razem jak przyszłam (na ich lekcje malowałam się tylko tuszem) krzyczały na mnie dlaczego tak "tapetuje" tą twarz. Był to dla mnie totalny absurd ,dlatego spokojnie odpowiedziałam ,czy ona jest tutaj z przymusu czy może z pasji ,bo nie obrażając jej i z pełnym szacunkiem uważam ,że pod przymusem ,bo nie miała jeszcze dnia w którym nie obraziłaby chociaż jednej osoby z mojej ( i zapewne też innej) klasy. Na koniec przy wystawianiu ocen ,zapytała który to nr 13? ( wiem pechowy ) byłam to ja i zdziwiła się ,że chyba muszę dobrze ściągać ,ale to nic ,że na każdym sprawdzianie stała przy mnie ,przy 1 ławce dlatego też na każdy sprawdzian solidnie się uczyłam.
Poza tym ,naprawdę nie miała szacunku do żadnej osoby ,kiedyś do chłopaka ,który ma coś z twarzą - nie wiem jak to nazwać po prostu usta ma strasznie zdeformowane (paraliż czy coś). Miał na to masę operacji ,niestety nie poskutkowały.
Wiecie co na 1 lekcji mu powiedziała? "a Ty co tak tą morde wykrzywiasz" i jak tu mieć szacunek do takiego nauczyciela?
zdarzają się i takie poj**by !

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
Pięknie... wchodze na barbiowy a tu bany,bany,bany i watek zamkniety

no przepraszam wiec dlaczego tego o szkole nie zamkneli czy moherow??!!! One wyrazaly sie w ten sam sposob co barbie zeby nie mowic ze gorzej. Dostane teraz bana? Jak tak to sie usmieje bo ja ani razu nikogo nie obrazilam tylko w tym momencie jak na to forum przystalo WYRAZILAM SWOJE ZDANIE. I to co Zlośliwiec zrobil jest niesprawiedliwe.



ladnie Ci z taka grzywka I wydaje mi sie ze twarz masz smuklejsza




A mi sie ten Twoj smok podoba. I teraz sama mam ochote na jakis moze nawet na podobobny.Tylko gdzie ja tu bym mogla zrobic chyba we wrocku najblizej.
Kiedys moglam miec za darmo od kolesia ktory wyszedl z wiezienia:P Ale mialam 16 lat wiec chcac nie chcac musialam odmowic:P

A poza tym wicie co..jestem IDIOTKA!!! Wczoraj w szkole czulam sie jakbym byla znowu z bylym..przez chwile nawet myslalam ze moze bez slow sie wszystko wyjasnilo..Chodzilismy razem,on chodzil za mna..ehhh Pozniej wizelam jego mp3 i nagralam mu film ktorego potrzebowal. Jak mu oddawalam peklam.. Spytalam sie czy to naprawde koniec..powiedzialam ze go kocham..ze tesknie... ze chcem sprobowac jeszcze raz a uslyszalam ze on mnie nie kocha i mu tak lepiej...
Mialam ochote zniknac..brakuje mi go ..wszystko mi sie z nim kojarzy... Wszystko traci dla mnie sens Poszlam po poludniu z kolega i tak sie spilam ze przed 20 juz spalam ..Nie wiem jakim cudem poszlam sie w takim stanie wykapac i jeszcze wybalsamowac a w nmocy moj zaladek nie wyrobil i dzisiaj mam takiego kaca...i tak mnie brzuch boli ze masakra..A to nic nie pomoglo..I tak pol nocy przeryczalam..
jeden dzien mowi ze kocha a tak nagle..sie odkochują
Cytat:
Napisane przez ladygos Pokaż wiadomość
w ogole wyszlam dzis z domu, troche wialo, przysiadlam na lawce w celu oddania sie nalogowi, patrze na lewa reke, a ona cala we krwi :O
musialam sie skaleczyc, ale kiedy? i czym? nie mam pojecia, niewielka rana, nie za gleboka, ale krew sie lala jak nie wiem

Kicia
no zauwazylam, dzis dwie kolezanki mi napisaly, ze rozstaly sie z chlopakami i czy pije z nimi haha nie mam kasy, tzn cos tam sie znajdzie, a juz sie umowilam na imprezowanie no ale co tam
a on mieknie

'prosze cie przemysl to'

bo napisalam, ze juz wiecej go nie chce widziec i uwazam, ze nie ma sensu sie spotykac, bo to co powiedzial mi, to mi wystarczy

u mnie Armin Van Buuren w glosniczkach i sie relaksuje ))
a przemyslalas?
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:29   #142
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
ehh...
ona jest od geografii tak? jeśli tak to chyba wszystkie mają coś z głową..
ta moja to też jest..raz jak dobra ciocia, a raz na wszystkich się wyżywa, normalnie nas terroryzuje! i szkoda mi niektórych, bo ja mocna jestem, ale jednej koleżance jak dogryzła to tamta nie mogła dojść do siebie, a kolega raz powiedział coś mądrego na lekcji, a zapomniał o małym szczególe to ona też na niego nawrzeszczała i powiedziała mu różne przykre rzeczy..
a na mnie ze skargą poszła do wychowawczyni, że "jej ulubiona Anetka w pierwszej klasie najlepsza uczennica, a teraz dzieje się z nią coś złego" chociaż nie miałam ani jednej 1
ale ja ogólnie mam 'swobodne' podejście do takich spraw i ludzi i mnie ona nie zniszczy, nie zaszczuje, nie upokorzy = nie osiągnie swojego celu![/color][/font]


a ja czekam na pizzę


mam to samo.. i Was nigdy nie okłamuję, nie wstydzę się raczej ani nic..


haha i nie zauważyłaś, że coś Ci jest?

Mnie też nie łamie takie coś ,chociaż gdybym np. miała problem z ustami jak tamten chłopak a ona by mi dogryzła ,to na pewno nie czułabym się dobrze...Poszłabym raczej z tym do dyrektora ,żeby taka kobieta nie miała pracy w zawodzie nauczyciela ,bo się kompletnie do tego nie nadaje.

Tak jest od geografii. A Panowie którzy malowali salę ,też jej nie polubili ,bo co chwilę do nich latała i mówiła ,że mają być ciszej ,nie mają hałasować itd. chciała kolor sali pomarańczowy ,a wiecie co zrobili? pomalowali jej na wściekły róż ,a ona tego koloru nienawidzi !
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:30   #143
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

ja juz tez umowiona nawieczor . Jade do kolezanki tam bezie kilka babek i bedziemy pic
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:37   #144
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_bef74c555d9d4feb905caf02b05fd38e.jpg (24,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_b74587ae286244989ed7839ab9b6aa34.jpg (24,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_bc1c43ab24533c2f5d68b290709b32ee.jpg (100,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_bd90bb2cf03e45069ffb9edf7b633733.jpg (38,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_b6f499d59a18b9289f3e2ed7d993c175.jpg (22,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_af6353a7a9ed4390af846978a953b202.jpg (42,5 KB, 12 załadowań)
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:40   #145
ladygos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 425
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
haha i nie zauważyłaś, że coś Ci jest?[/COLOR][/FONT]
nie i nic nie czułam, że krew leci, nie bolało... się śmiałam sama z siebie.

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
dzieki, a co cie tak napadlo hehe??

ladygos opowiadaj jak sprawy sie tocza!!
a no z tego co wiem to on kiedy tylko ma wolne sobie chleje, oczywiscie nie rozmawiamy, niedawno smsowalismy, to wstepnie umowilismy sie na spotkanie, ze moze sprobujemy dojsc do porozumienia, ale ja mu wczoraj napisalam, ze ja juz sie z nim nie spotkam, ze nie chce. na co on "przemysl to takich decyzji pozniej mozna bardzo zalowac" a ja ze ja juz to przemyslalam, nie chce sie z Toba wiecej spotykac, a on potem cos tam "a moge wiedziec dlaczego?" to mu napisalam, by przeczytal sobie jeszcze raz te dwie wielkie wiadomosci na gg, ktore mi zostawil i zastanowil sie czy na pewno nie wie DLACZEGO ja juz nie chce go widziec. a on "prosze Cie Gosia przemysl to prosze Cie o to bardzo... " i potem "ja jestem z chlopakami na piwie" napisal tak sam z siebie, a wczesniej jak umawialismy sie na to spotkanie, to mowil ze nie ma czasu w czwartek, jest bardzo zajety, nawet wiem gdzie byl, widzialam go, prawie wpadlam tam ze znajomymi, ale ktos go wylukal i sie cofnelismy no bo to by bylo bez sensu, on w tym samym pubie co ja iii potem juz nic sie nie odzywal aaa nie jeszcze napisal "spotkajmy sie w niedziele pogadac co? ale wieczorem bo w dzien jezdze na moto" no to mnie rozwalilo jakies warunki, wieczorem, bo w dzien motorek ukochany ojej przykro mi, ale ja sie juz z nim nie spotkam. po pierwsze mu nie ufam juz w ogole spojrzmy prawdzie w oczy, za bardzo mnie zranil kiedys i to siedzi we mnie do dzis, nie potrafie mu zaufac, a co to za zwiazek bez zaufania... ale sie rozpisalam

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
zdarzają się i takie poj**by !


jeden dzien mowi ze kocha a tak nagle..sie odkochują


a przemyslalas?
ja tam sie przyznaje, ze go kocham nadal, nie wiem moze niektorzy uwazaja, ze prawdziwa milosc nie przemija, to moj pierwszy powazny zwiazek i na pewno sentyment pozostanie, no ale my sie nie dogadujemy, ja mu nie ufam i to nie ma sensu. i przemyslalam to, skoro ponad tydzien juz go nie widzialam i ponad tydzien jest zle, to mialam czas na przemyslenia.

Edytowane przez ladygos
Czas edycji: 2009-03-06 o 14:42
ladygos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:40   #146
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_ad219724f03249c499fcca2315e567a0.jpg (50,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_ac14263b733d39332c82db1bc0576649.jpg (27,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_ab2461f33074454ab09425bb47f9a7ce.jpg (32,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_ab45ddfae03170748e49cd9e572e3d51.jpg (51,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_a84bfd8893330f06f28c2831cdc35e9f.jpg (79,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_a2d73e4973a38e833a3e92faa0a502fe.jpg (26,1 KB, 12 załadowań)
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:42   #147
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
ja juz tez umowiona nawieczor . Jade do kolezanki tam bezie kilka babek i bedziemy pic
bardzo dobrze!! i zadnych smutnych smsow do tz mi tu prosze!!

orzeszku zawstydzasz mnie


kicia przykro mi


chii na jakies inne forum poszly barbiatka?
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:42   #148
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_623347704e12455a9a5fdb055581f93c.jpg (48,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_346078289e276990430f4e3f4eb84185.jpg (35,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_9363567cec6185987a67f2a26e400f5c.jpg (34,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_8158678db18e45f7a84a2f60b3ba0145.jpg (37,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_9546335da53e47ca924d0af495ae1dd3.jpg (52,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_762795b50c2e424c94366ad93bf7ab58.jpg (24,7 KB, 33 załadowań)
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:44   #149
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Ja zmykam rozpocząć oficjalnie weekend

wrzucam wam moje dzieło sztuki (za parę lat bedzie warte fortunę;-)) jak widać rasowa AG (tipsów zapomniałam namalować;-) wraz z akcesoriami... i jakie ma zgrabne nogi i chyba trochę zeza... ale pewnie za dużo wypiła i dlatego... tylko nie mówcie,że byście nie chciały tak wyglądać


Czekolada.. ja nic nie wiem na jakim forum one teraz są może Miśka coś wie na ten temat....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (48,4 KB, 176 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:45   #150
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: AMERICAN GIRLS po raz...X

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
orzeszku zawstydzasz mnie


?
naprawde, nie mowie tego zeby Ci słodzic, tylko mówie znaczy pisze(pustak ) bo tak mysle. Pamietam Twoje zdjecia w blondzie w krótkich włoskach i teraz tez widzialam w clipach,oaplona Czekoladka

Poza tym,czy tylko ja zauwazam jak fajnie brzmi słowo "czekolada" ?podoba mi sie to słowo

wrzuce wiecej fotek pozniej,bo znalazłam fajne, a tymczasem ide jezdzic na rowerku stacjonarnym i sie skakankowac( ukłon w strone Vadi)

Chili, a gdzie wersja czarnulkowa AG?:P bo blond wymiata
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it


Edytowane przez orzeszek01
Czas edycji: 2009-03-06 o 14:46
orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.