WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-25, 22:12   #121
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
140 miliardów złotych długu chyba... czyli jakieś 45 mld USD
nie złosiu mamy 140 miliardów dolarów dlugu zagranicznego
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:14   #122
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez svenja
Otoz to, szczegolnie wzgledem gejow...
A to, ze ludzie nie poszli do wyborow swiadczy o tym, ze nie ma na kogo glosowac. Jak powiedziala moja siostra - w Polsce jest mnostwo ludzi o pogladach liberalnych, ale rowniez w sferze obyczajowej. Natomiast w Polsce partii liberalnej, ktora przyznawalaby sie do liberalizmu w tej dziedzinie zycia - NIE MA. Wiadomo dlaczego...
Na partie liberalna zarówno pod wzgledem gospodarczym jak i "ideologicznym" (tym obyczajowym- jak to okreslila Svenja) kreowała sie Partia Demokratyczna. Niestety, za malo intensywnie i troszke nieumiejetnie moim zdaniem, wiec niewielu wyborcow ja dostrzeglo. Szkoda.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:15   #123
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

A na onecie jest fotka Kaczynskiego, ktory wyglada jak rozciagniety w Photoshopie Bush Daje do myslenia, nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaroslaw1d.jpg (10,1 KB, 8 załadowań)
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:16   #124
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Jej_Ekscelencja
nie złosiu mamy 140 miliardów dolarów dlugu zagranicznego
Ups. Myślałem, że PLN. Ale jeśli USD, to dobrze, że mamy lewicowych PiSiorków - pożyczą dalsze 140 mld USD, żeby wypłacić te swoje cacanki.
A spłacą i tak nasze dzieci, tak więc dbajmy o potomstwo, będzie ciężko zasuwać w kamieniołomach, żeby PiSioszołomów spłacić
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:16   #125
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez mamba
zgadzam się. Zresztą ja od początku planowałam na niego głosować bo Cimoszewicz mi sie trochę nadęty wydawał
Też się nad tym zastanawiałam. Teraz przynajmniej nie mam dylematu
Niestety wiadomo, że Borowski nie wygra. I po dzisiejszym wieczorze zaczęłam się obawiać, żeby nie wygrał Kaczyński Echhh, idę spać, mam nadzieję, że nie przyśnią mi się koszmary.

A to i tak jest tak, że ludzie zawiedzeni obecną władzą, głosują na coś skrajnie innego, co i tak ich już wkrótce zacznie zawodzić i potem będą głosować z powrotem na lewicę, potem znów na jakąś centroprawicę i tak wkoło Macieju. Tak jest chyba od zawsze?

Dobranoc
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:20   #126
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Charlotte
Też się nad tym zastanawiałam. Teraz przynajmniej nie mam dylematu
Niestety wiadomo, że Borowski nie wygra.
to co że nie wygra, przynajmniej odbierzemy głosy Kaczorowi Donaldowi lub Donaldowi Kaczorowi
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:21   #127
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez mamba
to co że nie wygra, przynajmniej odbierzemy głosy Kaczorowi Donaldowi lub Donaldowi Kaczorowi
Możesz zawsze oddać głos na Leppieja
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 22:23   #128
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

a ja myslę że 60 % społeczeństwa powiedziało: tym panom już dzienkujemy.
wszędzie od 15 lat te same "buzie".
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:24   #129
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Możesz zawsze oddać głos na Leppieja
Leppiej the best
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:25   #130
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Jej_Ekscelencja
nie złosiu mamy 140 miliardów dolarów dlugu zagranicznego
Ekscelencjo, nie do konca, polecam lekture:
http://www.nbportal.pl/common/Wiadom...=1&active=3028

Ja zacytuje tylko fragment:

Co wynika z informacji dotyczących ostatnich lat? W końcu 1995 roku dług zagraniczny wynosił 52,5 mld dolarów i obejmował głównie zobowiązania rządu (44,7 mld dolarów), a w znacznie mniejszym stopniu zobowiązania firm (5,8 mld dolarów) i banków (2 mld dolarów). Od tego czasu do końca września 2004 roku dług zagraniczny wzrósł znacznie do kwoty 116 mld dolarów. Prawie dziewięciokrotnie wzrosły zobowiązania firm (do 51,8 mld dolarów) i blisko siedmiokrotnie powiększyły się zobowiązania banków (do 13,9 mld dolarów). Natomiast zobowiązania rządu zwiększyły się niewiele - o 13% (do kwoty 50,3 mld dolarów). W dalszym ciągu wyraźnie przeważały zobowiązania długoterminowe (wzrost z 48,8 mld dolarów do 94,1 mld dolarów), ale szybko powiększały się zobowiązania krótkoterminowe (z 3,7 mld dolarów do 21,8 mld dolarów).

Choć zmiany poziomu zadłużenia wydają się być bardzo duże, to jednak szybki rozwój wymiany z zagranicą pomniejszył ciężar długu dla gospodarki. W końcu 1995 roku dług nieco przekraczał dwuletnie wpływy z eksportu towarów. W końcu września 2004 roku rozmiary długu stanowiły równowartość półtorarocznego eksportu towarów. Eksport według bilansu płatniczego zwiększył się bowiem w tym okresie z 25 mld dolarów do 76 mld dolarów.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:26   #131
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Jej_Ekscelencja
a ja myslę że 60 % społeczeństwa powiedziało: tym panom już dzienkujemy.
wszędzie od 15 lat te same "buzie".
Ale przecież SyLyDy ma nowego pyska. Młody, niebieskooki, postawny - sex bomber!
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 22:27   #132
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Możesz zawsze oddać głos na Leppieja
o nie, jestem zdecydowaną przeciwniczką solarium
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:28   #133
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

jezeli z powodu długów padna przedsiebiorstwa, to nie bedzie pracy.
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:28   #134
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ale przecież SyLyDy ma nowego pyska. Młody, niebieskooki, postawny - sex bomber!
gdzie,gdzie??eee,ten to"brzydki pan jest" tak ostatnio jakiś starszy Pan powiedział do swojej wnuczki, która pokazała mu tego Bomberra na plakacie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:29   #135
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ale przecież SyLyDy ma nowego pyska. Młody, niebieskooki, postawny - sex bomber!
niestety na prowincji został beton
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:31   #136
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

z całym szacunkiem dla PO. nie wybaczę nigdy jak rokita z suchocką wprowadzili pokątnie konkordat. miałbym wiekszy szacunek dla PO gdyby rokity tam nie było.
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:34   #137
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Ja jestem zadowolona. Kaczki jakie sa kazdy widzi i moga sie nie podobac wizualnie, ale IMO sa jednymi z najuczciwszych politykow w Polsce.
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:36   #138
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lexie
Przewagę PiSu tłumaczę sobie manipulacyjnymi reklamówkami. Wiele ludzi nie zagłębiało sie w propozucje poza to, co pokazywano w TV I uwierzyli w te bzdury, które PiS pokazywał.
Dokladnie. Cwaniaki z nich

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Mam dokładnie odwrotne wrażenie. Właśnie mieliśmy w TVN krótkie spięcie pomiędzy Kaczką a Donaldem - padło pytanie gdzie pojedzie prezydent w pierwszą - symboliczną - wizytę zagraniczną.
Kaczka lizać amerykańskie, tłuste dupska, jako że tam właśnie przebywają głównie Polacy i ich problemy - a Donald - szukać przyjaciół w Niemczech i Francji, czyli po to, aby uzyskać pieniądze z Unii...

To oddaje - jak dla mnie - różnicę pomiędzy tymi panami. Jeden lubi być widywany w towarzystwie (bo po jaką cholerę jedzie on do Łoszingtownu?) a drugi woli realizować się w służbie ludziom i narodowi...

Dokładnie.
Też na to zwróciłam uwage.

Cytat:
Napisane przez svenja
A swoja droga, PIS (pan Ujazdowski dwojga imion) chce rozszerzyc uprawnienia prezydenta. No ciekawe, czy to zrobia jesli wygra Tusk
Już to widzę


Również uważam, że osoba która nie skorzystała ze swojego prawa do głosowania, nie powinna narzekać.
Ja też za bardzo nie wierze w to ze bedzie lepiej, ale mimo wszystko w wyborach widze JAKĄŚ malutką szanse na poprawe sytuacji w Polsce.
To jedyna szansa dla społeczeństwa... Pozniej nikt juz nas nie pyta o zdanie.
A ta niska frekwencja rzeczywiscie jest żenująca .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:40   #139
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Jej ekscelencjo, zgadzam sie z toba całkowicie co tego ze mamy juz dosc tych samych twarzy, które od nastu lat, nic tylko rozkradaja nasz kraj.... dlatego pojscie na wybory moim zdaniem nie miało zadnego wiekszego sensu. I przynajmniej za 4 lata nie bede musiała sie rozliczac z własnym sumieniem, ze głosowałam na pana lub pania, który brał udział w niezliczonej ilosci afer..i nakradł iles tam tysiecy, i jezdzi samochodem na który nigdy mnie nie bedzie stac....
I nie wiem skad te opinie ze nie poszłam głosowac to powinnam sie wypowiadac na temat polityki w kraju w którym zyje.
Ciekawa jestem co fanki PiSu nam napisza za 4 lata...
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 22:46   #140
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez stell1985
I nie wiem skad te opinie ze nie poszłam głosowac to powinnam sie wypowiadac na temat polityki w kraju w którym zyje.
Jak to? Wybory to JEDYNA szansa dla nas, szaraczkow, na wypowiedzenie sie w demokratyczny sposob na temat zycia politycznego w Polsce. Jesli wolisz pozostac bierna i w tym nie uczestniczyc, oznacza to, ze nie chcesz miec zadnego wplywu na ksztaltowanie sie kraju, w ktorym zyjesz. Co znaczy, ze obecna sytuacja w pelni Ci odpowiada i nie masz powodow do narzekan.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:46   #141
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez stell1985
I nie wiem skad te opinie ze nie poszłam głosowac to powinnam sie wypowiadac na temat polityki w kraju w którym zyje.
Pewnie ze mozesz sie wypowiadac na temat polityki . Ale nie wiem czy narzekanie ma sens, jesli nie zrobilas zupelnie nic, nie dolozylas nawet swojej malutkiej cegielki, aby sprobowac coś zmienić.
Zmiana partii rządzących to zawsze jest jakas zmiana... I zawsze moze byc choc troche lepiej niz bylo dotychczas. Ale to niestety zalezy od Polaków, którym czesto po prostu sie nie chce isc na wybory.
Gdyby kazdy myslal "i tak sie nic nie zmieni" to na wybory poszli by tylko fanatycy Leppera. I wtedy to dopiero by sie zmieniło . Tylko pytanie czy na lepsze
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:49   #142
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Chociaz uwazam,ze na gospodarcze reformy PO jest o pare lat za wczesnie.
Jak za wcześnie?! Na reformy nigdy nie jest dostatecznie wcześnie, trzeba o nich myśleć nawet kiedy wszystko funkcjonuje bez zarzutu, każdy ekonomista to powie.

Jeśli nic się nie zmieni (a obawiam się, że tak się stanie, PO miała małe - ale jednak jakieś - szanse na przeprowadzenie drobnej rewolucji, natomiast PiS będzie kontynuował dotychczasową politykę gospodarczo-społeczną rządu, też nie ma przecież samodzielnej 50% większości na realizcję co radykalniejszych pomysłów, typu odbierzmy bogatym po 300 zł na stypendia dla biednych dzieci, które ich rodzice wydadzą w najlepszym razie na zaległe czynsze, ale to już inna bajka) jako kraj będziemy nadal dryfować, zamiast płynąć w świadomie obranym kierunku. Całe szczęście, że gospodarka nie tylko od polityki zależy. Ale warto pamiętać, że znienawidzone swego czasu radykalne reformy Margaret Thatcher zaowocowały praktycznym brakiem bezrobocia w UK dzisiaj.
PiS mówi o całkowicie bezpłatnym szkolnictwie wyższym i służbie zdrowia. To mamy (teoretycznie!) i dziś, a jednak chyba każda z nas, która studiuje, bądź kiedykolwiek studiowała wie ile kosztują podręczniki, przybory (jeśli ktoś studiuje kierunek, powiedzmy, manualny, gdzie konieczne jest wykonywanie prac zaliczeniowych przy pomocy papieru, kredek albo co gorsza programów komputerowych), żadna uczelnia tego nie sponsoruje. Że nie wspomnę o (wysokich!) opłatach za zaliczenia warunkowe, powtarzanie kursów, etc. (a gro z nas ma przynajmniej jeden na koncie). Przy jednocześnie głodowych stypendiach. Każda z nas usłyszała na pewno propozycję rejestracji do wybranego (bezpłatnego!) specjalisty w przychodni (dentysta, dermatolog, ginekolog, okulista) za kilka tygodni/miesięcy (a czy ja wybieram sobie termin choroby?!). To jest właśnie darmowe szkolnictwo wyższe i darmowa służba zdrowia. Nie uwierzę w zmianę (przy zachowaniu braku opłat), dopóki jej nie zobaczę, bo moja wyobraźnia, o której brak nie zostałam jeszcze nigdy posądzona, tak daleko nie sięga.
Boję się majstrowania Kaczek przy konstytucji - zwiększą uprawnienia prezydenta, a co jeśli w następnej kadencji ten urząd obejmie Lepper? Albo jakiś Stan Tymiński? Trochę perspektywy poza własne nosy, panowie!
A co z propozycją dożywotniego prawa zasiadania w senacie dla byłych prezydentów? To też jest skrojone na miarę, ale przy jednoczesnym ograniczeniu Senatu do 30 foteli (też pomysł PiS!), można sobie wyobrazić hipotetyczną sytuację, w której po 30 kadencjach senat zapełni się samymi byłymi prezydentami! No i co to ma być, feudalizm, władza dziedziczna? Fotel prezydencki to takie samo stanowisko pracy jak inne, tyle że bardzo odpowiedzialne, na które zatrudnia cały naród. Nie wywiązujesz się - rozwiązujemy umowę. Umowa wygasa - kupujemy zegarek, dajemy buzi i do widzenia, niestety, takie są zasady. Dożywotnie fotele prezesów występują tylko w prywatnych przedsiębiorstwach, a Polska to nie jest prywatna własność żadnego prezydenta, Kaczora tego czy tamtego. Warto pamiętać, że prezydent to nie król, nie ma za zadania sprawowania władzy, tylko reprezentację narodu, który go na to stanowisko wydelegował.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-09-26 o 02:23
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:53   #143
dosieńka
Raczkowanie
 
Avatar dosieńka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 294
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez stell1985
I jest jedna z najlepszych konstytucji na swiecie!!


skad ten wniosek ...???
dosieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:54   #144
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Oni wszyscy przegrali te wybory, nie widzicie?
Na to, ze nie chcemy nikogo z nich zagłosowało ponad 60% społeczeństwa!!!!!!! Ponad polowa ludzi. Nie poszła na wybory!!!!

Nie obrażając nikogo do wyborów poszli miłośnicy populistycznych partii i osoby (wiem, ze nie tylko, uogólniam bardzo) a Lepper powiedział ze 10% dla nich to mniej niz sie spodziewali, bo jakby poszło wiecej osób do głosowania to dostaliby więcej - ale nie poszli, bo nie chcą pana leppera ani nikogo.

Najgłupsze zdanie jakie dzis słyszałam to to, ze kto nie poszedl na glosowanie, nie bedzie mial prawa narzekać!!! Litości !!!! co to ma być????

Ja nie poszlam na wybory bo nie ma na kogo glosowac i dlatego bedę narzekać (choc mam nadzieje ze jednak nie) co 4 lata ci sami ludzie - raz rządzą raz są w opozycji, zmieniają tylko nazwy swoich klubów i barwy na plakatach. Wytykają błędy poprzednikom i nagle mają pomysły na uleczenie kraju a czemu akurat teraz?????

Może to żarty, ze "wypisujemy"sie z kraju - ale taka jest okrutna i przerażająca prawda, uciekamy z tego kraju, nie żeby zarabiac kokosy ale zeby godnie żyć. Nasi urzędnicy celująco udupiają jakąkolwie przedsiębiorczość w tym kraju, a ładne spoty reklamowe w tv to za malo.

Przepraszam ze sie tak rozpisałam..............m usiałam.



Życzę aby wszystkim starczyło optymizmu i patriotyzmu w nadchodzącym 4leciu Niech Moc Będzie Z Wami
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:55   #145
dosieńka
Raczkowanie
 
Avatar dosieńka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 294
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pixie7
Jak za wcześnie?! Na reformy nigdy nie jest dostatecznie wcześnie, trzeba o nich myśleć nawet kiedy wszystko funkcjonuje bez zaurzutu, każdy ekonomista to powie.




zgadzam sie !!!
dosieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:58   #146
dosieńka
Raczkowanie
 
Avatar dosieńka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 294
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nan
Wiecie, tak sobie pomyślałam, że gruba kreska Mazowieckiego to jednak był zły pomysł... trzeba było od razu wyłapać i spalić wszystkie czarownice i mielibyśmy spokój. A tak się te dekomunizacje, lustracje i inne ciągną za nami jak smród za wojskiem...


zgadzam sie. dzisiaj placimy za jego durna kreske i stolek premiera.
dosieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 23:01   #147
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Niejedno widziałem. Czołgi w 1981.Moskwę. Paryż. Londyn. Bo ja stary człowiek jestem. Ale od 15 lat nie widziałem nic nowego. szczęśliwi ci co myslą że sie na lepsze zmienia.
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 23:02   #148
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez spilka
Oni wszyscy przegrali te wybory, nie widzicie?
Na to, ze nie chcemy nikogo z nich zagłosowało ponad 60% społeczeństwa!!!!!!! Ponad polowa ludzi. Nie poszła na wybory!!!!
Hmmm... Słuszna uwaga. Bo taka prawda ze nie ma kandydatow idealnych i osoby glosujace czesto wybierały/wybiorą swoich kandydatów na zasadzie "wszyscy sa do kitu ale ten jest najsensowniejszy"
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 23:03   #149
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez spilka
Oni wszyscy przegrali te wybory, nie widzicie?
Na to, ze nie chcemy nikogo z nich zagłosowało ponad 60% społeczeństwa!!!!!!! Ponad polowa ludzi. Nie poszła na wybory!!!!

Nie obrażając nikogo do wyborów poszli miłośnicy populistycznych partii i osoby (wiem, ze nie tylko, uogólniam bardzo) a Lepper powiedział ze 10% dla nich to mniej niz sie spodziewali, bo jakby poszło wiecej osób do głosowania to dostaliby więcej - ale nie poszli, bo nie chcą pana leppera ani nikogo.

Najgłupsze zdanie jakie dzis słyszałam to to, ze kto nie poszedl na glosowanie, nie bedzie mial prawa narzekać!!! Litości !!!! co to ma być????

Ja nie poszlam na wybory bo nie ma na kogo glosowac i dlatego bedę narzekać (choc mam nadzieje ze jednak nie) co 4 lata ci sami ludzie - raz rządzą raz są w opozycji, zmieniają tylko nazwy swoich klubów i barwy na plakatach. Wytykają błędy poprzednikom i nagle mają pomysły na uleczenie kraju a czemu akurat teraz?????

Może to żarty, ze "wypisujemy"sie z kraju - ale taka jest okrutna i przerażająca prawda, uciekamy z tego kraju, nie żeby zarabiac kokosy ale zeby godnie żyć. Nasi urzędnicy celująco udupiają jakąkolwie przedsiębiorczość w tym kraju, a ładne spoty reklamowe w tv to za malo.

Przepraszam ze sie tak rozpisałam..............m usiałam.



Życzę aby wszystkim starczyło optymizmu i patriotyzmu w nadchodzącym 4leciu Niech Moc Będzie Z Wami
OOOOO własnie!!!!!!
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 23:03   #150
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: WYGRAŁ PiS !!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez spilka
Najgłupsze zdanie jakie dzis słyszałam to to, ze kto nie poszedl na glosowanie, nie bedzie mial prawa narzekać!!! Litości !!!! co to ma być????
Gratuluje wiec madrosci, oby tak dalej Jakos wolalam zaglosowac na tzw. mniejsze zlo (hasla populistow mnie nie ruszaja), bo jesli nie pojdziesz do wyborow to tak, jakbys oddawala glos na najbardziej znienawidzona partie. Nie lubisz Kaczynskich? Coz, dzis pomoglas im wygrac.

Wbrew pozorom, na polskiej scenie politycznej SA ludzie, ktorzy mowia do rzeczy, tylko trzeba siasc i posluchac uwaznie, a nie z gory skazywac kazdy rzad na niepowodzenie.

Jak myslisz, co takiego osiagnelas dzis, nie idac do wyborow? Przyczynilas sie do rewolucji na scenie politycznej?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.