Straszny Wątek ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 18:49   #121
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Joey
Bunny-pie! To jest....straszne.... Momentalnie przypomnial mi sie film "Klątwa", gdzie byla taka straszna scena - dziewczyna jadąc tramwajem spojrzała przez okno, a tam przez chwile w szybie odbijała sie taka twarz..okropna twarz kobiety ktora zmarła

Już nigdy nie spojrzę w lustro !
"Klatwa" dojrzewa u mnie w domu i zamierzam ja obejrzec, ale najzwyczajniej w swiecie nie mam odwagi ja sama zobaczyc, moj narzeczony cykor straszny i nie obejrzy ze mna tego filmu bo sie bac nie lubi

Przeczytalam ksiege duchow, i wiecie co? patrzylam na ludzi pozniej jak na ubrania, ktore sie zrzuca Cialo ludzkie jest jak szata dla ducha, smierc to pozbycie sie tego... brrr a ja tak lubie moje cialo
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 18:54   #122
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja tez nie lubie sie bać... .
No, moze czasem .
W wakacje planuje urzadzic u siebie "noc horrorow". Z chlopakiem i przyjaciolka. Oczywiscie beda musieli u mnie nocowac...
Moze znacie jakies godne polecenia horrory?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 18:59   #123
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ja tez nie lubie sie bać... .
No, moze czasem .
W wakacje planuje urzadzic u siebie "noc horrorow". Z chlopakiem i przyjaciolka. Oczywiscie beda musieli u mnie nocowac...
Moze znacie jakies godne polecenia horrory?
Klatwa - murbeton,
Ring2

ze starszych polecam "oszukac przeznaczenie 1 i 2"

no to bu!!!!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 19:02   #124
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Straszny Wątek ;)

Fajnie...
dzieki

Mam nadzieje ze nie umre ze strachu
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 19:06   #125
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Fajnie...
dzieki

Mam nadzieje ze nie umre ze strachu
Pozycze ci mojego misia ) Ten pluszak wytrzyma kazdy horror
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 19:55   #126
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Straszny Wątek ;)

Tin czy przypadkiem nie o tym filmie mówiłaś? http://www.epinions.com/content_8765673092



Uch, dziewczyny, czytam wątek systematycznie i dostaję dreszczy! Próbuję sobie przypomnieć najstraszniejszy film, jaki widziałam, ale NIE MOGĘ Chyba był tak przerażający, że moja pamięć go wyparła Pamiętam tylko, że doprowadził mnie do okropnego stanu- siedziałam skulona, jak skamieniała, tylko cały czas w środku drżałam i miałam non-stop oczy wypełnione łzami. Szok...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 20:01   #127
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Straszny Wątek ;)

A ja chyba jakoś inaczej odczuwam strach bo najstraszniejsze horrory, ktoe tu wymieniacie (np RING) jakoś nieszczególnie mnie przestraszyły Ringi akurat oglądałam oba japońskie, a ostatnio kolejne japońskie horrory JU-ON. Japończycy to podobno mistrzowie horroru Siostra darła się ze strachu jak opętana a ja się smiałam Za to śmiertelnie przestraszyłam się oglądając film "Gothica", chociaż nie należy podobno do najstraszniejszych . Przez pół roku bałam się obejrzec jakikolwiek straszny film no ale na szczęście już mi przeszło, bo ja uwielbiam takie "straszydła"
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 20:03   #128
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Straszny Wątek ;)

Gothica mnie w ogole nie przestraszyla, jak dla mnie jakis bezplciowy film.Jedyna jezaca wlos na glowie scena to jak Hally plywa w basenie i ma wrazenie ze ktos plynie za nia..

Juz bardziej balam sie na "co kryje prawda"

heh jak widac strach to rowniez rzecz gustu
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-18, 18:45   #129
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Straszny Wątek ;)

Hej! Anisia podała mi link do tego watku. Przeczytałam sobie wszystkie opowieści. Nie należę do osób, któe wierza w duchy. Też miałąm kilka takich przygód, ze budziło mnie w nocy cos strasznego i czułam, że stoi nade mną. Na poczatku sie bałam, ale potem myślałam sobie, że to po rpstu jakies stany lękowe i zapalałam światło.

Raz w podstawówce jak sie interesowałam magią i podróżami telepatycznymi, spróbowałam się "przejść" w nocy do koleżanki. Położyłam się i rozluźniłam i zaczęłam wyobrażać sobie, ż ewychodzę ze swojego ciałą i ide do niej. Podelciałam do jej okna na poddaszu i otworzyłam okienko. I wtedy wyleciał na mnie jakis odrażajacy potwór. Natychmiast sie wybudziłam i następnego dnia powiedziałąm jej o tym i opisałam tego potwra. A ona powiedziałą, ze kiedys jak była mała to sobie wyobrażała takiego potwora włąśnie zeby ja strzegł.

No nie wiem...ale ja nadal nie wierzę w duchy, a ni w takie rzeczy. Myślę, ze po prostu to nasz mózg nam płata takie figle. Nie wierzę w życie pozagrobowe. Wiem, że nie wszytsko mozna wyjaśnić, ale mimo wszystko...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-18, 20:46   #130
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Straszny Wątek ;)

Czasami przytrafiaja mi sie bardzo dziwne rzeczy :| az sie potem bojeee...
Kiedys rozladowal mi sie telefon i wlaczylam go dopiero wieczorem, patrze na wyswietlacz godzina 23:23, za chwile sprawdzam stan konta...i mialam 23zlote i 23 grosze...az sama sie zdziwilam. przypadek??

Ostanio ciagle patrze na zegarki (chodzi mi o elektroniczne) o takich godzinach jak 11:11, 12:12 , 13:13 itd... i tak przynajmniej kilka razy dziennie. W ogole rzadko sprawdzam godzine a jak juz spojrze to wlasnie tak dziwnie cyfry sie ustawiaja

Zawsze jak spie to mam cichutko wlaczone radio (wylaczam je dopiero rano jak wstaje ) Kiedys o 5 rano budzi mnie glosna muzyka :| nikogo w pokoju nie bylo , wszyscy spali Kiedys kilka razy pod rząd o 3 w nocy budzilo mnie bicie dzwonow :|
ja wiem ze to sie smieszne wydaje ale ja po tym spac nie moglam

Zdarzylo mi sie tez 3 razy ze obudzilo mnie jaskrawe, czerwone swiatlo i po chwili zniknelo. Wtedy raz mi sie zdawalo ze widzialam sylwetke diabla...

Czesto tez mam takie jakby poł jawa, pol sen. Cos strasznego mi sie sni i dostaje paralizu, nie moge sie ruszyc (czuje go). Bo ja mam taki zwyczaj ze jak sie wystrasze to krzycze "mama!!" i w nogi do pokoju rodzicow :rotf: potem rodzinka ma ubaw po pachy ale mi wcale do smiechu nie jest . Musze czekac az zacznie switac, wtedy ide spac i wstaje okolo poludnia oszalec mozna... chociaz musze przyznac ze powoli mi przechodzi...
wsstyd...taka duza, a w glupoty wierzy
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-18, 21:47   #131
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Straszny Wątek ;)

martaa65, ja też zawsze uciekam w takich sytuacjach spać do mamy
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-18, 22:37   #132
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Straszny Wątek ;)

ale mama woli spac z tata i mnie wygania
mowi ze za duza jestem a potem siedze do 4 nad ranem na wizazu albo innych stronkach
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-18, 22:58   #133
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Straszny Wątek ;)

Brrr... po co znów wyciągać ten wątek? Ja zawsze jak czytam te straszności to czuje, ze ktos za mną stoi, no zapewne jest to autosugestia.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-18, 23:09   #134
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Straszny Wątek ;)

jest północ
podobno to godzina duchów ja sie booojeee
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 13:53   #135
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Straszny Wątek ;)

dzisiaj w nocy miałam wra.żenie, ze ktoś chodzi po mieszkaniu nas szczęście jestem teraz u rodzinki i śpię z mamą sama chyba bym nie wytrzymała. naprawdę bardzo wyraźnie słyszałam, że ktoś chodził po mieszkniu, a dokładniej po kuchni. ciocia rano powiedziała, ze oni już się przyzwyczaili.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 14:46   #136
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Straszny Wątek ;)

u mnie w rodzinie pełno takich historii. Ja doświadczyłam dwóch.
Miałam ze 22 lata, czyli całkiem niedawno, horroów w tym czasie nie ogladałam dziwnych historii nie słuchałam. I jestem PEWNA, że to mi się nie sniło.
Miałam rozkładaną sofę, w nocy zobaczyłam (mam gęsią skórkę!) faceta kucającego w rogu obok łóżko. Mogłabym narysowac jego portret. Miał włosy, na zaczeskę, po 50, kucał z rękami pod brodą, mówił coś bezgłośnie z wrednym usmiechem. 2 razy w nocy ot widziłam. Do tej pory się boje. Wiem, że to się nie śniło!
Poza tym mam toaletke przedwojenną z wielkimi lustrami, wolę w nocy w nia nie patrzec.
Druga historia. Na wakacje z mamą i jej kolerzanka która miałą córke w moim wieku, wtedy po 10 lat, byłysmy w lesniczówce z XiVIII wieku, pod ruinami zamku. Po drugiej stronie domu mieszkał emerytowany leśniczy, któremu pare lat temu zmarła zona. Nasze matki nie mogły spać, wstawały o 5 rano- cos im nie pozwałało, słyszały jakieś stuki.My nie mogłysmy zasypiać, budziłysmy się w nocy. zaznaczam, że nikt nie dzielił sie swoimi odczuciami, zgadałysmy sie kilka lat poźniej. Zostałymy 2 tyg krócej... Mój wujek, który jest leśniczym dostał mieszkanie tam. Przeprowadzili się całą rodziną- zoną i 2 dzieci. Ciotka po 2 tygodniach wróciła do rodzinnego domu, m ówiąc że przenigdy tam nie wrócici. Kilka razy ktos pukał jej w drzwi. Nawet dzieci słyszały, tamten emerytowany leśniczy też nikogo nie widział, a włąśnie sprzatał koło dworku. Tam była jedna brama. Dom otoczony kamiennym murem. Nie spałabymtam już nigdy. Choc jak pomyslę o tym domu to ciekawi mnie bardzo.
Historia nr 3.
Znajoma, wyszła po swoją córke, która wracała z dyzuru, jest pielęgniarką,na przystanek. Wzięła dużego owczarka niemieckiego. Wracały ta samą drogą co zwykle, między domami, kamienicami, małomiasteczkową ulicą. Nie było ciemno. Z daleka widziała, że idzie jakas kobieta, w żałobie. Cała "zakutana", jakby z woalem na twarzy. Pies zwolnił, zaczłą warczeć. Jej zrobiło się zimno. Kobieta się zbliżała, ale nie szła, ale sunęła, nogi nie odrywały się od asfaltu. Pies zaczłą przeraźliwie skomleć, podkulił ogon, chciał uciekać. Przeli, z trudem, na drugą strone ulicy. Postac przepadła. Pies nie chciał iść, skomląc cały czas. Troche czasu minęło zanim mu przeszło.
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 15:37   #137
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja w akademiku mieszkałam z dziewczyną, która była pod wpływem demonicznym. W nocy działy sie dziwne rzeczy, różne odgłosy. Cały pokój oblepiła plakatami z kina ( typu Klatwa i inne potworstwa). Którejś w nocy część tych plakatów się po prostu odlepiła. Ale w taki sposób, że tylko niektóre poodpadały. Najdziwnejsze było to, że one wsyztskie były poprzyklejane jeden do drugiego. Którejs nocy obudziłam się strasznie wystraszona. Śniły mi się demoniczne twarze, które nachylały się nad moją twarza i się złośliwie śmiały. Zupełnie tak jakby chciały mnie nastraszyć. Zaczęłam sie moidlić i było już OK Moja przyjaciółka z koscioła do którego należymy spała u mnie tez kilka razy i też mówiła, że nie mogła spać bo ją coś budziło, albo śniły jej się koszmary. Nam się koszmary nigdy nie śnią.
Ta moja była współlokatorka studiuje plastykę. I kiedyś zaczęła robić kolaże z gazet i papieru. Kiedyś siedziała nad nimi całą noc. Rano jak wstałam i zobaczyłam efekt jej pracy to się przeraziłam. Same diabelskie twarze z demionicznymi oczami, ustami. Potworność. Ona była strasznie dumna z tego co jej wyszło. Brrrrrrrrrrrrr........... ....
A tak a'propos duchów to chrześcijaństwo nie zna takiego czegoś. Jest mowa o demonach, a nie duchach. Demony ukazują się nam właśnie pod postacia duchów, dziwnych odgłosów i innych strasznych rzeczy, własnie po to, żeby nas zastraszyć i ułatwić sobie dostęp do nas, tym samym przejąć nad nami kontrolę. Dlatego jest tak dużo ludzi pod wpływem demonicznym, lub opętanych. A wszelkie rytuały magiczne, przedmoty mające przynosić nam szczęście i cała magia są czystym złem. Dzięki temu to diabelstwo ma bardzo łatwy dostęp do nas... Tak mi mówił mój pastor Zresztą też czytałam kilka książek na ten temat (polecam "Spotkanie z guru" Barbary Szandorowskiej) i wszedzie było napsiane to samo Pozdrawiam serdecznie!!
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 16:27   #138
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Straszny Wątek ;)

Jej, już przestancie! Ja głupia wchodzę na ten wątek bo nie mogę się powstrzymać, a potem się boję Muron, straszne są twoje historie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 16:47   #139
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Straszny Wątek ;)

tez tak uważam. Jak pisałam miałam wręcz dreszcze. "Ryli". Stara baba a tak sie boje. Ale nie wszystko da sie wytłumaczyc uważam. Poza tym nie jestem zabobonna, ani szczegolnie praktykująca, ani natchniona.
muron jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 16:52   #140
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Straszny Wątek ;)

Monyczkaaa, Muron, Aniielica- żebyście wiedziały, jaką okropną gęsią skórę mam teraz


Joey, biedactwo wywal może ten wątek z subskrypcji, a nuż będzie Ci łatwiej go omijać


Czy ktokolwiek kojarzy skandynawski horror o uczniach (chyba) szkoły średniej, zamkniętych "w kozie", a potem zapomnianych na noc, na których potem ktoś poluje w budynku?
__________________
nie jestem

Edytowane przez Lazy_Morning
Czas edycji: 2005-07-19 o 17:36 Powód: chcę potłuścić ;PPPPPPP
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 17:10   #141
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Straszny Wątek ;)

to co dziewczęta, teraz czytamy a w nocy wszystkie na wizażu siedzimy bo będziemy się bały zasnąć
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 17:38   #142
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
to co dziewczęta, teraz czytamy a w nocy wszystkie na wizażu siedzimy bo będziemy się bały zasnąć
hiehie coś w ten deseń Tylko co ze spaniem?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 18:06   #143
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Straszny Wątek ;)

Dwa lata temu zostałam na wakacjach sama w domu. Przyjechała do mnie kuzynka z chłopakiem. Pewnego wieczoru była straszny deszcz i nieduża burza i jak to często wtedy bywa zabrakło prądu. Zapaliłyśmy świece i wystraszone siedziałyśmy na dole. Wszyscy mieliśmy komórki przed sobą, tel. stacjonarny mam na prąd więc nie działał, a nagle zaczęła dzwonić na górze jakaś komórka. I to nie był mój zwid, wszyscy to słyszeliśmy. Brrr. I wszyscy wiedzieliśmy ze na górze, jednak nikt nie miał odwagi tam pujść. Na szczęście chwilę potem wróciło światło. Nie wiemy co to było do dzisiaj. Dodatkowo gdy rano wstałam na ławie w dużym pokoju na dole(wszyscy spaliśmy na górze, a u nas w tam nigdy się nie je, a tym bardziej nie kroi) leżał nóż, prawie niegdy przez nikogo nie używany, największy jaki mamy w komu, taki prawie tasak. Nikt nie wiem skąd się wzioł. Na szczęście wszyscy przeżyli , ale baliśmy się strasznie
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 18:25   #144
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Straszny Wątek ;)

o żeszzz... to jeszcze gorsze... jakby jakiś psychopata...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 18:32   #145
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Straszny Wątek ;)

Lulina, ja po takim przezyciu to chyba potrzebowalabym psyhoterapeuty...ja sie taak wszystkiego boje

Moja babcia zna mnostwo strasznych historii, czesto mi je opowiadala a ja potem oczywiscie nie moglam spac opisze jedna z nich
no wiec:
Znajoma mojej babci szla przez las na targ do sasiedniej wsi. Bylo to podczas II wojny swiatowej. Idzie sobie powoli i patrzy a tam pod drzewem lezy cialo zolnierza. Nie zyl juz, wiec poszla do dalej i juz wiecej nie chodzila ta droga. Kilka lat pozniej jednak szla ta sciezka. Gdy mijala to miejsce powiedziala sama do siebie - "o to tutaj lezal wtedy zabity zolnierz". Wtedy usłyszala meski glos " poznalas" W lesie nikogo nie bylo. TA kobieta szybko uciekla i juz nigdy nie wrocila w tamte miejsce...

nie chcialam w to wierzyc ale babcia zapewniala mnie ze to prawda....strszszszszszsz ne...:
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 18:48   #146
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Straszny Wątek ;)

bałam się strasznie potem!!!!! No ale do psychoterapeuty nie poszłam. NIe wiem co to było do dzisiaj mnie to zastanawia. Kuzynka miała wtedy na drugi dzień jechać, ale jej nie puściłam, aż do powrotu domowników
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 19:10   #147
alex1721
Raczkowanie
 
Avatar alex1721
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań-Paryż; Paryż-Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: Straszny Wątek ;)

Zobaczcie jakie ten wątek ma powodzenie Ewidentnie lubimy się bać, to część naszego życia...Ja znam mnóstwo takich historii, ale na samą myśl, że miałabym je przytaczać stukam się w łepetynkę ...ale powiem Wam, ze po obejrzeniu Ringu(amerykańskiego), myslałam, że nic gorszego nie można zobaczyć...Myliłam się! niedawno widziałam Shutter'a...nie polecam nikomu o słabym serduszku! Masakra!!!! Czegos tak potwornego nie mozna sobie nawet wyobrazic...a koncowa scena..i znowu mam ciarki
__________________
"...jusqu'ici tout va bien..."
alex1721 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 19:40   #148
cappucino
Rozeznanie
 
Avatar cappucino
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 968
GG do cappucino
Dot.: Straszny Wątek ;)

ja to chyba dzisiaj nie zasne
cappucino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 20:00   #149
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez cappucino
ja to chyba dzisiaj nie zasne
Wcale się nie dziwię,niektóre historie są straszne!!!
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 20:09   #150
piwko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 25
Dot.: Straszny Wątek ;)

U mnie w rodzinie podobno ktoś widział ducha. Jak twierdzi moja mama, to było chyba jakieś ostrzeżenie... Niestety nie poskutkowało....
piwko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.