Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 11:56   #121
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
to zmienia postać rzeczy a ile biorą od osoby?
Cena zależy od rodzaju i liczby dań. Możesz ustalić sobie menu np. za 7 dań gorących z napojami, bez alkoholu wychodzi około 150zł. Za 5 dań wyjdzie kilkanaście złotych mniej w zależności od tego jakie dania wybierzesz. W cenie nie ma stołu wiejskiego ani pieczonej świni (można zamówić za dodatkowa opłatą).
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 12:06   #122
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

/9/


Cytat:
Napisane przez elais81 Pokaż wiadomość
A propo butków..... na dwa tygodnie przed włąsnym weselem mam strasznie poobcierane pięty. Chciałam zaoszczędzić i kupiłam sobie tanie wiosenne pantofle i tak sobie poobcierałam nogi, że aż strach. Qcze chyba mi sie nie wygoją do ślubu, co teraz robić, macie jakieś dobre domowe sposoby?????
Zagoją sie, też popełniłam ten błąd, a teraz chodze w jakiś starych człapuchach.

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
dziewczynki, wysłałam zdjecia jeśli ktoś nie dostał, a chciał to dajcie znać na priv, żeby wątku nie zaśmiecać
Wyglądaliście cudnie. Przepięknie po prostu. Nawet mój TZ był pod wrazeniem. Pewnie twój maż cały czas ci to mówi, ale masz niezwykłe zielone oczy

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
uwazam ze całus przed ołtarzem to bardzo prawidlowy odruch i nic sprosnego na pewno,ale to zalezy od ksiedza...jeden sam zaproponuje Mlodemu,zeby pocalowal zonę a drugi nic...

A co do tego,że wątek spiący się zrobił to prawda,ale nie ma dziwne skoro dziewczyny piszą od niechcenia,albo udzielają się na watku dla lubelskich zonek.Pierwsza część wątku i kawałek drugiej co innego,tam dziewczyny były naprawde zżyte a tu?no comment...
pewnie zostane za to zwińczowana,ale trudno...
zlinczowana nie będziesz. Ale cały czas ktoś dochodzi odchodzi a ipora roku zalatana. czasem cięzko coś napisac jak przez 1 dzień dojdzie duzo tematów, to ani odpowiadać ani co nowego pisac...

Cytat:
Napisane przez Ana844 Pokaż wiadomość
mam pytanie dziewczynki kochane ile kosztuje uszycie bolerko, i czy szyjecie w salonie w którym kupujecie suknie czy gdzieś oddzielnie. No bo właśnie nie wiem jak zrobić, i czy dodatki kupować też jakoś inaczej niż w salonie. Może znacie jakiś sklep z takimi dodatkami ślubnymi jak welon, rękawiczki, bolerko?
Ja mam bolerko szyte tam gdzie i sukienke czyli w bella modzie na Nowowiejskiego/Czechów/ za 200zł.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek 82 Pokaż wiadomość
a ja mam prosbe, i jak zwykle to wlasnie Was sie radze...
Ktoras iedys chyba miala spis piosenek na pierwszy taniec czy podklad muzyczny na plyte, blagam pomózcie, bo wcale nie jest nam sie łatwo zdecydowac, a chcialabym wybrac cos pieknego i pasujacego.A Wy dziewczyny co wybrałyscie??czekam na liste i podpowiedzi
Z gory dziekuje
My mamy Niebieska piosenke Tomczaka, przepiekny tekst, taki slubny własnie i melodia tez urocza http://kluczyk.wrzuta.pl/audio/Ai5l5...ska_piosenka_2

Cytat:
Napisane przez Doro22_10 Pokaż wiadomość
Mam pytanko- czym będziesz rzucać na oczepinach? Pytam, bo ja też nie będę miała welonu a bukietu będzie mi szkoda, tym bardziej że zdjęcia mamy na tygodniu po weselu i chciałabym, żeby bukiet wytrzymał do sesji.
Ja mam zamiar wyjąć jakaś ładną rożyczke z bukietów, które dostaniemy, bo tez welonu mieć nie będę.
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 12:28   #123
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek 82 Pokaż wiadomość
a ja mam prosbe, i jak zwykle to wlasnie Was sie radze...
Ktoras iedys chyba miala spis piosenek na pierwszy taniec czy podklad muzyczny na plyte, blagam pomózcie, bo wcale nie jest nam sie łatwo zdecydowac, a chcialabym wybrac cos pieknego i pasujacego.A Wy dziewczyny co wybrałyscie??czekam na liste i podpowiedzi
Z gory dziekuje
Mam ten sam problem,juz chyba 100 razy zmieniała mi się opcja,narzie stoje przy niczym,ale niedługo będę sie musiala zdecydowac,bo kiedys trzeba zacząc uczyć sie tanca...

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość

a co do zgrania i nie pisania ja nie pisze bo mam naprawdę mało czasu ostatnio no ale może w końcu udałoby sie nam spotkać co
Jak najbardziej jestem za spotkaniem.To moze tam,gdzie wszystkie lublinianki sie spotykają,czyli u szewca??tylko kiedy...

Cytat:
Napisane przez elais81 Pokaż wiadomość

Ale ja chyba nie będę miała pierwszego tańca
Wczoraj strasznie sie zdenerwowałam na mojego NZ zapisałam nas na indywidualną lekcję tańca- pierwszego tańca. Powiedział, że nie pójdzie, i nie przekonały go żadne argumenty, powiedział, że i tak się nie nauczy, i że woli normalnego przytulańca, a nie jakiegoś walca, gdzie bedzie liczył kroki. W takim przypadku strasznie sie na niego obraziłam i nie odzywam sie do niego, na dwa tygodnie przed weselem. Jezeli już bedziemy mieli to pewnie weźniemy sobie jakąś beznadziejną piosenkę w postaci Windy do nieba, Złotego krązka, lub Białego Misia....

Przepraszam za marudzenie...
Nie matrw się Słonko,jakoś się zatańczy,my też jestesmy kalekami jesli chodzi o taniec...A Twój tż moze jszcze zmieni taniec,wybierz jakąs piosenkę(chyba,ze juz masz) i chociaz niech jakichs efektownych obrotów sie nauczy,bo z tego co zrozumialam to chciałabys tanczyc walca,ale moim zdaniem 2 tygodnie to za malo czasu na nauczenie tego tanca,bo jest trudny,a faktycznie sztuczne robienie wyliczonych kroków nie wygląda najlepiej...,wiec w tym wypadku zatanczylabym cos prostego,do jakiejs fajnej piosenki

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
ja się pod Twoją wypowiedzią podpisuję.... niestety

jestem jak najbardziej za spotkaniem
Hehe obie udzielamy sie na wątku PM 2008 i tam chociaz z roznych rejonów Polski dziewuchy to jakos wieksza zażyłość

A co do spotkania to tak jak powyzej napisalam:0Kiedy,gdzie,o ktorej?


Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Koleżanka prosiła mnie o namiary na sprawdzonego dj'a.
Może mi ktoś polecić takowego?
ja osobiscie nie znam zadnego,ale Indygo ostro polecała Dj'a Hiszpana,wiec moze faktycznie jest dobry
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 12:32   #124
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

A ja pytanie trochę z innej beczki . A mianowicie noc poślubna... bo szczerze powiem że ja już sama nie wiem kiedy ma być owa "noc poślubna". Często lokale (w tym nasz) gratis udostępniają pokój dla nowożeńców od razu przychodzi myśl - " na noc poślubną" ale jak ja sobie pomyśle że impreza kończy się powiedzmy o 5 rano to ja o niczym innym myśleć nie będę jak tylko rzucić się na łóżko z obolałymi stopami i iść spać a nie wkładać jakąś sexi bieliznę ( no właśnie zaopatrzacie się w bielizne na noc poślubną?) pozatym 5 rano to już nie noc a w zasadzie dzień poślubny hehe . No a noc później to już tak dziwnie poprawiny, goście potem pewnie długa impreza ze znajomymi, nocowanie w rodzinnym domu (bo do Warszawy jeszcze wtedy pewnie nie wrocimy) więc z romantycznych uniesień też lipa... tym bardziej z rodzicami za ścianą hehe... Więc ja już sama nie wiem
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 12:41   #125
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
A ja pytanie trochę z innej beczki . A mianowicie noc poślubna... bo szczerze powiem że ja już sama nie wiem kiedy ma być owa "noc poślubna". Często lokale (w tym nasz) gratis udostępniają pokój dla nowożeńców od razu przychodzi myśl - " na noc poślubną" ale jak ja sobie pomyśle że impreza kończy się powiedzmy o 5 rano to ja o niczym innym myśleć nie będę jak tylko rzucić się na łóżko z obolałymi stopami i iść spać a nie wkładać jakąś sexi bieliznę ( no właśnie zaopatrzacie się w bielizne na noc poślubną?) pozatym 5 rano to już nie noc a w zasadzie dzień poślubny hehe . No a noc później to już tak dziwnie poprawiny, goście potem pewnie długa impreza ze znajomymi, nocowanie w rodzinnym domu (bo do Warszawy jeszcze wtedy pewnie nie wrocimy) więc z romantycznych uniesień też lipa... tym bardziej z rodzicami za ścianą hehe... Więc ja już sama nie wiem
Zapomnij o nocy poślubnej! Będziesz tak zmordowana po weselu, że rzucicie się rano na łóżko i pójdziecie spać. A lokale dają pokój, żeby:
1. Para młoda mogła sobie tam swoje rzeczy trzymać i to jest bardzo fajne. Można tam zanieść prezenty i przechować zebrane pieniądze.
2. Rano przespać się kilka godzin.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 12:45   #126
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Zapomnij o nocy poślubnej! Będziesz tak zmordowana po weselu, że rzucicie się rano na łóżko i pójdziecie spać. A lokale dają pokój, żeby:
1. Para młoda mogła sobie tam swoje rzeczy trzymać i to jest bardzo fajne. Można tam zanieść prezenty i przechować zebrane pieniądze.
2. Rano przespać się kilka godzin.

hehe no ja tak myślę, ale nie wiem czy to jest dość przekonujący argument dla "świeżo upieczonych mężów" hehehe
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 12:48   #127
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
hehe no ja tak myślę, ale nie wiem czy to jest dość przekonujący argument dla "świeżo upieczonych mężów" hehehe
Mój przyszły świeżo upieczony maż ma ten sam problem
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 13:04   #128
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
Mój przyszły świeżo upieczony maż ma ten sam problem
Nie będzie go miał po weselu, bo po prostu padnie.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 13:14   #129
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Hehe,a propos nocy poslubnej to ja ostatnio z tz'tem doszłam do wniosku,ze zanim odespimy,to noc poslubną tak chyba z tydzien po weselu sobie zrobimy,zeby byc swieżym i rześkim !! Tylko nie wiem czym to się skończy ...
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 15:28   #130
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Koleżanka prosiła mnie o namiary na sprawdzonego dj'a.
Może mi ktoś polecić takowego?
ja polecam dj'a Hiszpana. świetnie gra i prowadzi imprę.
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 15:32   #131
Kama24
Raczkowanie
 
Avatar Kama24
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 148
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Możecie polecić jakiegoś fajnego kamerzystę?
w następnym tygodniu jedziemy podpisać umowę z zomerem wiecie może ile kosztuje u niego ta fotoksiążka?
Widzę że nasz wątek powoli się rozkręca
A słyszeliście cos o zespole galileo bo u mnie grają i ciekawa jestem czy któraś z was była na weselu jak oni grali?
Kama24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 15:32   #132
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Zapomnij o nocy poślubnej! Będziesz tak zmordowana po weselu, że rzucicie się rano na łóżko i pójdziecie spać. A lokale dają pokój, żeby:
1. Para młoda mogła sobie tam swoje rzeczy trzymać i to jest bardzo fajne. Można tam zanieść prezenty i przechować zebrane pieniądze.
2. Rano przespać się kilka godzin.
Mój Mąż na wszystko mógł nie mieć siły, ale na noc poślubną miał w sumie bardzo dobrze, bo mógł nie miec w końu 3,5 roku razem już mieszkalismy . powiedział, że noc-ranek poślubną ma się raz w życiu, choć my mielismy 2 razy- po cywilnym i koscielnym hihi.

dziewczyny poszła nastęna porcja zdjec- kto jeszcze nie dostał, poproszę o mail. LENKO, KRUSZyNKO podajcie maile to Wam wyśłę!


AHA, jeszcze raz chciałam WAM bardzo, bardzo podziękowac za wszystkie miłe, ciepłe słowa, za życzenia i komplementy na nasz temat, cieszę się, że zdjęcia Wam się podobały. Wiecie, naprawdę byłam tego dnia przeszczęśliwa- życzę i Wam tego samego.

Mój Maż też marudził, że tak na szczegółach sie skupiam, że pół Lublina np za jego karwatem zjeździłam - po obejrzeniu zdjęć powiedział super to dobrałaś, teraz widzę jak to wszystko gra ze sobą. komplement od Męża był tym najpiękniejszym.
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.



Edytowane przez indygo79
Czas edycji: 2008-04-17 o 15:39 Powód: dopisek
indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 15:53   #133
AgaOp
Raczkowanie
 
Avatar AgaOp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole/Lublin
Wiadomości: 150
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Jeśli i ja bym mogła obejrzeć zdjęcia,to bym bardzo prosiła Mój mail gusia33d@interia.pl

Jeśli chodzi o piosenkę Tomczaka,to jest przecudna.My będziemy tańczyć walca wiedeńskiego, raczej jedną z nich,chyba że znów zmienimy zdanie http://tancerz19.wrzuta.pl/audio/n2n...altz_wiedenski

http://www.wrzuta.pl/audio/d1IcBi633B/walc_wiedenski

http://nerissa.wrzuta.pl/audio/sH9Be...walc_wiedenski
__________________
13 wrzesień 2008r godz. 15.00
No i jestem mężatką
AgaOp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 15:55   #134
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Mi kręcić będzie Emka - strasznie podobają mi się ich filmy, robione z pomysłem - na początku np. efekt starego filmu lub pokaz slajdów ze zdjęciami z dzieciństwa .
http://www.emkafilm.pl/
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 15:58   #135
Kama24
Raczkowanie
 
Avatar Kama24
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 148
Indygo79 Spóżnione i szczere życzenia wszystkie najlepszego i żebyś zawsze była tak szczęśliwa jak teraz
Jeślibyś mogła wysłać to proszę o zdjęcia byłabym wdzięczna:
kamilakozak@op.pl

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Mi kręcić będzie Emka - strasznie podobają mi się ich filmy, robione z pomysłem - na początku np. efekt starego filmu lub pokaz slajdów ze zdjęciami z dzieciństwa .
http://www.emkafilm.pl/
A ile płacisz? i za ile godzin filmu?

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-04-17 o 20:52 Powód: post pod postem
Kama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 16:07   #136
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Ok. 3 godziny filmu, 3 komplety płyt 1200 zł.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 16:11   #137
Kama24
Raczkowanie
 
Avatar Kama24
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 148
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Ok. 3 godziny filmu, 3 komplety płyt 1200 zł.
Przejrzałam ich stronę i nawet mi się podoba trudny wybór mnie czeka dzięki za pomoc
Kama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 16:13   #138
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Nie ma za co . Z tego co pamiętam to to co jest na stronie to nie 100% ich możliwości - aha kamerzystką jest pani .
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 16:58   #139
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Kama24 Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiegoś fajnego kamerzystę?
w następnym tygodniu jedziemy podpisać umowę z zomerem wiecie może ile kosztuje u niego ta fotoksiążka?
Widzę że nasz wątek powoli się rozkręca
A słyszeliście cos o zespole galileo bo u mnie grają i ciekawa jestem czy któraś z was była na weselu jak oni grali?
naszym kamerzystą jest p.Tomasz Widło,jego prezentacja powaliła nas na kolana,swietne filmy robi,chociaz nie polecam oglądania strony internetowej,bo jest stara i brzydka Cena to chyba cos koło 1200-1300 nie pamietam dokładnie,bo juz dawno podpisywalismy umowę
A zespołu niestety nie znam,więc nie pomogę
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 17:21   #140
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
naszym kamerzystą jest p.Tomasz Widło,jego prezentacja powaliła nas na kolana,swietne filmy robi,chociaz nie polecam oglądania strony internetowej,bo jest stara i brzydka Cena to chyba cos koło 1200-1300 nie pamietam dokładnie,bo juz dawno podpisywalismy umowę
A zespołu niestety nie znam,więc nie pomogę
My też mamy p.Widło - cena coś właśnie jak katia napisała
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 17:32   #141
aurelia-aurita
Raczkowanie
 
Avatar aurelia-aurita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 235
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Mi kręcić będzie Emka - strasznie podobają mi się ich filmy, robione z pomysłem - na początku np. efekt starego filmu lub pokaz slajdów ze zdjęciami z dzieciństwa .
http://www.emkafilm.pl/
Naszą kamerzystką była p. Monika z EmkaFilm i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu, więc wszystkim niezdecydowanym polecam
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/08_18_2007_4_8_2007_24.png


4.VIII.2007 r. Nasz Ślub
aurelia-aurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:03   #142
Ana844
Raczkowanie
 
Avatar Ana844
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 153
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Kama24 Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiegoś fajnego kamerzystę?
Ja osobiście polecam Pana Grzegorza Siwka. To jest jego strona www.profil.net.pl ale mało tam zamieścił, i się nie dziwię nikt nie będzie za darmo rozdawał swoich pomysłów.Za dojazd nie bierze dodatkowych opłat.
Ana844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:29   #143
Sylwia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Indygo dzięki za zdjęcia super wyglądaliście i tacy uśmiechnięci, szczęśliwi A u mnie w Kościele jest tak ze: zanim pan młody włoży obrączkę pani młodej to ją całuje(obrączke całuje), mowi tą przysięgę (czy jak tam to sie nazywa)i wkłada obraczkę na palec pani młodej, nastepnie tak samo robi pani młoda-całuje obrączkę pana młodego,mowi przysiege a następnie wkłada na palec panu młodemu i na koniec całuja sie w usta (oczywiscie tylko delikatnie) I mi sie bardzo to podoba
Sylwia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:43   #144
niunka1985
Raczkowanie
 
Avatar niunka1985
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 111
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

a ja jako kamerzyste polecam P.Waldemara Serafina tylko u niego jest taki minus ze sporo kosztuje;( ale to co potrafi sklecic jest nie do opisania i tak jak kolezanka nie radzielabym oceniac po stronie internetowej bo dopiero ich zasob jaki maja w biurach robi wrazenie

A takie mam jeszcze pytanko czy mozna gdzies w lublinie od reki dostac zawieszki na alkohol???

Jesli chodzi o noc poslubna to ja mysl ze nie dam rady;( do imprez nie bardzo jestem przyzwyczajona tak juz od jakiegos czasu
__________________
21.06.2008
niunka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:53   #145
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Indygo widać ,że impreza była po prostu full wypas
Powtórzę jeszcze raz,ze te zdjecia pokazują dwoje przeszczęsliwych ludziOby tak dalej


Tak jak napisała niunka1985 potwierdzam,ze p.Serafin robi sup[er filmy,ale tez i odpowiednio sie za to ceni,niestety...

niunka a co do zawieszek to nie wiem,gdzie tak od reki można dostać,a na allegro nie patrzyłaś?
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:25   #146
Sylwia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

[quote=niunka1985;7261574]

A takie mam jeszcze pytanko czy mozna gdzies w lublinie od reki dostac zawieszki na alkohol???

Zawieszki na alkohol mozna dostac w studio dekoracji na Głębokiej, tylko to sa same wierszyki bez imion, bo są już gotowe, jeśli sie nie myle to 25 szt zawieszek kosztuje 16 zł. Mam nadzieje ze pomogłam
Sylwia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:37   #147
Ana844
Raczkowanie
 
Avatar Ana844
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 153
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Co do zawieszek to się zastanawiam czy jest sens, no bo w zamrażarce to papier rozmięknie, i jak się każdą jedną wyjmie to trzeba będzie zakładać a nie wiem co na to nasi tatusiowie, bo to oni będą wódkę roznosić . A tak w ogóle to widziałyście w autopsji jak to wygląda z tymi zawieszkami na jakimś weselu, czy zwraca to uwagę, czy nie.
Ana844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:53   #148
Kama24
Raczkowanie
 
Avatar Kama24
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 148
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dzięki serdeczne za pomoc myślę że niedługo już coś wybiorę, zaraz przejrzę stronki.
Kama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:57   #149
Ana844
Raczkowanie
 
Avatar Ana844
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 153
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Mam pytanko dziewczynki jeszcze jedno.
Co się niesie w prezencie dla rodziców narzeczonego , jak idzie się z rewizytą po zaręczynach. Słyszałam że się alkoholu nie powinno nieść... i zupełnie nie wiem jak to z tym jest co można a czego nie można...
Ana844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:36   #150
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Ana844 Pokaż wiadomość
Mam pytanko dziewczynki jeszcze jedno.
Co się niesie w prezencie dla rodziców narzeczonego , jak idzie się z rewizytą po zaręczynach. Słyszałam że się alkoholu nie powinno nieść... i zupełnie nie wiem jak to z tym jest co można a czego nie można...
dobre pytanie nas to niedługo czeka, chociaż rodzice znają się już jakis czas a i od zareczyn minął rok to rewizyta dopiro ma sie odbyć...
ja myslałam że sie weźmie flaszke i bedzie ok,ale skor nie to co?!

qrde ale naskrobałyście..tydzień mnie nie było a teraz mam zaległości! jeśli chodzi o udzielanie się to postaram sie nadrobić bo ten tydzień miałam wyrwany z życiorysu... co do spotkania to jak termin bedzie ok to i ja chętna
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.