Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 01:29   #121
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

I na dobranoc chce wam pokazac co udało mi sie kupić balsam Nivea ujędrniający i oliwka do masażu ujędrniająca cenowo nawet nie za tanio jak na nivea bo balsam 5,5 euro a oliwka 7 czy 8 (już nie pamiętam). Konsystencja super! Wchłania sie szybko i niema tłustej warstwy, jest taki lekko rzadszy czyli idealny do smarowania dużych powierzchni ciała. Mega wydajny i piekny zapach! Moim zdaniem prawie identyczny zapach jak ten z Vichy co miałam konsystencja też identyczna oliwki jeszcze nie używałam - tylko balsam. Co do efektów to powiem wam za dwa tygodnie

Dobra ide spac bo to zaraz 3 a ja o 8 wstaje dobranoc :-* do jutra!!! :-*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1405556909231.jpg (57,4 KB, 10 załadowań)
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 08:25   #122
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej laski

Witam się przy omlecie z pomidorami

Dzisiaj juz psychicznie jakos lepiej się czuję Wstałam bez bolu nogi więc tez pozytywnie, oby tak dalej
Mam na 13 do pracy wiec zaraz lece na zakupki i zrobię obiad do pracy, bedzie dzisiaj klasycznie kurczak w curry z ryżem dzikim
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 14:24   #123
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej Laseczki
ja dzisiaj dostałam @ i umieram od rana tzn juz jest lepiej ale cały czas boli brzuszek ;/ więc nici z opalania a taka piękna pogoda u mnie.... drzemkę sobie zrobiłam to wstałam cała mokra wzięłam prysznic bo musiałam iść po makaron na obiad i już zgrzeszyłam zeżarłam grześka bez czekolady i wypiłam monte

Czekoladka na rolkach jeżdżę z Tż
a wczoraj jak jeździłam to się zmotywowałam, jeździła babka po 40stce i jakie ona miała kur** nogi zero cellulitu jędrne a widać było bo miała króciutkie spodenki....

Monia ten balsam ma piękny zapach a oliwke nie wiem czy widziałam...

już łazienka super wygląda a jak jeszcze dodasz te dodatki to będzie cacy

jednak odłożyłam tę wizytę we wrześniu na początku się umówię, ale mi też ona mówiła że nie będzie szwów i blizny tylko brązowa plamka więc zobaczymy i tak muszę wyciąć bo się boję (już dawno mamie mówiłam że chcę wyciąć a dermatolog tylko przyspieszyła) więc kosmetyką się nie przejmuję nawet jak będzie blizna to trudno
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 17:47   #124
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość

jednak odłożyłam tę wizytę we wrześniu na początku się umówię, ale mi też ona mówiła że nie będzie szwów i blizny tylko brązowa plamka więc zobaczymy i tak muszę wyciąć bo się boję (już dawno mamie mówiłam że chcę wyciąć a dermatolog tylko przyspieszyła) więc kosmetyką się nie przejmuję nawet jak będzie blizna to trudno
Kochana a dermatolog będzie to usuwal?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 18:50   #125
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Kochana a dermatolog będzie to usuwal?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tak bo mierzyła i powiedziała że ma tyle mm że nie musi to robić chirurg i może ona to usunąć a to nie jest skalpel tylko cos podobnego ( zapomniałam jak to się nazywa) że ona to jakby zetnie i nie będzie trzeba zszywać i blizny nie będzie no i oczywiście idzie to do badania.
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 20:27   #126
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
tak bo mierzyła i powiedziała że ma tyle mm że nie musi to robić chirurg i może ona to usunąć a to nie jest skalpel tylko cos podobnego ( zapomniałam jak to się nazywa) że ona to jakby zetnie i nie będzie trzeba zszywać i blizny nie będzie no i oczywiście idzie to do badania.
A to luz kochana, nie powinno byc wielkiego śladu Inaczej wycina chirurg bo zawsze robi się tzw margines onkologiczny, tutaj tak nie bedzie wiec nie masz się co martwić

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

A ja wrocilam własnie z pracy i popijam herbatkę Daruję sobie chyba kolacje bo jestem taka syta dzisiaj ze głowa mała Pozatym jest pozno pewnie niedługo polozę się spac, a nie lubię taka najedzona spac

W ogole spadł deszcz zrobiło się chłodniej, jutro zamierzam trochę wczesniej wstac zeby pocwiczyć wkoncu bo juz mam taką potrzebę psychiczną
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 21:22   #127
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dziękuję laseczki za miłe komentarze

Monia haha racja ale powiem Ci, że fryzurka jest naprawdę wygodna i wcale nie żałuję, że się tak ścięłam a poza tym to tylko włosy
No i racja mi też się wydaje, że znamy się już tyyyle lat i to nie tylko wirtualnie mam nadzieję, że kiedyś uda nam się spotkać na żywo


Sorki, że odpisałam tak "po łebkach" ale dopieto wróciłam do domu, byłam na piwku i 3 despery wpadły ^^
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 08:05   #128
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Siemaa

Cholera laski bo zacznę prowadzić monolog wewnetrzny jak tu bedzie taki ruch


Ja wstałam ale nie wyrobiłam się z cwiczeniami a teraz juz jest taka temperatura ze chyba by mnie karetka zabrała
Takze ogarniam się do pracy zrobiłam zarło na cały dzien

Wkoncu piatek I relaxxx
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 08:33   #129
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Meeedzik Jaka laska !!! Mega normalnie Ja też tak chcę wyglądać....

Cocktail Jak z Plutkiem? lepiej dzisiaj coś?

Monia Kurczę... ta łazienka super jest, a jak będzie całkowicie urządzona, to mega będzie !!! Ładne dekoracje Masz taki zmysł do urządzania, ja np. w ogóle żółty kosz na prawie- spoko, zostawiam :P A co do Tż zrozumiałaś poprawnie :/ Ja wiem popierdzielona jestem.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Hej
Ja tez właśnie wracam z rolek qiec melduje 12km na wiecej nie miałam sił w pracy się nalatam naschylam wiec wystraczy tyle .
Brawo za rolki !!! Jeszcze przy takim upale chciało Ci się jeździć, to już w ogóle podziwiam!

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Czekoladka Dobrze, że już lepiej się czujesz Już ma być tylko lepiej, pamiętaj !
A co do tych łez...eee ludziom się w d.pach przewraca i kombinują coś nowego ciągle
Chyba dzisiaj sobie też zrobię taki omlet na śniadanie

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
A za mną dziś 1 dzień dietki zakończony 3 posiłki, na ćwiczenia czasu mi brakło ale cały dzień latałam to chociaż tyle


---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Ja się czuję mega gruba i ociężała, cały czas mam wzdęty brzuch, problemy z wc, jakoś źle się czuję ciągle :/ Tak patrzę na siebie w lustrze i o maaatko, co to za wieloryb, wiem że to na pewno tylko taki okres, ale no nic nie poradzę na to.
Dzisiaj jadę z Tż na noc do znajomego z 30 km od wrocka, na noc na grilla i jutro wieczorem powrót, no a w niedzielę nad ranem ten turnus rehabilitacyjny
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 08:55   #130
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

no w końcu Was znalazłam

u mnie dietowo jest ch*owo.

a poza tym w pracy mnóstwo zmian i więcej obowiązków, taki niby awans ale tylko względem nazwy stanowiska, kasa ta sama rzecz jasna moze kiedyś to się zmieni..
przez to nie wiem w co ręce wsadzić, po pracy uczę się, jem byle co, w weekendy też jestem zajęta, teraz urodziny koleżanki, za tydzień chyba jadę do Drezna, potem w kolejny week moje urodziny, potem parapetówko-urodziny, a potem jedziemy nad morze
masakra.

pozdrawiam Was

Edytowane przez Tycikata
Czas edycji: 2014-07-18 o 08:57
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 15:06   #131
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
no w końcu Was znalazłam

u mnie dietowo jest ch*owo.

a poza tym w pracy mnóstwo zmian i więcej obowiązków, taki niby awans ale tylko względem nazwy stanowiska, kasa ta sama rzecz jasna moze kiedyś to się zmieni..
przez to nie wiem w co ręce wsadzić, po pracy uczę się, jem byle co, w weekendy też jestem zajęta, teraz urodziny koleżanki, za tydzień chyba jadę do Drezna, potem w kolejny week moje urodziny, potem parapetówko-urodziny, a potem jedziemy nad morze
masakra.

pozdrawiam Was
Nie mogłaś nas znaleźć na wizazu?

Fajnie ze wpadasz Trzeba spiac dupke i dzialac


Ja siedzę w pracy i okropnie boli mnie głowa a do 19 mam pacjentow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez bialaczekoladka
Czas edycji: 2014-07-18 o 15:21
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 15:30   #132
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej
Ja właśnie czekam na tramwaj i do domku. Tak mnie brzuch w pracy bolał chyba ze trzy godz tak samo w nocy.... jestem nie wyspana i padnieta przez ten brzuch :/



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

CZEKOLADKA fajnie jak mowisz ze nie będzie śladu po wycięciu pieprzyka ale nawet gdyby to trudno. Teraz sie stresuje ze cos tam będzie złego w nim....

Ojj biedna mam nadzieję ze przestanie Cię szybko boleć głowa :-*



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

TYCIKATA to bierzemy spinamy tyłki no o brawo za awansik

ZOSIA Ty gruba. .. proszę Cie przecież Ty chudziutka i te nóżki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

MONIA I ja dzisiaj kupiłam ten olejek co Ty z nivea bo akurat mi sie oliwka skończyła do masowania wiec wypróbuję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

W ogóle coś mało do czytania Laski piszcie więcej :-P

MILENA co tam u Ciebie jal się czujesz? Mam nadzieje ze wszystko z Wami dobrze ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 17:30   #133
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hejka ja nie pisałam, bo pojechałam rano do koleżanki dopiero siadłam w domu na kompa Pluto już lepiej całe szczęście siedział wczoraj cały czas w domu oprócz wyjścia na siku, dzisiaj go teście zabrali na spacer nad wode to sie schłodził i wymiział w piasku (dostalam relacje mms).

Jezu a mnie wczoraj tak brzuch bolał zjadłyśmy z koleżankami pizze na mieście w ramach obiadu i umierałyśmy potem, jakieś wzdęcia przelewanie także dziękuje za takie smakołyki
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 19:30   #134
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czekoladka Dobrze, że już lepiej się czujesz Już ma być tylko lepiej, pamiętaj !
A co do tych łez...eee ludziom się w d.pach przewraca i kombinują coś nowego ciągle
Chyba dzisiaj sobie też zrobię taki omlet na śniadanie

[/COLOR]Ja się czuję mega gruba i ociężała, cały czas mam wzdęty brzuch, problemy z wc, jakoś źle się czuję ciągle :/ Tak patrzę na siebie w lustrze i o maaatko, co to za wieloryb, wiem że to na pewno tylko taki okres, ale no nic nie poradzę na to.
Dzisiaj jadę z Tż na noc do znajomego z 30 km od wrocka, na noc na grilla i jutro wieczorem powrót, no a w niedzielę nad ranem ten turnus rehabilitacyjny
Dzieki

Z tymi łzami to niezła zieja co?
A dzieci w Afryce głodują

Omlety są zayebiaszcze Ostatnio cały czas na nich jadę, zapychają na maxa!

Z samopoczuciem mam tak samo, czuję się jak wieloryb, cała puchnę, wszytsko mnie drazni. Ostatnio juz w ogole nie akceptuje swojego wygladu, wszytsko mi się nie podoba. Dobrze ze Tz mnie chociaz podbudowuje bo gdyby nie to to depresja murowana

Hmmm ale nocka się szykuje

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Hej
Ja właśnie czekam na tramwaj i do domku. Tak mnie brzuch w pracy bolał chyba ze trzy godz tak samo w nocy.... jestem nie wyspana i padnieta przez ten brzuch :/


[/COLOR]CZEKOLADKA fajnie jak mowisz ze nie będzie śladu po wycięciu pieprzyka ale nawet gdyby to trudno. Teraz sie stresuje ze cos tam będzie złego w nim....

Ojj biedna mam nadzieję ze przestanie Cię szybko boleć głowa :-*
Wspolczuję @ Mnie dalej łeb nawala To na bank od cisnienia,ostatnio coś jest z tym pochrzanione w pogodzie i czuję się jakbym 70 lat miala

No moze ewentualnie jakis punkt minimalny zostac Jezeli nie dorwie Cię chirurg to mozesz byc spokojna

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hejka ja nie pisałam, bo pojechałam rano do koleżanki dopiero siadłam w domu na kompa Pluto już lepiej całe szczęście siedział wczoraj cały czas w domu oprócz wyjścia na siku, dzisiaj go teście zabrali na spacer nad wode to sie schłodził i wymiział w piasku (dostalam relacje mms).

Jezu a mnie wczoraj tak brzuch bolał zjadłyśmy z koleżankami pizze na mieście w ramach obiadu i umierałyśmy potem, jakieś wzdęcia przelewanie także dziękuje za takie smakołyki
Masz nauczkę Zartuję Ale tak na powaznie to taki shit sprzedają w tych pizzeriach ze na serio lepiej juz sobie chyba samemu cos sporzadzić, przynajmniej wiesz co masz w srodku
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 20:17   #135
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej laseczki ale dzis padnięta jestem cały dzień w pracy byłam, jeszcze taki upał, że mam dość. Spiąca jakaś jestem i zaraz się kładę spać.
A jutro rano ruszamy z koleżanka na basen du.pke trochę posmażyć noo a wieczorkiem grill u znajomych z nocką, także muszę zaopatrzyć się w dużą ilość witaminy C

Zoska dziękuję ale nie przesadzaj, bo ja tez mam ostatnio dni paszteta cellu na udach mam :/ no i brzuch taki fee... kiedyś był sto razy lepszy ale co się dziwić, jak chleję piwsko to i brzuch mi rośnie :/
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 20:23   #136
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki ale dzis padnięta jestem cały dzień w pracy byłam, jeszcze taki upał, że mam dość. Spiąca jakaś jestem i zaraz się kładę spać.
A jutro rano ruszamy z koleżanka na basen du.pke trochę posmażyć noo a wieczorkiem grill u znajomych z nocką, także muszę zaopatrzyć się w dużą ilość witaminy C

Zoska dziękuję ale nie przesadzaj, bo ja tez mam ostatnio dni paszteta cellu na udach mam :/ no i brzuch taki fee... kiedyś był sto razy lepszy ale co się dziwić, jak chleję piwsko to i brzuch mi rośnie :/
Upał potrafi wykonczyć

Ja tez jutro się wybieram z Tz na baseny, pewnie dlugo nie wytrzymam na tym słoncu bo ja to słabeusz jestem szyko mnie meczą takie wysokie temperatury

Ty masz brzuch fuu? Kochana zlituj się
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 21:16   #137
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Alexis jestem tylko wiesz jak to u mnie w wakacje czasu brak na neta [COLOR=Silver]

Dodaję fotkę z dziś
no wiem , wiem sama rzadko kompa włączam żal siedziec w domu na takie ciepło

ale z Ciebie laseczka Chciałabym tak wyglądać podczas dni paszteta, ba chciałabym tak wogóle wyglądać , ehh marzenia


Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość

Ja jestem kochana ale gdzie Ty się podziewałaś???? Super że do nas wróciłaś Opowiadaj co u Ciebie ?
Ja dopiero skończyłam w 90% łazienkę remontować i dlatego mnie od weekendu nie było tutaj [COLOR="Silver"]
no to dobrze, bo brakowało mi tu Ciebie
A ja ciągle podczytywałam ale wiesz, praca studia, Tż...\
Na szczęście niedawno sie obroniłam więc na kilka miesięcy wolne od nauki ale za to wiele innych rzeczy do zrobienia . Ostatnio nie mam nawet kiedy na tyłku usiąść, dobra trwa za krótko i nie zapowiada się żeby czas miał zwolnić. U mnie dobrze niedługo będę już mężatką i zaczynam się stresować , właściwie to jestem mega zestresowana
Ekstra teraz ta łazienka wygląda i fajnie dodatki podobierałaś dodaj jeszcze jakieś zdj jak wszystko będzie już w 100 % gotowe
Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Dzisiaj juz psychicznie jakos lepiej się czuję Wstałam bez bolu nogi więc tez pozytywnie, oby tak dalej
Mam na 13 do pracy wiec zaraz lece na zakupki i zrobię obiad do pracy, bedzie dzisiaj klasycznie kurczak w curry z ryżem dzikim
Dobrze że już wszystko lepiej
Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Ja się czuję mega gruba i ociężała, cały czas mam wzdęty brzuch, problemy z wc, jakoś źle się czuję ciągle :/ Tak patrzę na siebie w lustrze i o maaatko, co to za wieloryb, wiem że to na pewno tylko taki okres, ale no nic nie poradzę na to.
Dzisiaj jadę z Tż na noc do znajomego z 30 km od wrocka, na noc na grilla i jutro wieczorem powrót, no a w niedzielę nad ranem ten turnus rehabilitacyjny

Zosia co Ty za głupoty gadasz, gdzie Ty niby gruba?? Musiałabyś chyba kilka/naście kilo przytyć żeby cokolwiek było widać, przecież na tych zdj które masz w albumie to normalnie laseczka to tylko gorszy dzień, tak czasami jest że wszystko sie widzi w ciemnych barwach
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 21:33   #138
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Alexis co Ty się nam nie chwalisz ze jestes po obronie? Super Mam nadzieje ze hucznie było świetowane?

Wesele Ci się szykuje i my nic o tym nie wiemy? Kiedy co gdzie, jak? Jaka sukienka? Proszę Nam tu spiewac jak na spowiedzi
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 21:40   #139
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

ja po pracy oczywiście się zdrzemnęłam taka padnięta byłam później był spacer z Tż i
melduję dzisiaj killer buns&thighs i 3 kostki milki i pół szklanki piwka




Alexis oo ślub ale fajnie duże wesele?
nie ma co się stresować


Czekoladka nie no raczej nie dorwie zaraz po drugim weselu się umówię na cięcie heh.

Cocktail ojj to miałyście z tą pizzą ja ostatnio jak jadłam w pizza hut to stwierdziłam że najlepsza jest jak się samemu zrobi chociaż nic mi nie było to bez rewelacji...

Medzik ja też mam cellulit na udach pod pupa... szoruje syreną Tż masuje prawie codziennie nogi jędrne a nie mogę się w stu procentach go pozbyć

Laseczki Takie dupeczki jesteście więc nie mówcie mi tu o dniu paszteta proszę myśleć pozytywnie !!! i patrzeć co się w sobie podoba a nie na odwrót
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 21:51   #140
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Mam inwazje robali
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 22:00   #141
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Mam inwazje robali
????
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 22:03   #142
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość

Czekoladka nie no raczej nie dorwie zaraz po drugim weselu się umówię na cięcie heh.
a kiedy masz?

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
????
Poprostu okno sobie otworzyłam i jest inwazja Lecą do swiatła jak do nie powiem czego 8 sztuk na sciane, 4 na france, po nodze cos mi łazi

Jak zyć?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 22:09   #143
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
a kiedy masz?



Poprostu okno sobie otworzyłam i jest inwazja Lecą do swiatła jak do nie powiem czego 8 sztuk na sciane, 4 na france, po nodze cos mi łazi

Jak zyć?
16 sierpnia więc po jakoś się umówię, tylko po 3 tyg kolejne ale to już najwyżej z plasterkiem pójdę haha

ooo no to współczuję, my tak ostatnio z Tż ale to było z 20sztuk albo lepiej, kazałam Tz je wybić i teraz można się domyślić jak wyglądają nasze ściany
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 22:12   #144
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
16 sierpnia więc po jakoś się umówię, tylko po 3 tyg kolejne ale to już najwyżej z plasterkiem pójdę haha

ooo no to współczuję, my tak ostatnio z Tż ale to było z 20sztuk albo lepiej, kazałam Tz je wybić i teraz można się domyślić jak wyglądają nasze ściany
No lepiej na jesien tego typu sprawy, żeby Ci się przebarwienie nie zrobiło

To jest jakies okropieństwo! Są tego steki, tyle się namnozyło I po co to komu
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 22:34   #145
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
No lepiej na jesien tego typu sprawy, żeby Ci się przebarwienie nie zrobiło

To jest jakies okropieństwo! Są tego steki, tyle się namnozyło I po co to komu

no dlatego teraz nie świecę światła jak mam okno otwarte
ja już pomasowana zaraz idę lulu jutro pośpię trochę bo mam na 14
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 22:41   #146
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
no dlatego teraz nie świecę światła jak mam okno otwarte
ja już pomasowana zaraz idę lulu jutro pośpię trochę bo mam na 14
Chciałam pazury pomalować dlatego zapalilam, ja tez zmykam bo jutro mam sporo na głowie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 07:06   #147
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry :-*
Mnie już słoneczko obudziło a miałam dłużej pospać hehe.
Zaraz idę poćwiczyć brzychy i stepper.

Udanego weekendu Wam życzę ja jutro jade do domku i wracam w pon w nocy ale sie cieszę bo z sis i łobuzami sie zobaczę :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 09:09   #148
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Dzień dobry :-*
Mnie już słoneczko obudziło a miałam dłużej pospać hehe.
Zaraz idę poćwiczyć brzychy i stepper.

Udanego weekendu Wam życzę ja jutro jade do domku i wracam w pon w nocy ale sie cieszę bo z sis i łobuzami sie zobaczę :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja pospałam do 9

U mnie omlet z masłem orzechowym, wczoraj zrobiłam sobie domowe masło bo juz za mna chodziło dłuzszy czas

Narazie siedzę z olejem na głowie i taka parowa za oknem ze szok

A Tobie kochana też zyczymy miłego weekendu
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 13:59   #149
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Siemka ja już po basenie, przed 14 wróciłam, a zjarałam się jak zwykle tego mi było trzeba
Alexis dziękuję kochana
Migotenka ja też właśnie najbardziej nie lubię tej okolicy pod pupą no sle ja nic z tym nie robię a Ty chociaż działasz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 16:50   #150
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Ja tez bylam nad zalewem z Tż, trochę się opaliłam ale generalnie to slonce mnie wykonczyło
Jeszcze wypiłam drinka na tym słoncu to juz w ogole
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.