Dieta kopenhaska - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-07, 20:36   #121
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Hmm to dziwne bo kilka razy czytalam o tej diecie i nikt nie pisal o katowaniu, zreszta sama ja przechodzilam i nic mi sie nie stalo a wrecz przeciwnie czulam sie o wiele lepiej. Jedne przeciwskazania jakie znalazlam to, to ze nie moga jej stosowac ludzie ktorzy maja problemy z watroba i nadcisnieniem (kawa) Nie napisalalm ze przyspiesza przemaine materii tylko ja reguluje.I na pewno nie zwolnila mi metabolizmu bo przez kolo pol roku po tej diecie jadlam normalnie (tzn tak jak przed dieta czyli okropnie - jakies fastfoody i takie sprawy) i moja waga byla ciagle mniejwiecej w tej samej okolicy.
A co do kawy to na forum dla sportowcow jakas Pani dietetyk wypowiadala sie ze ma ona na celu pobudzenie jakis tam kwasow (nie wiem jakich bo nie jestem dietetykiem) i nie mozna jej zastepowac herbata bo na tym ta dieta polega.
mskladaczek skoro wg Ciebie ta dieta jest taka okrotna dla organizmu to dlaczego udalo mi sie ja zanlezc na stronach poswieconych dietetyce? Nie kaze Ci jej stosowac i nikogo nie zmuszam (mysle ze nikt tu nie jest niepoczytalny i wie co robi), jasli ktos ma ochote sie przylaczyc to robi to sam z wlasnej i nieprzymuszonej woli jesli nie, to nie. A nastepnym razem badz troszke milsza jak masz zamiar zwrocic komus uwage Pozdrawiam
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:59   #122
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...eta+kopenhaska
tu całkiem niedawno powstał podobny wątek... link wklejam tylko po to, żebyś zobaczyła jak generalnie ta dieta wygląda...tzn.- żadna z uczestniczek nie dotrwała do końca. Ja też kiedyś (o głupia) byłam na kopenhaskiej... i nie skomentuje jak się to skończyło. ODRADZAM!!!
To oczywiście tylko i wyłącznie twoja sprawa co robisz ze swoim organizmem - ale nie masz co liczyć na pozywne opinie na tym forum.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 22:09   #123
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
nie masz co liczyć na pozywne opinie na tym forum.
Tez ja przechodzialm i moja jest pozytywna

heheh paulinka_vel_paulinka wlasnie przejrzalam watek do ktorego linka dalas i troche mi sie smiac chce bo nizej napisalas ze nikt sie na tym forum nie wypowie pozytywnie o tej diecie a ja tam juz kilka osob naliczylam
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711



Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-06-27 o 11:03 Powód: Post pod postem - połączone
halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 06:43   #124
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Dieta kopenhaska czas start! 15.10-27.10

I jak? Dotrwałyście?
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 07:14   #125
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Tia.. też na niej byłam. I się już nie przyłączę. Niby jadłam to co mówili. kiedy nie było podanych ilości jadłam tyle, żeby chociażby do 800-1000kcal na dobe dobić (bo normalnie mniej wychodzi). I co? SCHUDŁAM Chura Po 2-3mies. wazyłam z powrotem tyle samo, wcale się nie opychając, tylko jedząc noramlnie... Mój błąd. Teraz od roku nie tyję, po kilku mies. stosowania normalnej zdrowej diety i jestem BARDZO SZCZĘŚLIWA
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 08:04   #126
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Izumi - kazdy ma calkiem inny organizm, w twoim przypadku widac niezbyt sie sprawdzila w moim wrecz przeciwnie dlatego chce ja powtorzyc Pozdrawiam
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 08:17   #127
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

a dlaczego chcesz schudnąć aż 20 kg??
czyzbyś po zastosowaniu kopenhaskiej w wakacje schudła 8 i z powrotem przybrała 2 razy tyle??

nie polecam nikomu tej diety i prosze nie namawiaj nikogo do jej stosowania
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 08:33   #128
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

moja koleżanka była na niej, schudła ślicznie a po miesiącu tyle samo jej wróciło
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 10:55   #129
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

hmmm szanuje swoje zdrowie i raczej nie bede az tak eksperymentowala na nim , zreszta po co mam sie katowac miesiac schudne a potem mi to wszystko wroci (i jeszcze moze z nawiazka )hehe nie przylaczam....
a halucynka przemysl to i moze zastosuj inna diete ... pozdrawiam cie
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 11:09   #130
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Halucynko, ja nie będę ci towarzyszyła w dej diecie, ale z pewnością towarzyszyć Ci będą najpierw: głód i osłabienie, a póxniej jo-jo.
Radze Cie przemysl to dobrze,
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:44   #131
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Jeju dziewczyny jestescie kochanie ze sie tak o mnie martwicie ale chyba nie czytacie moich postow
Yoolia - Chce schudnac bo od dsziecka jestem bardzo gruba i jak obliczylam BMi to wyszlo ze tak kolo 19 kg musze zrzucic. Po kopenhaskiej jak juz pisalam nie przytylam tylko moj metabolizm sie poprawil. Jezeli ty potrafisz schudnac 30 kg w czasie jednej diety to gartuluje ale ja potrzebuje do tego wiecej czasu.
sylwia18 - przyeczytaj co napisalam wczesniej do Izumi
sloneckoo
- stosowalam juz bardzo duzo diet i uwazam ze ta jest najlepsza dlatego do niej powracam
Agaimka - przeczytaj co pisalam wczesniej a potem sie stosownie wypowiedz
To jest chyba najbardziej jadowite forum na wizazu Niby jestescie mile i chcecie pomoc ale z drugiej strony jad scieka wam po klach Ale to dobrze, takie doswiadczenia tez mi sie przydadza

a teraz dla tych co nie czytaja postow: JUZ STOSOWALAM TA DIETE
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 16:12   #132
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Cytat:
Napisane przez halucynka Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny jestescie kochanie ze sie tak o mnie martwicie ale chyba nie czytacie moich postow
Yoolia - Chce schudnac bo od dsziecka jestem bardzo gruba i jak obliczylam BMi to wyszlo ze tak kolo 19 kg musze zrzucic. Po kopenhaskiej jak juz pisalam nie przytylam tylko moj metabolizm sie poprawil. Jezeli ty potrafisz schudnac 30 kg w czasie jednej diety to gartuluje ale ja potrzebuje do tego wiecej czasu.
sylwia18 - przyeczytaj co napisalam wczesniej do Izumi
sloneckoo
- stosowalam juz bardzo duzo diet i uwazam ze ta jest najlepsza dlatego do niej powracam
Agaimka - przeczytaj co pisalam wczesniej a potem sie stosownie wypowiedz
To jest chyba najbardziej jadowite forum na wizazu Niby jestescie mile i chcecie pomoc ale z drugiej strony jad scieka wam po klach Ale to dobrze, takie doswiadczenia tez mi sie przydadza

a teraz dla tych co nie czytaja postow: JUZ STOSOWALAM TA DIETE
No tak,a teraz znowu musisz ją stosować? chyba tu czegoś nie rozumiem,ale Twoja osobista sprawa,życze powodzenia
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:18   #133
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

jadowite forum ?? ... interesujące.... a czemu niby mamy być "jadowite"... poprostu większość dziewczyn doskonale wie jak się takie diety kończą i skoro zakładasz wątek to każdy ma prawo wyrazić w nim swoje zdanie.
Nie wiem jakie masz z tą dietą doświadczenia, ale nikt mi nie jest w stanie wmówić, że dieta 600kcal nie opóźnia metabolizmu (ps. lekarze ze szpitala w Kopenhadze zapierają się rękami i nogami jakoby to od nich miała ta dieta pochodzić).
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:20   #134
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
jadowite forum ?? ... interesujące.... a czemu niby mamy być "jadowite"... poprostu większość dziewczyn doskonale wie jak się takie diety kończą i skoro zakładasz wątek to każdy ma prawo wyrazić w nim swoje zdanie.
Nie wiem jakie masz z tą dietą doświadczenia, ale nikt mi nie jest w stanie wmówić, że dieta 600kcal nie opóźnia metabolizmu (ps. lekarze ze szpitala w Kopenhadze zapierają się rękami i nogami jakoby to od nich miała ta dieta pochodzić).
Też bym się na ich miejscu zapierała
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:30   #135
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Dieta jest restrykcyjna, spowalnia metabolizm, a co gorsze powoduje Jojo. Co z tego, ze schudniesz nawet 10 kg jak po miesiacu przytyjesz 13?
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:53   #136
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

LoLcIa123 - to samo napisalam Yoolii, jak sie jest grubym to 1 dieta nie wystarczy, wtedy musialam zrzucic 30 kg udalo mi sie 8, potem na innej delikatniejszej diecie (1000)jeszcze 2 a teraz znow ja stosuje bo musze jeszcze 19 kg stracic wiec pisze poraz kolejny ze to nie jest moja ostatnia dieta. Rozumiesz juz?

paulinka_vel_paulinka
- malo ktora z was nie zarzucala mi nic po zalozeniu przeze mnie tego watku, chyba tylko 3 z was uszanowalo moja wole nie czepiajac sie niczego, nie wiem po co wasze biadolenie skoro ja juz wiem co to jest, rozumiem jakbym byla na niej pierwszy raz, ale nie jestem
Wiem o tym ze to nie ich dieta, poprostu tak sie nazywa, juz dawno o tym bylo mowione bo telewizja powiedziala ze to jakis doktor z tego szpitala opracowal a okazalo sie, ze oni to sobie wymyslili

Krówka-Toffi
- zapraszam do lekruty calego watku, juz pisalam ze nic nie przytylam A tak btw smakowity opis
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 06:21   #137
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Jejciu... siła złego na jednego no DZIEWCZYNY! Kopenhaska może i nie jest najzdrowszą dietą i jak widać wielu z nas zawiodła, ale skoro halucynka czuję się na niej dobrze, mówi, że przyśpiesza jej metabolizm i nie ma jo-jo, to nie ma powodów jej nie wierzyć Może jej organizm właśnie takiej diety potrzebuje??

Halucynka... ale tak sowją drogą, skoro tyle negatywnych opinii nie boisz się zaryzykować jeszcze raz tej samej diety??

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-06-27 o 11:14 Powód: Post pod postem - połączone
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 07:54   #138
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Cytat:
Napisane przez halucynka Pokaż wiadomość
Agaimka - przeczytaj co pisalam wczesniej a potem sie stosownie wypowiedz
To jest chyba najbardziej jadowite forum na wizazu Niby jestescie mile i chcecie pomoc ale z drugiej strony jad scieka wam po klach Ale to dobrze, takie doswiadczenia tez mi sie przydadza
Przeczytałam, ale uważam, ze tylko dlatego nie masz jo-jo(jak piszesz), bo po zakonczeniu tej diety przeszłas na 1000kcal, więc to też strasznie mało kcal i dlatego nie ma jo-jo, ale jak już kiedyś zrzucisz te pozostałe kilogramy i bedziesz musiała przejść na normalne odżywianeie(bo chyba do konca zycia nie bedziesz jadła 1000kcal) to Twój organizm bedzie już wyniszczony, metabolizm strasznie spowolniony i na samą mysl o jedzeniu bedziesz tyła, a wtedy kilogram wrócą z nawiązką i szkoda Ci bedzie tego obecnego wysiłku. Ale rob jak uważasz, nie moja sprawa
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 16:07   #139
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Izumi - Jesssss, dziekuje ze zrozumienie Nie boje sie "zaryzykowac" jeszcze raz bo w swoim zyciu i tak truje sie niesamowicie sztuczna zywcoscia wiec i tak kiedys umre i tak, jak narazie uwazam ze ta dieta nie ma ani jednej wady (nie liczac tego ze to dieta)

Agaimka - jak juz pisalam kopenhaska sosowalam w zeszle wakacje potem mialam pol roku przerwy (to tez pisalam) i dopiero potem przeszlam na 1000 na ktorym bylam 2 tyg od tego czasu jem normalnie (tzn wszystko w mniejszych ilosciach niz kiedys )ograniczajac tylko fastfoody i slodycze i moj efekt jojo to 1 kg
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 16:50   #140
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

dobra dobra negatywnych opinii jest masa, fakt. Ale ja tez chcialabym sprobowac. I tu jest problem. Jestem wegetarianka (tylko blagam zadnych atakow ze powinnam sie znac na dobrym odzywianiu itd, znam sie ale ciekawosc gora )wiec chce sprobowac z ciekawosci, ale chyba nie bede mogla,bo czym bym mogla tamto mieso zastapic??Soja??
Chudmy bialym serem?Jem jajka i pije mleko. Halucynko, wiesz cos na ten temat moze?Ja kiedys widzialam ta diete w Super Linii i pisali, ze wege moga zastapic mieso czyms tam ale nie pamietam
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:39   #141
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
dobra dobra negatywnych opinii jest masa, fakt. Ale ja tez chcialabym sprobowac. I tu jest problem. Jestem wegetarianka (tylko blagam zadnych atakow ze powinnam sie znac na dobrym odzywianiu itd, znam sie ale ciekawosc gora )wiec chce sprobowac z ciekawosci, ale chyba nie bede mogla,bo czym bym mogla tamto mieso zastapic??Soja??
Chudmy bialym serem?Jem jajka i pije mleko. Halucynko, wiesz cos na ten temat moze?Ja kiedys widzialam ta diete w Super Linii i pisali, ze wege moga zastapic mieso czyms tam ale nie pamietam
Ehhh... Może robić tego nie powinnam skoro jestem przeciwniczką tej diety. Ale znalazłam opinię dietetyka na temat tej diety. Co prawda nie ma tu nic napisanego co mają zrobić wegetarianie,ale wydaje mi się,że przed zastosowaniem tej diety warto to przecztac.
A więc:
"Ekstremalna, rygorystyczna, wyczerpująca,ale za to dość krótka. Trwa tylko 13 dni i nie wolno jej stosować ani dnia dłużej! Wyłącznie dla tych, którzy mają silna wolę.

Jeśli chcesz szybko schudnąć, na przykład przed sylwestrem, balem karnawałowym, własnym ślubem- ta dieta to coś dla ciebie. W ciągu trzynastu dni traci się średnio od czterech do ośmiu kilogramów, czasami nawet nieco więcej, to zależy od wagi wyjściowej. Zmniejszenie wagi ciała jest praktycznie gwarantowane pod warunkiem, że bedziesz jeść wyłącznie to, co jest podane w jadłospisie. Absolutnie nie możesz zjeść niczego więcej, nawet gumy do żucia. Jeśli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, zjesz batonik albo kawałek bułki, kuracje możesz od razu uznać za niebyłą. Dieta kopenhaska stanowi dobry wstep do diet bardziej racjonalnych, zmienia przemiane materii i upodabnia smakowe, nie ma się w jej trakcie -ani potem- ochoty na tłuste mięso czy słodycze. Nie wolno jej stosować dłużej niż 13 dni i nie częściej niż raz na dwa lata, bo może doprowadzić do osłabienia oraz niedoborów witamin i minerałów. Jeśli w trakcie jej stosowania strasznie chce ci się jeść, oszukasz głód piciem niegazowanej wody mineralnej. Pamiętaj, że żadna dieta nie gwarantuje utrzymania wagi: jeśli po jej zakończeniu wrócisz do dawnych przyzwyczajeń, nadrobisz stracone kilogramy. Z nawiązką."
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 18:16   #142
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Ehhh... Może robić tego nie powinnam skoro jestem przeciwniczką tej diety. Ale znalazłam opinię dietetyka na temat tej diety. Co prawda nie ma tu nic napisanego co mają zrobić wegetarianie,ale wydaje mi się,że przed zastosowaniem tej diety warto to przecztac.
A więc:
"Ekstremalna, rygorystyczna, wyczerpująca,ale za to dość krótka. Trwa tylko 13 dni i nie wolno jej stosować ani dnia dłużej! Wyłącznie dla tych, którzy mają silna wolę.

Jeśli chcesz szybko schudnąć, na przykład przed sylwestrem, balem karnawałowym, własnym ślubem- ta dieta to coś dla ciebie. W ciągu trzynastu dni traci się średnio od czterech do ośmiu kilogramów, czasami nawet nieco więcej, to zależy od wagi wyjściowej. Zmniejszenie wagi ciała jest praktycznie gwarantowane pod warunkiem, że bedziesz jeść wyłącznie to, co jest podane w jadłospisie. Absolutnie nie możesz zjeść niczego więcej, nawet gumy do żucia. Jeśli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, zjesz batonik albo kawałek bułki, kuracje możesz od razu uznać za niebyłą. Dieta kopenhaska stanowi dobry wstep do diet bardziej racjonalnych, zmienia przemiane materii i upodabnia smakowe, nie ma się w jej trakcie -ani potem- ochoty na tłuste mięso czy słodycze. Nie wolno jej stosować dłużej niż 13 dni i nie częściej niż raz na dwa lata, bo może doprowadzić do osłabienia oraz niedoborów witamin i minerałów. Jeśli w trakcie jej stosowania strasznie chce ci się jeść, oszukasz głód piciem niegazowanej wody mineralnej. Pamiętaj, że żadna dieta nie gwarantuje utrzymania wagi: jeśli po jej zakończeniu wrócisz do dawnych przyzwyczajeń, nadrobisz stracone kilogramy. Z nawiązką."
Kachulec - Co to za Pani dietetyk skoro 90% "jej" wypowiedzi to wstep napisany przed ta dieta na twojadieta.info??

akisia - nie mam pojecia czym sie zastapuje te skladniki ale ty jako wegetarianka powinnas chyba wiedziec Czym na codzien zstapujesz mieso? A zreszta podobno to mieso jest bardzo wazne przy tej diecie wiec czy wogole mozesz je zastapic zapytaj lepiej specjalistki
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 20:58   #143
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

produkty sojowe, warzywa straczkowe itd....no ale ile tego,jak itd...heh nie mam pojecia...moze faktycznie chodzi o to,zeby to mieso jesc w diecie??no to wtedy klops...musze poszukac innej a juz sie cieszylam
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 21:04   #144
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Na pewniej stronie dla sportowcow (zabij ale nie pamietam jak sie nazywa)jest watek na forum o tej diecie i z tego co pamietam byla tam mowa o wegetarianizmie, jak masz czas to zapraszam do lektury ale sporo tego tam jest wiec musisz miec duuuuzo czasu Jak wpiszesz w wyszukiwarce dieta kopenhaska to powinnias szybko znalezc
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 13:49   #145
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

dziekuje
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 16:19   #146
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Cytat:
Napisane przez halucynka Pokaż wiadomość
Kachulec - Co to za Pani dietetyk skoro 90% "jej" wypowiedzi to wstep napisany przed ta dieta na twojadieta.info??

akisia - nie mam pojecia czym sie zastapuje te skladniki ale ty jako wegetarianka powinnas chyba wiedziec Czym na codzien zstapujesz mieso? A zreszta podobno to mieso jest bardzo wazne przy tej diecie wiec czy wogole mozesz je zastapic zapytaj lepiej specjalistki
nie byłam na tym portalu,ale mam w domu książeczkę gdzie jest kilka diet z grubsza opisanych.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 17:04   #147
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Kachulec - Ja sie juz z tym opisem spotkalam na kilku stronach
akisia - jak doczytasz to powiedz co tam napisali bo sama jestem ciekawa

Jutro zaczynam... zegnajcie ziemniaczki
ale mysle ze dobrze sie przygotowalam, przez caly tydzien zrobilam sobie dosc ograniczona dietke (mojego autorstwa) i schudlam 3 kg mam nadzieje ze po tych 13 dniach bedzie choc 5 kg mniej Wsztkie dziewczyny ktore nienawidza tej diety zapraszam za 2 tyg zeby sprawdzily czy zyje
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 17:19   #148
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

Cytat:
Napisane przez halucynka Pokaż wiadomość
Kachulec - Ja sie juz z tym opisem spotkalam na kilku stronach
akisia - jak doczytasz to powiedz co tam napisali bo sama jestem ciekawa

Jutro zaczynam... zegnajcie ziemniaczki
ale mysle ze dobrze sie przygotowalam, przez caly tydzien zrobilam sobie dosc ograniczona dietke (mojego autorstwa) i schudlam 3 kg mam nadzieje ze po tych 13 dniach bedzie choc 5 kg mniej Wsztkie dziewczyny ktore nienawidza tej diety zapraszam za 2 tyg zeby sprawdzily czy zyje
Ja jestem przeciwniczką tej diety, nie czuje do niej NIC
a więc nienawiści też nie

Schudnąć, owszem możesz nawet sporo, tylko 'po' niej musisz się wciąż pilnować itp. Bo bedzie czyhało na Ciebie widmo jo-ja
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 15:13   #149
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

... no i jak dieta ?? nikt się nie chwali efektami ?? szkoda....a raczej... spodziewałam się tego, takie są efekty diet cud
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 15:23   #150
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Dieta Kopenhaska - Zbieram Chetne Do Towarzystwa

pewnie rzuciły tą "super" diete po paru dniach spowodu złego samopoczucia
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.