Chcę zapłodnić się sama! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 21:34   #121
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
pytam o sposób jako taki. Oczywiście najlepiej byłoby, aby do zapłodnienia doszło w sposób naturalny, a ja nie chce cie oceniać, nie moja sprawa. Chodzi o to, że strzykawka, czy Gruszka mogłabyś łatwiej wstrzelic sperme dalej niż ręką
Szczerze: chodzi o czas. Mąż dochodzi mi w rękę, bądź na brzuch, częściej na brzuch i kiedy idzie do łazienki mam chwilkę, żeby sobie o to zaaplikować, zabawa ze strzykawką zajmuje zbyt dużo czasu, a nie chcę...hmm...zmieniać swojego zachowania, żeby nagle zaczął coś podejrzewać. A tak, to w łóżku sobie te plemniki aplikuje, pupa do góry i leżę tak, żeby mi to wpływało, a nie wypływało. Czytałam mnóstwo wypowiedzi kobiet, które zaszły w ciążę dzięki strzykawce, jest to bardzo "modne", zwłaszcza na kafeterii, no ale niestety bojąc się nakrycia nie mogę sobie na to pozwolić. Chyba, że za kilka miesięcy nadal nie będę w ciąży...
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 21:35   #122
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

A nie próbowałaś zacząć od poważnej rozmowy z mężem o tym, że pragniesz dziecka?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 21:39   #123
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
A nie próbowałaś zacząć od poważnej rozmowy z mężem o tym, że pragniesz dziecka?

Oczywiście, że mieliśmy milion rozmów na ten temat, dlatego od 5lat nie jestem w ciąży, bo rozmawialiśmy i co najwyżej było "rozumiem, może za pół roku, jak .. .. ..". Wiem, że widzicie tylko mój "wściek macicy" (podoba mi się nawiasem mówiąc to określenie) i oszustwo, myślę, że też bym tylko to widziała, gdybym nie była tu, gdzie jestem, ale tak, miałam rozmowy z mężem. Nadal mam.
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 23:09   #124
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Ciekawa jestem, czy gdyby ktoras z Wizazanek tak zaciekle oskarzajacych Autorke o probe 'oszustwa' meza, byla w takiej sytuacji to czy tez by byla tak anty nastawiona.
Podobno punkt widzenia zmienia sie wraz z miejscem siedzenia
Nie popieram tego zachowania ale tez nie tepie, bo wiem jak to jest chciec dziecko.

Poza tym jakby zrobila to z kims innym to co, nie byloby to swiadome wrobienie? Byloby to jeszcze gorsze bo z kims obcym n/n. A tak, ma faceta sprawdzonego (nie wierze, ze to pisze), z ktorym pragnie dziecko.

To kiedy proba? Daj znac jak poszlo! Trzymam za Ciebie kciuki!
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 23:23   #125
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez meyrem Pokaż wiadomość
Szczerze: chodzi o czas. Mąż dochodzi mi w rękę, bądź na brzuch, częściej na brzuch i kiedy idzie do łazienki mam chwilkę, żeby sobie o to zaaplikować, zabawa ze strzykawką zajmuje zbyt dużo czasu, a nie chcę...hmm...zmieniać swojego zachowania, żeby nagle zaczął coś podejrzewać. A tak, to w łóżku sobie te plemniki aplikuje, pupa do góry i leżę tak, żeby mi to wpływało, a nie wypływało. Czytałam mnóstwo wypowiedzi kobiet, które zaszły w ciążę dzięki strzykawce, jest to bardzo "modne", zwłaszcza na kafeterii, no ale niestety bojąc się nakrycia nie mogę sobie na to pozwolić. Chyba, że za kilka miesięcy nadal nie będę w ciąży...
A to już od dawna próbujesz?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 23:23   #126
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, czy gdyby ktoras z Wizazanek tak zaciekle oskarzajacych Autorke o probe 'oszustwa' meza, byla w takiej sytuacji to czy tez by byla tak anty nastawiona.
Podobno punkt widzenia zmienia sie wraz z miejscem siedzenia
Nie popieram tego zachowania ale tez nie tepie, bo wiem jak to jest chciec dziecko.

Poza tym jakby zrobila to z kims innym to co, nie byloby to swiadome wrobienie? Byloby to jeszcze gorsze bo z kims obcym n/n. A tak, ma faceta sprawdzonego (nie wierze, ze to pisze), z ktorym pragnie dziecko.

To kiedy proba? Daj znac jak poszlo! Trzymam za Ciebie kciuki!
A co byś napisała gdyby pisał nam tu facet, że on tak bardzo chce mieć dzieci, a żona nie chce bo już ma i on ma teraz pyta jak najlepiej przedziurawić gumkę, żeby partnerka się nie zorientowała?
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 00:00   #127
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, czy gdyby ktoras z Wizazanek tak zaciekle oskarzajacych Autorke o probe 'oszustwa' meza, byla w takiej sytuacji to czy tez by byla tak anty nastawiona.
Podobno punkt widzenia zmienia sie wraz z miejscem siedzenia
Nie popieram tego zachowania ale tez nie tepie, bo wiem jak to jest chciec dziecko.

Poza tym jakby zrobila to z kims innym to co, nie byloby to swiadome wrobienie? Byloby to jeszcze gorsze bo z kims obcym n/n. A tak, ma faceta sprawdzonego (nie wierze, ze to pisze), z ktorym pragnie dziecko.

To kiedy proba? Daj znac jak poszlo! Trzymam za Ciebie kciuki!
Nie, to jest tak paskudne zachowanie, ze NIC nie jest w stanie tego usprawiedliwić.
Trzeba nie szanowac parnera w ogole, aby sie do czegos takiego posunąc, to wrecz obrzydliwe. Gdybym sie dowiedziala, to na miejscu faceta z miejsca wykopalabym taka kobieta z domu i nie czekala na zadne tlumaczenia.
Smianie sie pozniej z tego po latach, ta jasne. W sumie to nie wiem czy moze byc cos gorszego, nawet wieloletni romans nie jest blisko tego.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 07:17   #128
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
A co byś napisała gdyby pisał nam tu facet, że on tak bardzo chce mieć dzieci, a żona nie chce bo już ma i on ma teraz pyta jak najlepiej przedziurawić gumkę, żeby partnerka się nie zorientowała?
Zaraz się pewnie dowiesz, że dziecko jest decyzją kobiety.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 07:50   #129
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
A to już od dawna próbujesz?

1 cykl.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość

To kiedy proba? Daj znac jak poszlo! Trzymam za Ciebie kciuki!

Dziękuję Czekam na płodne, które są już za tydzień i "działam"
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 08:47   #130
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez meyrem Pokaż wiadomość
1 cykl.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------




Dziękuję Czekam na płodne, które są już za tydzień i "działam"
A do zrobisz jeśli partner zostawi ciebie dowiadują się o ciąży, podasz go o alimenty? Powiesz mu jak doszło do zapłodnienia?
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:04   #131
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Ja sie zastanawiam po co sie zenil skoro nie chce dzieci a to jeden z celow malzenstwa.

Jak 5 lat nie mozecie sie dogadac to bym rozwazyla rozwod i poszukiwanie innego kandydata na ojca.

Przeciez tu nie ma innego rozwiazania ani na sile nie bedzie dobrze ani rezygnacja z potomka to nie Twoj priorytet.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 09:08   #132
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Ja na miejscu partnera bylabym tak wstretna, ze po wyjsciu sprawy, zrobilabym wszystko, aby odebrac jej prawa do tego dziecka. Niech poczuje jakie to fajne, jak ktos decyduje o calym twoim zyciu, wbrew twojej woli.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:11   #133
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam po co sie zenil skoro nie chce dzieci a to jeden z celow malzenstwa.

Jak 5 lat nie mozecie sie dogadac to bym rozwazyla rozwod i poszukiwanie innego kandydata na ojca.

Przeciez tu nie ma innego rozwiazania ani na sile nie bedzie dobrze ani rezygnacja z potomka to nie Twoj priorytet.
On jest egoistą i ona mając takie plany tak samo...
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:05   #134
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam po co sie zenil skoro nie chce dzieci a to jeden z celow malzenstwa.
says who? znam wiele osób i sama do nich należę, które nie mają nic przeciwko wejściu w związek małżeński, a dzieci mieć nie chcą.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:34   #135
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam po co sie zenil skoro nie chce dzieci a to jeden z celow malzenstwa.

Jak 5 lat nie mozecie sie dogadac to bym rozwazyla rozwod i poszukiwanie innego kandydata na ojca.

Przeciez tu nie ma innego rozwiazania ani na sile nie bedzie dobrze ani rezygnacja z potomka to nie Twoj priorytet.
Cel małżeństwa to bycie razem, a nie posiadanie dzieci.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:51   #136
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
A do zrobisz jeśli partner zostawi ciebie dowiadują się o ciąży, podasz go o alimenty? Powiesz mu jak doszło do zapłodnienia?

Już na to odpowiadałam, tak powiem mu i nie, nie potrzebne mi są alimenty bo stać mnie na dziecko.
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 12:43   #137
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
says who? znam wiele osób i sama do nich należę, które nie mają nic przeciwko wejściu w związek małżeński, a dzieci mieć nie chcą.
Jak wyżej.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 13:19   #138
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam po co sie zenil skoro nie chce dzieci a to jeden z celow malzenstwa.

Jak 5 lat nie mozecie sie dogadac to bym rozwazyla rozwod i poszukiwanie innego kandydata na ojca.

Przeciez tu nie ma innego rozwiazania ani na sile nie bedzie dobrze ani rezygnacja z potomka to nie Twoj priorytet.
Tu nikt nie mówi o ślubie w KK. Tam owszem, ślub mogą dostać tylko te osoby które zakładają że będą mieć przyszłości dzieci. A żeby wziąć ślub cywilny wcale nie trzeba planować gromadki dzieci.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 13:30   #139
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Tu nikt nie mówi o ślubie w KK. Tam owszem, ślub mogą dostać tylko te osoby które zakładają że będą mieć przyszłości dzieci. A żeby wziąć ślub cywilny wcale nie trzeba planować gromadki dzieci.
Skąd takie herezję. To akurat nie jest żadna przeszkoda do zawarcia małżeństwa w KK.

Poza tym co się do słów czepiacie-dziewczyna napisała "jeden z celów małżeństwa" nie "jedyny". Zazwyczaj jednak biorąc ślub , planuje się mieć dzieci w dalszej lub bliższej przyszłości, inaczej już dawno wymarlibyśmy ,jak mamuty.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 13:56   #140
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Cel małżeństwa to bycie razem, a nie posiadanie dzieci.
Ten cel tez nie jest tu realizowany. Oni tak sa obok siebie, a nie razem. Chociaz ja uwazam, ze dla bycia razem az slubu nie trzeba.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2015-02-10 o 13:58
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 13:57   #141
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Skąd takie herezję. To akurat nie jest żadna przeszkoda do zawarcia małżeństwa w KK.

Poza tym co się do słów czepiacie-dziewczyna napisała "jeden z celów małżeństwa" nie "jedyny". Zazwyczaj jednak biorąc ślub , planuje się mieć dzieci w dalszej lub bliższej przyszłości, inaczej już dawno wymarlibyśmy ,jak mamuty.
No nie wiem. Mnie ksiądz pytał czy chcemy mieć dzieci gdy wypelnialsmy dokumenty przed ślubem. Na innym temacie tu na wizażu dziewczyny szeroko omawiały ten temat i wyszło tak jak mówię - nie planujesz dzieci = nie dostaniesz ślubu. Ręki sobie nie dam uciąć, ale wydaje mi się że tak właśnie jest.
Tak, napisała że to jeden z wielu celów ale swoją wypowiedzią zasugerowała że jest dziwny bo ślub brał a dzieci nie chce. Można być w związku małżeńskim bez dzieci i można mieć dzieci bez małżeństwa. Co w tym dziwnego?
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 14:11   #142
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ten cel tez nie jest tu realizowany. Oni tak sa obok siebie, a nie razem. Chociaz ja uwazam, ze dla bycia razem az slubu nie trzeba.
do posiadania dzieci też nie.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 17:32   #143
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Niech poczuje jakie to fajne, jak ktos decyduje o calym twoim zyciu, wbrew twojej woli.
Przeciez już czuje, stąd ten wątek, nikt do takiej desperacji nie dochodzi bez powodu. Niezle sie facet ustawil innymi słowy, jej kosztem, stad ta sytuacja
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 17:56   #144
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
No nie wiem. Mnie ksiądz pytał czy chcemy mieć dzieci gdy wypelnialsmy dokumenty przed ślubem. Na innym temacie tu na wizażu dziewczyny szeroko omawiały ten temat i wyszło tak jak mówię - nie planujesz dzieci = nie dostaniesz ślubu. Ręki sobie nie dam uciąć, ale wydaje mi się że tak właśnie jest.
Tak, napisała że to jeden z wielu celów ale swoją wypowiedzią zasugerowała że jest dziwny bo ślub brał a dzieci nie chce. Można być w związku małżeńskim bez dzieci i można mieć dzieci bez małżeństwa. Co w tym dziwnego?
Nie zawsze do ślubu ksiądz jest potrzebny. Urzędnika na szczęście mało obchodzi co para planuje robić ze swoimi narządami płciowymi w przyszłości
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 17:58   #145
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Nie zawsze do ślubu ksiądz jest potrzebny. Urzędnika na szczęście mało obchodzi co para planuje robić ze swoimi narządami płciowymi w przyszłości
Pisałam o ślubie w KK a nie o ślubie ogólnie.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:16   #146
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Pisałam o ślubie w KK a nie o ślubie ogólnie.
Nikt ci w myślach nie czyta, żeby to wiedzieć.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 20:40   #147
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Nikt ci w myślach nie czyta, żeby to wiedzieć.
Kochanie, w moim poprzednim poście napisałam jasno że ślub w KK wiąże się z posiadaniem dzieci w przyszłości a jeżeli chodzi o cywilny - to inna bajka i wcale nie trzeba planować dzieci. Nie potrzebujesz mocy czytania w myślach, wystarczy że będziesz czytać ze zrozumieniem.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 22:19   #148
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Aaargh. Bzdura na resorach.

Jest ogromna różnica między "przyjęciem dzieci, którymi was bóg obdarzy", a bezpośrednio deklarowaną chęcią natychmiastowego dorobienia się stadka rozwrzeszczanych bachorów.

Deklarowanie "nie chcę dzieci" faktycznie jest przeszkodą, ale jeśli z dowolnych powodów dzieci się nie pojawią, to nie jest to żadna przeszkoda. Wystarczy zadeklarowanie gotowości przyjęcia dzieci w przypadku, kiedy naturalne metody planowania rodziny ( ) zawiodą.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 10:33   #149
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Aaargh. Bzdura na resorach.

Jest ogromna różnica między "przyjęciem dzieci, którymi was bóg obdarzy", a bezpośrednio deklarowaną chęcią natychmiastowego dorobienia się stadka rozwrzeszczanych bachorów.

Deklarowanie "nie chcę dzieci" faktycznie jest przeszkodą, ale jeśli z dowolnych powodów dzieci się nie pojawią, to nie jest to żadna przeszkoda. Wystarczy zadeklarowanie gotowości przyjęcia dzieci w przypadku, kiedy naturalne metody planowania rodziny ( ) zawiodą.
Jeśli ktoś przyjdzie do KK i powie "chcę mieć ślub kościelny, ale dzieci mieć nie chcę na 100%, w tym celu zamierzam wysterylizować męża ,zażywać tabletki anty i korzystać z prezerwatyw, to mu raczej odmówią ślubu nie z powodu niechęci posiadania dzieci, ale z powodu tego,że chce prowadzić życie niezgodne z zasadami wiary-jeżeli wierzy, a jeżeli nie wierzy - to po co ślub w KK? wystarczy urząd i już.

Ale u nas zazwyczaj Panu Bogu świeczkę i diabłu -ogarek. Odpowiada się co wypada, a potem robi się co się chcę
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 11:48   #150
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Więc niech jaśnie pani zrobi sobie dziecko sama bez wrabiania w to kogokolwiek.


Nom. Są banki spermy. To uczciwsze rozwiązanie, nie ma zdrady a facet w razie czego nie jest wrobiony w ojcostwo :P

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, czy gdyby ktoras z Wizazanek tak zaciekle oskarzajacych Autorke o probe 'oszustwa' meza, byla w takiej sytuacji to czy tez by byla tak anty nastawiona.
Podobno punkt widzenia zmienia sie wraz z miejscem siedzenia
Nie popieram tego zachowania ale tez nie tepie, bo wiem jak to jest chciec dziecko.

Poza tym jakby zrobila to z kims innym to co, nie byloby to swiadome wrobienie? Byloby to jeszcze gorsze bo z kims obcym n/n. A tak, ma faceta sprawdzonego (nie wierze, ze to pisze), z ktorym pragnie dziecko.

To kiedy proba? Daj znac jak poszlo! Trzymam za Ciebie kciuki!


To, co piszesz jest tak obrzydliwe, ze aż mi słabo.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-03 18:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.