Klub Świata Książki - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 15:34   #121
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

To miło wiedzieć, że "Imprimatur" nie przypomina twórczości Sardou Podniosłyście mnie na duchu w tym temacie. (Nie licząc Foxiny Ale może kiedyś przyznam jej rację; kto wie? )

Co do długaśnych opisów, to nie mogę jednoznacznie powiedzieć, czy lubię czy nie. To zależy od pisarza - musi pisać naprawdę ciekawie, żeby przykuć moją uwagę i żebym się nie rozproszyła i nie zanudziła
Natomiast jeśli chodzi o opisy osób, które za bardzo nie biorą udziału w fabule, to od razu mi się mój ukochany Irving przypomina - ma tendencje do opisywania historii życia wielu postaci, które przewijają się przez jego książki gdzieś tam "w tle" - i robi to fenomenalnie


__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:22   #122
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Czytałam Sardou "I odpuść nam winy nasze".Wiele sobie obiecywalam po te książce i .....doznałam ogromnego rozczarowania.
Ana oskonale opisała "Imprimatur ".
Należy sie jednak liczyć z duzą iloscia opisów, opwieściami o osobach, ktore w wydarzeniach nie biora udziału. Jesli lubisz takie klimaty, powinna Ci podejsć.
Mnie także Sardou rozczarował, szczególnie zakończenie. Czy ktoś czytał jego drugą ksiązkę?
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:09   #123
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez basilissa Pokaż wiadomość
Mnie także Sardou rozczarował, szczególnie zakończenie. Czy ktoś czytał jego drugą ksiązkę?
Akualnie ŚK oferuje w świątecznym katalogu jego najnowszą ksiażkę " Nikt mu sie nie wymknie".Nie wiem, czy się skusze .Mam uraz po porzedniej , chociaz tym razem autor akcję umieścil we współczesności.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:16   #124
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Skonkretyzowałam już moje zamówienie:
- "Kobieta i mężczyźni" - Manuela Gretkowska
- "Uprowadzona" - Michael Robotham
- "Okruchy Boga'' - Romain Sardou
- Komplet - "Historyk" Elizabeth Kostova i "Bractwo Świętego całunu" Julia Navarro
- "Spalon żywcem" - Souad

Mój portfel chyba boleśnie to odczuje : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 07:53   #125
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
To miło wiedzieć, że "Imprimatur" nie przypomina twórczości Sardou Podniosłyście mnie na duchu w tym temacie. (Nie licząc Foxiny Ale może kiedyś przyznam jej rację; kto wie? )

Co do długaśnych opisów, to nie mogę jednoznacznie powiedzieć, czy lubię czy nie. To zależy od pisarza - musi pisać naprawdę ciekawie, żeby przykuć moją uwagę i żebym się nie rozproszyła i nie zanudziła
Natomiast jeśli chodzi o opisy osób, które za bardzo nie biorą udziału w fabule, to od razu mi się mój ukochany Irving przypomina - ma tendencje do opisywania historii życia wielu postaci, które przewijają się przez jego książki gdzieś tam "w tle" - i robi to fenomenalnie


Ja jeszcze całkiem nie odpuściłam 'Imprimatur' Germini, tylko utknęłam i nie mogę wskrzesić w sobie tej podniecajacej myśli, kiedy znowu sięgnę po książkę.

Ale dzięki recenzji Anah jeszcze dam jej ostatnią szansę.



Cytat:
Napisane przez basilissa Pokaż wiadomość
Mnie także Sardou rozczarował, szczególnie zakończenie. Czy ktoś czytał jego drugą ksiązkę?
Ja czytałam 'Okruchy Boga'. Do przełknięcia, ale bez większych zachwytów. Brakowało "tego czegoś", kiedy po przeczytaniu książki nie mogę się doczekać następnej pozycji autora.
Natomiast nie czytałam 'I odpuść nam nasze winy' więc nie mogę porównać.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:26   #126
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Czytam "Imprimatur" Jestem na około 115 stronie na razie, ale już mogę powiedzieć, że mnie wciągnęło (chociaż nie jestem w stanie jeszcze stwierdzić, czy na tyle, żeby kupić kolejne tomy ).
Faktycznie różni się od nudnego () Sardou.
"Długości" oraz "zbędności" opisów nie odczuwam. Książka jest napisana na tyle barwnym językiem, że ją po prostu chłonę
Mam nadzieję, że nic się w tym temacie nie zmieni (chyba że na jeszcze lepsze ) i że nie doznam potem wielkiego rozczarowania
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 08:04   #127
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Ja jestem w ŚK od kilku lat i jestem zadowolona . Parę uwag, które mogą ułatwić życie Wizażankom wstępującym do klubu:
- jeżeli przyślą Wam książkę miesiąca, a okaże się, że w ogóle was ona nie interesuje to możecie ją zwrócić (ja zazwyczaj robię zamówienie smsem), ale w ramach tego musicie wybrać inną książkę w tej samej cenie. Może to niewielkie pocieszenie, ale przynajmniej możecie wtedy zamówić coś co wam odpowiada.
- jeżeli będziecie w ŚK jakiś czas (przynajmniej tak było w moim przypadku) nie będziecie dostawać od razu książki miesiąca tylko przyślą wam ulotkę z informacją, że jeszcze nie złożyłyście zamówienia i podadzą ostateczny termin.
- a czasem zdarza się nawet, że przekraczając i ten termin dostajesz kartkę, że specjalnie dla ciebie jest przedłużony o 2 tygodnie, ale to już chyba zależy od stażu w ŚK.
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 11:00   #128
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

A ja wpadam z porcją newsów. Seria Jane Austen się kończy, więc jakie było moje (pozytywne) zaskoczenie, kiedy w zapowiedziach odnalazłam...

Charlotte Bronte, Dziwne losy Jane Eyre

A oprócz Jane:

John Maxwell Coetzee, Powolny człowiek
Dennis Lehane, Gdzie jesteś, Amando?
Hanna Szymanderska, Święcone czyli polski

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 23:33   #129
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Skończyłam "Secretum". Wg mnie trochę słabsze jest od "Imprimatur"
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 09:00   #130
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Ja właśnie zapisałam się przez neta do ŚK.Stwierdziłam,że ostatnio za dużo pieniędzy wydaję na min. kosmetyki i że mogłabym mieć za to coś pożyteczniejszego Pozatym dawno nie czytałam ciekawej książki.Wybrałam sobie :
Okaleczona,Marie-Thérese Cuny
Przegrane życie Ewy Braun,Angela Lambert
Jako prezent Atlas UE

Jak będę miała wolną chwilę to przejrzę stronę ŚK i zrobię listę 'must have'.Mam tylko małe pytanie: jeśli zapisałam się przez internet do ŚK to idąc do ich księgarni nie muszę zapisywać się drugi raz?Dostanę jakąś kartę upoważniającą do zniżki?Ich księgarnię mam dosłownie za rogiem,jest dosyć duża (więc jak mniemam musi być dobrze wyposażona ),ale do tej pory jakoś głupio było mi wchodzić
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:29   #131
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

nie musisz, ale najlepiej jakbyś miała przy sobie nr członkowski, bo to jest wymagane przy składaniu zamówienia. i mozesz poprosić w salonie o tymczasową kartę, dopóki nie przyślą ci własciwej.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 20:38   #132
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Mam 2 pytania:
- zapisywałam się do ŚK zamawiając książki z oferty dla nowych członków,dostałam numer klubowy i potem a niego zarejstrowałam się na stronie ŚK.Jednak,gdy tam wchodzą w historię zamówień to nie ma żadnego zamówienia.Stąd moje pytanie czy tamte książki na pewno są zamówione?

- Jeśli chciałabym kupić książkę w księgarni,która jest już w jakiejś specjalnej cenie to dostane na nią jeszcze 20% zniżki jako dla członka ŚK?I czy wystarczy samo podanie numeru,bo karty jeszcze nie mam
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:42   #133
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

a ja mam pytanie do Was, bo teraz obowiazuje katalog 15.11-31.12, gdzie zkaup tzreba bylo dokonac do 12.12. Ale na poprzednim katalogu tez bylo napisane, ze wazny jest do 31.12 czy zalapie sie jeszcze na zestaw ksiazeczek dla dzieci z tego poprzedniego?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:45   #134
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Mam 2 pytania:
- zapisywałam się do ŚK zamawiając książki z oferty dla nowych członków,dostałam numer klubowy i potem a niego zarejstrowałam się na stronie ŚK.Jednak,gdy tam wchodzą w historię zamówień to nie ma żadnego zamówienia.Stąd moje pytanie czy tamte książki na pewno są zamówione?

- Jeśli chciałabym kupić książkę w księgarni,która jest już w jakiejś specjalnej cenie to dostane na nią jeszcze 20% zniżki jako dla członka ŚK?I czy wystarczy samo podanie numeru,bo karty jeszcze nie mam
1. zamowienie zlozone jest, historie zamowien internetowych bedziesz miala od zlozenia ta metoda pierwszego zamowienia
2. na wydawnictwo SK jest dla czlonkow klubu znika, jest to zaznaczone w ksiegarni, np. cena a okladce ksiazki jest 24,90 a Ty zaplacisz 19,90. wystarczy samo podanie nr, karte przeciez do blekitnej ma sie taka zwykla, papierowa. Dopiero po zakupie 5 ksiazek przysylaja blekitna karte.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:56   #135
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Mia22 dziękuję za odpowiedź
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:05   #136
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

nie ma za co , witch kiedy pierwsze zakupy w ksiegarni?
ja jak sie zapisywalam, to myslalam, ze moge miec problem z wyborem ksiazki, a co jak mi sie nic nie spodoba itp a tymczasem srednio z katalou kupuje 3 pozycje i zmuszam sie do ograniczania zakupow :P
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:07   #137
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do Was, bo teraz obowiazuje katalog 15.11-31.12, gdzie zkaup tzreba bylo dokonac do 12.12. Ale na poprzednim katalogu tez bylo napisane, ze wazny jest do 31.12 czy zalapie sie jeszcze na zestaw ksiazeczek dla dzieci z tego poprzedniego?
Oba katalogi są ważne. Te terminy zakupu są tylko dla złożenia pierwszego zamówienia, żebyś nie otrzymała książki katalogu A tak to później spokojnie możesz po tym czasie kupować z obu, gdyż i oferta, i ceny książek będą obowiązywały
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:10   #138
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

o super, dzieki Anastazjo mam zatem kolejny ksiazkowy pomysl na prezent
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 22:59   #139
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
nie ma za co , witch kiedy pierwsze zakupy w ksiegarni?
ja jak sie zapisywalam, to myslalam, ze moge miec problem z wyborem ksiazki, a co jak mi sie nic nie spodoba itp a tymczasem srednio z katalou kupuje 3 pozycje i zmuszam sie do ograniczania zakupow :P
Jeśli zdążę to już jutro po południu
Mam nadzieję,że i ja nie będe miała problemu z wyborem książek,zwłaszcza że czuję ich głód (oczywiście książek nie-akademickich ).
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 23:27   #140
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

na pewno bedziesz miala problem na ktora sie zdecydowac
koniecznie daj znac co kupisz
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:38   #141
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Katalogu jeszcze nie ma, ale w zapowiedziach na różnych stronach pojawiły się kolejne światoksiążkowe nowości

1) Magdalena Samozwaniec "Błękitna krew"
Słynna prześmiewcza powieść, za którą "mistrzyni satyry" została wyklęta przez polską arystokrację. I nic dziwnego: na utytułowanych głupcach, cwaniakach i leniach z pretensjami do świata nie zostawia suchej nitki! Przed nami przesuwa się tragikomiczny korowód najróżniejszych księżni-czek, hrabin czy hrabiów, próbujących - lub nie - odnaleźć się w nowej rzeczywistości po II wojnie. Perypetie członków pewnej "wysoko urodzo-nej" rodziny, którzy wadzą się ze sobą i z życiem, opisuje Samozwaniec z właściwym sobie, ironicznym humorem, by nie powiedzieć - zjadliwie.

2) Adele Geras "Historia Hester"
Romantyczna powieść o miłości i cenie sławy, pełna tiulów, jedwabiów, pięknej muzyki... Tak wygląda świat baletu, któremu poświęciła się He-ster Fielding. Ale życie to nie tylko brawa w światłach reflektorów.Słynna niegdyś tancerka organizuje teraz w swej posiadłości prywatne festiwale. Do Wychwood House zjeżdżają się wielcy artyści, spełnieni zawodowo i nieszczęśliwi uczuciowo. Nikt nie wie, że słoną cenę za sła-wę zapłaciła także Hester, która od lat ukrywa sekret, mogący zniszczyć jej karierę...

3) John Steinbeck "Na wschód od Edenu"
Wielka saga rodzinna amerykańskiego noblisty, rozgrywająca się w Kalifornii przed I wojną światową wśród tamtejszych farmerów. Opo-wieść o dwóch braciach, walczących od dzieciństwa o miłość ojca, a potem o dziewczynę, nawiązuje do biblijnej historii Kaina i Abla. Jedna z najwybitniejszych i najpopularniejszych powieści XX wieku i zarazem - obok "Gron gniewu" - najlepsze dzieło Steinbecka. Nadwrażliwy, odtrącony Cal zawsze już będzie miał twarz Jamesa Deana, który przejmująco zagrał go w głośnej ekranizacji z 1955 roku.

4) Daphne du Maurier "Ptaki"
Najsłynniejsze opowiadania angielskiej mistrzyni grozy, której twórczość zainspirowała m.in. Alfreda Hitchcocka. W głośnych "Ptakach" nie ma opisów ludzi, zaatakowanych przez ptaki, a i w pozostałych trudno zna-leźć sceny przemocy czy inne akty okrucieństwa. Domeną wielkiej pisarki jest niezwykle sugestywny nastrój i duszna atmosfera. Zniekształcona jabłonka dziwnie przypomina zmarłą żonę, zaniedbywaną za życia. Pewien alpinista płaci straszną cenę za swą miłość do gór. Niewinne igraszki zaprowadzą panią markizę dalej, niż planowała...

5) Zbigniew Brzeziński "Druga szansa"
George Bush senior, Bill Clinton i George W. Bush... Zdaniem wybitnego politologa, doradcy do spraw bezpieczeństwa narodowego za kadencji Jimmy'ego Cartera, trzech ostatnich prezydentów USA nie sprostało roli "przywódcy świata". Dlaczego? Czym będzie musiał zająć się ich następ*ca? "Jakie wnioski powinno się wyciągnąć na przyszłość z piętnastu lat poczynań Ameryki jako pierwszego światowego supermocarstwa?" - pyta Brzeziński w książce, podsumowującej czas od upadku ZSRR do dziś i trzy prezydentury. Wyraziste przykłady, oceny, prognozy, analizy.

6) Cecelia Ahern "P.S. Kocham Cię!"
Bezpretensjonalna, lekka i pełna humoru powieść obyczajowa na temat ważny i - poważny. Jak znów pokochać życie, gdy w wieku trzydziestu lat traci się najlepszego męża i przyjaciela? Przed takim problemem staje Holly, młoda wdowa. Pomaga jej... zmarły mąż Gerry, który zostawił jej plik listów do otwierania co miesiąc przez rok, aby wypełnić pustkę i sprawić, by Holly znów mogła być szczęśliwa. Z niekonwencjonalnego, optymistycznego "love story", napisanego przez dwudziestojednoletnią córkę premiera Irlandii, powstał już film z Hilary Swank i Gerardem Butlerem - premiera w styczniu.

7) "Listy miłosne" (Autorzy - m.in. Gretkowska, Szwaja, Szczepkowska, Wiśniewski, Kuczok)
Opowiadania w formie listów miłosnych muszą być dojmująco szczere i pełne niezwykłych wyznań. I są! A za każdym listem kryje się wyjątkowa historia.
Zaskakuje różnorodność, z jaką znani pisarze podeszli do tematu. ze skrzydełkami Miłosne listy łączą młodego wielbiciela baletu i słynną tancerkę, czeczeńskiego żołnierza i piękną Polkę czy parę dawnych kochanków-naukowców. Zdumiewający list, wysłany zza grobu, tłumaczy niesamowitą przygodę pewnego XIX-wiecznego pastora i oberżystki, a w innym zdradzona doktorantka przyznaje się do wyrafinowanej zemsty. Wszystkie opowiadają o najważniejszych ludzkich uczuciach - na serio i z humorem, romantycznie i ironicznie.


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 978-83-247-0975-5.jpg (13,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 978-83-247-0026-4.jpg (11,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 978-83-247-0866-6.jpg (15,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 978-83-247-0784-3.jpg (15,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 978-83-247-0804-8.jpg (14,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 978-83-247-0984-7.jpg (19,9 KB, 1 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:29   #142
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Macie już nowy katalog?
Mnie z nowości nic jakoś szczególnie nie zainteresowało (fakt, że na razie przejrzałam tak pobieżnie), ale podoba mi się to, że "Żona podróżnika w czasie" będzie kosztować 16zł

Poza tym dorzucili kupony zniżkowe 20% do kilku wybranych sklepów i salonów - zniżka ma obowiązywać po okazaniu takiego kuponu oraz błękitnej lub srebrnej karty. Zainteresowała mnie zniżka w Top Secret, ale co mi po tym, skoro błękitnej mi jeszcze nie przysłali? A już niedługo do srebrnej dobiję Nerwa mam na nich
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 13:01   #143
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Dostałam wczoraj nowy katalog
Jak, że lubuję się w kryminałach/thrillerach zainteresowały mnie "Morderczy reportaż" i "Dolina kości" (pewnie na którąś z nich padnie ). Oprócz tego spodobał mi się jeszcze "Drobny kłopot"
Najgorsze jest to, że ja już nie mam gdzie tych książek ładować
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 13:59   #144
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

A ja jeszcze nie dostałam katalogu. Kiedy przeczytałam post germini ,zbiegłam na dół , by zajrzeć do skrzynki. Niestety. Trzeba czekac .
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:55   #145
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nie dostałam katalogu. Kiedy przeczytałam post germini ,zbiegłam na dół , by zajrzeć do skrzynki. Niestety. Trzeba czekac .
no właśnie ja też dziś z nadzieją poleciałam do skrzynki i ujrzałam pustkę. ehh takie życie
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 15:05   #146
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Macie już nowy katalog?
Mnie z nowości nic jakoś szczególnie nie zainteresowało (fakt, że na razie przejrzałam tak pobieżnie), ale podoba mi się to, że "Żona podróżnika w czasie" będzie kosztować 16zł

Poza tym dorzucili kupony zniżkowe 20% do kilku wybranych sklepów i salonów - zniżka ma obowiązywać po okazaniu takiego kuponu oraz błękitnej lub srebrnej karty. Zainteresowała mnie zniżka w Top Secret, ale co mi po tym, skoro błękitnej mi jeszcze nie przysłali? A już niedługo do srebrnej dobiję Nerwa mam na nich
to widze ze nie tylko ja tak mam. Kupilam 8 ksiazek a karty nie ma.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 16:05   #147
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Dzis, w ostatnim dniu roku , dotarl do mnie katalog. Przejrzałam i wiem, że kilka pozycji będzie moich.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 00:43   #148
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

A ja nadal nie mam katalogu Mam nadzieję, że najpóżniej w środę dojdzie i będę mogła coś sobie wybrać.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 11:44   #149
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Ja mam nadzieje,ze jak wroce do Polski w przyszlym tygodniu to bedzie czekal na mnie i nowy katalog i zamowione ksiazki
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 12:06   #150
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
A ja nadal nie mam katalogu Mam nadzieję, że najpóżniej w środę dojdzie i będę mogła coś sobie wybrać.
ja tez mam taką nadzieje
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.