Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-07, 08:48   #121
olaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 5
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Właśnie dlatego zaczęłam dochodzić do De Legge. Podoba mi sie to, że moje "wizje" są obalane jeżeli zdaniem fryzjera nie pasują do mnie. Tam naprawdę czuje się bezpiecznie i wiem, że nie wyjdę niezadowolona.
Ja osobiście chodzę do Dawida ale widzę, że reszta też zna się na rzeczy.
Naprawdę gorąco polecam, bo warto.
olaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 10:46   #122
karolcia_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

ja zamierzam iść do Trendy Hair. Kogo z tego salonu polecacie??jak wasze opinie o danych fryzjerkach??
karolcia_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 22:39   #123
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

olaa - pytanko do ciebie: ile biorą w De Legge za strzyżenie?
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 08:54   #124
olaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 5
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Trudno powiedzieć, każdy ma inny cennik. Ja zawsze idę na kolor + strzyżenie. Najlepiej zadzwonić i zapytać się
Tutaj proszę namiary jakby ktoś chciał
http://www.deleggesalon.com/
olaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:42   #125
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

dziękuję
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 14:20   #126
renikaa
Raczkowanie
 
Avatar renikaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 45
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Drogie Opolanki nie śpimy, nie śpimy :-P

Czy była któraś z Was w salonie Figaro na Chabrach? Wiecie kto tam ścina, za ile etc. ?


I oczywiście czekam również na opinie o innych fryzjerach, których warto polecić

Edytowane przez renikaa
Czas edycji: 2008-02-28 o 20:27
renikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 09:01   #127
maradona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Polecam wszystkim gorąco Bartka z salonu Enklawa prz Ozimskiej.Po pierwsze doradzi jaka fryzurka pasuje do twarzy, pięknie zcina, włosy sie świetnie układają jestem bardzo zadowolona, a cena wcale nie jest wysoka!!!
maradona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 18:44   #128
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja jak poprzedniczka polecam studio fryzjerskie na armi krajowej Anna Wolkak po prostu genialnie!
Za sciecie płaciłam 60,65zł.
I powiem że jeszcze przenigdy nie byłam taka zadowolna, byłam tam chyba z 10razy. I za kazdym razem siadałam na fotelu i miałam 100%zaufania którego nigdy nie nadwyręzono.
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:30   #129
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

_Jamaica a do kogo konkretnie poradziłabys sie udać w tym studiu fryzjerskim ??
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:22   #130
NETIOPOLE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 13
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Ja potrzebuje Fryzjera który będzie umiał coś więcej niż władać nożyczkami.Powinien dobrać kształt fryzury do stanu i struktury włosa i oczywiście kolor który podkreśli urodę, a nie przytłoczy.
Musi mieć zmysł artystyczny.Bo dobry fryzjer to nie koniecznie ten który każe płacić za swoje usługi dużooooo za dużo.
Ciekawe czy jest ktoś taki w Opolu...
cybercat11 polecam ci Aleksandra z salonu Virgin w Chmielowicach salon nowy ale za to stylista ,,wyczesany'' a przede wszystkim doświadczony ja tam byłam i wiem ze jest oki polecam
NETIOPOLE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:33   #131
NETIOPOLE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 13
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

aaaaa
i do wiadomości ten stylista Aleks wcale nie jest drogi sciecie to jedyne 45zł to nic w stosunku do profesjonalnej usługi zawsze poradzi jak modelowac fryz samej w domowych warunkach a salon w ktorym pracuje tez stylowy
NETIOPOLE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 12:45   #132
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Netiopole masz może jakiś nr tel., aby się umówić do tego Aleksa?
Artyści często mają tendencje do niesłuchania klientki i wykonywania na jej głowie własnej wizji. Czy ten fryzjer do nich nie należy?


Acha, czy któraś z Was była w salonie Zahir na Osmańczyka??
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:39   #133
NETIOPOLE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 13
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

hejka Agul tu jest numer ale mam tylko salonowy jego prywatnego nie mam 077-45506511 salon virgin on jest naprawde fajny --tylko trzeba sie wczesniej umawiac ---on wysłuchał mnie i doradził, myślę ze wyjątkiem nie byłam 3mam za ciebie kciuki bedzie dobrze
NETIOPOLE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:29   #134
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Jakie są ceny w De Legge ?
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:35   #135
roxirulez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4
GG do roxirulez
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Wiecie co laski nic nie wiecie na temat fryzjerstwa,zostawiacie puste reklamy salonów tak jak doda reklamuje swoje puste cycki.Czy będąc u fryzjera pytałyście się ,,czy ta fryzura wyjdzie na 100 %??''napewno nie,a jak się pytałyście i fryzjer/ka odpowiedzieli wam ,,tak ''to było kłamstwo żeby klien/tka nie uciekł/a im z salonu. nawet najlepszy fryzjer nie wie na 100%:co ol: co wyjdzie mu na głowie klientki.fryzjerzy tylko przypószczaja co im wyjdzie,(nigdy nie powtórzą tej samej fryzury,nic dwa razy sie nie zdarza).szczególnie jak ma jeszcze produkty nie znanej i nie praktykowanej mu firmy.i musi na ,,tych produktach robić'',bo szef/owa tak se zamówiła i tak ma być;a później jest co jest.pracuję w studio fryzerskim i tez przychodzą ,,wściekli''klienci od AK B&K,płacą podwójnie-ale byli u BERENDOWICZ i KUBLIN(są najlepsi)tylko nie wszyscy chcą miec taki fryzjerski światopogląd.same idziecie do fryzjera,same sobie wybieracie fryzjera,a później opluwacie ich.za co??wniosek jest jeden same pchacie się na ,,kawę szpitalną''.
roxirulez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 16:01   #136
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

My Klientki wybierając Salon Fryzjerski obdarzamy pracujących w nim Fryzjerów zaufaniem.Ufamy że są profesionalistami,że znają się się na swoim fachu.Za usługi płacąc nie małe pieniądze.Często jednak zostajemy oszukane.Wychodzimy z salonów ze szpecącą nas fryzura,kompletnie nie do naszego kształtu twarzy i kolorem nie odpowiadającemu typowi urody.
I musimy czekać aż włosy odrosną i będzie trzeba znów nerwowo szukać kompetentnego fryzjera.
Dlatego potrzebujemy pomocnej ręki,doradztwa w poszukiwaniu wymarzonego Salonu Fryzjerskiego.Właśnie w tym ma pomóc nam to Forum.
Wspierajmy się wizazanki
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 16:09   #137
kaasiek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 41
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Hej dziewczyny,piszecie ze polecacie salon Sisi, a kogo dokladnie w nim?
Ja ostnio bylam w Enklawie u Markoniego,powiem tak: koles za***isty,aczkolwiek nikt nie zauwazyl ze bylam u fryzjera:P robi bardzo male zmiany, dalikatne cieniowanie w sumie nawet niezauwazalne,wiec jak ktos lubi male zmiany to go polecam;] pozdro
kaasiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 16:43   #138
roxirulez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4
GG do roxirulez
to fakt że oddając się w ręce jakiejkolwiek fryzjerce macie do niej zaufanie,ale nie zawsze to zaufanie jest w pełni uzupełnine.ja osobiście polecam Studio profi-laine i P.Iwonke umie zawsze fryzurkę dobrać do kształtu twarzy,itp-kolory też dobiera dobrze.

ale na to zaufanie dany fryzjer powinien zasłużyć a nie ,że dostaje zaufanie przed robieniem fryzury bo możemy się zawieść

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-29 o 18:27 Powód: post pod postem
roxirulez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 12:20   #139
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez roxirulez Pokaż wiadomość
ale na to zaufanie dany fryzjer powinien zasłużyć a nie ,że dostaje zaufanie przed robieniem fryzury bo możemy się zawieść
To jak twoim zdaniem mamy wybrać fryzjera, jeśli nie okazując mu najpierw zaufanie? Na oko go mamy wybrać? Wiadomo, że najpierw trzeba pójść i zobaczyć jak ścina, podpytać się koleżanki czy wizażanek. A potem - jeśli zawiedzie nasze zaufanie szukać od nowa lub jeśli okaże się tym doskonałym cieszyć się, że znalazłyśmy tego jedynego wspaniałego specjalistę. Kto nie ryzykuje, nie zyskuje.
Jesteśmy tu po to żeby się wspierać i żeby sobie pomagać w wyborze fryzjera, dzielić się swoimi wrażeniami. Wydaje mi się bezsensem jeśli przychodzisz tutaj tylko po to, żeby wyżalić się, że nie odpowiada ci twoja praca. Nie piszę tego, żeby się kłócić, ale niestety tak to, moim zdaniem, wygląda.
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 20:22   #140
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

bubelmart całkowicie się z Tobą zgadzam.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:01   #141
NETIOPOLE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 13
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja polecam salon VIRGIN W Chmielowicach ,jest super!!!
NETIOPOLE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 18:50   #142
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: fryzjer - NYSA

Wyciągam
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 00:12   #143
Ania_op
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Kochane moje

Po tym co dokonał na mojej głowie Marek z Enklavy alias Marconi,prawie po roku poszukiwań mój fryjer Alex , który wrócił w okolice Opola (obecnie pracuje w Chmielowicach w salonie Virgin) poprawił wszystko tak jak należy
Idąc do niego nigdy nie musze tłumaczyć co chcę, on robi dokładnie to jak powinno być.
Kolor dobrany, bardzo naturalny z lekkimi pasmami w jaśniejszym odcieniu tak zeby wyglądało jak naturalne rozjaśnienie, strzyżenie super.
Wiecie,że on nie używa szczotek do modelowania po to żeby każdy dokłanie powtórzył to sam w domu?
Mój Maciej zakochał sie kolejny raz,we mnie

Alex doradza ale zawsze liczy się ze zdaniem klientki, słuchajcie wysłałam tam do niego wszystkie koleżanki oraz rodzinę z Mamą na czele,
Gorąco go polecam, szczerze
Ania
Ania_op jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:25   #144
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ania_op może jakieś fotki ?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:22   #145
kasiunia1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

witam wszystkie opolanki
odwiedzialm dzisiaj salon Enklava na Ozimskiej z wielka nadzieja ze wreszcie bede miala taki balejaz o jakim marzylam,fajny kasztanowy cieply braz z blond pasemkami...no i niestety tak tutaj polecany Bartek nawet nie umial mi polecic takiego koloru z palety!wybral mi inny chlodniejszy a na dodatek malo co go widac a mowilam chyba z 100 razy ze brazu ma byc bardzo duzo...grzywka scieta nie rowno,chyba sama bym taka sobie zrobila..echh kolejny zawod na fryzjerach..bede probowac gdzie indziej..NIE POLECAM!
kasiunia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:24   #146
kasiunia1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

jesli ktoras z was miala robiony podobny balejaz lub pasemka i wyszly swietnie to plisss piszcie<zalamka>
kasiunia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:44   #147
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

sprobuj na wojska polskiego w salonie edyta, albo u kierowniczki albo u Agaty, one przynajmniej sluchaja
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 11:58   #148
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Takie matactwa nie powinny się zdarzać .Denerwują mnie takie osoby które w dodatku uważają się za super stylistów.śmieszne jak ktoś kto nie ma wyczucia koloru,dobrego gustu i umiejętności ma zrobić coś ciekawego z włosami co doda urody a nie zeszpeci... Fryzjerzy powinni ponosić konsekwencje za niezrealizowanie naszych oczekiwań wkońcu biorą za to jednak niemałe pieniądze...
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 09:41   #149
kasiunia1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

no wlasnie to co biora w salonach to nie sa male sumki a wychodzi sie od nich jak od zwyklego fryzjera(przynajmniej jesli chodzi o balejaze), czasem zastanawiam sie czy nie kupic sama farby i przyskoczyc do "uczacej sie" kolezanki.efekt bylyby taki sam ale kasa zaoszczedzona!
kasiunia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:51   #150
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Fryzjer jak fryzjer ale chyba fryzjerke moge zareklamowac..

Nie polecam Pani Gosi z Trendy Hair
1. podejscie do klientki takie, jakby za kare pracowała, mina polityczna, wzrok jakby miała piorunami zabić..
2. szarpie za wlosy jak diabli, wyrwała mi polowe z głowy, uparzyła mnie prostownica..po prostu miałam chec uciec z fotela..
3. sciecie wlosów okazało sie porazka, bo po prostu wzieła kawałek wlosów i sobie obcieła w rekach nie patrzac czy tyle, czy rowno..
4. jak probowałam doradzic sie czegos czy nawiazac jakas rozmowe słusząłm" nie wiem, musisz sie przyzwyczaic, jak chcesz, moge ci tak sciac" itp
5. szarpanie nozyczkami do cieniowania ma opanowane...polowe wlosów wyrwane nierowno, ale wg niej tak ma byc -porazka

Ogolnie salon ok, czysto, milo , podaja kawke (ktorej nie piłam) muzyka leci itp..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.