LICÓWKI - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 19:27   #121
Marie_Antoinette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: LICÓWKI

witam

ja też jestem pod dużym wrażeniem wykonanych licówek.
Czy Pani wykonuje te licówki?
Marie_Antoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:31   #122
Eta Carinae
Raczkowanie
 
Avatar Eta Carinae
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa-Michalin
Wiadomości: 86
Dot.: LICÓWKI

Same licówki to oczywiście wykonują technicy w pracowni protetycznej a moje zadanie to ustalenie planu leczenia, przygotowanie pacjentki/a,dobór koloru i rodzaju porcelany, szlifowanie, wyciski a potem zamocowanie jak najlepiej się da...ale można to tak ująć że to moja robota (łącznie z sesją fotograficzną)
__________________
Soulmates never die
Eta Carinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 08:10   #123
Marie_Antoinette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: LICÓWKI

A gdzie znajduje się Twój gabinet i jaki jest przybliżony koszt takich licówek?
Marie_Antoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:04   #124
Lauren M3
Raczkowanie
 
Avatar Lauren M3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 119
Dot.: LICÓWKI

Witam dziewczyny..mam pyt. czy ktoś może mi powiedzieć czy 19-sto letniej osobie można zrobić licówki?? mojemu bratu nie wyrosły 2 i chce 3 przerobić na 2 macie może jakieś rady??...ile to kosztuje i gdzie można zrobić chodzi mi o woj. wielkopolskie...
__________________
Życie codziennie każe nam podejmować decyzje....najczęściej podejmujemy złą
Lauren M3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:09   #125
tiinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: LICÓWKI

Mam pytanie do Stomatologów. Moim problemem jest brak górnych 2 a przez to mam przerwę między górnymi 1. Czy założenie licówek byłoby dobrym rozwiązaniem pozbycia się przerwy ( i jaki byłby w ogóle koszt założenia licówek) czy jest może jakaś lepsza i tańsza metoda? Bardzo proszę o odpowiedz.
tiinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:32   #126
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: LICÓWKI

hm.. ja też mam przerwy między zębami, a niestety nie można założyć aparatu. dodam, że mam straszne kompleksy na punkcie moich zębów- wstydzę się śmiać, a czasem nawet odezwać. zawsze mam wrażenie że wszyscy się w moje zęby gapią. i mam pytanie: czy w wieku 15 lat można założyć licówki?? no i czy znacie może kogoś dobrego, kto by się tego podjął??
Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:10   #127
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: LICÓWKI

mam pytanie czy ktoras z Was robiła zabiegi estetyczne na dolnym śląsku i moze mi polecić jakis gabinet dentystyczny?
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 20:38   #128
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: LICÓWKI

Cytat:
Napisane przez Lauren M3 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny..mam pyt. czy ktoś może mi powiedzieć czy 19-sto letniej osobie można zrobić licówki?? mojemu bratu nie wyrosły 2 i chce 3 przerobić na 2 macie może jakieś rady??...ile to kosztuje i gdzie można zrobić chodzi mi o woj. wielkopolskie...
Oczywiście,że można. Ja miałam założone w wieku 17 lat i trzymają się dobrze ( a w tym roku kończę 20 ) i nic z nimi się nie dzieje

Izabell ja miałam założone licówki z podobnego do Ciebie powodu. Po dwóch stałych aparatach ortodontycznych i leczeniu ortodontycznemu odkąd wyrosły mi zęby nic nie przynosiło skutków a moje 'szpary między jedynkami są koszmarnie duże. Dlatego mam na moich przednich zębach na jedynkach i dwójkach założone licówki
__________________

Edytowane przez e_myszka
Czas edycji: 2009-02-15 o 20:40
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 17:05   #129
miss.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 60
Dot.: LICÓWKI

mam kilka pytan pytan odnosnie licowek:

- jaka jest szansa na to, ze licowka sie zlamie, jedzac cos twardego, np. jablko? (mozna przy licowkach w ogole jesc jablka?)
- co sie dzieje na starosc z prawdziwymi zebami? nie psuja sie bardziej? normalnie mozna je leczyc?
- czy z biegiem czasu, np. jesli mam juz licowki 5lat, zwieksza sie ryzyko zlamania?
- czy dostane jakas gwarancje na licowki? co ile SREDNIO lat wymienia sie takie rzeczy?

+ mialam robiona nakladke. taka, zebym mogla zobaczyc jakby licowki mniej wiecej u mnie wygladaly. czy to normalne, ze nakladka byla jakby... wystajaca?
moja dentystka powiedziala, ze ostatecznie mozna bedzie licowki troche cofnac, ale co znaczy ostatecznie i czego mam sie spodziewac?!
miss.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:56   #130
pantopoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: LICÓWKI

Witam!
Słuchajcie, osobiście posiadam licówki od zeszłego roku(przełom stycznia i lutego 2008). Założyłam je w gabinecie estetycznym w Turcji-Istanbuł. Upiększyłam obie jedynki i dwójki z jedna trójką i jedną czwórka. Wykonane sś z masy światło utwardzalnej bez szlifowania płytki nazębnej i wcześniejszego wybielania wszystkich zębów. Moje wrażenia-efekt powala na kolana...jem wszystko bez większych problemów ale ok grudnia odprysł mi fragment licówki z trzeciegio zęba podczas picia-chyba uderzyłam w szklankę?! Mam jednak inny problem z którym nie mogę sie uporac, a mianowicie odwieczne kłopoty z zachowaniem higieny pomiędzy licówkami a dziąsłami...po mimo dokładnje pielęgnacj, gdyz zbiera sie tam jedzenie mam wrażenie, że dziąsła są w tych mioejscach podraznione...a szczerze przyznaje, że nie chce miec z nimi kłopotów! I dlatego wybrałam się do ortodonty w Polsce i dowiedziałam sie, że mam "niezła" wadę zgryzu, oprucz i tak juz krzywycz pierwszych zębów, na które pozakładałam licówki w celu ich szybkiego "wyprostowanoia". Dziś wiem, że przy takiej wadzie to była zły pomysł ale moje pytanie brzmi...jak mam je zdjąc z zębów!!!??? Błagam o pomoc! Po konsultacji z ortodontom(prowadzi on moje 2 siostry, które u niego lecza problem z uzębieniem za pomoca aparatu na stałę) wiem że uszkodzone zostanie moje szkliwo..podobno może mi równiez pęknąc ząb?! Mam więc pytanie na czym poleg proces zdejmowania licówki i czy istnieje możliwośc spiłowania ich by pozostawi minimalną warstwę masy na zębi by nie obnażc szkliwa? Bardzo prosze od pomoc! ...bardzo chciałabym miec zdrowe proste zęby i przede wszystki swoje! Ale przed założeniem aparatu muszę zlikwidowac licówki...czy znajdzie sie osoba, która udzieli mi informacji?
pantopoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:10   #131
Mischa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 25
Dot.: LICÓWKI

Mam na dwójkach okropne korony. Pod nimi mam zdrowe, ale cieniutkie i malutkie ząbki. Mój niezbyt dobry protetyk, nie wspomnial mi że lepszym i bardziej estetycznym rozwiązaniem mogą być w takiej sytuacji licówki. Chciałabym zdjąc korony i założyć licówki. Jakiego protetyka polecacie w Warszawie?

pozdrawiam
Mischa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 19:17   #132
CzarnaMambka
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaMambka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: raz tu raz tam...
Wiadomości: 43
Dot.: LICÓWKI

Moja wypowiedz jest skierowana do Pani ERI Carinare.Jestem pod ogromnym wrażeniem pani prac, jak również profesjonalnie udzielonych odpowiedzi bardzo sensownie i naprawdę jest przekonujące to co Pani pisze. Jestem na 100% pewna po tym co tutaj przeczytałam we wszystkich Pani wypowiedziach że mogłabym oddać w Pani ręce moje zęby konkretnie potrzebuje założyć licówki.Mam Ogromną prośbę czy mogłaby Mi Pani podać jakiś namiar na siebie.Jeśli nie chce Pani podawać go tutaj na forum proszę o kontakt na maila noradea18@o2.pl.
Bardzo proszę o kontak bardzo bardzo bardzo mi zależy pozdarwiam serdecznie
Alexa
CzarnaMambka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:17   #133
teenax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: LICÓWKI

---

Edytowane przez teenax
Czas edycji: 2011-10-29 o 17:18
teenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 21:01   #134
CzarnaMambka
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaMambka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: raz tu raz tam...
Wiadomości: 43
Dot.: LICÓWKI

teenax !!! ja mam ten sam problem , brak 2 i do tego diastem między jedynkami;/ też w sierpniu lub wrześniu chcę założyć licówki ale szukam dobrego gabinetu wiesz tyle kasy nie chcę wyrzucić na coś co po pół roku będę musiała wymieniać...
co do Twojego zapytania z tego co się orientowałam już to spokojnie od 800do 1000 max możesz znaleźć naprawdę dobrej jakości porcelanowe licówki uwierz mi że te za które płaci się 1500 a nawet i 2000 za szt to cena bardziej za "nazwę gabinetu" albo renomowane nazwisko.
Co do wybielania mam dokładnie tak sam plan, che wybielić zęby przed założeniem bo będzie efekt jak z reklamy blend -a medu

Jak coś się dowiesz o jakimś kompetentnym lekarzu daj znać. Dużo dobrych opini czytałam o dr Romanie Borczyku (katowice) ale nie wiem ile mi krzyknie za licówkę bo jeszcze nie dzwoniłam i tez nie wiem jak to wygląda kosztowo wiesz robocizna itd. no i ile zdecyduje założyć licówek...
Jak coś to pisz.
pozdrawiam
__________________
Nie ma drogi na skróty do celu do którego warto dojść...

Chcę polubić siebie.

TYM RAZEM SIĘ UDA:

Walczę od 26.05.2010

Jest 63 kg

Będzie 53kg


Powoli staram się krok po kroku spełniać swoje marzenia...
CzarnaMambka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 22:32   #135
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: LICÓWKI

ide za pare dni na konsultacje , mam nieco krzywa dwojke ale licze na licowke, widzialam zdjecia przed i po - z wadami zgryzu, krzywymi zebami i wyglada to dobrze, technika idzie do przodu tak wiec mysle ze nic nie stanie mi na drodze ku pieknym usmiechu
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 20:17   #136
Olixxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 61
Dot.: LICÓWKI

Witam. Noszę aparat ortodontyczny, po zdjęciu chciałabym założyć licówki ceramiczne na 6 przednich zębów bo nie podoba mi się ich kolor, mam pytanie, czy można gdzieś płacić za nie ratalnie?

EDIT: Nieaktualne, nie wiem jak się kasuje posta
__________________


Edytowane przez Olixxx
Czas edycji: 2010-03-06 o 11:54
Olixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:51   #137
Olixxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 61
Dot.: licówki porcelanowe w warszawie?

Cytat:
Napisane przez warszawiak Pokaż wiadomość
a tak przy okazji to wady aparatow:
- trzeba usunac czesc zebow nawet zdrowych zeby go zalozuc
-zeby sa narazone bardziej na ataki prochnicy
-bol przy kuracji
-skrajnie nieestetyczny wyglad
-koniecznosc noszenia ruchomego aparatu po zdjeciu stalego zeby uzyskany efekt sie nie cofnal
-duza cena aparatu i duza cena wizyt kontrolnych

wiem ze ortodonci tez musza zarabiac na zycie ale jesli istnieje tak prosta i szybka metoda jak ta pokazana w programach reklamujacych chirurgieplastyczna to wroze zasilki dla bezrobotnych dla ortodontow
- Nie trzeba usuwać zębów, nie wiem skąd masz takie informacje? Ja nie musiałam usuwać żadnych, zęby są usuwane tylko w ostateczności.
- Zęby zawsze są narażone na ataki próchnicy a jak się je myje po każdym posiłku to żadna próchnica nikomu nie zagrozi.
- Ból? Ja nie czułam ani razu bólu, ani przy zakładaniu, ani przez pierwsze dni i nie czuję do tej pory.
- Wygląd to racja, jest nieestetyczny ale są też aparaty przezroczyste albo zakładane z tyłu na zęby.
- Nie trzeba nosić aparatu ruchomego, ja zdejmuje aparat w poniedziałek i bd miała zakładany taki specjalny drucik z tyłu zębów lub będę nosiła coś jeszcze tylko na noc.
- Cena jest duża ale na pewno niższa niż cena licówek.

Poza tym aparat prostuje zęby na całe życie, do tego koryguje wady zgryzu, zęby są odpowiednio ustawione, dzięki czemu po zdjęciu są mniej narażone na różne choroby związane z jamą ustną. Ja nosiłam aparat pół roku, zęby bardzo szybko mi się wyprostowały, miałam mała wadą ale miałam też nieprawidłowy zgryz, pół roku minęło zadziwiająco szybko, w poniedziałek zdejmuje górę a dół za miesiąc, w sumie aparat+koszty wizyt i końcowe czyszczenie, piaskowanie itd. bd kosztowało trochę ponad 5 tys. Jak ktoś ma krzywe zęby i miałby do wydania 10 tys. to bez wahania doradziłabym wydanie tych pieniędzy na aparat bo warto. Licówki mogą się złamać albo odpaść, trzeba do nich zęby piłować, potem je wymienić trzeba za ileś tam lat, takie błędne koło, w dodatku to nie są moje zęby tylko sztuczne, jeśli już to najpierw aparat, potem licówki w celu skorygowania np. koloru zębów. Jak ktoś ma dużo pieniędzy to może się bawić z licówkami ale moim zdaniem lepsze są własne proste zęby.

Ja nie wróżę ortodontom bezrobocia, aparat zakłada coraz więcej ludzi, nawet starszych, znam Panią, która ma ponad 40 lat i nosi aparat. Wiele osób, które chcą iśc do szkoły teatralnej równiez przychodzą do ortodonty, żeby mieć proste zęby bo z krzywymi zębami marne szanse na przyjęcie.
__________________


Edytowane przez Olixxx
Czas edycji: 2010-03-06 o 11:59
Olixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:23   #138
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: LICÓWKI

Chcialam napisac tylko ze zakladalam licówki kompozytowe 8lat temu..
szlam do liceum i marzylam o prostych zebach a niestety takich nie mialam..
jedynki bardzo nachodzily na siebie a 3ki tez odstawaly..

do tego prochnica wciaz pogleiajaca sie..
iiii...dentystka zalozyla kompozytowe licowki...


az mialam lzy w oczach..koszt niewielki a zmiana diametralna...

dzis mija 8lat jak je mam...kolor moze sie zmienil lekko ale ja osobicie nie widze tego....

dzis zaczynam wybielanie dolnych zebow i po tej kuracji zakladam na gore nowe licowki kompozytowe ale w jasniejszym kolorku juz..

na porcelanowe nie stac mnie..gdy robimy 1-2 zeby to ok....ale jesli sa to juz 4zabki to mamy spory wydatek....do tego mam jeszcze do zalozenia na koncu 2 koronki...

jesli nie macie duzo funduszow...polecam kompozyt....
wklejam fotke ale nie mam swoich jasnych zabkow<dol calkowity moj> a gora kompozyty majace 8lat a dwojka jedna jest koronka
__________________
Każdego dnia możesz być najpiękniejszą wersją samego siebie..

Edytowane przez beticzek
Czas edycji: 2010-04-13 o 17:27
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:43   #139
mira26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: LICÓWKI

Witam!
ja też chciałabym założyć sobie licówki, ale tylko na trzy zęby tj. 1 i dwie 2! i chcę zapytać czy po założeniu tych licówek mogę później wybielać zęby np białą perłą? jestem teraz w trakcie wybielania ale co jakis czas trzeba będzie zabieg ten powtarzać i nie wiem czy nie ma żadnych przciwwskazań do tego wybielania??? i mam jeszcze pytanie czy ktoś z Was może zna jakichś dobrych lekarzy w okolicach Ełku, Suwałk,Augustowa, Olsztyna( warmińsko- mazurskie) bo z tego co napisała Pani Ewa Caterina to efekty w dużej mierze zależą od tego jak lekarz wstawi te licówki a nie chciałabym po roku lub jeszcze wcześniej wymieniać tych licówek bo jednak to jest kosztowny zabieg...więc jak ktoś zna to dajcie namiary
i jeszcze mam pytanie jak dbać o higienę jamy ustnej po założeniu tych licówek???

i jeżeli wpadają na to forum jeszcze jacyś stomatologowie to również proszę o odpowiedź na moje pytania i proszę o rady!

pozdrawiam serdecznie!
mira26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 07:21   #140
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: LICÓWKI

Licówki, podobnie jak plomby, nie wybielają się. Wybielić zęby należy przed załozeniem licówek.
Co do higieny, trzeba dbać bardziej niż o swoje zęby. Na styku licówki z zębem i dziąsłem osadzają się resztki pokarmu, powstają przebarwienia, zapalenie dziąseł. Więc dokładne szczotkowanie i używanie nici wskazane.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 17:14   #141
wimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: LICÓWKI

nie wiem czy mam zrobić licówki na 2 martwych jedynkach czy korony porcelanowe. Które lepiej wygladają np, po 5 latach?? czy nie żółkną.
Obecnie mam oba zęby wzmocnione włóknem szklanym. czy nie ma problemów z dziąsłami??
wimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 21:32   #142
Only?
Raczkowanie
 
Avatar Only?
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Made in Poland
Wiadomości: 208
Dot.: LICÓWKI

nosiłam aparat stały, po zdjęciu założono mi licówki na dwie 3 jako że i mnie Bozia nie obdarzyła 2, ale mam taki problem ze z jednej strony zęby zaczeły wracac na swoje poprzednie miejsce i"wypychać" delikatnie "nową" dwójkę, jest jakas szansa na poprawe tego?
__________________

RZECZY ZNAJDUJĄ SIE NA STRONIE 1,2,3i4!
Only? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 22:18   #143
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: LICÓWKI

uwazam ze powinnas skonsultowac sie ze swoim orto i to jak najszybciej to po pierwsze,po drugie zalezy jakie masz licowki pporcelanowe czy kompozytowe no i najawazniejsza sprawa podejrzewam ze masz zalozony retainer stały??
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:22   #144
Only?
Raczkowanie
 
Avatar Only?
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Made in Poland
Wiadomości: 208
Dot.: LICÓWKI

a z tego co sie orientuje to kompozytowe i aparat nosiłam tylko na noc, na następnej wizycie koneicznie skonsultuje, zawsze problem z tymi ząbkami no!
__________________

RZECZY ZNAJDUJĄ SIE NA STRONIE 1,2,3i4!
Only? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 21:46   #145
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: LICÓWKI

mam juz wymienione lioweczki ;D
Sa mega...jak mawia moja dentystka;KLAMKA OD LODOWKI!
Dentysci nie lubia robic tqkich bialych amerykancow ;] a ja marzylam o takich
wklejam po i przed ;-)
sa tak biale ze az lekko przeswietlilo sie foto ;D
Dodam tylko ze mam generalnie fatalne zabki..jednyki awze nachodzily na siebie i skorygowaly to licowki w jakims stopniu napewno (dla mnie duza roznica ale nie mam starych zdjec jak nachodzily bardziej)
generalnie mam kazdy zab w innej lini..wykonala Pani denstystka mega prace
Jestem szczesliwa
__________________
Każdego dnia możesz być najpiękniejszą wersją samego siebie..

Edytowane przez beticzek
Czas edycji: 2010-06-03 o 21:50
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 16:10   #146
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: LICÓWKI

Cytat:
Napisane przez beticzek Pokaż wiadomość
mam juz wymienione lioweczki ;D
Sa mega...jak mawia moja dentystka;KLAMKA OD LODOWKI!
Dentysci nie lubia robic tqkich bialych amerykancow ;] a ja marzylam o takich
wklejam po i przed ;-)
sa tak biale ze az lekko przeswietlilo sie foto ;D
Dodam tylko ze mam generalnie fatalne zabki..jednyki awze nachodzily na siebie i skorygowaly to licowki w jakims stopniu napewno (dla mnie duza roznica ale nie mam starych zdjec jak nachodzily bardziej)
generalnie mam kazdy zab w innej lini..wykonala Pani denstystka mega prace
Jestem szczesliwa
rzeczywiscie przepiekna praca i najawazniejsze że pacjentka zadowolona
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:27   #147
virtualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 49
GG do virtualia
Dot.: LICÓWKI

Cytat:
Napisane przez chopus Pokaż wiadomość
DO agu23: Zabieg jest bezbolesny i nie trwa długo. Najpierw dostajesz znieczulenie, potem dentysta ściera przód zębów i zabezpiecza je jakimiś specyfikami ( nie jestem fachowcem wiec nie nazwe rzeczy po imieniu ) przed zepsuciem itp. Nastepnie wykonuje sie wyciski. Niestety jedynym mankamentem jest to że (podobno dla dobra sprawy) nie zaklada sie licowek tymczasowych, wiec musiałam poczekac 5 dni z oszlifowanymi jedynkami na przyklejenie licowek - nie wygladalo to ciekawie ale warto bylo czekać! Po tym czasie przyklejono mi licówki - równiez nie bolalo i to bez znieczulenia - moje ząbki wygladają o niebo lepiej! Są o ton jaśniejsze od reszty zebów, a to dlatego ze chce reszte wybielić metodą lampową (swoj kolor zebow mam nieciekawy, sa przebarwione).. A! Na początku zeby są dosc wrażliwe na zimno, ciepło i ucisk, ale to z czasem przechodzi (najpierw wrażliwość na ciepło/zimno ustąpiła, ale na ucisk już troche wolniej). Ja jestem zadowolona ze zmiany. Naprawdę polecam! Znajdź tylko dobrego dentystę! Pozdrawiam i zyczę powodzenia!
bzdura, ze nie zaklada sie licowek tymczasowych. wlasnie mam takie na swoich zabkach. Nie wiem dlaczego tobie nie zalozyli. Przeciez zeby masz oszlifowane bardzo wrazliwe. Pomijajac fakt ze bez licowek ochronnych wygladaja demonicznie. Zakladam 3 licowki po lewej1200za szt i 3 koronki pelnoceramiczne 1800zl za sztuke. razem cala impreza wyniesie mnie okolo 10.000 mam nadzieje ze efekt bedzie wart tych pieniedzy

Edytowane przez virtualia
Czas edycji: 2010-06-15 o 18:47
virtualia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:24   #148
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: LICÓWKI

Cytat:
Napisane przez virtualia Pokaż wiadomość
bzdura, ze nie zaklada sie licowek tymczasowych. wlasnie mam takie na swoich zabkach. Nie wiem dlaczego tobie nie zalozyli. Przeciez zeby masz oszlifowane bardzo wrazliwe. Pomijajac fakt ze bez licowek ochronnych wygladaja demonicznie. Zakladam 3 licowki po lewej1200za szt i 3 koronki pelnoceramiczne 1800zl za sztuke. razem cala impreza wyniesie mnie okolo 10.000 mam nadzieje ze efekt bedzie wart tych pieniedzy
potwierdzam bzdura ,nawet trzeba załozyć tymczasówki czy to licówki czy korony bo dojdzie po prostu do powikłań
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:44   #149
kotydwa
Przyczajenie
 
Avatar kotydwa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: LICÓWKI

Witam! Czy mogłaby pani podać jakieś namiary na klinikę w której pani pracuje, ponieważ chciałabym zrobić sobie licówki. Podaję swojego maila kociamama25@gmail.com. z góry dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam!!
kotydwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:24   #150
virtualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 49
GG do virtualia
Dot.: LICÓWKI

Jaki macie kolor licówek??? Mi stomatolog wybrala A1 ale nie bardzo mi sie podobaja
virtualia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-29 14:32:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.