mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Która z funkcji mobilnej aplikacji KWC podoba Ci się najbardziej?
skanowanie kodów kreskowych produktów 48 55,17%
możliwość sortowania produktów wg opinii i liczby ocen 23 26,44%
tworzenie spersonalizowanej listy "ulubionych" kosmetyków 12 13,79%
zakładka z najciekawszymi promocjami w drogeriach Rossmann 19 21,84%
wszystkie funkcje bardzo mi się podobają 33 37,93%
żadna z funkcji mi się nie podoba 1 1,15%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 87. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-19, 10:28   #121
anshe
Raczkowanie
 
Avatar anshe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 341
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez madlena3 Pokaż wiadomość
To lepiej niech je szybko zorganizują. Byłam dziś w Rossmanie i oczywiście skanowałam kody jak głupia, bo nie mogłam się zdecydować który kosmetyk powędruje ze mną do domu. Zauważył to ochroniarz i tonem nieznoszącym sprzeciwu kazał mi natychmiast przestać, bo "skanowanie i robienie zdjęć jest zakazane". Powiedziałam mu, że nie skanuję kodów ot tak sobie, tylko korzystam z aplikacji związanej przecież z ich firmą. To mu zamknęło na chwilę usta, więc poleciał po kierowniczkę sklepu (czy kogo tam, w każdym razie naskarżył na mnie u kogoś wyżej postawionego). Pani przyszła i tylko odrobinkę przyjemniejszym tonem kazała mi okazać pismo, które mnie upoważnia do takiego łamania prawa. () Więc zaczęłam jej tłumaczyć co i jak, ona domagała się wyjaśnień kto mi w ogóle to przesłał, czy może zarząd czy jakiś dział. :P Cierpliwie wyjaśniłam jej jeszcze raz sytuację i nawet pokazałam na telefonie znaczek "Rossman poleca", na co obruszyła się, że traktuję ją jak idiotkę. Po kilku minutach takiej przyjemnej rozmowy (bo ja jestem nieustępliwa, kiedy wiem, że mam rację ) machnęła na mnie ręką i dała spokój. Ale ochroniarz patrzył mi na ręce dopóki nie wyszłam ze sklepu. Ja rozumiem, że oni mogli nie wiedzieć o co chodzi, skoro im nikt nie zrobił szkolenia, ale potraktowali mnie tam jak hybrydę złodziejki i pracownika konkurencji.
Podsumowując, aplikacja bardzo miła i przydatna, ale korzystanie z niej w sklepie wymaga odwagi. :P
ahh Ci pracownicy rossmanna, brak słów. ostatnio pani z kasy obraziła sie na mnie bo zwrociłam uwagę ze wprowadza klientkę(starszą miłą pania)w błąd mówiąc jej ze na ich parasolki nie ma żadnej gwarancji, moze ewentualnie trzymac paragon, to jak w ciągu kilku dni parasolka sie zepsuje gwarancja bedzie. Grzecznie powiedziałm o odowiedzialnosci sprzedawcy ktora wynosi 2 lata. Miny sprzelała jak mnie obsługiwała, nie powiedziała ile płacę, kiedy zapytałam, nie odpowiedziała. szok.
anshe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:16   #122
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

aplikacja niezła, brakuje mi możliwości dodawania własnych recenzji (najbardziej produktywna tekstowo jestem w tramwaju lub poczekalniach ) i tworzenia sobie list zakupów. Poza tym na iOS działa super
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 20:38   #123
tszszecia
Raczkowanie
 
Avatar tszszecia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bytom :)
Wiadomości: 242
Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
aplikacja niezła, brakuje mi możliwości dodawania własnych recenzji (najbardziej produktywna tekstowo jestem w tramwaju lub poczekalniach ) i tworzenia sobie list zakupów. Poza tym na iOS działa super
O o właśnie, listy zakupów by się przydaly ;p

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Isn't it strange how dreams can seem so real
tszszecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 11:39   #124
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Przetestowałam na iPadzie (oczywiście nie biegalam z nim po sklepie, tylko w domu). Bardzo fajna apka ale przyda się kilka usprawnień
- pozycja wyłącznie pionowa, nie jest fajna, zazwyczaj używam tabletu poziomo
- brak możliwości dodawania recenzji
- powracanie do początku listy recenzji po przeczytaniu jednej z nich nie fajne
- same tytuły recenzji na liście tez nie dobrze
- brak możliwości sortowania recenzji wg ocen dla recenzentek, osobiście wole czytać te bardziej konkretne, a te punkty pomagają wyłonić osoby piszące z sensem
- brak listy ulubionych recenzentek
- brak możliwości dodawania kodów kreskowych, bardzo się przyda, szybciej uzupełni się listę
- brak możliwości wyświetlenia wszystkich recenzji danej osoby, przyda się jak trafię na jakieś dobre recenzje i będę chciała zapisać daną osobę lub sprawdzić na szybko co innego jeszcze poleca

Póki co tyle
Skanowania kodów na iPadzie idzie gładko ale oczywiście nie wszystko jeszcze jest w bazie, niemniej funkcja gites
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 19:16   #125
dittela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 207
Bardzo proszę o wersję dla tabletów. Czesto przeglądam recwnzje na tableciw, jednak literki w tekstach ocen s wielkości 3mm:-( Bardzo ciężko to się czyta.

Wysyłane z mojego MID07 za pomocą Tapatalk 2
dittela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 20:06   #126
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez tszszecia Pokaż wiadomość
O o właśnie, listy zakupów by się przydaly ;p

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
Dołączę się do dziewczyn -również proszę o listę zakupów
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:30   #127
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez dittela Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o wersję dla tabletów. Czesto przeglądam recwnzje na tableciw, jednak literki w tekstach ocen s wielkości 3mm:-( Bardzo ciężko to się czyta.

Wysyłane z mojego MID07 za pomocą Tapatalk 2
Powiększyłaś sobie okno aplikacji? W prawym dolnym rogu jest ikona 2x, dzięki niej można wyświetlić aplikację na całym ekranie, litery są wtedy duże
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 12:13   #128
dittella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 107
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Powiększyłaś sobie okno aplikacji? W prawym dolnym rogu jest ikona 2x, dzięki niej można wyświetlić aplikację na całym ekranie, litery są wtedy duże
hej, dzięki za zainteresowanie. Nie mam żadnej ikonki w prawym dolnym rogu. Kiedy uruchamiam aplikacje jest ona wyświetlana na całym ekranie mojego tabletu.

Dodam iż przyciski typu według daty rozjeżdżają się. Nie są całkowicie widoczne.
dittella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:26   #129
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Hmm, czyli zależnie od urządzenia aplikacja wyświetla się inaczej, pewnie jakiś bug w wersji na androida Na iOS wyglada bezbłędnie, nic się nie rozjeżdża, i można swobodnie zmieniać wielkość całej aplikacji, która oryginalnie wyświetla się tylko na środku ekranu (okno wielkości smartfona), a po kliknięciu w 2x wyświetla się na cały ekran
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 16:54   #130
strawberry9
Raczkowanie
 
Avatar strawberry9
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 281
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Byłam zachwycona gdy zobaczyłam jeszcze kilka minut temu info na jakimś blogu o tej aplikacji! Ogromne rozczarowanie przeżyłam jednak w momencie ,gdy okazało się,że jest niedostępny na Symbiana.... Jest to wielki błąd twórców, nie orientując się jakie systemu w telefonach mają wizażanki, robiąc chociazby ankietę. O ile aplikację na androida rozumiem, o tyle nie rozumiem dlaczego zamiast na Symbiana stworzono ją na Apple??? Rękę uciąć dam, że zdecydowanie większy % wizażanek ma Symbiana niż Apple. No cóż...jak widać albo bylo to całkowicie nieprzemyślane zagranie i kierowanie się jedynie modą, albo ktoś komuś zapłacił za taki wybór a nie inny....
BARDZO DUŻY MINUS dodaję od siebie i jestem zawiedziona, tymbardziej ,że nawet nie przewidujecie opcji stworzenia MKWC w przyszłości na Symbiana.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Ale przecież Android jest teraz "podawany" w większości telefonów, które są dostępne w polskich sieciach Samsungi, HTC, Sony Ericssony... Nie wiem, czemu tutaj jest taka burza, że jak ktoś nie ma Iphone'a, to nie może skorzystać z tej aplikacji
Co do apki - właśnie instaluję i wypróbuję
Hehe,wymieniłaś telefony, które jakością chowają się przed Nokią. A Nokia ma właśnie Symbiana.
strawberry9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:56   #131
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez strawberry9 Pokaż wiadomość
Byłam zachwycona gdy zobaczyłam jeszcze kilka minut temu info na jakimś blogu o tej aplikacji! Ogromne rozczarowanie przeżyłam jednak w momencie ,gdy okazało się,że jest niedostępny na Symbiana.... Jest to wielki błąd twórców, nie orientując się jakie systemu w telefonach mają wizażanki, robiąc chociazby ankietę. O ile aplikację na androida rozumiem, o tyle nie rozumiem dlaczego zamiast na Symbiana stworzono ją na Apple??? Rękę uciąć dam, że zdecydowanie większy % wizażanek ma Symbiana niż Apple. No cóż...jak widać albo bylo to całkowicie nieprzemyślane zagranie i kierowanie się jedynie modą, albo ktoś komuś zapłacił za taki wybór a nie inny....
BARDZO DUŻY MINUS dodaję od siebie i jestem zawiedziona, tymbardziej ,że nawet nie przewidujecie opcji stworzenia MKWC w przyszłości na Symbiana.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------


Hehe,wymieniłaś telefony, które jakością chowają się przed Nokią. A Nokia ma właśnie Symbiana.
Hihi, ale tu nie było mowy o jakości, tylko o telefonach z konkretnym systemem operacyjnym. P.S. - Nokia już wcale nie jest naj
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 19:30   #132
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez strawberry9 Pokaż wiadomość
Byłam zachwycona gdy zobaczyłam jeszcze kilka minut temu info na jakimś blogu o tej aplikacji! Ogromne rozczarowanie przeżyłam jednak w momencie ,gdy okazało się,że jest niedostępny na Symbiana.... Jest to wielki błąd twórców, nie orientując się jakie systemu w telefonach mają wizażanki, robiąc chociazby ankietę. O ile aplikację na androida rozumiem, o tyle nie rozumiem dlaczego zamiast na Symbiana stworzono ją na Apple??? Rękę uciąć dam, że zdecydowanie większy % wizażanek ma Symbiana niż Apple. No cóż...jak widać albo bylo to całkowicie nieprzemyślane zagranie i kierowanie się jedynie modą, albo ktoś komuś zapłacił za taki wybór a nie inny....
BARDZO DUŻY MINUS dodaję od siebie i jestem zawiedziona, tymbardziej ,że nawet nie przewidujecie opcji stworzenia MKWC w przyszłości na Symbiana.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------


Hehe,wymieniłaś telefony, które jakością chowają się przed Nokią. A Nokia ma właśnie Symbiana.
Jaki jest sens tworzenia kosztownej aplikacji na system, który jest wypierany przez inne, nowsze? Zakładam, że tutaj wszystkie za i przeciw zostały przemyślane - w końcu aplikacja nie została stworzona w celach charytatywnych, tylko ma przynosić dochody. Najwyraźniej napisanie jej na Symbiana nie było opłacalne.
Zresztą ja już tu pisałam - rozumiem, że użytkowników tego systemu operacyjnego jest sporo, ale nie widzę nic dziwnego w tym, że najnowsze aplikacje nie są pod niego pisane, tak po prostu jest - starsze urządzenia są wypierane przez nowsze i nie są wspierane z każdej strony do końca świata.

Btw., zgadzam się z p-o-n-y - co tu ma do rzeczy jakość telefonu? Chodzi o popularność systemu i tyle. Abstrahując już od tego, że Nokia w zasadzie upada.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-06-22 o 19:32
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 22:56   #133
tszszecia
Raczkowanie
 
Avatar tszszecia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bytom :)
Wiadomości: 242
Cytat:
Napisane przez strawberry9 Pokaż wiadomość
Hehe,wymieniłaś telefony, które jakością chowają się przed Nokią. A Nokia ma właśnie Symbiana.
Z tego co się orientuję, to nokie mają obecnie windows mobile. Oczywiście mogę się mylić. Co to w ogóle za targowanie się który telefon lepszy? Chyba nie o tym jest wątek..

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Isn't it strange how dreams can seem so real
tszszecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 00:22   #134
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Co za beznadzieja. Fajnie mam nadzieję że góra się cieszy że jest to taki hiper-hit że w ciągu miesiąca powstało aż dzikie 5 stron wątku, bo pewnie 5% użytkowniczek KWC może sobie z tego korzystać
To ja już wolę mój telefon z bezpłatnym dostępem do internetu i przeglądanie klasycznej wersji KWC w sephorze, douglasie, gdzie bądź, niż takie rewelacje. Zawiedziona jestem, cóż :P
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:25   #135
Judyta__
Raczkowanie
 
Avatar Judyta__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 230
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Jak dla mnie aplikacja jest świetna! Na androidzie pracuje bezbłędnie I korzystam z niej nie tylko w Rossmannie, bo przecież, to nie jest żaden problem wpisać nazwę danego produktu zamiast skanować

P.S. Lista zakupów faktycznie- byłaby super!
Judyta__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 22:20   #136
strawberry9
Raczkowanie
 
Avatar strawberry9
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 281
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Zresztą ja już tu pisałam - rozumiem, że użytkowników tego systemu operacyjnego jest sporo, ale nie widzę nic dziwnego w tym, że najnowsze aplikacje nie są pod niego pisane, tak po prostu jest - starsze urządzenia są wypierane przez nowsze i nie są wspierane z każdej strony do końca świata.
Chyba żartujesz sobie Twoim zdaniem wszystkie nowe telefony mają Androida (beznadziejnego swoją drogą, miałam już 2 telefony z nim i szybko zrezygnowałam) lub apple? Słyszałaś o czymś takim jak Symbian Belle?? to system na najnowszych telefonach,więc co masz na myśli mówiąc "starsze telefony"? Chyba chodziło ci o to ,że nie mieć iphona to w ogóle nie jest treeeendiiii......

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez tszszecia Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję, to nokie mają obecnie windows mobile. Oczywiście mogę się mylić. Co to w ogóle za targowanie się który telefon lepszy? Chyba nie o tym jest wątek..

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
O,dziwnym zbiegiem okoliczności nie ma tu nawet wersji na Windows Mobile Widocznie twórcy i zarząd ma ajfony i androjdyyy Do tej pory wszystkie najnowsze bardzo duże aplikacje różnych firm są dostępne również na Symbiana, ale co tam, Wizaż woli wspierać mniejszość Efekt odzwierciedla się w "oszałamiającej" popularności wątku - 5 stron w 1,5 miesiąca zdawałoby się ,że nowatorskiej aplikacji dla tej społeczności i tylu użytkowników KWC.

Edytowane przez strawberry9
Czas edycji: 2012-06-26 o 22:22
strawberry9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 15:31   #137
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez strawberry9 Pokaż wiadomość



O,dziwnym zbiegiem okoliczności nie ma tu nawet wersji na Windows Mobile Widocznie twórcy i zarząd ma ajfony i androjdyyy Do tej pory wszystkie najnowsze bardzo duże aplikacje różnych firm są dostępne również na Symbiana, ale co tam, Wizaż woli wspierać mniejszość Efekt odzwierciedla się w "oszałamiającej" popularności wątku - 5 stron w 1,5 miesiąca zdawałoby się ,że nowatorskiej aplikacji dla tej społeczności i tylu użytkowników KWC.
Wow, co to za gorycz, żółć się leje... Akurat sporo aplikacji jest tylko na iphony i androidy... Chociażby instagram dla przykładu. Chyba nie ma się o co obrażać.. Widać ktoś uznał, że to nieopłacalne.

Cytat:
Napisane przez madlena3 Pokaż wiadomość
To lepiej niech je szybko zorganizują. Byłam dziś w Rossmanie i oczywiście skanowałam kody jak głupia, bo nie mogłam się zdecydować który kosmetyk powędruje ze mną do domu. Zauważył to ochroniarz i tonem nieznoszącym sprzeciwu kazał mi natychmiast przestać, bo "skanowanie i robienie zdjęć jest zakazane". Powiedziałam mu, że nie skanuję kodów ot tak sobie, tylko korzystam z aplikacji związanej przecież z ich firmą. To mu zamknęło na chwilę usta, więc poleciał po kierowniczkę sklepu (czy kogo tam, w każdym razie naskarżył na mnie u kogoś wyżej postawionego). Pani przyszła i tylko odrobinkę przyjemniejszym tonem kazała mi okazać pismo, które mnie upoważnia do takiego łamania prawa. () Więc zaczęłam jej tłumaczyć co i jak, ona domagała się wyjaśnień kto mi w ogóle to przesłał, czy może zarząd czy jakiś dział. :P Cierpliwie wyjaśniłam jej jeszcze raz sytuację i nawet pokazałam na telefonie znaczek "Rossman poleca", na co obruszyła się, że traktuję ją jak idiotkę. Po kilku minutach takiej przyjemnej rozmowy (bo ja jestem nieustępliwa, kiedy wiem, że mam rację ) machnęła na mnie ręką i dała spokój. Ale ochroniarz patrzył mi na ręce dopóki nie wyszłam ze sklepu. Ja rozumiem, że oni mogli nie wiedzieć o co chodzi, skoro im nikt nie zrobił szkolenia, ale potraktowali mnie tam jak hybrydę złodziejki i pracownika konkurencji.
Podsumowując, aplikacja bardzo miła i przydatna, ale korzystanie z niej w sklepie wymaga odwagi. :P
Jakoś mnei to n ie dziwi.. Miałam już też z 2 niemiłe sytuacje w Rossmanie.. Pracownicy pojęcia nie mają co się dzieje.. Ja staram się coś zmeinić i jeśli czymś poczuję się oburzona, zawsze piszę krótkiego maila do Rossmana, raz odpisali mi, że kobieta zastępca kierownik została zdyscyplinowana, innym razem zwrócili mi różnicę w kwotach za zdjęcia (na stronei mieli inny cennik niż w sklepie ;p). Jakoś sobie przez 2 tyg. nie zmienili.. Bardzo nieudolnie wszystkie zmiany sa u nich wprowadzane. Wolę Pharmę, ale czasem coś u nich kupię..
Wszystkie niemiłe sytuacje spotykały mnie w C.H. Belg w Katowicach w Rossmanie, przeniosłam się już do innego.
Kiedyś też facet na mnei napadł jakim prawem robię zdjęcia, a ja tylko szukałam informacji w internecie na telefonie odnośnie produktu..
Zdaję sobie sprawę, że głównie to wina odgórnych ustaleń, ale rossmann też oszczędza na szeregowych pracownikach, w razie pomyłki ani "przepraszam w imieniu firmy", zero kultury i szacunku do klienta. Oczywiście nei piszę o wszystkich, ale z częścią takich pracowników miałam styczność.
Aaaalllleeeeeeeee dość off topa..

Aplikacja działa dość fajnie, choć nie wszystkie kody się skanują niestety. Szkoda, ze nie można połączyć się ze swoim kontem z wizaz, nie chce mi się kolejny raz dodawać ulubionych. Powinno to być powiązane. Brak pozycji poziomej. Poszerzyłabym widoczność komentarzy z pierwszej strony o jakieś 2 linijki tekstu (teraz jest tylko tytuł), albo ogólnie żeby po wejściu w komentarze można było przewijać, a nie do każdej oceny jak teraz trzeba wchodzić osobno. Oczywiście mogę korzystaćnormalnie przze neta, ale jednak apką jest szybciej.
Na androidzie działa git.


Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Co za beznadzieja. Fajnie mam nadzieję że góra się cieszy że jest to taki hiper-hit że w ciągu miesiąca powstało aż dzikie 5 stron wątku, bo pewnie 5% użytkowniczek KWC może sobie z tego korzystać
To ja już wolę mój telefon z bezpłatnym dostępem do internetu i przeglądanie klasycznej wersji KWC w sephorze, douglasie, gdzie bądź, niż takie rewelacje. Zawiedziona jestem, cóż :P
Ale jakie argumenty? Co jest nei tak? Tez uważam, ze nie jest idealna, ale jak się coś krytykuje to wypada podać powody krytyki...
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2012-07-02 o 16:00
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 21:50   #138
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Jeśli dla ciebie argumenty nie były zbyt jasne i klarowne, to ja już nie wiem jak to ująć?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 10:40   #139
tszszecia
Raczkowanie
 
Avatar tszszecia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bytom :)
Wiadomości: 242
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Co za beznadzieja. Fajnie mam nadzieję że góra się cieszy że jest to taki hiper-hit że w ciągu miesiąca powstało aż dzikie 5 stron wątku, bo pewnie 5% użytkowniczek KWC może sobie z tego korzystać
To ja już wolę mój telefon z bezpłatnym dostępem do internetu i przeglądanie klasycznej wersji KWC w sephorze, douglasie, gdzie bądź, niż takie rewelacje. Zawiedziona jestem, cóż :P
Wiesz, aplikacja działa oczywiście w sephorze, douglasie i gdzie bądz... nawet w tesco działa
Przecież to że patronat objął rossman nie znaczy że tylko tam można ją obsługiwać, prawda ?
__________________
Isn't it strange how dreams can seem so real
tszszecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 10:57   #140
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez tszszecia Pokaż wiadomość
Wiesz, aplikacja działa oczywiście w sephorze, douglasie i gdzie bądz... nawet w tesco działa
Przecież to że patronat objął rossman nie znaczy że tylko tam można ją obsługiwać, prawda ?
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 10:15   #141
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Nie o to mi chodziło
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:33   #142
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

na system Bada tez by się przydała, bo w końcu polowa nowych SAMSUNGÓW na min chodzi...Szkoda. teraz testuję na tablecie, bo mam tam Androida...
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 09:44   #143
jainez
Przyczajenie
 
Avatar jainez
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 8
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Aplikacja bardzo fajna, ale ... no właśnie - fajnie byłoby ją połączyć z ceneo czy inną porównywarka - bym mogła zobaczyć, gdzie warto kupić.

I jeszcze jedna bardzo wielka prośba - skoro już mogę zeskanować kod, znaleźć kosmetyk to poproszę o możliwość dodania o nim opinii z poziomu telefonu
jainez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 08:35   #144
moninika
Raczkowanie
 
Avatar moninika
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
GG do moninika
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Jaki jest sens tworzenia kosztownej aplikacji na system, który jest wypierany przez inne, nowsze? Zakładam, że tutaj wszystkie za i przeciw zostały przemyślane - w końcu aplikacja nie została stworzona w celach charytatywnych, tylko ma przynosić dochody. Najwyraźniej napisanie jej na Symbiana nie było opłacalne.
Zresztą ja już tu pisałam - rozumiem, że użytkowników tego systemu operacyjnego jest sporo, ale nie widzę nic dziwnego w tym, że najnowsze aplikacje nie są pod niego pisane, tak po prostu jest - starsze urządzenia są wypierane przez nowsze i nie są wspierane z każdej strony do końca świata.

Btw., zgadzam się z p-o-n-y - co tu ma do rzeczy jakość telefonu? Chodzi o popularność systemu i tyle. Abstrahując już od tego, że Nokia w zasadzie upada.
A ja dodam po raz kolejny, że wiele osób nie ma jeszcze np Smartphone'a, i przez dłuższy czas go nie będzie mieć. Sama posiadam starszy typ telefonu - SE K850 - działają na nim PRZERÓŻNE aplikacje, i jestem trochę zła, że nie powstała wersja aplikacji na starsze telefony, uważam, że nie byłoby problemem stworzenie takowej.
moninika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 22:40   #145
jadoreparis
Raczkowanie
 
Avatar jadoreparis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 295
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Będzie dostępna wersja na Blackberry?
jadoreparis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 09:52   #146
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 306
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Treść usunięta
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 13:38   #147
jadoreparis
Raczkowanie
 
Avatar jadoreparis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 295
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

[1=8c8bb363a0b554ada163bfa 73ef9f5507b0bc428_5e20f92 c1a03b;35270701]Tak, bedziemy chcieli udostepnic KWC na kolejnych platformach (Blackberry, Windows Phone, Symbian, ...)[/QUOTE]

W takim razie czekam z niecierpliwością
jadoreparis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 15:56   #148
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

wielka szkoda, że nie ma aplikacji na BlackBerry na pewno korzystałabym. rozumiem, że są duże koszty wyprodukowania, ale przecież korzystając z aplikacji użytkowniczki są zasypywane reklamami rossmana.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 10:20   #149
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez jadoreparis Pokaż wiadomość
W takim razie czekam z niecierpliwością
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
wielka szkoda, że nie ma aplikacji na BlackBerry na pewno korzystałabym. rozumiem, że są duże koszty wyprodukowania, ale przecież korzystając z aplikacji użytkowniczki są zasypywane reklamami rossmana.
Też czekam za BlackBerry!
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 11:13   #150
Queeniak
Raczkowanie
 
Avatar Queeniak
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Ja korzystam z Windows Phone 7 i czekam jak i na niego wyjdzie aplikacja.
__________________
when im nervous i have this thing, yeah i talk too much...sometimes i just cant shut the hell up.

Kosmetyki

ps. jestem online all the time, zwyczajnie nie wylogowuje się.
Queeniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-27 16:56:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.