Włoski kręcone- na codzień - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 19:14   #121
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

To moze teraz ja cos napisze o moim sposobie na moje niesforne loczki Moim absolutnym faworytem jest szampon i odzywka Nivea do włosów kręconych. Myje włoski, nakładam odzywke, spłukuję i zawijam je na chwileczke w ręcznik. Po paru minutach ściągam ręcznik, głowa do doły, trzepanie włosami i nakładam cos co nada lokom odpowiedni kształt. Obecnie uzywam Sublime Sorbet do kręconych włosów. Kupiłam go w sklepie fryzjerskim, jest ok ale trzeba uważać żeby nie nałozyc go za dużo, bo wtedy włosy sa obciązone. Zdecydowanie bardziej polecam piankę z firmy Elgon- Affixx Pack Oil- to nie jest typowa pianka, nie wysusza włosów, świetnie sie układaja, sa miekkie i lśniące. Do kupienia równiez w sklepie fryzjerskim, a do tego jest bardzo wydajna. Ugniatam włoski rekami i czekam az troszke podeschną. Potem wgniatam w nie jedwab w płynie, który jest super, a następnie susze włosy oczywiście głową w dół. Wlosy sa naprawdę fajne, oczywiście mam tez gorsze dni i wtedy mam ochote obciąć sie na łyso!! W nocy staram sie spać z włosami wyłożonymi na poduszę. Rano głowa w dół, woda na ręce i ugniatam włosy. Fryzjerka powiedziała mi zeby nie uzywac nic do stylizacji, jedynie po umyciu. Nie myje włosów codziennie bo po 1 mi sie nie chce a po 2 chyba wiekszość kręconych włosów ma tendencje do przesuszania a mycie jeszcze pogarsza ich stan. A wgniatanie wody naprawde działa!!!! UUU ale sie rozpisałam, ale może komus cos poradziłam
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:21   #122
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

mam identyczny sposob rano - mocze delikatnie, glowka w dol, jaka odzywka i troche dochodza do siebie

a w dzien mycia to tak: myje wloski szamponem, nastepnie wycieram delikatnie recznikiem chwile zostawiam na glowie. Odzywka schaumy, jak dla mnie super, nawilza i loczki ladne sie robia, potem troche zelu. Gdy sa lekko wilgotne susze suszarka glowka w dol. Dzieki temu sa podniesione u nasady, bo troche nie chca sie tam krecic. Kazdy chyba zna ten bol gdy wlosy sa coraz dluzsze, obciazone i sie prostuja. Oj gdy mialam krotsze to jak baranek
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 13:45   #123
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Wczoraj wreszcie poszłam do sklepu i kupiłam szampon i odżywkę Nivea skręt fal i loków. Muszę przyznać, że rzeczywiście włosy się bardziej kręcą, minimalnie, ale bardziej Najbardziej jednak cieszy mnie fakt, że nie są już takie sztywne, jak po innych szamponach i odżywkach... (co z resztą wpływa na mocniejszy skręt).

I teraz właśnie muszę zacząć kombinować:
1) czy rozczesywać włosy grzebieniem, czy zostawić je w spokoju. Jak do tej pory je rozczesywałam...
2) czy nakładać na nie coś jeszcze, żeby się tak nie puszyły... Pianka, wosk, nabłyszczający spray z Yves Rocher - to mam w domu. Zobaczymy, czy któryś z nich okaże się złotym środkiem na puszenie...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 15:01   #124
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ale mówisz o rozczesywaniu na sucho? Ja bym wyglądała jak baran ^^
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 15:39   #125
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Ale mówisz o rozczesywaniu na sucho? Ja bym wyglądała jak baran ^^
Oj, nie... To by była tragedia

Mam na myśli rozczesywanie po zmyciu odżywki i chwilowym trzymaniu włosów w ręczniku.
Moja koleżanka z liceum absolutnie nie czesała włosów - ani po umyciu, mokrych, ani po wyschnięciu. Ale ona miała naprawdę kręcone włosy. A moje - ani proste, ani kręcone Mam wrażenie, że jeśli ich nie rozczeszę, to się tak ładnie nie pokręcą... Muszę w końcu kiedyś przeprowadzić eksperyment
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 18:01   #126
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Oj, nie... To by była tragedia

Moja koleżanka z liceum absolutnie nie czesała włosów - ani po umyciu, mokrych, ani po wyschnięciu.
To musiała miec niezłe kołtuny

Najlepiej rozczesywać takim grzebieniem z dużymi przerwami między zębami, którego niestety szukam szukam i znaleźć nie mogę ^^
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 11:35   #127
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
To musiała miec niezłe kołtuny
No właśnie nie... Miała piękne sprężynki, których sama nie lubiła Chyba rozczesywała je przed samym myciem... No ale koniec OT
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 19:18   #128
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja też czesze tylko przed myciem, no i po umyciu rozczesuje, lekko ugniatam i zostawiam do wyschnięcia
A na puszenie sie moich kręciołków nadal nic dobrego nie znalazłam
Co polecacie dziewczyny? (tylko żeby nie sklejało włosów i żeby nie były sztywne jak np po piance)
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 09:27   #129
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Marcia_E Pokaż wiadomość
A na puszenie sie moich kręciołków nadal nic dobrego nie znalazłam
Co polecacie dziewczyny? (tylko żeby nie sklejało włosów i żeby nie były sztywne jak np po piance)
Przyłączam się do pytania.

Mój ostatni zakup w tym temacie - spray superskręt Wella ShockWaves. Superskrętu nie zauważyłam, a puszenie napewno było mniejsze bo włosy się posklejały... Być może nałożyłam za dużo preparatu. Póki co, nie jestem do niego przekonana
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 10:54   #130
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Marcia_E Pokaż wiadomość
Ja też czesze tylko przed myciem, no i po umyciu rozczesuje, lekko ugniatam i zostawiam do wyschnięcia
A na puszenie sie moich kręciołków nadal nic dobrego nie znalazłam
Co polecacie dziewczyny? (tylko żeby nie sklejało włosów i żeby nie były sztywne jak np po piance)
ja tez mam bardzo krecone wlosy, i mysle , ze jakbys nie rozczesywala swoich kreciolkow po myciu, to problem puszenia by zniknal ja przynajmniej tak robie i nie mam z tym najmniejszego problemu.loczki sa ladnie zakrecone i nienapuszone. pozdrawiam.
a co do preparatow , tpo aktualnie uzywam pianki shok waves na mokre wlosy i susze je dyfuzorem pieknosci wychodza.
buziaki
__________________
Juz niedługo wakacje
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 17:03   #131
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Spróbuje ich nie rozczesać, chociaż po myciu i zawijaniu w ręcznik mam raczej kołduny niż loki ale powalcze
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 09:43   #132
Agami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

A ja mam kręcone włosy, ale jak są długie to nie kręcą się od samej głowy tylko tak mniej więcej od ucha. Od paru lat je rozjaśniam, ale nie zauważyłam by to im jakoś szkodziło. Jedyne co mnie niesamowicie denerwuje, poza puszeniem, to to, że rzadko kręcą się w regularne loczki ale tak jakby każdy włos oddzielnie i robią się tylko pierzaste piórka. Co zrobić by loczki były spójne i grubsze. Kupiłam polecany w KWC krem do loków Tigi ale nie umiem się z nim obchodzic bo tylko usztywnia mi włosy. Teraz mam krótkie włosy więc kręcą się własciwie prawie od czubka głowy, ale nie tak ładnie jakbym chciała
Zdjęcie jest sprzed roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (23,9 KB, 168 załadowań)
Agami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 16:48   #133
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja mam kręcone włoski , juz zdążyłam się z tym pogodzić ,ale mam z nimi mały problem. Otóż one krecą się , owszem ,ale dopiero od połowy włosów co zrobić , żeby kręciły się od nasady?????? bo już z nimi wariuję
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 16:57   #134
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

ja zrobilam trwala...
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 17:01   #135
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Właśnie trwała to coś czego wolałabym nie robić , bo w sumie to one są sme z siebie kręcone ,ale ja je maluje , więc robiąc trwałą to bym sie chyba już ich w ogóle postradała.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 20:07   #136
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

to fakt, przy malowanych by sie abrdziej zniszczyly... hmm, a moze sprobuj je podkrecac po umyciu walkami, nakrecajac je tylko u nasady ( nie wiem, jaki efekt bedzie), albo podnos je suszarka.. w sumie to zalezy jak bardzo od polowy masz je krecone, w sensie czy 5 cm czy 10 czy 20... moze pianka? ja jak mam dlugie to nawet trwala mi ich tak przy samej nasadzie juz nie podnosi..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 20:13   #137
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Co jest najśmieszniejsze to wałki mogę trzymac na głowie 5 minut i już mam loczki jak baranek a to nie ciekawie wyglada , mam strasznie podatne włoski w każdym razie dzięki Lele za rady
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 20:23   #138
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja podpinam spinkami-żabkami(przy suszeniu) i są kręcone już od góry
albo zmieniam pozycję przedziałka, lub pojedyńcze pasma przerzucam na stronę przeciwną.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 20:52   #139
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

ale sa rozne rozmiiary walkow i mozna na takie duze krecic to nie ebdzie baranka..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 21:10   #140
Beczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja mam włoski ani kręcone ani proste... zdarzają się dni, że są super, a czasami są prawie całkiem proste :/ Nigdy nie farbowałam włosów, ale mimo to są strasznie suche. Używam szamponu i odżywki do spłukiwania z Nivei i troszeczkę pomaga, ale to nie to co bym chciała. Wcześniej używałam Gliss kura i wcale nie pomagał. Zastanawiam się nad Sunsilkiem, ale nie jestem pewna. Pomóżcie
Beczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:01   #141
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Hmmm mi Sunsilk ten do kręconych to nie pomagał , ale np mleczko wygładzające taki fioletowe to rewelacyjna sprawa daje na mokrke włosy i po tym mam takie miłe loczki
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:04   #142
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Chociaż ja to i tak już się zmądrzyłam i zawijam włosy na wałki , chociaż swoje naturalne mam baaaaaaaaaaaaaaardzo kręcone ,ale po wałkach mają fajniejszy kształt , do tego mam grzywkę , taką skośna na prawie całe czólko i co jest najśmieszniejsze to ona się nie kręci jak wyprostuję to mam włoski prawie do pasa, ale jak są kręcone to za łopatki i dlatego cierpliwie zapuszczam. Bo jak są dłuższe to bardziej się kręcą jak miałam krótkie to raczej takie proste były.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:11   #143
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Po Sunsilku włosy mniej się puszą i ładniej skręcają,u mnie w każdym razie inaczej niż po Nivea.Nivea daje drobniejsze skręty,ale może się zrobić kopa na głowie, po Sunsilku zaczynają się niżej kręcić i bardziej spiralnie,poza tym są bardziej miękkie w dotyku,elastyczniejsze,ma ją lepszą sprężystość.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:58   #144
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
... do tego mam grzywkę , taką skośna na prawie całe czólko i co jest najśmieszniejsze to ona się nie kręci jak wyprostuję to mam włoski prawie do pasa, ale jak są kręcone to za łopatki i dlatego cierpliwie zapuszczam. Bo jak są dłuższe to bardziej się kręcą jak miałam krótkie to raczej takie proste były.
moja grzywka rowniez sie nie kreci... a moje sie najbardziej kreca gdy sa takiej sredniej dlugosci..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 21:13   #145
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
podziwiam cierpliwość
niestety to sposób nie dla mnie bo jak się ułoży włosy na poduszce to najlepiej jest się nie ruszać chyba :P a ja w nocy się strasznie wierce w łóżku następnego dnia mam już napuszone loki .

U mnie też "ułożenie loków na poduszce"nic nie daje. Musiałabym spać jak królewna śnieżka, a ja zanim usnę to się wiercę jak szalona.

Tez mam ten sam problem. Ale szczepiam sobie loki w kitek (budzę się najczęściej bez gumki i z włosami przyklapnietymi z jednej strony a szopa z drugiej). Więc rano moczę je lekko i dyfuzor idzie w ruch! Innego sposoby nie znam...ale chętnie poznam
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:34   #146
Beczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Wypróbowałam ten myk z fioletowym Sunslikiem, nawet okazało się, że mam go w domu I faktycznie wyglądają zupełnie inaczej Super się skręcają i nie puszą się. Nabrały też efektu takich mokrych loczków I chyba zakupię sobie Sunsilka do kręconych włosków.
Beczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:38   #147
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Nio to super mi to mleczko też pomaga bardzo
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 17:00   #148
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Ja mam kręcone włoski , juz zdążyłam się z tym pogodzić ,ale mam z nimi mały problem. Otóż one krecą się , owszem ,ale dopiero od połowy włosów co zrobić , żeby kręciły się od nasady?????? bo już z nimi wariuję
Mam ten sam problem jeśli po kąpaniu rozczeszę włosy i pozostawię same sobie do wyschnięcia. Dlatego zawsze włosy spłukuję trzymając głowę do dołu. Podczas spłukiwania rozdzielam palcami włosy na cieńsze pasma i wyciskam z wody w stronę głowy. Potem delikatnie zawijam w ręcznik. Po ok 5 min suszę suszarką trzymając głowę w dół. NIE ROZDMUCHUJĘ włosów bo robi się siano na głowie. Biorę kilka mokrych pasm w dłoń i delikatnie suszę. Przed suszeniem spryskuję włosy Osis+ Schwarzkopf Curl Liquid albo ciapię Tigi Catwalk Curls Rock......efekt taki jak na zdjęciu http://www.fotomotywy.pl/foto/61090,_.htm ..... ja jestem bardzo zadowolona
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:20   #149
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem jeśli po kąpaniu rozczeszę włosy i pozostawię same sobie do wyschnięcia. Dlatego zawsze włosy spłukuję trzymając głowę do dołu. Podczas spłukiwania rozdzielam palcami włosy na cieńsze pasma i wyciskam z wody w stronę głowy. Potem delikatnie zawijam w ręcznik. Po ok 5 min suszę suszarką trzymając głowę w dół. NIE ROZDMUCHUJĘ włosów bo robi się siano na głowie. Biorę kilka mokrych pasm w dłoń i delikatnie suszę. Przed suszeniem spryskuję włosy Osis+ Schwarzkopf Curl Liquid albo ciapię Tigi Catwalk Curls Rock......efekt taki jak na zdjęciu http://www.fotomotywy.pl/foto/61090,_.htm ..... ja jestem bardzo zadowolona

dzięki na pewno wypróbuję
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:36   #150
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
A już myślałam, ze cały świat ma piękne włosy, a ja jedna mam siano. Ksywy przez całą podstawówkę brzmiały: szopa, pierzasta, sianowata itp. ...
.

Ja kiedyś usłyszałam pod swoim adresem, że wyglądam jak Hagrid!
Ścięło mnie z nóg wtedy i na jakiś czas dostałam jakiegoś "wstętu" do swoich loków...
Dobrze, że mi minęło...

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Drogie Koleżanki,
ja (jak zwykle zresztą) mam pytanie trochę innej maści. Zdecydowanie wolę włosy proste, niż to, co oferuje mi natura, dlatego też zawzięcie prostuję włosy. Jednak na czas wakacji zamierzam pozwolić im odpocząć i zastanawiam się, czy tylko przy użyciu szamponu wygładzającego można uzyskać efekt chociaż minimalnego wyprostowania fal. Dlatego pytam, czy któraś z Was używała tego rodzaju szamponu i zauważyła u siebie taki efekt? Jak tak, to polećcie mi coś, pliz. :P Zaznaczam,że mam włosy cienkie i skłonne do przetłuszczania w lecie, dlatego nie ufam kosmetykom obciązającym włosy.
Z góry dzięki.
Ja czasami jak chcę mieć proste, a nie chcę używać prostownicy to wcieram we włosy Serum na końcówki z Avonu! Ostatnio tak zrobiłam. wtarłam to Serum w całe włosyi miałam ładne puszyste-proste włoski!
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.