Meridia - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 16:40   #121
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Meridia

Czy sprawdzić nie zaszkodzi to nie byłabym tego taka pewna. Jest to środek o burzliwym działaniu na organizm. Nie każdy może go brać. Jeśli jednak lekarz Ci go przepisał to nie będę komentować. Ja ogólnie jestem przeciwna takim środkom, ewentualnie gdy tusza zagraża życiu
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:08   #122
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Szczerze to też byłam.
I niestety kiedyś zakupiłam z gazety,jakiś środek na odchudzanie,i przy kompletnym nic nie robieniu i jedzeniu tabletek z zielonej herbaty przez ponad miesiąc schudlam okolo 6kg.
Może to chodzi o to,że nie czuję się zbyt pewna we własnej skórze. Wiem,wiem zaraz ktoś mnie zgani,że uważam,że to pomoże
Może nie. Ale chcę wiedzieć,jak to jest wyglądać i być dość szczupłą.
A przy tym,że nie mam niestety samozaparcia,to się nie uda.
Jednak jak będę wiedziała,że tyle kasy wydałam na tabletki,to może się wezmę za siebie. Bo nie bardzo mogę patrzec na moje grube uda i brzuch,gdy oglądam zdjęcia

Ech...grupy popracia nie znajdę.
dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:24   #123
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Meridia

Znajdziesz grupę poparcia na DIETETYCE. Dziewczyny tam się świetnie wspierają i nie jedna z nich wiele razy mówiła,że brak jej samozaparcia itp i właśnie dzięki wizażankom dały radę, schudły.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:40   #124
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Znajdziesz grupę poparcia na DIETETYCE. Dziewczyny tam się świetnie wspierają i nie jedna z nich wiele razy mówiła,że brak jej samozaparcia itp i właśnie dzięki wizażankom dały radę, schudły.

dziękuję
dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 18:03   #125
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Meridia

Znajdziesz grupe poparcia Ja mam 181 cm wzrostu i przed odchudzaniem wazylam 81 kilo i nikt nie powie ze to dobra waga do mojego wzrostu bo wyglądałam jak king kong, z resztą nadal wygladam, jestem 3 tygodnie na diecie i schudlam ok 4 kilogramy, niestety widze ze juz od paru dni stoje w miejscu, od 3 tygodni nie mialam nic slodkiego w ustach nawet herbaty, którą pilam litrami poslodzoną 3 łyzeczkami cukru...teraz nic. A do tego chodze na basen i silownie.

czuje sie żle ze sobą, jestem poprostu wielka mam dziwną budowe moje biodra wygadają jakbym miała dwie piłki plazowe przyczepione przy brzuchu potem przerwa i wielkie uda ! 3 lata temu tak nie bylo, wazylam 62 kilo, bylam wtedy nie za chuda a dobra i do tego dąze. wiem ze powiecie ze to za malo ale mam lekkie kosci. Czuje ze stanełam uslyszalam od znajomych o meridii. Chciałabym spróbowac.

Dziewczyny czy zazywalyscie meridie z tabletkami antykoncepcyjnymi?? czy sa jakieś przeciwskazania co do laczenia obu lekarstw. Ja używam Cilest.
__________________
Dieta ala MŻ

Edytowane przez Maxsia_
Czas edycji: 2008-01-23 o 18:05 Powód: dodalam jeszcze jeden wątek
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 21:52   #126
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

ja mam 178 i 70kg ...aktualnie chudne :P...
meridia pomoze Ci tylko na laknienie...nie sprawi ze waga nagle sie ruszy...mam ja ale przestalam lykac.
masz moze klopoty z hormonami ??
mi endykronolog przepisala metformax. ma mi przyspieszyc metabolizm i zmiejszyc wchlanianie cukrow. tez zmiejsza laknienie.
poczytaj sobie o nim w necie .
dasz rade !
ale sie nie poddawaj !
ja czekam do wakacji...dopiero wtedy bede mogla powiedziec czy rzeczywiscie dieta i cwiczenia na mnie nie podzialaly...a jestem pewna ,ze bede laska jak nigdy :P
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 21:58   #127
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Znajdziesz grupe poparcia Ja mam 181 cm wzrostu i przed odchudzaniem wazylam 81 kilo i nikt nie powie ze to dobra waga do mojego wzrostu bo wyglądałam jak king kong, z resztą nadal wygladam, jestem 3 tygodnie na diecie i schudlam ok 4 kilogramy, niestety widze ze juz od paru dni stoje w miejscu, od 3 tygodni nie mialam nic slodkiego w ustach nawet herbaty, którą pilam litrami poslodzoną 3 łyzeczkami cukru...teraz nic. A do tego chodze na basen i silownie.

czuje sie żle ze sobą, jestem poprostu wielka mam dziwną budowe moje biodra wygadają jakbym miała dwie piłki plazowe przyczepione przy brzuchu potem przerwa i wielkie uda ! 3 lata temu tak nie bylo, wazylam 62 kilo, bylam wtedy nie za chuda a dobra i do tego dąze. wiem ze powiecie ze to za malo ale mam lekkie kosci. Czuje ze stanełam uslyszalam od znajomych o meridii. Chciałabym spróbowac.

Dziewczyny czy zazywalyscie meridie z tabletkami antykoncepcyjnymi?? czy sa jakieś przeciwskazania co do laczenia obu lekarstw. Ja używam Cilest.

Niestety ale tonący brzytwy się chwyta Więc mam nadzieję,że coś mi to da...
No tylko tak sie zastanawiam,przeciez kazda babka ma inny typ ciala...ech... A jak bede dziwacznie wygladac?? Chyba jednak chce srobowac...

I tez mam pytanie co do pigulek...
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 08:39   #128
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Athii Pokaż wiadomość
ja mam 178 i 70kg ...aktualnie chudne :P...
meridia pomoze Ci tylko na laknienie...nie sprawi ze waga nagle sie ruszy...mam ja ale przestalam lykac.
masz moze klopoty z hormonami ??
mi endykronolog przepisala metformax. ma mi przyspieszyc metabolizm i zmiejszyc wchlanianie cukrow. tez zmiejsza laknienie.
poczytaj sobie o nim w necie .
dasz rade !
ale sie nie poddawaj !
ja czekam do wakacji...dopiero wtedy bede mogla powiedziec czy rzeczywiscie dieta i cwiczenia na mnie nie podzialaly...a jestem pewna ,ze bede laska jak nigdy :P

Wiem jak dziala meridia bo juz przestudiowalam cale forum, chodzi o to zbebym sie tak nie musiala meczyc jak spogladam jak ktos je lub gotuje MŻ-owi obiad, bo przezywam katusze i nieraz na malą porcje sie kusze, stalena mi waga i dlatego musze ograniczyc jedzeie jeszcze troche, ale boje sie ze bede chodzić glodna.

Nie mam żadnych kłopotów z hormonami, zaywam tableyki wedle ich przeznaczenia, zeby nie zajsć w ciaże ;]
Czy ten metformax jest na recepte?
Musze być chyba cierpliwa dzisiaj stanełam na wage i ujrzalam 75, byłam bardzo zdzwiona i zadowolona, to mnie zmotywowalo do dalszej diety, chociaz wizualnych efektów jej nie widze na sobie.
pozdrawiam
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 09:21   #129
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Red face Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Znajdziesz grupe poparcia Ja mam 181 cm wzrostu i przed odchudzaniem wazylam 81 kilo i nikt nie powie ze to dobra waga do mojego wzrostu bo wyglądałam jak king kong, z resztą nadal wygladam, jestem 3 tygodnie na diecie i schudlam ok 4 kilogramy, niestety widze ze juz od paru dni stoje w miejscu, od 3 tygodni nie mialam nic slodkiego w ustach nawet herbaty, którą pilam litrami poslodzoną 3 łyzeczkami cukru...teraz nic. A do tego chodze na basen i silownie.

czuje sie żle ze sobą, jestem poprostu wielka mam dziwną budowe moje biodra wygadają jakbym miała dwie piłki plazowe przyczepione przy brzuchu potem przerwa i wielkie uda ! 3 lata temu tak nie bylo, wazylam 62 kilo, bylam wtedy nie za chuda a dobra i do tego dąze. wiem ze powiecie ze to za malo ale mam lekkie kosci. Czuje ze stanełam uslyszalam od znajomych o meridii. Chciałabym spróbowac.

Dziewczyny czy zazywalyscie meridie z tabletkami antykoncepcyjnymi?? czy sa jakieś przeciwskazania co do laczenia obu lekarstw. Ja używam Cilest.

Jeśli chodzi o tabletki antykoncepcyjne to dowiedziałam się że z niektórymi lekami nie mogą być zażywane. Więc proponuje pujść do ginekologa i zapytać o Meridie,żeby odchudzania nie przerwała ciąża !!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 10:35   #130
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Meridia

na ulotce meridi jest zapis ze nie ma przeciwskazań
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 10:43   #131
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez paooolka23 Pokaż wiadomość
na ulotce meridi jest zapis ze nie ma przeciwskazań

Ja wyczytałam że nawet co niektóre zioła i przeciwbólowe mogą zabużać poprawne działanie tabletek antykoncepcyjnych. Osobiście boje się antykoncepcji w postaci tabletek !!! Dzięki ich działaniu- niedziałaniu mam 2 syna !!!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 11:29   #132
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

A mnie siostra nagadała,żebym nie brała tych tabletek,bo mogę mieć poważne (depresje) a do tego mam duże skłonności. I nie wiem,co robić
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 11:43   #133
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
A mnie siostra nagadała,żebym nie brała tych tabletek,bo mogę mieć poważne (depresje) a do tego mam duże skłonności. I nie wiem,co robić
Te tabletki biore razem z 2 miomi dobrymi koleżankami i każda z nas czuje po nich duzo werwy. Ale tak jak wcześniej mówiłam one mogą być na amfetaminie . Więc jeśli masz takie problemy to może skonsultuj się z lekarzem !!! Poco dodatkowe problemy !!!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:00   #134
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Meridia

Biorę meridię ponad tydzień i muszę przyznać, że jedyny skutek uboczny to suchość w ustach oraz minimalnie rozszerzone źrenice i może troszę więcej się pocę. Poza tym jest ok w ciągu tygodnia schudłam 2 kg ale oczywiście ćwiczę intensywnie rano i wieczorem.
EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:02   #135
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
A mnie siostra nagadała,żebym nie brała tych tabletek,bo mogę mieć poważne (depresje) a do tego mam duże skłonności. I nie wiem,co robić
Powiem szczerze , że miałam ten sam problem co ty ale zaczelam brac meridie i jest ok . Ale to tylko moj przypadek.
EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:18   #136
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez EmotIkonka Pokaż wiadomość
Powiem szczerze , że miałam ten sam problem co ty ale zaczelam brac meridie i jest ok . Ale to tylko moj przypadek.

Już sama nie wiem. Nie boi się żadna z Was,że te tabletki mogą zaszkodzić?? :conf used:
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:37   #137
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Już sama nie wiem. Nie boi się żadna z Was,że te tabletki mogą zaszkodzić?? :conf used:
Ja sie boje ze moga zaszkodzic ale kurcze naprawde chciala bym zrzucic troche . Moze nie będzie tak źle.
EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:27   #138
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez EmotIkonka Pokaż wiadomość
Ja sie boje ze moga zaszkodzic ale kurcze naprawde chciala bym zrzucic troche . Moze nie będzie tak źle.
No właśnie ja też. No jednak waga 72-73 kg,na kobietę o wzroście 170cm to sporo... i kilka kilogramów za dużo
Siostra mi mówiła,żebym tylko nie zaczynała się odchudzać w czasie trwania sesji. Ech. Ciągle mam jakieś 'ale'.

Pozdrawiam
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 20:37   #139
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Już sama nie wiem. Nie boi się żadna z Was,że te tabletki mogą zaszkodzić?? :conf used:
Ja biore od niedawna . Ale znam babke która brała przez 4 miesiące i schudła 25kg. Żyje i nie słyszałam by zle się czuła. Pracuje na targowisku, całymi dniami stoi na stoisku to chyba jest z nia ok !!!1
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 20:42   #140
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Już sama nie wiem. Nie boi się żadna z Was,że te tabletki mogą zaszkodzić?? :conf used:
Ja biore od niedawna . Ale znam babke która brała przez 4 miesiące i schudła 25kg. Żyje i nie słyszałam by zle się czuła. Pracuje na targowisku, całymi dniami stoi na stoisku to chyba jest z nia ok !!!1
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 13:12   #141
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość
Ja biore od niedawna . Ale znam babke która brała przez 4 miesiące i schudła 25kg. Żyje i nie słyszałam by zle się czuła. Pracuje na targowisku, całymi dniami stoi na stoisku to chyba jest z nia ok !!!1
No mnie wystraczy nawet 7kg w dol na wadze. Ale teraz i tak nie jem,bo stres mnie zzera[sesja]. Ale jak zaczne brac to mam nadzieje,ze schudne. Muszę!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 18:26   #142
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Meridia

Dziewczyny bylam dzisiaj u ginekoga powiedział ze nie ma zadnyc przeciwskazan z łaczeniem meridii z tabletkami antykoncepcyjnymi.
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 18:42   #143
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: Meridia

Meridia- brałam i szczerze nie polecam.... Ze względu na to, że od zawsze mam problemy z moja wagą brałam juz chyba wszystkie dostępne na rynku polskim środki odchudzające.

Koleżanka brała meridie i schudła duzo wiec i ja zaczełam brać. Niestety wziełam tylko 5 tabletek bo wiecej bym nie dała rady bo bardzo źle sie po nich czułam. Nic mi sie nie chciało, całymi dniami potrafiłam leżeć i patrzeć w jeden punkt bez sensu. byłam bardzo nerwowa.

A wracając do koleżanki, która schudła po tych tabletkach: po skończeniu brania meridii przez pewien czas była szczupła, ale później przytyła jeszcze bardziej i nabawiła sie ogromnych rozstepów.

Mój wujek również brał- ale on miał naprawde sporo do zrzucenia. Niestety po meridii trafił do szpitala. Szczegółów nie znam, ale wiem że lekarz zabronił mu brać te tabletki.
__________________
Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba, A Niegrzeczne Mają Raj Na Ziemi!!!!!
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 19:08   #144
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Lady_D Pokaż wiadomość
Meridia- brałam i szczerze nie polecam.... Ze względu na to, że od zawsze mam problemy z moja wagą brałam juz chyba wszystkie dostępne na rynku polskim środki odchudzające.

Koleżanka brała meridie i schudła duzo wiec i ja zaczełam brać. Niestety wziełam tylko 5 tabletek bo wiecej bym nie dała rady bo bardzo źle sie po nich czułam. Nic mi sie nie chciało, całymi dniami potrafiłam leżeć i patrzeć w jeden punkt bez sensu. byłam bardzo nerwowa.

A wracając do koleżanki, która schudła po tych tabletkach: po skończeniu brania meridii przez pewien czas była szczupła, ale później przytyła jeszcze bardziej i nabawiła sie ogromnych rozstepów.

Mój wujek również brał- ale on miał naprawde sporo do zrzucenia. Niestety po meridii trafił do szpitala. Szczegółów nie znam, ale wiem że lekarz zabronił mu brać te tabletki.

No i mam ciagle obawy. Bo na Meridia widac dziala naprawde roznie na kazdego z Nas... ech ech
No wiec nie wiem,co robic.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 00:25   #145
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
No i mam ciagle obawy. Bo na Meridia widac dziala naprawde roznie na kazdego z Nas... ech ech
No wiec nie wiem,co robic.
Oczwiście, że na każdego działa inaczej.... ale tak chyba jest z każdymi tabletkami. Ja brałam zelixe mi pomogła i schudłam ok.6 kg (1,5 tygodnia), a czytałam na innym forum, ze na niektóre dziewczyny wogóle nie podziałała.
__________________
Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba, A Niegrzeczne Mają Raj Na Ziemi!!!!!
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 11:08   #146
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

A ja się wścieknę,jak kupię,zacznę brać i g... mi dadzą

A z jakiej wagi startowałaś jak zaczęłaś brać zelixe??
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 11:25   #147
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Meridia

Wiele pań stosuje dietę , łykają różne wynalazki, męczą się z tym wszystkim. Chudną-wielka radośc !!! A potem co - myslą że tak już zostanie i zaczyna się od nowa- jedzenie w puznych godzinach, dojadanie, jedzenie bomb kalowycznych itp. To nie dziwota że kiloski wracają !!
Z tego co wiem dieta (może nie aż tak ścisła jak teraz) będzie nas obowiązywała nawet po zżuceniu planowanych kilogramów !!!
Ja nastawiłam się na to że już zawsze będę musiała uważać na to co jem !!!!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 12:05   #148
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość
Wiele pań stosuje dietę , łykają różne wynalazki, męczą się z tym wszystkim. Chudną-wielka radośc !!! A potem co - myslą że tak już zostanie i zaczyna się od nowa- jedzenie w puznych godzinach, dojadanie, jedzenie bomb kalowycznych itp. To nie dziwota że kiloski wracają !!
Z tego co wiem dieta (może nie aż tak ścisła jak teraz) będzie nas obowiązywała nawet po zżuceniu planowanych kilogramów !!!
Ja nastawiłam się na to że już zawsze będę musiała uważać na to co jem !!!!!
Ja kiedys nie jadlam w ogole chleba...i troche schudlam... Tylko,ze teraz to niestety jako studentka nie mam za duzo kasy,bo troche wydaje na bilety,zeby sobie pozwalac na dietki...wiec nie wiem,co zrobic..
((
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:15   #149
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Ja kiedys nie jadlam w ogole chleba...i troche schudlam... Tylko,ze teraz to niestety jako studentka nie mam za duzo kasy,bo troche wydaje na bilety,zeby sobie pozwalac na dietki...wiec nie wiem,co zrobic..
((

Powiem szczeże że ja kiedyś myślałam że jak przejde na dietke to troszke zaoszczędze na jedzonku ale.................. bardzo się myliłam .!!!! Te nasze dietki to kosztują i to jeszcze jak !!!!! No ale coś za coś !!!
Może mamusia (kobieta to zrozumie) wesprze kieszeń !!!!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:47   #150
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Watpie :[
No niestety bede musiala cos wykombinowac... A buuuu
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 16:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.