"The L Word" - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 16:49   #121
Chers
Rozeznanie
 
Avatar Chers
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 747
GG do Chers
Dot.: "The L Word"

Ja dopiero zaczynam
__________________
"odszedł.
a ja również dobrze
mogłam powiedzieć, że umieram."

/your blue eyes\




Chers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 19:27   #122
Gosia2011
Rozeznanie
 
Avatar Gosia2011
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lc
Wiadomości: 719
Smile Dot.: "The L Word"

Hej, szkoda, że nie ma kolejnego sezonu bardzo fajny serial wciągnął mnie dzisiaj obejrzałam 8 odcinków. Siedziałam przed komputerem jak maniak! Czasami było jak dla mnie za dużo scen erotic, może dlatego, że mam swojego faceta i nie interesowało mnie to co one tam w łóżku wyprawiają. Ogólnie serial oglądałam z miesiąc,.. na iitv.pl także teraz szukam czegoś nowego!
Chciałoby się mieć takie przyjaciółki w życiu, jak tu w serialu się oglądało!
Gosia2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:00   #123
mona_es
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: "The L Word"

Skończyłaś oglądać "L word"? Tęsknisz za bohaterami serialu ale nie chcesz kolejny raz oglądać tych samych odcinków? Wolałabyś żeby losy bohaterów potoczyły się inaczej? Wciel się w któreś z nich bądź zrób swoją własną postać i wejdź w interakcje z Shane, Bette lub inną znaną Ci serialową bohaterką.

Na czym polega Play By Forum?
Gra przez forum, potocznie gra tekstowa lub gra forumowa. Gra fabularna rozgrywana na forum dyskusyjnym, w której gracze wcielają się w role fikcyjnych postaci. Gra toczy się w świecie określonym przez administratorów takowego forum. Może to być zarówno świat fikcyjny, jak i oparty na popularnej książce czy też filmie. Istnieją również gry toczące się w świecie rzeczywistym - w czasach współczesnych lub historycznych. Gracze mogą brać udział w dwóch rodzajach, czy też sposobach gry:
gra forumowa - grający oddają się rozgrywce, w podzielonych na określone działy, służące za lokacje a tematy to poszczególne miejsca albo wydarzenia. W taką grę może grać nieograniczona liczba osób.
sesja forumowa - udział bierze tu zwykle więcej graczy a gra toczy się w obrębie jednego tematu na forum, w którym gracze piszą, co robią ich postacie a Mistrz Gry opisuje świat i jego reakcje na zachowania bohaterów. W przeciwieństwie do tradycyjnych gier RPG, gra na forum może trwać o wiele dłużej i nie ma określonych ram czasowych.
Gracze pisząc, ćwiczą swoją wyobraźnie ale także umiejętność pisania i czytania ze zrozumieniem.
Na początku każdy z graczy zakłada temat z Kartą Postaci. Opisuje w niej wygląd, charakter i historię postaci, w którą potem będzie się wcielał. Administratorzy po uprzednim sprawdzeniu takowej Karty Postaci akceptują ją i gracz może zacząć zabawę na forum, które swoją oprawą graficzną, gifami czy filmikami przyciąga jego uwagę. Historie opisywane w poszczególnych wątkach są tylko i wyłącznie inwencją twórczą graczy i mistrzów gry, którzy ową grę rozpoczynają. Warto jest czasem połączyć przyjemne z pożytecznym i spróbować czegoś nowego.


Fabuła forum nie bazuje na konkretnym sezonie serialu więc jest ogromna dowolność zawierania przyjaźni czy nawiązywania drobnych romansów.

Zapraszamy do rejestracji!
http://www.thelwordpbf.czo.pl/

Drogie Moderatorki: forum nie powstało w celach zarobkowych i nikt nie pobiera za jego prowadzenie pieniędzy, jego tematyka nie jest także zbieżna z tematyką Wizaz.pl - chcemy po prostu zebrać więcej użytkowniczek do rozkręcenia gry, dlatego wyrażam nadzieję, że ten wpis nie narusza regulaminu.
mona_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 17:47   #124
Magda7lena
Przyczajenie
 
Avatar Magda7lena
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: "The L Word"

Ten serial bardzo mi się podoba
Magda7lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 09:05   #125
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość
Chciałoby się mieć takie przyjaciółki w życiu, jak tu w serialu się oglądało!
Tu się zgadzam całkowicie
Oglądałam wszystkie sezony L Worda, chociaż w którymś momencie zaczął mnie irytować tą całą wymienialnością partnerek i tworzeniem jakby na siłę psychodelicznych zachowań, ale pierwsze 3 sezony - super!
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 09:22   #126
zielonka23
Raczkowanie
 
Avatar zielonka23
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 139
Dot.: "The L Word"

Chyba muszę zacząć oglądać ten serial, bo chyba warto.



Czy ten wątek nie pasowałby lepiej w dziale 'kultura' (tam gdzie są seriale)?
zielonka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 18:12   #127
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Znacie? Oglądacie?


Generalnie nie mam tendencji do udzielania się w "serialowych" wątkach, ale ten musiałam założyć, żeby uświadomić nieuświadomionych Bo przyznać trzeba, że serial ten nie jest zbyt popularny w Polsce, a ze względu na tematykę nieprędko doczekamy się go w naszej poczciwej polskiej telewizji.

Serial był bardzo popularny w Polsce jakieś 10 lat temu, wtedy obejrzałam kilka odcinków, ale się zwyczajnie znudziłam
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 19:47   #128
Burstinatrix
Raczkowanie
 
Avatar Burstinatrix
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 144
Dot.: "The L Word"

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;71981721]Serial był bardzo popularny w Polsce jakieś 10 lat temu, wtedy obejrzałam kilka odcinków, ale się zwyczajnie znudziłam [/QUOTE]

Kultowy serial, który powinnam w końcu dokończyć
Burstinatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 10:43   #129
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: "The L Word"

Czy nie lepiej przesunąć ten temat do działu "kultura", gdzie są też inne seriale. Tak tylko mówię.
Dopiero zaczynam swoją przygodę i póki co jest nieźle. Bette jest cudowna.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 08:49   #130
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: "The L Word"

Masz moc sprawczą, Cersa - temat został przesunięty z Plotek (nie wiem co w ogóle tam robił).
Myślę, że ten wątek może też posłużyć do dyskusji reaktywacji serialu - The L Word: Generation Q.

Poza tym dacie wiarę, że Jennifer Beals ma 56 lat? Szok. W ogóle po niej tego nie widać.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 20:45   #131
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: "The L Word"

Dzięki, ale to nie moja moc. Panie moderatorki były po prostu miłe.

Jennifer Beals rzeczywiście ledwo co się zestarzała. Oglądam teraz oryginał i jest tam przepiękna, a w reaktywacji nadal taka jest.
Stawiałabym na melaninę. Jej barwa skóry jest trochę ciemniejsza, adodaj do tego hollywoodzkie zabiegi dla bogaczy i oto efekt .

Jenny w oryginale to katastrofa. Rozumiem, że sama też popełniałam durne błędy, ale jednak lepiej oglądałoby mi się kogoś bardziej rozgarniętego.

Tandetne czy czadowe? Nie mogę przestać słuchać czołówki. Wyślijcie pomoc.
https://www.youtube.com/watch?v=kRnlpBCDYgY
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 09:27   #132
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Jenny w oryginale to katastrofa. Rozumiem, że sama też popełniałam durne błędy, ale jednak lepiej oglądałoby mi się kogoś bardziej rozgarniętego.

Tandetne czy czadowe? Nie mogę przestać słuchać czołówki. Wyślijcie pomoc.
https://www.youtube.com/watch?v=kRnlpBCDYgY

Jenny teraz (na tym etapie co jesteś) to jeszcze nie katastrofa. Poczekaj, a zobaczysz


Być może i jedno, i drugie. Dla mnie zawsze się podobał.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 20:33   #133
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: "The L Word"

Nikt mnie nie uprzedził, że Jessica Capshaw (Arizona z Chirurgów) występowała w Słowie na L.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 10:01   #134
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie uprzedził, że Jessica Capshaw (Arizona z Chirurgów) występowała w Słowie na L.

Króciutki epizod. Tak jak sobie oglądam kolejny raz to nie mogę nie uwielbiać Heleny. Danie jej większej roli było właściwą decyzją.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 21:01   #135
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: "The L Word"

Jenny rzeczywiście jest okropna. Jakby było z nią jeszcze więcej scen to chyba rwałabym sobie włosy z głowy.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 09:47   #136
korneliusz10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2
Dot.: "The L Word"

Na film natrafiłem na portalu https://vod1.pl/ Portal ten podaje gdzie najtaniej w sieci można obejrzeć film. Korzystam i oszczędzam.
korneliusz10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-14, 10:40   #137
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: "The L Word"

Skończyłam Słowo na L jakiś tydzień temu. Będzie mi brakowało tych bohaterek (przynajmniej do czasu, aż zacznę Generation Q ), a końcowa sekwencja była genialna. Sezony 5 i 6 były najsłabsze, a wątek z filmem to w ogóle nieporozumienie. Mimo wszystko spędziłam z serialem przyjemne chwile. Helena i Alice zasługują na swój własny serial.

Ktoś ma teorię na temat kto zabił Jenny? Pewnie było to wałkowane tysiąc razy w tym wątku, ale jestem tu nowa.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 19:36   #138
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: "The L Word"

oj, ja już mało co pamiętam z tego serialu.



Z nowych obejrzałam tylko 1 odcinek, ale jakoś nie chce się na arzie w nic wkręcać, wiec dalej nie ogladałam.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 12:38   #139
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: "The L Word"

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
oj, ja już mało co pamiętam z tego serialu.



Z nowych obejrzałam tylko 1 odcinek, ale jakoś nie chce się na arzie w nic wkręcać, wiec dalej nie ogladałam.

Też jakoś nie mogę się zabrać za nową serię. Podobno stara obsada daje radę, ale "nowych" ciężko polubić.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-08, 01:05   #140
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: "The L Word"

Generacja Q jest naprawdę dobra. Pierwszy sezon obejrzałam z przyjemnością. Fajnie zobaczyć znowu Shane, Alice i Bette.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 18:59   #141
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 669
Dot.: "The L Word"

Reaktywacja jest dość nierówna. Sama nie wiem, czy chcę trzeciego sezonu. No jakby było jak najwięcej Gigi i Helena wróciła, to jestem na tak
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-05 19:59:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.