Oszaleje przez matkę. Serio. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 15:32   #121
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

nomileczka jak najbardziej idź na studia, postaraj się o dodatki socjalne itd na pewno trochę grosza dostaniesz.
Fresa popieram na szacunek trzeba zasłużyć.
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:34   #122
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

Powiem Ci co ja bym zrobiła.
Zaciagnęła bym Mamę i Tatę przed komputer i pokazałabym tego swojego(Twojego) pierwszego posta.
Wydaje mi się , że Twoi rodzice Ciebie momentami nie zauważają , tym postem przypomnialabym im , ze mają córkę , ktora oczekuje uwagi z ich strony.
Moim zdaniem to jest najlepsze co mozesz zrobic.
Jesli odgryziesz sie mamie , to Twoje stosunki z nią pogorszą się, a Tobie nie o to chodzi.
Ty po prostu potrzebujesz uwagi rodziców.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:36   #123
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

kochanano widzisz ja mam jakieś dziwne zasady moralne... wiem ze dzieci powinny szanować rodziców rodzice zdieci ale cóż ja jestem starej daty niestety
i jeśli coś mogę dodać od siebie poradziłabym ci wizytę u psychologa lub u psychiatry....w twojej rodzinie jest problem psychiatryczny tak jak w rodzinie gdzie ktoś pije to choruje niestety cała rodzinie..pozcujesz sie silniejszai dasz rade...

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

rapifen no widzisz
życze powozdenia na zakupowych szaleństwach
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:41   #124
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
tak pisze serio bo ewidentnie ich nie kocha nie szanuje
to są ludzie chorzy nieszczęśliwi zmarło ich dziecko mają zabuzrenia emocjonalne tak jak ona teraz
dla mnie najgorzse jest obsmarowywanie rodziców na necie nie wiem w życiu bym nie napisała nic o ojcu czy matcce na necie pzrez moją mamę też wiele przeszłam przez tatę też nie mówiąc już o rodzeństwie a już ze są prości bo amją tylko skończone zawodówki to już wogóle....
chwali sie jej to że mimo takich warunków chce iść na studia ze jest oczytana i zaznajomiona z poezją spiewaną ale niech zachowa odrobinę szacunkudla rodziców jacy by nie byli są jej rodzicami......
No i co z tego, że się tak zapytam?
Szacunek tylko dlatego, że matka ją urodziła?
To jedna z największych bujd na całym świecie, wybaczcie.
Co z tego, że ją poniża, wyzywa, szydzi... w końcu jest jej matką i należy ją szanować.
Wiele dzieci wolałoby się w ogóle nie urodzić, niż coś takiego przechodzić.
Bo mamusia, to ogólnie kochana jest, tylko tak 50 razy na dzień jej się wymsknie, ze jestem ku*wą i suką, nie?
Cytat:
Napisane przez nomileczka Pokaż wiadomość
Tak ,tak czcij ojca swego i matkę swoją ciekawe czy to samo być powiedziała dziewczynce, którą ojciec gwałcił to idiotyczne podejście to,że ktoś mnie na ten świat sprowadzil nie oznacza,ze ma prawo mnie ponizac.
No dokładnie.
Dobrze, że nasz swoją wartość i chcesz się wyrwać.

Cieszę się rapifen, że doszłaś do porozumienia z matką, lepsze to, niż kłótnia. (;
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***

Edytowane przez Avv
Czas edycji: 2009-08-29 o 15:44
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:54   #125
kamcia199
Raczkowanie
 
Avatar kamcia199
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 209
GG do kamcia199
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

Faktycznie zachowanie twoich rodziców wydaje mi się dość dziwne. Moja mama tez podobnie podchodzi do takich spraw(pozatym uważa,że tylko ona wie najlepiej) wiec mam z nią bardzo słaby kontakt. Ale za to z tatą bardzo dobrze się dogaduje-lubi ze mną jeździć na zakupy więc mamy wtedy trochę czasu tylko dla siebie bo podczas roku szkolnego tego nam brakuje najbardziej.
__________________
Studentka

hula-hop
łyżwy
kamcia199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:57   #126
nomileczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do nomileczka
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

Przez całe gimnazjum wojowałam, w końcu dorosłam. Staram się zachowac spokój.

Edytowane przez nomileczka
Czas edycji: 2011-05-09 o 19:29
nomileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 16:11   #127
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

Mam nadzieje że to porozumienie będzie trwało przez chociaż dwa dni i nie wyskoczy w trakcie zakupów z jakimś pomysłem typu "musisz kupić ogrodniczki bo inaczej innych nie dostaniesz".
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 16:19   #128
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że to porozumienie będzie trwało przez chociaż dwa dni i nie wyskoczy w trakcie zakupów z jakimś pomysłem typu "musisz kupić ogrodniczki bo inaczej innych nie dostaniesz".
odpowiesz ze smiechem oki mamo pod warunkiem ze ty też kupisz sobie takie same
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 16:26   #129
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

D Nie no, spodnie czy z bazaru, czy z lumpeksu - jak czyste to "ładnemu we wszystkim ładnie" ;P
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 16:40   #130
karolinka_be
Raczkowanie
 
Avatar karolinka_be
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 181
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

Cytat:
Napisane przez nomileczka Pokaż wiadomość
Tak ,tak czcij ojca swego i matkę swoją ciekawe czy to samo być powiedziała dziewczynce, którą ojciec gwałcił to idiotyczne podejście to,że ktoś mnie na ten świat sprowadzil nie oznacza,ze ma prawo mnie ponizac.
Masz racje. Czcij ojca swego i matkę swoją DZIECKO, ale ty RODZICU kochaj dziecko. Nie wystarczy dziecko urodzic, aby byc wychwalanym pod niebiosa. Trzeba pozwolic sie kochac i szanowac.
__________________
karolinka_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:07   #131
tulumka
Raczkowanie
 
Avatar tulumka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 269
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

nomileczka musisz jak najszybciej odciąć się od tych toksycznych relacji. Najszybciej jak to możliwe. Niestety prawdopodobnie nigdy nie zostaniesz doceniona. Trzeba się z tym pogodzić, zacisnąć zęby i próbować ogarnąć jakoś sytuację finansową. Absolutnie nie rezygnuj ze studiów. Może będziesz mogła przenieść się do krakowa.

Edytowane przez tulumka
Czas edycji: 2009-08-29 o 17:15
tulumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 23:10   #132
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

dlaczego posty nomileczki są wykropkowane?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 01:05   #133
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

Rapifen, tak z ręką na sercu, Tobie bardziej się rozchodzi o te spodnie czy o to, że mama na zakupy z Tobą nie poszła?
Podejrzewam, że jedank o spodnie i właściwie to się nie dziwię, bo
a. jak człowiek ma prezent obiecany, to jasna sprawa, że chce go dostać
b. w każdym wieku człowiek się z nowego ciucha cieszy, chyba, że jest niemowlakiem, to wtedy ma w nosie czy śpiochy w truskawki czy w gustowny wzorek w misie

Generalnie to Cię rozumiem, bo tak jakoś się przykro czyta, że mama z Tobą nie poszła i nie pójdzie, nie pogadacie, nie doradzi i ogólnie stosunki macie jakbyście były sąsiadkami anie rodziną.
Próbowałas rękę wyciagać, pogadać, powiedzieć, że byłoby Ci miło, gdyby jednak z Toba poszła i doradziła? Czy Ci nie zależy?
A może i jej nie zależy, czasem dziecko tak zalezie za skórę, że człowiek ma dosyć i nie ma ochoty też tej ręki wyciagać, bo taki nastolatek potrafi mamy rękę nieżle pogryźć.
Wiesz, chodzi mi o to, czy ta zmaina mamy nie była spowodowana też Twoim stosunkiem do niej? Nawet nie musisz tu pisać ani sie tłumaczyć tak czy inaczej, pomyśl sobie tylko, czy jesteś taka faktycznie do rany przyłożyć, czy raczej trudno z Toba wytrzymać
Różnie bywa. Ze mna to chyba było trudno wytrzymać

A co do tego, że ona ma droższe ciuchy Ty tańsze... To ja się nie wypowiem, bo każdy sobie żyje po swojemu.

A na koniec to dziewczę co to chciało do centuma jechać, sobie zostawiłam. Ja to bym Cie dziecko tak po tym cmentarzu przeczołgała, że nagrobki by lśniły.
Rodzice tyraja przy grobach a księżniczka jeszcze fochy sadzi. Niektórzy to za swoich rodziców powinni codziennie dłuuugie modlitwy odmawiać i bogu dziękować, że mają takich dobrych.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 09:24   #134
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Wiecie co?
Jak czytam wypowiedzi niektórych osób, to mam wrażenie, że niektórzy czytają zupełnie inny wątek.
Otwórzcie sobie tylko ten jeden, przeczytajcie go uważnie, kliknijcie sobie w to okienko, które trzeba zamiast wypisywać jakieś brednie, że autorka ma parcie na metkę, że rodzice powinni wódką dzieci poić i matka ma ważniejsze sprawy na głowie, niż kupienie spodni, które jej sama obiecała i to w prezencie na dodatek.
Czy Wy naprawdę nie dostrzegacie tego, że autorka byłaby naprawdę szczęśliwa, gdyby matka z nią na ten bazarek poszła, doradziła jej, w których spodniach dobrze wygląda, spędziły razem miło czas, nawet i za 50zł?
Albo przynajmniej dała pieniądze, powiedziała, że przeprasza, że wie, że obiecała, ale musi jechać tu i tu i czy autorka nie mogłaby sama się po te spodnie wybrać?
I nie zostawiała jej nie wiadomo gdzie?
Bo ja przeczytałam, że autorka wracała na piechotę, a nie limuzyną, ale chyba mam problemy ze wzrokiem, wybaczcie.
Matka autorki zachowała się nieodpowiedzialnie, postąpiła egoistycznie, najpierw obiecując, że kupi spodnie, później zostawiając autorkę na bazarze, bez pieniędzy i rób se co chcesz.
No jeśli dla niektórych jest to normalna sytuacja i tak zwane porządne wychowanie, to ja nie zazdroszczę Waszym dzieciom. Oj, nie zazdroszczę.
Przytoczenie tej sytuacji miało na celu przybliżenie nam jakie stosunki panują pomiędzy matką, a autorką i jej ojcem.
Nie widzicie, że tu nie chodzi o to, że autorka tupnęła nóżką, bo ona też chce spodnie za 500zł i tak ma być, bo się rozpłacze!
Nie, tu chodzi o to, że boli ją zachowanie jej matki, jest jej przykro, że zamiast kupić jej te spodnie, choćby i za mniej niż 70 zł, to poleciała sobie na spotkanie z koleżanką, chociaż obiecała to w formie prezentu, a jak autorka chciała sobie sama te spodnie kupić (no tak, bo tu niektóre napisały, że pewnie autorkę trzeba porshe na zakupy wozić, bo ona się nie może busem przejechać. tylko czym, za liście?), to nie dostała pieniędzy, bo... nie.

Szczerze mówiąc nie wiem, co Ci autorko poradzić.
Spróbuj z mamą porozmawiać, a jak nie, to tylko wyprowadzka na swoje. Smutne, ale prawdziwe.

edit:
Ja się ogólnie zgadzam ze wszystkim, co pisze sine.ira.
I pewnie dalej się będą pojawiały wypowiedzi, że matka autorki jest biedna, bo sama lata po najdroższych sklepach, a nie chce dać córce pieniędzy na spodnie z bazaru. Szkoda jej? Rozumiem, gdyby autorka zaczęła wrzeszczeć, że chce 500zł. Ale 50-70? Zwłaszcza, że to miał być prezent?
Nie wiem, piszcie sobie dalej, co tylko tam widzicie.
Tu nie chodzi o spodnie, problem jest głębszy.

Może to dlatego, że kawę wypiłam? ;>

I podkreślam - autorka nie prosiła o te spodnie, to rodzice wyszli z inicjatywą.
Amen.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 09:32   #135
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Oszaleje przez matkę. Serio.

nomileczka ma 4 ostrzezenia no i jest tymczasowo zablokowana.....
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.