Mój chłopak ma koleżanke... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 12:24   #121
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Ani Twoja niezdolność do zawarcia/utrzymania przyjaźni, ani jej przyczyny nie mają nic wspólnego z moją wiarygodnością. Za to bardzo logiczne jest, że jeżeli nie udaje Ci się coś, co innym wychodzi, to przyczyna tkwi w Tobie, a nie w tym co się nie udaje.

Jeżeli nie ma, to co się dzieje w czasie?
jednak nie możesz mierzyć innych swoją miarą.i to co tobie dobrze wychodzi niekoniecznie innym MUSI.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:26   #122
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jednak nie możesz mierzyć innych swoją miarą.i to co tobie dobrze wychodzi niekoniecznie innym MUSI.
Oczywiście że nie musi. Ale tutaj Wandaweranda pisze, że nie moze istnieć coś takiego jak przyjaźń damsko-męska. I nie pisze tu tylko o sobie a o wszystkich innych
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:33   #123
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Oczywiście że nie musi. Ale tutaj Wandaweranda pisze, że nie moze istnieć coś takiego jak przyjaźń damsko-męska. I nie pisze tu tylko o sobie a o wszystkich innych
ja tez mam podobne zdanie.
nie wierzę w czyste intencje w przyjaźni D-M.
nie twierdzę,że RABID ma nieczyste myśli,ale nie wiadomo,czy przyjaciółka je ma.
to,że ktoś zakłada brak zainteresowania przyjacielem niekoniecznie taki stan musi trwać non stop.ile to związków powstało właśnie z przyjaźni i wspolnych zainteresowań.miłość to nie tylko uderzenie piorunem,ale i dojrzała przyjaźń.
czasem jest obustronna,a czasem tylko jednostronna.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-10-25 o 12:43
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:37   #124
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jednak nie możesz mierzyć innych swoją miarą.i to co tobie dobrze wychodzi niekoniecznie innym MUSI.
A kto mówi, że musi. Ja tylko mówię, że może, i nie mierzę nikogo swoją miarą, w przeciwieństwie do tych, którzy wyłącznie na podstawie swoich doświadczeń wypowiadają się na temat ogółu twierdząc, że taka przyjaźń nie istnieje i nie może istnieć, zupełnie ignorując tych, którym to się udało i u których to działa.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
RABIT
Jezus Maria.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:40   #125
vodoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 167
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Jak dla mnie to mozecie spotykac sie w 4 !
Skoro ona ma chlopaka i tez jest bardzo zazdrosny (kto wie, moze ma ku temu powody).
Takie spotkania pozwola ci sie bardziej przyjzec jak sie twoj tz przy niej zachowuje.

A jak nie to, no coz, na myczy go nie trzymaj bo nie ma sensnu
Ja bym sie umowila z kolega na piwko I to nie jeden raz.
__________________
Nie uzywam tego konta. Nie uzywam zadnego, bo niestety na tym xIx wiecznym forum nie mozna usunac SWOJEGO WLASNEGO, PRYWATNEGO konta. !
vodoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:40   #126
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Ani Twoja niezdolność do zawarcia/utrzymania przyjaźni, ani jej przyczyny nie mają nic wspólnego z moją wiarygodnością. Za to bardzo logiczne jest, że jeżeli nie udaje Ci się coś, co innym wychodzi, to przyczyna tkwi w Tobie, a nie w tym co się nie udaje.

Jeżeli nie ma, to co się dzieje w czasie?
a skąd wiesz? może to właśnie Ty, uważając, że czysta przyjaźń miedzy kobietą a mężczyzną jest możliwa, żyjesz w słodkiej iluzji?
przecież żadna z nas nie ma monopolu na prawdę, tylko wyraża swoje osobiste zdanie

Opinia agresywnej osoby, która przedstawia swoje poglądy w taki sposób, że kogoś bezczelnie obraża jest dla mnie mało wiarygodna. Najpierw naucz się kulturalnie rozmawiać, a dopiero potem się udzielaj na forum. Inna rzecz, że nie kumam co Tobą kierowało. Jestes spokojna co do klarowności Twojej relacji (tzn. za siebie możesz być spokojna, ale za drugą stronę nie możesz odpowiadać nigdy), więc się nie bulwersuj. EOT
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:42   #127
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
A kto mówi, że musi. Ja tylko mówię, że może, i nie mierzę nikogo swoją miarą, w przeciwieństwie do tych, którzy wyłącznie na podstawie swoich doświadczeń wypowiadają się na temat ogółu twierdząc, że taka przyjaźń nie istnieje i nie może istnieć, zupełnie ignorując tych, którym to się udało i u których to działa.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Jezus Maria.
dobrze JEZU-
pomyliłam się

dziewczyna nie wierzy w szczerość wypowiedzi,a jesli już wierzy to wiara w przyjaźń musi byc dwustronna.może wierzyć tobie,jednak już nie przyjaciółce-wiec siła rzeczy nie wierzy w przyjaźń.dla mnie to logiczne
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 12:57   #128
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
a skąd wiesz? może to właśnie Ty, uważając, że czysta przyjaźń miedzy kobietą a mężczyzną jest możliwa, żyjesz w słodkiej iluzji?
No tak ale jeśli np zakochałam się w przyjacielu po 14 latach przyjaźni to przez te 14 lat co? Nie przyjaźniliśmy się? A jak ja będę to tłumić i na normalnej stopie przyjaźnić się z nim dalej to też nie przyjaźń?(zakładając że się w nim zakochałam ale nic z tym nie robię i dalej się fajnie razem bawimy) ?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2010-10-25 o 12:59
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:11   #129
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
No tak ale jeśli np zakochałam się w przyjacielu po 14 latach przyjaźni to przez te 14 lat co? Nie przyjaźniliśmy się? A jak ja będę to tłumić i na normalnej stopie przyjaźnić się z nim dalej to też nie przyjaźń?(zakładając że się w nim zakochałam ale nic z tym nie robię i dalej się fajnie razem bawimy) ?
powtórzę sie: nie możemy odpowiadać za to, co siedzi w głowie drugiej osoby, to jest niemozliwe. Przyjaźnisz się z facetem, który może w głebi serca wzdycha: ach, jaka szkoda, że ona traktuje mnie tylko jak dobrego kumpla, jaka szkoda, że jest z tamtym, a nie ze mną. Ale może kiedyś się przekona do mnie i będziemy razem ...
Mozesz taką ewentualność wykluczyć?no nie. I czy takie jego podejście byłoby przyjacielskie? no też nie.

dobra, laski, pokój. Wy młode, ja star(sz)a. Inne doświadczenia, inne poglądy. Inne potrzeby-to chyba przede wszystkim.

Edytowane przez wandaweranda
Czas edycji: 2010-10-25 o 13:13
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:13   #130
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
powtórzę sie: nie możemy odpowiadać za to, co siedzi w głowie drugiej osoby, to jest niemozliwe. Przyjaźnisz się z facetem, który może w głebi serca wzdycha: ach, jaka szkoda, że ona traktuje mnie tylko jak dobrego kumpla, jaka szkoda, że jest z tamtym, a nie ze mną. Ale może kiedyś się przekona do mnie i będziemy razem ...
Mozesz taką ewentualność wykluczyć?no nie. I czy takie jego podejście jest przyjacielskie? no też nie.

dobra, laski, pokój. Wy młode, ja star(sz)a. Inne doświadczenia, inne poglądy. Inne potrzeby-to chyba przede wszystkim.
No tak ale stąd moje pytanie czy jeśli ja jestem zakochana on mnie traktuje zwyczajnie ja jego mimo zakochania też i dalej się normalnie przyjaźnimy to co to jest jak nie przyjaźń?;>

Absolutnie wielbię argument o wieku-.-
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:20   #131
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Przyjaźń to nie pięćdziesiąt osób, z których każda musi utrzymywać na nosie jajko, jednocześnie robiąc ósemki stopą i myśląc o rzodkiewkach, a jak któraś się pomyli, albo pomyśli o czymś innym, to to już nie jest przyjaźń. Wystarczy, że dwie osoby są pewne swoich intencji. Wystarczy jedna osoba godna zaufania, o ile oczywiście samemu wie się, czego się chce. To nie jest na tyle dużo, żeby było niemożliwe. Na dodatek, nie musi to trwać wiecznie, i to i tak przyjaźń.
Cytat:
Napisane przez wandaweranda
Mozesz taką ewentualność wykluczyć?
Pytanie, czy Ty możesz potwierdzić, że za każdym razem jedna z osób tak wzdycha, bo jeżeli nie, to znaczy, że możliwe jest, że nikt nie wzdycha, a to znaczy, że możliwa jest przyjaźń bez pozaprzyjacielskich intencji.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 13:29   #132
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dobrze JEZU-
pomyliłam się

dziewczyna nie wierzy w szczerość wypowiedzi,a jesli już wierzy to wiara w przyjaźń musi byc dwustronna.może wierzyć tobie,jednak już nie przyjaciółce-wiec siła rzeczy nie wierzy w przyjaźń.dla mnie to logiczne
dla mnie też. Koleżanka rabit pisze, że nie mierzy wszystkich swoją miarą , choć osobiście stoi na stanowisku, że autorka powinna uwierzyć w czystość intencji przyjaciólki jej faceta. Czemu powinna? Bo np. ona, rabit, wierzy

a tak w ogóle: czy to norma w takich przyjaźniach, że przyjaciel posyła tęskne spojrzenie przyjaciólce?
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:43   #133
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
dla mnie też. Koleżanka rabit pisze, że nie mierzy wszystkich swoją miarą , choć osobiście stoi na stanowisku, że autorka powinna uwierzyć w czystość intencji przyjaciólki jej faceta. Czemu powinna? Bo np. ona, rabit, wierzy

a tak w ogóle: czy to norma w takich przyjaźniach, że przyjaciel posyła tęskne spojrzenie przyjaciólce?
A skąd. Może nie wierzyć ale powinna ufać w czystość intencji swojego chłopak ;] My tylko mówimy, że koleżanka też może mieć czyste intencje (zwłaszcza że nie nalega na spotkania i nie wtrąca się do ich związku)

Hm..jak nie widzę przyjaciółki lub przyjaciela długo i przypadkiem spotykam go na ulicy to pewnie przy uśmiechu aż mi 8 widać (tak kiedyś mi na to mój chłopak zwrócił uwagę, że się tak okrutnie cieszę na czyjś widok )a dla mnie to normalne. W końcu mogłam się stęsknić za kimś

Z przekręcaniem nicka to taka troszkę złośliwość.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:44   #134
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
No tak ale stąd moje pytanie czy jeśli ja jestem zakochana on mnie traktuje zwyczajnie ja jego mimo zakochania też i dalej się normalnie przyjaźnimy to co to jest jak nie przyjaźń?;>
traktuje zwyczajnie, ale w jego myślach nie siedzisz

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Absolutnie wielbię argument o wieku-.-
Ja też, ale nie ja pierwsza go przywołałam:
[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;22858190]Chyba nie mamy o czym dyskutować.

dobrarada, szczerze mowiac zupelnie inaczej będą patrzeć na to osoby 40 letnie takie jak ty, a zupelnie inaczej takie ja ja(20 wzwyż ) Inne relacje w związku, inne doświadczenie zyciowe. Wiadomo też, ze znajomi początkowo zajmują sporą czesc naszego zycia, a pozniej to wszystko ulega zmianie na rzecz rodziny. Inaczej wyglądaja przyjaznie 40 latkow, inaczej 18.
Takze tu chyba także nie ma o czym pisac. [/QUOTE]
także się nie obruszaj, broń Boże
zresztą, nie sposób się nie zgodzić z cytowanym fragmentem postu Doli
Nie ja pierwsza też zaczęłam coś o anachroniźmie poglądów, o ile mnie pamięć nie myli
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:47   #135
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
traktuje zwyczajnie, ale w jego myślach nie siedzisz
No nie. i dlatego już ze dwa razy pytałam co to jest. Przyjaźnimy się ale jedno z nas do drugiego po cichutku wzdycha nic z tym nie robiąc i dalej się przyjaźniąc. Co to jest?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:57   #136
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
dla mnie też. Koleżanka rabit pisze, że nie mierzy wszystkich swoją miarą , choć osobiście stoi na stanowisku, że autorka powinna uwierzyć w czystość intencji przyjaciólki jej faceta. Czemu powinna? Bo np. ona, rabit, wierzy

a tak w ogóle: czy to norma w takich przyjaźniach, że przyjaciel posyła tęskne spojrzenie przyjaciólce?
Miło mi dowiedzieć się nowych rzeczy o swoim stanowisku, płci i nicku. W którym miejscu piszę, albo sugeruję, że autorka powinna uwierzyć w czystość intencji przyjaciółki jej faceta? To jej sprawa jak wyleczy się ze swojej paranoi, ale problem jest tylko pomiędzy nią a nią samą. Jeżeli oboje się kochają, to nie ma dla ich związku znaczenia jakie są intencje przyjaciółki faceta, więc najsensowniejsza rzecz jaką może zrobić KATona, to dać sobie i jemu spokój, i zająć się sobą i swoimi relacjami z nim i innymi ludźmi, zamiast szukać we wszystkim zagrożenia.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 14:21   #137
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Przyjaźnimy się ale jedno z nas do drugiego po cichutku wzdycha nic z tym nie robiąc i dalej się przyjaźniąc. Co to jest?
co to jest? ze strony tego wzdychacza to jest zatajenie swoich prawdziwych intencji, nieszczerość. Pozwolenie, by druga strona tkwiła w błędnym przekonaniu. To nie jest oczywiście Twój problem, bo, jeszcze raz podkreślę, nie sposób ręczyć za czyjeś uczucia.
Wiesz co, to jest w ogóle kwestia tego, komu i w którym momencie zapala się lampka ostrzegawcza. Ja podałam wyżej przykład ze swoim niedoszłym przyjacielem. I jego tekst, zważywszy na to, ze on byl zajęty, był dla mnie wystarczajacym komunikatem, że przyjaźni to z tego nie będzie. Każdy samodzielnie ustala granice takich relacji. Ja umiem je bardzo konkretnie i surowo wyznaczyć, dlatego, że nie lubię miec potem problemów i niejasnych sytuacji, ani też nie myśle komus dawać powodów do zazdrości.
Po prostu dziś wiem dokładnie, czego chcę, czego potrzebuję, czego oczekuję od ludzi i co im mogę dać i pod tym kątem kreślę swoje przyjaźnie czy związki.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 14:26   #138
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
co to jest? ze strony tego wzdychacza to jest zatajenie swoich prawdziwych intencji, nieszczerość. Pozwolenie, by druga strona tkwiła w błędnym przekonaniu. To nie jest oczywiście Twój problem, bo, jeszcze raz podkreślę, nie sposób ręczyć za czyjeś uczucia.
Wiesz co, to jest w ogóle kwestia tego, komu i w którym momencie zapala się lampka ostrzegawcza. Ja podałam wyżej przykład ze swoim niedoszłym przyjacielem. I jego tekst, zważywszy na to, ze on byl zajęty, był dla mnie wystarczajacym komunikatem, że przyjaźni to z tego nie będzie. Każdy samodzielnie ustala granice takich relacji. Ja umiem je bardzo konkretnie i surowo wyznaczyć, dlatego, że nie lubię miec potem problemów i niejasnych sytuacji, ani też nie myśle komus dawać powodów do zazdrości.
Po prostu dziś wiem dokładnie, czego chcę, czego potrzebuję, czego oczekuję od ludzi i co im mogę dać i pod tym kątem kreślę swoje przyjaźnie czy związki.
A ja właśnie sądzę ze to jest przyjaźń Przykład, większość facetów jeśli się we mnie zakochiwała a ja z nimi nie chciałam być zrywali kontakt ze mną. Ze dwóch mimo tego nadal utrzymywało ze mną przyjazne stosunki mimo, że wiedzieli, że nic z tego to im zależało na naszej przyjaźni
Wystarczy utrzymywać pewne granice i można bez problemu przyjaźnić się z osobą płci przeciwnej (wg mnie). oczywiście w takiej sytuacji gdy jedno drugiemu się podoba.
Jak dla mnie spokojnie może istnieć przyjaźń w której nikt nikomu się nie podoba.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2010-10-25 o 14:30
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 14:46   #139
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Niech go zamknie w zlotej klatce i wtedy bedzie miala pewnosc ze jej nie zdradzi.
Jej facet posyla stesknione spojrzenie do przyjaciolki. Wiec dla mnie, to jest totalny bezsens, zabraniac mu sie kontaktowac. Bo przepraszam bardzo, ale na cholere Ci chlop, ktory robi maslane oczka do obcej panny
No chyba ze to Twoja wyobraznia plata Ci figle, tak czy siak jak ma zdradzic to zdradzi. A pilnowanie i odganianie kobiet jest po prostu smieszne i zenujace.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 14:54   #140
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
No tak ale stąd moje pytanie czy jeśli ja jestem zakochana on mnie traktuje zwyczajnie ja jego mimo zakochania też i dalej się normalnie przyjaźnimy to co to jest jak nie przyjaźń?;>

Absolutnie wielbię argument o wieku-.-
wiek-bez znaczenia.znaczenie jest wtedy,gdy "posiada się" dziewczyne,żonę


Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Przyjaźń to nie pięćdziesiąt osób, z których każda musi utrzymywać na nosie jajko, jednocześnie robiąc ósemki stopą i myśląc o rzodkiewkach, a jak któraś się pomyli, albo pomyśli o czymś innym, to to już nie jest przyjaźń. Wystarczy, że dwie osoby są pewne swoich intencji. Wystarczy jedna osoba godna zaufania, o ile oczywiście samemu wie się, czego się chce. To nie jest na tyle dużo, żeby było niemożliwe. Na dodatek, nie musi to trwać wiecznie, i to i tak przyjaźń.
Pytanie, czy Ty możesz potwierdzić, że za każdym razem jedna z osób tak wzdycha, bo jeżeli nie, to znaczy, że możliwe jest, że nikt nie wzdycha, a to znaczy, że możliwa jest przyjaźń bez pozaprzyjacielskich intencji.
no właśnie.
na ile procent zaufania zasługuje i co powinna wiedziec przyjaciółka ,a co żona
wiec o ile potraię zrozumiec przyjaźń w młodym wieku mając tylko dziewczyny,tak nie potrafię pojąć przyjaźni D-M mają żonę / męża.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:18   #141
16igla
Raczkowanie
 
Avatar 16igla
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 371
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Dziewczyno, ogarnij się. Wedlug mnie strasznie histeryzujesz. Pogadaj z nim, wyjaśnij mu, jakie masz wątpliwości.
Istnieje wiele przypadków przyjaźni damsko- męskiej i jestem niemalże pewna, że jest tak między nimi.
Zazdrość zazdrością, ale zachowujesz się tak, jakby Twój TŻ nie móglby mieć żadnych koleżanek czy przyjaciólki. Jak będziesz mu robila sceny zazdrości(nawet takie pośrednie), to prędzej czy później on Cie rzuci, bo nie będzie mógl tego wytrzymać.
__________________
'You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as on'




Praca nad samoakceptacją w toku! ;D

16igla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:18   #142
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wiek-bez znaczenia.znaczenie jest wtedy,gdy "posiada się" dziewczyne,żonę
Na razie nie dostrzegam jeszcze różnicy
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no właśnie.
na ile procent zaufania zasługuje i co powinna wiedziec przyjaciółka ,a co żona
wiec o ile potraię zrozumiec przyjaźń w młodym wieku mając tylko dziewczyny,tak nie potrafię pojąć przyjaźni D-M mają żonę / męża.
No cóż..trzeba mieć i z kim pogadać na temat męża/żony i na inne tematy u mnie zarówno partner jak i przyjaciel mają 100% zaufanie oboje. nie myślałam nigdy żeby jednemu ufać mniej czy więcej..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:32   #143
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Na razie nie dostrzegam jeszcze różnicy

No cóż..trzeba mieć i z kim pogadać na temat męża/żony i na inne tematy u mnie zarówno partner jak i przyjaciel mają 100% zaufanie oboje. nie myślałam nigdy żeby jednemu ufać mniej czy więcej..
sory,ale nie wyobrazam sobie,aby mój facet rozmawiał na mój temat z inną kobietą.
dla mnie to niepojete.jestem jego żona na dobre i na zle.
Cytat:
A ja właśnie sądzę ze to jest przyjaźń Przykład, większość facetów jeśli się we mnie zakochiwała a ja z nimi nie chciałam być zrywali kontakt ze mną. Ze dwóch mimo tego nadal utrzymywało ze mną przyjazne stosunki mimo, że wiedzieli, że nic z tego to im zależało na naszej przyjaźni
Wystarczy utrzymywać pewne granice i można bez problemu przyjaźnić się z osobą płci przeciwnej (wg mnie). oczywiście w takiej sytuacji gdy jedno drugiemu się podoba.
Jak dla mnie spokojnie może istnieć przyjaźń w której nikt nikomu się nie podoba.
i uważasz,że taki układ jest zbudowany na szczerości?
czy wiedząc co czuje do ciebie facet jesteś w stanie mu opowiadać o swoim chłopaku?
przecież taka rozmowa to jak nóż w plecy,a przyjaciół się nie rani...
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:43   #144
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
sory,ale nie wyobrazam sobie,aby mój facet rozmawiał na mój temat z inną kobietą.
dla mnie to niepojete.jestem jego żona na dobre i na zle.
Ja nie widzę nic złego w tym, że mój facet pogada z przyjaciółką, bo ma ze mną problem jakiś, potrzebuje obiektywnego spojrzenia na sytuację do tego od kobiety która może mu pomóc zrozumieć jakieś moje zachowanie itd. to to samo co ludzie zakładający na forum problem dot. ich drugiej połówki. Czasem potrzebujemy spojrzenia i porady z zewnątrz, nie wszystko da się od razu rozwiązać między sobą(np w gniewie) Tak samo ja mogę pogadac o tym z przyjacielem. W tym względzie nie różni się dla mnie od przyjaciółki z obojgiem mogę pogadać o wszystkim

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
i uważasz,że taki układ jest zbudowany na szczerości?
czy wiedząc co czuje do ciebie facet jesteś w stanie mu opowiadać o swoim chłopaku?
przecież taka rozmowa to jak nóż w plecy,a przyjaciół się nie rani...
To chyba bardziej skomplikowane. Pewnie zależy od konkretnych już ludzi, jak to wygląda w ich relacji.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2010-10-25 o 15:48
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:07   #145
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Irisfeal;22870140]Ja nie widzę nic złego w tym, że mój facet pogada z przyjaciółką, bo ma ze mną problem jakiś, potrzebuje obiektywnego spojrzenia na sytuację do tego od kobiety która może mu pomóc zrozumieć jakieś moje zachowanie itd. to to samo co ludzie zakładający na forum problem dot. ich drugiej połówki. Czasem potrzebujemy spojrzenia i porady z zewnątrz, nie wszystko da się od razu rozwiązać między sobą(np w gniewie) Tak samo ja mogę pogadac o tym z przyjacielem. W tym względzie nie różni się dla mnie od przyjaciółki z obojgiem mogę pogadać o wszystkim
tak.kłótnia małzonków,mąż trzaska drzwiami i wychodzi na plotki z przyjaciółka.ona go pociesz,a on wraca skruszony do żony.żona ufa facetowi i cieszy się,że miał się do kogo wygadać.
albo -wieczór,miłe chwile,pocałunki i nagle telefon od przyjaciółki potrzebującej pocieszenia.kobieta tolerqancyjnie odpuszcza sobie migdalenie i nakazuje jechać pocieszac przyjaźń.
takiego scenariusza nie ma nawet w filmach.
Cytat:

To chyba bardziej skomplikowane. Pewnie zależy od konkretnych już ludzi, jak to wygląda w ich relacji.
chyba nie wierzyłabym w szczerość tego faceta, czułabym,że zależy mu na mnie,a nie na moim związku.


ja przyjaźń widze trochę w innych kategoriach.nie tylko ramię do wypłakania,ale do cieszenie się i radzenia .mając faceta na stałe nie potrafiłabym zadzwonić do przyjaciela (mężczyzny),aby się tylko wypłakać.natomiast nie potrafiłabym się radzić przyjaciela mając męża u boku.osobiście uważam,że te relacje przejmuje mąż,a kobiece stosunki to inny rodzaj przyjaźni.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-10-25 o 16:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:15   #146
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

A moim przyjacielem jest mój były. Mój ukochany o tym wie i jakoś scen nie robi. A były to przecież też facet...i tak, owszem, rozmawiam z nim o moim obecnym mężczyźnie, choć bez intymnych szczegółow. A z moim ukochanym o byłym też gadam.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:18   #147
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A moim przyjacielem jest mój były. Mój ukochany o tym wie i jakoś scen nie robi. A były to przecież też facet...i tak, owszem, rozmawiam z nim o moim obecnym mężczyźnie, choć bez intymnych szczegółow. A z moim ukochanym o byłym też gadam.
długo jesteście razem?


ciekawe,jak długo wytrzyma obecny gadkę o byłym.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:36   #148
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
A facet - z własnego doświadczenia- to taki ktoś, do kogo ja albo kto do mnie (lub oboje naraz) wcześniej czy później oprócz zwykłej sympatii i przyjaźni poczuje coś takiego jak pociąg seksualny.
no proszę Cię, nie ma mozliwości by podobać sie wszystkim. A poza tym, nawet jesli podobasz sie panu X to nie znaczy że chciałby czegokolwiek od Ciebie - w sensie seksualnym.

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
cóż za błyskotliwa interpretacja
z interesującymi wiadomo, o co chodzi
a że jestem piękna i interesująca? no cóz ja biedna na to poradzę
no tak, no tak

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
kto nie zaznał takiej przyjazni zawsze powie że ona nie istnieje


Ja mam wspaniałego kumpla, znam go od lat, przyjaciel mojego meża, świadek na naszym slubie, czasem sie widuję z nim sama. I co?? I nic. Facet jeśli chodzi o wygląd kompletnie nie w moium typie, pomijajac fakt, że traktuje go jak członka rodziny i niegdy, przenigdy nie pomyślałam o nim w kategoriach faceta, z którym mogłabym cokolwiek w sprawach intymnych. Mam wokół siebie wiecej takich osób.


[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;22854820]A ja zyje w innym swiecie. W swiecie gdzie facet nie rzuca się na każdą swoja koleżanke, nie chce jej zaliczyć, nie chce z nią być, mimo ze dobrze się z nia gada. Nie wiem, czy to tak trudno pojąć, ze niektorzy znają się i 13 lat i skoro przez ten czas nic nie bylo, to juz nic nie nastąpi?
I nie wierze wandaweranda ze pociągasz kazdego facet i kazdy chce Cie miec. Jasne, ze jak sie kogos poznaje i zna 2 tygodnie, to facet może mysleć, ze jest to jakiś wstęp do czegoś głębszego, ale po np. 7,8 latach znajomości, gdy wiesz o kimś tyle? [/QUOTE]

Zgadzam sie w 100 %

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;22858190]Chyba nie mamy o czym dyskutować. Ja mam wokól siebie przyklady przyjazni damsko-męskiej. Sama mam bliskich kolegów których znam wieki i nasze relacje owszem są bliskie, jak na bardzo dobrych znajomych przystalo. I na pewno wiem, ze nic wiec nie bedzie.
Zresztą... prawdopodobnie ten kto ma zżytą paczkę znajomych wie o czym mówie.


dobrarada, szczerze mowiac zupelnie inaczej będą patrzeć na to osoby 40 letnie takie jak ty, a zupelnie inaczej takie ja ja(20 wzwyż ) Inne relacje w związku, inne doświadczenie zyciowe. Wiadomo też, ze znajomi początkowo zajmują sporą czesc naszego zycia, a pozniej to wszystko ulega zmianie na rzecz rodziny. Inaczej wyglądaja przyjaznie 40 latkow, inaczej 18.
Takze tu chyba także nie ma o czym pisac. [/QUOTE]

jak wyżej, mam identyczne odczucia


Cytat:
Napisane przez Creed84 Pokaż wiadomość
Nie ma przyjaźni między kobieta a mężczyzną.
Zawsze jedna ze strony po czasie chce czegoś więcej .
Jeśli ktoś uważa inaczej to oszukuje sam siebie i tą 2gą osobę.
To sa madrosci w stylu: Nie ma przyjaźni pomiędzy młodym a starym. Albo: Pomiędzy dziewczętami o imionach Ania i Magda zawsze jest przyjaźń Niech żyje stereotypowe myślenie rodem z Ciemnogrodu.

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2010-10-25 o 16:39
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:39   #149
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
LINKA 25 no proszę Cię, nie ma mozliwości by podobać sie wszystkim. A poza tym, nawet jesli podobasz sie panu X to nie znaczy że chciałby czegokolwiek od Ciebie - w sensie seksualnym.
tak samo w druga stronę.nie musisz się komuś podobać,aby się z tobą przespał.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:45   #150
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mój chłopak ma koleżanke...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tak samo w druga stronę.nie musisz się komuś podobać,aby się z tobą przespał.
pewnie ze tak, tyle, ze to bez znaczenia w tej sytuacji

Mam kolegów/ przyjaciół, którzy nigdy mi nie okazali tego, że chcieliby czegoś ode mnie. Czy nie chcieli, nie wiem, pewności nie mogę mieć, ale mysle że nie chcieli. A czuje się atrakcyjna. Ale to nie od stopnia atrakcyjności zalezy. Ludzie to nie zwierzęta. Ja mam kumpli, do których nigdy nie czuję i nie czułam pociągu seksualnego i wierzę że faceci też tak miewaja, ze są ludzmi a nie zwierzętami.

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2010-10-25 o 16:47
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.