Najgłupszy zakup w życiu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-25, 09:46   #121
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Zakupy robię raczej przemyślane, więc wielu takich rzeczy nie mam.

1. Dyktafon na kasety (zażyczyłam sobie na prezent, potrzebowałam na uczelnię). Wszystko super, tylko wtedy były już dyktafony w komórkach itp., a ja wolałam taki na kasety.

2. Worek za ciemnych podkładów, zanim trafiłam na mój kolor. Leżą i czekają aż ściemnieję w lato

3. Spódnica letnia. Kupiłam zimą, potem przytyłam. Leży już 5 lat. W międzyczasie chudłam i tyłam kilkukrotnie (m.in. ciąże). Teraz taka waga jak w czasie zakupu spódnicy, ale proporcje już nie takie i chyba nigdy się w nią nie wcisnę. Oczywiście nie ma opcji żebym ją oddała czy sprzedała. Motywuje mnie do chudnięcia. Tyle tylko, że z przepięknej spódnicy zrobiła się taką, która nie pasuje do mojego stylu i nawet jak do niej schudnę, to i tak jej nie założę.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:59   #122
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Urządzenie do wyszczuplania szyi i fontanna dla kota rządzą
ej, moje psy mają 10-litrową fontannę i są bardzo zadowolone

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
2. Worek za ciemnych podkładów, zanim trafiłam na mój kolor. Leżą i czekają aż ściemnieję w lato
przecież można je rozjaśnić innym podkładem
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 11:12   #123
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Teraz to już tylko miliard ciuchów i kosmetyków, które i tak się zużyje, ale dawniej miałam złotą epokę kupowania bzdur.
Mając 15 lat uparłam się na trampolinę. Zabawy było co niemiara. Przez jeden dzień. Teraz stoi u rodziców, bo u mnie nie ma miejsca, a mama mówi że to mój posag i da mi ją do mieszkania, żeby sobie u mnie stała.
Obciachowe elementy garderoby:
Jak byłam w liceum na wycieczce Ukrainie, to w jakimś monastyrze kupiłam sobie chustę-szal. Myślałam, że ja w tym będę normalnie chodzić, ale nie wiem co mnie oćmiło, bo jest paskudne - ma wplecione złote nitki i futrzane kuleczki na końcach.
I jeszcze kiedyś, na początku studiów, kupiłam taką ludową chustę na festiwalu etno w Bukowinie. Pasuje tylko tam, w mieście się w tym nie da normalnie chodzić, bo wygląda się jak z zespołu ludowego.
Ale najlepsza była czapka filcowa w jadowitym zielonym kolorze, wysoka na 20 cm, z antenkami jak teletubisie. Nawet nie ma w internecie zdjęcia tego. Kupiłam na jakimś jarmarku i nigdy nie założyłam, bo wyglądało idiotycznie. Co wiadomo było od początku... Nawet jako gadżet na bal przebierańców się nie nadaje, bo w tym gorąco.
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 11:24   #124
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez eudoxia Pokaż wiadomość
Ale najlepsza była czapka filcowa w jadowitym zielonym kolorze, wysoka na 20 cm, z antenkami jak teletubisie. Nawet nie ma w internecie zdjęcia tego. Kupiłam na jakimś jarmarku i nigdy nie założyłam, bo wyglądało idiotycznie. Co wiadomo było od początku... Nawet jako gadżet na bal przebierańców się nie nadaje, bo w tym gorąco.
Dla mnie nr 1
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 12:02   #125
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

ano, no przecież!
w zakopanem naciągnęłam mamę na zakupienie chustki na opasce z doczepianymi lokami. nosilam tylko te pare h na wycieczce. potem było już siara to zakładać. na uprawiedliwienie dodam, ze mialam ok 10 lat
gimby nie znajo, wiec - KLIK
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 12:11   #126
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Zapomniałabym na śmierć - TAKA (http://www.tomar-lazienki.pl/sklep/images/b612.jpg) kabina prysznicowa.

Wydaliśmy miliony monet na tego typu ustrojstwo, bo radyjko, bicze wodne, deszczownica, masażer do stóp, wanna, prysznic, światełka, no wszystko! Masażer nie został przez nikogo użyty ani razu, bicze ze dwa razy bo niewygodne, deszczownica od święta, a funkcja wanny w ogóle nie istnieje bo na dnie jest "schodek" w miejscu, gdzie powinny być plecy. Poza tym dno jest płaskie i ma wypustki antypoślizgowe, więc tyłek odpada po minucie leżenia, kranik do lania wody do wanny odpadł zaraz po montażu, wszystko trzeba było oklejać silikonem bo nieszczelne, chamski plastik niszczy się i nie daje umyć, panel zarasta kamieniem, wąż od prysznica był wymieniony jeszcze przed zamontowaniem bo pękł, a na domiar złego ostatnio woda spod tego ustrojstwa cieknie Aha, odpływ też nawala. Coś strasznego.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 13:19   #127
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość

Kupiłam ze 3 lata temu rurki w kolorze lekko różowego nudziaka. Za każdym razem jak w nich wyszłam, jakaś obca osoba mówiła "o mój boże! myślałam, że pani idzie bez spodni". Więc już ich nie noszę.
To noś do tunik. Ja mam tak samo z popielatobeżowymi. Bardzo dobrze się komponują z moją skórą

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
To ja 5 lat temu kupiłam gitarę z myślą, że sama nauczę się grać. Cóż, słomiany zapał dał górę
Piątka Co prawda ja kupiłam z siostrzenicą, miałyśmy się uczyć grać, tylko żeby grać jakoś w miarę trzeba mieć wprawę codziennych ćwiczeń, żeby być w rytmie i nie gapić się na struny. Potrafię coś wybrzdąkać od biedy ale to nie to co bym, chciała umieć.
Nie uważam jej jednak za nietrafiony zakup, bo jest piękna i ją kocham
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 13:44   #128
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Zapomniałabym na śmierć - TAKA (http://www.tomar-lazienki.pl/sklep/images/b612.jpg) kabina prysznicowa.

Wydaliśmy miliony monet na tego typu ustrojstwo, bo radyjko, bicze wodne, deszczownica, masażer do stóp, wanna, prysznic, światełka, no wszystko! Masażer nie został przez nikogo użyty ani razu, bicze ze dwa razy bo niewygodne, deszczownica od święta, a funkcja wanny w ogóle nie istnieje bo na dnie jest "schodek" w miejscu, gdzie powinny być plecy. Poza tym dno jest płaskie i ma wypustki antypoślizgowe, więc tyłek odpada po minucie leżenia, kranik do lania wody do wanny odpadł zaraz po montażu, wszystko trzeba było oklejać silikonem bo nieszczelne, chamski plastik niszczy się i nie daje umyć, panel zarasta kamieniem, wąż od prysznica był wymieniony jeszcze przed zamontowaniem bo pękł, a na domiar złego ostatnio woda spod tego ustrojstwa cieknie Aha, odpływ też nawala. Coś strasznego.
u mojej rodziny jest taka sama.plastik tak lichy ze słuchawka od prysznica spadajac wybiła dziurę w wannie:-((( tez były problemy z odpływem, jeszcze te prowadnice od drzwi sa kiepskie i notorycznie przy silniejszym otwieraniu drzwi wypadaja z nich jak nie z gory to z dołu.nie mowiac o tym ze zle się wchodzi do tego ustrojstwa:-((( własciciele bardzo ale to bardzo załuja zakupu.

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;59417081]Parasol dla hortensji wcale nie był takim głupim pomysłem. Chociaż byłby lepszy, gdyby zadziałał. [/QUOTE]

chyba zwykła agrowłóknina biała zarzucona bezposrednio zadziała
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 15:48   #129
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
u mojej rodziny jest taka sama.plastik tak lichy ze słuchawka od prysznica spadajac wybiła dziurę w wannie:-((( tez były problemy z odpływem, jeszcze te prowadnice od drzwi sa kiepskie i notorycznie przy silniejszym otwieraniu drzwi wypadaja z nich jak nie z gory to z dołu.nie mowiac o tym ze zle się wchodzi do tego ustrojstwa:-((( własciciele bardzo ale to bardzo załuja zakupu.
W takim razie cieszę się, że nie tylko my umoczyliśmy Nie do odżałowania.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 15:54   #130
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Zapomniałabym na śmierć - TAKA (http://www.tomar-lazienki.pl/sklep/images/b612.jpg) kabina prysznicowa.

Wydaliśmy miliony monet na tego typu ustrojstwo, bo radyjko, bicze wodne, deszczownica, masażer do stóp, wanna, prysznic, światełka, no wszystko! Masażer nie został przez nikogo użyty ani razu, bicze ze dwa razy bo niewygodne, deszczownica od święta, a funkcja wanny w ogóle nie istnieje bo na dnie jest "schodek" w miejscu, gdzie powinny być plecy. Poza tym dno jest płaskie i ma wypustki antypoślizgowe, więc tyłek odpada po minucie leżenia, kranik do lania wody do wanny odpadł zaraz po montażu, wszystko trzeba było oklejać silikonem bo nieszczelne, chamski plastik niszczy się i nie daje umyć, panel zarasta kamieniem, wąż od prysznica był wymieniony jeszcze przed zamontowaniem bo pękł, a na domiar złego ostatnio woda spod tego ustrojstwa cieknie Aha, odpływ też nawala. Coś strasznego.
Jezus Maria no powiem Ci, że jest czego żałować. Wkurzyłabym się na maksa, a najgorsze to, że tez mi się takie cuś podoba i chciałam sobie taką sprawić
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 15:59   #131
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ej, moje psy mają 10-litrową fontannę i są bardzo zadowolone
Już robię rozeznanie, gdzie taką postawić Tylko że ja mam koty, jak będzie tak jak u Cavy to przyjdę się tu pożalić.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
ano, no przecież!
w zakopanem naciągnęłam mamę na zakupienie chustki na opasce z doczepianymi lokami. nosilam tylko te pare h na wycieczce. potem było już siara to zakładać. na uprawiedliwienie dodam, ze mialam ok 10 lat
gimby nie znajo, wiec - KLIK
No po prostu piękne
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 16:15   #132
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Mi rodzice też kupili gitarę elektryczną, bo się uparłam w wieku 15 lat.
Ja się uparłam na fortepian. Nie kupili. Na szczęście Parę tygodni później miałam już inne hobby i nowy pomysł na życie.

Aaaa jeszcze jako dziecko uparłam się, że chcę łuk. Tę zachciankę rodzice spełnili. Strzeliłam raz, uznałam, że to za trudne i już nie chcę
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 16:31   #133
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Aaaa jeszcze jako dziecko uparłam się, że chcę łuk. Tę zachciankę rodzice spełnili. Strzeliłam raz, uznałam, że to za trudne i już nie chcę
Hahaha, a ja właśnie teraz choruję na łuk Powiedz, żebym nie kupowała.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 16:50   #134
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Ja się uparłam na fortepian. Nie kupili. Na szczęście Parę tygodni później miałam już inne hobby i nowy pomysł na życie.

Aaaa jeszcze jako dziecko uparłam się, że chcę łuk. Tę zachciankę rodzice spełnili. Strzeliłam raz, uznałam, że to za trudne i już nie chcę
Moja siostra jakieś 10 lat temu (miała wtedy koło 8 lat) uparła się na pianino. Grała przez kilka lat, a teraz stoi, kurzy się. Jak się przeprowadzę do większego mieszkania, wezmę od niej to pianino. Będzie się kurzyło u mnie
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 17:11   #135
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Jezus Maria no powiem Ci, że jest czego żałować. Wkurzyłabym się na maksa, a najgorsze to, że tez mi się takie cuś podoba i chciałam sobie taką sprawić
Też chciałam taka kabinę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 17:46   #136
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

W sumie z tego wątku mogłyby wyjść może jakieś zamiany przedmiot za przedmiot
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 18:28   #137
Ivenna
Raczkowanie
 
Avatar Ivenna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 332
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
W sumie z tego wątku mogłyby wyjść może jakieś zamiany przedmiot za przedmiot
Ja zamawiam krowi róg na rzemyku!!!

Nie przychodzi mi do głowy jakiś bardzo kosztowny przedmiot, którego zakupu bym żałowała, ale czasami zdarza mi się kupić niepotrzebne ubrania ("bo schudnę!"). Kiedyś dostałam też jakiegoś zaćmienia umysłu i kupiłam małą, obrzydliwie błyszczącą torebeczkę w kształcie... buta. Do ludzi wyszłam z tym czymś może z raz, bo ani nie lubię błyszczących torebek, ani nie noszę małych, bo nic w nich nie pomieszczę. Kupuję też czasami jakieś durnostojki, z którymi nie ma za bardzo co zrobić, ale są taaakie piękne.
__________________
Ta sygnaturka jest zgodna z normami UE i spełnia warunki na przyznanie dopłaty.
Ivenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 19:28   #138
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Ivenna Pokaż wiadomość
Ja zamawiam krowi róg na rzemyku!!!

Nie przychodzi mi do głowy jakiś bardzo kosztowny przedmiot, którego zakupu bym żałowała, ale czasami zdarza mi się kupić niepotrzebne ubrania ("bo schudnę!"). Kiedyś dostałam też jakiegoś zaćmienia umysłu i kupiłam małą, obrzydliwie błyszczącą torebeczkę w kształcie... buta. Do ludzi wyszłam z tym czymś może z raz, bo ani nie lubię błyszczących torebek, ani nie noszę małych, bo nic w nich nie pomieszczę. Kupuję też czasami jakieś durnostojki, z którymi nie ma za bardzo co zrobić, ale są taaakie piękne.
Cava bierzesz torebeczkę buta za róg na rzemyku?
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 20:32   #139
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Cava bierzesz torebeczkę buta za róg na rzemyku?
Jasne!
Powieszę na kominku torebusię buta, zamiast krowiego rogu na rzemyku.
Będzie wypas.
Mąż oszaleje ze szczęścia.

I jeszcze ta góralską hustkę z bląd lokami poprosze do kompletu i buty kopyta.
Weekend na deptaku w Sopotach będzie mój.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 23:51   #140
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
ano, no przecież!
w zakopanem naciągnęłam mamę na zakupienie chustki na opasce z doczepianymi lokami. nosilam tylko te pare h na wycieczce. potem było już siara to zakładać. na uprawiedliwienie dodam, ze mialam ok 10 lat
gimby nie znajo, wiec - KLIK
też miałam coś takiego i zapewne w podobnym wieku to nosiłam koszmarek, ale pół mojego osiedla w takich chodziło tamtego lata, po wakacjach rzuciłam w kąt
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 00:01   #141
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Krowi róg

U mnie coś, co kupowałam za małe kwoty, ale jak się nazbierało grosz do grosza to niezła sumka wyszła, czyli sztuczna biżuteria. Lubiłam fantazyjne kolczyki, wisiorki, po czym założę się, że wszystkich rzeczy nie miałam nigdy na sobie, reszta może z raz.

Ciuchy tak samo, bo kiedyś schudnę, bo nie przymierzyłam, regularnie kupuję i regularnie oddaję.

No i buty. Kupuję, piękne, tylko... cholernie niewygodne i zwykle ich nie noszę. Do pracy, na spacer czy do sklepu płaskie, bo wygodniej i szybciej, do tramwaju też, na imprezie też wygodniej. Kiedyś biegałam codziennie w szpilkach, ale byłam samochodem podstawiana pod budynek i odbierana stamtąd. Jak sobie wyobrażę tamte 11, 12 czy 14 cm, buty, w którym kicałam parę godzin, to nie wiem, jak to robiłam. Teraz znów próbuję się uczyć chodzić w nich, ale mania kupowania szpilek została.

(jak któraś wizażanka z torunia, to mogę polecić sklep na mieście, właśnie dziś przytargałam kolejne pudło i myślę, czy kupić kolejne, bo promo takie, że białe szpilki kupiłam przecenione z 120zł chyba na 20zł )
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 01:59   #142
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

sukienka za 450 zł nie założona ani razu
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:32   #143
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;59437006]Wąż, żmija, ślimak, rozgwiazda... Wszystko przerobiłam [/QUOTE]

i to coś działa w ogóle? z ciekawości pytam, bo nie kupiłabym (zwierzę)

ja chyba wczoraj popełniłam kolejny głupi zakup - chińska bańka na cellulit, pani w Superpharm tak pięknie mi powiedziała, jak to działa, że kupiłam. potem skręciłam kostkę, po powrocie z sor-u mówię mężowi, że ja to muszę wypróbować, ale stać nie mogę, nic nie mogę, to "ja leżę, ty masuj" albo się to dziadostwo zassało tak, że zapominałam, że kostka mnie boli, albo się nie trzymało wcale
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:36   #144
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez kaja1981 Pokaż wiadomość
i to coś działa w ogóle? z ciekawości pytam, bo nie kupiłabym (zwierzę)

ja chyba wczoraj popełniłam kolejny głupi zakup - chińska bańka na cellulit, pani w Superpharm tak pięknie mi powiedziała, jak to działa, że kupiłam. potem skręciłam kostkę, po powrocie z sor-u mówię mężowi, że ja to muszę wypróbować, ale stać nie mogę, nic nie mogę, to "ja leżę, ty masuj" albo się to dziadostwo zassało tak, że zapominałam, że kostka mnie boli, albo się nie trzymało wcale
Mój brat kiedyś dla jaj przykleił sobie taką na czoło. Chodził potem tygodniami z krwiakiem i rogiem (nie na rzemyku)
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:40   #145
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Mój brat kiedyś dla jaj przykleił sobie taką na czoło. Chodził potem tygodniami z krwiakiem i rogiem (nie na rzemyku)
kocham ten wątek

kurde, jak się wybiorę na wyprawę do kuchni po kawę, to zobaczę, czy nie mam siniaków, już i tak poobijana jestem po tym upadku wczorajszym, to do kompletu bym miała
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:40   #146
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez kaja1981 Pokaż wiadomość
i to coś działa w ogóle? z ciekawości pytam, bo nie kupiłabym (zwierzę)

ja chyba wczoraj popełniłam kolejny głupi zakup - chińska bańka na cellulit, pani w Superpharm tak pięknie mi powiedziała, jak to działa, że kupiłam. potem skręciłam kostkę, po powrocie z sor-u mówię mężowi, że ja to muszę wypróbować, ale stać nie mogę, nic nie mogę, to "ja leżę, ty masuj" albo się to dziadostwo zassało tak, że zapominałam, że kostka mnie boli, albo się nie trzymało wcale
Mi tż masuje taką prawy pośladek, bo 2 lata temu sobie masowałam i sobie rozciągnęłam i wygląda paskudnie masuj tak - od uda w górę, odrywasz i tak ciągle m nie Góra dół Góra dół bo sobie zrobisz to co ja.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:42   #147
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez kaja1981 Pokaż wiadomość
i to coś działa w ogóle? z ciekawości pytam, bo nie kupiłabym (zwierzę)
do kremu (i maseczek) ze slimakiem wracam regularnie, rozgwiazde wykonczylam z ulga i nie przewiduje powrotu. waz i zmija meh, nie bylo spektakularnych efektow
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:43   #148
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Mi tż masuje taką prawy pośladek, bo 2 lata temu sobie masowałam i sobie rozciągnęłam i wygląda paskudnie masuj tak - od uda w górę, odrywasz i tak ciągle m nie Góra dół Góra dół bo sobie zrobisz to co ja.

aaaaaa nie po to ćwiczę pośladki, żeby od głupiej bańki mi obwisły dzięki za radę
wiedziałam, że to nie był dobry zakup ciekawe, czy to w ogóle działa
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:45   #149
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Bańka jest ok jak się umie stosować tak że polecam masaż od uda w górę, odrywasz, i znów przyklejasz do uda i jedziesz do pośladka. Żadnych kółek, żadnego góra dół. Powoli i delikatnie
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 12:22   #150
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
też miałam coś takiego i zapewne w podobnym wieku to nosiłam koszmarek, ale pół mojego osiedla w takich chodziło tamtego lata, po wakacjach rzuciłam w kąt
Ja również, tylko z czarnymi lokami Ale nie wstydziłam się, bo 3/4 dziewczynek takie miało
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 00:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.