W jakim wieku zaczęłyście się malować?;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 23:34   #121
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Ja mam pełną kosmetyczkę, toaletkę i szafkę Muszę się części pozbyć bo większość to zachomikowane rzeczy Oczwiście to też kosmetyki pielęgnacyjne
Proszę mi sie zaraz przyłączyć do akcji Pozbywamy się

A do tematu - ja zaczełam jakoś wcześnie, pod koniec podstawówki, jakoś w 5 klasie chyba? Czyli 11-12 lat
Maaatko, ależ dzieciaż wtedy musiał ze mnie być
W kazdym razie zaczynałam skromnie, od tuszu, korektora i pudru Jakiś czas później miałam nieudany eksperyment z podkładem, który mnie zraził do podkładów na jakiś czas (tak to jest jak się nie umie kolory dobrać )
Podkłady wróciły do mnie znaacznie później, miałam chyba 16 lat? Coś koło tego. Od tego czasu używam stale i nic mi się złego ze skórą nie stało

Były też oczywiście kiepsko dobrane kolory wszystkiego poza podkładami - cieni, szminek, błyszczyków... po prostu wszystkiego A teraz mnie dziewczyny proszą o analizy kolorystyczne Mam nadzieję, ze już jestem w tym lepsza niż kiedyś

Teraz... nic mi się nie mieści, kosmetyki wysypują, a czasem w końcu lądują w koszu, bo okazują się przeterminowane (to głównie wszelakie smarowidła, kremy, balsamy...)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:59   #122
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Nie da rady z tym pozbywaniem się Lexie W życiu nie żużyję np. tych wszystkich balsamów szczególnie, że smaruję się nimi sporadycznie heheh kiedy moja skóra naprawdę o to prosi
Najgorsze są rzeczy kupowane 'na zaś' Bo np. nudzą mi się i w końcu nawet kolejnego opakowania nie zaczynam Tak samo jest z kupowaniem cieni jutro z ciekawości policzę ile ich mam A używam góra z 6 tak bardziej systematycznie reszta to od czasu do czasu, albo w ogóle bo okazują się kompletnie mi nie pasować

Oj pamiętam te czasy dobierania za ciemnego, tudzież pomarańczowego podkładu i niebieskich cieni oraz innych wpadek makijażowych
Ale i tak nic nie przebije pierwszej depilacji bwi ... uwaga uwaga maszynką do golenia to była tragedia ale na szczeście odrosły

Lexie, obiecuję zrobić jakąś wymiankę, jak tylko znów będę miała aparat
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:27   #123
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Lexie, obiecuję zrobić jakąś wymiankę, jak tylko znów będę miała aparat
na zęby chyba
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:14   #124
Mała Kulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dziura pod Poznaniem
Wiadomości: 114
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Cytat:
Napisane przez agusia_1
To miała być złośliwość??
Oryginalnie pojmujesz termin "złośliwość".

Szkoda, ze wizażowa demokracja pozwala na nazywanie odmiennych podlądów "średniowiecznymi" i nieprzyjemnych komentarzach, kiedy ktoś ma inne zdanie niż Wy.
Mała Kulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:26   #125
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Apropo tezy dotyczacej wczesnego starzenia skory spowodowanego makijazem- jest to sprawa indywidualna. Osobiscie maluje sie od ok 14 roku zycia, wtedy byly to podklady- choc wysokopolkowe, wcale nie przenaczone dla mlodej natsolatki Nie zrobily mi zadnej krzywdy, choc bylo to 10 lat temu, nie mam sladu zmarszczki na twarzy, zadnych kurzych lapek, choc w owych czasach stosowalam wiecej podkladu, niz niejedna dorosla pani .
Mialam kolezanke w tym samym wielku, ktora nie malowala sie wtedy, tak jest do dzis- u niej widac kilka zmarszczek mimicznych, lekkie kurze lapki ... pomimo dwudziestu kilku lat
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:01   #126
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Cytat:
Napisane przez Mała Kulka
Oryginalnie pojmujesz termin "złośliwość".

Szkoda, ze wizażowa demokracja pozwala na nazywanie odmiennych podlądów "średniowiecznymi" i nieprzyjemnych komentarzach, kiedy ktoś ma inne zdanie niż Wy.
Przepraszam bardzo, ale to ty napisałaś o paleniu na stosie, dla mnie to była ewidentna złośliwość.
Jedynym "nieprzyjemnym" komentarzem, było porównanie twojej opinii do poglądów naszych babć. Nie uważam tego za obraźliwe, choć to chyba zależy od stosunku do starszych ludzi...
Nikt nie zabrania ci mieć swojego zdania, ale ty też nie zabraniaj nam wyrażać opinii sprzecznych z twoimi.
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:20   #127
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Ja zaczęłam się malować w 8 klasie podstawówki - miała chyba 14/15 lat. Na początku to był tylko puder i tusz no i jakaś naturalna pomadka. To były czasy - wystarczy spojrzeć na zdjęcia!
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 19:15   #128
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Moje pierwsze makijaże... hmmm...w podstawówce miałam próby z cieniami-co prawda mama nie pozwalała mi się malować,więc prosiłam koleżanki-raz naładowały mi tonę żółtego cienia (malowałyśmy mocno oczy,by "mejkap był widoczny" ),i wyglądałam jakby goiły mi się jakieś sińce!
Mam 16 lat,idę w tym roku do LO ,od prawie roku używam tuszu do rzęs (pierwsze próby były baaardzo nieudolne,miałam musze łapki,bleeee...)i błyszczyka,oczywiście jak zdążę,gdyż zwykle spieszę się na lekcje .Oczywiście mam zamiar "testować" podkłady (rozszerzone naczynka,ech...),róże,itp ,ale myślę,że na TO przyjdzie czas.

Co do moich pierwszych kosmetyków...
...pierwszy chyba miałam błyszczyk w kuleczce Malizii o zapachu papai Byłam z niego bardzo dumna i chętnie się nim malowałam,ale zaczął szybko cuchnąć i go wyrzuciłam.Najgorszą miałam pierwszą pomadkę-przed dyskoteką szkolną (oj,jeszcze w podstawówce...)kupiłam szminkę vipery w OKROPNIE OSTRYM różowym kolorze (aby była widoczna!) .Pomalowałam się nią raz i wyrzuciłam do kosza.Oczywiście chętnie lakierowałam paznokcie (tzn.prosiłam mamę o pomalowanie)i kupiłam sobie nawet lakier,i to nie byle jaki,wybuliłam na niego prawie 14 zł

Jestem leniuchem,rano lubię sobie pospać,więc na makijaż nie zawsze mam czas
Nie podobają mi się mocno wymalowane buzie młodszych ode mnie dziewczynek,w moim wieku też nie (tzn. zbyt mocno wytapetowanych,delikatny makijaż jest ok),swoją drogą to trochę zabawnie jest,gdy przypomni się swoje pierwsze eksperymenty,jako małe kobietki...
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:00   #129
Mała Kulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dziura pod Poznaniem
Wiadomości: 114
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Przepraszam bardzo, ale to ty napisałaś o paleniu na stosie, dla mnie to była ewidentna złośliwość.
Jedynym "nieprzyjemnym" komentarzem, było porównanie twojej opinii do poglądów naszych babć. Nie uważam tego za obraźliwe, choć to chyba zależy od stosunku do starszych ludzi...
Nikt nie zabrania ci mieć swojego zdania, ale ty też nie zabraniaj nam wyrażać opinii sprzecznych z twoimi.
Więc:

Po pierwsze: To, co napisałam o paleniu na stosie było konsekwencją tego, co napisały niektóre wizażanki o moich poglądach. Bo chyba nikt nie zaprzeczy istnieniu Inkwizycji? A skoro moje uwagi są rodem ze średniowiecza....

Po drugie: Pisząc o niemiłych komentarzach mam na myśli nazwanie moich poglądów średniowiecznymi i porównanie ich do opinii babć. I stosunek do ludzi starszych nie ma nic do rzeczy- doskonale wiadomo ze chodziło o to, że moje poglądy są przestarzałe.

Po trzecie: Nie zabraniam nikomu mieć swojego zdania ale myślę, że trzeba umieć je wypowiadać tak, zeby nie urazić innych. Od kiedy to polemikę rozpoczyna się od nazywania poglądów interlokutora "średniowiecznymi"?Ja zaś miałam prawo czuć się urażona tymi opiniami. Nie zgadzam się na takie traktowanie. To wszystko.
Mała Kulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:53   #130
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Cytat:
Napisane przez Mała Kulka
Więc:

Po pierwsze: To, co napisałam o paleniu na stosie było konsekwencją tego, co napisały niektóre wizażanki o moich poglądach. Bo chyba nikt nie zaprzeczy istnieniu Inkwizycji? A skoro moje uwagi są rodem ze średniowiecza....

Po drugie: Pisząc o niemiłych komentarzach mam na myśli nazwanie moich poglądów średniowiecznymi i porównanie ich do opinii babć. I stosunek do ludzi starszych nie ma nic do rzeczy- doskonale wiadomo ze chodziło o to, że moje poglądy są przestarzałe.

Po trzecie: Nie zabraniam nikomu mieć swojego zdania ale myślę, że trzeba umieć je wypowiadać tak, zeby nie urazić innych. Od kiedy to polemikę rozpoczyna się od nazywania poglądów interlokutora "średniowiecznymi"?Ja zaś miałam prawo czuć się urażona tymi opiniami. Nie zgadzam się na takie traktowanie. To wszystko.

Każdy ma prawo do swojej opinii, także dziewczyny, które uważają Twoje poglądy za przestarzałe i nie masz prawa im tego zabraniać.
Uważam, iż napisanie, że 'oryginalnie pojmuję termin "złośliwość"' było co najmniej nie na miejscu. Doskonale rozumiem co to słowo znaczy, zapewniam cię


ps. Rozumiem, że zgodnie z twoim rozumowaniem, jakiś moderator powinien zwrócić uwagę na to, że inne wizażanki nie zgadzają się z twoimi poglądami i uważają je za przestarzałe?? Co proponujesz?? Bany?? Upomnienia??

Dla mnie ta dyskusja nie ma sensu i nie zamierzam jej kontynuować. EOT
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:35   #131
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Wink W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Hej dziewczynki hmm, po raz pierwszy zakładam tutaj wątek, ale na początku wspomnę, ze strasznei podoba mi się owe forum i ogolnie cała stronKa wizaz.pl ; )
hm, okej okej przechodze do sedna..
Tak wiec, w jakim wieku zaczełyście się malować? od czego się zaczęło? błyszczyku, tuszu? ile lat się juz malujecie i czy zniszczyłą się juz Wasza buźka od tych roznych mazidel ?

ja mam 15 lat (dokładnie skoncze w maju ;p) i maluje się od jakiegoś 1,5 roku.. podstawą jest tusz, bez ktorego praktycznie nie wychodze.. chyba ze do sklepu czy po gazete często jest to rowniez fluid, ale bez pudru, prawie codziennie kokretor i na weekendy kredka + cienie no i błyszczyk.. do szkoły staram się malutko malować.. ok, czekam na wasze 'doznania'
POZDRAWIAM SERDECZNIE
bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 12:14   #132
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Serdecznie witam Cię na naszym forum!
Na początek rzecz organizacyjna - całe forum podzielone jest na różne działy. Ten, w którym obecnie piszesz to 'Pytania do Wizażystki. Jest to forum wyłącznie z poradami.
Plotkujemy sobie na 'Forum Plotkowym' i tam też przeniosę Twój wątek.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:14   #133
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Taki wątek był Pamietam dobrze bo sama go założyłam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=90123

I pamietaj, że masz możliwosć skorzystania z Wizażowej wyszukiwarki, by sprawdzić czy wątek który zamierzasz założyć nie był już na forum, dzieki czemu zachowamy jako taki ład

Pozdrawiam
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:18   #134
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Cytat:
Napisane przez bielaczka
Hej dziewczynki hmm, po raz pierwszy zakładam tutaj wątek, ale na początku wspomnę, ze strasznei podoba mi się owe forum i ogolnie cała stronKa wizaz.pl ; )
hm, okej okej przechodze do sedna..
Tak wiec, w jakim wieku zaczełyście się malować? od czego się zaczęło? błyszczyku, tuszu? ile lat się juz malujecie i czy zniszczyłą się juz Wasza buźka od tych roznych mazidel ?

ja mam 15 lat (dokładnie skoncze w maju ;p) i maluje się od jakiegoś 1,5 roku.. podstawą jest tusz, bez ktorego praktycznie nie wychodze.. chyba ze do sklepu czy po gazete często jest to rowniez fluid, ale bez pudru, prawie codziennie kokretor i na weekendy kredka + cienie no i błyszczyk.. do szkoły staram się malutko malować.. ok, czekam na wasze 'doznania'
POZDRAWIAM SERDECZNIE
nie zaczęłam
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:21   #135
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Był taki watek, pamietam ze sie wpisywalam
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:28   #136
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

15 lat zaczelo sie od blyszczykow, kredek i tuszu. pozniej cienie. ale tata nie zauwazal wiec nie byl to mocny makijaz
w wieku 16 zaczal sie podklad.
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:49   #137
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Cytat:
Napisane przez aisne
Taki wątek był Pamietam dobrze bo sama go założyłam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=90123

I pamietaj, że masz możliwosć skorzystania z Wizażowej wyszukiwarki, by sprawdzić czy wątek który zamierzasz założyć nie był już na forum, dzieki czemu zachowamy jako taki ład

Pozdrawiam
Właśnie

Od siebie dodam jeszcze, że istnieje coś takiego jak WYSZUKIWARKA
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:02   #138
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

ja mam 14 lat i jesienia zaczelam sie malowac
nie maluje sie na codzien, to zalezy od tego czy mam na to czas i ochote. uzywam tuszu i błyszczyka, czasami fluid, jeszcze rzadziej cien.
witam na forum rowieśniczke
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:35   #139
lavense
Raczkowanie
 
Avatar lavense
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

W wieku 17 lat, obecnie mam 23. Rozpoczęłam od stosowania podkładu i korektora. Na dzień dzisiejszy stosuje różnego rodzaju mazidła (cienie, kredki, błyszczyki, pomadki itp)
lavense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 14:57   #140
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Ja zaczęłam malować się w 7 czy 8 klasie szkoły podstawowej. Używałam wtedy tylko czarnej kredki i szminki - perłowej białej i różowej. Do szkoły nigdy się nie malowałam.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:59   #141
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

ja sie nadal nie maluje i dobrze mi tak
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:18   #142
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: W jakim wieku zaczęłyście się malować?;)

Tak dokładnie to nie wiem... Pamiętam jak kiedyś na próbę bodajże w 7 klasie podstawówki pomalowałam rzęsy, to czułam się jakoś glupio hehe, ale pani nauczycielka (która przygotowywała mnie do olimpiady, więc siedziałyśmy face to face) powiedziała, że ja taka ładna dziewczynka jestem A ja tak chciałam ukryć te pomalowane rzęsy Wiem tylko, że już podstawówce zaczęłam włosy kręcić na suszarkolokówkę i wałki i na początku tej przygody nie raz wyglądałam jak owca hihi.
Ale podkładu to zaczęłam używać jakoś w lo dopiero... A czarnej kredki, z którą teraz jestem nierozłączna, chyba przełom lo/studia, już nie pamiętam, jak to było bez niej
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:18   #143
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

no ja pierwszy raz podmalowalam tuszem rzesy jak mialam 19 lat
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:24   #144
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Cytat:
Napisane przez patryk_18
ja sie nadal nie maluje i dobrze mi tak

A może warto spróbować???

Ja zaczęłam się malować mając13\14 lat. Na początku był to błyszczyk, później zaczął się tusz, fluid i delikatny cień. Wszystko bardzo delikatne.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:50   #145
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Cytat:
Napisane przez anakonda
A może warto spróbować???
az tak okropnie i brzydko wygladam?!
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:07   #146
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Ja... hm To była druga klasa gimnazjum, kupiłam pierwszy podkład i tusz
Potem prawie całą 3 klasę chodziłam bez makijażu, teraz używam tylko tuszu i pudru.

Patryk, również namawiam Cóż to za Wizażanka bez makijażu (pfiii)
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:13   #147
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

jak se kupie cyfrowke, to dam fotke z makijazem
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:24   #148
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

miałam 15 lat hehe a teraz mam 18 i od miesiąca używam puderek prasowany :P
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:59   #149
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Blyszczykiem to jak mialam 9 lat Jak mialam 12 to doszedl tusz Jak 14 to puder + tusz + szminka i tak zostalo do dzis. Czasem jeszcze kredka i cieniem Ale ogolem jakiejsc tapety na twarzy nie nosze tylko lekki makijaz.

PROSIMY O NIEDUBLOWANIE WATKOW!!! WYSZUKIWARKA NIE GRYZIE!!!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 17:28   #150
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: W jakim wieku zaczełyście się malować ; ) (?)

Moje pierwsze próby makijażowe odbyły się w wieku 14 lat, skończyły się porażką, pieczeniem,łzawieniem oczu etc; próbowałam obrysować powiekę kredką do oczu i nałożyć tusz na rzęsy, (podgladając moją cioteczną siostrę , która była moją makijażową idolką), a tak na poważnie zainteresowałam się makijażem mając 16-17 lat ..
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.