Drogie, tandetne sklepy z ciuchami - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 17:02   #121
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
W tej chwili mam chyba 3 sztuki, wyglądają okropnie (są powyciągane, kompletnie straciły fason, materiał się bardzo mechaci) pomimo prania w zalecany przez producenta sposób.
to albo ty mialas potwornego pecha przy kupowaniu, albo ja wielkie szczescie, bo moje promodowe rzeczy trzymaja sie bardzo dobrze
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 00:22   #122
wfw
Raczkowanie
 
Avatar wfw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z Warszawy
Wiadomości: 52
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

[QUOTE=olka222]Deichmann ma może buty bardzo niskiej jakości, ale jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby nie uznali reklamacji, wtedy wymieniam na inne. QUOTE]
To jest właśnie metoda mojego TZ na nowe buty
co pół roku Na takich warunkach (ceny niskie, reklamacja i wymiana bez problemu) to deichmann zasługuje na +. co innego stylistyka, żadko można coś wypatrzeć...
wfw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 00:29   #123
wfw
Raczkowanie
 
Avatar wfw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z Warszawy
Wiadomości: 52
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez czikuś
Ja zaglądam do różnych sklepów, bo nia ma reguły. Ja też uważałam, że w h&m okropności same a jednak kupiłam tam co nieco i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z biustonoszy.
co do bielizny, to ładna, ale kupiłam jeden stanik i teraz leży w szafie, bo wykonany jest z tak nieprzyjemnych materiałów, że po chwili od założenia wszystko mnie swędzi, skóra się strasznie podrażnia i kończy się tym, że zakładam coś innego. co do ciuchów to tak jak bielizna, często śliczne, ale nie należy zwracac na to zbytniej uwagi, bo to żadna jakość... po prostu tam nie chodzę, żeby mnie nie kusiło i nie popełnić błedu i czegoś tam nie kupić....
wfw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 00:36   #124
wfw
Raczkowanie
 
Avatar wfw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z Warszawy
Wiadomości: 52
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez lalesia
Zawsze lubilam Bennetton, ale musze przyznac, ze ciuszki to ma z roku na rok coraz bardziej tandetne i gorszej jakosci
no tak w pełni się zgadzam. jak byłam młodsza rodzice mnie zawsze powtarzali, że niestety nie mamy pieniędzy, więc swetry to kupic w benetonie, bo wytrzynaja lata... i żeczywiście, nosiłam je ja , moje dwie siostry i żal ich wyrzucać, bo nadal są super.
teraz na swój sweter benetona musze huhać i dmuchać, uszczędzać łokcie , bo wszystko sie genialnie mechaci i wyciera (a ponoć wyprodukowany we włoszech... to chyba już nic nie znaczy )
wfw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 00:56   #125
moonka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

ajak jest teraz z jakoscia spodni dzinsowych i sztruksowych z big-stara?jestem zagranica a zamierzam kupic sobie kilka par po przylocie do Polski?
prosze niech ktos mi odpowie!
moonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 01:15   #126
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Tak czytam te wypowiedzi i troche się dziwie.Bo mam rzeczy i z H&ma i orsaya i reserved i ogólnie popularnych sieciówek i nigdy nie zdarzyło mi się żeby jakiś ciuch mi się rozleciał albo żebym musiała go reklamować.Owszem uważam, że niektóre sklepy przesadzają w stosunku cena-jakośc np benetton.Miałam kiedyś kilka super ciuchów stamtad(np kurtka jeansowa ma już z 5 ładnych lat i jest w stanie idealnym)-nie do zdarcia ale teraz jak tam czasem wchodze to strach się bac wszystko to jakieś delikatne szmateczki za kupe kasy.
Ogólnie tez nie kupuje drogich ciuchów.200-300 zł moge max przeznaczyć na buty albo porządny płaszcz czy kurtke.Kopalnia super ciuchów są lumpeksy.Traktuje lumpeksy jako "mniejsze zło" jak mam mało pieniędzy a na gwałt czegoś potrzebuje.Mam wiele firmowych rzeczy stamtąd niektóre jeszcze nowe i to za małe pieniądze.No ale nie każdy to lubi
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 06:15   #127
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Dla mnie takim sklepem jest reserved i big star, sprzedają tam ciuchy gorsze niż na rynku!
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 07:14   #128
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Nie znoszę reserved, jak dla mnie żle skrojone,zerżniete z zachodnich wzornictwo w paskudnej kolorystyce, a jak juz udalo mi sie kupić białą bluzkę, to okazało sie,że jest uszyta plastikową nitką i niemiłosiernie drapie-DNO.Orsay,Pimkie to wesołe jednorazówki.
Polecam polskie ciuchy OMC(only modern collection) są świetne, ale od kiedy wyprowadziłam sie z Łodzi do Gdańska nie wiem gdzie je kupić , a to dla mnie duża strata.Mango jest ok, Wallis -dobra klasyka,w Promodzie kupuję tylko na wyprzedażach ciuchy wykonane z naturalnych tkanin(nie widzę sensu w płaceniu 600 zł za kostium letni w marcu, jeśli w czerwcu kupię go za 90 zł a nosić będę dopiero w lipcu...)Droższa Zara(nie basic) też jest ok,ale w Trójmieście nie ma...moze to lepiej bo tam tracilam majątek na ubranka mojej córeczki
monikau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 09:55   #129
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

A mnie sie właśnie zdaje, ze Orsay zmienił sie na lepsze. Widzę więcej prostych rzeczy w ładnych kolorach, coraz mniej jest cekinów i dziwnych wzorów i coraz częściej tam zaglądam.

Na psy zszedł Reserved (chociaz ostatnio kupiłam tam fajne dżinsy) i nie przepadam za HM, pojedyńcze sztuki mozna upolować.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:09   #130
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez nebraska
A mnie sie właśnie zdaje, ze Orsay zmienił sie na lepsze. Widzę więcej prostych rzeczy w ładnych kolorach, coraz mniej jest cekinów i dziwnych wzorów i coraz częściej tam zaglądam.

Na psy zszedł Reserved (chociaz ostatnio kupiłam tam fajne dżinsy) i nie przepadam za HM, pojedyńcze sztuki mozna upolować.
a Orsay chyba teraz ma nowego własciciela??
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:53   #131
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

W mojim mniemaniu tez H&M ostatnio strasznie stracił na jakosci ubran
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 13:01   #132
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Kiedyś bardzo lubiłam H&M bo mieli fajne ciuchy w rozsądnych cenach - teraz natomiast dużo się zmieniło i kupić tam coś naprawdę fajnego, dobrego gatunkowo i w rozsądnej cenie jest naprawdę ciężko. Ostatnio co prawda kupiłam sobie tam sweter i jak na razie nie narzekam na niego ale żebym była powalona jego jakością to nie powiem.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:34   #133
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Wydaje mi się, że w każdym sklepie mozna trafić na jakiś ciuch, który jednym słowem jest do kitu. Kupiłam kiedyś bluzeczkę, która kosztowała naprawdę sporo i po jednym praniu musiałam zrezygnować z noszenia jej ponieważ zrobiła się z niej kreacja dla lalki (niesamowicie się skurczyła). Jeśli chodzi o Orsay to posiadam kilka rzeczy z tego sklepu i jak na razie nic się z nimi złego nie dzieje.
Moja znajoma, która pracuje w Adidasie zwróciła mi uwagę, że niektóre ciuchy z tej firmy (szczególnie damskie) podczas prania strasznie się rozciągają. Tak więc zawsze się trafi jakiś bubel
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 15:43   #134
cellie
Raczkowanie
 
Avatar cellie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 136
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

w h&m jest fajna bielizna, lubię też ich dżinsy. ale ostatnio oglądałam bluzki- cieniutkie, mam wrażenie, że po pierwszym praniu się rozciągną, a przy tym są drogie. Na bazarku też takie są, i to z 50 zł tańsze :P
Reserved- lubię ich ciuchy, nie miałam z nimi przykrych doświadczeń, tylko nie lubię dżinsób, bo są niefajnie skrojone.
Reporter- strasznie się pogorszyli, ale nie jakościowo, tylko wzorniczo- jakieś koszmarki sportowo-nie wiadomo jakie, okropne kolory...naprawdę...a kiedyś mieli fajne bluzki. Podobnie zresztą w Ravelu.
Orsay, Colloseum, Pimkie-podobne moim zdaniem do siebie, moża wyłowić perełki, ale sporo tam też kiepskich jakościowo ciuchów.
New Yorker- niektóre ciuchy ok, ale przeważnie wzronistwo mi nie odpowiada. ostatnio kupiłam u nich fajną kurteczkę, ale bluzki nie znalazłam
House jest całkiem fajny jeżeli chodzi o jakość.
Angel Eyes- porażka, takie bazarkowe ciuszki...okropne.
cellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 13:08   #135
Serena van der Woodsen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

najgorszy sklep na jaki trafiłam? H&M!! gdy budowali u nas centrum i okazalo sie ze bedzie h&m wszyscy sie cieszyli, a okazalo sie ze same tam szmatki sprzedają. materialy sa strasznie cienkie, a do tego powykladany asortyment jest zawsze jakis taki pognieciony, ze to wszystko gorzej wyglada od szmat ktorymi sprzatam w domu. a do tego ceny!! kosmos! nie wiem za co oni to sobie liczą...
Serena van der Woodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 13:35   #136
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Zdecydowanie podam tutaj sklep Deichmann .. Materiałowy pasek na obu butach odkleił mi się po .. UWAGA 5 dniach !! Ale ja szewc #1 sobie to przykleiłam na SuperGlue i trzyma sie idealnie po dziś dzień
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 13:56   #137
AngieSuperStar
Przyczajenie
 
Avatar AngieSuperStar
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 8
GG do AngieSuperStar
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

ja jeszcz dorzuce veromoda kupilam przez przypadek sweterek tzn moj TZ mi kupil taka szmatka po wyjsciu ze sklepu zapytalam sie go o cene- 115 zl a nie dalabym za niego 50 no ale darowalam sobie i nie zwracalam go bo nawet ladny, tylko material badziewie straszne boje sie go uprac bo czuje ze bedzie juz po nim...
AngieSuperStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 14:02   #138
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez AngieSuperStar
tylko material badziewie straszne boje sie go uprac bo czuje ze bedzie juz po nim...
Spróbuj go uprac delikatnie ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem szamponu.Zawsze tak robie mając "watpliwej trwałości" materiały i nic im sie nie dzieje
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 14:08   #139
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Smile Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

To ja dorzucę jeszcze dżinsy z Esprit, są super. Czyli na razie wszystkie rzeczy, które mam zakupione w tym sklepie bardzo dobrze mi się nosi i pierze. Mam od nich kurtkę i bezrękawnik pikowany, dwa sweterki oraz T-shirt i teraz od ok.2 m-cy dzinsy
Polecam
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 14:42   #140
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Chyba najgorszym sklepem pod względem jakości jest Terranova, głównie chodzi mi o koszulki letnie - materiał jest prawie przezroczysty, normalnie cos takiego kupowalo sie od chinczykow. Juz na wieszaku wyglada to to tragicznie. Sweterki wygladaja lepiej, ale niestety chyba tylko wizualnie, bo mój sie zmechacił po pierwszym praniu :-/ A kupiłam takowe dwa :-( Niby duzo za nie nie dałam, ale fason mi sie podobał i kolor i dzianinka, duzo sie naszukałam a tu pech, jestem wkurzona :-(
Na drugim miejscu stawiam H&M. Większosc towarów przypomina mi wyglądem ciuchy ze zbiórki dla powodzian :-/ Szczególnie zdruzgotana jestem jakością bluzek i sweterków z naddających się dzianin i materiałów, zwykle kupuję rzeczy które się naddają, ale ubrania H&Mowskie rozciagaja sie juz od samego wiszenia na wieszaku. Kolezanka kupila sobie bluzke zawiazywana na szyi z bawełnianego materiału z czyms lycrowatym i wygląda po praniu po prostu jak szmata.
H&M ma dla mnie tylko jeden plus, występują tam ciuchy w wiekszych rozmiarach, L czesto jest tam jak XL lub XXL, na upartego moze sie tam ubrac nawet puszysta osoba i "ciężarówka".
Fasony i styl to juz inna sprawa, wiekszosc mi sie nie podoba, a jak juz na czyms zawiesze oko, to bluzeczka 70-80 zł, kiedy dobrze wiem, ze takie cos dostane na rynku za góra 50 zł. Ale i tu są wyjątki, mam super szorciki bielizniane H&Mowskie, których nie ruszy nic. Za stanikami nawet nie patrze bo rozmiarówka jest bez sensu - 70 lub 75 A, B, C, D przy czym chyba zanizona. A co z tymi, co mają duzy biust albo wiecej cm pod biustem? Porazka. Spódniczki ze sztruksu i spodnie materiałowe sa ok. Ale można podobne kupic taniej. Dlatego wg mnie w H&M-ie warto tylko cos kupic w czasie obniżek.
Sklepu odzieżowego, który sobie bardzo cenię, nie mam żadnego. Chciałabym tylko obronic Orsay - mam stamtąd kilka bluzek i nic mi sie z nimi nie dzieje, materiały ok, ale fakt faktem jestem przy wyborze zawsze ostrozna.
Za to uwielbiam siec sklepów KEMER z torebkami. Miałam stamtąd kilkanaście torebek i żadna mi sie nie zniszczyła, niektóre miałam juz tak długo, ze poodawałam. jakos swietna, skórka ekologiczna, żaden tak "sam plastik".
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.