Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 09:27   #1471
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

71 pod biustem (chyba ze tak bardzo ciasno ciasno to nawet 69)
84 biust

Edytowane przez gosiaczek6
Czas edycji: 2009-01-23 o 09:33
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:03   #1472
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
71 pod biustem (chyba ze tak bardzo ciasno ciasno to nawet 69)
84 biust
no to ja z identycznym biustem, ale 3cm mniej pod noszę 65dd/e (brytyjskie), a powinnam 60 e/f
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:54   #1473
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

czy ktoś mi powie o co chodzi z tym ebay - otóż mam obserwowanych (w tym zakończonych) 200 aukcji ... i wiecej dodac sie nie chce , musze coś usunąc :| porażka i co .. .tak zawsze ręcznie bede usuwać czy coś źle robie

edit: zrobiłam zamówienie w melissie - ich strona powinna przejść jakąś "renowacje" :P ale nic , troche namieszane to wszystko koleś zadzwonił i jeszcze uzgadniałam z nim co i jak chociaż troche mam wrażenie,że nie zbyt orientował się jak działa ich system sklepowy
no nic, mam nadzieję że podpasuje mi firma i rozmiar :P bo wzięłam tylko 1 ;/ a jak zwykle jestem między rozmiarami

Edytowane przez b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Czas edycji: 2009-01-23 o 12:39
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:15   #1474
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Przyszedł mój gorset, oczywiście za mały. Teraz znowu jest w rozmiarze 30DD więc ten odsyłam i zamówiłam nowy, tylko droższy jest trochę. Czekam aż się ktoś z dopasowanej odezwie. Robiła z was któraś wymianę w tym sklepie?
W dopasowanej jest czerwona Princessa i dwa nowe kolory Porti. A ja już nie mogę nic zamawiać
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:54   #1475
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10616463]
edit: zrobiłam zamówienie w melissie - ich strona powinna przejść jakąś "renowacje" :P ale nic , troche namieszane to wszystko koleś zadzwonił i jeszcze uzgadniałam z nim co i jak chociaż troche mam wrażenie,że nie zbyt orientował się jak działa ich system sklepowy
no nic, mam nadzieję że podpasuje mi firma i rozmiar :P bo wzięłam tylko 1 ;/ a jak zwykle jestem między rozmiarami[/quote]

Też ostatnio oglądałam ich stronę i stwierdziłam, że coś kiepsko z nią. Nie mogłam się tam połapać i sobie darowałam.

A tak poza tym rozpoczął się kolejny etap głosowania na Bloga Blogerów - startują w nim dwa blogi stanikomaniaczek - Stanikomania i Balkonetka.
Żeby zagłosować trzeba wysłać SMSa
na Stanikomanię - o treści H00844 na numer 7144
na Balkonetkę - na ten sam numer o treści H00723.
Kółeczka w treści SMSa to zera.
SMS kosztuje 1,22 zł, a dochód z głosów zostanie przeznaczony na turnusy rehabilitacyjne dzieci chorych na porażenie mózgowe. Wśród głosujących zostaną rozlosowane cyfrowe aparaty fotograficzne.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:30   #1476
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Przyszedł mój gorset, oczywiście za mały. Teraz znowu jest w rozmiarze 30DD więc ten odsyłam i zamówiłam nowy, tylko droższy jest trochę. Czekam aż się ktoś z dopasowanej odezwie. Robiła z was któraś wymianę w tym sklepie?
A robiłam tam wymiane nie ma co czekac na odzew składasz nowe zamówienie - w uwagach wpisujesz "wymiana gorsetu z ......" w kropki wpisz numer poprzedniego zamówienia zamówienia.
potem skladasz reklamacje (zaznacz ze to wymiana i podaj numer nowego zamówienia), drukujesz, podpisujesz i odsylasz

wysla nowy rozmiar jak tylko dostaną twoja paczkę


Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
W dopasowanej jest czerwona Princessa i dwa nowe kolory Porti. A ja już nie mogę nic zamawiać
tez nad tym ubolewam tym bardziej ze czerwona princeska sni mi sie po nocach odkad ja zobaczylam
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:42   #1477
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
No to mi się coś pokickało
Wiesz, najlepiej jak pójdziesz gdzieś pomierzyć, mi to dużo dało, chociażby to, że można wygarnąc więcej niż mi się wydawało no i jak ma wyglądać dobrze dobrany biustonosz. Wymiary orientacyjne też nie są złe
Z jabłuszek, to mi się osobiście spodobało Emily CK (na fotkach na forum), mówią też o milenie Flamenco ...
Dzięki, zaraz będę szukała.
see jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:57   #1478
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
Dzięki, zaraz będę szukała.
Jeszcze mi się przypomniało Comexim Lily (z kilku comeximów robił najlepsze wrażenie i gdyby nie cena w sklepie i to że szukalam jasnego ...
Kilka osób zachwala Rio, tak się przyglądam swojemu nabiustnie i faktycznie, ładnie układa, ale trudno trafić z rozmiarem. Ja mam za dużą miskę, ale nie widać tego po ubraniu bo minimalnie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:27   #1479
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

mozecie mi polecic jakis stanik..podalam juz wymiary i zdjecia..prosze
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:52   #1480
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się przypomniało Comexim Lily (z kilku comeximów robił najlepsze wrażenie i gdyby nie cena w sklepie i to że szukalam jasnego ...
Kilka osób zachwala Rio, tak się przyglądam swojemu nabiustnie i faktycznie, ładnie układa, ale trudno trafić z rozmiarem. Ja mam za dużą miskę, ale nie widać tego po ubraniu bo minimalnie.
Lily wizualnie podoba mi się, ma coś w sobie, nie wykluczone, że kiedyś ją zamówię. Swoje Rio sprzedałam koleżance (nie byłam z nim kompatybilna, a najbardziej dotarło to do mnie, jak zobaczyłam w nim koleżankę - zero zmarchy freyowej, no i u niej to dopiero ładnie kształtował biust).

Cytat:
mozecie mi polecic jakis stanik..podalam juz wymiary i zdjecia..prosze
gosiaczek6, przy wymiarach 69 (ma być bardzo ciasno mierzone) /84 wychodzi Ci brytyjskie 60E, chyba, że nie chcesz od razu tak bardzo zaniżać obwodu, to wtedy możesz zamówić 65 D/DD. Na początek polecam miękkie staniki o kroju balkonetkowym. No i dobrze w jakimś polskim sklepie internetowym zrobić zakup, żeby nie było problemu z ewentualną wymianą/zwrotem stanika. Może CurvyKate Emily, dostępną np. tutaj.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:12   #1481
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzisiaj przyszło do mnie czerwone Tango II i coś jest nie tak... Ogólnie bardzo mi się podoba, ale mam pewne watpliwości. Wydaje mi się, że jest trochę za małe w miskach. Mam 72 pod i 91-92 w biuście. Zamówiłam 70DD, mam CK Emily w tym samym rozmiarze i wydaje mi się, że ma dużo większe miski niż tango, ale to w sumie inny krój więc już nie wiem.

Dodałam zdjęcia (niestety z telefonu, więc od razu za jakość przepraszam - aparat mi się zepsuł). Ogólnie nie robią mi się bułki, piersi nie wylewają się górą, ale coś jest nie tak no... na zdjęciach widać, że wałeczki tłuszu podpachowe do miski nie wejdą, bo sie nie mieszczą.

I teraz pytanie: zostawić czy sprzedać? nie wiem a stanik bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że coś tam widac na tych zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie008.jpg (23,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie013.jpg (25,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie026.jpg (27,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie027.jpg (26,2 KB, 94 załadowań)
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 20:21   #1482
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszło do mnie czerwone Tango II i coś jest nie tak... Ogólnie bardzo mi się podoba, ale mam pewne watpliwości. Wydaje mi się, że jest trochę za małe w miskach. Mam 72 pod i 91-92 w biuście. Zamówiłam 70DD, mam CK Emily w tym samym rozmiarze i wydaje mi się, że ma dużo większe miski niż tango, ale to w sumie inny krój więc już nie wiem.

Dodałam zdjęcia (niestety z telefonu, więc od razu za jakość przepraszam - aparat mi się zepsuł). Ogólnie nie robią mi się bułki, piersi nie wylewają się górą, ale coś jest nie tak no... na zdjęciach widać, że wałeczki tłuszu podpachowe do miski nie wejdą, bo sie nie mieszczą.

I teraz pytanie: zostawić czy sprzedać? nie wiem a stanik bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że coś tam widac na tych zdjęciach
Nie wiem jak z tym modelem, ale ja przy 72-74 pod biustem zamawiam 65 a nie 70 ...
A teraz na temat fotek, na 1 i 4 mam wrażenie, ze model jest jakiś niekompatybilny. Wydaje mi się, że miska "za szybko schodzi w dół" tzn koniec miseczki wbija się w pierś, a miseczka nie jest do końca wypełniona. Się to nazywało "pomarańcza w szklance" ?
Ja tak miałam jak mierzyłam ten model i wydaje mi się, że u Ciebie też to widzę. Ten model jest nie dla mnie ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:25   #1483
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

raczej odeslac
nic ladnego z biustem nie robi, mam wrazenie, ze wrecz robi dzioby przez to,ze jest "pusty" a szpiczasty
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:34   #1484
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Czytalam gdzieś, że La Senza ma scisle obwody... Rzeczywiście tak jest? Czy przy moim 66 pod biustem brać lepiej 60 czy 65?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:41   #1485
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Czytalam gdzieś, że La Senza ma scisle obwody... Rzeczywiście tak jest? Czy przy moim 66 pod biustem brać lepiej 60 czy 65?
La Senza chyba nie robi obwodów 60, więc i tak jesteś skazana na 65. Ale może się mylę. Z innych firm lepsze będą 60-tki. No poza Effuniakiem, ale to dopiero powiew przyszłości.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:45   #1486
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Czytalam gdzieś, że La Senza ma scisle obwody... Rzeczywiście tak jest? Czy przy moim 66 pod biustem brać lepiej 60 czy 65?
ja mam 78 pod biustem, teraz kupuję 70 z różnych firm, a z la senzy miałam 75 i była idealnie obcisła. Nie wiem czy tak mają wszystkie modele, ale jak czytam opisy na allegro podające wymiary w rozciągnięciu to chyba jednak tak...
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:07   #1487
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z tym modelem, ale ja przy 72-74 pod biustem zamawiam 65 a nie 70 ...
A teraz na temat fotek, na 1 i 4 mam wrażenie, ze model jest jakiś niekompatybilny. Wydaje mi się, że miska "za szybko schodzi w dół" tzn koniec miseczki wbija się w pierś, a miseczka nie jest do końca wypełniona. Się to nazywało "pomarańcza w szklance" ?
Ja tak miałam jak mierzyłam ten model i wydaje mi się, że u Ciebie też to widzę. Ten model jest nie dla mnie ...
Mierzyłam kilka staników z obwodem 65, ale ledwo się dopinam i jakoś dziwnie leżą (naprawdę ciaaaasno się mierzyłam, no i u mnie sprawa wygląda tak, że same żebra i kości :-P ), pewnie się przerzucę w końcu na 65, ale póki co w tym staniku chodzi mi raczej o to czy miska jest dobra

ogólnie to mam troche rozjechane na boki i bardzo jędrne piersi, które nie dają się "ustawić" żadnemu stanikowi, więc zawsze miałam tendencję do kupowania lekko większych staników, nigdy chociaż odrobinę za małych i może się przyzwyczailam do takich, sama nie wiem. Poza tym moje piersi przypominają raczej jajka sadzone, niż jabłka nie wiem jak to opisac inaczej.

AAA jeszcze mi się przypomniało, że na tych zdjęciach nie mialam ramiączek skróconych dostatecznie, więc jezeli je skrócę, to stanik zrobi się jeszcze bardziej przymaławy? Kurcze szkoda, bo naprawdę mi się podoba

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2009-01-23 o 21:10
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:07   #1488
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszło do mnie czerwone Tango II i coś jest nie tak... Ogólnie bardzo mi się podoba, ale mam pewne watpliwości. Wydaje mi się, że jest trochę za małe w miskach. Mam 72 pod i 91-92 w biuście. Zamówiłam 70DD, mam CK Emily w tym samym rozmiarze i wydaje mi się, że ma dużo większe miski niż tango, ale to w sumie inny krój więc już nie wiem.

Dodałam zdjęcia (niestety z telefonu, więc od razu za jakość przepraszam - aparat mi się zepsuł). Ogólnie nie robią mi się bułki, piersi nie wylewają się górą, ale coś jest nie tak no... na zdjęciach widać, że wałeczki tłuszu podpachowe do miski nie wejdą, bo sie nie mieszczą.

I teraz pytanie: zostawić czy sprzedać? nie wiem a stanik bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że coś tam widac na tych zdjęciach
Przyjrzałam się Twoim zdjęciom i doszłam do takiego samego wniosku co ty: miska mogłaby być większa. Na pierwszym zdjęciu widać lekkie bułkowanie. Osobiście nie znam tego modelu, ale porównałam go sobie na zdjęciach w galerii duzy-biust.pl i u innych dziewczyn miski są dużo wyżej zabudowane, co by też wskazywało na za małe miski.
A powiedz czy obwód jest ścisły? Na jednym zdjęciu widać jakby troszkę odstawał od mostka. W trochę za luźnym obwodzie trudno ocenić za małość, bo miska nie przylega do ciała i nie ma bułkowania, za to z boku odsłania kawałek piersi i tak jest u Ciebie (ale to przyczyną może być za mała miska).
A co do zbierania tłuszczyku spod pach. Model ten nie jest tak mocno zabudowany pod pachami jak Emily, ale przy dobrej misce trochę da się wmasować.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:18   #1489
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

oj laseczki założyłam dzis pierwszy raz swoja portie, ogólnie jest super, nie bułkuje, dobrze trzyma piersi, ale jedno ale... przysnelam w nim na kilka godzin i jak sie obudzilam to myslalam, ze padne, tak nacisnelam sobie mostek fiszbinami.... po calym dniu chodzenia nie czulam nic, a wystarczylo chwile polezec na boku.... masakra
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 21:22   #1490
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
A powiedz czy obwód jest ścisły? Na jednym zdjęciu widać jakby troszkę odstawał od mostka.
Zdjęcia sa robione telefonem, a przez to sa trchę niewyraźne. Na mostku ładnie przylega, ale obwód faktycznie jest nieco luźniejszy niż np. moja emily, która na początku była bardzo ścisla, potem się troszkę rozciągnęła, albo fiesta, która jest jeszcze bardziej ścisla niż emily. Czytałam, że tango jest scisłe, ale widocznie ten kolor (cherry) nie

jednym słowem za mały, tak?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 23:01   #1491
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja tam w ta róznice w ścislosci miedzy roznymi kolorami tego samego modelu jakos nie wierze. Przeciez wystarczy rzucic okiem na metke na sklad materialu. Pewnie bedzie taki sam...
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 23:29   #1492
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Hej już od jakiegoś czasu mniej więcej się orientuję o co chodzi z tymi stanikami ale wymiary mi się zmieniły więc chciałabym się teraz upewnić

Aktualnie jest to 72cm na maksa ścisku pod biustem i 92/93cm w biuście w zależności od dnia.

Niestety żaden z posiadanych przeze mnie staników nie jest idealny. Najlepszy rozmiarowo to chyba Milena Lemon Sorbet 65G, tylko że on jest okropnie niewygodny. Bułki się nie robią, obwód idealny, ale za to fiszbiny pod piersiami na żebrach są straszne. Dziwnie się układają, gniotą żebra, a po jakimś czasie opadają, tzn ślad po fiszbinie nie jest tuż pod piersiami tylko niżej.

Najwygodniejszy to 70E z Konrada tylko miski obecnie są ewidentnie małe, szkoda bardzo lubiłam ten stanik. Kupiłam go przy wymiarach 74cm pod i 90cm w biuście i wtedy chyba był dobry, choć obecnie ciężko mi to ocenić.

Pragnę nareszcie mieć normalny dobry stanik, bo jak codziennie rano się zastanawiam, który założyć to mi ręce opadają. Czasem dla odmiany nosze też różne inne pozostałości typu zwężane polskie 75E, czy angielskie 32DD.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 08:23   #1493
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Zdjęcia sa robione telefonem, a przez to sa trchę niewyraźne. Na mostku ładnie przylega, ale obwód faktycznie jest nieco luźniejszy niż np. moja emily, która na początku była bardzo ścisla, potem się troszkę rozciągnęła, albo fiesta, która jest jeszcze bardziej ścisla niż emily. Czytałam, że tango jest scisłe, ale widocznie ten kolor (cherry) nie

jednym słowem za mały, tak?
Raczej delikatnie przymały Jeśli masz możliwość wymienić, to może 65F byłoby lepsze (miska F też jest na 91,5cm tak jak DD, ale byłaby o 5 cm głębsza). Jeśli nie możesz wynienić, a dobrze się w nim czujesz, to ja bym go zostawiła. Nie leży idealnie, ale jest do zaakceptowania.

Cytat:
ja tam w ta róznice w ścislosci miedzy roznymi kolorami tego samego modelu jakos nie wierze. Przeciez wystarczy rzucic okiem na metke na sklad materialu. Pewnie bedzie taki sam...
Ja wierzę. Np. czarna CurvyKate Princess jest dużo bardziej ścisła od niebieskiej, moje czarne Inferno z przyszytymi ramiączkami tez jest dużo ściślejsze od biszkoptowego z odpinanymi. Czarne staniki są zazwyczaj bardziej ścisłe od kolorowych (ale to oczywiście w niektórych modelach).

Cytat:
oj laseczki założyłam dzis pierwszy raz swoja portie, ogólnie jest super, nie bułkuje, dobrze trzyma piersi, ale jedno ale... przysnelam w nim na kilka godzin i jak sie obudzilam to myslalam, ze padne, tak nacisnelam sobie mostek fiszbinami.... po calym dniu chodzenia nie czulam nic, a wystarczylo chwile polezec na boku.... masakra
Też na początku miałam ten problem. Stanik musi się do Ciebie dopasować, a ty musisz się przyzwyczaić do niego.

Cytat:
Aktualnie jest to 72cm na maksa ścisku pod biustem i 92/93cm w biuście w zależności od dnia.
Magda9876 , ja bym celowała w polskie 65H, a w angielskie 30(65)FF. Co do Lemon Sorbet, to on chyba na każdym dziwnie leży.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 08:34   #1494
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

magda9876 wydaje mi sie ze odpowiednie byloby bryt 65FF lub polskie 65H/I. Jeśli chodzi o polskie firmy to niewiele szyje takie miski. Ale na pewno godna uwagi jest wspomniana wczesniej melissa. Jako nieliczna z polskich firm szyje z mniej rozciągliwych materiałów. Tylko ze oni maja swoja rozmiarówke - dostepna na ich stronie melissa.com.pl
ewentualnie comexim (równiez ze swoja rozmiarowka - polskie firmy chyba lubia bys wyjątkowe ) u nich to chyba bedzie 65G
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 08:44   #1495
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziękuję za rady

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Raczej delikatnie przymały Jeśli masz możliwość wymienić, to może 65F byłoby lepsze (miska F też jest na 91,5cm tak jak DD, ale byłaby o 5 cm głębsza). Jeśli nie możesz wynienić, a dobrze się w nim czujesz, to ja bym go zostawiła. Nie leży idealnie, ale jest do zaakceptowania.
Kupowalam na allegro więc możliwości wymiany nie mam, ale może uda mi się odsprzedać, stanik jest nowiutki, z metkami. Poszukam w takim razie 65f ślicznie dziękuję
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:08   #1496
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ally5 jeżeli kupiłaś ten staniczek z mozliwością zwrotu - zrób to, lub wymień. Jeśli nie (allegro itp) to możesz pokombinować np. spróbować czy przyciągnięcie fiszbin na górze na mostku blizej spowoduje ze miseczka się będzie lepiej układać. Jeśli jest za mala, to spróbuj tak przybliżyć ok 2-3 cm na dole mostka. Ja tak zrobiłam w jednym staniczku i się o wiele lepiej układa.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:43   #1497
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
ally5 jeżeli kupiłaś ten staniczek z mozliwością zwrotu - zrób to, lub wymień. Jeśli nie (allegro itp) to możesz pokombinować np. spróbować czy przyciągnięcie fiszbin na górze na mostku blizej spowoduje ze miseczka się będzie lepiej układać. Jeśli jest za mala, to spróbuj tak przybliżyć ok 2-3 cm na dole mostka. Ja tak zrobiłam w jednym staniczku i się o wiele lepiej układa.
kupowałam na allegro... miseczka jest tak na styk, delikatnie przymała (nie jakoś tragicznie, bo bułki mi się niby nie robią, albo mikroskopijne, których nie mogę dostrzec )

Czy mogłabyś wytłumaczyć dokładnie jak "przybliżyć ok 2-3 cm na dole mostka" chyba nie bardzo rozumiem

stanik leży na mniej tak troche nisko, mniej więcej jak na tych zdjęciach poniżej, prawie identycznie jak na tej pani w różowym tango.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tango.jpg (19,6 KB, 71 załadowań)
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:04   #1498
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Magda9876 , ja bym celowała w polskie 65H, a w angielskie 30(65)FF. Co do Lemon Sorbet, to on chyba na każdym dziwnie leży.
przy tych wymiarach to raczej 30F bo FF od 94cm sie zaczyna ;>
a z polskich to chyba każda firma inaczej ;/
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:24   #1499
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10631801]przy tych wymiarach to raczej 30F bo FF od 94cm sie zaczyna ;>
a z polskich to chyba każda firma inaczej ;/[/quote]

Magda ma 93cm w biuście (bierzemy większy rozmiar). 30F jest na 91,5, 30FF na 94. Przy jej wymiarach ja skłaniałabym się do FF, elektroniczny bra fitter też FF pokazuje. Chyba, że 92 weźmiemy pod uwagę.

Magda9876 , w sumie to w brytyjskiej rozmiarówce jesteś na granicy 30F/FF. Ja bym brała 30FF żeby było miejsce na buły podpachowe i żeby za szybko nie wyrosnąć ze stanika.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:34   #1500
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość

gosiaczek6, przy wymiarach 69 (ma być bardzo ciasno mierzone) /84 wychodzi Ci brytyjskie 60E, chyba, że nie chcesz od razu tak bardzo zaniżać obwodu, to wtedy możesz zamówić 65 D/DD. Na początek polecam miękkie staniki o kroju balkonetkowym. No i dobrze w jakimś polskim sklepie internetowym zrobić zakup, żeby nie było problemu z ewentualną wymianą/zwrotem stanika. Może CurvyKate Emily, dostępną np. tutaj.
dziekuje spróbuje narazie z 65 D jak piszesz ładny ten ktory pokazalas
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.