METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-16, 20:43   #1471
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Dzisiejsze prace w ogrodzie natchneły mnie do pokazania naszego ogrodu. Jest to wytwór mojego taty który ma delikatnego hopla na tym punkcie a zresztą zaraził i mnie tym. Pokazuje tylko troszkę, bo ogród jest w sumie bardzo duży ale według mnie wymaga jeszcze dużo pracy więc nie będę pokazywać tego co mi się nie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg staw8.jpg (121,5 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tata3.jpg (115,4 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s.jpg (91,3 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s3.jpg (105,5 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tata2.jpg (92,3 KB, 162 załadowań)
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 08:07   #1472
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Mój pokój - oceńcie :)

Będę powtarzać pewnie opinie innych - ten remont niestety był nietrafiony - ale potencjał w pokoju masz, więc głowa do góry.

Przede wszystkim firanka out! Jest koszmarna i nie wiem do czego tak naprawdę ma służyć, poza zbieraniem kurzu. Zawieś normalną podwójną firankę, możesz jej części puścić luźno wokół okna lub udrapować po bokach.
Idąc dalej tropem okna - nie podobają mi się te sztuczne podziały na szybie. Jeśli to takie naklejane paski - pozbądź się ich.
Wnęka. Naprawdę podoba ci się ta niby-półka? Przecież nic się na niej nie mieści... Zabudowałabym wnękę po całej długości półkami i zrobiła biblioteczkę. Żadnych durnostojek typu miniaturowe słonie, zielone żaby, sztuczne kwiatki i badylki. Niech to będzie biblioteczka - książki widzę, więc chyba nie będziesz musiała ich specjalnie kupować
Przy takich wymiarach pokoju aż się prosi o inne ustawienie łóżka, tak aby było do niego dojście z obu stron - ale póki co może zostać. Koniecznie jednak ciemniejsza narzuta (chyba zresztą już pisałaś, że na taką wymieniłaś).
Tapetę możesz przemalować. Dobry tu będzie kolor pistacjowy albo cytrynowy. Pokój zyska spokoju i blasku, a przy tym będzie nadal dziewczęcy. Przy okazji tą samą farbą pociągnij te miedziane rurki przy kaloryferze - a może i sam kaloryfer.
Świetne masz to stare krzesło. Widzę, że ostrożnie zaczełaś coś na nie naklejać. Poczytaj o decoupage - widzę potencjał w tym mebelku

A ten argument, że małe miasto i kiepska tapeta - mnie nie przekonuje. Są sklepy internetowe, są też większe miasta i lepiej zaopatrzone sklepy
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 09:22   #1473
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Gratuluję pomysłów i wykonania. Drobna uwaga - łóżko przesuń, tak aby ten zagłówek wisiał nad nim symetrycznie, bo teraz to wygląda po prostu krzywo. Szafka nocna może przecież stać z drugiej strony.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 10:46   #1474
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
Gratuluję pomysłów i wykonania. Drobna uwaga - łóżko przesuń, tak aby ten zagłówek wisiał nad nim symetrycznie, bo teraz to wygląda po prostu krzywo. Szafka nocna może przecież stać z drugiej strony.
Wiem że stoi krzywo ale inaczej się nie da, szfka nocna nie zmieści się z drugiej strony bo nie da się dosunąć łóżka do samej ściany bo niestety przeszkadza kaloryfer więc tak układ musi juz zostać. jedyne co myślałam jescze nad przycięciem tego półtna tak żeby wyrównać to wszystko.
Dziękuje za uwagę
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 12:02   #1475
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

A to nie można było inaczej tej rury zawiesić? Pokombinuj, bo to naprawdę spory zgrzyt. Szkoda żeby niepotrzebnie ta asymetryczność odwracała uwagę od tej starannej grafiki na ścianie (cud-miód to drzewo, bardzo mi sie podoba).
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 12:41   #1476
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

śliczny masz pokój i gratuluje talenta. podobaja mi sie wszystkie dodatki.
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 12:45   #1477
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

śliczny ogród posiadasz ja w moim niestety bede jeszcze długo pracowac na taki efekt

sorki za dubla (po czasie zauwazyłam)
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010





Edytowane przez Isis23
Czas edycji: 2007-04-17 o 12:47 Powód: dopisek
Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-17, 13:06   #1478
bystok
Raczkowanie
 
Avatar bystok
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 98
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Piękne pomysły, GRATULACJE A to drzewko na scianie obok łóżka to MAJSTERSZTYK.
Myślę też o czymś takim, ale ściane mam w kolorze rozbilonej lekko maliny. I się zastanawiam jakim kolorem drzewo zrobić. A moze jakiś kwiat
bystok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 13:31   #1479
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Mój pokój - oceńcie :)

Jak dla mnie jest ok,bo jest w ciepłym kolorze.Bardzo mnie ugryzła w oczy ta firanka,ale o tym dziewczyny już pisały. Najważniejsze, żebyś dobrze się czuła w swoim pokoju a reszta to kwestia gustu.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 13:52   #1480
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Przerabiam swój pokój. :)

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to to, że pokój jest bardzo "zagracony".Rozumiem, że z długiego i wąskiego pokoju cudów się nie stworzy ale zawsze można coś poprawić. Po pierwsze-tapeta...jest nijaka.Teraz jest tyle ładnych farb, że na pewno znajdziesz jakiś kolor dla siebie.Koszty zapewne masz ograniczone,ale może rodzice w ramach prezentu zgodzą Ci się pomóc.
Zasłonki też "out", można by się pokusić o roletkę w oknie i pozbyć się też firanki,ale to już niekoniecznie.
Maskotki też nie pasują na tej szafie,plakat też gryzie.
No i pościel najlepiej byłoby sprzątać,a zamiast tego położyć fajną narzutę i kilka poduszek,mogą być w różnych kolorach.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 18:48   #1481
bumilka
Przyczajenie
 
Avatar bumilka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
nieustawny pokój

Witam serdecznie
mam pewien problem, który nie daje mi spokoju. Otóż, mam dość mały pokój w którym dwa lata temu robiłam mały remont... zakupiłam nowe meble (oprócz wersalki którą teraz bym chciała zmienić, na jakąś ładną i praktyczną, i o co też proszę w moim poście, pomóżcie mi w tym ) ale mam w pokoju pianino. nie chcąc do wyrzucać, ustawiłam meble (jak mi sie wydawało) w jak najlepszym ustawieniu. jednak dalej mój pokój nie ma "tego czegoś" co by mnie w nim urzekało... i zwracam sie do was z prośbą... może Wy coś wymyślicie?
wiem, że bez pianina byłoby o wiele łatwiej... ale cały czas rozważam opcję usunięcia go...
Chciałam zmienić kolor ścian, na bardziej pomarańczowy (bo może na zdjęciu nie widać, ale one są bardzo jasne) i którąś na jakiś fantazyjny, lekko kontrastujący kolor przemalować oraz zmienić firanki...

a oto linki do zdjęć:
(dodam tylko że zdjęcia są dość stare i kilka szczegółów przybyło na ścianie nad łóżkiem ;] )
http://i28.photobucket.com/albums/c2...i/P1010026.jpg
http://i28.photobucket.com/albums/c2...i/P1010023.jpg
http://i28.photobucket.com/albums/c2...i/P1010029.jpg
http://i28.photobucket.com/albums/c2...P1010022-1.jpg


z góry dziękuję za uwagę i ewentualną pomoc

Edytowane przez bumilka
Czas edycji: 2007-04-17 o 18:52 Powód: zapomniałam dopisać ważnej rzeczy
bumilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-17, 19:33   #1482
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: nieustawny pokój

Podoba mi się Twój pokój
Może tylko zdjęłabym te plakaty z drzwi i ściany. Zamiast wersalki może kupiłabym jakiś ładny tapczan albo jednoosobowe łóżko takie z ramą.Wkleję tu kilka zdjęć ze strony brw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg elloz_90.jpg (14,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mt_20_9.jpg (19,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vloz_90.jpg (16,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tloz_90w.jpg (13,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg waldek_90.jpg (22,8 KB, 6 załadowań)
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 19:42   #1483
bumilka
Przyczajenie
 
Avatar bumilka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: nieustawny pokój

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Podoba mi się Twój pokój
Może tylko zdjęłabym te plakaty z drzwi i ściany. Zamiast wersalki może kupiłabym jakiś ładny tapczan albo jednoosobowe łóżko takie z ramą.Wkleję tu kilka zdjęć ze strony brw
niestety, zdjęcie plakatów z drzwi nie wchodzi w rachubę, gdyż mam szybę w drzwiach, a że cenie sobie swoją prywatność... :P no same rozumiecie. ewentualnie mogę je zmienić ja jakieś inne, gdyż ich tematyka nie jest już tak bliska mojemu sercu, jak np dwa lata temu...
pomyślałam, ze mogłabym kupić coś na rodzaj rozkładanej mini kanapy "na pokój", i ustawić ją na miejscu pianina... zyskałabym trochę upragnionej przestrzeni... ale wtedy pianino musiałabym usunąć. i tu stoi problem...
bumilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 19:46   #1484
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: nieustawny pokój

A może zamaluj po prostu tą szybę w drzwiach?Mój TŻ tak zrobił
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:11   #1485
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Mój pokój - oceńcie :)

Ładny, najbardziej podoba mi się okno
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:11   #1486
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

cudowny pokoik... taki zieleń...
masz talent
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:33   #1487
olcia/pchelka
Zadomowienie
 
Avatar olcia/pchelka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mój pokój - oceńcie :)

Mi się nie podoba. Ja nie lubię mieć półek powieszonych na scianach i żadnym koszyków (typu Twój ten czerwnony). Po za tym tapeta...
Łóżko bym przestawiła i powiesiłabym dłuższą fizankę (biała z jednolitego materiału do połowy okna) i jakaś zasłonka

tak to widze
olcia/pchelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 21:08   #1488
wiolaelk
Raczkowanie
 
Avatar wiolaelk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 295
Dot.: nieustawny pokój

a może powiesić jakąś kolorystycznie pasująca roletkę. myślę że to lepsze rozwiązanie niż plakaty.
wiolaelk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 07:44   #1489
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

wszystko cudowne a narzuta na łóżko prześliczna.... Ciekawi mnie jednak bardzo jedna rzecz... jak zrobilas te japońskie czy tam chińskie znaki bo jak się przyjrzalam to to kartka pomalowana na brązowo i na niej znaczki i wstawiona w ramkę ale nie wiem czy na pewno. Proszę napisz mi jak to cudo zrobilas bo ja chcialabym miec takie cos w swoim pokoju
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 09:59   #1490
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: nieustawny pokój

Ogólnie rzecz biorąc to ładny masz pokój. Wersalkę możesz zamienić również na coś rozkładanego. Co do drzwi to możesz zawiasić roletę bambusową i poprzyczepiać na mią bliskie sercu drobiazgi czy zdjęcia, czy jeszcze co tam. Widziałam jeszcze inny ciekawy pomysł, u siebie nie mogę go zrealizować, ponieważ przez szyby w drzwiach doświetla się korytarz.
Niestety nie znalazłam tej gazety(chyba komuś pożyczyłam), ale o ile dobrze pamiętam było to zamieszczone w "M jak mieszkanie". Tam było tak ciekawie zrobione, że na tą część ze szkłem była przyklejona (?) ładna tkanina, a część drewniana była pomalowana w jeden z kolorów materiału. Miom zdanie wyglądało b. ładnie.
Pozdrawiam
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 12:40   #1491
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
A to nie można było inaczej tej rury zawiesić? Pokombinuj, bo to naprawdę spory zgrzyt. Szkoda żeby niepotrzebnie ta asymetryczność odwracała uwagę od tej starannej grafiki na ścianie (cud-miód to drzewo, bardzo mi sie podoba).
No własne z rurą też jest problem bo gdybym ją przesuneła to zostaną 3 wielkie dziury w ścianie ale obiecuje że coś z tym zrobie, bo faktycznie masz rację że to "troszkę" psuje efekt. Jak coś wymyśle to wkleję fotkę
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 12:45   #1492
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
śliczny ogród posiadasz ja w moim niestety bede jeszcze długo pracowac na taki efekt

sorki za dubla (po czasie zauwazyłam)
No szczerze mówiąc to troche to trwało zanim osiągną taki kształt, wiele przeróbek i kombinacji ale mój tata już tak ma ze nie usiedzi spokojnie niedługo bedziemy nasadzać drzewka ozdobne po drugiej stronie stawu, projekcik juz zrobiłam zobaczymy co z tego wyjdzie. Szkoda że efekt będzie dopiero po kilku latach jak wszytko się rozrośnie
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 12:48   #1493
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

quote=bystok;4155960]Piękne pomysły, GRATULACJE A to drzewko na scianie obok łóżka to MAJSTERSZTYK.
Myślę też o czymś takim, ale ściane mam w kolorze rozbilonej lekko maliny. I się zastanawiam jakim kolorem drzewo zrobić. A moze jakiś kwiat [/quote]

Ja myśle że jeśli robisz coś w kolorze o dwa tony ciemniejszym to będzie ok. W sumie ja myslałam o innym kolorze tego drzewa, bardziej żywym ale jakoś farb nie miałam takich i wyszło jakie wyszło
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 13:01   #1494
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Cytat:
Napisane przez igusia13 Pokaż wiadomość
wszystko cudowne a narzuta na łóżko prześliczna.... Ciekawi mnie jednak bardzo jedna rzecz... jak zrobilas te japońskie czy tam chińskie znaki bo jak się przyjrzalam to to kartka pomalowana na brązowo i na niej znaczki i wstawiona w ramkę ale nie wiem czy na pewno. Proszę napisz mi jak to cudo zrobilas bo ja chcialabym miec takie cos w swoim pokoju
hehe no jesteś spostrzegawcza musze przyznać, bo na fotce troche to słabo widać. A więc to było tak:
te ramki są zrobione z papieru technicznego, troche mi to czasu zajeło bo trzeba było to wszystko ładnie pozaginać i potem posklejać, ale łatwiej jest użyć małych listewek i efekt chyba będzie lepszy (niestety nie miałam pod ręką). pod spodem są 4 kartki z bloku technicznego takiego dużego pomalowone wszelkimi brązami jakimi miałam i roztarte jak farba była jeszcze świeża gąbką. Znaczki malowane zwyczajnie ręcznie, a cienie na znacznach (na zdjęciu słabo widać ale były tam czerwone cienie) zrobione tuszem do pieczątek takim w buteleczce.
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 13:07   #1495
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

włąśnie sobie przypomniałam że kiedyś zrobiłam 2 takie obrazki, teraz leżą za szafą ale pewno kiedyś je jeszcze wykorzystam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4130001.jpg (94,9 KB, 314 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4130003.jpg (89,0 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4130004.jpg (100,8 KB, 220 załadowań)
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 13:30   #1496
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Cytat:
Napisane przez anka1232 Pokaż wiadomość
hehe no jesteś spostrzegawcza musze przyznać, bo na fotce troche to słabo widać. A więc to było tak:
te ramki są zrobione z papieru technicznego, troche mi to czasu zajeło bo trzeba było to wszystko ładnie pozaginać i potem posklejać, ale łatwiej jest użyć małych listewek i efekt chyba będzie lepszy (niestety nie miałam pod ręką). pod spodem są 4 kartki z bloku technicznego takiego dużego pomalowone wszelkimi brązami jakimi miałam i roztarte jak farba była jeszcze świeża gąbką. Znaczki malowane zwyczajnie ręcznie, a cienie na znacznach (na zdjęciu słabo widać ale były tam czerwone cienie) zrobione tuszem do pieczątek takim w buteleczce.

A te znaczki to chyba z takiej układanki Mahjongg, nieprawdaż?

A co do tej rury - to nie zmierzyłaś wszystkiego dokładnie przed wierceniem? Hihi, też tak mam czasami
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 13:40   #1497
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
A te znaczki to chyba z takiej układanki Mahjongg, nieprawdaż?

A co do tej rury - to nie zmierzyłaœ wszystkiego dokładnie przed wierceniem? Hihi, też tak mam czasami
znaczki to tak wybiórczo z netu pozbierałam. Rura była dobrze wymierzona względem œciany tylko ona jest tam juz od czasu jak nie miałam łózka tyko wersalkę pod œcianš a na niej wisiały poduszki w celu ochrony œciany, no a teraz coœ się nie zgrywa
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 13:41   #1498
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: nieustawny pokój

Wolałabym już przenieść pianino, ale kupić normalne łózko. Rozkładane kanapy są na dłuższą metę bardzo niewygodne, źle się na nich śpi i szybko się psują przy codziennym rozkładaniu (mam na myśli oczywiście taką, jak na zdjęciu - zapożyczonym z allegro - sofa Ikea). One są raczej dobre, gdy chcemy kogoś niespodziewanego przenocować, ale na stałe to zdecydowanie nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sofa.jpg (118,2 KB, 28 załadowań)
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 13:42   #1499
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

przejrzalam watek i moge powiedziec jedno- swietny pokoj! bardzo mi sie podoba, masz pomysl moze cos "zgapie" jak bede sie sama urzadzac
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 13:45   #1500
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Cytat:
Napisane przez anka1232 Pokaż wiadomość
znaczki to tak wybiórczo z netu pozbierałam. Rura była dobrze wymierzona względem œciany tylko ona jest tam juz od czasu jak nie miałam łózka tyko wersalkę pod œcianš a na niej wisiały poduszki w celu ochrony œciany, no a teraz coœ się nie zgrywa

No tak, to wiele tłumaczy. Ale nie łam się - dziury zawsze można zagipsować i ładnie zamalować (przy Twoim talencie to będzie bułka z masłem), a wtedy ta rura zyska na funkcjonalności, no i będzie jeszcze ładniej

a te znaczki to serio - kubek w kubek jak w mahjonggu - ale to wcale nie jest źle, tak mi się tylko kojarzą - z moją ulubioną układanką
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.