Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-12, 20:07   #1471
carmen_89
Raczkowanie
 
Avatar carmen_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼/Warszaawa
Wiadomo¶ci: 320
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
efekt super ale twoje naturalne te¿ mi siê podobaj±
dla mnie tragedia te falowano-krêcone
wiêc cieszê siê, ¿e narazie mogê cieszyæ siê prostymi bez wysi³ku
__________________

http://instagram.com/_vincia_xx#

aparatka od 11.o6.2o14
carmen_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 20:11   #1472
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez carmen_89 Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie tragedia te falowano-krêcone
wiêc cieszê siê, ¿e narazie mogê cieszyæ siê prostymi bez wysi³ku
rozumiem sama mam krêcone których nie lubiê ale u innych mi siê podobaj±
ciesz siê swoimi prostymi w³osami jak najd³u¿ej
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 20:50   #1473
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

_ee no dziewczyny tutaj susz± ciep³ym i im wychodzi no i szybciej schn± ni¿ przy zimnym
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-13, 09:23   #1474
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 702
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez carmen_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny

podczytywa³am niegdy¶ pierwsz± czê¶æ tego w±tku, ale dopiero teraz siê zmotywowa³am, znalaz³am fryzjerkê, która robi w domu keratynowe prostowanie i dokona³am zabiegu z Encanto.
Mia³am w³osy rozja¶niane i farbowane oraz katowane prostownic± od 7 lat non stop

Oto efekty:
1. naturalny skrêt w³osów po samoistnym wysuszeniu
2. w³osy tu¿ po zabiegu (znacznie mi siê rozja¶ni³y ;/)
3. pierwsze mycie po 2 dniach i samoistnie schn±ce w³osy (trochê mokre)
4. tu ju¿ podsuszone suszark±
Jak na 7 lat traktowania ich prostownic± s± naprawde w dobrym stanie Ja swoje mêczy³am z 5 i koñcówki chyba wygl±da³y gorzej
Bardzo ³adne w³osy
nextPage jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:45   #1475
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
_ee no dziewczyny tutaj susz± ciep³ym i im wychodzi no i szybciej schn± ni¿ przy zimnym
Ja suszylam raz najcieplejszym na srednim nawiewie (ach to czytanie ze zrozumieniem xD) i sie udalo


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-13, 19:19   #1476
carmen_89
Raczkowanie
 
Avatar carmen_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼/Warszaawa
Wiadomo¶ci: 320
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez nextPage Poka¿ wiadomo¶æ
Jak na 7 lat traktowania ich prostownic± s± naprawde w dobrym stanie Ja swoje mêczy³am z 5 i koñcówki chyba wygl±da³y gorzej
Bardzo ³adne w³osy
na zdjêciu 'przed' nie widaæ tego siana z ty³u
z czasem stosowa³am produkty do prostowania i niby 'odbudowuj±ce', ale prostownica i tak je niszczy³a

ale teraz wierzê, ¿e bêdzie ju¿ tylko lepiej
__________________

http://instagram.com/_vincia_xx#

aparatka od 11.o6.2o14
carmen_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-13, 20:26   #1477
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
Ja suszylam raz najcieplejszym na srednim nawiewie (ach to czytanie ze zrozumieniem xD) i sie udalo


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja raz suszy³am suszrko- lokówk± obrotow± na najcieplejszym nawiewie i te¿ wysz³o
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-15, 18:25   #1478
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 637
Odp: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Przedczoraj bylam u fryzjera na keratynowym prostowaniu, mieli promocje z okazji poczatkow salonu...pani robila zabieg produktami Sunliss,trwalo to ok 2 godzin. Wlosy po zabiegu byly proste,troche lepkie w dotyku i matowe - wg fryzjerki po pierwszym myciu powinny miec blask. Wlasnie unylam wlosy babydream, uzylam odzywki ultra doux i...konce,ktore mam dosc zniszczone stercza,wlosy nie blyszcza jakos specjalnie...efekt daleeko odbiega od zdjec ktore wyrzucacie i nie sa odealnie proste ani gladkie...
Czy Wy prostujecie wlosy np rano po nocy zeby byly proste?
Nie wiem czy mam wlosy zbyt zniszczone zeby efekt byl ok, czy cos fryzjerka zle zrobila
Masakra, tyle kasy w bloto..

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
www.pustamiska.pl - tylko klikniêcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-15, 23:57   #1479
Embrassement
Raczkowanie
 
Avatar Embrassement
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Pisa³am wcze¶niej tu na forum. Dzisiaj w koñcu zrobi³am encanto Na razie jestem bardzo zadowolona. Robi³am jednak sama, bo pisa³am, ¿e mi fryzjerka bêdzie robiæ. Zabieg trwa³ trochê ponad 3,5 godziny. Trochê drapa³o i szczypa³o, ale pomog³o okno maksymalnie otwarte i maska do³±czona do zestawu. Teraz w³osy s± pro¶ciutkie. Wstawiam zdjêcia w³osów pofalowanych i po zabiegu. Mam nadziejê, ¿e jutro po myciu bêdzie wszystko ok, bo trochê siê bojê.

Edit: kolor na drugim wyszed³ jasny, ale jak wiadomo wina flasha.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1010230.jpg (37,7 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1010216.jpg (36,6 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1010225.jpg (49,7 KB, 79 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1010226.jpg (41,8 KB, 74 za³adowañ)

Edytowane przez Embrassement
Czas edycji: 2013-08-16 o 00:15
Embrassement jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-16, 06:56   #1480
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 032
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

£adny efekt. Wstaw po kilku myciach bez stylizacji , ok???
Ile ml posz³o na tak± d³ugo¶æ?
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy ch³opak
29 IV 2012 Zarêczona

4 V 2013
¯ona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-16, 10:02   #1481
Embrassement
Raczkowanie
 
Avatar Embrassement
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Poka¿ wiadomo¶æ
£adny efekt. Wstaw po kilku myciach bez stylizacji , ok???
Ile ml posz³o na tak± d³ugo¶æ?
Wstawiê na pewno sama jestem ciekawa jak to bêdzie. Zaraz idê myæ w³osy. Zamówi³am opakowania po 75 ml i w ka¿dym opakowaniu troszkê zosta³o. A ba³am siê, ¿e bêdzie za ma³o. W³osy ocieka³y i keratyn± i od¿ywk± (swoj± drog± od¿ywki wcale nie sp³ukiwa³am, bo ba³am siê, ¿e za du¿o siê sp³ucze i spalê w³osy). S±dzê, ¿e wystarczy³a mi taka ilo¶æ, bo mam cienkie w³osy.
Embrassement jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 10:29   #1482
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Zamierzam na dniach zamówiæ Cocochoco i czy kto¶ siê orientujê jaka jest ró¿nica pomiêdzy Cocochoco Pure, a Cocochoco Chocolate ? Na allegro s± w takiej samej cenie, a nazwa inna.
Ann221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-16, 11:21   #1483
Embrassement
Raczkowanie
 
Avatar Embrassement
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

W³a¶nie umy³am w³osy, na³o¿y³am maskê Bingo Spa ze spirulin± i keratyn± i nie mog³am siê powstrzymaæ, ¿eby nie wysuszyæ i zobaczyæ czy dalej s± proste. Suszy³am bez ¿adnego wyci±gania na szczotce. W³osy s± pro¶ciutkie dalej! Mam nadziejê, ¿e z ka¿dym myciem efekt siê nie os³abi. Wstawiam fotkê, a za parê dni wstawiê jeszcze w³osy samoistnie wyschniête.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1010237.jpg (21,5 KB, 101 za³adowañ)
Embrassement jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-16, 14:18   #1484
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 2 298
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witajcie kobitki
W koñcu przebrnê³am przez ca³± 3 czê¶æ Macie cudowne w³osy po tym zabiegu, naprawdê Wam zazdroszczê. I sama nabra³am ponownie chêci na encanto ale mam pewne obawy bo robilam nim z 3 lata temu od razu jak tylko pojawi³ siê w±tek na wiza¿u o cudownym dzia³aniu takiego specyfiku i wtedy w ogóle nie by³am zadowolna z efektów, bezpo¶rednio po zakoñczeniu prostowania w³osy by³y suche, zero b³ysku i wygl±da³y jak po zwyczajnym prostowaniu. "Efekt" utrzyma³ siê tylko tydzieñ, w³osy by³y naprawdê okropne, szorstkie, ani proste ani krêcone, no po prostu wygl±da³y koszmarnie. Wszystko robi³am zgodnie z instrukcj± i preparaty te¿ by³y raczej oryginalne bo kupowa³am ca³y zestaw na ebayu, wtedy chyba nawet jeszcze nie sprzedawano odlewek... ALE jest jedno ale ³udzê siê, ¿e wina le¿y po stronie sprzêtu ktorym wykonywa³am ten zabieg. Mia³am s³ab± prostownice która nagrzewa³a siê max do 210 st. i suszarkê z mega gor±cym nawiewem (a tak w ogóle to chyba jako¶ przeoczy³am fakt ¿e nale¿y suszyæ ch³odnym powietrzem bo dowiedzia³am siê o tym z tego w±tku ) I byæ mo¿e zmy³am te¿ za du¿o od¿ywki. gdybym skusi³a siê na to jeszcze raz to tak jak radzicie, nie bêdê zmywaæ wcale odzywki i na szczê¶cie mam ju¿ lepszy sprzêt, wrêcz idealny do tego zabiegu tak¿e ci±gle zastanawiam siê nad jeszcze jedn± szans± dla encanto


Cytat:
Napisane przez Embrassement Poka¿ wiadomo¶æ
Pisa³am wcze¶niej tu na forum. Dzisiaj w koñcu zrobi³am encanto Na razie jestem bardzo zadowolona. Robi³am jednak sama, bo pisa³am, ¿e mi fryzjerka bêdzie robiæ. Zabieg trwa³ trochê ponad 3,5 godziny. Trochê drapa³o i szczypa³o, ale pomog³o okno maksymalnie otwarte i maska do³±czona do zestawu. Teraz w³osy s± pro¶ciutkie. Wstawiam zdjêcia w³osów pofalowanych i po zabiegu. Mam nadziejê, ¿e jutro po myciu bêdzie wszystko ok, bo trochê siê bojê.

Edit: kolor na drugim wyszed³ jasny, ale jak wiadomo wina flasha.
piêkne w³osy, a najbardziej podoba mi siê ich kolor naturalny czy farbowany?
__________________
zapuszczam w³osy


Czekoladowa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-16, 14:48   #1485
Embrassement
Raczkowanie
 
Avatar Embrassement
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Poka¿ wiadomo¶æ


piêkne w³osy, a najbardziej podoba mi siê ich kolor naturalny czy farbowany?
Dziêkujê kolor jest naturalny. Przy koñcówkach zosta³y resztki po nieszczêsnych pasemkach, które kiedy¶ sobie zrobi³am. Chcia³am wróciæ do naturalnego i prawie siê uda³o Na razie szkoda mi koñców ¶ci±æ, ale bêdzie trzeba w koñcu

A co do zabiegu, to spróbuj zrobiæ Je¶li masz ju¿ suszarkê z ch³odnym nawiewem i odpowiedni± prostownicê, to czemu nie Z allegro polecam leoberta (od niego zamawia³am). Zreszt± na pierwszej stronie jest polecany. I co do od¿ywki, to te¿ my¶lê, ¿eby nie zmywaæ wcale.
Embrassement jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-16, 17:39   #1486
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 208
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hey!
Mam pytanie do dziewczyn posiadaj±cych cienkie w³osy,które zrobi³y sobie zabieg keratynowy (je¶li takie s± ). Sama mam cienkie i d³ugie w³osy, które s± nijakie. Ni to krêcone, ni falowane. I bardzo chcia³abym zrobiæ sobie zabieg prostowania keratyn± zachêcona Waszymi zdjêciami i efektem na w³osach mojej siostry (siostra ma naturalnie prawie afro, w³osy bardzo d³ugie. ZRobi³a QOD Max i ma proste w³osy jak wysuszy, jak wyschn± same to siê faluj±, b³ysk przepiêkny). Zastanawiam siê tylko czy jak przeprowadzê zabieg na swoich w³osach to nie bêdê wygl±da³a na "³ys±" ? Nie mam du¿o w³osów, s± cienkie, wiêc bojê siê jakby to mog³o wygl±daæ. A czy która¶ z Was zauwa¿y³a jakie¶ wzmo¿one wypadanie w³osów po którym¶ z produktów do keratynowej regeneracji? Sorry,¿e tyle napisa³am. Z góry dziêkujê Wam za odpowied¼!
yennefer2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-16, 19:40   #1487
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez yennefer2 Poka¿ wiadomo¶æ
Hey!
Mam pytanie do dziewczyn posiadaj±cych cienkie w³osy,które zrobi³y sobie zabieg keratynowy (je¶li takie s± ). Sama mam cienkie i d³ugie w³osy, które s± nijakie. Ni to krêcone, ni falowane. I bardzo chcia³abym zrobiæ sobie zabieg prostowania keratyn± zachêcona Waszymi zdjêciami i efektem na w³osach mojej siostry (siostra ma naturalnie prawie afro, w³osy bardzo d³ugie. ZRobi³a QOD Max i ma proste w³osy jak wysuszy, jak wyschn± same to siê faluj±, b³ysk przepiêkny). Zastanawiam siê tylko czy jak przeprowadzê zabieg na swoich w³osach to nie bêdê wygl±da³a na "³ys±" ? Nie mam du¿o w³osów, s± cienkie, wiêc bojê siê jakby to mog³o wygl±daæ. A czy która¶ z Was zauwa¿y³a jakie¶ wzmo¿one wypadanie w³osów po którym¶ z produktów do keratynowej regeneracji? Sorry,¿e tyle napisa³am. Z góry dziêkujê Wam za odpowied¼!
Mam w³osy takie jak Ty i nie wygl±dam na ³ys± oczywi¶cie w³osy s± przylizane, zw³aszcza na pocz±tku, co nie wygl±da za dobrze ale te¿ nie ma tragedii.By³am przyzwyczajona do lwiej grzywy przez moje falowane w³osy wiêc dziwnie siê czu³am. Teraz jestem ponad miesi±c po zabiegu i moje w³osy s± puszyste. Wypadania nie zauwa¿y³am
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:23   #1488
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 208
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
Mam w³osy takie jak Ty i nie wygl±dam na ³ys± oczywi¶cie w³osy s± przylizane, zw³aszcza na pocz±tku, co nie wygl±da za dobrze ale te¿ nie ma tragedii.By³am przyzwyczajona do lwiej grzywy przez moje falowane w³osy wiêc dziwnie siê czu³am. Teraz jestem ponad miesi±c po zabiegu i moje w³osy s± puszyste. Wypadania nie zauwa¿y³am
Bardzo Ci dziêkujê za odpowied¼, mo¿e w takim razie zaryzykujê
yennefer2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-16, 22:18   #1489
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Embrassement Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie umy³am w³osy, na³o¿y³am maskê Bingo Spa ze spirulin± i keratyn± i nie mog³am siê powstrzymaæ, ¿eby nie wysuszyæ i zobaczyæ czy dalej s± proste. Suszy³am bez ¿adnego wyci±gania na szczotce. W³osy s± pro¶ciutkie dalej! Mam nadziejê, ¿e z ka¿dym myciem efekt siê nie os³abi. Wstawiam fotkê, a za parê dni wstawiê jeszcze w³osy samoistnie wyschniête.

blask . kolor - po prostu super w³osy
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 23:00   #1490
Embrassement
Raczkowanie
 
Avatar Embrassement
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
blask . kolor - po prostu super w³osy
Dziêkujê bardzo oby po dalszych myciach by³o wszystko ok
Embrassement jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-17, 13:15   #1491
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 399
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

heej dziewczyny, jestem w³a¶nie po zabiegu
kupi³am 2 razy po 50 ml i dosz³am do wniosku, ¿e bêdê robiæ metod± mieszan±, bo robi±c normalnie z moimi w³osami zesz³oby mi ze dwa dni. mam w³osy do po³owy pleców, falowane albo krêcone - zale¿y czy wyschn± same czy je wysuszê i bardzo gêste.
wiêc zaczê³am dzisiaj ok 11 i przed momentem skoñczy³am. mia³am w sumie 200 ml mieszanki i wystarczy³o mi tak akurat, trochê zosta³o. jakbym robi³a normaln± metod± to na pewno 100 ml samej keratyny by mi nie wystarczy³o najd³u¿ej mi zesz³o suszenie, bo ponad godzinê, my¶la³am przez chwilê ¿e nigdy ich nie wysuszê prostowanie jakie¶ 45 minut. prostownicê mam nagrzewaj±c± siê do 210 stopni, ale zaryzykowa³am. oczywi¶cie gryz³o strasznie, lecia³o mi z nosa i z oczu, no tragedia i robi³am przerwy krótkie co jaki¶ czas. ale ogólnie to jestem na razie bardzo zadowolona po wysuszeniu mia³am na g³owie tak± szopê jak zwykle po suszarce, wiêc my¶la³am, ¿e mo¿e nie wyjdzie, ale po prostowaniu mam fajne proste i sypkie w³osy. i nawet koñcówki nie wygl±daj± ¼le.
tak¿e ogólnie jestem na tak. zdam jeszcze relacjê za parê dni. mam nadziejê, ¿e efekt siê utrzyma
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-17, 13:22   #1492
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kombinacja Poka¿ wiadomo¶æ
heej dziewczyny, jestem w³a¶nie po zabiegu
kupi³am 2 razy po 50 ml i dosz³am do wniosku, ¿e bêdê robiæ metod± mieszan±, bo robi±c normalnie z moimi w³osami zesz³oby mi ze dwa dni. mam w³osy do po³owy pleców, falowane albo krêcone - zale¿y czy wyschn± same czy je wysuszê i bardzo gêste.
wiêc zaczê³am dzisiaj ok 11 i przed momentem skoñczy³am. mia³am w sumie 200 ml mieszanki i wystarczy³o mi tak akurat, trochê zosta³o. jakbym robi³a normaln± metod± to na pewno 100 ml samej keratyny by mi nie wystarczy³o najd³u¿ej mi zesz³o suszenie, bo ponad godzinê, my¶la³am przez chwilê ¿e nigdy ich nie wysuszê prostowanie jakie¶ 45 minut. prostownicê mam nagrzewaj±c± siê do 210 stopni, ale zaryzykowa³am. oczywi¶cie gryz³o strasznie, lecia³o mi z nosa i z oczu, no tragedia i robi³am przerwy krótkie co jaki¶ czas. ale ogólnie to jestem na razie bardzo zadowolona po wysuszeniu mia³am na g³owie tak± szopê jak zwykle po suszarce, wiêc my¶la³am, ¿e mo¿e nie wyjdzie, ale po prostowaniu mam fajne proste i sypkie w³osy. i nawet koñcówki nie wygl±daj± ¼le.
tak¿e ogólnie jestem na tak. zdam jeszcze relacjê za parê dni. mam nadziejê, ¿e efekt siê utrzyma
to daj znaæ jak po myciu bêdzie no i oczywi¶cie zdjêcia wrzucaj
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-17, 13:57   #1493
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 399
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dobra, wrzucam fotki, ale jestem sama w domu i siê trochê namêczy³am, ¿eby by³o co¶ widaæ fotek sprzed nie mam, zapomnia³am, ale uwierzcie, ¿e by³y krêcone i ogólnie trudne do zdyscyplinowania i nawet je¶li je prostowa³am przez godzinê, to po chwili ju¿ lekko siê podkrêca³y, a koñcówek nigdy nie mog³am do koñca wyprostowaæ, bo po prostu siê nie da³o. teraz koñcówki i tak pójd± do ¶ciêcia, ale tragedii nie ma
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130817_143731.jpg (31,8 KB, 79 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130817_143933.jpg (33,6 KB, 73 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20130817_144028.jpg (36,4 KB, 98 za³adowañ)
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-17, 18:52   #1494
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kombinacja Poka¿ wiadomo¶æ
dobra, wrzucam fotki, ale jestem sama w domu i siê trochê namêczy³am, ¿eby by³o co¶ widaæ fotek sprzed nie mam, zapomnia³am, ale uwierzcie, ¿e by³y krêcone i ogólnie trudne do zdyscyplinowania i nawet je¶li je prostowa³am przez godzinê, to po chwili ju¿ lekko siê podkrêca³y, a koñcówek nigdy nie mog³am do koñca wyprostowaæ, bo po prostu siê nie da³o. teraz koñcówki i tak pójd± do ¶ciêcia, ale tragedii nie ma
jakie d³ugie w³osiska !!! To¶ siê namêczy³a faktycznie ale warto by³o - bardzo ³adnie wysz³o tak naturalnie
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-17, 23:30   #1495
afroamerykanka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witajcie 2 tygodnie temu podda³am siê zabiegowi keratynowego prostowania w³osów Encanto( sama zamówi³am produkty i znalaz³am fryzjerkê która siê tego podjê³a).Niestety fryzjerka nie spisa³a siê zbyt dobrze bo jak siê pó¼niej okaza³o mia³a prostownice z ustawieniami na 2 prze³±czniki -czyli tak na prawdê nie wiadomo by³o na jakiej temp.prostowa³a w³osy ,mia³a ogólnie tragiczn± szczotkê do modelowania i by³a ¶lamazarna w tym co robi³a..ale to d³u¿a historia nie mia³am wyj¶cia..niestety... co do efektu jestem 2 tygodnie po ..w³osy wygl±daj± zdecydowanie lepiej ,zdrowiej,blask, ³atwiej siê rozczesuj± natomiast bez prostowania siê nie obejdzie a po wyj¶ciu z jeziora robi± siê fale jak zwykle... mam ochote powtórzyæ zabieg poniewa¿ zosta³o mi jeszcze keratyny ale nie wiem ile powinnam odczekaæ ¿eby móc powtórzyæ zabieg?w zwi±zku z tym zwracam siê do was z tym pytaniem .No i oczywi¶cie musze poszukaæ nowej fryzjerki...
afroamerykanka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-18, 08:55   #1496
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez afroamerykanka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie 2 tygodnie temu podda³am siê zabiegowi keratynowego prostowania w³osów Encanto( sama zamówi³am produkty i znalaz³am fryzjerkê która siê tego podjê³a).Niestety fryzjerka nie spisa³a siê zbyt dobrze bo jak siê pó¼niej okaza³o mia³a prostownice z ustawieniami na 2 prze³±czniki -czyli tak na prawdê nie wiadomo by³o na jakiej temp.prostowa³a w³osy ,mia³a ogólnie tragiczn± szczotkê do modelowania i by³a ¶lamazarna w tym co robi³a..ale to d³u¿a historia nie mia³am wyj¶cia..niestety... co do efektu jestem 2 tygodnie po ..w³osy wygl±daj± zdecydowanie lepiej ,zdrowiej,blask, ³atwiej siê rozczesuj± natomiast bez prostowania siê nie obejdzie a po wyj¶ciu z jeziora robi± siê fale jak zwykle... mam ochote powtórzyæ zabieg poniewa¿ zosta³o mi jeszcze keratyny ale nie wiem ile powinnam odczekaæ ¿eby móc powtórzyæ zabieg?w zwi±zku z tym zwracam siê do was z tym pytaniem .No i oczywi¶cie musze poszukaæ nowej fryzjerki...
ju¿ mo¿esz powtórzyæ tylko musisz pamiêtaæ ¿e efekt prostych w³osów nie u ka¿dego wychodzi , w zabiegu tym przede wszystkim chodzi o naprawienie w³osa , zlikwidowanie puchu itp by³o to ju¿ omawiane na tym w±tku
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-18, 09:32   #1497
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
ju¿ mo¿esz powtórzyæ tylko musisz pamiêtaæ ¿e efekt prostych w³osów nie u ka¿dego wychodzi , w zabiegu tym przede wszystkim chodzi o naprawienie w³osa , zlikwidowanie puchu itp by³o to ju¿ omawiane na tym w±tku
Dok³adnie I jeszcze bym doda³a, ¿e nie ma niczego dziwnego w tym, ¿e w³osy siê faluj± po wyj¶ciu z jeziora - wiêkszo¶æ z nas musi w³osy suszyæ suszark± ¿eby by³y proste

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-18, 09:58   #1498
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie chcia³o mi siê ju¿ tego jeziora komentowaæ
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-18, 10:33   #1499
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
nie chcia³o mi siê ju¿ tego jeziora komentowaæ
Ja mam dzi¶ dzieñ cierpliwo¶ci

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-18, 11:08   #1500
Embrassement
Raczkowanie
 
Avatar Embrassement
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej, mia³am siê odezwaæ, jak to jest po kilku dniach i bez stylizacji. Wczoraj umy³am w³osy na noc i po³o¿y³am siê jeszcze z mokrymi, bo nie mia³am si³y czekaæ a¿ wyschn±. Obudzi³am siê rano i w³oski proste Jak siê cieszê. Kiedy¶ jak zasnê³am w mokrych, to w³osy ni to proste ni to falowne.. Teraz nie muszê nawet uk³adaæ. Jedyne co mi przeszkadza to ten przyklap i to ¿e siê szybciej przet³uszczaj±. I tak w³osy myjê codziennie, ale pod wieczór ju¿ widaæ, ¿e s± t³uste. Mam nadziejê, ¿e to minie z czasem.
Embrassement jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.