Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-02, 08:31   #1501
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: prezent dla chłopaka

No właśnie, taka nonszalancja wobec marek i gadżetów to ogólnie fajna cecha, ale jak przychodzi do wyboru prezentu bywa problem
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:22   #1502
Alicja180
Przyczajenie
 
Avatar Alicja180
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 22
Dot.: prezent dla chłopaka

Może jeśli pali zafunduj mu jakiś fajny zestaw e-papierosa np.taki podwójny tabaque xxx Może potrzebuje także czegoś do smartfona? Etui, naklejek na ekran czy powerbanka? Wtedy pomyśl nad odwiedzeniem punktu teletorium, bo mają super akcesoria, niektóre bardzo stylowe jak skórzane etui.

Praktyczne i dobrze wyglądające

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-25 o 14:29 Powód: reklama
Alicja180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 12:16   #1503
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: prezent dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez boo tak Pokaż wiadomość
Ja np odkładam dla swojego chłopaka na voucher na nie wiem jak to nazwać jazda szybkimi samochodami 100km za warszawą jest tor właśnie na coś takiego. Ponoc świetna sprawa. Trochę droga ale ma urodziny w maju więc może zdążę odłożyć
mój mąż bardzo sobie taki prezent chwalił. Postaraj się dotrzec do bezpośredniego organizatora takiego przejazdu, bo często cena u niego jest niższa, niż na portalach, na których sprzedawane są takie vouchery.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:36   #1504
boo tak
Raczkowanie
 
Avatar boo tak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 105
Dot.: prezent dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
mój mąż bardzo sobie taki prezent chwalił. Postaraj się dotrzec do bezpośredniego organizatora takiego przejazdu, bo często cena u niego jest niższa, niż na portalach, na których sprzedawane są takie vouchery.
Dziękuję bardzo za rade bo fakt cena nie jest zachęcająca
boo tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 18:54   #1505
asnaebaem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 27
Dot.: prezent dla chłopaka

Golarkę!
asnaebaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 15:39   #1506
ddst1gs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry pomysł na prezent?

Według mnie w tych czasach najlepszym wyjściem jest poszukanie pomysłu na prezent z świetne sugestie na prezent na każdą okazję, uratowali mi tyłek już parę razy i w ostatnich chwilach kupowałam prezenty które okazały się strzałem w 10-tkę !

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2015-03-08 o 12:03 Powód: reklama
ddst1gs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 15:54   #1507
3wcia93
Przyczajenie
 
Avatar 3wcia93
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

I jak to robiłyście? Sam głos czy filmiki Wam ludzie wysyłali? Chyba także skorzystam z tego pomysłu. Możecie jakoś opisać jak to wyglądało?

edit: chodzi mi o te życzenia urodzinowe w różnych językach od obcokrajowcow

Edytowane przez 3wcia93
Czas edycji: 2015-03-15 o 19:24
3wcia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 23:11   #1508
Mikserek
Raczkowanie
 
Avatar Mikserek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 239
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Ja swojemu facetowi (maniak motoryzacyjny) kupiłam z okazji imienin koszulkę z napisem "Keep Calm and Ride Fast".
Ale zbliża się nasza rocznica i chciałam mu podarować pen driva, bo ciągle narzeka, że nie ma żadnego i tu pojawia się moje pytanie. Czy wiecie gdzie można kupić pendriva w kształcie autka? Szukałam na allegro ale nic takiego nie znalazłam.
Mikserek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 00:53   #1509
3wcia93
Przyczajenie
 
Avatar 3wcia93
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Widziałam coś takiego kiedyś w sklepie typu Saturn czy Media Expert. Zobacz, może akurat są ciągle
3wcia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 01:44   #1510
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Mikserek Pokaż wiadomość
Ja swojemu facetowi (maniak motoryzacyjny) kupiłam z okazji imienin koszulkę z napisem "Keep Calm and Ride Fast".
Ale zbliża się nasza rocznica i chciałam mu podarować pen driva, bo ciągle narzeka, że nie ma żadnego i tu pojawia się moje pytanie. Czy wiecie gdzie można kupić pendriva w kształcie autka? Szukałam na allegro ale nic takiego nie znalazłam.
http://www.biuroweabc.pl/mobile/pl_P...-8GB-bialy/104

10 sekund na Google po wpisaniu "pendrive samochód". Jest jeszcze sporo wyników, poszukaj.

Spróbuj też frazy "pendrive w kształcie samochodu".
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30

Edytowane przez Leszy
Czas edycji: 2015-03-18 o 01:47
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 08:46   #1511
Mikserek
Raczkowanie
 
Avatar Mikserek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 239
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Super dzięki
Mikserek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 11:45   #1512
zuzia_zuzia
Raczkowanie
 
Avatar zuzia_zuzia
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 359
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

tez mnie czeka ten problem w tym roku... JEGO 30 urodziny.... juz teraz powoli planuje, a niektore z Waszych rad sa super - na pewno skorzystam!
__________________
http://www.next-stop-adventure.com

اذا ضحك لك الزمان فكن على حذر... لأن الزمان لا يضحك طويلا
zuzia_zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 12:14   #1513
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez zuzia_zuzia Pokaż wiadomość
tez mnie czeka ten problem w tym roku... JEGO 30 urodziny.... juz teraz powoli planuje, a niektore z Waszych rad sa super - na pewno skorzystam!
Z ciekawości, co planujesz póki co?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 00:24   #1514
zuzia_zuzia
Raczkowanie
 
Avatar zuzia_zuzia
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 359
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

mowiac "planuje" mialam na mysli po prostu to, ze zaczynam myslec nad tym, czym go w tym roku zaskoczyc konkretow jeszcze brak, aczkolwiek poki co wychodzi na to, ze szykuje sie impreza-niespodzianka (pomysl wyszedl od jego najlepszego kumpla i jakos tak razem to teraz probujemy zorganizowac.... ). o konkretach jeszcze nie moge za duzo powiedziec bo ich nie ma
__________________
http://www.next-stop-adventure.com

اذا ضحك لك الزمان فكن على حذر... لأن الزمان لا يضحك طويلا
zuzia_zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 14:47   #1515
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny, a Wallet Ninja widziałyście? Na allegro są chociażby. Taki prezent dla majsterkowicza albo fana survivalu?
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 21:57   #1516
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez bukietkwiatow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a Wallet Ninja widziałyście? Na allegro są chociażby. Taki prezent dla majsterkowicza albo fana survivalu?
mój małżon wielbiciel wszystkiego, co surviwalowe popatrzył na to przez chwilę i stwierdził, że wolałby multitool card za kilka złotych i jakiś dobry scyzoryk.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 13:33   #1517
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez zuzia_zuzia Pokaż wiadomość
tez mnie czeka ten problem w tym roku... JEGO 30 urodziny.... juz teraz powoli planuje, a niektore z Waszych rad sa super - na pewno skorzystam!
mam dokładnie ten sam dylemat. huczna impreza na pewno będzie, ale co do prezentu ciężka sprawa
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 13:18   #1518
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny podsuńcie mi pomysł nie tyle na prezent co na taki drobny podarunek dla chłopaka, już tłumaczę ja od niego powiedzmy raz w miesiącu czasem częściej dostaję taki mały śliczny bukiet kwiatów i tak pomyślałam że może i ja czasem mogłabym mu dać coś drobnego tak bez okazji, pomożecie?
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 17:19   #1519
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny podsuńcie mi pomysł nie tyle na prezent co na taki drobny podarunek dla chłopaka, już tłumaczę ja od niego powiedzmy raz w miesiącu czasem częściej dostaję taki mały śliczny bukiet kwiatów i tak pomyślałam że może i ja czasem mogłabym mu dać coś drobnego tak bez okazji, pomożecie?
najlepiej coś ze słodyczy jakaś czekolada, ciastka itp oczywiście jeżeli Twój chłopak lubi słodycze
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 19:38   #1520
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Słodycze, breloki, kubek, okładka na dokumenty.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 18:55   #1521
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

mój Luby, który jest ostatnio na diecie i stroni od słodyczy wszelakich dostał na urodziny zamiast słodkiej przekąski słoik orzechów.
IMAG0050.jpg
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 18:36   #1522
karolciam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Podzielę się z Wami prezentami jakie kupiłam mojemu TŻ . Może któraś z Was skorzysta z pomysłów, chociaż pewnie niczego odkrywczego nie napiszę .

Mój mężczyzna jest ciekawą osobą, ma dużo zainteresowań stąd też jak do tej pory nie miałam problemu pt. "Co mu kupić?" i mam nadzieję, że nie będę mieć tego problemu jeszcze przez dłuuugi czas .

Do tej pory dostał ode mnie:

- lot szybowcem wraz z akrobacjami - był ZACHWYCONY (a ja przerażona gdy patrzyłam jak pikowali ) - kocha samoloty
- skórzany portfel,
- nawigację,
- latarkę Led Lenser,
- samolot zdalnie sterowany ,
- bieliznę termoaktywną (spodnie + koszulka),
- dużą skrzynię Stanleya na narzędzia.

Na 30 urodziny zorganizowałam 2 dniowy wyjazd niespodziankę, kupiłam lornetkę Nikona i 40 minutowy lot samolotem nad Tatrami .

Oprócz tego jakieś drobnostki typu pendrive BMW, dywaniki do samochodu, pokrowiec na narty i buty narciarskie, jakiś ciekawy kubek, książka, gazeta z gazetomanii, gazety o lotnictwie, czapkę, rękawiczki, kapcie , koszula i sweter (ale nie kupuję mu już ciuchów, bo wiem, że nie sprawia mu to jakiejś wielkiej radości). No i wiadomo, że jakieś słodkości typu czekoladowy telegram, czekoladki SUPER CHŁOPAK, spersonalizowane ptasie mleczko z Wedla itp., itd. .

Creatka jako taką drobnostkę polecam Ci miody z owocami (jeśli je lubi), ja kupowałam TŻ miody PUCER, są przeeepyszne (miód akacjowy z poziomkami ) i ładnie zapakowane, także polecam .
karolciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 14:30   #1523
Karal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Hej, dziewczyny! Jaki prezent polecacie dla fana Dragon Ball? Myślałam nad pendrive, ale znalazłam tylko takie 2.0, więc raczej odpada.
Przy okazji- widziałyście gdzieś pendrive w jakiś ciekawych kształtach tyle, że 3.0?
Karal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 14:31   #1524
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Kupić/zrobić mu Smocze Kule.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 16:03   #1525
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Kupić/zrobić mu Smocze Kule.


Albo taką charakterystyczną pomarańczową koszulkę - tylko uwaga - będzie w tym chodzić
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:42   #1526
Karal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość


Albo taką charakterystyczną pomarańczową koszulkę - tylko uwaga - będzie w tym chodzić
Dzięki za pomysły. Jeśli chodzi o smocze kule, to wolę 100 zł wydać na coś przydatnego, a TŻ aż takim fanem DB nie jest, żeby coś takiego sprawiło mu mega radość (chyba ), a koszulka- faktycznie, gdyby nie to, że będzie w niej chodził, byłaby fajnym prezentem
a da się zrobić smocze kule, mając dwie lewe ręce do rękodzieła? jeśli tak, to bardzo chcę dowiedzieć się jak i chociaż spróbuję
Karal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:27   #1527
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez Karal Pokaż wiadomość
Dzięki za pomysły. Jeśli chodzi o smocze kule, to wolę 100 zł wydać na coś przydatnego, a TŻ aż takim fanem DB nie jest, żeby coś takiego sprawiło mu mega radość (chyba ), a koszulka- faktycznie, gdyby nie to, że będzie w niej chodził, byłaby fajnym prezentem
a da się zrobić smocze kule, mając dwie lewe ręce do rękodzieła? jeśli tak, to bardzo chcę dowiedzieć się jak i chociaż spróbuję
Co do rękodzieła nie poradzę, ale ja niedawno swojemu fanowi DB kupiłam czarną koszulkę z Goku - w croppie
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 22:46   #1528
Karal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Co do rękodzieła nie poradzę, ale ja niedawno swojemu fanowi DB kupiłam czarną koszulkę z Goku - w croppie
Z Goku? I w dodatku czarna? Cudowna <3 A są jeszcze? Na stronie internetowej nie znalazłam a do najbliższego croppa godzina jazdy pociągiem, więc tak po drodze do nikąd...
Karal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 22:50   #1529
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez Karal Pokaż wiadomość
Z Goku? I w dodatku czarna? Cudowna <3 A są jeszcze? Na stronie internetowej nie znalazłam a do najbliższego croppa godzina jazdy pociągiem, więc tak po drodze do nikąd...
Jakby mógł to by chodził tylko w tym.
Sama nie wiem czy będą, to było jakiś czas temu
Może spróbuj na Allegro? Albo zadzwoń/ napisz maila do Croppa?
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 08:10   #1530
michalinja12
Przyczajenie
 
Avatar michalinja12
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Fajnym pomysłem na prezent może być koszulka z jakimś fajnym nadrukiem, np. z postacią z komiksu (jeśli facet się tym interesuje), albo ze Star Wars Szczególnie że teraz można sobie zamówić taką koszulkę według własnego projektu z Ideashirt, więc tak naprawdę potrzeba tylko mieć jakąś grafikę i można projektować i zamawiać
michalinja12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.