Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-10, 14:50   #1501
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

malgosia a moze zmienilas przy tym tryb zycia? diete?
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 14:57   #1502
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

tzn lekką diete i cwiczenia..

aż sie troszkie zdziwiłam zę tak szybko dostałam okres zawsze dzien przedzej albo dzień później mi sie spóźnił okres. ale nigdy o tyle...
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 14:57   #1503
imagination87
Raczkowanie
 
Avatar imagination87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 58
GG do imagination87
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
imagination zrob test minimum 14 dni po stosunku, wtedy powinnas sie dowiedziec co i jak.
przedwczesnie sie nie nakrecaj, wiele kobiet starajacych sie o dziecko tak sie czuje, nie wiem moze sa bardziej wyczulone na tym punkcie, no a poza tym juz po tygodniu miec objawy ciazy? watpie.
a co do dzieci i zwierzat to hmm...moze cos w tym jest ale mnie to raczej bawi, poprostu zabobon.
zrob tescik, trzymam kciuki za pozytywny wynik testu, pozdrawiam.
nie nakręcam sie, bo w sumie to starania do teraz przerwaliśmy. Ostatni miesiac się nie zabespieczaliśmy, mimo iż nie planowaliśmy wznowić starań. Minął tydzień, wiec pewnie zagnieździł sie zarodek i mój organizm szaleje Ja mam specyficzny organizm, byle co mi jest a on szaleje, jakby Bóg wie co sie działo Tak też może byc teraz. Teścik zrobie gdzieś 2-3 dni po terminie okresu, czyli ok.20 września

Dodam jeszcze, ze wyczulona jestem na tytoń, a zwłaszcza jego zapach. Strasznie mnie drażni, bardziej niż kiedyś... ale to chyba jeszcze za wcześnie na aż takie objawy...
__________________
Zaręczona od 19.11.2007
Razem od 10.09.2005


3 lata minęły jak jeden dzień
imagination87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 18:23   #1504
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czy opóźnienie miesiączki może być spowodowane niedawno przebytym zapaleniem pecherza..? teraz jestem przeziębiona.. i okresu dalej nie ma..
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 18:33   #1505
mmmmmmmmmmmmmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam. Mam takie pytanie. Czy możliwe jest bym zaszła w ciążę Kochając się dzień lub dwa przed okresem do końca i bez zabezpieczenia?

Dodam że mam cykle 30 - sto dniowe a okres wywoływany luteiną ( gdzie po odstawieniu występuje krwawienie teraz było 6 - cio dniowe) dodatkowo moja prolaktyna jest bardzo duża co podobno powoduje iż miewam bezowulacyjne cykle. ...
I generalnie może nie powinnam się martwić, ale problem w tym że w 4, 5 i 6 dniu cyklu ( praktycznie koniec krwawienia) czułam się źle, jakoś tak inaczej, samopoczucie kiepskie plus jakieś nudności, to wszystko ustało ale od tamtej pory do dziś dnia ( czyli dzień cyklu 9) czuję rano jakieś dziwne " bulgotanie" ( wiem że to śmiesznie brzmi) w podbrzuszu kiedy rano wstaję - niby to za wcześniej na jakieś oznaki ale oczywiście mnie już namieszały w głowie i teoretycznie zdaję sobie sprawę że ryzyko jest zawsze ale czy w takim razie w. w dolegliwości mogą być oznaką ciąży i czy możliwe jest by w czasie gdy złuszczają się ścianki macicy jednocześnie była owulacja ( okres się skończył a po nim upławy nie wskazujące na obecność jajeczkowania) - za nic nie mogę tego rozkminić .....?????

Bardzo proszę o odpowiedź i dziękuję jednocześnie.
POZDRAWIAM !!
mmmmmmmmmmmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 18:57   #1506
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez mmmmmmmmmmmmmmm Pokaż wiadomość
Witam. Mam takie pytanie. Czy możliwe jest bym zaszła w ciążę Kochając się dzień lub dwa przed okresem do końca i bez zabezpieczenia?

Dodam że mam cykle 30 - sto dniowe a okres wywoływany luteiną ( gdzie po odstawieniu występuje krwawienie teraz było 6 - cio dniowe) dodatkowo moja prolaktyna jest bardzo duża co podobno powoduje iż miewam bezowulacyjne cykle. ...
I generalnie może nie powinnam się martwić, ale problem w tym że w 4, 5 i 6 dniu cyklu ( praktycznie koniec krwawienia) czułam się źle, jakoś tak inaczej, samopoczucie kiepskie plus jakieś nudności, to wszystko ustało ale od tamtej pory do dziś dnia ( czyli dzień cyklu 9) czuję rano jakieś dziwne " bulgotanie" ( wiem że to śmiesznie brzmi) w podbrzuszu kiedy rano wstaję - niby to za wcześniej na jakieś oznaki ale oczywiście mnie już namieszały w głowie i teoretycznie zdaję sobie sprawę że ryzyko jest zawsze ale czy w takim razie w. w dolegliwości mogą być oznaką ciąży i czy możliwe jest by w czasie gdy złuszczają się ścianki macicy jednocześnie była owulacja ( okres się skończył a po nim upławy nie wskazujące na obecność jajeczkowania) - za nic nie mogę tego rozkminić .....?????

Bardzo proszę o odpowiedź i dziękuję jednocześnie.
POZDRAWIAM !!
prawda jest taka,ze bez wzgledu kiedy wspolzylas,ale bez zabezpieczenia,to prawdopodobienstwo ciazy jest, nie ma znaczenia czy przed okresem,bo nie obserwujesz swoich dni plodnych i nie,wiec to nie ma znaczenia, jesli sie obawiasz do apteki po test.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 20:57   #1507
mmmmmmmmmmmmmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Red face Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
prawda jest taka,ze bez wzgledu kiedy wspolzylas,ale bez zabezpieczenia,to prawdopodobienstwo ciazy jest, nie ma znaczenia czy przed okresem,bo nie obserwujesz swoich dni plodnych i nie,wiec to nie ma znaczenia, jesli sie obawiasz do apteki po test.
Wiem Wiem inaczej by mnie nie zastanawiało to co się dzieje w moim organizmie.
A prawdą jest to, że nie wyczytałam nigdzie by ktoś miał takie dziwności w podbrzuszu, jakie ja nazywam " bulgotaniem" dlatego też napisałam min. z nadzieja że któraś z Was może czuła coś podobnego podobnego
Test robiłam, ale 9 dni po stosunku to raczej za szybko by coś wykrył.
Poczekam.
I bardzo dziękuję za odpowiedź.

Ps. przepraszam za mojego nicka, ale siedziałam spory czas i naprawdę nic nie mogłam przepchnąć z moich pomysłów, wszystko zajęte.
mmmmmmmmmmmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 21:37   #1508
PSYCHOLOSHKA
Przyczajenie
 
Avatar PSYCHOLOSHKA
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Czesc,
tylko chcialam poinformowac ze test jesli wykaże dwie kreseczki z porannego moczu to niekoniecznie musi byc to ciaza.
Po zrobieniu badania krwii okazalo sie ze jednak lipton...nie bede jeszcze mamusia :/ hehe z jednej str dobrze z drugiej juz bysmy chcieli

pozdrowienia
PSYCHOLOSHKA
PSYCHOLOSHKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 07:53   #1509
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czy któraś z was jest mi w stanie odpowiedzieć na mój wcześniejszy post? była bym wdzięczna..
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:26   #1510
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

klepsydra, o kilka dni się może przesunąć
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 18:18   #1511
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

U mnie to wczorajsze to jednak nie był okres. Jakieś krwawienie półdniowe Nie wiem co to oznacza. Okresu spodziewam się od 16 do 21. W razie czego odstawiłam te tabletki. Zawierają ocet jabłkowy a któraś z was we wcześniejszym poście nie polecała jego przyjmowania. Czy on jakoś szkodzi?
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 19:07   #1512
imagination87
Raczkowanie
 
Avatar imagination87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 58
GG do imagination87
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Faneczka Pokaż wiadomość
U mnie to wczorajsze to jednak nie był okres. Jakieś krwawienie półdniowe Nie wiem co to oznacza. Okresu spodziewam się od 16 do 21. W razie czego odstawiłam te tabletki. Zawierają ocet jabłkowy a któraś z was we wcześniejszym poście nie polecała jego przyjmowania. Czy on jakoś szkodzi?
jesli jakiś czas temu odstawiłaś tabsy, to takie plamienie jest normalnością. Organizm swiruje, bo musi dojść do dawki hormonów sprzed brania tabletek. Wszystko jest dziwne, ale musisz sie do tego przyzwyczaic. Wiem, bo sama miałam tak przez 2 miechy od odstawienia.

U mnie dzis 24dc, do okresu około 5 dni... a coś mi mówi, że jednak nie nadejdzie, na co oczywiście czekam Podbrzusze ciągle pobolewa, raz słabiej, raz mocniej, ale nieprzerwanie. Dotykając z zewnątrz podbrzusza wyczułam, że stwardniało solidnie, a nigdy tak nie było. Do tego piersi bolą niemiłosiernie i na sutkach pojawiły się białe kropeczki, jakby miało lecieć mleko... dziwne Gdy idę szybciej, robi mi sie słabo i duszno... Czyżby ciąża???? korci mnie zrobienie testu, ale wstrzymam się te pare dni... choć nie jest łatwo, ale boję się rozczarowania...
Co o tym myślicie???
__________________
Zaręczona od 19.11.2007
Razem od 10.09.2005


3 lata minęły jak jeden dzień
imagination87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:13   #1513
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

A mnie zastanawiają objawy ciąży. Dużo czytałam, że kobiety mają już jakieś mdłości i inne pierwsze objawy jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki czyli wychodzi na to, że nawet 2-3 tygodnie po potencjalnym poczęciu. Myślicie, że to prawda? Moja kuzynka, która niedługo zostanie mamą też miała takie objawy
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:24   #1514
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez mmmmmmmmmmmmmmm Pokaż wiadomość
Wiem Wiem inaczej by mnie nie zastanawiało to co się dzieje w moim organizmie.
A prawdą jest to, że nie wyczytałam nigdzie by ktoś miał takie dziwności w podbrzuszu, jakie ja nazywam " bulgotaniem" dlatego też napisałam min. z nadzieja że któraś z Was może czuła coś podobnego podobnego
Test robiłam, ale 9 dni po stosunku to raczej za szybko by coś wykrył.
Poczekam.
I bardzo dziękuję za odpowiedź.

Ps. przepraszam za mojego nicka, ale siedziałam spory czas i naprawdę nic nie mogłam przepchnąć z moich pomysłów, wszystko zajęte.
za nicka nie masz co przepraszac
to zrob jeszcze jeden test,tak by byl po 14 dniach.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:38   #1515
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Faneczka Pokaż wiadomość
A mnie zastanawiają objawy ciąży. Dużo czytałam, że kobiety mają już jakieś mdłości i inne pierwsze objawy jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki czyli wychodzi na to, że nawet 2-3 tygodnie po potencjalnym poczęciu. Myślicie, że to prawda? Moja kuzynka, która niedługo zostanie mamą też miała takie objawy
co do mdlosci to sie nie wypowiem ale gdy ja bylam w ciazy to przed oczekiwana miesiaczka mialam wlasnie objawy miesiaczkowe, typu klucie w jajniku, bol brzucha taki menstruacyjny, bol w piersiach-szczegolnie brodawki mnie bolaly. Mdlosci zaczely sie kolo 9 tygodnia dopiero.
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:17   #1516
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

co do objawow ciazy to wydaje mi sie ze kazda kobieta jest inna i kazda przechodzi ciaze inaczej.. imagination byc moze to ciaza, no ale lepiej powstrzymaj sie z testem do terminu miesiaczki,wtedy powinien byc wiarygodny, trzymam kciuki.
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 07:48   #1517
imagination87
Raczkowanie
 
Avatar imagination87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 58
GG do imagination87
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
imagination byc moze to ciaza, no ale lepiej powstrzymaj sie z testem do terminu miesiaczki,wtedy powinien byc wiarygodny, trzymam kciuki.
wiem, dlatego poczekam jeszcze te kilka dni Strasznie się od wczoraj czuje... Ból w piersiach nie do zniesienia, jakby ktoś chciał mi je urwać itp. Do tego dziwne białe plamki na sutkach, jakby miało mleko wypływać... Ledwo spałam, tak bolały Podbrzusze zakuwa czasem, zwłaszcza pachwina prawa boli... Mam gazy ciągłe, co drażni nie tylko mnie i apetyt wzrósł. A narzeczony zdziwiony, że częściej siusiam
Dziś powiedział śmieszną rzecz...
w weekend byliśmy u jego chrześnicy, która ma 3 miesiące i ja nie odstępowałam Małej ani na krok więc wywnioskował, że skoro mój instynkt macierzyński szalał w tych dniach, to organizm wmawia mi, że jestem w ciąży, a raczej ja sobie to wmówiłam po wizycie u Małej... Głupoty gada, bo to nie ma wpływu... Co prawda dziwniej się czuje odkąd wróciliśmy, ale to raczej wina tego, ze minął ponad tydzień od owulacji dziś 25dc... nic, tylko czekać... a ja cierpię...
__________________
Zaręczona od 19.11.2007
Razem od 10.09.2005


3 lata minęły jak jeden dzień
imagination87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:34   #1518
marrriolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 218
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam... Mam problem, ponieważ okres spóźnia mi się już miesiąc. Do tej pory miałam bardzo nieregularne cykle, więc dopiero jak minął już ten miesiąc, to zaczęłam się martwic :/ Czy jest prawdopodobieństwo że to ciąża, skoro ostatni raz współżyłam na początku czerwca, z prezerwatywą, od razu po końcu okresu? Potem w lipcu miałam normalny okres (na czas i długo jak zwykle), tylko ten sierpniowy się spóźnia.. Może to być spowodowane stresem, ponieważ moja mama miała na początku sierpnia poważny wypadek samochodowy i bardzo dużo spadło na moją głowę? Poza tym jak już mówiłam okresy mam nieregularne (czasem nawet do 52 dni), właśnie w październiku planowałam skontrolować równowagę hormonów, często miewam zakażenia szyjki macicy. Na wizytę u ginekologa muszę poczekać trochę w kolejce (mieszkam w małym mieście w wakacje), dlatego pytam was...
Dodam, że nie mam żadnych dziwnych objawów- bóli brzucha, głowy, mdłości i tym podobnych, czuję się tylko często jak właśnie przed okresem, tylko on nie przychodzi
marrriolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:38   #1519
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez marrriolcia Pokaż wiadomość
Witam... Mam problem, ponieważ okres spóźnia mi się już miesiąc. Do tej pory miałam bardzo nieregularne cykle, więc dopiero jak minął już ten miesiąc, to zaczęłam się martwic :/ Czy jest prawdopodobieństwo że to ciąża, skoro ostatni raz współżyłam na początku czerwca, z prezerwatywą, od razu po końcu okresu? Potem w lipcu miałam normalny okres (na czas i długo jak zwykle), tylko ten sierpniowy się spóźnia.. Może to być spowodowane stresem, ponieważ moja mama miała na początku sierpnia poważny wypadek samochodowy i bardzo dużo spadło na moją głowę? Poza tym jak już mówiłam okresy mam nieregularne (czasem nawet do 52 dni), właśnie w październiku planowałam skontrolować równowagę hormonów, często miewam zakażenia szyjki macicy. Na wizytę u ginekologa muszę poczekać trochę w kolejce (mieszkam w małym mieście w wakacje), dlatego pytam was...
Dodam, że nie mam żadnych dziwnych objawów- bóli brzucha, głowy, mdłości i tym podobnych, czuję się tylko często jak właśnie przed okresem, tylko on nie przychodzi
To jest bardzo niepokojące że masz tak długie cykle Nie jesteś w ciąży moim zdaniem, idź do lekarza. Czy żaden ginekolog nie zwrócił uwagi na twoje nieregularne i bardzo długie cykle??
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 12:47   #1520
marrriolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 218
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Zwrócił, ale do tej pory leczyłam stany zapalne, żeby w końcu móc w październiku zrobić hormony i monitoring cyklu. A dopiero w październiku, bo na wakacje jestem w domu, w małym mieście, w październiku wracam do Krk, a tam chodzę do dobrego specjalisty. No cóż niestety będę musiała wybrać się do tego niezbyt dobrego (delikatnie powiedziane) lekarza w mojej mieścinie :/
marrriolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:10   #1521
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
co do objawow ciazy to wydaje mi sie ze kazda kobieta jest inna i kazda przechodzi ciaze inaczej.. imagination byc moze to ciaza, no ale lepiej powstrzymaj sie z testem do terminu miesiaczki,wtedy powinien byc wiarygodny, trzymam kciuki.
Nie, nie to nie o mnie chodzi Ja mam jeszcze dużo czasu Tak w oparciu o doświadczenia znajomych mi mam i jednego wątku na który wczoraj wpadłam pytałam.
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:02   #1522
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

faneczka ten post byl do imagination87
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 09:13   #1523
myszka221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 15
hej dziewczyny mamproblem zrobilam testy 2 oby dwa pozytywne berdzo sie cieszeale bylam u gina w 34d od spodziewanej miesiaczki i nic ni widzial!!!!!!!!!!!powiedz ial ze sa dwie opcje albo pozamaciczna albo za wczesnie!!!!!!!jak myslicie????????????????? ??/a ide zrobic bete w poniedzialek jaki powiniedn byc jej przyrost zeby bylo widac juz co kolwiek?????????????????i jakie sa skale odpowiadajace za dane tygodnie?ma ktos jakas skale???????????????

jest tu kto?????????????????????? ?????/

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-09-14 o 13:25 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
myszka221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 09:44   #1524
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: prosze o przeczytanie warzne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez myszka221 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mamproblem zrobilam testy 2 oby dwa pozytywne berdzo sie cieszeale bylam u gina w 34d od spodziewanej miesiaczki i nic ni widzial!!!!!!!!!!!powiedz ial ze sa dwie opcje albo pozamaciczna albo za wczesnie!!!!!!!jak myslicie????????????????? ??/a ide zrobic bete w poniedzialek jaki powiniedn byc jej przyrost zeby bylo widac juz co kolwiek?????????????????i jakie sa skale odpowiadajace za dane tygodnie?ma ktos jakas skale???????????????
Tu jest tabelka poziomu hormonu, ale od 3 tyg http://www.ginekologia.med.pl/forum/...pic.php?t=4720
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:08   #1525
myszka221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 15
a mozesz mi powiedziec jaka powinnam miec bete jezeli miesiaczke mialam 9 sierpnia a dni pliodne mniejwiecej 20 sierpnia!!!!!!!!

czy ktos tu wogule zaglada!!!!!!!!!!!!!!!!a czy test wykryje jakos ciaze pozamaciczna????????????? ???????

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-09-14 o 13:25 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
myszka221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:12   #1526
przykromi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 129
Mam wziać tabletkę po?

cześć, w czwartek zaczęłam nowe opakowanie tabletek. Tabletkę wzięłam o 20 a w piątek zapomniałam, wzięłam ją przed chwilą czyli różnica 16h;/ dziś nad ranem kochałam się z chłopakiem, skończył we mnie...
Mam powody do obaw prawda?
w poniedziałek rano idę do ginekologa, myślicie, że powinnam wziąć tabletkę po?
mam jechać na pogotowie i tak mi ją przepiszą czy czekać do poniedziałku?
przykromi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:21   #1527
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Mam wziać tabletkę po?

Więc tak:
Skoro w czwartek rozpoczęłaś nowe opakowanie tak więc teoretycznie jesteś w połowie I fazy cyklu, a wtedy kobieta nie jest płodna.
Przyjęłaś zapomnianą tabletkę po 16 godzinach. Następną powinnaś przyjąć o normalnej godzinie czyli o 20.00.
Ja osobiście uważam, że nie musisz się martwić, ale żeby być pewna i spokojną możesz udać się po receptę. Nie wiem tylko czy warto i jak zachowa się organizm przy tak dużej dodatkowej (prócz tabletek anty) dawce hormonu.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:40   #1528
przykromi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 129
Dot.: Mam wziać tabletkę po?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Więc tak:
Skoro w czwartek rozpoczęłaś nowe opakowanie tak więc teoretycznie jesteś w połowie I fazy cyklu, a wtedy kobieta nie jest płodna.
Przyjęłaś zapomnianą tabletkę po 16 godzinach. Następną powinnaś przyjąć o normalnej godzinie czyli o 20.00.
Ja osobiście uważam, że nie musisz się martwić, ale żeby być pewna i spokojną możesz udać się po receptę. Nie wiem tylko czy warto i jak zachowa się organizm przy tak dużej dodatkowej (prócz tabletek anty) dawce hormonu.
ale na ulotce od tabletek jest napisane, ze gdy pominie się tabletkę w 1 tyg i w tyg poprzedzającym pominięcie utrzymywało się kontakty seksualne, to wtedy jest możliwa ciąża. Czy to chodzi o przerwę?
przykromi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:45   #1529
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: prosze o przeczytanie warzne!!!!!!!!!!!!!!!!!

jesli jest wczesna ciaza to lekarz nie musi odrazu stwierdzic.u mnie tak było test wyszedł pierwszy negatywny,drugi pozytywny.poszłam do ginekologa on nie mogł stwierdzic,usg nic nie pokazało.i tez mowił ze moze to byc ciaza pozamaciczna,lub jest za wczesnie(juz mi sie okres spozniał iles tam dni)kazał za tydzien przyjsc na usg.dopochwowe i dopiero wtedy pokazał sie pecherzyk płodowy.wiec moze poczekaj ,bo pewnie wczesna ciaza i lekarz nie mogł zobaczyc.a jak test wyszedł pozytywnie to raczej jestes.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:46   #1530
przykromi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 129
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

cześć, w czwartek zaczęłam nowe opakowanie tabletek. Tabletkę wzięłam o 20 a w piątek zapomniałam, wzięłam ją przed chwilą czyli różnica 16h;/ dziś nad ranem kochałam się z chłopakiem, skończył we mnie...
Mam powody do obaw prawda?
w poniedziałek rano idę do ginekologa, myślicie, że powinnam wziąć tabletkę po?
mam jechać na pogotowie i tak mi ją przepiszą czy czekać do poniedziałku?
przykromi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.