Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-25, 22:17   #1501
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Laski, halp - kiedyś któraś z Was wstawiała tu taką vlogerkę, co tańcowała tak fajnie w filmiku, nie wiem czy to był haul czy co, ale ona takie kocie ruchy miała - tańcowała na ulicy bodajże. HALP!
Evelina? https://www.youtube.com/user/Evelinicutza
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:20   #1502
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Tak, dziękuję bardzo!
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:20   #1503
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość

Swietny filmik, prowadzi auto mimo, ze nie ma prawka, pasy niezapiete, a z tylu stadko dzieciakow bez fotelikow i pasow
A czyj to filmik, możesz podpisać? Tym bardziej, ze no... po miniaturce nie widać
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:25   #1504
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

obadam, obadam
Salix, bo Ty z Krakowa - gdzie jest ta słynna drogeria Jasmin tak super zaopatrzona? Bo będę w sobotę od rana do wieczora w Twoim pięknym mieście i chciałabym zajść jeśli mi będzie po drodze Moim głównym celem jest Mocak, to gdzieś w tę stronę?
No nie bardzo, ta drogeria jest przy ul. Długiej, bardziej w centrum. Ale dotrzesz tam łatwo z placu Bohaterów Getta tramwajem, nie powiem Ci teraz jakim, bo jest masa remontów i wszystko pozmieniane, ale coś na pewno będzie
Gdybyś była w galerii Krakowskiej, to na tym końcu gdzie się schodzi do dworca, na poziomie 1 bodajże, jest apteko-drogeria dr Max, też tam mają masę perełek niedostępnych normalnie stacjonarnie (np. trochę Makeup Revolution).
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:28   #1505
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

obadam, obadam
Salix, bo Ty z Krakowa - gdzie jest ta słynna drogeria Jasmin tak super zaopatrzona? Bo będę w sobotę od rana do wieczora w Twoim pięknym mieście i chciałabym zajść jeśli mi będzie po drodze Moim głównym celem jest Mocak, to gdzieś w tę stronę?

Co prawda, jam nie Salix ale nie, Mocak nie jest w stronę tej słynnej drogerii Jasmin :P Jasmin jest nieopodal Nowego Kleparza (dojedziesz tam z dworca, przystanek "Nowy Kleparz"), a z kolei najbliższy przystanek do Mocaka to "Zabłocie". Obczaj sobie dojazdy tutaj---> http://krakow.jakdojade.pl/

EDIT: O, 20 zmieniła trasę i możesz przejchać odcinek Jasmin-Mocak bez przesiadki Trasa Nowy Kleparz-Zabłocie

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2015-08-25 o 22:29
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:30   #1506
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
A czyj to filmik, możesz podpisać? Tym bardziej, ze no... po miniaturce nie widać
Widac w tytule miniatury.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:35   #1507
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Jedna z was pisała o ubezpieczeniu laptopa z Ergo Hestii. Jak się sprawa zakończyła?
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 22:41   #1508
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam filmik zaraz po wrzuceniu,to czekałam,kto pierwszy o tym powie Nie to,że popieram takie głupie zachowanie,bynajmniej, ale jakoś mnie to nie rusza, to tylko świadczy o ich odpowiedzialności. Nie mam dobrego zdania o tej dziewczynie

Jakbym byla na miejscu rodzicow tych dzieci to ladnie bym im tylki poobijała

Przypomnialo mi sie to https://instagram.com/p/1x121QhCAo/?taken-by=andziaks
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:44   #1509
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No nie bardzo, ta drogeria jest przy ul. Długiej, bardziej w centrum. Ale dotrzesz tam łatwo z placu Bohaterów Getta tramwajem, nie powiem Ci teraz jakim, bo jest masa remontów i wszystko pozmieniane, ale coś na pewno będzie
Gdybyś była w galerii Krakowskiej, to na tym końcu gdzie się schodzi do dworca, na poziomie 1 bodajże, jest apteko-drogeria dr Max, też tam mają masę perełek niedostępnych normalnie stacjonarnie (np. trochę Makeup Revolution).
Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Co prawda, jam nie Salix ale nie, Mocak nie jest w stronę tej słynnej drogerii Jasmin :P Jasmin jest nieopodal Nowego Kleparza (dojedziesz tam z dworca, przystanek "Nowy Kleparz"), a z kolei najbliższy przystanek do Mocaka to "Zabłocie". Obczaj sobie dojazdy tutaj---> http://krakow.jakdojade.pl/

EDIT: O, 20 zmieniła trasę i możesz przejchać odcinek Jasmin-Mocak bez przesiadki Trasa Nowy Kleparz-Zabłocie

Dzięki dziewczyny za pomoc Obczaję sobie na jakdojade (kocham te stronę btw), i dzięki za info o aptece, ale nie wiem czy mi czasu starczy (jadę z TŻtem, nie chcę "zdominować" wyjazdu poszukiwaniami kosmetyków) . A z tych dwóch miejsc gdzie lepiej zajść? Bo nie ukrywam, że MUR mnie kusi, chciałabym zobaczyć na żywo Co jeszcze ciekawego jest w Jaśminie? Jakaś fajna pielęgnacja może?


Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Widac w tytule miniatury.
jakby było widać, to bym nie truła :P Mi się wyświetla tylko "VLOG: Biała Podlaska/jade samochodem/tajski masaż"

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-08-25 o 22:54
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:47   #1510
Iraa
Raczkowanie
 
Avatar Iraa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Dziołszki, trochę nad morzem siedziałam - w niedzielę zwiałam z Międzyzdrojów, bo nie szło nic robić, taki wichur.
No a a resztę czasu Was nadrabiałam i w końcu jestem na bieżąco

I najbardziej mnie ucieszył news o zwierzyńcu Czochera

Mam nadzieje ze juz sie tam wywialo... Bo jade tam za 2 dni! I chce smazing choc troszke.. a jesli nie smazing to blagam oby nie wietrzing!
Iraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:56   #1511
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Iraa Pokaż wiadomość

Mam nadzieje ze juz sie tam wywialo... Bo jade tam za 2 dni! I chce smazing choc troszke.. a jesli nie smazing to blagam oby nie wietrzing!

Nad morzem zawsze jest wietrzing Tak bardzo jak tego nie znosiłam, tak bardzo teraz za tym tęsknię <3


---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Chwila, moment, Szavka jest w ciąży? :O
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 22:58   #1512
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

Dzięki dziewczyny za pomoc Obczaję sobie na jakdojade (kocham te stronę btw), i dzięki za info o aptece, ale nie wiem czy mi czasu starczy (jadę z TŻtem, nie chcę "zdominować" wyjazdu poszukiwaniami kosmetyków) . A z tych dwóch miejsc gdzie lepiej zajść? Bo nie ukrywam, że MUR mnie kusi, chciałabym zobaczyć na żywo Co jeszcze ciekawego jest w Jaśminie? Jakaś fajna pielęgnacja może?
Jasmin, tam jest wsio- MUR, I <3 make up, Zoeva, The Balm, Annabelle Minerals itd. Z pielęgnacji są rosyjskie kosmetyki, półprodukty i zestawy z ZSK, khadi, Orientana, Kallosy, Bingo Spa, Make Me Bio... No, wszystko, idzie tam zbankrutować
Obejrzałam filmik Lau i jestem na nie Tak bardzo egzaltowano-inna byłam w liceum i wtedy ten filmik by mnie zachwycił. Natomiast w wieku 22 lat(geez, brzmię co najmniej jak bo za moich czasów...) ten filmik wywołał u mnie słynne ciary zażenowania
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 23:17   #1513
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

Nad morzem zawsze jest wietrzing Tak bardzo jak tego nie znosiłam, tak bardzo teraz za tym tęsknię <3


---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Chwila, moment, Szavka jest w ciąży? :O
Jest. Mówili o tym w filmiku niedawno
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 23:26   #1514
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Jasmin, tam jest wsio- MUR, I <3 make up, Zoeva, The Balm, Annabelle Minerals itd. Z pielęgnacji są rosyjskie kosmetyki, półprodukty i zestawy z ZSK, khadi, Orientana, Kallosy, Bingo Spa, Make Me Bio... No, wszystko, idzie tam zbankrutować
Obejrzałam filmik Lau i jestem na nie Tak bardzo egzaltowano-inna byłam w liceum i wtedy ten filmik by mnie zachwycił. Natomiast w wieku 22 lat(geez, brzmię co najmniej jak bo za moich czasów...) ten filmik wywołał u mnie słynne ciary zażenowania

woooow, Zoeva nawet? No nieźle, dzięki, że mnie poinformowałaś, jakoś psychicznie przygotuję się na większe zakupy A cenowo spoko, czy duża przebitka?

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Jest. Mówili o tym w filmiku niedawno
jeszcze do tego nie doszłam - właśnie odpaliłam ten haul, który wstawiła przed chwilką i coś a propos ubrań wspomniała. I że się przeprowadzają na Florydę? Czy to był taki żarcik?
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 23:38   #1515
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Wiecie może ile Andziaks ma lat? Nie oglądam jej.
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 23:39   #1516
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
jeszcze do tego nie doszłam - właśnie odpaliłam ten haul, który wstawiła przed chwilką i coś a propos ubrań wspomniała. I że się przeprowadzają na Florydę? Czy to był taki żarcik?
Brzmiało jakby mówiła serio. Niedawno chyba nawet wspominała, ze chętnie by się przeprowadziła do miejsca gdzie jest cieplej

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Wiecie może ile Andziaks ma lat? Nie oglądam jej.
19

Edytowane przez 201607111008
Czas edycji: 2015-08-25 o 23:45
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 06:13   #1517
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

woooow, Zoeva nawet? No nieźle, dzięki, że mnie poinformowałaś, jakoś psychicznie przygotuję się na większe zakupy A cenowo spoko, czy duża przebitka?


jeszcze do tego nie doszłam - właśnie odpaliłam ten haul, który wstawiła przed chwilką i coś a propos ubrań wspomniała. I że się przeprowadzają na Florydę? Czy to był taki żarcik?


Już dość dawno mówiła o prawdopodobnej przeprowadzce do USA ze względu na pracę męża.
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 07:08   #1518
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość


Swietny filmik, prowadzi auto mimo, ze nie ma prawka, pasy niezapiete, a z tylu stadko dzieciakow bez fotelikow i pasow
nie widze miniaturki, ale wiem ze to moja ulubienica andziaks
nie wiem czemu wstyd mi za nią. w sensie wiem, że mam powody, ale powinnam mieć ją gdzieś, a nie potrafię. Może dlatego, że reprezentuje wszystko czym mocno gardzę. może dlatego, że miałam ze zbyt wieloma takimi ludźmi do czynienia i nie było to za fajne ( liceum )
pal ją licho, niech robi co chce, ale że ona pokazuje to bez skrępowania w sieci....dodajmy tysiące widzek w wieku <15 i mamy super role model
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 07:26   #1519
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

No wiedziaaaaaaaaaaałam!


---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



A już Cię spisałam na straty...
jajaja, pamiętaj, że nie opuszczę Cię, aż do odcięcia neta
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 07:27   #1520
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Jasmin, tam jest wsio- MUR, I <3 make up, Zoeva, The Balm, Annabelle Minerals itd. Z pielęgnacji są rosyjskie kosmetyki, półprodukty i zestawy z ZSK, khadi, Orientana, Kallosy, Bingo Spa, Make Me Bio... No, wszystko, idzie tam zbankrutować
Obejrzałam filmik Lau i jestem na nie Tak bardzo egzaltowano-inna byłam w liceum i wtedy ten filmik by mnie zachwycił. Natomiast w wieku 22 lat(geez, brzmię co najmniej jak bo za moich czasów...) ten filmik wywołał u mnie słynne ciary zażenowania
czy jest taka drogeria w Trójmieście?
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 07:28   #1521
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
<3 Mnie się film spodobał Jak mówiła o tym, że kiedyś może będzie miała córkę to tak słodziutko mi się zrobiło



Dla przypomnienia - SZUSZ nie czyta WIZAŻU bo nie ma na to czasu!

Jakbyś się zgodziła to może by się i podzieliła

Uwielbiam je tylko takie słodkie, że czasem nie potrafię zjeść do końca


Filmy Szusz też nadrobiłaś?
to byś się zdziwił, Gabonie
i nawet wiem, że Tomek krzyczał w 12:40, a Fifi napisała, że w 14:40 i zarzucali jej wyrzucenie tej sceny - i cooo?! i kto jest prawdziwym szuszofanem?! no!
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 08:28   #1522
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
nie widze miniaturki, ale wiem ze to moja ulubienica andziaks
nie wiem czemu wstyd mi za nią. w sensie wiem, że mam powody, ale powinnam mieć ją gdzieś, a nie potrafię. Może dlatego, że reprezentuje wszystko czym mocno gardzę. może dlatego, że miałam ze zbyt wieloma takimi ludźmi do czynienia i nie było to za fajne ( liceum )
pal ją licho, niech robi co chce, ale że ona pokazuje to bez skrępowania w sieci....dodajmy tysiące widzek w wieku <15 i mamy super role model
A ja jestem strasznym człowiekiem. Film mi się bardzo podobał i nie wzbudziło we mnie negatywnych emocji ani pogardy to, że prowadziła bez pasów a nie ma prawka. #całeżyciepodprąd
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:07   #1523
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
A ja jestem strasznym człowiekiem. Film mi się bardzo podobał i nie wzbudziło we mnie negatywnych emocji ani pogardy to, że prowadziła bez pasów a nie ma prawka. #całeżyciepodprąd
Też mi się filmik bardzo podobał, pozytywny +Znam niewiele ludzi, którzy by nie próbowali jeździć przed zrobieniem prawka, więc niezbyt mnie to rusza, że Andziaks też tak zrobiła :P
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:08   #1524
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Doncia


__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:23   #1525
RosaPuff
Raczkowanie
 
Avatar RosaPuff
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
A ja jestem strasznym człowiekiem. Film mi się bardzo podobał i nie wzbudziło we mnie negatywnych emocji ani pogardy to, że prowadziła bez pasów a nie ma prawka. #całeżyciepodprąd
Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Też mi się filmik bardzo podobał, pozytywny +Znam niewiele ludzi, którzy by nie próbowali jeździć przed zrobieniem prawka, więc niezbyt mnie to rusza, że Andziaks też tak zrobiła :P
Nie jest moją intencją czepiać się, jednak jestem wielką przeciwniczką lekceważącego podejścia do prowadzenia samochodu bez prawka, po dwóch piwkach, pisząc smsy, ze zwierzakiem na kolanach itd. itp. więc wtrącę swoje 3 grosze. Wożenie dzieciaków bez odpowiedniego zabezbieczenia i kierowanie przez nastolatkę, która nie dość, że nie ma prawka to nawet nie zaczęła kursu (!) co sama napisała w komentarzach, nie potrafi zgasić silnika... dla mnie to skrajna nieodpowiedzialność i wyłącznie przez szacunek do użytkowniczek forum nie nazywam tego inaczej. Zasmucona podejściem dorosłych osób do takich procederów chciałabym przypomnieć, że "luźny" stosunek do prowadzenia samochodu kończy się w dramatycznych momentach- gdy rozpuszczone dzieciaki bez prawka wjeżdżają autem rodziców w przystanek pełen uczniów czekających na autobus do szkoły, albo w czyjąś babcię, która ma słabszy wzrok i refleks i nie zdąży odskoczyć gdy niewprawionej dziewczynie pomyli się pedał gazu z hamulcem. Zapewne powinno być to napisane na szaro, ale jest to kwestia tak bardzo dla mnie istotna, że z premedytacją nie zmieniam. Mam nadzieję, że wybaczycie .

Edytowane przez RosaPuff
Czas edycji: 2015-08-26 o 09:26
RosaPuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:29   #1526
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość




eeej, to jest całkiem dobre - nie wiedziałam, że Ada robi coś na YT i to całą serię
Chyba po opadnięciu wczorajszej traumy to zbadam.

Jutro idę do roboty i tak kolejnych kilka dni pod rząd. Już widzę te strony do nadrabiania. ;C
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:32   #1527
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Nie jest moją intencją czepiać się, jednak jestem wielką przeciwniczką lekceważącego podejścia do prowadzenia samochodu bez prawka, po dwóch piwkach, pisząc smsy, ze zwierzakiem na kolanach itd. itp. więc wtrącę swoje 3 grosze. Wożenie dzieciaków bez odpowiedniego zabezbieczenia i kierowanie przez nastolatkę, która nie dość, że nie ma prawka to nawet nie zaczęła kursu (!) co sama napisała w komentarzach, nie potrafi zgasić silnika... dla mnie to skrajna nieodpowiedzialność i wyłącznie przez szacunek do użytkowniczek forum nie nazywam tego inaczej. Zasmucona podejściem dorosłych osób do takich procederów chciałabym przypomnieć, że "luźny" stosunek do prowadzenia samochodu kończy się w dramatycznych momentach- gdy rozpuszczone dzieciaki bez prawka wjeżdżają w przystanek pełen uczniów czekających na autobus do szkoły, albo w czyjąś babcię, która ma słabszy wzrok i refleks i nie zdąży odskoczyć gdy niewprawionej dziewczynie pomyli się pedał gazu z hamulcem. Zapewne powinno być to napisane na szaro, ale jest to kwestia tak bardzo dla mnie istotna, że z premedytacją nie zmieniam. Mam nadzieję, że wybaczycie .
to, to.
Nienawidzę. Dodam jeszcze najgorszą rzecz, bardzo popularną u mnie- ograniczenie do 40? eeee tam, jeżdzę 20 lat, jestem doświadczonym kierowcą, jadę 60! Ograniczenia są beeeeez sęęęęsuuu
błąd
nie zdałam prawka, ale podchodziłam, mój instruktor też w tej kwestii nie był najlepszy-pomarańczowe? DAWAJ JEDŹ ZDĄŻYSZ POMARAŃCZOWE JEST OD TEGO
*przepuszczam pieszego na pasach* po co się zatrzymujesz, jedź
ludzie złoci
zdarzało mi się kierowcę upomnieć w sytuacjach typu wyprzedzę na zakręcie albo a, nie zwalniam w niebezpiecznym punkcie gdzie nie widać czy coś nie wyjedzie
to dostawałam zawsze opieprz, bo jestem młodsza i nawet prawa jazdy nie mam
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:36   #1528
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
hm, ja to "szkoda" również odebrałam w kontekście zdrowia. Nie czarujmy się, Olga wygląda niezdrowo. Dobrze, źle, seksi czy nie - bez znaczenia. To młoda dziewczyna, szkoda tego czasu. W mojej rodzinie również był przypadek gdzie dziewczyna młoda, zaczęła tyć koło 28 roku, po ciąży i nagle nie wiadomo kiedy waga dobiła prawie 170kg. I skończyło się na operacji żołądka. I sama mówi, że bardzo żałuje, że z nikim o tym nie rozmawiała, robiła minę do złej gry, więc nikt jej nie zwracał uwagi. Dziwne, że kiedy dyskutujemy o otyłości Bogusi to nie reagujesz tak zapalnie, więc o co chodzi? Jestem serio ciekawa. Rozumiem, jej ciało, jej decyzja, jasne. I jej zdrowie. Ale co złego w subiektywnym stwierdzeniu, że tego zdrowia u młodej dziewczyny "szkoda"? A co, nie szkoda, dobrze jej tak? Poprawność poprawnością, ale pewne rzeczy są faktami. No nie wiem, ja tam całkiem lubię Olgę i jakby wspaniale się nie czuła ze swoimi kilogramami, to ja współczuję, że łapie zadyszkę, że nie wszystko od razu fajnie leży w sklepie, że stawy bolą itp. Przy czym umoralniać jej nie zamierzam, swój rozum ma
tylko, że artykułowanie współczucia wobec ludzi, którzy tego nie potrzebują nie służy niczemu poza (świadomym bądź nie) karmieniu swojego ego.

Kategoryzujesz, że jest "szkoda" i "dobrze jej tak". Nie, jest jeszcze coś pomiędzy. Świadomość, że ludzie mają różne słabości, większość dość poważne, poważnie wpływające na ich zdrowie i samopoczucie. Zwyczajnie nie u każdego są one widoczne na pierwszy rzut oka. Nie mówiąc już o tym, że te same słabości mają u różnych ludzi różne konsekwencje. I chwała za to, że szerzona jest świadomość tego, że otyłość jest niebezpieczna. Ludzie szkodzą sobie i wyniszczają organizm na wiele wyrafinowanych sposobów, po prostu jeśli wyglądają lepiej nie są narażeni na pseudowspółczucie i litość.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:38   #1529
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

RosaPuff, ja się z tobą zgadzam w 100%. I dobrze, że napisałaś to na czarno.
Ja mam jedną zasadę:
Nie mam prawka? Chcę pojeździć dla wprawy? Zabierają mnie ma dzikie pola i lasy, nie mam pasażerów typu dzieci, tylko obok mnie siedzi dobry, wprawiony kierowca z prawkiem. I tam sami, bez ryzyka, że kogoś zabijemy - trenujemy.
Innej opcji nie uznaję.
To co zrobiła ta dziewczyna moim zdaniem zasługuje na sprawę w sądzie. A dowody są, w postaci filmiku. Takie coś powinno się tępić!
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:48   #1530
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

RosaPuf - zgoda milion!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.