Therm Line - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 17:30   #1501
kasienka1191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Therm Line

witam,dziewczyny piszecie cały czas o therm line 2 a co powiecie o therm line S bo właśnie biorę drugi dzien i nic.

Edytowane przez kasienka1191
Czas edycji: 2010-06-23 o 17:44
kasienka1191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 14:02   #1502
melanieee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 13
GG do melanieee
Dot.: Therm Line

hmmm, ja biore therm line od czwartku, chcialam podkreslic, ze tylko po jednej tabletce rano, nie cwicze wogole, prace mam siedzacą, fakt faktem, mam duzo stresu ostatnimi czasy, nie jem prawie nic, wiec nie wiem czemu moge to zawdzieczac, ale schudlam 4 kg w 3 dni...

Moj wzrost: 180cm
Pierwotna waga: 66kg
aktualna: 62kg..

Pozdrawiam
__________________
". . . PięKno Syci TyLko Oczy,
Słodycz UsposobieNia Oczarowuje Duszę . . . "

melanieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:06   #1503
kasienka1191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Therm Line

to super a ja biorę tydzień i zwiększyłam dawke na trzy razy dziennie i nic. mam 168 cm. wzrostu i wagę 57kg, i nie spadłam nawet pół kg.
kasienka1191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 20:06   #1504
AaliYahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Therm Line

NIE!! NIE!! NIE!! zaczęłam brac Term Line na poczatku maja bardzo podekscytowana. pierwsze objawy to takie że zasnąc nie mogłam i telewizje ogladalam nawet o 1 w nocy. Na początku zauważylam jakies tam dodatki energii ale to nie trwało długo. Dodam że plusem brania tych tabletek bylo to że zmusiło mnie to do przejścia na diete ( mniejsze porcje, mniej kaloryczne, brak kolacji) ponieważ stwierdziłam że bez sensu jesc te tebletki i sie objadać. Po ok 2 tygodniach już nie mogłam znieśc smaku kawy którą uwielbiam. te tabletki daja taka dawke kofeiny że wiecej mój orgazim nie chcial przyjąc, a dodam że przed tym kawe zaparzałam zaraz po wejściu do kuchni. Po miesiącu okazało sie że schudłam tylko 1,5 kg!!!!!!! co moim zdaniem było tylko rezultatem stosowania diety niskokalorycznej poniewaz porzy takich tabletkach chyba z 5 kg powinnam schudnąc! zrezygnowałam z tych tabletek po miesiącu ponieważ zaczęłam sie BARDZO ŹLE CZUĆ! Wątroba totalnie mi wysiadała i praktycznie do teraz ją staram sie zrehabilitowac. No i dodam że przez 2 miesiące od zakończenia brania tabletek i stosowania diety schudłam własnymi siłami 3 kg. NAPRAWDE NIE WARTO TAK ZNISZCZYĆ WĄTROBY!
AaliYahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:50   #1505
nacho_libre
Przyczajenie
 
Avatar nacho_libre
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Therm Line

Ja jestem ciekawa czy może któraś z Was miała problem z połknięciem tych tabletek? Bo ja dzisiaj połknęłam jedną i było ok,ale po drugiej czuję jakbym ją miała w przełyku nie bardzo wiem co z tym zrobić,zjadłam kawałek chleba ale cały czas coś czuję,być może to wcale nie ta tabletka tylko gardło mam podrażnione
nacho_libre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 12:38   #1506
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Therm Line

Ja stosowałam therm line II niestety nic nmi nie pomogl, waga poszla w dol o 2kg ale to tylko dlatego ze stosowalam diete i duzo cwiczylam, gdybym nie brala tabletek efekt bylby ten sam, natomiast zauwazylam skutki uboczne tabletek therm line II.
od jakiegos czasu kolatalo mi serce, potem zaczelo bolec, bol odczuwalam rowniez w okolicy ramienia, obojczyka, wystraszylam sie i przerwalam przyjmowanie tych tabletek z olimp.
Therm lineII zawierają duzą dawke kofeiny co bylo przyczyną moich problemow z sercem o ktorych wczesniej nie mialam pojecia.
Nie polecam tych tabletek gdyz mozna podupasc na zdrowiu. Lepiej nie wierzyc reklamom tpu diabelskie sztuczki tylko aczac systematycznie cwiczyc i ograniczyc jedzenie tluszczowo i weglowodanow.
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 08:18   #1507
guma_do_zucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 34
Dot.: Therm Line

Cytat:
Napisane przez kasienka1191 Pokaż wiadomość
witam,dziewczyny piszecie cały czas o therm line 2 a co powiecie o therm line S bo właśnie biorę drugi dzien i nic.
No nie przesadzaj. Tak szybko, to nic nie działa, chyba, że spowoduje odwodnienie, a Therm Line ma spalać tłuszcz.
__________________

guma_do_zucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 08:49   #1508
Lantash
Przyczajenie
 
Avatar Lantash
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Therm Line

Ja biorę Therm Line II w czasie tzw przesilenia wiosennego i to nie dla odchudzania a dla powera który mi daje. A jaki mam dobry humor po tym!! :P Przy okazji coś zawsze się odchodzę, ale bardziej w obwodzie niż na wadze. Ja leń jestem i nie chce mi się odchodzać, poza tym uważam że nie muszę. Jeszcze. :P
__________________
Tok'ra Kree!!
Lantash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 14:30   #1509
Siren
Raczkowanie
 
Avatar Siren
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Location:Cold
Wiadomości: 31
Dot.: Therm Line

Bralam Therm Line 2mc efekt 2-3 kg mniej.Chodzilam niestety po nim rozdrazniona i dzialal depresyjnie. Owszem daje kopa i energie,sile na wiecej, ale niestety w moim przypadku brac nie moge.
Siren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 21:38   #1510
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Therm Line

Zobaczyłam ten temat i postanowiłam, że się wypowiem, bo wczoraj przyjaciółka mi właśnie opowiadała o nim. Głównie o tym jak zasłabła podczas ćwiczeń zażywając go... działanie ma jak mocna kawa, ręce się jej trzęsły, nie mogła spać, więc odstawiła go w końcu. Czy to możliwe że to jakieś skutki uboczne i wystepują tylko w rzadkich przypadkach?
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:22   #1511
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Therm Line

biorę therm line II od kilku dni i muszę powiedzieć że jak dla mnie jest super,nie chce mi się jeść,chce mi się ćwiczyć,mam niesamowicie dobry humor,jedyny minus jest taki że trudniej mi się po nim zasypia,ograniczyłam picie kawy do jednej dziennie i to z samego rana,widzę że opona na brzuchu się zmniejsza,obecnie ważę 57 kg,zobaczymy jaka waga będzie po miesiącu stosowania
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 13:15   #1512
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Therm Line

po tygodniu stosowania therm line na wadze - 2 kg,obecna waga 55 kg,aczkolwiek dokładam do tego ćwiczenia na orbitreku około 30 minut dziennie,organizm już się przyzwyczaił,z zasypianiem nie mam już problemów,polecam wszystkim
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:40   #1513
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Therm Line

Dziewczyny, pomóżcie
Kupiłam sobie Therm Line forte gdzieś w okolicach maja. Zażywałam zgodnie z ulotką, tj. 2 tabletki pół godziny przed śniadaniem i 2 tabletki pół godziny przed treningiem. Po 3-4 dniach stosowania bardzo źle się czułam- wpadałam w histerię, płakałam bez powodu, miałam ochotę rzucać wszystkim, co mi w ręce wpadnie. Nie miałam ochoty ćwiczyć- najchętniej leżałabym cały dzień w łóżku. Wystraszyłam się, odstawiłam tabletki. Stwierdziłam, że wolę ich nie brać, mieć lepszy humor i ćwiczyć, niż faszerować się i nic nie robić.
Potrzebuję zrzucić 10 kg. Nie potrafię... Biegam, chodzę na basen. Staram się jeść zdrowo i unikać słodyczy. Ale są takie chwile, kiedy mam jakiś wilczy apetyt, jem wszystko, co mi w ręce wpadnie. I wtedy nadrabiam stracone kilogramy.
Postanowiłam jeszcze raz spróbować z Therm Line forte, żeby skończyć to majowe opakowanie. Tym razem będę brać tylko dwie tabletki dziennie- przed śniadaniem i przed treningiem. Jak myślicie, czy dzięki temu osiągnę jakikolwiek efekt? Schudnę chociaż troszkę?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
PS- nie piję kawy, nie stosuję żadnych leków, nigdy nie miałam problemów z depresją.
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:23   #1514
charm2
Raczkowanie
 
Avatar charm2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 40
Dot.: Therm Line

Hej ! Czytałam sporo na tym forum o tym specyfiku, widzę, że działa fajnie jako wspomagacz do odchudzania przy diecie i ćwiczeniach
Mój cel - 10kg. Wzrost - 164cm Waga - 65kg ( w przybliżeniu, muszę w końcu zainwestować w dobrą wagę :p )
Zmierzyłam się i będę powiadamiać o efektach!

Ćwiczenia - 5x w tyg. ( treningi z Ewą Ch. - turbo spalanie (3x), treningi w piłkę (2x)
Może nie będę się tak rygorystycznie stosować, ale będę się starać!

Od września jestem na diecie bezglutenowej, schudłam jakieś 5kg na niej, ale jak już mówiłam moja waga szwankuje, ale wolę po całej 'kuracji' zważyć się na dobrej i się mile zaskoczyć :p
regularne posiłki (ryba wędzona, na parze, kanapki na waflach ryżowych bez masła, zupy, woda pół godziny przed i po posiłku, kasza, warzywa, owoce)
Poza utratą wagi, ulepszony metabolizm, na szczęście! Bo z tym miałam największy problem, a z wagi zeszło jak już mówiłam ok.5kg, ale niestety z zewn. nikt nie widzi różnicy..
Jutro zamówię ten specyfik i od poniedziałku znowu biorę się ostro za siebie!
Zerwałam z chłopakiem i niech widzi co stracił, a co!
Mam jeszcze taki zwykły pas wibrujący, to zamierzam go nakładać 2x dziennie po 20min, może nie dla samego chudnięcia, ale chociaż dla rozluźnienia mięśni

Oprócz Therm Line Forte będę brała chrom i nieodłączna zielona herbata!
Nie palę, alkohol w weekendy tylko i to nie zawsze, kawy nie piję.

Coś dodać, coś odjąć? Chętnie posłucham jeszcze rad!
Buziaki
charm
charm2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 09:47   #1515
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Therm Line

Mi Therm Line w ogole nie pomoglo a stosowalam sie do zalecen na ulotce, mialam diete, cwiczylam ;/
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:47   #1516
Duskaa_00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Thermline

Cytat:
Napisane przez kasienka2883 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak u innych, ale u mnie jak leci waga to i wymiary bardzo, więc powoli spodnie zaczynają na mnie wisieć z czego jestem zadowolona no i zmotywowały mnie sukcesy więc myślę o diecie kapuścianej ale jeszcze się zastanowię

lil`sexy: ja też bym chciała lubić sport, ale niestety mam calkiem inne zainteresowania
Co do diety kapuścianej, to próbowałam i mówię Ci,że nie dasz rady tego jeść, jest po prostu ohydna, jadłam raz dziennie przez dwa dni i wymiękłam.
Później zdecydowałam,że będę jadła samą kapustę i przez tydzień 6 kilogramów mniej. W pasie luźniej, w pewnym sensie rewelacją by to było gdybym pociągnęła to dalej, a ja głupia i przestałam
Duskaa_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 13:45   #1517
liyaah
Przyczajenie
 
Avatar liyaah
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Send a message via Skype™ to liyaah
Exclamation Dot.: Therm Line

Therm Line to jedno wielkie świństwo ! Jeżeli nie wierzycie - przeczytajcie mój artykuł na temat tego preparatu...

http://lilesly-inspirations.blogspot...-tabletce.html

Ja po braniu tego preparatu trafiłam do szpitala, miałam zapaść naczyniową i mało co nie odeszłam z tego świata. Już ponad rok biorę regularnie leki na żołądek i nie mogę jeść wszystkiego.

NIE WARTO DZIEWCZYNY !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-02-25 o 14.43.23.jpg (62,9 KB, 12 załadowań)
__________________
http://lilesly-inspirations.blogspot.com/
liyaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 17:29   #1518
deltadora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 54
Dot.: Therm Line

Przecież nie jest to lek wydawany na receptę tylko suplement diety, który ma wspomóc odchudzanie. Nie wiem czy można wiązać z nim takie dolegliwości... żeby aż trafić do szpitala. Przecież nie sprzedawali by tego... Nie wiem, w każdym razie ja biorę od niedawna i czuję się dobrze, siostra również i bierze już ok 2 miesięcy.
deltadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 08:52   #1519
InkaMar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Therm Line

Cóż brałam therm line forte. Niestety nie spełnił moich oczekiwań - z nim czy bez niego chudłam w takim samym tempie, a nawet nie wiem czy bez therm linie nie zrzucam kg szybciej. Cóż - dla mnie to pieniążki (i to nie male) wyrzucone w błoto. Spadek moich 8 kg zawdzięczam tylko sobie i jestem z tego dumna. Jedno nienaruszone opakowanie Therm line forte mi zostało -jak by któraś chciała wypróbować to mogę odsprzedać za 25 zł+ przesyłka.
__________________
19.03 - 92 kg
31.10 - 83 kg
...
cel - 65 kg
InkaMar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 07:44   #1520
norbka
Przyczajenie
 
Avatar norbka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: Therm Line

Ja stosuję therm line II, stosowałam therm line forte. Forte na mnie nie działał w ogóle - nigdy więcej go nie kupię. Therm line II działa świetnie, ale tylko kiedy dodatkowo mam regularny wysiłek fizyczny (ja akurat biegam i dużo chodzę). Kiedy brałam samodzielnie TL II, bez ćwiczeń, efekty były, ale nie takie jakbym chciała, z kolei same ćwiczenia też dają u mnie mniejsze efekty. TL zmniejsza u mnie apetyt, na początku stosowania po dłuższej przerwie mam tyle energii, że najczęściej kończy się to gruntownym posprzątaniem całego mieszkania, a czasem nawet przemeblowaniem Ale każdy organizm działa inaczej, a bez diety i ćwiczeń samo nic nie przyjdzie. Warto wypróbować, ale nie ma co liczyć, że spektakularne efekty przyjdą tylko od jedzenia tabletek. Aaa i warto trzymać się zaleceń (brać 30 min przed posiłkiem)
norbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 21:13   #1521
Madlena86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tarnowskie Giry
Wiadomości: 10
Dot.: Therm Line

Hej kochane.
Ja zaczęłam stosować Therm Line Forte z miesiąc temu .
Są to moje pierwsze tabletki które miały mi pomóc.
Powiem tak... BMI wykazało że mam nadwagę, jeszcze ciut i postarałabym się o I stopień otyłości. Diety... co to znaczy wogóle.
Aż w końcu pewna mi bliska osoba postanowiła mnie zachęcić. A więc:
- żadne diety !!! zwykłe ograniczenie, jem to co jadłam ALE zero alkoholu, z dala od chipsów ( pierwsze dni były straszne i parę razy nie wytrzymałam ), zero napojów słodzonych gazowanych, zero paluszków , a poza tym... wszystko jadłam co chciałam tyle że miałam jeść mniej.
- gimnastyka !!! choćby się samemu po kawałku kroić to bez gimnastyki ani rusz ! codziennie , chociażby to miało być tylko 20 brzuszków ale codziennie jakieś minimum.
Efekt : po 2 miesiącach nie mam zadyszki, na rowerku jadę sobie już spokojnie bez bólu, a najbardziej pokochałam Nordic Walking.
Fakt, za pierwszym razem nadwyrężyłam sobie to i owo, ale to z mojej winy ( chciałam zaszpanować że aż tak źle nie ma i mogę iść i dalej i szybciej :P ), teraz już nie ma problemu, przy fajnej pogodzie maszeruje do 20km co dla mnie jest mistrzostwem.

No więc wszystko to zaczęło sprawiać że te kg powolutku spadały... hmm coś za powolutku :/
No i wtedy natrafiłam na reklamę Therm Line i po cichutku zaczęłam je stosować.
Wpierw po jednej tabletce przed posiłkiem, dopiero po tygodniu wzięłam 2x po dwie.
Efekt był taki że po 3 dniach zaczęłam wymiotywać i było mi strasznie niedobrze :/ potem znowu po jednej.. dwie... do czterech na dzień i znowu było mi niedobrze .
Efekt : tabletki przestały wywoływać w końcu efekt uboczny z żołądkiem, nie mam wogóle ochoty na słodkie ( wcześniej tam zawsze coś ,,skubnęłam'' ) , moje porcje żywieniowe zmniejszyły się jeszcze bardziej ... Ogólnie największy wpływ mają u mnie na brak łaknienia na słodkie i przyspieszyły to zrzucanie kg.
( oczywiście z gimnastyki nie zrezygnowałam ) .

I mimo iż widzę że tabletki w jakiś sposób mi pomagają, to jednak mam nadzieję że nie będę musiała kupować nowej paczki.
Zdrowsze odżywianie i gimnastyka też pomagają.

PS. Takie same tabletki kupiła moja sąsiadka, po tygodniu niemal ciągłego wymiotywania wyrzuciła je do kosza .
Madlena86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 08:07   #1522
ANIOLEK2611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Therm Line

WITAM . JA STOSUJE THERM LINE FORTE OD TRZECH TYGODNI NA RAZIE SCHUDŁAM 7 KG. PO THERM LINE MAM MIEJSZY APETYT , CZYLI MIEJ JEM I DO TEGO ĆWICZĘ 15 MIN. DZIENNIE NA STEPERKU. PO TABLETKACH CZUJĘ SIE DOBRZE NIE ZAUWAŻYŁAM ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH. POLECAM W 100 %. ZACZYNAŁAM TRZY TYGODNIE TEMU PRZY WADZE 82 KG. WZROST 170 CM. DZISIAJ WAŻĘ 75 KG. WIĘC TE TABLETKI DZIAŁAJĄ . A JESZCZE JEDNO LUBIŁAM PODJADAĆ WIECZORAMI A TERAZ NIE MAM NA TO OCHOTY
ANIOLEK2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 09:07:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.