Nasze codzienne jadłospisy, część XIII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 21:21   #1501
Abigal
Raczkowanie
 
Avatar Abigal
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 441
GG do Abigal
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez GreenBalance Pokaż wiadomość
Utrzymanie

I. Bułka owsiana z masłem, sałatą, twarogiem, wędliną, rzodkiewkami, pomidorkami cherry i pieprzem / masłem orzechowym i domową konfiturą truskawkową & 0,3 l kawy z mlekiem; mandarynka

II. Serek wiejski z tartym jabłkiem, marchewką i cynamonem; troche pistacji

III. Dorsz gotowany na parze w porach, tymianku i bazyli; około pół woreczka kaszy gryczanej; warzywa /kalafior, marchewki, brokuł/ z pary z masełkiem

IV. Budyń waniliowy z syropem malinowym i płatkami migdałowymi & kubek herbaty jabłko-porzeczka-cynamon-melisa; kiwi

V. 2 kromki chleba sycylijskiego z suszonymi pomidorami z masłem; guacamole z 1/2 awokado, pomidorka, czosnku, cebuli czerwonej, bazylii, soku z limonki, pieprzu i soli

+ 1,5 l wody mineralnej
podoba mi się

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Creepy Ginger Watcher Pokaż wiadomość
Moje Wychodzenie/U/przywrócenie okresu

Strasznie się dziś najadłam i to mnie martwi, nieeee chcee jojo Ale tak chyba reaguje na stres związany z sesją, cały czas coś bym jadła...

8.00- omlet serowy z dwóch jajek - z fetą i żółtym serem, pomidor + szklanka mleka 3,2a gdzie zgubiłaś węglowodany?
11.00 - 3 kromki razowca z guacamole (pasta z awokado, jakby ktoś nie kojarzył ), jabłkook
13.00 - Danio waniliowy, garść orzeszków ziemnych+owoc
16.00 - Miseczka makaronu 'trzy kolory' z domowym sosem spaghetti - z cebuli i pomidorów, "dopchałam" orzeszkamimogłaś posypać makaron lekko podprażonymi orzeszkami i zjeść jakąś surówkę
19.00 - Sałatka grecka z resztą fety, pomidorem, ogórkiem, sałata, papryką, oliwkami, oliwą z oliwek, do tego wafle ryżowe- chyba 4 ok
21.00 - ponadprogramowa owsianka 3 łychy płatków na mleku 3,2, z bananem, łyżką gorzkiego kakao i otrębami - miałam straszną ochotę i czuję się teraz paskudnie przepełniona

I jak? Są tłuszcze? Nie za dużo kcal jak na wychodzenie z R ?
Po pierwsze na śniadanie zawsze jedz solidną porcję węglowodanów złożonych. Po drugie, czy jesteś pod opieką psychologa? Bo wiesz nie masz może ED (?), ale masz poblemy nerwicowe (tzw. nerwica natręctw - nie ma to jak mieć w domku psychologa ) i odreagowujesz stres jedząc. Terapia pomogła by ci nauczyć się inaczej wyrażać siebie i swoje emocie, inaczej odreagowywać stresy (dobra koniec OT ). Po trzecie jesz zdrowo, nie napychasz się słodyczami i fas-foodami i to się chwali. Po czwarte staraj się jeść 5 pełnowartościowych i sycących posiłków i nie podjadać!! (jak coś to tylko marchewki !!). Nie licz kcal odstresuj się i jedz z apetytem smaczne posiłki, spotkaj się ze znajomymi i nie stresuj się tak sesją!! Nawet jak oblejesz to nie koniec świata, zawsze są poprawki

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

I dzisiejsze U

Śniadanko: sałatka (sałata, gruszka, prażone migdały, rzodkiewki, rzeżucha, kiełki słonecznika, natka, koper, szczypior + sosik z oleju lnianego, musztardy, octu jabłowego i kapki jogurtu naturalnego) + 2 kromy żytniego na zakwasie z masłem, pomidorem i szczypiorem + kubek kawki zbożowej

Obiad: 5 pierogów z mąki orkiszowej razowej ze szpinakim duszonym z białym winkiem, gałką i ciecierzycą) + sosik z pieczonego pomidora z oregano, czosnkiem, rozmarynem, tymiankiem i oliwą + surówka z czerwonej kapusty z marchewką, koprem i drugą połówką gruszki + olej lniany

Podwieczorek: domowy baton owsiany (banany, wanilia, pł. owsiane, daktyle, figi, żurawina, pestki dyni, migdały, jajo) + 3 klementynki (wielkie mandarynki)

Kolacja: sałatka z ziemniaków, ananasa z puszki, brązowej soczewicy, selera, natki, pomidora z olejem lnianym, kolendrą i prażonymi nasionami kopru włoskiego

2 albo 3 h (dla mnie to całe wieki) sprzątania

+ woda (dużo), kilka herbatek (owocowe, zielone, czerwone)

i proszę o ocenkę
Abigal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:23   #1502
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

wiecie co?

przepraszam za mały OT...od ponad 5 - 6 dni mam straaaszne problemy natury stomatologicznej...w związku z czym siłą rzeczy ograniczyłam pewne posiłki, porzuciłam jedzenie o stałych porach, skupiłam się nad czymś łatwym do jedzenie (czytajcie :miękkim)...i zapominam o jedzeniu))
oczywiście, zdrowy rozsądek mówi mi :nie bierz antybiotyku lub ibupromu na czczo...ale jakoś naturalnie jem mniej,bo NIE ZJEM więcej..itd...i tak mam pewien dystans, złapałam chyba zdrową perspektywę...
w moim życiu - coś czuję,że zdrowo się pozmienia.. z perspektywy wyrwania 2 zębów łapię,że istnieje coś więcej niż kg w górę lub w dół..


Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:32   #1503
GreenBalance
Raczkowanie
 
Avatar GreenBalance
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 469
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez Abigal Pokaż wiadomość
I dzisiejsze U
Śniadanko: sałatka (sałata, gruszka, prażone migdały, rzodkiewki, rzeżucha, kiełki słonecznika, natka, koper, szczypior + sosik z oleju lnianego, musztardy, octu jabłowego i kapki jogurtu naturalnego) + 2 kromy żytniego na zakwasie z masłem, pomidorem i szczypiorem + kubek kawki zbożowej
Obiad: 5 pierogów z mąki orkiszowej razowej ze szpinakim duszonym z białym winkiem, gałką i ciecierzycą) + sosik z pieczonego pomidora z oregano, czosnkiem, rozmarynem, tymiankiem i oliwą + surówka z czerwonej kapusty z marchewką, koprem i drugą połówką gruszki + olej lniany
Podwieczorek: domowy baton owsiany (banany, wanilia, pł. owsiane, daktyle, figi, żurawina, pestki dyni, migdały, jajo) + 3 klementynki (wielkie mandarynki)
Kolacja: sałatka z ziemniaków, ananasa z puszki, brązowej soczewicy, selera, natki, pomidora z olejem lnianym, kolendrą i prażonymi nasionami kopru włoskiego
2 albo 3 h (dla mnie to całe wieki) sprzątania
+ woda (dużo), kilka herbatek (owocowe, zielone, czerwone)
i proszę o ocenkę
I cudnie! Mogę prosić o dokładny przepis na batonika?
Dobra ta sałatka śniadaniowa? Bo wszystkie składniki mam, więc może bym spróbowała.
__________________
Every day is a chance...
GreenBalance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:41   #1504
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Moje dzisiejsze U:

I. 2 małe grahamki przekrojone, zapieczone w tosterze i posmarowane całym serkiem Danio Intenso kokosowym
pomiędzy wpadło jabłko i 2 duże herbatniki w czekoladzie (Maltanki)
II. kluski lane na szklance mleka 2%: łyżka mąki pszennej, jajko i szczypta soli
III. zapiekanka z makaronu pełnoziarnistego z piersią z kurczaka, drobiową szynką, serem żółtym
i 'Pomysłem na..'
pomiędzy znów wpadło jabłko uwielbiam.
IV. 3 kromki chleba mieszanego z ziarnami:
- z paprykarzem
- z serem żółtym i papryką
- z 2 pokrojonymi w paski paluszkami surimi
herbata cytrynowo-miętowa z dziką różą

w ciągu dnia (tradycyjnie) dużo orzechów brazylijskich, nerkowców i pistacji.

Rzuci ktoś oczkiem?
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler

Edytowane przez morphine88
Czas edycji: 2011-01-29 o 22:53 Powód: literówka ;)
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:48   #1505
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

W stronę U :

śniadanie:
- 50g bułki maślanej z nuttelą(opakowanie 15g)
-kromka razowca(50/60g) z plastrem sera carppesi obłożony sałatą,pomidorem,szczypio rkiem

śniadanie II( dość późno wstałam)
jabłko i zmiksowane troche truskawek z jogurtem naturalnym activia do tego na wierzch
(kruszonka w rozdrabniaczu z orzechów włoskich,migdałów,nerkowc a i figi podzielona dla mnie i mamy i brata)

obiad:
kawał pizzy domowej z mąki pszenno - pełnoziarnistej z groszkiem,fasolką czerwoną,pieczarkami i oprószone serem żółtym mozzarela

kolacja:
szpinak z jajkiem

I jak ?


Ps. Mam leki femoston na @ i teraz mnie dziwny ból dopadł dlatego kolacja skromna.

__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:58   #1506
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez Tynusia Pokaż wiadomość
W stronę U :

śniadanie:
- 50g bułki maślanej z nuttelą(opakowanie 15g)
-kromka razowca(50/60g) z plastrem sera carppesi obłożony sałatą,pomidorem,szczypio rkiem
+ owoc


śniadanie II( dość późno wstałam)
jabłko i zmiksowane troche truskawek z jogurtem naturalnym activia do tego na wierzch
(kruszonka w rozdrabniaczu z orzechów włoskich,migdałów,nerkowc a i figi podzielona dla mnie i mamy i brata) jeśli porcja spora to ok, ale tych owoców mogło być więcej, bardziej różnorodnie

obiad:
kawał pizzy domowej z mąki pszenno - pełnoziarnistej z groszkiem,fasolką czerwoną,pieczarkami i oprószone serem żółtym mozzarela jak duży kawał? Jeśli przyzwoitej wielkości i najadłaś się nim tak jak na U przystało, to ok.

zgubiłaś podwieczorek?


kolacja:
szpinak z jajkiem a gdzie podziałaś węgle? + 2 kromki chleba

I jak ?


Ps. Mam leki femoston na @ i teraz mnie dziwny ból dopadł dlatego kolacja skromna. ach, to rozumiem. Ale na przyszłość pamiętaj o węglach

jw.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler

Edytowane przez morphine88
Czas edycji: 2011-01-29 o 22:01
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 22:03   #1507
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
jw.
Zależy co u kogo znaczy przyzwoity
Najadłam się aczkolwiek dalej staram się dodawać by było to już takie ładne U
Ale te kłopoty z brzuchem są dobijające.
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 22:19   #1508
maniulka0405
Raczkowanie
 
Avatar maniulka0405
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 147
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U:

I. 2 małe grahamki przekrojone, zapieczone w tosterze i posmarowane całym serkiem Danio Intenso kokosowym
pomiędzy wpadło jabłko i 2 duże herbatniki w czekoladzie (Maltanki)
II. klusku lane na szklance mleka 2%: łyżka mąki pszennej, jajko i szczypta soli
III. zapiekanka z makaronu pełnoziarnistego z piersią z kurczaka, drobiową szynką, serem żółtym
i 'Pomysłem na..'
pomiędzy znów wpadło jabłko uwielbiam.
IV. 3 kromki chleba mieszanego z ziarnami:
- z paprykarzem
- z serem żółtym i papryką
- z 2 pokrojonymi w paski paluszkami surimi
herbata cytrynowo-miętowa z dziką różą

w ciągu dnia (tradycyjnie) dużo orzechów brazylijskich, nerkowców i pistacji.

Rzuci ktoś oczkiem?
Tak sobie ostatnio myślałam o Twoich jadłospisach i niby wszystko jest w porządku, jesz tak, jak należy, ale czegoś mi brakuje... z tego, co pisałaś, to walczysz o okres, prawda? Zauważyłam, że prawie wcale nie używasz masła/magaryny, a tłuszcze w Twojej diecie pochodzą głównie z orzechów, czy plasterka sera żółtego. Mięso również jesz drobiowe, zazwyczaj grillowane, makarony tylko pełnoziarniste itd...nie widzę u Ciebie batoników, słodkich bułek, jakichkolwiek słodyczy poza lodami, czy ciastem makowo-serowym.podobają mi się Twoje jadłospisy, ale czegoś w nich brak

Edytowane przez maniulka0405
Czas edycji: 2011-01-29 o 22:22
maniulka0405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 22:39   #1509
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez maniulka0405 Pokaż wiadomość
Tak sobie ostatnio myślałam o Twoich jadłospisach i niby wszystko jest w porządku, jesz tak, jak należy, ale czegoś mi brakuje... z tego, co pisałaś, to walczysz o okres, prawda? Zauważyłam, że prawie wcale nie używasz masła/magaryny, a tłuszcze w Twojej diecie pochodzą głównie z orzechów, czy plasterka sera żółtego. Mięso również jesz drobiowe, zazwyczaj grillowane, makarony tylko pełnoziarniste itd...nie widzę u Ciebie batoników, słodkich bułek, jakichkolwiek słodyczy poza lodami, czy ciastem makowo-serowym.podobają mi się Twoje jadłospisy, ale czegoś w nich brak
Dzięki za ocenę
Margarynę zawsze używam (zwykle do szkoły na grahamkę) kiedy tylko nie opiekam chleba w tosterze - a robię to przy każdej najbliższej okazji. Wtedy więc nie smaruję go, bo margaryna by wsiąkła i nie byłoby tostów..
Tak, walczę o okres. Hm, wydawało mi się, że przyzwoicie stoję z tymi tłuszczami.. często jem pastę z makreli, czasem wpadnie łosoś na kanapce, tych orzechów podjadam dość sporo..
Co do makaronów i pieczywa: staram się jeść pełnoziarniste ze względu na problemy gastryczne; po pszennych mam zaparcia. Mimo to nie stronię od takiego i czasem zjem tortillę, rogaliki pszenne czy pizzę na takowym spodzie.
Drób jem ze względów smakowych; takie wolę. Grillowane? Tylko udka grilluję . Lubię jak są chrupiące. Resztę smażę lub (rzadziej) duszę.
Co do słodyczy: hm, myślę, że niedługo wpadną . Już się nastawiłam, że do szkoły zabiorę ze sobą batonika słodkich bułek nie lubię. Póki co staram się nadrabiać słodkimi serkami, jogurtami i owocami.
Ciasto makowo-serowe? Że też sobie o nim przypomniałaś..jadłam je jednorazowo przez tydzień i miało to miejsce dobry miesiąc temu.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler

Edytowane przez morphine88
Czas edycji: 2011-01-29 o 22:41
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 22:53   #1510
maniulka0405
Raczkowanie
 
Avatar maniulka0405
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 147
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Rozumiem Ogólnie baardzo smacznie jesz, może ostatnio tej margaryny nie widziałam i dlatego W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki i lubię czytać Twoje jadłospisy
maniulka0405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 00:22   #1511
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Moja Redukcja:

Sprawdzałam sobie w dzienniku posiłków i niby niczego nie przekroczyłam, ba nawet za mało mam wszystkiego. Ale o chyba nie za dobrze co?
Moje dziennie zapotrzebowanie wyliczyło mi na 1900 kcal, już po odjęciu 500 jako redukcja i minus moja godzinka na siłowni

Śniadanko: tradycyjnie 3 łyżki owsianych, szklanka mleka 2%, rodzynki i orzechy, wywaliłam miód

II śniadanie: sałatka meksykańska: seler, groszek, czerwona fasola, ryż, kukurydza, majonez ( wiem, że kukurydza niebardzo i majonez, ale był w wersji light)

Wpadło kilka mandarynek

Obiad: pierśś z kurczaka smażona plus ryż

Podwieczorek: 3 kanapki razowca z dżemem niskosłodzonym

Kolacja: Bardzo uboga, serek wiejski

W międzyczasie herbatki czerwone

Za mało w drugiej części dnia prawda? Niestety zupełnie nie byłam głodna

Może ktoś ocenić i coś doradzić?
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 01:37   #1512
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
Był odstęp jakieś pół godzinki
Za to dziś boli mnie brzuch od ogromnych ilości orzechów i pestek dyni szczególnie od tej dyni.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

szczerze to na tym P to często mnie boli brzuch a to dlatego że ja nie jem 5 posiłków co ok.3godz. tylko jem na okrągło i ciągle coś podjadam ....

p jest od tego, zeby organizm odpoczal i sie zregenerowal, a nie po to, zeby katowany glodowka teraz byl katowany napychaniem zoladka.
moim zdaniem moglabys spokojnie zmniejszyc porcje, jesli sa za duze (bo mozna rozwalic trzuske i watrobe), a zamiast tego przyjmowala wiecej kalorii w plynach (slodzone herbaty, soki, mleko, kakao)

nie rob sobie krzywdy
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 08:00   #1513
AlekzFragile
Raczkowanie
 
Avatar AlekzFragile
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 108
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez Izaczka Pokaż wiadomość


Fajny jadłospis ale ty chyba masz niedowagę?Gdzieś mi się to obiło, ale może się mylę.
Nie mylisz się Najgorsze jest to że innym potrafie pomagać a sobie nie bardzo .... :[
__________________
There is a whole world outside of LA.
I'm a terrible person ^^
AlekzFragile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 08:22   #1514
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Moja eRka:
Śniadanie
Owsianka na mleku 3,2% z wkrojonym jabłkiem i cynamonem oraz łyżeczką wiórków kokosowych i kawa z mlekiem
II śniadanie
Kromka razowca z chuda szynka z kurczaka i na to pomidor, ogórek i szczypiorek
Kromka razowca z pomidorem, cebula,ogórkiem i szczypiorkiem
Obiad
Ok 30g makaronu razowego z sosem pomidorowym z przecieru pomidorowego z mięsem mielonym smażonym na telfonie bez tłuszczu i do tego marchewka z groszkiem
Podwieczorek
Serek homo naturalny (135g) z garścią orzechów i 5 suszonymi dużymi śliwkami
Kolacja
Chudy twaróg(125g) z pomidorem,ogórkiem i szczypiorkiem
Proszę o ocenę
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 08:30   #1515
skomplikowana_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 359
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

wczorajsze P:
(2 tyg. temu-29,6 kg, dzis-31,2 kg, czyli +1,6 kg)
sn: kasza manna, 2 kanapki z jajkiem i 2 plasterkami poledwicy, warzywa, herbata z cytryna
2 sn: jogurt naturalny 180 g z wkrojonymi owocami- 1 niecaly bananek, kiwi, mala pomarancza, ok 25 g musli Fitella (pol saszetki)
Ob: krupnik z ryzem i ziemniaczkami, buraczki, klops i ziemniaki
Podw: serek waniliowy homogenizowany 120g z wkrojonymi 2 mandarynkami, nalesnik (babcinej roboty) lekko posmarowany dzemem
kol: 3 kanapki z 3 plasterkami poledwicy, ok pol serka wiejskiego, warzywa, herbata z cytryna
po kol: ryz na mleku 180 g o smaku czekoladowym
-Ciagle mysle,by zdrowo,ale juz mnie to meczy,nie bd liczyc kcal.Podswiadomie przeraza to,ze waga ciagle rosnie,choc wiem,ze musze i lekarka kaze.Tylko ze jem sama i tyje sama.
Na dodatek choroba mnie bierze,stan podgoracz.,bol gardla i wezlow,podobno polowa oddzialu jest chora.
Boje sie!Bo to negatywnie by wplynelo na tycie!

Motywacja jakas jest,bo przy 33 kg dostalabym przepustke.
A jak jadlospis?
skomplikowana_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 08:41   #1516
Creepy Ginger Watcher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 179
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez Abigal Pokaż wiadomość



Po pierwsze na śniadanie zawsze jedz solidną porcję węglowodanów złożonych. Po drugie, czy jesteś pod opieką psychologa? Bo wiesz nie masz może ED (?), ale masz poblemy nerwicowe (tzw. nerwica natręctw - nie ma to jak mieć w domku psychologa ) i odreagowujesz stres jedząc. Terapia pomogła by ci nauczyć się inaczej wyrażać siebie i swoje emocie, inaczej odreagowywać stresy (dobra koniec OT ). Po trzecie jesz zdrowo, nie napychasz się słodyczami i fas-foodami i to się chwali. Po czwarte staraj się jeść 5 pełnowartościowych i sycących posiłków i nie podjadać!! (jak coś to tylko marchewki !!). Nie licz kcal odstresuj się i jedz z apetytem smaczne posiłki, spotkaj się ze znajomymi i nie stresuj się tak sesją!! Nawet jak oblejesz to nie koniec świata, zawsze są poprawki [COLOR="Silver"]
Wielkie dzięki za ocenę Dostosuję się do węglowych śniadań. Cały czas zastanawiam się nad tym psychologiem, bo napady na jedzenie, wyrzuty sumienia i nadmierny stres nie wróżą niczego dobrego. Póki co najbardziej gnębi mnie ta @, ograniczyłam kaloryczne cukry, żeby wprowadzić kaloryczne tłuszcze i nie przytyć za bardzo.

A taka owsianka późną na kolacje, to duży grzeszek na U? Czy mam się nie przejmować
Creepy Ginger Watcher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:15   #1517
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
p jest od tego, zeby organizm odpoczal i sie zregenerowal, a nie po to, zeby katowany glodowka teraz byl katowany napychaniem zoladka.
moim zdaniem moglabys spokojnie zmniejszyc porcje, jesli sa za duze (bo mozna rozwalic trzuske i watrobe), a zamiast tego przyjmowala wiecej kalorii w plynach (slodzone herbaty, soki, mleko, kakao)

nie rob sobie krzywdy
dziękuję za radę a moja wątroba już dała o sobie znać,a to wszystko przez moje łakomstwo,bo wiesz ,jak długo nie jadłam wielu rzeczy, a teraz mogę sobie na nie pozwolić to korzystam ,czasem za bardzo....

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Creepy Ginger Watcher Pokaż wiadomość

A taka owsianka późną na kolacje, to duży grzeszek na U? Czy mam się nie przejmować

Oczywiście ,że się nie przejmować

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Izaczka Pokaż wiadomość
Moje Utrzymanie:

1.dwa podwójne tosty smażone z serem, szynką i musztardą, kawałek papryki i kilka rzodkiewek, trzy klementynki, kawa truskawkowa z mlekiem i słodzikiem mmm pycha a skąd Ty masz kawę truskawkową-pierwszy raz o niej słyszę
2.jogurt kawowy, kawałek drożdżowego z jagodami i kruszonka, litr herbaty z cytryną supcio + możesz dodać owoc ale i tak jest ok
3.ok. pół woreczka kaszy jaglanej, potrawka z kurczaka (kurczak, kukurydza, przyprawy, papryka, pomidory z puszki, odrobina mąki i oleju - czyli kurczak w lekkim sosie ), kilka łyżek kapusty kiszonej zajefajny obiad ja uwielbiam
4.popcorn (w kinie), drink kawowy, spory lizak w kształcie serca z napisem Love mm..ciekawe od kogo ten lizak,mam nadzieje że film fajny był,a kino bez popcornu to nie kino
5.jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem, chilli, szynką drobiową i rzodkiewką na łyżeczce masła, talerz czystego rosołu też ładnie

Udało mi się podkręcić metabolizm znów proszę o ocenę, czy nie za dużo niezdrowego?

Nie jest za dużo,jest super i gratuluję podkręcenia metabolizmu,masz na to jakiś sposób?? zdradź
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:26   #1518
flamme
Rozeznanie
 
Avatar flamme
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 847
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Moja Redukcja:

Sprawdzałam sobie w dzienniku posiłków i niby niczego nie przekroczyłam, ba nawet za mało mam wszystkiego. Ale o chyba nie za dobrze co?
Moje dziennie zapotrzebowanie wyliczyło mi na 1900 kcal, już po odjęciu 500 jako redukcja i minus moja godzinka na siłowni

Śniadanko: tradycyjnie 3 łyżki owsianych, szklanka mleka 2%, rodzynki i orzechy, wywaliłam miód mało coś tych płatków. Poza tym mało białka. Rodzynki tak średnio na R, ale na śn mogą zostać, choć dałabym zamiast jakiś owoc. Orzechy- łączysz ww. i tł.

II śniadanie: sałatka meksykańska: seler, groszek, czerwona fasola, ryż, kukurydza, majonez ( wiem, że kukurydza niebardzo i majonez, ale był w wersji light) taki nie eRowy coś ten posiłek. Ryż biały czy brązowy? Brak białka

Wpadło kilka mandarynek

Obiad: pierśś z kurczaka smażona plus ryż a warzywa? Pierś smażona niezbyt na R. Ryż lepszy byłby brązowy. Poza tym ile czego?

Podwieczorek: 3 kanapki razowca z dżemem niskosłodzonym to bardziej na śniadanie. Dżem na R odpada. Brakuje białka, warzyw, tłuszczy

Kolacja: Bardzo uboga, serek wiejski a warzywa?

W międzyczasie herbatki czerwone

Za mało w drugiej części dnia prawda? Niestety zupełnie nie byłam głodna

Może ktoś ocenić i coś doradzić?
Mało białka i warzyw w Twoim jadłospisie. Orzechy ze śn i serek z kolacji, dałabym na podwieczorek. A na kolację może jakąś rybkę z warzywami?

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Moja eRka:
Śniadanie
Owsianka na mleku 3,2% z wkrojonym jabłkiem i cynamonem oraz łyżeczką wiórków kokosowych i kawa z mlekiem ile płatków i mleka? Białko?
II śniadanie
Kromka razowca z chuda szynka z kurczaka i na to pomidor, ogórek i szczypiorek
Kromka razowca z pomidorem, cebula,ogórkiem i szczypiorkiem ok, mam nadzieję, że szynki sporo? Może posmaruj chlebek twarogiem czy serkiem wiejskim/ homo?
Obiad
Ok 30g makaronu razowego z sosem pomidorowym z przecieru pomidorowego z mięsem mielonym smażonym na telfonie bez tłuszczu i do tego marchewka z groszkiem maało coś tego makaronu. Mielone od czasu do czasu może być
Podwieczorek
Serek homo naturalny (135g) z garścią orzechów i 5 suszonymi dużymi śliwkami łączysz cukry proste i tłuszcze, ale jeśli nie utrudnia to chudnięcia, ładnie
Kolacja
Chudy twaróg(125g) z pomidorem,ogórkiem i szczypiorkiem ok
Proszę o ocenę
j.w.
flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:27   #1519
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jad�ospisy, cz��� XIII

Cytat:
Napisane przez skomplikowana_18 Pokaż wiadomość
wczorajsze P:
(2 tyg. temu-29,6 kg, dzis-31,2 kg, czyli +1,6 kg)
sn: kasza manna, 2 kanapki z jajkiem i 2 plasterkami poledwicy, warzywa, herbata z cytryna
2 sn: jogurt naturalny 180 g z wkrojonymi owocami- 1 niecaly bananek, kiwi, mala pomarancza, ok 25 g musli Fitella (pol saszetki)
Ob: krupnik z ryzem i ziemniaczkami, buraczki, klops i ziemniaki
Podw: serek waniliowy homogenizowany 120g z wkrojonymi 2 mandarynkami, nalesnik (babcinej roboty) lekko posmarowany dzemem
kol: 3 kanapki z 3 plasterkami poledwicy, ok pol serka wiejskiego, warzywa, herbata z cytryna
po kol: ryz na mleku 180 g o smaku czekoladowym
-Ciagle mysle,by zdrowo,ale juz mnie to meczy,nie bd liczyc kcal.Podswiadomie przeraza to,ze waga ciagle rosnie,choc wiem,ze musze i lekarka kaze.Tylko ze jem sama i tyje sama.
Na dodatek choroba mnie bierze,stan podgoracz.,bol gardla i wezlow,podobno polowa oddzialu jest chora.
Boje sie!Bo to negatywnie by wplynelo na tycie!

Motywacja jakas jest,bo przy 33 kg dostalabym przepustke.
A jak jadlospis?
A ile razy ja i dziewczyny pisałyśmy ci żebyś nie liczyła kalorii ? I dobrze zę jak jesz 3 kanapki dajesz 3 plastry wędliny to plus dla ciebie A dajesz na kanapki jakiś tłuszcz ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 09:40   #1520
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze P

ŚNIADANIE Duża bułka pszenna (100 gram)posmarowana margaryną a na to serek wiejski (200 gram)+ kubek słodzonej herbaty
Po butelka soku Pysio z kiwi, opakowanie delicji
II ŚNIADANIE duża grahamka (obie połówki posmarowane margaryną i dżemem)+jogurt truskawkowy z 50 gram muslie
OBIAD talerz domowego barszczu czerwonego na śmietanie ze startymi buraczkami i fasolką (mama nalała mi sporo gęstego), 9 pierogów ze szpinakiem polanych stopioną słoniną+ kubek kompotu słodzonego
PODWIECZOREK kajzerka posmarowana serkiem homogenizowany waniliowym z malinami (taki serek z dżemem malinowym) 150 gram+kubek kisielu (duży kubas nie taki 200 ml)+pomarańcza
KOLACJA będzie bułka z ziarnami słonecznika z sałatką z tuńczyka z papryką pomidorową, kukurydzą i groszkiem (200gram) (mama gdzieś taką sałatkę kupiła)+kubek słodzonej herbaty
pal licho pieczywo, jesz czasem świeże warzywa, szynkę, mięso na obiad?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:50   #1521
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

FLAMME dziękuje za ocenę . Tak szynki sporo, ok to tą drugą kromkę posmaruje twarożkiem domowym
Płatków były 4 łyżki i pół szklanki mleka. To makaronu dodam jeszcze żeby wyszło 50g czy jeszcze za mało?
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:55   #1522
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
pal licho pieczywo, jesz czasem świeże warzywa, szynkę, mięso na obiad?
Pomidorów i ogórków zielonych rodzice mi zabraniają kupować bo mówią ze to chemia. NA obiad jem zazwyczaj ryby (jestem ichtiwegetraianka) z ziemniakami, ryżem lub kaszą (polane masłem) i do tego jakaś sałatka, surówka lub gotowane warzywa (marchewka, buraczki, kalafior, włoszczyzna)Chciałam obie kupić wędliny sojowe ale nie ma u mnie w mieście. Zamiast tego jem łososia wędzonego w plastarch, makrele, tuńczyka. Po raz pierwszy umieściłam swój jadłospis.
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:56   #1523
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Pomidorów i ogórków zielonych rodzice mi zabraniają kupować bo mówią ze to chemia. NA obiad jem zazwyczaj ryby (jestem ichtiwegetraianka) z ziemniakami, ryżem lub kaszą (polane masłem) i do tego jakaś sałatka, surówka lub gotowane warzywa (marchewka, buraczki, kalafior, włoszczyzna)Chciałam obie kupić wędliny sojowe ale nie ma u mnie w mieście. Zamiast tego jem łososia wędzonego w plastarch, makrele, tuńczyka. Po raz pierwszy umieściłam swój jadłospis.
mhm, a co robi u Ciebie stopiona słonina skoro jesteś ichtiwegetarianką?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:06   #1524
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez flamme Pokaż wiadomość
Mało białka i warzyw w Twoim jadłospisie. Orzechy ze śn i serek z kolacji, dałabym na podwieczorek. A na kolację może jakąś rybkę z warzywami?



j.w.
Hm... właśnie nie wiem co z tymi warzywami.
Nie lubie, po prostu nie mogę przełknąć tych na patelnie, jedyne co uwielbiam to fasolkę szparagową ale smażoną co odpada na R.
Poza tym pomidory, no ale one teraz są dość drogie.
Kalafior też lubie no ale tez smażony czyli też nie bardzo. Ogólnie nie mam pomysły na te warzywa.

Orzechy do sniadania nie? Zawsze wydawało mi się, że powinny się znaleźć w owsiance

Dżem niskosłodzony nie może wpaść? Nie wiele ma kalorii. Ale ok, Zazwyczaj nie jem ale teraz miałam ochote więc sobie pozwoliłam

Dzięki za ocene
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:18   #1525
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
mhm, a co robi u Ciebie stopiona słonina skoro jesteś ichtiwegetarianką?
Nic nie poradzę na to ze mama mi polewa tym pierogi. Ja nie jem mięsa wieprzowego ani drobiowego tylko drób i produkty zwierzęce.
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2011-01-30 o 11:39
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:33   #1526
zielona_zabcia
Rozeznanie
 
Avatar zielona_zabcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 778
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez Izaczka Pokaż wiadomość
Moje Utrzymanie:

1.dwa podwójne tosty smażone z serem, szynką i musztardą, kawałek papryki i kilka rzodkiewek, trzy klementynki, kawa truskawkowa z mlekiem i słodzikiem
2.jogurt kawowy, kawałek drożdżowego z jagodami i kruszonka, litr herbaty z cytryną
3.ok. pół woreczka kaszy jaglanej, potrawka z kurczaka (kurczak, kukurydza, przyprawy, papryka, pomidory z puszki, odrobina mąki i oleju - czyli kurczak w lekkim sosie ), kilka łyżek kapusty kiszonej
4.popcorn (w kinie), drink kawowy, spory lizak w kształcie serca z napisem Love
5.jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem, chilli, szynką drobiową i rzodkiewką na łyżeczce masła, talerz czystego rosołu

Udało mi się podkręcić metabolizm znów proszę o ocenę, czy nie za dużo niezdrowego?

Super, i nie, n i e z a d u ż o niczego a jak Ci się udało tak rozkręcić ten metabolizm? Pamiętam,miałaś b.ładne jadłospisy na P, ja przytłam 25kg, na takim jadłospisie jak ten wyrzej...

Żeby nie było R:
I.owsinka (3ł pł,2ł.otrąb owsianych,cynamon,jabłko kapka mleka) inka,
chwile później- sałatka z ogórków cebulki,oliwy i przecieru pomidorowego
(ze słoika)
II.jabłko,cherbata z cytryną
III.2nogi z zająca (duszone w rosole) +marchew i kapusta
IV.placuszki z serka wiejskiego (200gserka,2jaja,otręby owsiane) 4plastry szynki pomidor
V.serek homo nat+warzywka

Mogę zmienić szystko oprócz posiłku nr.I
Więc proszę o radę,
zielona_zabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:34   #1527
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Nic nie poradzę na to ze mama mi polewa tym pierogi. Ja nie jem mięsa wieprzowego ani drobiowego tylko lobię i produkty zwierzęce.

co to jest lobia?


iza, edytuj wpisane wagi skomplikowanej-----toxic-toxic-toxic------
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:40   #1528
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez zielona_zabcia Pokaż wiadomość
Super, i nie, n i e z a d u ż o niczego a jak Ci się udało tak rozkręcić ten metabolizm? Pamiętam,miałaś b.ładne jadłospisy na P, ja przytłam 25kg, na takim jadłospisie jak ten wyrzej...

Żeby nie było R:
I.owsinka (3ł pł,2ł.otrąb owsianych,cynamon,jabłko kapka mleka) inka,
chwile później- sałatka z ogórków cebulki,oliwy i przecieru pomidorowego
(ze słoika)
II.jabłko,cherbata z cytryną
III.2nogi z zająca (duszone w rosole) +marchew i kapusta
IV.placuszki z serka wiejskiego (200gserka,2jaja,otręby owsiane) 4plastry szynki pomidor
V.serek homo nat+warzywka

Mogę zmienić szystko oprócz posiłku nr.I
Więc proszę o radę,
Przede wszystkim nie ma drugiego śniadanie - jabłko to nie posiłek. A na obiad też bardzo mało. Dodaj przynajmniej jakieś węgle typu ryż, makaron razowy . Ogólnie strasznie mało węglowodanów.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:53   #1529
skomplikowana_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 359
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Moje dzisiejsze P:
2 posilki poki co,ale zalezy mi na ocenie,bo mam watpliwosci co do 2 sn.
sn:platki jeczmienne na mleku, 2 kanapki z twarozkiem szpitalnym, 2 plastry poledwicy, warzywa, herbata z cytryna
2 sn: jogurt naturalny 180 g z wkrojonym malym bananem,kiwi,pomaranczka, Danio Intenso straciatella-140 g
zaraz mam obiad
i wlasnie mysle o tym,ze gdybym dala do jogurtu z owocami sporo musli fitella,byloby kalorycznie podobnie,a objetosciowo mniej,a teraz to czuje sie pelna,jogurty razem ponad 300g i owoce..
a teraz obiad
co sadzicie o tym?
skomplikowana_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:56   #1530
flamme
Rozeznanie
 
Avatar flamme
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 847
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XIII

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
FLAMME dziękuje za ocenę . Tak szynki sporo, ok to tą drugą kromkę posmaruje twarożkiem domowym
Płatków były 4 łyżki i pół szklanki mleka. To makaronu dodam jeszcze żeby wyszło 50g czy jeszcze za mało?
Będzie ok, tak żebyś się najadła.

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Hm... właśnie nie wiem co z tymi warzywami.
Nie lubie, po prostu nie mogę przełknąć tych na patelnie, jedyne co uwielbiam to fasolkę szparagową ale smażoną co odpada na R.
Poza tym pomidory, no ale one teraz są dość drogie.
Kalafior też lubie no ale tez smażony czyli też nie bardzo. Ogólnie nie mam pomysły na te warzywa. Poprzeglądaj przepisy. Jest tyle fajnych pomysłów na smaczne przygotowanie warzyw. Sałatka, surówki, duszone, zapiekane. A szpinak, brokuły, rzodkiewki, kalarepę, buraki, marchew? Nic nie lubisz?

Orzechy do sniadania nie? Zawsze wydawało mi się, że powinny się znaleźć w owsiance Po prostu połączenie orzechów (tłuszczy) z węglami (płatki) może utrudnić chudnięcie, ale wcale nie musi. Zależy od organizmu

Dżem niskosłodzony nie może wpaść? Nie wiele ma kalorii. Ale ok, Zazwyczaj nie jem ale teraz miałam ochote więc sobie pozwoliłam Raz na jakiś czas może, codziennie raczej nie, choć wiadomo, że od łyżeczki dżemu nie przytyjesz, jeśli nie będziesz przekraczać bilansu kalorycznego

Dzięki za ocene
Cytat:
Napisane przez zielona_zabcia Pokaż wiadomość
Super, i nie, n i e z a d u ż o niczego a jak Ci się udało tak rozkręcić ten metabolizm? Pamiętam,miałaś b.ładne jadłospisy na P, ja przytłam 25kg, na takim jadłospisie jak ten wyrzej...

Żeby nie było R:
I.owsinka (3ł pł,2ł.otrąb owsianych,cynamon,jabłko kapka mleka) inka,
chwile później- sałatka z ogórków cebulki,oliwy i przecieru pomidorowego
(ze słoika)
II.jabłko,cherbata z cytryną
III.2nogi z zająca (duszone w rosole) +marchew i kapusta
IV.placuszki z serka wiejskiego (200gserka,2jaja,otręby owsiane) 4plastry szynki pomidor
V.serek homo nat+warzywka

Mogę zmienić szystko oprócz posiłku nr.I
Więc proszę o radę,
Wiesz, bardzo malutko tego wszystkiego. Znikoma ilość węgli i tłuszczy. Rozumiem, że to przez tarczycę, ale nie ma sensu tak bardzo się ograniczać. Postaraj się umówić na wcześniejszą wizytę u lekarza. Im szybciej dostaniesz odpowiednie leki, tym lepiej dla Twojego zdrowia (fizycznego i psychicznego)
flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.