Miłośniczki H&M - cz. XIV - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-30, 22:00   #1501
nikki89
Raczkowanie
 
Avatar nikki89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 290
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Znajdę już w sklepach tą sukienkę?

http://www.hm.com/pl/product/16556?article=16556-A
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1001330_10151481124365913_860715776_n.jpg (27,7 KB, 8 załadowań)
nikki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 23:20   #1502
pepppermint
Zadomowienie
 
Avatar pepppermint
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 747
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Quentinhill Pokaż wiadomość
buty nie, kapelusz już jest
pepppermint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 00:51   #1503
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

A ja chciałabym się zapytać czy granatowe płaszcze z działu TREND były przecenione, jeśli tak to na ile i czy może gdzieś jeszcze się uchowały?

8946697355_448ec1f38b_o.jpg overtrench1 oversized trench hm trend.jpg
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 08:20   #1504
bour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 134
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez madziabw Pokaż wiadomość
byłam ost. w H&M i zauroczyła mnie bluzka "a'la Zara" świetnie eksponuje dekolt,
mierzyłam też bluzkę na grubych ramiączkach z haftem na środku i zielony sweter. Wstawiam zdjęcia z przymierzalni może się komuś przyda
ja też poproszę numer referenycjny jaka cena?
bour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 08:33   #1505
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez LeChatBlanc Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w H&M można zwrócić strój kąpielowy? W regulaminie nic nie wyczytałam na ten temat :<
można, bo pytałam ostatnio
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 09:35   #1506
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez madziabw Pokaż wiadomość
byłam ost. w H&M i zauroczyła mnie bluzka "a'la Zara" świetnie eksponuje dekolt,
mierzyłam też bluzkę na grubych ramiączkach z haftem na środku i zielony sweter. Wstawiam zdjęcia z przymierzalni może się komuś przyda
chyba wszystkie blogerki już promowały tą w paski
ale druga mi się podoba, można spytać o cenę?
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:13   #1507
Quentinhill
Rozeznanie
 
Avatar Quentinhill
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 562
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pepppermint Pokaż wiadomość
buty nie, kapelusz już jest
Dziękuję bardzo!
Quentinhill jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 14:41   #1508
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Można zwracać wszystko za wyjątkiem kosmetyków. Zwrot do 28 dni z paragonem i nieoderwanymi metkami.

Można by to na pierwszej stronie napisać.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez LeChatBlanc Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w H&M można zwrócić strój kąpielowy? W regulaminie nic nie wyczytałam na ten temat :<
Pewnie, że tak. Na paragonie masz napisane
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:01   #1509
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Niedawno zauważyłam kilka dziurek na rękawie bluzki. Chciałabym ją reklamować, ale nie znalazłam paragonu. Stąd moje pytanie, czy wybierając się z wyciągiem z konta (jako potwierdzenie zakupu), muszę iść do tego konkretnego H&M'u w którym kupiłam bluzkę?? Czy w każdym z salonów są w stanie wydrukować duplikat paragonu?
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:31   #1510
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Niedawno zauważyłam kilka dziurek na rękawie bluzki. Chciałabym ją reklamować, ale nie znalazłam paragonu. Stąd moje pytanie, czy wybierając się z wyciągiem z konta (jako potwierdzenie zakupu), muszę iść do tego konkretnego H&M'u w którym kupiłam bluzkę?? Czy w każdym z salonów są w stanie wydrukować duplikat paragonu?
zapewne usłyszysz, że wg nowych wytycznych paragon jest podstawą reklamacji
Kiedyś bez paragonu by przeszło, teraz nie.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 19:01   #1511
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
zapewne usłyszysz, że wg nowych wytycznych paragon jest podstawą reklamacji
Kiedyś bez paragonu by przeszło, teraz nie.

Jakich nowych zasad? Wg ustawy nadal jest to jak najbardziej możliwe.
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 19:07   #1512
iampeaches
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 227
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Dziewczyny, poszukuje satynowych, granatowych trampek z przeceny za 30 zł! Najlepiej w Warszawie, rom. 38 - ktoś widział?
Byłam dziś w Reducie, Wola Parku i Promenadzie, ale tylko w Reducie była ost. para 37.. ;c
Jakby ktoś szukał.. to w Reducie były lordsy panterka roz. 37x2, 36 oraz 41, oraz te słynne panterka wielokolorowa rom. 36 albo 37.. nie pamiętam niestety
iampeaches jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 21:38   #1513
madziabw
Raczkowanie
 
Avatar madziabw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 320
GG do madziabw Send a message via Skype™ to madziabw
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez bour Pokaż wiadomość
ja też poproszę numer referenycjny jaka cena?
order 20973; cena 99,90

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
chyba wszystkie blogerki już promowały tą w paski
ale druga mi się podoba, można spytać o cenę?
cena 99,90 dział modern
madziabw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 23:38   #1514
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Jakich nowych zasad? Wg ustawy nadal jest to jak najbardziej możliwe.
Jak uważasz, że możesz, to i idź i reklamuj, a już w sklepie stosowną odpowiedź dostaniesz.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 07:30   #1515
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Jak uważasz, że możesz, to i idź i reklamuj, a już w sklepie stosowną odpowiedź dostaniesz.
czyli sklep jest ponad prawem?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 08:47   #1516
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Z 2giej strony, posiadanie paragonu podczas reklamacji jest uzasadnione - daje pewność, że rzecz zakupiono w H&M (a nie gdzie indziej).
Ja zawsze reklamuję z paragonem. Mam specjalne pudło na wszystkie, dzięki czemu się nie zapodzieją.
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 09:27   #1517
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

dorzutki nowych rzeczy na przecenie, byłam wczoraj w złotych przelotem, osobiście nic mnie nie powaliło na kolana...
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 10:17   #1518
misguid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Dziewczyny a może któraś z Was widziała jeszcze gdzies w Warszawie te spodnie: http://www.hm.com/de/product/01559?a...rticle=01559-B w kolorze brzoskwiniowym (albo innym jasnym - rozm. 38)? Bardzo mi na nich zależy (wiem, że są przecenione na 40 zł)

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Kupiłam granatowe spodnie w h&m przecenione z 80zł na 40zł. To są moje pierwsze spodnie z tego sklepu i jeszcze nie odrywałam metki, bo mam przeczucia ,że mogą się rozciągnać i zastanaiwam sie nad zwrotem ,ale z drugiej strony są całkiem ładne Dziewczyny ,jak oceniacie jakość spodnie z h&m?
Jeżeli to są te z trochę wyższym stanem, to zależy... Ja kupiłam przed wyprzedażami 2 pary: khaki, które nie rozciągnęły się ani o cm i granatowe, które niestety trochę się "rozlazły" i wszystko się do nich czepia.
No, ale mimo wszystko jeżeli trafię jeszcze na ten model tylko w jasnym kolorze, to kupię na pewno (ja np. nienawidzę spodni z bershki czy stradivariusa, bo wszystkie są "płytkie" i przy każdym ruchu zsuwają mi się z bioder :/)

Edytowane przez misguid
Czas edycji: 2013-07-02 o 10:26
misguid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 10:42   #1519
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Jak uważasz, że możesz, to i idź i reklamuj, a już w sklepie stosowną odpowiedź dostaniesz.
A jak Ci powiedzą, że zgodnie z ich regulaminem na reklamację masz trzy godziny od momentu zakupu to też odejdziesz z kwitkiem ? ;-)

Prawo daje możliwość reklamacji bez paragonu, a sklep MUSI tego prawa przestrzegać. Czy to mu się podoba czy nie. Żadne ich regulaminy nie mogą ograniczać uprawnień klienta nadanych ustawą ;-)

Wydruk z konta wystarczy.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 11:56   #1520
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Ha, upolowałam dzisiaj na przecenach spodenki wokół których kręciłam się od kilku miesięcy Doczekałam się
A poza tym, pojechałam po baleriny koronkowe, chciałam je nawet w pełnej cenie kupić a tu co? Przecenili je na 30zł i same r.40 zostały
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 13:46   #1521
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

jakie to koronkowe? akurat 40 nosze.
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 13:49   #1522
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
jakie to koronkowe? akurat 40 nosze.
No takie baleriny wykonane z bawełnianej koronki, były granatowe, czarne, białe i pomarańczowe... Postaram sie fotę znaleźć
I gdyby ktoś z Trójmiasta widział je gdzieś w r.38 to ozłocę

Edit: Znalazłam: http://img.szafa.pl/ubrania/1/011105...aleriny-hm.jpg

Edytowane przez Raafiki
Czas edycji: 2013-07-02 o 13:52
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 14:45   #1523
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Raafiki Pokaż wiadomość
No takie baleriny wykonane z bawełnianej koronki, były granatowe, czarne, białe i pomarańczowe... Postaram sie fotę znaleźć
I gdyby ktoś z Trójmiasta widział je gdzieś w r.38 to ozłocę

Edit: Znalazłam: http://img.szafa.pl/ubrania/1/011105...aleriny-hm.jpg
to takie niby szydełkowe, łatwiej by było chyba skojarzyć chciałam je kupić ale jakoś nie do końca mi się podobało jak leżały na stopie, a kiedyś miałam takie z CCC i były super
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 14:49   #1524
Raafiki
Zakorzenienie
 
Avatar Raafiki
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 707
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
to takie niby szydełkowe, łatwiej by było chyba skojarzyć chciałam je kupić ale jakoś nie do końca mi się podobało jak leżały na stopie, a kiedyś miałam takie z CCC i były super
O właśnie, szydełkowe, brakowało mi tego słowa...
No ja mierzyłam dzisiaj tylko pomarańczowe bo białych z mojego rozmiaru nie było i leżały jako tako Nie widziałam podobnych w rozsądnej cenie w innych sklepach
Raafiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 14:58   #1525
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Raafiki Pokaż wiadomość
O właśnie, szydełkowe, brakowało mi tego słowa...
No ja mierzyłam dzisiaj tylko pomarańczowe bo białych z mojego rozmiaru nie było i leżały jako tako Nie widziałam podobnych w rozsądnej cenie w innych sklepach
też je teraz widziałam tylko w H&M. ja je miałam gdzieś na początku liceum chyba, więc może i nawet dobre 6-7 lat temu
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 15:36   #1526
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

ja dzisiaj reklamowałam bluzkę, która miała taką kreskę na plecach jakąś wadę w materiale, panie próbowały mi najpierw wmówić, że to zagniecenie, a jak powiedziałam, że próbowałam prasować, ale że nic to nie dało, bo ewidentnie widać, że to wada w materiale, to stwierdziły, że to od prasowania że akurat ta kreska idzie tak jak zapięcie z przodu.. nie jestem dzieckiem, żeby prasować zapiętą koszulę, wiadomo że odpinam, najpierw plecy potem boki itd... przyniosły też inną bluzkę i powiedziały, że na niej nie ma takiej wady, a wada byłaby wtedy na wszystkich... żałuję teraz, że sama nie zobaczyłam, czy jej tam nie było, bo potem w drugiej galerii obadałam, że inne bluzki miały tak samo no ale w końcu z łaską przyjęły reklamację i zwrot na kartę, bo bluzka była kupowana z kuponem, już nie chciałam się kłócić, że mam prawo do gotówki, bo zawsze coś sobie w h&m znajdę...

spodni woskowanych nie przyjęły, twierdząc, że wg nich woskowanie wcale się nie sprało, a że przetarcie na tyłku to uszkodzenie mechaniczne... ok rozumiem, jakbym je miała kilka lat, a mam je niecały rok... więc to chyba świadczy o ich jakości...

musiałam się wyżalić
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 15:41   #1527
werucha
Raczkowanie
 
Avatar werucha
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 184
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

pogłębili dziś wyprzedaż nie przyglądałam sie dokladnie, wzielam koronkowa kremowa bluze za 40 (wczesniej była za 60). Koronkowe żakardowe spodniczki z 75 zeszly do 40. Na reszte nie zwracałam uwagi. Dorzucili kolekcje beyonce, koralikowe spodenki za 60, spódnica z wysokim stanem za 40.

Reklamacje zepsutego zamka w torebce przyjęli bez problemu
werucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 15:43   #1528
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj reklamowałam bluzkę, która miała taką kreskę na plecach jakąś wadę w materiale, panie próbowały mi najpierw wmówić, że to zagniecenie, a jak powiedziałam, że próbowałam prasować, ale że nic to nie dało, bo ewidentnie widać, że to wada w materiale, to stwierdziły, że to od prasowania że akurat ta kreska idzie tak jak zapięcie z przodu.. nie jestem dzieckiem, żeby prasować zapiętą koszulę, wiadomo że odpinam, najpierw plecy potem boki itd... przyniosły też inną bluzkę i powiedziały, że na niej nie ma takiej wady, a wada byłaby wtedy na wszystkich... żałuję teraz, że sama nie zobaczyłam, czy jej tam nie było, bo potem w drugiej galerii obadałam, że inne bluzki miały tak samo no ale w końcu z łaską przyjęły reklamację i zwrot na kartę, bo bluzka była kupowana z kuponem, już nie chciałam się kłócić, że mam prawo do gotówki, bo zawsze coś sobie w h&m znajdę...

spodni woskowanych nie przyjęły, twierdząc, że wg nich woskowanie wcale się nie sprało, a że przetarcie na tyłku to uszkodzenie mechaniczne... ok rozumiem, jakbym je miała kilka lat, a mam je niecały rok... więc to chyba świadczy o ich jakości...

musiałam się wyżalić
W naszych h&mach to normalne - robią wszystko, aby nie przyjąć reklamacji. Swego czasu opisywałam swoje historie z reklamacjami, które wyglądały podobnie jak Twoje.
W życiu nie zwróciłyby Ci gotówki - szybciej zmieniłyby zdanie co do uznania reklamacji i jej nie uznały.
Nie wiem jak można prowadzić politykę tak odstraszającą klientów.

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2013-07-02 o 15:47
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 16:05   #1529
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez werucha Pokaż wiadomość
pogłębili dziś wyprzedaż nie przyglądałam sie dokladnie, wzielam koronkowa kremowa bluze za 40 (wczesniej była za 60). Koronkowe żakardowe spodniczki z 75 zeszly do 40. Na reszte nie zwracałam uwagi. Dorzucili kolekcje beyonce, koralikowe spodenki za 60, spódnica z wysokim stanem za 40.

Reklamacje zepsutego zamka w torebce przyjęli bez problemu
A tą koronkową spódniczke to jaki kolor kupiłaś jaki przecenili? u mnie tylko zielone po 40zł a kremowe nadal 75zł .
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 16:10   #1530
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
W naszych h&mach to normalne - robią wszystko, aby nie przyjąć reklamacji. Swego czasu opisywałam swoje historie z reklamacjami, które wyglądały podobnie jak Twoje.
W życiu nie zwróciłyby Ci gotówki - szybciej zmieniłyby zdanie co do uznania reklamacji i jej nie uznały.
Nie wiem jak można prowadzić politykę tak odstraszającą klientów.
dokładnie, zgadzam się nie jestem osobą, która lata z każdą głupotą i składa reklamacje, tylko jak naprawdę uważam, że jest to zasadne... a czułam się co najmniej jak jakaś wyłudzaczka pieniędzy jeszcze uznały, że powinnam była przyjść od razu, a nie po miesiącu od zakupienia bluzki... niestety nie każdy ma na to czas... nawet chciałam, żeby mi po prostu wymieniły na taką bez wady... no ale nie było... więc z łaską dostałam kartę...

no a spodnie wg Pani to normalne, że się przecierają po kilku miesiącach... mam spodnie, które noszę po kilka lat i nic się takiego z nimi nie dzieje, także wg mnie nie jest to normalne...

za to w Bershce bardzo miło, reklamowałam żakiet, bo pruła sie podszewka zwłaszcza w rękawach... wcześniej w innych żakietach dawałam mamie, żeby zszyła... a że to nie pierwszy żakiet, w którym się pruje, postanowiłam zareklamować... Pani na chwilę się gdzieś wybrała i zaraz poinformowała mnie, że reklamacja uznana i że mogę wybrac albo zwrot gotówki, albo sobie coś wybrać... wybrałam zwrot gotówki także bardzo pozytywnie i bezproblemowo, nawet szkoda mi tego żakietu, miał taki ładny brzoskwiniowy kolorek
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-16 23:02:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.