LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Jaki napis na opaskach?
www.wizaz.pl 67 11,06%
Wizaz.pl 158 26,07%
Wizażanka 363 59,90%
inny (opisz w wątku jaki) 18 2,97%
Głosujący: 606. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-04, 22:21   #1501
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
A nie ma dlaczego? Bo kilka stron dalej pewnie te same, kochane wizażanki pisały Adze, żeby się nie przejmowała opaskami, że zdrowie najważniejsze i żeby się zabrała za to po świętach, jak wypocznie. (...) Pisała o sylwestrze, o zaręczynach, bo pewnie chciała się pochwalić ludziom, które uważała za bliskie, tym, które kazały jej wypoczywać, a nie przejmowac się opaskami.
O tym samym sobie wlasnie pomyslalam, szukajac wytlumaczenia...

Dziewczyny luz.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 22:35   #1502
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Tylko to nam pozostało... uzbroić się w cierpliwość. Ja też mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy, że Aga się do nas odezwie i wyjaśni wszystko. Zastanowiłam się troche nad tym i też doszłam do wniosku, że Aga włożyła zbyt wiele serca i siebie w to forum (wniosek po liczbie postów), a jak dziewczyny jeszcze wyciągnęły jej historię, to jakoś tak pomyślałam, że Aga kocha wizaż tak jak my wszystkie i raczej nam takiego numeru nie wywinie.
Nio więc czekam.......
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 07:12   #1503
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Dziewczyny, nie wiem dlaczego Aga tutaj nie pisze, ale pomyslcie - zamowila opaski 18-go,firma musiala je wyprodukowac,do tego byly swieta, sylwester, one moga jeszcze do niej isc poczta.Wiec sytuacja jest nadal na etapie "zaowilam opaski..." i dlatego Aga nie uznala za konieczne meldowac ze ciagle czeka i dlatego omija ten watek...
Inna sprawa, ze miala jeszcze sprawdzic liste opaskowa i przynajmniej to powinno ja do tego watku sciagnac.

Przeraza mnie chec niektorych do robienia afery i... wyrazna przyjemnosc z podsycania tej nerwowej atmosfery.
A argumenty dotyczace tego, skad ktos mial pieniadze na wyjazd... zatkalo mnie.

Rozumiem ze sie denerwujecie, sama jestem ciekawa jak wyglada sprawa opaskowa, ale nie wieszam na nikim psow.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 07:18   #1504
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Nie bede rok czekac i dawac sie oszukiwac.. nie odzywa sie a na innych watkach pisze.. jesli dostane te opaski to wiecej nie wchodze w zadne uklady i zamawianie.. Ufam tylko wizazankom z targowiska. Chce moja opaske!!!
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 07:42   #1505
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Floe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jednak apeluje o trochę opanowania. Dajcie Adze szansę na obronę, poczekajcie na jej pojawienie się na wizażu. Mi jakoś naprawdę trudno byłoby uwierzyć, że zrobiłaby przekręt. Zresztą poczytajcie wątek województwo pomorskie...Czy dziewczyna, która go założyła i od kwietnia opisuje na nim swoje życie mogłaby coś takiego zrobić?? Ona pisze tam o wszystkim, o swoim życiu osobistym, problemach, chorobie. Oskarżenia o oszustwo to bardzo poważny zarzut, miejcie to na uwadze. A co do joanny22 to doczytałam się, że ona we Francji obecnie mieszka, a w PL była na Święta. Wcześniej jeszcze przed świętami pisała, że ma w Francji problemy z netem.
I z góry proszę o niezarzucanie mi bycia adwokatem Agi. Nie znam jej osobiście, wiem o niej tylko tyle co wyczytałam na wizażu. Intuicja po prostu podpowiada mi, że wszystko dobrze się skończy. Pozdr
Dziwne to co piszesz, bo wcześniej Joanna miała stały, osobisty kontakt z Agą, a jak skoro jedna w Rumii a druga we Francji? Mam nadzieję,że to ja jestem przewrażliwona, a nie Ty naiwna...,ale coraz mniej w to wierzę. AAAA i informuję Cię,że Aga loguje się stale na Wizażu.

Cóż zaczekam jeszcze dziś do południa.
Cytat:
Napisane przez pestka1830 Pokaż wiadomość
nio tak tylko skoro miała czas żeby napisać w innym watku zyczenia noworoczne i to że robi małą imprezę i to że się zaręczyła to tu równiez mogła napisać dwa zdania na temat opasek. napisać ile mamy jeszcze czekac itp.
Właśnie, uczciwa osoba,której powierzono pieniądze odezwałaby się...najzwyczajniej w świecie.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu

Edytowane przez aga_xy
Czas edycji: 2007-01-05 o 07:43 Powód: dopisek
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 07:42   #1506
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Nie zamawiałam opaski, ale postanowiłam się wypowiedzieć w tym wątku. Każdy kij ma dwa końce i ta sytuacja ewidentnie to potwierdza. Człowiek dużo może zrozumieć, ale jak zrozumieć, że Aga wypowiada się na innych wątkach, a ten omija z daleka od ilu? miesiąca? dwóch tygodni? Nie dziwcie się zatem, że wiele dziewczyn jest zdenerwowanych, w końcu wpłaciły pieniądze za opaski, których ciągle nie mają. Czyli co? Jest na tyle zdrowa, żeby porozmawiać z Pomorzankami i na tyle chora, żeby nie móc zajrzeć do tego wątku i naskrobać parę słów? Justa79 nawet proponowała, żeby Aga zrobiła wydruk z konta i ktoś inny za nią dokończył tę akcję, przecież to jest bardzo dobre rozwiązanie. Dlaczego z niego nie skorzystać?
Skoro Aga loguje się na wizażu, wystarczyłoby, aby napisała do jednej osoby kilka słów wyjaśnienia, z prośbą o przesłanie innym, bądź po prostu umieszczenie na wątku. TO JEST JEDNA STRONA,
A DRUGA STRONA jest taka, że pozwoliłyście jej kochane wizażanki na rekonwalescencję, napisałyście, że opaski to gadżet, że możecie poczekać, że zdrowie najważniejsze, itp.
Fakt, że Aga zachowuje się bardzo nie w porządku, logując się na wizażu i nie zaglądając do wątku, który obliguje ją do wyjaśnień, w końcu zebrała od Was pieniądze i to nie małe pieniądze.

Zawsze można sprawę zgłosić na policję, jeśli nie widzicie innego wyjścia. Macie przecież dane osobowe, macie potwierdzenia przelewów. Jednak, ja bym jeszcze trochę poczekała, jeszcze kilka dni.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 08:49   #1507
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

ja wierze ze aga dokonczy akcje.....niepokoi mnie jednak fakt ze nie wrzucila wkoncu tej ostatecznej listy kto wplacil pieniadze.....ja wplacilam 30.11 i dalej nie wiem czy jestem na liscie bo nie widzialam na wczesniejszych mojego nicku
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 09:13   #1508
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cała ta sytuacja bardzo mi się nie podoba. Już przed świętami prosiłam Agnieszkę o wyjaśnienia, kilka dni temu ponowiłam pytanie. Niestety ja nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.

Na razie bardzo proszę i apeluje o spokój. Może faktycznie jakieś przeciwności losu utrudniają jej dostęp do sieci. Poczekajmy jeszcze kilka dni. Mam nadzieję, że Impersona ma rację


A ja mam prośbę do Was, jeśli ktoś ma jakieś namiary na Agnieszkę (telefon, adres ) to proszę o info na PW.

PS: dziękuję bardzo. Adres już mam
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 09:16   #1509
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Adres mają wszystkie, które wpłacały pieniądze.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 09:27   #1510
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Adres i wiadomości od Agi i Joanny juz wysłałam.Dzięki AgaZ,że się tym zainteresowałaś
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 10:48   #1511
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Do agi_xy

A po czym wnioskujesz, ze mialy staly osobisty kontakt?? Staly to mogl byc nawet jak joanna22 we Francji byla poprzez net, gg i smsy, niekoniecznie osobisty. To po pierwsze. A po drugie Aga ostatnio na wizazu byla: Ostatnia aktywność: 2007-01-02 17:46. A ostatni wpis na wizażu 31.12.2006. Zatem pewnie nadal nie wie, ze tu taka burza rozgorzała.
Floe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 10:49   #1512
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Nie zamawiałam opaski, ale postanowiłam się wypowiedzieć w tym wątku. Każdy kij ma dwa końce i ta sytuacja ewidentnie to potwierdza. Człowiek dużo może zrozumieć, ale jak zrozumieć, że Aga wypowiada się na innych wątkach, a ten omija z daleka od ilu? miesiąca? dwóch tygodni? Nie dziwcie się zatem, że wiele dziewczyn jest zdenerwowanych, w końcu wpłaciły pieniądze za opaski, których ciągle nie mają. Czyli co? Jest na tyle zdrowa, żeby porozmawiać z Pomorzankami i na tyle chora, żeby nie móc zajrzeć do tego wątku i naskrobać parę słów? Justa79 nawet proponowała, żeby Aga zrobiła wydruk z konta i ktoś inny za nią dokończył tę akcję, przecież to jest bardzo dobre rozwiązanie. Dlaczego z niego nie skorzystać?
Skoro Aga loguje się na wizażu, wystarczyłoby, aby napisała do jednej osoby kilka słów wyjaśnienia, z prośbą o przesłanie innym, bądź po prostu umieszczenie na wątku. TO JEST JEDNA STRONA,
A DRUGA STRONA jest taka, że pozwoliłyście jej kochane wizażanki na rekonwalescencję, napisałyście, że opaski to gadżet, że możecie poczekać, że zdrowie najważniejsze, itp.
Fakt, że Aga zachowuje się bardzo nie w porządku, logując się na wizażu i nie zaglądając do wątku, który obliguje ją do wyjaśnień, w końcu zebrała od Was pieniądze i to nie małe pieniądze.

Zawsze można sprawę zgłosić na policję, jeśli nie widzicie innego wyjścia. Macie przecież dane osobowe, macie potwierdzenia przelewów. Jednak, ja bym jeszcze trochę poczekała, jeszcze kilka dni.
ja sie podpisuję pod tą wypowiedzią łapkami i nogami
mnie np. chodzi tylko o zwykłą informację - mimo, że zdrowie jest wazne i każda z nas zyczy jej jak najlepiej, to jednak, skoro agnieszka była na wizażu, to powinna wejść w ten wątek i napisać choćby, że opaski są zamowione, dać listę opsob,ktore wpłaciły, nazwę firmy, która je zrobi i byc może przybliżony termin wyprodukowania ich. Kilkadziesiąt z nas zaufało obcej osobie, wpłaciło pieniądze i liczy na jakieś informacje o postępie.
ja wierzę, że cała sprawa dobrze się skończy i agnieszka wytłumaczy co i jak z opaskami i czemu nie zaszczyciła nas wczesniej (tzn. po jej ostatnim poście tutaj)choć jednym zdaniem odnośnie całej akcji


edit - myślę, że agnieszka powinna się domyślać, że zaufałyśmy przecież obcej osobie, pieniądze już dość dawno wpłaciłyśmy, w sumie nie mamy przecież żadnych informacji od Niej, prócz jednego postu i nadwyczajniej w świecie zaczynamy się niepokoić po pewnym czasie, kiedy nie mamy żadnych informacji...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 11:08   #1513
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Myślę, że ten wątek da nam wszystkim dobrą nauczkę- chcesz się podjąć jakiejś akcji i wziąć sprawy w swoje ręce bo nikt inny nie chce? Nie rób tego, bo prędzej czy później zmieszają cię z błotem i będą prać twoje brudy.
Brawo, brawo...naprawdę wspaniałą atmosferę wprowadzacie. Może dałybyśmy najpierw dziewczynie szansę się wypowiedzieć, wytłumaczyć... Najłatwiej kogoś oskarżać, gdy ten nie ma prawa się bronić, bo go najzwyczajniej nie ma. A nie ma dlaczego? Bo kilka stron dalej pewnie te same, kochane wizażanki pisały Adze, żeby się nie przejmowała opaskami, że zdrowie najważniejsze i żeby się zabrała za to po świętach, jak wypocznie. Minęło kilka dni dopiero a tu już raban. Pisała o sylwestrze, o zaręczynach, bo pewnie chciała się pochwalić ludziom, które uważała za bliskie, tym, które kazały jej wypoczywać, a nie przejmowac się opaskami. A może mi się przywidziało i nikt jej nie pisał,żeby na razie odpoczywała?

Obserwuję co tu się dzieje i mogę się tylko zgodzić. Aga logowała się jak ktoś wcześniej napisał 2stycznia, co nie oznacza, że to była ona (tym bardziej, że nic nie napisała). Na pewno fajnie by było gdyby się tu odezwała chociaż jednym zdaniem, bo to, że milczy jak widać wzmaga niepokój i oskarżenia, na które żadna z Was jeszcze nie ma dowodów. Są różne sytuacje, może nie am dostępu do sieci, może została przywalona obowiązakmi noworocznymi ( nie wiem szkoła, uczelnia)...Pewnie niektóre z Was powiedzą, że to są tylko moje domysły. Owszem. Tak samo domysłami są oskarżenia wobec Agi. Nie jest tu od wczoraj, ma kilka tysięcy postów na koncie, w których niejednokrotnie opisuje swoje życie, ponad 200 osób ma jej adres-gdyby miała oszukać to chyba nie tu, gdzie tu logika ?? Dziewczyny apeluje o spokój, opaski zamówiła. Święta, Nowy Rok na pewno spowodują pewne opóźnienie i mogą one przyjść do Agi dopiero w przyszłym tygodniu.
Łatwo jest oskarżać, ale pomyślcie co się stanie jak Aga tu wejdzie i to przeczyta. Podjęła się tej misji, poświęciła czas i ma wdzięczność Wizażanek.


AGA odezwij się, bo dziewczyny tu szaleją
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 11:26   #1514
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Nie zamawiałam opaski, ale postanowiłam się wypowiedzieć w tym wątku. Każdy kij ma dwa końce i ta sytuacja ewidentnie to potwierdza. Człowiek dużo może zrozumieć, ale jak zrozumieć, że Aga wypowiada się na innych wątkach, a ten omija z daleka od ilu? miesiąca? dwóch tygodni? Nie dziwcie się zatem, że wiele dziewczyn jest zdenerwowanych, w końcu wpłaciły pieniądze za opaski, których ciągle nie mają. Czyli co? Jest na tyle zdrowa, żeby porozmawiać z Pomorzankami i na tyle chora, żeby nie móc zajrzeć do tego wątku i naskrobać parę słów? Justa79 nawet proponowała, żeby Aga zrobiła wydruk z konta i ktoś inny za nią dokończył tę akcję, przecież to jest bardzo dobre rozwiązanie. Dlaczego z niego nie skorzystać?
Skoro Aga loguje się na wizażu, wystarczyłoby, aby napisała do jednej osoby kilka słów wyjaśnienia, z prośbą o przesłanie innym, bądź po prostu umieszczenie na wątku. TO JEST JEDNA STRONA,
A DRUGA STRONA jest taka, że pozwoliłyście jej kochane wizażanki na rekonwalescencję, napisałyście, że opaski to gadżet, że możecie poczekać, że zdrowie najważniejsze, itp.
Fakt, że Aga zachowuje się bardzo nie w porządku, logując się na wizażu i nie zaglądając do wątku, który obliguje ją do wyjaśnień, w końcu zebrała od Was pieniądze i to nie małe pieniądze.

Zawsze można sprawę zgłosić na policję, jeśli nie widzicie innego wyjścia. Macie przecież dane osobowe, macie potwierdzenia przelewów. Jednak, ja bym jeszcze trochę poczekała, jeszcze kilka dni.
Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ja sie podpisuję pod tą wypowiedzią łapkami i nogami
mnie np. chodzi tylko o zwykłą informację - mimo, że zdrowie jest wazne i każda z nas zyczy jej jak najlepiej, to jednak, skoro agnieszka była na wizażu, to powinna wejść w ten wątek i napisać choćby, że opaski są zamowione, dać listę opsob,ktore wpłaciły, nazwę firmy, która je zrobi i byc może przybliżony termin wyprodukowania ich. Kilkadziesiąt z nas zaufało obcej osobie, wpłaciło pieniądze i liczy na jakieś informacje o postępie.
ja wierzę, że cała sprawa dobrze się skończy i agnieszka wytłumaczy co i jak z opaskami i czemu nie zaszczyciła nas wczesniej (tzn. po jej ostatnim poście tutaj)choć jednym zdaniem odnośnie całej akcji


edit - myślę, że agnieszka powinna się domyślać, że zaufałyśmy przecież obcej osobie, pieniądze już dość dawno wpłaciłyśmy, w sumie nie mamy przecież żadnych informacji od Niej, prócz jednego postu i nadwyczajniej w świecie zaczynamy się niepokoić po pewnym czasie, kiedy nie mamy żadnych informacji...
Do wszystkich oburzonych, wpłaciłam pieniądze 15 listopada i najzwyczajnie w swiecie oczekuję informacji co dalej z całą sprawą,mam prawo? Nigdzie nikogo o nic nie oskarżyłam, a wątpliwości mam nie tylko ja.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 11:49   #1515
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

A ja nie wierzę,że wizażanka byłaby w stanie nas oszukać i mam nadzieję,że nikt nie pozbawi mnie tych złudzeń.
Sprawa faktycznie nie wygląda za ciekawie, ale mam nadzieję,że Aga niedługo wszystko wyjaśni.
Przecież nikt nie zdecydowałby się na oszustwo podając swoje dane,adres itp.
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 11:49   #1516
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Moze jednak poczekajmy.. juz na policje leciec.. Ago Z jak zaltawiasz ta sprawe?ja jestem porywcza a Aga sie odezwie i dostanie mi sie po uszach
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 11:53   #1517
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Pulpecja:) Pokaż wiadomość
Sprawa faktycznie nie wygląda za ciekawie, ale mam nadzieję,że Aga niedługo wszystko wyjaśni.
Przecież nikt nie zdecydowałby się na oszustwo podając swoje dane,adres itp.
też mam taką nadzieję, że na pewno wszystko się wyjaśni i chyba nie byłby tak hm...sorry za wyrażenie, głupi, ze podawac nam swoje dane a później zwiewać
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 11:55   #1518
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
też mam taką nadzieję, że na pewno wszystko się wyjaśni i chyba nie byłby tak hm...sorry za wyrażenie, głupi, ze podawac nam swoje dane a później zwiewać
Też mnie to podtrzymuje na duchu
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 12:05   #1519
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

A poza tym gdyby Aga chciała nas oszukać nie udzielałby się na innych wątkach, tylko po prostu zniknęła.
Może nie czuje się jeszcze na siłach,żeby wszystko tłumaczyć nam ?
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 12:26   #1520
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Ale cisza.. Ago Z prosze o informacje jak dzialasz w tej sprawie?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 12:41   #1521
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ale cisza.. Ago Z prosze o informacje jak dzialasz w tej sprawie?
Ilono odpowiedziałam Ci na PW, odpowiem i tutaj:

Jeszcze nie wiem. Ja mogę do niej wysłać pismo, próbować czegoś się dowiedzieć, ale wg prawa to nie ja jestem stroną pokrzywdzoną i obawiam się, że to ktoś z Was będzie musiał się z tym zmierzyć

Tak czy i inaczej na razie proszę Cię o cierpliwość. Bo podkręcanie atmosfery w sytuacji, kiedy nie wiemy jeszcze dokładnie NIC, nie jest dobrym rozwiązaniem.

Pozdrawiam serdecznie

AgaZ
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 12:41   #1522
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Zawsze można sprawę zgłosić na policję, jeśli nie widzicie innego wyjścia. Macie przecież dane osobowe, macie potwierdzenia przelewów. Jednak, ja bym jeszcze trochę poczekała, jeszcze kilka dni.
Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Moze jednak poczekajmy.. juz na policje leciec.. Ago Z jak zaltawiasz ta sprawe?ja jestem porywcza a Aga sie odezwie i dostanie mi sie po uszach
Wyraziłam się chyba dość jasno, że podaję tylko jedno z możliwych wyjść, w tej sprawie jesteście wygrane.
Ale nikomu nie kazałam lecieć na policję, tylko napisałam, co myślę, że w razie dalszych problemów to będzie jedyna droga, jaką będziecie musiały pójść, żeby odzyskać pieniądze. Ale nie chcę też broń Boże sugerować, że Agnieszka miała złe zamiary i najzwyczajniej w świecie Was oszukała, co to, to nie. Różnie się życie toczy, czasami wiele potrafi się zwalić na głowę i tylko to, moim zdaniem, tłumaczy zachowanie Agnieszki. Wystarczyłoby przecież wejść na ten wątek i naskrobać, co i jak, jeśli nie ona, to ktoś, komu ona ufa. W końcu trzy dni temu logowała się na wizażu, Agnieszka, bądź ktoś, kto zna jej hasło, czyli ktoś zaufany - można było wtedy skrobnąć "żyję, zamówiłam opaski, dostałam lub nie dostałam potwierdzenia, że wysłano itp. ..." To przecież niewiele...

Tak, czy siak, ja ze swojej strony życzę powrotu do zdrowia Adze, a Wam kochane Wizażanki pomyślnego i szybkiego rozwiązania tej sprawy.

Floe świetny avatar
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 13:14   #1523
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
=Pulpecja
Może nie czuje się jeszcze na siłach,żeby wszystko tłumaczyć nam ?
Umm, Pulpecjo, dla mnie to zwykle lenistwo i tyle.


Nie podejrzewam Agi o zawłaszczenie naszych pieniędzy, raczej o brak odwagi do napisania, że nic w tej sprawie nie zrobiła. To po prostu stoi w miejscu. Nie wiem czy Aga czuje się nadal chora(możliwe, w końcu miała powazny zabieg) czy miłość tak u niej kwitnie, że o bożym świecie zapomniała, ale prawda jest taka, że opaski pewnie nawet nie zamówione.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:03   #1524
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

Nie podejrzewam Agi o zawłaszczenie naszych pieniędzy, raczej o brak odwagi do napisania, że nic w tej sprawie nie zrobiła. To po prostu stoi w miejscu. Nie wiem czy Aga czuje się nadal chora(możliwe, w końcu miała powazny zabieg) czy miłość tak u niej kwitnie, że o bożym świecie zapomniała, ale prawda jest taka, że opaski pewnie nawet nie zamówione.
Baaaa....i jeszcze widząc to, jak większoś upomina się o opaski,a nawet myśli, że Aga uciekła z kasą ;D To jak ma wracac? Moze zawaliła po drodze sprawe a widzac komentarze przy temacie po prostu się ociąga
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:15   #1525
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Baaaa....i jeszcze widząc to, jak większoś upomina się o opaski,a nawet myśli, że Aga uciekła z kasą ;D To jak ma wracac? Moze zawaliła po drodze sprawe a widzac komentarze przy temacie po prostu się ociąga
Raczej widząc właśnie takie komentarze powinna, jak najszybciej wyjaśnić sprawę. W końcu to również w Agi interesie jest, żeby sytuacja była czysta i klarowna.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:26   #1526
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

A strach i wstyd?
Przez te dwie rzeczy mozna naprawde dużo rzeczy zepsuć.

Powinna.
Oj powinna...
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:27   #1527
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość
kochane dziewczynki o to jestem


wracam powoli do zdrowka powoli ale juz jest dobrze bardzo bardzo wam dziekuje za ciepłe slowa i opieke duchowa


JESTESCIE KOCHANE !!!!!!!!



opaski zamowilam wczoraj 280 sztuk
było troszke mniej ale wzielam na zapas bo niewiedziałam na czym stoje musze teraz sporzadzic liste tych co dostałam wplaty i wtedy zobaczymy czy gdzies jest jakis problem typu ze pienazkow nie dostalam ale mam nadzieje ze nie
mam sporo wiadomosci na PW prawie 50 wiec postaram sie w miare mozliwosci odpisac kazde powoli

opaski sa podobno zamowione.....ale czemu aga sie nie odzywa tego nie wie nikt
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:28   #1528
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Czekamy .. jestem zniecerpliwiona.. moge czekac ale musze wiedziec ile mam czekac i czy to wszystko sie toczy czy stoi w miejscu
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:32   #1529
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

A czego się wstydzić, czy bać? Przecież 19 grudnia Agnieszka pisała, że zamówiła opaski, 200 sztuk, czy jakoś tak, zatem sprawa się ruszyła. Dziewczyna zachorowała, nawet ciężko, posypało jej się trochę życie osobiste, zdarza się, nikt tu nikogo bić nie będzie. Chodzi tylko o uczciwe postawienie sprawy.
Nikt nie lubi być wodzony za nos, a w tej sprawie świadomie, czy też nie Agnieszka wodzi wizażanki za noski, ot co.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:45   #1530
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

No ja też wpłaciłam pieniądze i to nie 9 zł tylko więcej, bo za 2 opaski. Jak czytam ten wątek to też zaczęłam się niepokoić. Rzeczywiście Aga powinna się odezwać i dać znać jak sprawa wygląda w tej chwili.
Rozumiem przez co przechdodziła i że ciężko jest dojść do siebie po operacji, bo też w Wigilię miałam operację i jeszcze trochę mnie boli mimo, że już minęły prawie 2 tygodnie...
Ale Aguś odezwij się do nas!!! Daj znać, że żyjesz i że wszystko jest ok!!!
No i myślę, że nie powinnyśmy tutaj stawiać jakichś zarzutów jeśli nie mamy konkretnych dowodów. Rzeczywiście Aga trochę niepoważnie postępuje nie odzywając się do nas. Ale poczekajmy jeszcze trochę. Może rzeczywiście na razie nie ma jak się odezwać, a myślę, że skoro podjęła się tej akcji i tyle czasu jest już na Wizażu to nie powinna nas oszukać. Mam nadzieję, że wszystko się pozytywnie rozwiąże...
Ago czekamy na Ciebie, napisz coś do nas!!!
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.