Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-06, 14:37   #1501
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI


Karima, sympatyczna dziewczyna
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 14:39   #1502
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Jak ja kocham jej wlosy:l ove: Marze o takich. Sa idealne
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 14:52   #1503
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Miala moze ktoras z was emulsje micelarna z Ctaphil? Fajna jest? Dziewczyny z LGS tak ja zachwalaja, ale wiem ze z cetaphil współpracują.
miałam, bardzo fajna
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:09   #1504
Nomi_
Raczkowanie
 
Avatar Nomi_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
miałam, bardzo fajna


[Mowa o emulsji do mycia twarzy Cetaphil] Fajna, ale raczej nie do wieczornego oczyszczania twarzy jeśli ktoś nosił na niej jakikolwiek makijaż (ja używam praktycznie jedynie podkładu i tuszu do rzęs), bo zwyczajnie nie domywa. Dermatolożka polecała mi, żeby myć twarz jedynie tą emulsją, ale to był błąd (zresztą szybko sobie uświadomiłam, że ona coś z tego ma, bo miała sporo ich ulotek i zawsze radziła mi kupować w aptece obok, bo tam niby taniej - a wcale tak nie było), bo kładłam się spać z niedoczyszczoną twarzą. Ale jest super na rano, jeśli ma się do zmycia tylko jakieś kremy z nocy, bo nie zdziera tak twarzy, co rano nie jest raczej potrzebne, a wręcz zbędne.
__________________
I was trained to turn loneliness into laziness.
Nomi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:11   #1505
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

ja używałam właśnie do demakijażu i była w porządku, ale teraz wole micel z bandi
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:14   #1506
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Nomi_ Pokaż wiadomość
[Mowa o emulsji do mycia twarzy Cetaphil] Fajna, ale raczej nie do wieczornego oczyszczania twarzy jeśli ktoś nosił na niej jakikolwiek makijaż (ja używam praktycznie jedynie podkładu i tuszu do rzęs), bo zwyczajnie nie domywa. Dermatolożka polecała mi, żeby myć twarz jedynie tą emulsją, ale to był błąd (zresztą szybko sobie uświadomiłam, że ona coś z tego ma, bo miała sporo ich ulotek i zawsze radziła mi kupować w aptece obok, bo tam niby taniej - a wcale tak nie było), bo kładłam się spać z niedoczyszczoną twarzą. Ale jest super na rano, jeśli ma się do zmycia tylko jakieś kremy z nocy, bo nie zdziera tak twarzy, co rano nie jest raczej potrzebne, a wręcz zbędne.
To nie jest produkt do demakijażu. Przed użyciem takich łagodnych myjadeł warto zmyć makijaż
Zamiast Cethapilu mogę polecić tańszą emulsję micelarną z Anidy.

Edit: oooo kłamię, jednak jest :O no nie, dla mnie się nie nadaje

Edytowane przez 201607111050
Czas edycji: 2016-02-06 o 15:17
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:19   #1507
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Proszę skład.
Dzięki Po składzie to bardziej olej winogronowy niż migdałowy Lubię takie specyfiki do kąpieli, ale cena poraża. Ciekawa jestem czy znajdę coś podobnego a sporo tańszego
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 15:23   #1508
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dzięki Po składzie to bardziej olej winogronowy niż migdałowy Lubię takie specyfiki do kąpieli, ale cena poraża. Ciekawa jestem czy znajdę coś podobnego a sporo tańszego

A olej sojowy może być? Wellnes&Beauty
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:27   #1509
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Oglądnęłam filmik Laury o tym jak Marzenka poszla w jednym bucie na zumbe. To bylo genialne : hahaha:

Poza tym Laura dostala szminki z rimmela i w filmiku mowi o tym ze jedna szminke powedruje do Mamy a jedna Marzenki. Tak odnosnie tego ze sie nie dzieli kosmetykami.
W dzisiejszym vlogu też mnie rozwaliła jak wzięła 3 lalki i powiedziała "To ja już nam tysiąc złotych"
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:31   #1510
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Marzenka jest niesamowita. Zawsze poprawia mi humor
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:33   #1511
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
To nie jest produkt do demakijażu. Przed użyciem takich łagodnych myjadeł warto zmyć makijaż
Zamiast Cethapilu mogę polecić tańszą emulsję micelarną z Anidy.

Edit: oooo kłamię, jednak jest :O no nie, dla mnie się nie nadaje
ktoś ma inne doświadczenia =/= ty kłamiesz
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 15:34   #1512
beznazwy2901
Raczkowanie
 
Avatar beznazwy2901
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
weszłam poczytać komentarze pod tym vlogiem i niestety, ale z większością się zgadzam. skoro była taka chora, zestresowana, musiała się uczyć, to mogła sobie odpuścić nagrywanie, a nie potem miauczeć, że są komentarze, jakie są... ona się wiecznie z czegoś tłumaczy, ciągle mówi, że ma to gdzieś, a potem i tak 10 minut wywodu. powinna poczytać te komentarze i wyciągnąć jakieś wnioski.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------




znowu będzie się tłumaczyć
O jeny. Ja juz jakis miesiac temu dalam unsubs Alicji, nudzila mnie już strasznie, ciagle to samo tylko w innych slowach, masakra. A jesli chodzi o burze w komentarzach popieram calkowicie, kiedys dalo ja sie ogladac a teraz eh.

I wgl czy tylko ja mam takie wrazenie ze ona coraz bardziej tyje? Na poczatku jej twarz byla o wiele szczuplejsza i moim zdaniem kilogramy na twarzy nie dodaja jej uroku 😔

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
beznazwy2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:42   #1513
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
  • haniajankuniec@coralblush19 trzeba panietac tez ze kazdy ma inny próg stresu, dla niektorych wizyta u dentysty to ogromny stres, a dla gimnazjalistow ktorzy nie mieli do czynienia z powazniejszymi egzaminami niz gimnazjalny, to wlasnie ten egzamin bedzie silnie stresujący


#calezyciewgimnazjum


  • alissvlogchannel@voixen widzow mam caly czas nowych wiec to ze do nich chce powjedziec cos to dla mnie norma, to co nauczyciel ma nie uczyc dzieci w szkole tego samego bo iles lat jest w zawodzie i ma nowa klase? Dalej przekazuje wiedze. Dla mnie jest roznica miedzy tlumaczeniem sie a rozmowa z widzami. Ja nie mam sie z czego tlumaczyc tylko mowie jak jest. :-*



<3 Logika level milion pinćset.


  • alissvlogchannelMam ostatnio internetowy detox, ale chciałam dodać to zdjęcie i powiedzieć Wam, że każdy może mieć zły dzień, nawet ja, więc przykro mi, że tak narzekacie na vloga. To tylko vlog i zawsze byłam z Wami szczera, nie mam idealnego życia, nie zawsze będę pokazywać dzień ciekawy i wesoły. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Więcej na ten temat w nowym vlogu, który pojawi się niebawem. Wkrótce też więcej, lepszych filmów! Miłego weekendu:-*
ten argument z nauczycielem, bożu drogi
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:45   #1514
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Nie wiem, czy Alis tyje, czy nie. Wiem tylko tyle, że kiedyś była normalną swojską dziewczyną, opowiadała w miarę ciekawie, a teraz jest po prostu zwykłą nudziarą.
Mam nieodparte wrażenie, że nie radzi sobie w życiu z prostymi czynnościami, a jeżeli przerastają ją takie studia jak dziennikarstwo... to ja nie mam więcej pytań. Nie wiem, czy można studiować jeszcze bardziej lajtowy kierunek. Po prostu nie wiem...
Moje 3 koleżanki, z którymi mieszkałam studiowały dziennikarstwo dziennie i wszystkei pracowały na cały etat. Jak przychodziła sesja to miały do robienia jakieś prezentacje ( trudność sorry, ale żadna) i kilka prostych zaliczeń... Kiedyś nawet z ciekawości przeglądałam plan zajęć w toruniu na dziennikarstwie.. No błagam... jeśli dla kogoś to są ciężkie studia to ja odpadam... SERIO.

Alis to miła, ładna, dobrze wychowana dziewczyna, na pewno pracowita, ale wszystko przychodzi jej z ogromną trudnością.. Nie wiem, po co w ogóle szła na studia. Czy to taki mus, że trzeba? I później AŻ tak męczyć się i stękać? Kiedyś studia były dla bardzo zdolnych. Teraz dla wszystkich.

Ciekawa jestem, ile wytrzymałaby na prawie, historii, albo chociażby polonistyce, która jest okrutnie czasłochłonnym i dość ciężkim kierunkiem. Nie dałaby rady, po prostu.
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2016-02-06 o 15:48
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:51   #1515
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cokolwiek by Aliss przez następne milion lat nie nagrywała, to i tak już zawsze będzie mi się kojarzyć ze zdaniem '"Ja już się uszykowałam"
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 16:07   #1516
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Wytłumaczyła, że chodzi o uwielbienie minirzeczy i nawet powstał na to soecjalistyczny tag. A że ludzie widzà ciàżę nawet w skarpetach? Przecież ten mały rozmiar to na pięciolatka prędzej niż noworodka. I jeszcze taki nieróżowy, nieniebieski :/
Dokładnie. Od dawna wiadomo, że Ewa ma świra na punkcie małych rzeczy. W jednym z filmów jarala się malutkimi ziemniaczkami...Borze. Ludzie chyba muszą za wszelką cenę szukać drugiego dna we wszystkim...

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 16:13   #1517
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Laski, któraś ma jakąś szminkę z tych nowych Rimmel The Only 1 i może coś na ich temat powiedzieć? Mam teraz fazę używania szminek, zresztą w dość mocnych kolorach i szukam coraz to nowych Póki co królują u mnie Lovely Extra Lasting, ale wolałabym coś bardziej nawilżającego. I koniecznie mat. Ktoś, coś?

Aaa, i wiecie coś czy będzie jakiś rabat teraz na cocolicie albo minti? Bo muszę kupić kilka fantów, a nie są w żadnej promocji.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 16:22   #1518
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Laski, któraś ma jakąś szminkę z tych nowych Rimmel The Only 1 i może coś na ich temat powiedzieć? Mam teraz fazę używania szminek, zresztą w dość mocnych kolorach i szukam coraz to nowych Póki co królują u mnie Lovely Extra Lasting, ale wolałabym coś bardziej nawilżającego. I koniecznie mat. Ktoś, coś?

Aaa, i wiecie coś czy będzie jakiś rabat teraz na cocolicie albo minti? Bo muszę kupić kilka fantów, a nie są w żadnej promocji.
W Minti jest 10% rabatu na hasło PS-WALENTYNKI

Dziewczyny, zachorowałam na paletę cieni Gwen Stefani dla Urban Decay, a ona już zniknęła ze sklepów Przynajmniej online.

Edytowane przez evelyn93
Czas edycji: 2016-02-06 o 16:24
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 16:43   #1519
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
W Minti jest 10% rabatu na hasło PS-WALENTYNKI

Dziewczyny, zachorowałam na paletę cieni Gwen Stefani dla Urban Decay, a ona już zniknęła ze sklepów Przynajmniej online.


Ja kupiłam sobie niedawno paletę cieni Makeup Revolution i leży Wolę siebie w ustach pomalowanych niż oczach.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 16:57   #1520
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość

Karima, sympatyczna dziewczyna
baaardzo ją lubię, a ten look jest cudowny
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:12   #1521
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość

A olej sojowy może być? Wellnes&Beauty
Nie wiem, nigdy nie używałam sojowego Ale wypróbuję, nigdy nie zwróciłam na niego uwagi Szkoda, że nie przeczytałam Twojego posta wcześniej, bo właśnie wróciłam z Rossa - dorwałam ten fioletowy eyliner z Eveline. Akurat jeszcze na promocji był, taniutki - 9 zł, kolor bardzo ładny, mam nadzieję, że też mi się sprawdzi
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:15   #1522
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dzięki Po składzie to bardziej olej winogronowy niż migdałowy Lubię takie specyfiki do kąpieli, ale cena poraża. Ciekawa jestem czy znajdę coś podobnego a sporo tańszego

Miałam kiedyś ten olejek. Dostałam go w zestawie w mniejszej pojemności przy okazji jakiegoś prezentu. Mam skórę suchą, dość wrażliwą, powiem szczerze, że równie dobrze sprawdzał mi się olejek pod prysznic z Nivea, ale może moja skóra nie jest tak wymagająca jak Basi. Niemniej jednak przyjemnie używało się tego kosmetyku.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:21   #1523
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość

Miałam kiedyś ten olejek. Dostałam go w zestawie w mniejszej pojemności przy okazji jakiegoś prezentu. Mam skórę suchą, dość wrażliwą, powiem szczerze, że równie dobrze sprawdzał mi się olejek pod prysznic z Nivea, ale może moja skóra nie jest tak wymagająca jak Basi. Niemniej jednak przyjemnie używało się tego kosmetyku.
Ja bez codziennej warstwy porządnie nawilżającego balsamu nie funkcjonuję, taki żel to raczej przyjemny dodatek do pielęgnacji, ale fajnie jest już pod prysznicem chociaż nie czuć wysuszenia. Nivei akurat nie lubię, ale to z większością ich kosmetyków tak mam.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:37   #1524
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Lecę z hejtem, wrażlliwi nie czytać.
Ta 'trwała" u msmelevis to jakiś żart, czy ja nie rozumiem po prostu uzyskanego efektu? Wygląda jakby miała mega zniszczone i po prostu brzydkie włosy ;/
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:46   #1525
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Oglądnęłam filmik Laury o tym jak Marzenka poszla w jednym bucie na zumbe. To bylo genialne : hahaha:
Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
W dzisiejszym vlogu też mnie rozwaliła jak wzięła 3 lalki i powiedziała "To ja już nam tysiąc złotych"

Marzenka jest cudowna tak jak część z was oglądam te vlogi tylko ze względu na nią i glam mamę, uwielbiam je


Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Cokolwiek by Aliss przez następne milion lat nie nagrywała, to i tak już zawsze będzie mi się kojarzyć ze zdaniem '"Ja już się uszykowałam"
a mi z domownikiem
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:52   #1526
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
W Minti jest 10% rabatu na hasło PS-WALENTYNKI

Dziewczyny, zachorowałam na paletę cieni Gwen Stefani dla Urban Decay, a ona już zniknęła ze sklepów Przynajmniej online.
Dostępna jest na stronie urban-decay.pl
Może jeszcze wróci do Sephory, bo niedługo do sprzedaży mają wejść (na stronie UD już są) inne produkty z serii Gwen, czyli paleta róży, pomadki, kredki do ust i mini paletka do brwi.
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 18:00   #1527
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Lecę z hejtem, wrażlliwi nie czytać.
Ta 'trwała" u msmelevis to jakiś żart, czy ja nie rozumiem po prostu uzyskanego efektu? Wygląda jakby miała mega zniszczone i po prostu brzydkie włosy ;/
Te włosy wyglądają jak po spaniu w warkoczach. Szału nie ma.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 18:02   #1528
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Lecę z hejtem, wrażlliwi nie czytać.
Ta 'trwała" u msmelevis to jakiś żart, czy ja nie rozumiem po prostu uzyskanego efektu? Wygląda jakby miała mega zniszczone i po prostu brzydkie włosy ;/
Tez tak uwazam.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 18:05   #1529
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Az wlaczylam. Okropne
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 18:07   #1530
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja bez codziennej warstwy porządnie nawilżającego balsamu nie funkcjonuję, taki żel to raczej przyjemny dodatek do pielęgnacji, ale fajnie jest już pod prysznicem chociaż nie czuć wysuszenia. Nivei akurat nie lubię, ale to z większością ich kosmetyków tak mam.

Też nie lubię Nivei, ale ten olejek myjący stanowi wyjątek, Nissiax kiedyś tez go chyba pokazywała, że nawet go zamawia w paczce bo w Stanach go nie ma. Balsam po kąpieli to obowiązek, a nawet masło
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.