Stepper II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 09:04   #1501
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

ja 30 min steppere plus siłowe na barki
plus na brzuch
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 10:06   #1502
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Stepper II

Muszę się tez przeprosić ze stepperem, jakoś mi go brak Dzisiaj planuję pół godziny pochodzić, mam nadzieję, że zdołam się zmobilizować, bo dawno już nie ćwiczyłam
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:23   #1503
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Muszę się tez przeprosić ze stepperem, jakoś mi go brak Dzisiaj planuję pół godziny pochodzić, mam nadzieję, że zdołam się zmobilizować, bo dawno już nie ćwiczyłam

witamy! czekamy na meldunki
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:12   #1504
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

dzis tez melduję godzinkę steppera
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:21   #1505
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Stepper II

Ja rowniez melduje wywiazanie sie z obowiazku codziennego stepperowania ;d Dzisiaj znow 30 min. lecz w tym czasie udalo mi sie zrobic wiecej kroczkow, niz wczoraj. Poza tym godzina na silowni i chyba wystarczy
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:49   #1506
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

no miło...że reszta laseczek tyleczki tez ruszyła
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:44   #1507
kerra
Raczkowanie
 
Avatar kerra
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 95
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Madziarellka
Fajnie..chwila relaksu nikomu nie zaszkodziła..zwłaszcza w takich klimatach przyda Ci się tyłeczek pogrzać...na zapas,bo u Ciebie raczej kiepska pogoda....

Ja lubię ciepełek..ale jak się pochodzi raczej z zimniejszej części Europy...to ciężko się przyzwyczaić, na co dzień ,do takich upałów..ale jakoś daje rade...chyba bardziej upał przeszkadza mi w pracy, niż pod czas ćwiczenia..no i pewnie wszystko kwestia przyzwyczajenia...chociaż musze powiedzieć ,że czasami dostaje szału....
na przykład w tej chwili mam w domu 35 stopni... właśnie popsuła mi się klimatyzacja i topie się ...
podczas stepperowania wydzielam z 3 butelki potu..a to włąśnie za sprawa upału szkoda,ze to tylko woda a nie tłuszcz

To czekamy do konca miesiąca Miłego i udanego wypoczynku życzę a jak jestes gdzies blisko mnie to to zapraszam !

Mnie się w ogóle ćwiczyć nie chce..mobilizują mnie tylko laski na plaży....i to te przyjezdne( turystki) bo greczynki są raczej grube...
Dziękuję bardzo serdecznie za zaproszenie, ale tym razem nie dam razy skorzystać, bo nie w tej części Morza Śródziemnego wypoczywam Może następnym razem... W dzień upał znoszę ok, a nawet uwielbiam smażyć się na plaży, ale nocą spać nie mogę Wczoraj przed snem 15 min stałam pod lodowacie zimną wodą, by się ochłodzić- mało przyjemne, ale skuteczne

No właśnie, mieszkanie w kraju grubasów+moje własne lenistwo i zaniedbanie sprawiły, że mam aż tyle zbędnych kilogramów. Tutaj przeciętny rozmiar ubrań to 44 a na każdym kroku widać osoby monstrualnie otyłe , które ledwo się poruszają. Obiecałam sobie, że nigdy taka nie będę!!!

Co do Greczynek, to mam inne doświadczenie - większość zgrabnych i wysportowanych dziewczyn na mojej siłowni to właśnie Greczynki. Poznać je można po częstym używaniu słowa M...ka - to jedyne grecke słowo, jakie znam oprócz dzień dobry, dobry wieczór, tak i nie Wierz mi, te przyjezdne to na pewno nie Brytyjki

SailorMoon, witamy w naszym gronie

Micra, Trillinka -super, że znowu jesteście - pusto i smutno było na tym forum bez Was

Kuleczka, ty to masz pecha do tego steppera!!! Który to już raz stepper Ci się zepsuł??
kerra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 15:28   #1508
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez kerra Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo serdecznie za zaproszenie, ale tym razem nie dam razy skorzystać, bo nie w tej części Morza Śródziemnego wypoczywam Może następnym razem... W dzień upał znoszę ok, a nawet uwielbiam smażyć się na plaży, ale nocą spać nie mogę Wczoraj przed snem 15 min stałam pod lodowacie zimną wodą, by się ochłodzić- mało przyjemne, ale skuteczne

No właśnie, mieszkanie w kraju grubasów+moje własne lenistwo i zaniedbanie sprawiły, że mam aż tyle zbędnych kilogramów. Tutaj przeciętny rozmiar ubrań to 44 a na każdym kroku widać osoby monstrualnie otyłe , które ledwo się poruszają. Obiecałam sobie, że nigdy taka nie będę!!!

Co do Greczynek, to mam inne doświadczenie - większość zgrabnych i wysportowanych dziewczyn na mojej siłowni to właśnie Greczynki. Poznać je można po częstym używaniu słowa M...ka - to jedyne grecke słowo, jakie znam oprócz dzień dobry, dobry wieczór, tak i nie Wierz mi, te przyjezdne to na pewno nie Brytyjki

SailorMoon, witamy w naszym gronie

Micra, Trillinka -super, że znowu jesteście - pusto i smutno było na tym forum bez Was

Kuleczka, ty to masz pecha do tego steppera!!! Który to już raz stepper Ci się zepsuł??

kerra słowa na M..... z końcówką aka nauczyłam się w pierwszej kolejności tak to chyba juz jest ,że najpierw w obcym języku uczymy się właśnie"tych" słów Jak znasz dzień dobry,do widzenia,tak i nie po grecku to śmiało mozesz Grecję odwiedzać...to w zupełności wystarczy...hahaha
Masz rację ,że Brytyjczycy to jeden z tych krajów ,który " posiada "największą liczbę otyłych ludzi...
Na pewno w Grecji jest ich o wiele mniej...ale jednak...jest ich sporo...większość ma figurę gruszki...a to też ze względu na tryb życia nocny...co sie z tym wiąże objadanie na noc...w tawernach...itd.....

Wypoczywaj..nabieraj sił...na stepperowanie


Ja dziewczynki dzis zdradziłam stepper..gdyż go pożyczyłam...z rowerkiem...śmigałam 40 min stacjonarnym rowerkiem.... no i pomachałam hantelkami na biceps i triceps..ale brzuchy to na wieczór zostawiam..gdyż u mnie jest niesamowity upał..i już nic mi się nie chce:P

Edytowane przez Madziarella
Czas edycji: 2009-08-05 o 15:31
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:02   #1509
niuniusienka21
Raczkowanie
 
Avatar niuniusienka21
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Stepper II

Dziewczyny, a co powiecie na ten stepper? http://allegro.pl/item706408915_wypr...sculpture.html
Zależy mi, żeby schudnąć a czytałam tutaj o tym czy ważniejszy jest opór czy też wysokość pedałów, i w sumie dalej nie wiem jaki kupić, bo zdania są podzielone mogłybyście mi coś doradzić? będę wdzięczna bardzo
niuniusienka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 08:09   #1510
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Stepper II

40 min zaliczone
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 08:20   #1511
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez kerra Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo serdecznie za zaproszenie, ale tym razem nie dam razy skorzystać, bo nie w tej części Morza Śródziemnego wypoczywam Może następnym razem... W dzień upał znoszę ok, a nawet uwielbiam smażyć się na plaży, ale nocą spać nie mogę Wczoraj przed snem 15 min stałam pod lodowacie zimną wodą, by się ochłodzić- mało przyjemne, ale skuteczne

No właśnie, mieszkanie w kraju grubasów+moje własne lenistwo i zaniedbanie sprawiły, że mam aż tyle zbędnych kilogramów. Tutaj przeciętny rozmiar ubrań to 44 a na każdym kroku widać osoby monstrualnie otyłe , które ledwo się poruszają. Obiecałam sobie, że nigdy taka nie będę!!!

Co do Greczynek, to mam inne doświadczenie - większość zgrabnych i wysportowanych dziewczyn na mojej siłowni to właśnie Greczynki. Poznać je można po częstym używaniu słowa M...ka - to jedyne grecke słowo, jakie znam oprócz dzień dobry, dobry wieczór, tak i nie Wierz mi, te przyjezdne to na pewno nie Brytyjki

SailorMoon, witamy w naszym gronie

Micra, Trillinka -super, że znowu jesteście - pusto i smutno było na tym forum bez Was

Kuleczka, ty to masz pecha do tego steppera!!! Który to już raz stepper Ci się zepsuł??

JuŻ trzeci raz!:/ masakra! chce ćwiczyć! wakacje się pomału kończą a jakoś mi się wydaje że nogi mam grube po wyjeździe.
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 10:21   #1512
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez niuniusienka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie na ten stepper? http://allegro.pl/item706408915_wypr...sculpture.html
Zależy mi, żeby schudnąć a czytałam tutaj o tym czy ważniejszy jest opór czy też wysokość pedałów, i w sumie dalej nie wiem jaki kupić, bo zdania są podzielone mogłybyście mi coś doradzić? będę wdzięczna bardzo

Posiadam bardzo podobny..... tej samej firmy również skrętny....i z regulacją wysokości pedałów... Moim zdaniem stepper jest jak najbardziej w porządku...ma pedały hydrauliczne...i jest solidny... Mój ani razu się nie popsuł a posiadam go z 1,5 roku...nie skrzypi...


Ja dziś 30 min. i siłowe na barki
wczoraj wieczorem brzuszki... i dziś też na wieczór brzuszki zostawiam...
Ja schudłam na nim 11 kg... bez regulacji obciążenia... jeśli chcesz schudnąc a nie umięśnic nogi to kup z regulacją wysokości pedałów
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:25   #1513
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
Posiadam bardzo podobny..... tej samej firmy również skrętny....i z regulacją wysokości pedałów... Moim zdaniem stepper jest jak najbardziej w porządku...ma pedały hydrauliczne...i jest solidny... Mój ani razu się nie popsuł a posiadam go z 1,5 roku...nie skrzypi...


Ja dziś 30 min. i siłowe na barki
wczoraj wieczorem brzuszki... i dziś też na wieczór brzuszki zostawiam...
Ja schudłam na nim 11 kg... bez regulacji obciążenia... jeśli chcesz schudnąc a nie umięśnic nogi to kup z regulacją wysokości pedałów
hmm...może ten powinnam kupić? Dziewczyny jak myślicie- oddać ten stepper mój zepsuty do sklepu do naprawy znowu po raz setny czy poprosić o zwrot kasy(wadliwa seria musi być przeciez nie będe płaciła za zepsuty stepper a filozofią na nim ćwiczenie nie jest)??
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:45   #1514
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

kuleczka zwrot kasy!!!!
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 15:59   #1515
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Stepper II

dziewczyny mi po stepperze sie rozrosła jedna czesc ciała -pupa no i nogi u gory, trudno mi sie w spodnie zmiescic

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

http://www.sfd.pl/Utrata_t%C5%82uszc...y-t230835.html czyli z tego wynika ze po stepperze nie ma szans na schudnięcie
jajun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:27   #1516
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez niuniusienka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie na ten stepper? http://allegro.pl/item706408915_wypr...sculpture.html
Zależy mi, żeby schudnąć a czytałam tutaj o tym czy ważniejszy jest opór czy też wysokość pedałów, i w sumie dalej nie wiem jaki kupić, bo zdania są podzielone mogłybyście mi coś doradzić? będę wdzięczna bardzo
ja też mam stepper z tej firmy tylko ze mój był z kolumną ale ją zdjęłam bo mi nie była potrzebna i mój ma juz ze 2lata jak nie więcej, męczą go 3 osoby wiec przetestowany drastycznie bo czasem jest w ruchu nawet 3h/dzień także ja też go mogę polecić zdecydowanie
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:17   #1517
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

45minutek zaliczone
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 19:48   #1518
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Stepper II

hej
pamięta mnie tu ktos
wieki tu nie zaglądałam i przyznaje
sie bez bicia ze rownie dawno nie cwiczylam na steperze
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:14   #1519
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Stepper II

40 minutek dzisiaj
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 11:49   #1520
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Stepper II

dziewczyny,podziwiam was godzina na stepperze :O ja po 5 minutach dosłownie UMIERAM i nog nie czuje! mam nadzieje ze z czasem bedzie coraz lepiej...
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:36   #1521
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Stepper II

Wczesniej robilam 30 min. bez przerwy, ale bylo to dla mnie dosc monotonne i z ciezkim sercem gospodarowalam pol godziny. Wiec podzielilam sobie te 30 min na 3 razy, 10 min. i 100 kcal znika w pare sekund. Jednak zdaje sobie sprawe, ze takie cwiczenia sa troche bez sensu. Tkanke tluszczowa zaczyna sie spalac po 20 min... Sama juz nie wiem, chyba lepiej robic te 3 x 10 min niz nic..
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 17:59   #1522
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

45min. zaliczone
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 18:58   #1523
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Stepper II

ja wczoraj 45 minutek
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:02   #1524
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Witam

Ja się rozchorowałam,zero ćwiczeń ... u mnie jest po 40 stopni upału a ja w łóżku leże

neska jasne ,że pamięta...i przy okazji..życzę udanej i nie zapomnianej soboty!!! no i wszystkiego naj!!!!!!!!!!
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 18:12   #1525
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Stepper II

Dziewczyny , mam pytanie jezeli gdzies ono padło to z gory przepraszam i prosze moj post olac

Od jakis 3-4 tygoddni cwicze na stepperku, w tym ok 2 tyg. regularnie, dzien w dzien po 30 minut.
Moje pytanko jest takie
-czy stepper jest wskazany dla osob ktore nie moga obciazac kolan?
- czy stepper moze hmm..nasilac wystepowanie pajaczkow?

Odkad cwicze dzien wdzien czuje czasem ze kolano mi sie odzywa..i troszke pajaczkow mi sie na udzie pojawilo...przy czym mam niestety naturalną skłonnosc do zylaków i pajaczków tak wogole
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 18:58   #1526
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Stepper II

kochane zamowilam sobie stepper i mam pytanko czy nie rozrosna mi sie miesnie ? ile uwazacie ze powinnam cwiczyc zeby zgubic tłuszczyk? i da cos jesli bede cwiczyc na najnizszym obciazeniu?

Pozdrawiam
i przepraszam za glupie pytania ale nigdy nie mialam do czynienia z tym sprzetem
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:33   #1527
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny , mam pytanie jezeli gdzies ono padło to z gory przepraszam i prosze moj post olac

Od jakis 3-4 tygoddni cwicze na stepperku, w tym ok 2 tyg. regularnie, dzien w dzien po 30 minut.
Moje pytanko jest takie
-czy stepper jest wskazany dla osob ktore nie moga obciazac kolan?
- czy stepper moze hmm..nasilac wystepowanie pajaczkow?

Odkad cwicze dzien wdzien czuje czasem ze kolano mi sie odzywa..i troszke pajaczkow mi sie na udzie pojawilo...przy czym mam niestety naturalną skłonnosc do zylaków i pajaczków tak wogole

stepper troszkę obciąża kolana.... też mam problem z kolanami..ale ćwiczę na stepperze...z tym,że na bardzo ugiętych kolanach i z opaskami na kolana....
Nie jestem znawcą..ale nie wydaje mi się żeby po stepperze wystąpiło więcej pajączków czy żylaków..takie ćwiczenie racze dobrze wpływa na krążenie....


sawa_sawa a Twoje pytania nie są głupie..natomiast były zadawana 100000000000 razy...i jest na nie odpowiedź w częsci pierwszej watku...i w tej teraźniejszej tez.... wystarczy troszkę poczytać

no ale odpowiem..to co wiem
mięśnie się nie rozrosną o ile nie będziesz ćwiczyła na dużym obciążeniu...
Oczywiście ,ze da "coś " jak to nazwałąś ...jeśli będziesz ćwiczyć na najniższym obciążeniu..ja tak schudłam
a żeby zgubić tłuszczyk..to to już jest kwestia indywidualna kazdego..nie zalezna tylko od ćwiczeń ,ale także od diety...
na pewno powinnaś ćwiczyć nie mniej niz 30 minut dziennie..oczywiscie z 1-2 dniami przerwy...potem mozesz wydłużać czas ćw2iczeń nawet do 1 godzinki..
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:10   #1528
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Stepper II

Madziarella dziekuje Ci bardzo kochana jestes mam nadzieje ze moj zapał nie minie szybkoa moge jeszcze spytac ile schudlas i w jakim czasie i ile czasu cwiczylas?
jeszcze raz dziekuje
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:57   #1529
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
Madziarella dziekuje Ci bardzo kochana jestes mam nadzieje ze moj zapał nie minie szybkoa moge jeszcze spytac ile schudlas i w jakim czasie i ile czasu cwiczylas?
jeszcze raz dziekuje

Nie ma za co...

schudłam 11 kg w około 3-4 miesiące
Na początku ćwiczyłam rano i wieczorem 5-6 razy w tygodniu
potem raz dziennie po 45 minut ,różnie czasem więcej..
a już w końcówce raz dziennie po 30 minut i już tak zostało...jak się nie obijam to ćwiczę raz dziennie po 30 minut 5 x w tygodniu ( z tym,ze teraz na zmianę z rowerkiem)
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 16:38   #1530
ocziko
Raczkowanie
 
Avatar ocziko
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa, Kraków
Wiadomości: 99
GG do ocziko
Dot.: Stepper II

wow tylko podziwiac!!!!:P brawo!: jupi: ja tez sobie ciwcze,ale na wioslarzyku
__________________
www.ising.pl/yoana
ruch to zdrowie, zdrowie to ruch!
ocziko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 14:30:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.